Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Als

14.01.2013. 10:22

Iesūtījuši B partijā konkurenti un šamējais ir pārdevies. RP jau malziet lētticīgi, centās viņam noticēt. Labi jau, ka tā, noleca sākumā, nevis mēnesi pēc vēlēšanām.

Atbildēt

BO

12.01.2013. 13:30

Nav brīnums, ka tas notika ar Bondaru. Viņa galvenais PR spečuks Imants Frederiks Ozols gan nespej salikt politiskās lietas un intereses.

Atbildēt

Lea

11.01.2013. 20:54

»

Iz tautas

...


mūsu ir palicis tik maz, vēl mazāk tādu kuriem rūp Latvijas kā valsts pastāvēšana un izaugsme. Reformu partija izveidojās uz trausla ledus pamatiem, bet cilvēki atguva spēju noticēt, ka var nostāties pret šīs sistēmas varenajiem, tiem, kuri bruņojušies ar naudu, varu un ietekmi.Novērtēsim to kas mums ir, novērtēsim tos cilvēkus,kuri gatavi daudz zaudēt, lai iegūtu Latvija un līdz ar to mēs katrs. Sabiedrības ērtību sistēma ir stipri izkropļota, bet ir jaunas sabiedrības iedigļi.

Atbildēt

stalins

10.01.2013. 15:16

Iespeejams ,tieshaam Bondara kungs ir kaa Trojas zirgs bijis domaats.Nu vismaz vinja prasiibu saraksts taa liek domaat.Un vispaar Reformu partijas kodolam vajadzeetu paardomaat,vai obligaati nepiecieshama ljoti gliita un atpaziistama seja kaa partijas ziimols? Tie gliitie un populaarie visbiezhaak jau ir "runaati"vai "aizrunaati".Ja ir runa par pashvaldiibu veleeshanaam,vai tieshaam visa Latvija sastaav no vienas Riigas? Un obligaati jaacenshas uzsveert Riigas meera kandidatuura?Protams,pirmai personai sarakstaa ir liela noziime.Piemeeram Belevica kungs no LZP saraksta speej "izvilkt" pie prasmiigas darbiibas.Jaa ,pie konkurentu vaajuma.Piemeeram Elerte no "vienotiibas" ir mazaakpopulaara kandidatuura shaadam amatam.
Vispaar manii raisa nepatiku shaadi ljoti shauraa grupaa pienjemti leemumi,ja partija ir demokraatiska.Ir jaanjem veeraa ,ka caur S.Sondori-Kukuli jau ir veiktas destruktiivas darbiibas ar dazhaadaam sekmeem.Tas nebuut nenoziimee,ka vinja to tiishupraat pieljaava vai veicinaaja.Vnk.dazhaas arzemju struktuuraas (nejaukt ar citu valstu speciaalajiem dienestiem) ,ir shaadi taadi plaani... Kaadi vinji ir attieciibaa pret Reformu partiju?

Atbildēt

Es K. Ulmanis

09.01.2013. 18:59

"Raivo 09.01.2013. 11:58 ..."- tu labāk sāc iet skolā 5.klasē un pabeidz vidusskolu, pa to laiku izlasi gadā vismaz 10 grāmatas, tad sapratīsi, kas ir kas.

Bērni - lasiet grāmatas, lai būtu domāšana, prāts, tad sapratīsi, ka Zatlers patiesi ir Kārlis Ulmanis Nr. 2.

Atbildēt

Pupa

09.01.2013. 18:53

Jā, Sprūdžs irīsts "idiots" - kā iedomājās atstādināt no amata vienu oligarhu ļambergu. Kā viņam nav kauna?

Un Zatlera rīkojums Nr.2? Kā nav kauna padzīt malā no varas šķēlēnu un Šļuserēnu. Kas tagad bāzīs kabatās komisijas naudu masu medijiem? Atņēma - nolādētie tādi.

Atbildēt

nee, glumi kemmetajiem!

09.01.2013. 17:44

Lielakaa kluda, ka partijas savas rindas grib tikai atpazistamas sejas. Janak jaunaam, specigaam personibam, kuras nav piedalijusas kampsanas, ne shemosanas aferas. kuru dzives veids nebalstas uz parmerigam greznibam. Tikai tadi Latviju izvedis uz normala attistibas un taisnigas likumdosanas cela. Nevis visadi glumie, lideji, kampeji no vecajiem laikiem. Bondars ir sasmerejies ar ieprieksejiem darbiem, kamdel vinam vispar kas ir japiedavaa? Lai vins dibina pats savu partiju, ja grib tikt Saeimaa. Bet par vina partiju veletaji nebalsos un no taa vinam ir bail.

Atbildēt

Janka

09.01.2013. 15:36

Kāds sakars Lembergam ar to, ka vispirms Bondars, kā jebkurš normāli domājošs cilvēks, vispirms gribēja tikt vaļā no patiešām "vislielākā idiota" - Sprūdža...

Atbildēt

Biruta

09.01.2013. 14:29

»

Iz tautas

...


Man jau dikti patīk šālaika notikumi! VISMAZ kaut kas VIĻŅOJAS!Cilvēkiem, kuriem vairāk informācijas- saka to pašu.Tur nav jābūt dikti gudram, lai saprastu, ka Sprūdžam jau nu netaps piedots MŪSU PĪĻDĪĶĪ!

Atbildēt

Skat

09.01.2013. 12:54

»

balss

Tautas balss Dieva balss?Tauta arī var kļūdīties un rezultātā ,tāds spūdžs vien iznāk!Protams ,ka Bondara pirmais solis būtu tā darboņa atsaukšana un tad jau arī, varētu par RP balsot!Tagad viņi paliek sisī


Redzams, ka esi no tiem "svaarstiigajiem" veeleetaajiem, kuri liidz peedeejam briidim nezina par ko balsot un uz dullo nobalso par "mazaako ljaunumu". Buutu labi, ja tu objektiivi izveerteetu, kursh ko soliijis, bet kursh ko dariijis, tad nevajadzeetu ziileet, kaa buutu, ja buutu.

Atbildēt

balss

09.01.2013. 12:49

Tautas balss Dieva balss?Tauta arī var kļūdīties un rezultātā ,tāds spūdžs vien iznāk!Protams ,ka Bondara pirmais solis būtu tā darboņa atsaukšana un tad jau arī, varētu par RP balsot!Tagad viņi paliek sisī!

Atbildēt

Janka

09.01.2013. 12:45

Nē, nu normālas prasības, kļūt par monarhu, saspiedis galvu tas Bondars, vai vienkārši speciāli uzstāda nereālas prasības.

Atbildēt

Skat

09.01.2013. 12:30

Vai es pareizi sapratu skatoties TV sizhetu, ka Bondars pats bija uzprasiijies kljuut par RP biedru?

Atbildēt

Raivo

09.01.2013. 11:58

»

Iz tautas

...


Kārlis Ulmanis savu laik teica: " Es nezagšu pats un neļaušu citiem
Pie kuriem, tād vārdiem pieturās Zatlers, lielais Dieva sūtnis.
Vai arī negausīgi ieraut nāsīs ir Dievam tīkams darbs

Atbildēt

sniegs

09.01.2013. 11:51

labs raksts, žēl, ka tikai te... citos portālos vienota cita bilde par visu.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

09.01.2013. 11:31

>> PIETIEK
***********************************
PIETIEK
09.01.2013. 08:48
»
Lelle-pietiek.com
Kapēc pietiek.com cenzori mani ik pa brītiņam atslēdz no komentēšanas iespējām
.
Neviens Jūs nav atslēdzis, nomierinieties.
*************************************
... tā vārdiņa "nomierinieties" pikarināšana beigās bija pilnīgi lieka, tā teikt, paprasts tonis ...par kāda litošanu pats "pietiek" miļ paironizēt, piem., Delf-os ... vēl jo vairaķ, ka tas nav neapstrīdams arguments, ka atslēgšana nevarētu būt patiešām notikusi ...šī vārdiņa piekarināšana liecina vien par to, ka paši jūtaties nedaudz aizkaitināti ...pietiek vajadzīgs biku "smalkāks", tā teikt, moderators ...savādāk liekas, ka jums tur arī amatā ielikts pašiem savs "šofera dēls" ...

Atbildēt

Zagļu psihologs

09.01.2013. 11:13

Latvijā ir iespējas tikt pie varas, kurus nenopulgo masu mediji, ja tie baro masu mediju žurnaļugas, tikai provokatoriem, intrigantiem, liekuļiem. Pareizos cilvēkus kā Valdis Zatlers, Juris Bojārs, tiek noēsti bez maizes. Izmantoja, ievilka netīrajā barā pat Jura Bojāra dēlu Gundaru, lai sagrautu Jura Bojāra politisko karjeru.

Kamēr tauta nenāks pie prāta, balsos par promaskaviskajiem etniskiem šķeltniekiem,kuri ir vislielākie buržuji un par savējiem buržujiem, nevis par Zatlera tipa partiju, paliks tumsā un nabadzībā, būs naudas maisu upuri.

Atbildēt

Iz tautas

09.01.2013. 10:59


"ahuis 08.01.2013. 18:40
Bondars ir kārtējais Lemberga mēģinājums atriebties Zatleram .
Kampaņa pret Sprūdžu arī ir Lemberga vēlēšanās sodīt par atlaišanu no amata. Iedomājies tikai , kaut kāds Sprūdžs iedomājies komandēt Lembergu. Tas Lembergam ir kā ar sirpi pa pa.utiem"- ĻOTI TRĀPĪGS KOMENTĀRS.

Šis Bondars - VIDUVĒJĪBA, brašulis, nekaunīgs un netīra tirgus dalībnieks, manuprāt, vismaz to var manīt no šī raksta un no preses.

Proti - tukša muca tālu skan.

Vai tad Bondars nav Latvijas Krājbankas, Priedīša gremdētājs, Antonova pakalpiņš?

ZATLERS, Sprūdžs nodarīja milzīgu "postu" visiem masu medijiem, visiem oligarhiem, visiem atlaistajiem deputātiem - visļaunākais ienaidnieks - sagrāva netīrās naudas plūsmu, amatus un algas deputātu krēslos, kuri netika Saeimā atpakaļ, tādēļ slepeni, nelegāli, slēpti tiek sludināts, cik viņš slikts, viņam dubļus pūš no visiem kaktiem un tauta - aunu bars dzied līdzi, neapjēdz ZATLERA milzu nopelnus ar Saeimas atlaišanu, pasludinot oligarhu sistēmu ārpus likuma.

ZATLERS ir otrais Latvijas Kārlis Ulmanis, kurus neciena vai sludina par sliktiem vai ļauniem, jo viņi atstumj no siles visus cūkas.

Tauta neprot novērtēt ZATLERA milzu nopelnu ar to tik vien, ka pieteica karu oligarhijai, ka atlaida Oligarhu Saeimu, par ko līdz kaulam apvainojusies arī Jaunā laika svīta, kas ir oligarhu paveids, nicina ZATLERU un nīst RP, kož partijai un Zatleram, kur var.

TAUTA, MOSTIES, Zatlers ir Latvijai Dieva dota dāvana.

Atbildēt

SS

09.01.2013. 09:23

Kad Bondars beidzot saprata kur būtu iekūlies, viņam bija jāuzstāda prasības, kuras noteikti nevarētu izpildīt. Kā gan citādi lai tiek vaļā no smirdošas bedres?

Atbildēt

ES

09.01.2013. 01:19

»

rl

Ja godīgi - vienīgais variants : Rīgas mēra vēlēšanās latviešu partijām ir jāapvienojas


nesaprotu, a kāpēc jācīnās PRET SC? Varbūt labāk sadarboties? SC tomēr ir ne tikai krivi, ir arī Latvieši (nu ar dažiem gan nav paveicies...), jo tāda tautību dalīšana it pat kaitīga - nu ir daudz arī ģimeņu, kurās ir dažādas tautības. RP nostāja ir LABA - parāda, ka RP nav par Latvijas dalīšanu 2 daļās! Un nav zin;ams, kura (ņemot vērā lielo aizbraukšanu) būs tā lielāka'..

Atbildēt

ES

09.01.2013. 01:14

»

anete

Manuprāt, Bondars bijs vienkāršs "kurmis" ko ielaida reformu partijā ar noteiktu mērķi.. -- Zonde citiem vārdiem sakot


tomēr brīnos - vai tiešām RP nevar SAVUS cilvēkus veidot atpazīstamus - ir daudz labu un pat lielisku biedru veikuma, par ko zina es un viņš..., bet NETIEK tas plaši veidots kā PR.

RP vajag ZOOM-u!

Atbildēt

Precīzi teikts

09.01.2013. 00:41

»

FDS


vienīgi RP dara visu, lai šo tautas atbalstu zaudētu. Bondars, blondā Sondore un Zatlera neveiklības ar mašīnām un dzīvokļiem - ceļš uz izgāztuvi.

Atbildēt

cucmex

09.01.2013. 00:24

klasisks šāviens sev kājā....un uzkakājiens saviem ierindas partijas biedriem.
In Memoriam

Atbildēt

Ei,

09.01.2013. 00:24

»

jaa

tauta /nejenoti/ 08.01.2013 09:17


tu no psihenes?

Atbildēt

Lelle-pietiek.com

09.01.2013. 00:21

Kapēc pietiek.com cenzori mani ik pa brītiņam atslēdz no komentēšanas iespējām???

Atbildēt

Lelle

09.01.2013. 00:20

Es uzreiz teicu, ka tas nolaizītais nelietis ir Trojas zirgs, kas gatavs būtu vienpersoniski Latviju atgūzt pat Krieevijas ķetnās. Pretīgs tips.Izbrīnu rada kā Zatleram izdodas savilkt savā apkārtnē tik daudz mēslu, ieskaitot Olšteina bandu.

Atbildēt

Jā!

08.01.2013. 23:42

»

FDS


Tautas balss, Dieva balss! Āmen! Bez ironijas!

Atbildēt

Holms

08.01.2013. 23:36

»

Vecais

Nav faktu


Pateici ā", saki arī "B"! Nav laika meklēt visus izlaidumus.

Atbildēt

Sen

08.01.2013. 21:08

Sen bija laiks pumpaino pseidoministru patriekt!

Atbildēt

haha

08.01.2013. 20:49

http://www.docstoc.com/docs/39368305/CVs-Mrs-Antonov-Apockinas-Bonda

kads te lideris, vins taj Krajbnku izputināja un r vienā kompānijā ar krievu mahinātoriem, Antonovu. Kā var tik nepareizu kandidātu izvēlēties???

Atbildēt

No malas raugoties

08.01.2013. 20:31

»

Šalle

Bondara līkloči


Precīzs labi sasukata politiskā "instrumenta" raksturojums cien. Margēvičas kundzes interesanta un politiski pamācoša raksta kontekstā.

Atbildēt

tu

08.01.2013. 19:46

»

es

izskatas,ka rp gandriz uzkeras uz trojas zirga


rp pati ir trojas zirgs

Atbildēt

viņi ir stipri

08.01.2013. 19:25

ka SC filiāle. Tagad metīsies kopā ar sudrabu un mācītājiem un rullēs, glupajiem vēlētājiem atkal būs sava partija škles vajadzībām

Atbildēt

anete

08.01.2013. 19:21

Manuprāt, Bondars bijs vienkāršs "kurmis" ko ielaida reformu partijā ar noteiktu mērķi.. -- Zonde citiem vārdiem sakot

Atbildēt

Fēlis

08.01.2013. 19:05

Guba ņe dura! Vienīgi nav saprotams, kāpēc viņam šis caurkritušo brends ir vajadzīgs. Uz sapuvuša baļķa jūru nepārpeldēsi.

Atbildēt

temida

08.01.2013. 18:45

ZRP ierasta maucība , pēc vēlēšanām Rinkeviči un Pauļuti ,Kozlovski arī tika izvilkti no pakaļas, visa partija bija šokā , bet redz ka izdevās !!!!!!!

Atbildēt

ahuis

08.01.2013. 18:40

Bondars ir kārtējais Lemberga mēģinājums atriebties Zatleram .
Kampaņa pret Sprūdžu arī ir Lemberga vēlēšanās sodīt par atlaišanu no amata. Iedomājies tikai , kaut kāds Sprūdžs iedomājies komandēt Lembergu. Tas Lembergam ir kā ar sirpi pa pa.utiem

Atbildēt

yaeh

08.01.2013. 18:24

RP klauni atkal auzaas

Atbildēt

hehe

08.01.2013. 18:00

Bondars un Sprūdžs var sacensties ar saviem izglītības papīriem:-)

Atbildēt

Ceplis

08.01.2013. 17:08

sausa kungs.

Atbildēt

neko nesaprotu

08.01.2013. 16:53

Kādi ir Bondara sasniegumi LR lai viņš kvalificētos kā cienījams kandidāts???
Pastrādājis par ierēdni prezidenta kancelejā- wauuu. Mums tadu prezervatīv-klerku ( izmantoto un izmesto) ir tonnām. Sevišķi pēc Dombrovska 30% liekēžu ierēdņu apcirpšanas. Pastrādājis par latvieti latvijas superbankā Krājbanka- wauu kāds kolosāls ierakts CV un cik fantastiski rezultāti sasniegti Krājbankai viņa vadīšanas laikā ;)))
Ko te var kāds siekaloties par viduvējību kas mēģina sevi regulāri nopīārot presē ,kurai nav par ko rakstīt.

Ir nedaudz tiešām nedaudz sakarīgu cilvēku kā piem Blūma,Sietiņsone vai pat Štelmahers - kuri ir atdzīti kā talantīgi menedžeri un ir to pierādījuši DARBOS. Saprastu ka šādus cilvēkus partijas medītu, bet ne viduvējības !!!

Atbildēt

Arveds

08.01.2013. 16:26

Apvienoties, lai ievēlētu tādus kā Bondars vai Šķēlerte? Kamdēļ? Kas būs labāks?

Atbildēt

rl

08.01.2013. 15:26

Ja godīgi - vienīgais variants : Rīgas mēra vēlēšanās latviešu partijām ir jāapvienojas.
Tad ir cerība uzvarēt SC ...
Ir visiem jāapsēžas pie galda, kopēju sarakstu ar cilvēkiem un spēcīgu kandidātu ..
( Ne Ēlerti)

Latvieši , esiet gudri vienreiz !

Atbildēt

dd

08.01.2013. 15:22


Bondars ir pat līdzīgs Olšteinam ...

Atbildēt

50s

08.01.2013. 14:48

»

Vecais

Kas stāv aiz šī notikuma


Pareizi Serzant!

Atbildēt

Vecais

08.01.2013. 14:26

Nav faktu?
Atrodiet Bondara kursa biedrus,skolas biedrus-un jūs uzzināsiest patiesību.Labu,sliku-bet kopumā objektīvu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...