Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Brasas cietuma virtuve

Pietiek lasītājs
06.05.2018.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Arnis

19.07.2018. 12:46

»

Linards Grantiņš LRTT

Es nesaskatu problēmu. Noziedzniekam jācieš


Nu jā, un pēc tam tas " noziedznieks, kuram bija jācieš", iznāks laukā vēl vairāk sagandēts un atriebties par ciešanām gribošs, un nedod Dievs, Jums uz ielas uzbruks un aplaupīs. Varbūt beidzat kādreiz būt sadisti?! Brīvības atnemšana šā vai tā psihologiski ir loti smags sods,bet paklaut ieslodzīto ciešanām un necilvēcīgiem apstākliem nevienam nav tiesību.

Atbildēt

Laura

12.05.2018. 15:58

normālie nesapņo nokļūt atkarīgo centrā

Atbildēt

Aivo

10.05.2018. 15:08

Ja cietumā būtu labi, visi tur gribētu nokļūt. Pēc likuma pienākas...par likumiem vajadzēja domāt agrāk.

Atbildēt

Dins

09.05.2018. 20:43

»

eto kak

Ēdiens...brutali neēdams


Brauc uz pansionātu

Atbildēt

aradhana

08.05.2018. 16:24

Apgalvojumi, kurus nav iespējams ne apstiprināt, ne noliegt. Vienīgais pavediens, kas ļautu minēt, kādā mērā šeit minētais atbilst patiesībai, ir SC elektorāta īpatsvars Latvijas cietumos kontekstā ar NA pārziņā esoso Tieslietu ministriju un vēlēšanu tuvumu. Visai ticama varētu būt iespēja, ka savējie laiku pa laikam ''iešķiebj'' saviem vēlētājiem kādu humāno palīdzību un pretī sagaida šādus stāstus.

Atbildēt

Temida

07.05.2018. 18:50

Murgs nebeigsies... Nekad... Galvenais, lai tur nekad neviesotos , kuri nav maitas un noziedznieki... Par cilvekiem paliks tie,kuri tur neiederas... Daba pati vusus atsija...

Atbildēt

Es pats

07.05.2018. 15:23

»

Linards Grantiņš LRTT

Es nesaskatu problēmu. Noziedzniekam jācieš


Piekrītu, bet pie nosacījuma ka ieslodzītie ir reāli noziedznieki, un tie kas viņus notiesāja nav noziedznieki. Patreiz ir drīzāk otrādi.
Un otrs aspekts - lai ieslodzītais zaglis no turienes neizietu jau kā saniknots potenciāls slepkava.

Atbildēt

Mēģinu komentēt vēlreiz

07.05.2018. 15:10

»

Ak nabadziņš

Pats Putins izfiltrēja tavu komentāru


Kas zin? Protams ka varbūt kautkas kautkur nenostrādāja. Bet nācās ielikt vēlreiz. Tad bija uzreiz.

Atbildēt

ak vai

07.05.2018. 14:21

nabadziņi. Olas viņiem smird. Varētu padomāt, ka jūs tur par velti sasēdināti. Dzīvojiet kā cilvēki, tad nebūs smirdīgas olas jāošņā, varēsiet mājās zem segas ošņāt sievām...

Atbildēt

Nika

07.05.2018. 13:22

Brīvības atņemšana pats par sevi ir smags sods, un atņemt cilvēkam cienīgus dzīves apstākļus nav normāli. Tādos apstākļos atrodoties cilvēks nespēj laboties. Tas skaidrs. Neuzskatu, ka ir jāpieņem otra galējība - kā Breivīks, kurš sūdzas par jebko, ieskaitot lēnu internetu, vai, ka jābūt kā Lielbritānijas cietumos, kur notiesātie var izvēlēties pusdienas no ēdienkartes, bet ēdnīcas ēdienu un siltumu telpās jau nu ir jānodrošina. Piekrītu, ka pēc šādas "atsēdēšanas" uz ielas iznāk nikni, ļauni un atriebties griboši cilvēki, no kuriem grūti sagaidīt loģisku uzvedību.

Atbildēt

Ak nabadziņš

07.05.2018. 12:59

»

Mēģinu komentēt vēlreiz

Pirmajā reizē komentārs tika izfiltrēts...


Pats Putins izfiltrēja tavu komentāru

Atbildēt

Linards Grantiņš LRTT

07.05.2018. 12:26

Es nesaskatu problēmu. Noziedzniekam jācieš!

Atbildēt

URK

07.05.2018. 10:28

Klau, vai nav tā, ka Brasas cietums ir sarkanais, to biš tur bāž mentus, izvarotājus, pedofīlus un citus saudzējamos eksemplārus?

Atbildēt

Mēģinu komentēt vēlreiz

07.05.2018. 10:06

Pirmajā reizē komentārs tika izfiltrēts...

Latvijas tiesiskā sistēma ir Krievijas čekistu-bandītu mafijas izmēģinājuma lauciņš. Patiesais stāvoklis Latvijas tieslietu un iekšlietu sistēmā un ap to ir vēl sliktāks kā Krievijā. Tas mazāk izpaužas ārēji, toties slēptā maskētā stāvoklī ir daudz briesmīgāks. Kāda puse no cietumos sēdošajiem ir nevainīgi notiesāti cilvēki, jo policija, izmeklēšana, visu veidu eksperti, prokuratūra, tiesa un advokatūra, būdama viena slēgta mafijas sistēma, savā iekšienē sakārto sev nepieciešamās visnetīrākās lietas - iesēdinot nevainīgos un atbrīvojot lielos noziedzniekus. Tāds apmaiņas tirdziņš, un tieši juristi-advokāti koordinē šī tirdziņa darbību. Sistēma, īpaši tās lejasgalā, lielā mērā sastāv no krievvalodīgajiem 5. kolonas darbiniekiem. Augšpusē tai ir arī daži latviešu un puslatviešu čekisti - savas tautas nodevēji. Virsvadība gan ir Maskavā. Šai mafijas sistēmai jāpieskaita visas ap to apaudzētās pseidokontroles un papildu represīvās struktūras - KNAB, IDB, SAB, DP, VID, visādas "izmeklēšanas" komisijas, tiesu izpildītājus, parādu piedzinējus, apsardzes struktūras, "tiesībsargus", pat cietumniekiem pielaistos baznīcas pārstāvjus, utt. Jo vairāk visādu aizsargstruktūru un kontrolstruktūru - jo lielāks bardaks un vairāk manipulācijas iespēju sistēmā. Tas pats attiecas arī uz presi, radio un TV, kas darbojas pilnā saskaņā un koordinācijā ar sistēmu, un nodarbojas ar tautas masu dezinformāciju, jo tās vadībā ir tie paši čekisti. Savukārt cietumu administrācija pilnībā sastāv no sadistu izlases, tur valda absolūta patvaļa. Visa šī sistēma ir rūdītu čekistu-juristu radīta jau kopš 1991. gada un paliek aizvien briesmīgāka. Patreiz var teikt ka sistēma ir 100% izfiltrēta un tajā vairs nav neviena godīga cilvēka. Vienīgais risinājums ir Gruzijas-Sakašvili variants - sistēmu likvidēt un būvēt no jauna. Bet ir pilnīgi skaidrs ka sistēma nepadosies un pretosies bruņotā veidā, tai skaitā ar Krievijas atbalstu.

Atbildēt

to Ha

07.05.2018. 08:22

»

Ha

O!!!! Krupis draud!!! Skaties, ka manas dusmas tevi neskar, draudētājs atradies


Jā, statistika ir nežēlīga. Smadzenes visiem dieviņam nepietika :)

Atbildēt

Niknais

06.05.2018. 21:51

Un saziņa notiek tikai krievu valodā, tāpat kā Centrālcietumā

Atbildēt

..

06.05.2018. 20:39

Valdošais režīms tiešām uzskata, ka pašam nenāksies sēdēt cietumā? Jau tagad redzu kozlovskus, rasnačus, dombrovskus, kučinskus, mežvietus, āboltiņas, rinkevičus, mūrnieces sēžam pie galošiņas un gaidot cietuma pienesumus. Būs vien pašiem jānorij citiem izliktos sūdus.

Ja kādam šķiet, ka pret cietumniekiem tā var izturēties, tad tinaties prom uz Putina Krieviju, kas ir patiesais LV valdošās bandas ideāls.

Atbildēt

eto kak

06.05.2018. 19:44

Ēdiens...brutali neēdams! :-) :-) :-)

Atbildēt

zzz

06.05.2018. 19:44

Nu ko lai saka, neviens nekad nav teicis , ka cietumā būs viegli un būs tikai jāsēž. Dažkārt palasot krimināllietu materiālus gribētos dažiem no jums (notiesātie) ne tikai steku pakaļā iespraust , bet kaut ko daudz lielāku un bonusā vēl aknas un nieres atsist lai kādu laiku asinis pačurātu.

Atbildēt

Tikai izlasot par sadismu cietumā

06.05.2018. 19:33

skaidrs, ka no tā iznāks dzīvnieki - zvēri un atriebsies - ne jau tiesībsargam, Rasnačam vai Mūrniecei, bet visai sabiedrībai. Bet, kas zin, Rasnačs tādu var satikt aci pret aci.

Atbildēt

Penzionārs

06.05.2018. 19:28

Nabaga noziedzniekiem(ieslodzītajiem) ir ļoti smaga dzīve, par valsts naudu.

Atbildēt

Rasnaču, Mūrnieci. Āboltiņu un Jansonu

06.05.2018. 19:04

tiesībsargu - visus vienā kamerā ar atklātu sanitāro mezglu. Par sūdzībām abām stekus dirsā!

Atbildēt

Tiem kam nepielec

06.05.2018. 18:54

indivīds kurš tādos apstākļos pavada ilgāku laiku diez vai domās par to kā laboties. Nebrīnaties, ka pēc tam šīs uzkrātās dusmas skars jūs vai jūsu tuviniekus, jo tāda ir cilvēka daba - ciešanas rada tikai jaunas ciešanas. Staļina un līdzīgu progresīvo metožu piekritējiem iesaku aizdomāties kāpēc radās krievu organizētā noziedzība, triādi, jakuza un to cik veiksmīgi ar šiem veidojumiem pasaulē tiek galā ;)

Atbildēt

Jāmazgājas ja jau..

06.05.2018. 18:45

Starp citu - olas smird nenormāli.
Vai ūdens arī tiek liegts lai nomazgātos?

Atbildēt

olas

06.05.2018. 18:19

kam smird olas? ieslodziitajam?

Atbildēt

juhops

06.05.2018. 17:39

Jāpaštuko, ko tādu lai paveic, lai nokļūstu cietumā. Dzīve āŗpus tā jau gadiem ir neciešami smaga: Valsts ierēdņi nepilda likumus, dakteri neārstē, naudas iztikai knapi pietiek, prese izplata demagoģiju, aizbraukt savā situācijā pagaidām nespēju... Ja būtu cietumā, tad, vismaz, zinātu par ko tā jācieš.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft