Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

epta

08.10.2020. 20:00

koroče, stučkas uņivera kadri šeptējās tagad pa zemesgrāmatu kā ienāk prātā...

Atbildēt

R

07.10.2020. 22:31

»

nesapratu

Lapsa aizņēmies no NRA arī viņu garīgi atpalikušo virsrakstu sacerētāju...


Jūrmalas Dainida tik gaišredzīga, ka labojamas ,,kļūdas'' atrod tieši dienu pirms dokumentu saņemšanas. Nu gaišredzības ģēnijs. Vanga, j-bitīt! Tik visticamāk, ka draudzene notārīte vienlaicīgi arī vecos lūgumus pārdrukājusi. Tā teikt, grupā labo, akurāt vienu dienu pirms jaunu dokumentu saņemšanas.

Atbildēt

Noziedzniekus tiesā tautas vārdā

07.10.2020. 15:44

»

Žulis

Bezatbildība rada nesodāmību. Bezatbildība un nesodāmība kultivē nelietību. Nelietība rada noziegumus. Nesodāmība noziegumus pārvērš par efektīgu ienākumu avotu. Tā ir kā sniega pika, kas veļas no kalna kļūstot arvien lielāka...


Tautai vairs nav nekādas varas. Satversmes 2. pants nestrādā. Tiesa ir 4. maijas valsts korporācijas sargsuns, kurai jātiesā personas no tautas, sodot un konfiscējot. Nav pamata iedomāties, ka 4. maija valsts korporācija sodīs tautas vārdā savējos.

Noziedzniekus no tautas tiesā par to, ka nav pratuši noslēpt nozieguma pēdas, vai paši atzinušies.

Atbildēt

nesapratu

07.10.2020. 15:15

Lapsa aizņēmies no NRA arī viņu garīgi atpalikušo virsrakstu sacerētāju?

Virsrakstam nav nekāda sakara ar rakstu, kurā konkrēti norādīts, ka ja "tiesnesis atrod kļūdu nostiprinājuma lēmumā (78. un 82. p.), tad viņš to izlabo ar jaunu lēmumu arī bez ieinteresēto personu lūguma vai sūdzības", bet par atbildības neesamību rakstā vispār nav ne vārda.

Atbildēt

Žulis

07.10.2020. 10:22

Bezatbildība rada nesodāmību. Bezatbildība un nesodāmība kultivē nelietību. Nelietība rada noziegumus. Nesodāmība noziegumus pārvērš par efektīgu ienākumu avotu. Tā ir kā sniega pika, kas veļas no kalna kļūstot arvien lielāka.
Noziedzniekus tiesā nevis par to, ka viņi zog vai krāpjās, bet gan par to, ka viņi nav pratuši pietiekami lielos apmēros zagt un pietiekami veikli krāpties.

Atbildēt

Miedziņš

07.10.2020. 09:17

Pretīgs tas Bordāns, gan pēc sejas, gan pēc rakstura. Vecos laikos zagļiem cirta rokas nost, man šķiet, ka bija laba tradīcija, vajadzētu atkal ieviest, žēl, ka mums likumi neļauj.

Atbildēt

Aina

07.10.2020. 09:13

Šādiem zemesgrāmatu tiesnešiem alga uz rokas ir ap 2000 eur.

Atbildēt

Pilsonis

07.10.2020. 07:53

»

Q

Tas ir latviešu bauriem raksturīgi, iedod tādam dirsā līdējam varu ,momentā galvā sakāpj urīns un viņš sevi iedomājas par Dieva vietnieku zemes virsū, kuram pilnīgi viss atļauts


Jābrīnās par to mūsu tautas daļu, kas par šādiem Bordāniem joprojām balso. Redz taču reālo rīcībbu: politiski OIK atcelšanas likums nav pieņemts, banku kontu īpašnieki izvaroti ar draudiem uz aizdomu pamata konfiscēt ikviena uzkrāto naudu, 500 eiro pensiju vietā Bordānisti četrkāršojuši savai partijai algas (uz nodokļu pacelšanas rēķina), Uzņēmumu reģistrs pārvērsts par partejiskā reiderisma mašīnu biznesa pārdalei starp bandītiem, UR un Zemesgrāmatās tiek dzēsti ieraksti bez pēdām, bet Bordāna partijas Linkaits gatavs uzlikt 700 eiro papildu nodokļus lietotu auto īpašniekiem....

Atbildēt

Q

07.10.2020. 07:31

Tas ir latviešu bauriem raksturīgi, iedod tādam dirsā līdējam varu ,momentā galvā sakāpj urīns un viņš sevi iedomājas par Dieva vietnieku zemes virsū, kuram pilnīgi viss atļauts!

Atbildēt

Neizdosies,

07.10.2020. 06:54

»

jautaajums

Vai nebūtu jāsauc pie atbildības kļūdu radītāji?Katrai kļūdai ir vārds un uzvārds


jo likumi paredz kļūdu labošanu, bet likumi neparedz sodīšanu par apzinātu “kļūdīšanos”. Apzināta kļūdīšanās” valsts amatpersonu rīcībā un lēmumos, nolēmumos ir “valsts terora forma”, pret kuru privātpersona ir bezspēcīga. Tāda ir specdienestu politmafijas būtība, izrēķinoties ar tai nevēlamām personām, tostarp lai demonstrētu savu spēku un iebiedētu, izspestu “dāvanas”.

Atbildēt

iedomajos policijas

07.10.2020. 06:22

astonkaji -kjuzis grisins sozinovs ezis/centraltirgus/

Atbildēt

skataties

07.10.2020. 05:42

Skataties uz to riebīgo dzeltenās rases purnu.....

Atbildēt

tīri interesanti

07.10.2020. 05:12

Cik bieži un pēc cik ilga laika, pēc autora domām, tiesnešiem būtu jāpārbaudas visi savi pieņemtie lēmumi, lai tajos atrastu un labotu iespējamās kļūdas?

Atbildēt

vietējais

07.10.2020. 04:50

Šajā valstī kļūdās tikai vienkāršie cilvēki, augša ir kā dievi kuriem vienmēr taisnība.Atzīt kļūdas (OIK vai citas neģēlībaas) būtu pirmais solis uz pieļauto kļūdu labošanas tieksmi. Bet tas mūsu valstī ir par daudz prasīts.

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

07.10.2020. 03:52

Ai nu beidziet! Arī tiesneši var "kļūdīties" un pilnīgi nekas nebūs! Faktiski visa valsts pārvalde un arī politiķi var kļūdīties, būt neprofesionāli un vissliktākājā gadījumā tos aizrotēs nākamajā siltajā vietiņā!

Atbildēt

lauķis

07.10.2020. 03:04

»

Putins

"Liene" un komentārs "jātiesā un jālikvidē" ir mani kadri, kuri strādā bez algas, manā labā, piesmej, nolamā tos, kuri strādā Latvijas labā. Vajag apgānīt Latviju un latviešu amatpersonas, man patīk šādi mani kadri - neapmaksāti "troļļi


Globālās korporācijas firmas ,,LV,, pārvaldnieki nav Latvija.
Cilvēks ir tas kam ir gods cieņa,sirdsapziņa un dvēsele.,firmas ,,LV,, parvaldnieki to visu ir pārdevuši.Nu nevar neradības apgānīt,tie nav cilvēki.

Atbildēt

tik tuvu

07.10.2020. 00:53

Iespējams tikai Latvijā! JKP bezkompromisa tiesiskumā-- īpaša šķira, kas legāli neatbild par nekādām kļūdām Tur vēl tikai kādu padomi vajadzētu tā pilnai partijas dievinātāju bara laimei

Atbildēt

Putins

06.10.2020. 23:15

»

Liene

Āboltiņa iedibināa un Bordāns turpināja Āboltiņas iesākto praksi zemesgrāmatā veikt ierakstus par labu neeksistējošai juridiskai personai : Baltijas Amerikas uzņēmējdarbības fonds, bez jebkādiem rekvizītiem


"Liene" un komentārs "jātiesā un jālikvidē" ir mani kadri, kuri strādā bez algas, manā labā, piesmej, nolamā tos, kuri strādā Latvijas labā. Vajag apgānīt Latviju un latviešu amatpersonas, man patīk šādi mani kadri - neapmaksāti "troļļi".

Atbildēt

X

06.10.2020. 22:19

»

Z

Te nu gan Bordānam pilnīga taisnība! Nedrīkst pieļaut, ka tiesnese pati kaut ko pārtaisa! Citādi Jūrmalas zemesgrāmatas tiesnese iemanījusies labot savas ,,kļūdas'', sazin ko izmainot, ka ir rodas pamats uzskatīt, ka no lietas vienlaicīgi arī pazūd dokumenti un to vietā parādās citi pārtaisīti pēc šīs...


Vai šiet ir runa par patvaļīgu, neargumentētu, nelikumīg pārtaisīšanu?
Runa ir par pašas pieļautu kļudu, ko bija jāizlabot!!! Nevis kaut kas jāpārtaisa.

Jo tālāk - jo stūlbāk.
Un kāds vēl to cenšās aizstāvēt. Debīlisms. Nav brīnums ka tur "augšā" ir tādi paši kas aizstāv visu šo ja te "apakšā" ir tādi paši.

Atbildēt

Z

06.10.2020. 20:59

Te nu gan Bordānam pilnīga taisnība! Nedrīkst pieļaut, ka tiesnese pati kaut ko pārtaisa! Citādi Jūrmalas zemesgrāmatas tiesnese iemanījusies labot savas ,,kļūdas'', sazin ko izmainot, ka ir rodas pamats uzskatīt, ka no lietas vienlaicīgi arī pazūd dokumenti un to vietā parādās citi pārtaisīti pēc šīs konkrētās labotājas vajadzības.

Atbildēt

ha

06.10.2020. 20:54

pilniigi poekriitu, nav bijushajiem darbiniekiem vairs nekas labojams

Atbildēt

jātiesā un jālikvidē

06.10.2020. 20:49

tas zaglis un nelietis Bordāns

Atbildēt

Ieraksta cēlonis bija VID lēmums

06.10.2020. 20:35

No APL izriet, iestādes kļūda nedrīkst radīt nelabvēlīgas sekas privātpersonai, tostarp privāto tiesību juridiskai personai.

Kur problēma?

Atbildēt

Liene

06.10.2020. 19:51

Āboltiņa iedibināa un Bordāns turpināja Āboltiņas iesākto praksi zemesgrāmatā veikt ierakstus par labu neeksistējošai juridiskai personai : Baltijas Amerikas uzņēmējdarbības fonds, bez jebkādiem rekvizītiem

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....