Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Biedrs

13.10.2021. 09:32

»

Ieva Krapāne shēmo

Krapānei ar vīru neļāva izzagt partijai piešķirto naudu, tāpēc aizmuka prom


Tur jau vairs nav ko zagt, Nemiro ar Zakatistovu un Pucenu jau visu sen izzaga.

Atbildēt

Pietiek lasītājam

12.10.2021. 14:17

Zelta vārdi par sevi:

Manā tumsonības skatījumā.Labāk nepateiksi par šo rakstu!

Atbildēt

Ieva Krapāne shēmo

12.10.2021. 12:34

Krapānei ar vīru neļāva izzagt partijai piešķirto naudu, tāpēc aizmuka prom.

Atbildēt

viedokis

12.10.2021. 07:53

Nožēlojami, ka tik daudz vientiešu balsoja par šiem ākstiem. Nožēlojami, ka viņi vēl var tērēt partijai paredzēto valsts budžeta naudu.

Atbildēt

Poga

11.10.2021. 18:24

Kaut kādi pamuļķi- paši izdomā skaitļus, cik uzņem dienā jaunus biedrus, paši sit plaukstiņas un priecājas. Nu dien pusrubļi

Atbildēt

Vārdnīca

11.10.2021. 18:20

»

Pietiek lasītājs

Aināram ŠLESERAM, Aldim GOBZEMAM! jau iepriekš var prognozēt, ka jūs vadīsiet nākamo valdību, jo Jaunā (vecā) Vienotība Krišjāņa kariņa valdība ir degradējusies, manā tumsonības skatījumā, palaidusi rokas represijām un teroram uz nevakcinētajiem. Atvainojos, ja kļūdos...


Nu un kur tad gudri un konstruktīvi ieteikumi? Ko jūs, cienītais, ierosināt kā alternatīvu? Bļāvēju mums gana. Vai ir arī kāds darītājs? Jeb spēj tikai zākāt valdību? Valdība nav ideāla. Bet pasakiet, ko jūs darītu citādi. Un nevajag te piesaukt Dāniju, Zviedriju utt., kuras esot atcēlušas ierobežojumus. Paskatieties vispirms, kāds tur ir vakcinēto procents. Pat Eiropas nomale Portugāle ir sapotējusies. Tiešām jāsauc portugāļu izlēmīgais admirālis talkā.

Atbildēt

pokers

11.10.2021. 18:09

uz 2022 gada velesanam ,lai tiktu pie siles ka karsu partija,dazi nokozas un blefo.

Atbildēt

Kā reiz viss jauši

11.10.2021. 17:12

»

Atbiru partijas

Netīšām uz laiku sagadījušies kopā


Šis bija it kā Norietētāja projekts, kur, lai tiktu pie siles, vāca kopā visdažādākos ļautiņus solot, ka viņi cīnīsies par lietām, kuras patiesībā nebija nemaz domāts realizēt. Loģiski, ka veidojums galu galā izjuka, bet tīri sagadīšanās pēc ietrāpīja uz brīdi, kad valdošie sev pielēma vēl papildus naudu, kā rezultātā, kamēr nauda ir, bet cita, izdevīgāka varianta nav, kāda daļa vēl agonēs.

Un nav ko apsaukāt šo pulciņu, jo viņu kopā nākšamu veicināja tieši valdošo ilgstoši piekoptā politika.

Atbildēt

Pietiek lasītājs

11.10.2021. 17:08

Aināram ŠLESERAM, Aldim GOBZEMAM! jau iepriekš var prognozēt, ka jūs vadīsiet nākamo valdību, jo Jaunā (vecā) Vienotība Krišjāņa kariņa valdība ir degradējusies, manā tumsonības skatījumā, palaidusi rokas represijām un teroram uz nevakcinētajiem. Atvainojos, ja kļūdos.
Izlasiet dažus nevakcinēto represiju nosacījumus, citēju:
"No 11. oktobra NEVAKCINĒTIEM cilvēkiem būs pieejami tikai būtiskāko preču veikali – pārtikas, aptiekas, optikas, dzīvnieku barības, preses tirdzniecības, higiēnas preču, telekomunikācijas preču veikali un degvielas uzpildes stacijas. Cilvēki AR VAKCINĀCIJAS VAI PĀRSLIMOŠANAS SERTIFIKĀTU DRĪKSTĒS apmeklēt arī citas tirdzniecības vietas, kurās jānodrošina apmeklētāju kontrole. Lai mazinātu tā saukto brīvā laika pavadīšanu tirdzniecības centros, plānots ierobežot to darbību brīvdienās visiem iedzīvotājiem.
SABIEDRISKAJĀ ĒDINĀŠANĀ plānots saglabāt iespēju cilvēkiem AR DERĪGU VAKCINĀCIJAS VAI PĀRSLIMOŠANAS SERTIFIKĀTU (piebilde: nevakcinēties lai kar zobus vadzī, lai nosprāgst?) ieturēt maltīti klātienē ar darba laika ierobežojumu līdz plkst. 21.00. Ēdienu varēs izsniegt līdzņemšanai gan vakcinētiem, gan nevakcinētiem cilvēkiem.
Ārkārtējās situācijas laikā spēkā esošo drošības pasākumu ievērošanu un kontroli sadarbībā ar pašvaldības policiju primāri īstenos Valsts policija, kura ir pārorientējusi savus resursus tā, lai nodrošinātu vēl stingrākas pārbaudes tai uzticētajās jomās. Galvenokārt uzmanība tiks pievērsta mutes un deguna aizsega pareizai lietošanai publiskās vietās, īpaši, sabiedriskajā transportā un tirdzniecības vietās, kā arī pulcēšanās ierobežojumu ievērošanai. Tāpat policija pastiprinās pašizolācijā esošo personu kontroli, kā arī orientēs resursus sadarbspējīgo sertifikātu pārbaudei pierobežā. Arvien biežāk arī tiks īstenotas pēkšņas masveida pārbaudes vienlaicīgi visā Latvijā. Iedzīvotājiem jārēķinās, ka ārkārtējās situācijas laikā, Covid-19 saslimšanai paplašinoties, policijas kontroles intensitāte un piemēroto sodu biežums būtiski pieaugs".citāta beigas.
Iegaumē, tie nav visi. Kaut kur noslēpti arī citi - aizliegums izmantot Nila Ušakova noteiktos atvieglojumus nabagiem, to starp invalīdiem, pensionāriem, skolniekiem, studentiem un citiem - tas viss tiek atņemts (?), lai nespētu nopirkt ēdamo un lai iet bojā? Nevakcinētajiem tiek liegts arī apmeklēt vairākus tuvākos veikalus. Meklēju šos nosacījumus likuma ietvaros, bet to atrast man neizdevās. Laikam neesmu izglītots, esmu , pēc kāda deputāta teiktā, tikai "mērkaķis" ka nevakcinējos. Kaut kā tautu pazemojoši izteicās arī slavenais mūsu Valsts prezidents, ka nevakcinētie ir neizglītotākā vai neapzinīgākā sabiedrības daļa. Pieņemam, skolotāji ir depresijā, jo masveidā paredzēts viņus atlaist no darba, atņemt maizes kumosu un spīdzināt ar to, ja neatbalstīs vakcinācija biznesu - nevakcinēsies. Ķekavā vien paredz, ka no darba aizies vairāki desmiti. Kurā likumā, noteikumos rakstīts (izriet, ka citētajā tepat) ka atlaidīs no darba, neatradu. Bet tā taču izskanēja, kaut kas līdzīgs, ka skolotāji arī ir "mērkaķi"- tā Jaunās Vienotības ievērojamākais partijnieks apzīmēja visus vakcinēties negribētājus?
Minētajos nosacījumos var atrast, ka policija stāsies darbībā veikt represijas iestādēs, organizācijas, darba vietās, lai nevakcinētos iedzītu vakcinācijas SPROSTA, tas ir, vakcinācijas biznesa atbalstam. Bada draudi un naudas trūkums liks darīt to, ko šis bizness prasa.

Nolemts, ka vakcinētie pensionāri saņems 20 ERUR piemaksu komunālo pakalpojumu sadārdzinājuma segšanai, bet tie, kuri nevakcinējas, lai iet postā vai pakaras? Tika minēts, ka jau esot liels pašnāvnieku skaits. Būs vairāk.

Tas ir mans, neizglītota, neapzinīga cilvēka viedoklis. Kas vainīgs, ka tā domāju un ka saredzu briesmas ar represijām, ko nosaka Kariņa kliķe. Ja tas tā nav, lai uzraksta un visos masu medijos, interneta vietnēs publicē visu "ierobežojumu", uzskaitījumu un visus labumus, ko tie dos man kā ierobežotam sapratnē cilvēkam, ūzraksta īsiem, saprotamiem vārdiem: tev nebūs braukt ar tramvaju uz veikalu; tev nebūs ēst, ja nevari nopirkt biļeti vai aiziet kājām kilometrus pēc ēdiena; tev nebūs ēst, ja nevakcinējies, jo mēs tevi atlaidīsim no darba un atstāsim bez iztikas ... vai kompensēsim algu nestrādājot? Piedod, Kariņ, ja es kā neizglītots tā domāju, ka tavi izdotie pandēmijas ierobežojumi ir represijas, bet tie ir cilvēku veselības un dzīvības glābšanai, varbūt domstarpības mums jāprasa to izvērtēt Satversmes tiesā vai šie un citi ierobežojumi ir, nav represijas vai pat tās satur vai nesatur genocīda pazīmes.

Man liekas, ka Ainārs ŠLESERS un Aldis GOBZEMS pēc nākamām vēlēšanām būs tie, kuri veidos valdību un pieņems likumu, ka nevakcinētām, Kariņa valdības represētām personām piešķirs NEVAKCINĒTO REPRESĒTO STATUSU un kompensācijas, ja viņi vēl izdzīvos.

Šeit Aināram un Aldim ir darbs.

Atbildēt

Žulis

11.10.2021. 16:55

Nu nav tā politiskā partija, kurai nav savas ideoloģijas! Tas ir tikai tāds mafiozs avantūristu bariņš, kas raujas pie siles. Un ja pie tās siles neizdodas piekļūt, tad tas bariņš izjūk kā pūces sūds pa apses zariem. Dažkārt (kā šajā gadījumā)šādi censoņi saplēšas savā starpā vēl pirms vēlēšanām.

Atbildēt

partija

11.10.2021. 16:46

katra sekta. -āni mirst, krapāne vēl nevar beigt,,,labi nozombēta vai uz ko cer..dzenītis tas no viļakas?

Atbildēt

RP

11.10.2021. 16:00

Piegriezušās tās 100 un viena partijas! Par kurām mums ir jābalso, nepazīstot nevienu tās biedru. Tagad redzam rezultātu, ka neviens biedrs nenes personīgo atbildību par sastrādātajām nejēdzībām. Politiskā atbildība- kas tā tāda- visas partijas atbildība par kādu biedru un kā tā izpaužās?
Es personīgi nevaru balsot un uzņemties atbildību par nezināmu personāžu iebīdīšanu varas struktūrās!
Pēdējā laikā ar interesi sekoju līdzi Sanda Ģirģena aktivitātēm. Varbūt šim puisim ir dots potenciāls izmainīt vēlēšanu sistēmu, lai tauta uzticētos saviem izvirzītajiem godprātīgajiem ļaudīm no saviem pagastiem.

Atbildēt

Atbiru partijas

11.10.2021. 15:37

Netīšām uz laiku sagadījušies kopā

Atbildēt

Nu

11.10.2021. 14:43

Es nesapratu - Jurģim tiešām tāds uzvārds, vai tas ir partijas segvārds?

Atbildēt

kāda traģēdija

11.10.2021. 14:38

Sprukstiņi ir sprukstiņi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....