Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aita2

09.06.2019. 20:29

Pdrsu clubs :/

Atbildēt

Lamata

27.05.2019. 15:55

Ja likums nosaka, ka brīvostu valdēs jābūt vienādam skaitam no valsts un pašvaldības, iznāk, ka vieni barojas, bet otri noskatās ?

Atbildēt

Moderni

27.05.2019. 05:08

»

peksis

Kasīklim ieteiktu papētīt Vienotības, ZZS ilgstoši pārvaldīto ministriju līgumus, preces vai pakalpojumus kas iepirkti bezjēgā un nevajadzīgi. Summas būtu mērāmas simtos miljonu eiro (vai miljardi?)! Tā vietā lai attīstītu valsti saņemot ESF miljardus, tā tiek iztērēta šaurā politmafijas pārstāvju vidū...


to sauc par varas korporokrātijas pāreju varas korporācijā.

Piem., korporeli - bursi Melgalvi (NA) no slepenās korporācijas Daugaviete korporeļi un slepenie dienesti valsts (varas korporācijā) izvirzīja uz Eiroparlamentu. Tā kā CVK pr-jai ir pielaide valsts noslēpumiem - balsis no šī gada skaita "pareizi" varas korporācijas interesēs. Jaunais fenomens - varas korporācija daudziem līdz ar nav izprotams. Varas korporācija faktiski ir valsts nozagšana.

Varas korporācija faktiski ir valsts varas slependienestu vara, slependienestu pašu interesēm saaugot ar korporokrātijas interesēm. Koroprokrātija ir arī liele ienākumi, piem.., Rīgas brīvostas valdē.Visu to nodrošina globālā cionisma ietekme uz Saeimas likumdošanas pricesiem- LV likumdošana neparedz ierobežot korporāciju (tostarp ārvalstu un L!K!A!) varu, neparedz arī kriminālatbildību par uzņēmumu ar valsts kaputāldaļu valžu lēmumiem, kas ir kolektīvi lēmumi balsojot.

Varas korporācijas pazīmes jāpēta, jāizprot un jāpretojas cionistu Gudro stratēģijai un taktikai, kas to ievieš, visā Latvijai nozīmīgās sfērās.

Piem., varas korporācija par VP virza E. Levitu. Mērķis visiem zināms - ar VP akceptu izzagt valsts kasi par 200 milj. € it kā kompensācijās ebrejiem.

Saprotamss, ka tas būtu normāli, ja nebūtu nokavēti prasības termiņi. Saprotams, ka tas būtu normāli, ja Vācija un Krievija būtu kompensējusi zaudējumus Latvijai, kas tika nodarīti okupējot- inkorporējot Latviju PSRS sastāvā. Tā kā kompensācijas nav izmaksātas, prasība un realizācija ebrejiem samaksāt 200 milj. ir netaisnīga. Tādēļ kaut ko tādu var prasīt un realizēt tikai nozagtā valstī - caur varas korporāciju, kurā likumdošanu nenoteic pati Saeima un tauta.

Atbildēt

peksis

26.05.2019. 21:49

Kasīklim ieteiktu papētīt Vienotības, ZZS ilgstoši pārvaldīto ministriju līgumus, preces vai pakalpojumus kas iepirkti bezjēgā un nevajadzīgi. Summas būtu mērāmas simtos miljonu eiro (vai miljardi?)! Tā vietā lai attīstītu valsti saņemot ESF miljardus, tā tiek iztērēta šaurā politmafijas pārstāvju vidū. Rīga un osta ir kā bērnu asara pret varas bezjēgā izšiverētajiem miljardiem! Tikai šobrīd gan vara, gan mediji cenšas klusēt par bardaku valstī. Ne velti mēs visos rādījumos esam sliktākie - izglītība, medicīnā, eksporā vai importā.

Atbildēt

Rrr

26.05.2019. 21:22

»

....

Prasītos tabuliņā pievienot partijai ziedotās


Var būt tāpēc, ka tāda ir prokuratūra?

Atbildēt

Interesanti,

26.05.2019. 21:19

vai "kasmīslim" galva ir saspiesta plakana kā hūtsmēslu pļeka jeb kantaina kā ķieģelis?

Atbildēt

ha-ha

26.05.2019. 16:52

Brīnumu valstī viss ir iespējams,arī Buratīno droši saņemtu augļus ierušinot dobītē eiriņu,jo tās brīnumu algas vairākos amatos uz 10× mazākām atdodot spēkus vienā darba vietā fona,kā tas ir normāli,izskatās gaužām krimināli korupcionāri.

Atbildēt

stulbs jautājums

26.05.2019. 12:51

Pavaicājiet taču Streļčenokam,kāpēc KNAB līdz šim neko nedarīja!

Atbildēt

....

26.05.2019. 10:26

Prasītos tabuliņā pievienot partijai ziedotās!
Ja to vēl papildinātu ar citām institūcijām un uzvarām konkursos, tad aina būtu vēl iespaidīgāka un loģiskais jautājums būtu vai kāpēc to neredz KNAB un drošības iestādes

Atbildēt

26.05.2019. 09:11

Ko te daudz komentēt?

Jautājumu daudz. Piem., kāpēc KNAN iepriekš neko nedarīja? Kāpēc tieši tagad? Un kāpēc? Un vai ko izmainīs, ja Latvijas cionistu likumdošana neparedz pie atbildības saukt valdes par saviem lēmumiem?

Ko tad mēs te redzam no cionistu politikas realizācijas caur ebreju impērijas trīs standartiem?

To, ka visi brīvostas valdē "nodarbinātie" paralēli citiem darbiem demonstrē fenomenālas darba spējas, kādas savulaik demonstrēja U. Sesks, atrodoties vienlaikus divdesmit amatos.

Saprotams, ka nekādu spēju nav, ir shēmas, Latvijas cionistu varai nodrošinot valdes locekļu "idiotisko pašu plānprātības" piepildījumu - alku pēc naudas bez reāla ieguldījuma nodrošināšanu. Šīs alkas, to piepildījuma nodrošinājums ir arī Eiroparlamenta deputātu algas no 20 000 € mēnesī. Un citas privilēģijas.Kādam par to visu jāsamaksā. Tā ir tauta, kurai jānoskatās šajā nejēdzīgumā, apzinoties savu bezspēcību.

Kasīklis varētu nākošajā rakstā apskatīt tādu jauno laiku fenomenu kā varas korporācija, kura nav varas korporokrātija. Varas korporācija, piem., bez savas korporokrātijas politiskos amatos valdēs izmanto arī savus administratīvos resursus valsts amatos.

Arī cionistu Latvijas likumdošanas brīvostas valdes politika ar nejēdzīgi lielām algām pieder tieši pie varas korporācijas.

Atbildēt

tumsais

26.05.2019. 08:59

Absolūti nekā jauna. Sen zināmas patiesības.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....