Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aita2

09.06.2019. 20:29

Pdrsu clubs :/

Atbildēt

Lamata

27.05.2019. 15:55

Ja likums nosaka, ka brīvostu valdēs jābūt vienādam skaitam no valsts un pašvaldības, iznāk, ka vieni barojas, bet otri noskatās ?

Atbildēt

Moderni

27.05.2019. 05:08

»

peksis

Kasīklim ieteiktu papētīt Vienotības, ZZS ilgstoši pārvaldīto ministriju līgumus, preces vai pakalpojumus kas iepirkti bezjēgā un nevajadzīgi. Summas būtu mērāmas simtos miljonu eiro (vai miljardi?)! Tā vietā lai attīstītu valsti saņemot ESF miljardus, tā tiek iztērēta šaurā politmafijas pārstāvju vidū...


to sauc par varas korporokrātijas pāreju varas korporācijā.

Piem., korporeli - bursi Melgalvi (NA) no slepenās korporācijas Daugaviete korporeļi un slepenie dienesti valsts (varas korporācijā) izvirzīja uz Eiroparlamentu. Tā kā CVK pr-jai ir pielaide valsts noslēpumiem - balsis no šī gada skaita "pareizi" varas korporācijas interesēs. Jaunais fenomens - varas korporācija daudziem līdz ar nav izprotams. Varas korporācija faktiski ir valsts nozagšana.

Varas korporācija faktiski ir valsts varas slependienestu vara, slependienestu pašu interesēm saaugot ar korporokrātijas interesēm. Koroprokrātija ir arī liele ienākumi, piem.., Rīgas brīvostas valdē.Visu to nodrošina globālā cionisma ietekme uz Saeimas likumdošanas pricesiem- LV likumdošana neparedz ierobežot korporāciju (tostarp ārvalstu un L!K!A!) varu, neparedz arī kriminālatbildību par uzņēmumu ar valsts kaputāldaļu valžu lēmumiem, kas ir kolektīvi lēmumi balsojot.

Varas korporācijas pazīmes jāpēta, jāizprot un jāpretojas cionistu Gudro stratēģijai un taktikai, kas to ievieš, visā Latvijai nozīmīgās sfērās.

Piem., varas korporācija par VP virza E. Levitu. Mērķis visiem zināms - ar VP akceptu izzagt valsts kasi par 200 milj. € it kā kompensācijās ebrejiem.

Saprotamss, ka tas būtu normāli, ja nebūtu nokavēti prasības termiņi. Saprotams, ka tas būtu normāli, ja Vācija un Krievija būtu kompensējusi zaudējumus Latvijai, kas tika nodarīti okupējot- inkorporējot Latviju PSRS sastāvā. Tā kā kompensācijas nav izmaksātas, prasība un realizācija ebrejiem samaksāt 200 milj. ir netaisnīga. Tādēļ kaut ko tādu var prasīt un realizēt tikai nozagtā valstī - caur varas korporāciju, kurā likumdošanu nenoteic pati Saeima un tauta.

Atbildēt

peksis

26.05.2019. 21:49

Kasīklim ieteiktu papētīt Vienotības, ZZS ilgstoši pārvaldīto ministriju līgumus, preces vai pakalpojumus kas iepirkti bezjēgā un nevajadzīgi. Summas būtu mērāmas simtos miljonu eiro (vai miljardi?)! Tā vietā lai attīstītu valsti saņemot ESF miljardus, tā tiek iztērēta šaurā politmafijas pārstāvju vidū. Rīga un osta ir kā bērnu asara pret varas bezjēgā izšiverētajiem miljardiem! Tikai šobrīd gan vara, gan mediji cenšas klusēt par bardaku valstī. Ne velti mēs visos rādījumos esam sliktākie - izglītība, medicīnā, eksporā vai importā.

Atbildēt

Rrr

26.05.2019. 21:22

»

....

Prasītos tabuliņā pievienot partijai ziedotās


Var būt tāpēc, ka tāda ir prokuratūra?

Atbildēt

Interesanti,

26.05.2019. 21:19

vai "kasmīslim" galva ir saspiesta plakana kā hūtsmēslu pļeka jeb kantaina kā ķieģelis?

Atbildēt

ha-ha

26.05.2019. 16:52

Brīnumu valstī viss ir iespējams,arī Buratīno droši saņemtu augļus ierušinot dobītē eiriņu,jo tās brīnumu algas vairākos amatos uz 10× mazākām atdodot spēkus vienā darba vietā fona,kā tas ir normāli,izskatās gaužām krimināli korupcionāri.

Atbildēt

stulbs jautājums

26.05.2019. 12:51

Pavaicājiet taču Streļčenokam,kāpēc KNAB līdz šim neko nedarīja!

Atbildēt

....

26.05.2019. 10:26

Prasītos tabuliņā pievienot partijai ziedotās!
Ja to vēl papildinātu ar citām institūcijām un uzvarām konkursos, tad aina būtu vēl iespaidīgāka un loģiskais jautājums būtu vai kāpēc to neredz KNAB un drošības iestādes

Atbildēt

26.05.2019. 09:11

Ko te daudz komentēt?

Jautājumu daudz. Piem., kāpēc KNAN iepriekš neko nedarīja? Kāpēc tieši tagad? Un kāpēc? Un vai ko izmainīs, ja Latvijas cionistu likumdošana neparedz pie atbildības saukt valdes par saviem lēmumiem?

Ko tad mēs te redzam no cionistu politikas realizācijas caur ebreju impērijas trīs standartiem?

To, ka visi brīvostas valdē "nodarbinātie" paralēli citiem darbiem demonstrē fenomenālas darba spējas, kādas savulaik demonstrēja U. Sesks, atrodoties vienlaikus divdesmit amatos.

Saprotams, ka nekādu spēju nav, ir shēmas, Latvijas cionistu varai nodrošinot valdes locekļu "idiotisko pašu plānprātības" piepildījumu - alku pēc naudas bez reāla ieguldījuma nodrošināšanu. Šīs alkas, to piepildījuma nodrošinājums ir arī Eiroparlamenta deputātu algas no 20 000 € mēnesī. Un citas privilēģijas.Kādam par to visu jāsamaksā. Tā ir tauta, kurai jānoskatās šajā nejēdzīgumā, apzinoties savu bezspēcību.

Kasīklis varētu nākošajā rakstā apskatīt tādu jauno laiku fenomenu kā varas korporācija, kura nav varas korporokrātija. Varas korporācija, piem., bez savas korporokrātijas politiskos amatos valdēs izmanto arī savus administratīvos resursus valsts amatos.

Arī cionistu Latvijas likumdošanas brīvostas valdes politika ar nejēdzīgi lielām algām pieder tieši pie varas korporācijas.

Atbildēt

tumsais

26.05.2019. 08:59

Absolūti nekā jauna. Sen zināmas patiesības.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

21

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

FotoCienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā. Viņš daudzkārt paudis fundamentālu argumentāciju par pilsoņu attiecībām ar Latvijas valsti un sekmīgu tās pārvaldību.
Lasīt visu...

21

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

FotoLatvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas tiesāšanai Dienvidāfrikas Republikai, kur viņai draud 8 gadi afrikāņu cietumā. Iesaistījušies ministri, deputāti, pat Valsts prezidents. Bet ir vēl divi neatbildēti jautājumi...
Lasīt visu...

15

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

FotoNupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās tik nepatīkami kā šis te "gudrītis". Tie vismaz neizlikās gudrāki, kā esam... Levits īstenībā ir prasts zābaks, bet, ielēcis "nācijas tēva" šļūcenēs, tēlo pārāko intelektuāli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...