Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Brasas cietuma virtuve

Pietiek lasītājs
06.05.2018.
Komentāri (31)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Arnis

19.07.2018. 12:46

»

Linards Grantiņš LRTT

Es nesaskatu problēmu. Noziedzniekam jācieš


Nu jā, un pēc tam tas " noziedznieks, kuram bija jācieš", iznāks laukā vēl vairāk sagandēts un atriebties par ciešanām gribošs, un nedod Dievs, Jums uz ielas uzbruks un aplaupīs. Varbūt beidzat kādreiz būt sadisti?! Brīvības atnemšana šā vai tā psihologiski ir loti smags sods,bet paklaut ieslodzīto ciešanām un necilvēcīgiem apstākliem nevienam nav tiesību.

Atbildēt

Laura

12.05.2018. 15:58

normālie nesapņo nokļūt atkarīgo centrā

Atbildēt

Aivo

10.05.2018. 15:08

Ja cietumā būtu labi, visi tur gribētu nokļūt. Pēc likuma pienākas...par likumiem vajadzēja domāt agrāk.

Atbildēt

Dins

09.05.2018. 20:43

»

eto kak

Ēdiens...brutali neēdams


Brauc uz pansionātu

Atbildēt

aradhana

08.05.2018. 16:24

Apgalvojumi, kurus nav iespējams ne apstiprināt, ne noliegt. Vienīgais pavediens, kas ļautu minēt, kādā mērā šeit minētais atbilst patiesībai, ir SC elektorāta īpatsvars Latvijas cietumos kontekstā ar NA pārziņā esoso Tieslietu ministriju un vēlēšanu tuvumu. Visai ticama varētu būt iespēja, ka savējie laiku pa laikam ''iešķiebj'' saviem vēlētājiem kādu humāno palīdzību un pretī sagaida šādus stāstus.

Atbildēt

Temida

07.05.2018. 18:50

Murgs nebeigsies... Nekad... Galvenais, lai tur nekad neviesotos , kuri nav maitas un noziedznieki... Par cilvekiem paliks tie,kuri tur neiederas... Daba pati vusus atsija...

Atbildēt

Es pats

07.05.2018. 15:23

»

Linards Grantiņš LRTT

Es nesaskatu problēmu. Noziedzniekam jācieš


Piekrītu, bet pie nosacījuma ka ieslodzītie ir reāli noziedznieki, un tie kas viņus notiesāja nav noziedznieki. Patreiz ir drīzāk otrādi.
Un otrs aspekts - lai ieslodzītais zaglis no turienes neizietu jau kā saniknots potenciāls slepkava.

Atbildēt

Mēģinu komentēt vēlreiz

07.05.2018. 15:10

»

Ak nabadziņš

Pats Putins izfiltrēja tavu komentāru


Kas zin? Protams ka varbūt kautkas kautkur nenostrādāja. Bet nācās ielikt vēlreiz. Tad bija uzreiz.

Atbildēt

ak vai

07.05.2018. 14:21

nabadziņi. Olas viņiem smird. Varētu padomāt, ka jūs tur par velti sasēdināti. Dzīvojiet kā cilvēki, tad nebūs smirdīgas olas jāošņā, varēsiet mājās zem segas ošņāt sievām...

Atbildēt

Nika

07.05.2018. 13:22

Brīvības atņemšana pats par sevi ir smags sods, un atņemt cilvēkam cienīgus dzīves apstākļus nav normāli. Tādos apstākļos atrodoties cilvēks nespēj laboties. Tas skaidrs. Neuzskatu, ka ir jāpieņem otra galējība - kā Breivīks, kurš sūdzas par jebko, ieskaitot lēnu internetu, vai, ka jābūt kā Lielbritānijas cietumos, kur notiesātie var izvēlēties pusdienas no ēdienkartes, bet ēdnīcas ēdienu un siltumu telpās jau nu ir jānodrošina. Piekrītu, ka pēc šādas "atsēdēšanas" uz ielas iznāk nikni, ļauni un atriebties griboši cilvēki, no kuriem grūti sagaidīt loģisku uzvedību.

Atbildēt

Ak nabadziņš

07.05.2018. 12:59

»

Mēģinu komentēt vēlreiz

Pirmajā reizē komentārs tika izfiltrēts...


Pats Putins izfiltrēja tavu komentāru

Atbildēt

Linards Grantiņš LRTT

07.05.2018. 12:26

Es nesaskatu problēmu. Noziedzniekam jācieš!

Atbildēt

URK

07.05.2018. 10:28

Klau, vai nav tā, ka Brasas cietums ir sarkanais, to biš tur bāž mentus, izvarotājus, pedofīlus un citus saudzējamos eksemplārus?

Atbildēt

Mēģinu komentēt vēlreiz

07.05.2018. 10:06

Pirmajā reizē komentārs tika izfiltrēts...

Latvijas tiesiskā sistēma ir Krievijas čekistu-bandītu mafijas izmēģinājuma lauciņš. Patiesais stāvoklis Latvijas tieslietu un iekšlietu sistēmā un ap to ir vēl sliktāks kā Krievijā. Tas mazāk izpaužas ārēji, toties slēptā maskētā stāvoklī ir daudz briesmīgāks. Kāda puse no cietumos sēdošajiem ir nevainīgi notiesāti cilvēki, jo policija, izmeklēšana, visu veidu eksperti, prokuratūra, tiesa un advokatūra, būdama viena slēgta mafijas sistēma, savā iekšienē sakārto sev nepieciešamās visnetīrākās lietas - iesēdinot nevainīgos un atbrīvojot lielos noziedzniekus. Tāds apmaiņas tirdziņš, un tieši juristi-advokāti koordinē šī tirdziņa darbību. Sistēma, īpaši tās lejasgalā, lielā mērā sastāv no krievvalodīgajiem 5. kolonas darbiniekiem. Augšpusē tai ir arī daži latviešu un puslatviešu čekisti - savas tautas nodevēji. Virsvadība gan ir Maskavā. Šai mafijas sistēmai jāpieskaita visas ap to apaudzētās pseidokontroles un papildu represīvās struktūras - KNAB, IDB, SAB, DP, VID, visādas "izmeklēšanas" komisijas, tiesu izpildītājus, parādu piedzinējus, apsardzes struktūras, "tiesībsargus", pat cietumniekiem pielaistos baznīcas pārstāvjus, utt. Jo vairāk visādu aizsargstruktūru un kontrolstruktūru - jo lielāks bardaks un vairāk manipulācijas iespēju sistēmā. Tas pats attiecas arī uz presi, radio un TV, kas darbojas pilnā saskaņā un koordinācijā ar sistēmu, un nodarbojas ar tautas masu dezinformāciju, jo tās vadībā ir tie paši čekisti. Savukārt cietumu administrācija pilnībā sastāv no sadistu izlases, tur valda absolūta patvaļa. Visa šī sistēma ir rūdītu čekistu-juristu radīta jau kopš 1991. gada un paliek aizvien briesmīgāka. Patreiz var teikt ka sistēma ir 100% izfiltrēta un tajā vairs nav neviena godīga cilvēka. Vienīgais risinājums ir Gruzijas-Sakašvili variants - sistēmu likvidēt un būvēt no jauna. Bet ir pilnīgi skaidrs ka sistēma nepadosies un pretosies bruņotā veidā, tai skaitā ar Krievijas atbalstu.

Atbildēt

to Ha

07.05.2018. 08:22

»

Ha

O!!!! Krupis draud!!! Skaties, ka manas dusmas tevi neskar, draudētājs atradies


Jā, statistika ir nežēlīga. Smadzenes visiem dieviņam nepietika :)

Atbildēt

Niknais

06.05.2018. 21:51

Un saziņa notiek tikai krievu valodā, tāpat kā Centrālcietumā

Atbildēt

..

06.05.2018. 20:39

Valdošais režīms tiešām uzskata, ka pašam nenāksies sēdēt cietumā? Jau tagad redzu kozlovskus, rasnačus, dombrovskus, kučinskus, mežvietus, āboltiņas, rinkevičus, mūrnieces sēžam pie galošiņas un gaidot cietuma pienesumus. Būs vien pašiem jānorij citiem izliktos sūdus.

Ja kādam šķiet, ka pret cietumniekiem tā var izturēties, tad tinaties prom uz Putina Krieviju, kas ir patiesais LV valdošās bandas ideāls.

Atbildēt

eto kak

06.05.2018. 19:44

Ēdiens...brutali neēdams! :-) :-) :-)

Atbildēt

zzz

06.05.2018. 19:44

Nu ko lai saka, neviens nekad nav teicis , ka cietumā būs viegli un būs tikai jāsēž. Dažkārt palasot krimināllietu materiālus gribētos dažiem no jums (notiesātie) ne tikai steku pakaļā iespraust , bet kaut ko daudz lielāku un bonusā vēl aknas un nieres atsist lai kādu laiku asinis pačurātu.

Atbildēt

Tikai izlasot par sadismu cietumā

06.05.2018. 19:33

skaidrs, ka no tā iznāks dzīvnieki - zvēri un atriebsies - ne jau tiesībsargam, Rasnačam vai Mūrniecei, bet visai sabiedrībai. Bet, kas zin, Rasnačs tādu var satikt aci pret aci.

Atbildēt

Penzionārs

06.05.2018. 19:28

Nabaga noziedzniekiem(ieslodzītajiem) ir ļoti smaga dzīve, par valsts naudu.

Atbildēt

Rasnaču, Mūrnieci. Āboltiņu un Jansonu

06.05.2018. 19:04

tiesībsargu - visus vienā kamerā ar atklātu sanitāro mezglu. Par sūdzībām abām stekus dirsā!

Atbildēt

Tiem kam nepielec

06.05.2018. 18:54

indivīds kurš tādos apstākļos pavada ilgāku laiku diez vai domās par to kā laboties. Nebrīnaties, ka pēc tam šīs uzkrātās dusmas skars jūs vai jūsu tuviniekus, jo tāda ir cilvēka daba - ciešanas rada tikai jaunas ciešanas. Staļina un līdzīgu progresīvo metožu piekritējiem iesaku aizdomāties kāpēc radās krievu organizētā noziedzība, triādi, jakuza un to cik veiksmīgi ar šiem veidojumiem pasaulē tiek galā ;)

Atbildēt

Jāmazgājas ja jau..

06.05.2018. 18:45

Starp citu - olas smird nenormāli.
Vai ūdens arī tiek liegts lai nomazgātos?

Atbildēt

olas

06.05.2018. 18:19

kam smird olas? ieslodziitajam?

Atbildēt

juhops

06.05.2018. 17:39

Jāpaštuko, ko tādu lai paveic, lai nokļūstu cietumā. Dzīve āŗpus tā jau gadiem ir neciešami smaga: Valsts ierēdņi nepilda likumus, dakteri neārstē, naudas iztikai knapi pietiek, prese izplata demagoģiju, aizbraukt savā situācijā pagaidām nespēju... Ja būtu cietumā, tad, vismaz, zinātu par ko tā jācieš.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...