Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)

06.01.2020. 10:54

»

Secinājums

Parazīts ir Levits un partijnieki,un arī tie kuri Levitu atbalsta.Visi šie partijnieki pārtiek no nodokļu maksātāju naudas,un ne otrādi


prezidents var iejaukties un atsviest atpakal nedarbus,kur netiek ieverots likums.Bet vins sadarbojas ar karinu un politikiem.neviena jedziga darba,ka tikai tuksa muldesana no vina veel nav sagaidita so pusgadu laikā

Atbildēt

:)

06.01.2020. 10:50

»

Latvietis

Jā, viņam ir jāatskaitās. Obligāti. Neskatoties ne uz kādiem argumentiem. Ja vien viņš ir Latvijas prezidents, nevis tikai "līdzcilvēks


darba vietu jau ir,bet diemzel ar loti katastrofali zemu atalgojumu.Un tiesi prezidents bija tas,kas pirms mediku streikiem rita panorama atbalstija likuma neieverosanu(atalgojums medikiem),bet velak 9oo sek.teica,ka taa neesot labi unaicinaja politikus ieverot solito:))))

Atbildēt

Laimīgu jauno gadu tauta

03.01.2020. 20:16

Bildē sapņotājs sasniedzis kucinas extāzi.

Atbildēt

MADAMA MAUZERE

03.01.2020. 12:14

»

Sandra Briķe

Skumji, izlasot šo uzrunu, jo tur nav pateikts cilvēkiem pats svarīgākais, un man to izlasot, zuda cerību iespēja, ka E.Levits, būdams Valsts Prezidents, izmantojot šo augsto amatu, sāks visu vērst par labu Latvijas tautai. Vai tiešām jurists un bijušais cilvēktiesību tiesnesis E.Levits pats šo runu...


Cilvéktiesibu tiesnesis par samaksu,tàtad korumpéts. Vai autore nav pamanijusi,ka liela méroga aferisti no LV sanem kompensàcijas vismaz
15 000€ apmérà ,bet prasibas pret Latvijas valsti ko iesniedz par ROMAS KONVENCIJAS pàrkàpsanu sanem
0€.

Atbildēt

cilveks444

03.01.2020. 10:01

»

Bez provokatora A. Priedīša, I. Kreituses

tiem nācis klāt dīvainis ar niku “cilveks444”, nozogot šo niku V. Freimentālam no LRTT, kurš Pietiek. com komentēja ar šo niku par Latviešu biedrības nama Rīgā čekistu noziegumu, izlapot šo namu un padzenot latviešu patriotus. Arī latviešu tautas ienaidniks spēj izvērsti notēlot latviešu patriotu - ...


Ļoti interesanti. Uzzinu, daudz ko “jaunu” par sevi. Ka es esmu Freimentāls, ka esmu no LRTT. Bet es neesmu ne Freimentāls, ne arī no LRTT. Man nav saistības ar to. Freimentālu nepazīstu, bet LRTT manā skatījumā ir ļoti dīvains, maigi sakot, veidojums. Pazondēju nedaudz, un pamanīju, ka LRTT ir pārkopējuši manu komentāru par Levitu. Vienu no tiem. Šķiet, bez koriģēšanas. Atšķirībā no kāda Pietiek.com viltvārža, kurš ar man zagtu niku (cilveks444) bija ielicis manu komentāru par Levitu, bet piekabinājis tur klāt šo to. Tātad izmantojis cita cilvēka (konkrētu manis) radīto darbu (komentāru), lai to izmantotu, kā savu. Turkklāt vēl pievācis lietotājvārdu! Viena lieta ir tad, ja kāds ar savu niku pārkopē manu komentāru, minot to, ka tas ir “cilves444” (mans niks Pietiek.com, Kas Jauns, sākumā TVNET, kādu brīdi arī Delfos) vai “cilveks trijicetrinieki” (mans niks Delfos, NRA) komentārs. Bet paņemt to, piekoriģēt pēc savas patikas, piekabinot tam klāt, manuprāt, naidu kurinošus tekstus, ir nožēlojami. Kas to dara, es nezinu, bet tas ir fakts. Gribētu uzzināt no kura brīža, tad Freimentāls komentē ar lietotājvārdu “cilveks444”. Jo sakritībai, ka nejauši ir sakrituši lietotājvārdi jeb niku, neticu. Tāpēc ieteiktu vai nu neizplatīt dezinformāciju neziņas dēļ, vai, kas vēl sliktāk, neizplatīt melus, apzināti.

Atbildēt

Jā,jā

02.01.2020. 17:48

»

Ilze

Nu labākā kas bijusi. T.sk. vairai arī


jābūtība! ,-nu tas ir lāb,nu tas ir lāb, nu tas ir izcili pateikts😎

Atbildēt

Sandra Briķe

02.01.2020. 14:08

Skumji, izlasot šo uzrunu, jo tur nav pateikts cilvēkiem pats svarīgākais, un man to izlasot, zuda cerību iespēja, ka E.Levits, būdams Valsts Prezidents, izmantojot šo augsto amatu, sāks visu vērst par labu Latvijas tautai. Vai tiešām jurists un bijušais cilvēktiesību tiesnesis E.Levits pats šo runu uzrakstīja un iedziļinājās, jo tauta vērtē katru viņa vārdu? Ja kādam ir rožaini sapņi, tad kaut kas nav kārtībā, es redzu un dzirdu, ka daudzi no šī murga, ko tagad sauc par sapņiem, gribētu pamosties, jo ir grūti noticēt, kas tiek nodarīts Latvijas tautai, pēc tam, kad tā tika aicināta uz barikādēm un izcīnīja uzvaru! Ir tāds labs vēsturisks teiciens : Revolūciju organizē inteliģence, realizē tauta, bet pie varas nāk salašņas''. Tuvojas 20.janvāris, kas arī bija izšķirošs mūsu tautas dzīvē,arī manas ģimenes dzīvē, daudzi cilvēki zaudēja dzīvību, mēs centāmies veidot jaunu, brīvu un demokrātisku valsti, bet esam pie ''izzagtas un sasistas siles''!

Atbildēt

Bez provokatora A. Priedīša, I. Kreituses

02.01.2020. 09:37

»

+ 100 punkti.

Vislabākais un objektīvākais viedoklis


tiem nācis klāt dīvainis ar niku “cilveks444”, nozogot šo niku V. Freimentālam no LRTT, kurš Pietiek. com komentēja ar šo niku par Latviešu biedrības nama Rīgā čekistu noziegumu, izlapot šo namu un padzenot latviešu patriotus. Arī latviešu tautas ienaidniks spēj izvērsti notēlot latviešu patriotu - izcili to prot A. Borovkovs, bij. VDK virsnieks - čekas noziedznieks, no VDD. Nevaru apgalvot, ka tieši Borovkovs te izklaidējas zem V. Freimentāla nika cilveks444, bet pamatotas aizdomas pastāv. Jo pietiek. com ir brīva platforma, kuras sabiedriski pozitīvā doma pret 4. maija varas čekistu iekārtu ir jāuztur ar pozitīviem, interesantiem, “nevainīgiem” komentāriem bezspēcīgu lamu vietā. Sabiedrība jānomierina ar jaunām vilšanām politiskajos procesos, tai meklējot līderus - latviešu patriotus.

Atbildēt

Hmm

02.01.2020. 09:25

»

cilveks444

Paldies, par labu vārdu teikšanu. Mans princips ir vienkāršs – cenšos nelasīt zemas raudzes komentētāju komentārus. Ja sāk ar lamām, tad principā tālāk nelasu. Ja ir zināma diskusijas kultūra, bez centieniem troļļot, tad esmu gatavs pārrunāt redzējumu arī ar oponentu. Ja ir laiks, protams. Cits jautājums...


Jums vēl ir cīņas gars. Mani nobloķējuši visur pat kasjauns. lv, jo paužu līdzīgus uzskatus, kā Jūs. Bija laiks, ka Pietiek. com arī bloķēja un mani izārstēja uz visiem laikiem no komentāru rakstīšanas atkarības. Nav jēgas lāpīt pasauli. Cilveks444 Pietiek rakstīja kā Freimentāls no LRTT. Kas pārņēmis viņa niku? Hmm, VDD statēgija?


Jums tāda stila nav un neesat Freimentāls. Jūs man atgādināt izcilu VDD provokatoru A. Borovkovu, bijušo VDK virsnieku, kas izklaidējas ar saviem komentāriem, jo tā ir VDD vajadzīga lieta - lai komentē, bet nepretojas. Izskatās, ka VDD salauza arī mediķu protestus, viņu 11. decembrī protesti zem aicinājuma “Latvijai dzīvot” izpalika.

Tādu, kāds esat Jūs ar saviem komentāriem, nav daudz - precīza un analītiski precīza domāšana un rakstība, izvēloties vārdus, bet Jūs labi zināt, ka nav iespējams pretoties. Globāli sabiedrībās rit diskusija par valsts sagraušanu, ko dara pati valsts ar globālo finansu korporokrātijas palīdzību. Sagraut var ātri, jo Internetā netrūkst izvērstu un argumentētu paņēmienu, kā to izdarīt, bet problēma paliek - ko dot vietā, jo visi ir pieradināti streikot, protestēt un komentēt, nevis vadīt un kontrolēt.

Es Jums neticu, jo nozagāt V. Freimentāla no LRTT niku “cilveks444” un te izvēršat manipulatīvu VDD demagoģiju, tēlojat varas upuri.

Atbildēt

cilveks444

02.01.2020. 06:53

»

+ 100 punkti.

Vislabākais un objektīvākais viedoklis


Paldies, par labu vārdu teikšanu. Mans princips ir vienkāršs – cenšos nelasīt zemas raudzes komentētāju komentārus. Ja sāk ar lamām, tad principā tālāk nelasu. Ja ir zināma diskusijas kultūra, bez centieniem troļļot, tad esmu gatavs pārrunāt redzējumu arī ar oponentu. Ja ir laiks, protams. Cits jautājums, ka rakstu komentārus pārsvarā Delfos. Jau ilgu laiku. Sāku gan ar TVNET, bet tur absolūta cenzūra. Totāla, nekaunīga un bezizmēra. Delfos jau arī cenzē, bet mazāk. Tiesa, ar lietotājvārdu “cilveks444” Delfi man neļauj rakstīt komentārus.

Nezinu, kāpēc, jo kādu laiku ļāva. Varbūt tāpēc, lai cilvēki pēc tā nesameklētu manu Twitter kontu, kurā redzams, pēc kādu mediju (un tie pēc būtības ir pārsvarā tikai Latvijas mediji) informācijas vadoties, izdaru savus secinājumus par poliskām niansēm Latvijā. Bet Delfos rakstu ar lietotājvārdu “cilveks trijicetrinieki”. Un, jā, tieši Delfos esmu veicis zināmu analīzi par to, kā un kāpēc tiek zombēta Latvijas tauta. Un kas to dara.

Gan vadoties pēc Delfu piekoptās, teikšu – propagandas politikas, gan pētot komentāru sadaļas komentētājus. Tad, lūk, esmu rakstījis par to jau daudz. Delfos tieši. Ir izvērsts komentārs par NATO izcilības centra troļļiem. Šie ļoti nikni par to – zum kā lapseņu pūznis. Tad, kad rakstīju šo komentāru-analīzi, gan nācās iesaistīties “sarunās” (faktiski zema līmeņa kašķos) ar tiem, kas brūk virsū jebkuram, kas uzdrīkstas domāt un rakstīt brīvi.

Bet izpēte deva augļus. Ir zināmas atziņas, un skaidrāka bilde kā šie darbojas. Diezgan truli, bet jādomā, viņu mērķauditorija nav domājoši cilvēki, bet pūlis. Truls pūlis. Kura locekļi, visticamāk, ir nenobrieduši jaunieši (nav runa par visiem jauniešiem!), jeb tā saucamā pokemonu paaudze, kas “pavelkas” uz tāda “Cehs.lv” ražojumiem, faktiski – vanckariem.

Šie zina, ka saprātīgus cilvēkus nespēs apmaut, ka tur smadzeņu iestellēšana būs sarežģīta, tāpēc arī ir ņēmuši apritē tos, kam zemāks intelekts, kas ļauj sev iestellēt smadzenes. Nu tur jau nav tikai jaunieši, kas nav gatavi kritiski domāt. Gan, jāsaka, ka, lai apjātu dzīves pieredzes bagātākus cilvēkus, ir kliķes troļļu un “izcilnieku” armijā indivīdi, kas komunicē, var sacīt, pieklājīgi.

Kuru, izmantotie instrumenti, nav tikai jēlības, lamas vai zaimi. Ir tādi, protams. Var sacīt pat diezgan zinoši, no malas skatoties. Bet tas tad, ja maz zini par tēmu. Viņi var apmaut kādu, kas nespēj zināt visu par tēmām ārpus Latvijas, bet, kad nākas runāt par mūsu valsti, tad šie izgāžas ļoti ātri. Turklāt, būdami smadzeņu skalotāji, šie cītīgi cenšas samudžināt vienkāršas un loģiskas lietas.

Kā, piemēram, to pašu faktu, ka likums par mediķu algām netika pildīts, ka Saeima un valdība darbojās, uzspļaujot likumam. Ka tas ir tiesiskā valstī nepieņemami. Un, ka Levits dzied šiem līdzi. Nu, tur vispār vārdu trūkst. Šis savu ģīmi, kas savilkts ļaunā grimasē, atklāja bez šaubīšanas, bez kauna izjūtas, bez bažām par sodu, bez bailēm par tautas nosodījumu. Kāpēc? Viens – varbūt tāpēc, ka saprot, ka aizvākties nāksies ātri vien. Otrs – varbūt varas trakumā saslimis un domā, ka jau latviešu tauta ir tik daudz norijusi, tad norīs arī šo nelietību.

P.S. Vēlreiz, paldies, par labu vārdu. Lai laimīgs Jaunais Gads!

Atbildēt

manupraat

01.01.2020. 21:17

Jaudiiga Latvija? Jaudas meervieniiba Si sisteemaa ir vats. Peec vecaas CGS sisteemas zirgspeeks. Cik vatu vai zirgspeeku ir Latvijas jaudai?

Atbildēt

Nu,un tad?

01.01.2020. 21:03

»

Viņš drīkst neatskaitīties !

Viņš ir ž tautības latvietis (leksēmas autorība pieder VVF


Kāda jums daļa gar viņa tautību?Jums kāds prasa,kāda tautība ir jūsu tēvam?guliet mierīgi!

Atbildēt

HA

01.01.2020. 21:01

Sapņo saldi mr. P.....

Atbildēt

par zobiem

01.01.2020. 20:59

Starp citu,zobārstniecība ir ļoti dārga visā pasaulē.Latviešu cilvēki,kuri dzīvo ārzemēs,brauc uz Latviju labot zobus,jo šeit tas ir daudz lētāk.

Atbildēt

Viņš drīkst neatskaitīties !

01.01.2020. 20:58

»

Latvietis

Jā, viņam ir jāatskaitās. Obligāti. Neskatoties ne uz kādiem argumentiem. Ja vien viņš ir Latvijas prezidents, nevis tikai "līdzcilvēks


Viņš ir ž tautības latvietis (leksēmas autorība pieder VVF !) !!!

Atbildēt

pats auns

01.01.2020. 20:54

»

Jànis Anins

Paskaidroju aunam


Prezidents jau pirms laba laiciņa publiskoja savu ienākumu deklarāciju,stulbeni!Vai viņam Katru Dienu jāatskaitās dažiem īpatņiem?Ārstēties vajag.lai nebūtu jāraksta stulbi teksti.!

Atbildēt

latviete

01.01.2020. 20:49

»

Latvietis

Jā, viņam ir jāatskaitās. Obligāti. Neskatoties ne uz kādiem argumentiem. Ja vien viņš ir Latvijas prezidents, nevis tikai "līdzcilvēks


Nekā tamlīdzīga!viņš ir prezidents tikai pāris mēnešu.Līz šim viņš strādāja pilnīgi citā valstī.Tas,kāda alga ir valsts prezidentam,nav nekāds baigais Noslēpums.Kad vajadzēs iesniegt deklarāciju,tad varēsit uzzināt Starp citu,viņš jau pašā sākumā deklarēja visus savus ienākumus un īpašumus.Esat no Mēness nokritis,jampampiņ?

Atbildēt

Jànis Anins

01.01.2020. 20:48

»

kādā sakarā

valsts prezidentam būtu tev jāatskaitās par saviem ienākumiem?Viņš Eiropā saņēma 10 reizes lielāku algu,kā tagad,būdams prezidents.Ja tavi bērni ir badā,ej strādāt!tagad ir tik daudz brīvu darba vietu,tikai strādāšanas vaina.Par valsts ekonomisko stāvokli atbild premjers nevis prezidents.Riebjas lasīt...


Paskaidroju aunam:
Katrai valsts amtpersonai ir jàpublisko ienàkumu deklaràcija ,lai bütu caurskatamiba ka si amtpersona nav sanémusi honoràrus no àrvalstu specdienestiem un ari nebarojas no àrzonu firmu slepeniem kontiem.Vai nodokli ir maksàti,kà paredz likums. UNDERSTAND komisarj ?

Atbildēt

Emigrants, NL

01.01.2020. 20:34

»

abstinents

Lielīties ar pieciem simtiņiem?Nu,sīkais,paliec,kur esi


Es nelielos, tie tikai netiks Latvijai. Mani ienākumi NL ir krietni lielāki. Jā, un tikko samaksāju NL ap 600€ par zobu remontu. Ja manu naudu nevajag manis paša dzimetenei - uz redzēšanos. Es rupjības un lamas savā virzienā necietīšu. Labošu savus zobus citur.

Atbildēt

le bourge

01.01.2020. 20:21

»

Viedais

Bla-bla-bla, protams, skan labāk nekā bļģ-bļģ-bļģ, taču ieilgusi mantra vienalga beigsies ar to, ka kāds pateiks: pietiek, bļģ


Viedais,Tu nesaprati.Tev skaidri pateica-ne.irs mūsu Internetā,ne.ird savā dīvanā.Mazgā savu p.kaļu,un tad mazgā rokas.Ja vēl pats iedomāsies nomazgāt seju,kaklu,ausis,tad vari mazgāt bikses,gludināt kreklu,mācīties angļu valodu.Rezultātā Tev nebūs laika klausīties runas.

Atbildēt

Gedankt!

01.01.2020. 20:16

»

Emigrants, Nīderlande

Paldies par komentāru! Latvijā plānoju labot zobus, ienesot ekonomikai ap 500€. Tagad izvēlēšos to darīt Lietuvā. Laimīgu jauno gadu, veiksmes stāstnieki


Paldies JUms jo liels.Var būt kāds no vietējiem tiks tajā krēslā ātrāk.BTW,500 EUR emigranta zobiņiem būs par maz.

Atbildēt

Secinājums

01.01.2020. 19:14

»

kādā sakarā

valsts prezidentam būtu tev jāatskaitās par saviem ienākumiem?Viņš Eiropā saņēma 10 reizes lielāku algu,kā tagad,būdams prezidents.Ja tavi bērni ir badā,ej strādāt!tagad ir tik daudz brīvu darba vietu,tikai strādāšanas vaina.Par valsts ekonomisko stāvokli atbild premjers nevis prezidents.Riebjas lasīt...


Parazīts ir Levits un partijnieki,un arī tie kuri Levitu atbalsta.Visi šie partijnieki pārtiek no nodokļu maksātāju naudas,un ne otrādi.
Levits nav mans prezidents,un tā domā ļoti daudzi.Levits ir 65 partijnieku prezidents,ne valsts prezidents.

Atbildēt

kādā sakarā

01.01.2020. 18:36

»

Jànis Anins

Mazi bérni biezi sapno par maizes gabalu uz galda ,par pienu nemaz nerunàjot. Tikai tàpéc ,ka tu un pasreizéjà valdiba nemaksà pabalstus bérniem ,pretéji kà maksà Vàcijà. Tu vari publiskot ienàkumu deklaràciju par pédéjiem 30 gadiem lüdzu


valsts prezidentam būtu tev jāatskaitās par saviem ienākumiem?Viņš Eiropā saņēma 10 reizes lielāku algu,kā tagad,būdams prezidents.Ja tavi bērni ir badā,ej strādāt!tagad ir tik daudz brīvu darba vietu,tikai strādāšanas vaina.Par valsts ekonomisko stāvokli atbild premjers nevis prezidents.Riebjas lasīt visādu stulbeņu komentārus.Kā tādi parazīti piesūkušies vienam cilvēkam.Kaunieties un sāciet cienīt paši sevi.Neviens normāls cilvēks nekur tā neatļaujas publiski gānīt savas valsts prezidentu,kā šeit un "neatkarīgajā"rīta avīzē.Jūs pazemojat paši sevi.

Atbildēt

Zemcilvēk

01.01.2020. 17:30

»

Stulbs kas stulbs šis cūka444

Raksti nevis "cilvēks444", bet "cūka444". Labi, piekritīsim, ka viss tā arī ir, tad gan...


Nesmeksti par savu cūkas pagātni, bauru mēsl, laikam pats bezpriekšādnieks ticis pie datora

Atbildēt

Līdztautietis

01.01.2020. 17:27

Bezpriekšādnieka svepstošie slapjie sapņi

Atbildēt

...

01.01.2020. 17:16

»

ha-ha

Šampinjonu lasītājiem, sētas krančiem un vaimanātājiem būtu tā dzirksts


Pat pēdīgais bomzis ir godīgāks un cienījamāks par Levitu un partijniekiem.

Atbildēt

kādu nakti

01.01.2020. 17:08

»

ar auto uz tirdzniecības centriem

vizinās sapriHvatizējušies kabatzaglēni


bija uzsnidzis sniegs. Pie tirdzniecības centra vairums stāvošo mašīnu bija pamatīgi apsnigušas jau no paša rīta. Tātad - stāvējušas tur visu nakti :) Laba stāvvieta.

Atbildēt

Častuška

01.01.2020. 17:06

»

Emigrants, Nīderlande

Paldies par komentāru! Latvijā plānoju labot zobus, ienesot ekonomikai ap 500€. Tagad izvēlēšos to darīt Lietuvā. Laimīgu jauno gadu, veiksmes stāstnieki


Идёт Ваня по деревне,
Идёт и улыбается,
Зубы новые поставил,
Рот не закрывается

Atbildēt

ar auto uz tirdzniecības centriem

01.01.2020. 16:34

»

Fakti

Pārpildītie tirdzniecības centri un auto skaits liecina par leiputriju. Laime nav leiputrījā! Laimīgu 2020


vizinās sapriHvatizējušies kabatzaglēni.
Esi viens no tiem ?

Atbildēt

kas ir "leiputrija" ?

01.01.2020. 16:28

»

Fakti

Pārpildītie tirdzniecības centri un auto skaits liecina par leiputriju. Laime nav leiputrījā! Laimīgu 2020Kaut kas no krakoviešu leksikas ?

Latviešiem ir "leJputrija", sapludināta no diviem
vārdiem "lej" un "putra" !

Noskaidro, pārpildītais centr, vārda nozīmi pirms spamo !

Atbildēt

Emigrants, Nīderlande

01.01.2020. 16:17

»

Zinu Jūs

vai joprojām strādā Roterdamas ostas bordelī, apkalpojot ekonomisko klasi, vai Jūs no turienes padzina un tagad lasiet pudeles


Paldies par komentāru! Latvijā plānoju labot zobus, ienesot ekonomikai ap 500€. Tagad izvēlēšos to darīt Lietuvā. Laimīgu jauno gadu, veiksmes stāstnieki!

Atbildēt

:)

01.01.2020. 16:08

»

...

Cilvēki pataisīti vāji un dumji,bez elka iztikt nevar,nespējīgi domāt ar savām smadzenēm,tikai propagandas ierādītā rāmīša ietvaros


Kas tie par dumjiem cilvēkiem, kurus kāds var "pataisīt"???? Ikvienam ir visplašākās iespējas lasīt, izglītot sevi, nebūt dumjam un nebūt "pataisāmam".

Atbildēt

:):):):):):)

01.01.2020. 16:04

»

Laimīgu jauno 2020 gadu

Nabagu un slimnieku valstī paliek vsirāk. Daudzi šo laimes zemi pamet jo nabadzībā nonākuši no valsts vīru un novada domju valdības. Cilvēki izmirst no bada un nabadzības, bet valdība grib saliedēt savus bagātniekus


Varat pateikt, cik tieši cilvēku Latvijā 2019.gadā nomiruši no bada???? Varu iedomāties tikai tos, kas, stāvot milzums garajās rindās lielveikalos 30.un 31. decembrī, nomira "no bada" stāvot rindā!

Atbildēt

ha-ha

01.01.2020. 15:53

»

lauķis

Pilnīgi piekrītu,partijnieki un viņu ielikteņi ir cilvēkizstrādājumi,viņiem zudusi cilvēciskuma dzirksts,arī Levitam


Šampinjonu lasītājiem, sētas krančiem un vaimanātājiem būtu tā dzirksts?
Runa bija laba. Tādiem ņerkstoņām neviens Pezidents nebūs labs.

Atbildēt

?!

01.01.2020. 15:51

ārprāc:,...kas jaudīga,.....kas ko apņem....,kas tas par nenormālu savārstījumu?!Ar katru uzzrunu trakāk!Bija jau--"mēs" vareni,neuzvarami,raženi....?!

Atbildēt

Jons

01.01.2020. 15:34

Divu miljonāru uzrunā citiem miljonāriem,nākušiem no kangaru cilts-komunistiem,čekistiem,komsorgiem.Man un daudziem latviešiem šo miljonāru darbība ir nesusi un nes postu un nelaimi-svešumā aizdzīti bērni un mazbērni,dzīves līmeni zem okupācijas līmeņa,atņemtu zemi un īpašumus,dzīvi nepārtrauktā stresā un represiju gaisotnē,kur pat veselības un labklājības sistēmā tiek izmantota cilvēku iebiedēšanai un ietekmēšanai.Tomēr latviešus nevar tik vienkārši iznīcināt,jo kunguprāt nezāles vienmēr ir stiprākas par kaitīgiem kultūraugiem,par kādiem šie kungi labprāt uzdodās.Tāpēc daudz laimes un prieka mūsējiem,bet svešajiem tāpat viss ir topā!

Atbildēt

Patiesībā

01.01.2020. 14:59

»

Fakti

Pārpildītie tirdzniecības centri un auto skaits liecina par leiputriju. Laime nav leiputrījā! Laimīgu 2020


Pārpildītie tirdzniecības centri liecina par to, ka cilvēkiem ir mazi dzīvokļi , šaura rocība, nav iespēju aizbraukt svētkos paslēpot uz kalniem vai lauku mājām, apmeklēt kādu sporta centru vai izstādi un iespēja brīvdienā apmeklēt banku un telefonkompāniju. Tirdzniecības centros iet pavadīt laiku arī vientuļi cilvēki vai lielākas ģimenes kurām mamma grib kaut vienu brīvdienu nedēļā nestāvēt pie plīts un “iziet cilvēkos”. Tirdzniecības centri mūsdienās ir tie paši sociālie tīkli, tur cilvēkam ir gandrīz viss nepieciešamais- sadzīves pakalpojumi,
izklaides, iepirkšanās, un tā ir paradta dzīves sastāvdaļa nevis augsta dzīves līmeņa rādītājs. Tur kur ir bagāti cilvēli, tur tuvumā nav tirdzniecības centri , tie svētkos nestrādā.

Atbildēt

lauķis

01.01.2020. 14:25

»

:-(

Cik daudz mums garīgi slimu cilvēkizstrādăjumu, kuriem nav miera un labu domu pat Jaună gada pirmajă dienă! Lai veicas un beidziet vaimanāt! Levita runa bija jauka un cilvēcīga


Pilnīgi piekrītu,partijnieki un viņu ielikteņi ir cilvēkizstrādājumi,viņiem zudusi cilvēciskuma dzirksts,arī Levitam.

Atbildēt

:-(

01.01.2020. 14:04

Cik daudz mums garīgi slimu cilvēkizstrādăjumu, kuriem nav miera un labu domu pat Jaună gada pirmajă dienă! Lai veicas un beidziet vaimanāt! Levita runa bija jauka un cilvēcīga.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

FotoUzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā gadījumā stāsts ir par iespējamu kaitējumu potenciālajiem tautas priekšstāvjiem un par to piemērojamu bargu sodu, bet otrā – jau notikušiem kaitējumiem, tā teikt, vienkāršajiem cilvēkiem un nesodāmību par to.
Lasīt visu...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...