Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pūpols

08.11.2017. 11:56

Kāpēc VID neorganizē pārbaudes ģimenes ārstu praksēs, lai salīdznātu ārstu izrakstīto čeku summas par pacienta iemaksām un NVD datu uzskaiti par pacientu iemaksām. Jo taču no pašu ārstu ieņēmumiem nodokļi netiek pilnīgi nomaksāti, kā Veides kundze domā kur lai valsts naudu ņem veselības nozarei, ja paši nodokļus apiet neizrakstot kvītis par ieņēmumiem????.

Atbildēt

me

06.11.2017. 10:52

Kā mūžīgajam autsaideram man tā Čakša sāk patikt. Lai tev izturība. Nav tev viegli izbradāt pa šo mīnu lauku ar sūdu čupu inkrustācijām. Ikvienu, kurš būs nākošais, sagaida līdzīga attieksme, nepriecājieties.

Atbildēt

medmāsa

06.11.2017. 08:10

»

...

Čakša izsitīs sev labumu no visa, jo prot tik ņemt ne dod


Izsitīs gan sev labumus....Par papildus piešķirtajiem līdzekļiem jau apmaksājusi sevis slavinošas reklāmas.Neticami,ka iesaistīti arī TV24,kurus uzskatīju par godīgu runājošo kanālu.Rampas ugunis veselu stundu spodrināja ministres tēlu,kaut gan profesionāļi zin viņas hameliona dabu un eksplodējošo raksturu.

Atbildēt

rebe

06.11.2017. 07:25

»

Ilze

Ministres pietuvinātie tiek iefīrēti ienesīgos amatos dēļ lielas algas, bet gan vietās, kur var zagt. Čakšas bijušais vīrs Juris Pūce staigā pa Rīgu ar "pirkstiem gaisā" un diktē visiem IT uzņēmumiem nosacījumus, padomniece un nu jau RAKUS vadošā darbiniece Ilze Āboliņa kūrē slimnīcu aparatūras izzagšanas...


kad viss notiek tik gludi,tad sakāp galviņā un sajūtas vareni, bet pienāk brīdis, kad viss mainās.Cik ilgi slēpsies aiz Kučas muguras,cik ilgi leposies ar "izspiestiem" miljoniem, kuri pazuduši tukšā mucā vai pareizāk- vajadzīgos caurumos? Vienīgā cerība, ka vēlētājus nevarēs apčakarēt ar ZZS labvēlīgām sejām, kas rūpējas par tautu jau nez cik sasaukumus, kuros viņi tātad bijuši tie labie, bet visi citi- sliktie. Glumums nudien ir vēsturiska vērtība.

Atbildēt

...

06.11.2017. 07:16

Čakša izsitīs sev labumu no visa, jo prot tik ņemt ne dod.

Atbildēt

.....

05.11.2017. 22:59

Ministrene zog un izskatas visas ZZS un cepures interes jo neviens neko nezin un neredz ... Un ne smakas no algu pielikuma nesanaks visu nozags

Atbildēt

Troļļu gans

05.11.2017. 22:42

»

hi hi

tūlīt tauta sapratīs kas ir izcilais veselības finansēšanas likums un tad tik ies vaļā


VM un padotības iestādēs nav augstākā kapacitāte valsts pārvaldē. Cēloņi 100 un 1. Ja visam pa virsu ir vājš vadītājs bez līdera īpašībām, tad darba rezultāti ir vāji. Slikti? Slikti! Bet ne traģiski. Jo ir vairāki filtri. MK pirmais. Ja MK vada stiprs līderis, tad politiskās pašsaglabāšanās instinkts neļauj uz Saeimu nest jēlus likumprojektus (M.Šics, LRA). MK vadītājs tāds pašlaik nav. Slikti? Slikti! Bet ne traģiski. Ir otrais filtrs, Saeimas komisijas. Pašlaik tuvāko likumprojektam vada viegli sajūsmināma sieviete. Vai viņai ieslēgsies politiskās pašsaglabāšanās instinkts 1 gadu pirms Saeimas vēlēšanām? Nav pārliecība. Slikti? Slikti! Jau traģiskāk. Bet labi. Saeimā ir vēl viens filtrs, deputāti, t.s. ārsti, piemēram, daži no Saskaņas vai Vienotības. Vai viņiem ieslēgsies politiskās pašsaglabāšanās instinkts? Diezin vai. Slikti. Ļoti slikti. Traģiski? Traģiskāk. Kur ir priekšpēdējais filtrs? Veselības ļaužu rokās. Kādi viņi ir? Dažādi. Nomocīti ārsti un māsas un labi iekārtojušies ārstu spīdekļi un spīdekļu dzimtas. Vai ir kas kopīgs? Maz kas. Slikti? Pavisam slikti! Traģiski. Paliek pēdējais filtrs, vēlētājs. Kas ir ar vēlētāju? Nav atbildes.

Atbildēt

vērotājs

05.11.2017. 22:01

»

Es

Nevis neviens, bet premjers ir mēms. Visiem ir skaidrs, ka tik nelietīga veselības ministra Latvijā nav bijis


Tiek ar dažādām manipulācijam apzagti invalīdi,vibrācijas slimību upuri netiek ārstēti,jo to pie mums piemin nelabprāt.Slimniekus nesūta uz veselības pārbaudēm,invaliditātes atkārtotam komisijām,tā mākslīgi samazinot invalīdu un arodslimnieku skaitu,ārsti streiko,bet atbildīgajiem pieliek pie.algas,tā mudinot viņus uz vēl lielākam nelietībām.Dievs sargi Latviju!

Atbildēt

stulba kā zābaks

05.11.2017. 21:39

Čakša vispār nesaprot ko dara http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/iebilst-pret-gimenes-arstu-konsultativa-talruna-nodosanu-atrajai-palidzibai.a256268/

Atbildēt

Troļļu gans

05.11.2017. 21:37

»

Dace

Troļļu gans manuprāt ir kompleksu nomākts un nenodarbināts personāžs, kurš piesārņo ēteru


Nu, nu, neuzbudinieties. Te bija tik interesanta sarakste ar 3 inteliģentiem, gudriem komentāru rakstniekiem, kuri nespēja atrast un izlasīt 2 dokumentus. Es tā centos. Neizdevās. Neesmu labs skolotājs. Tā vairāk nevar. Tāpēc varu ieteikt 3 izcilajiem komentētājiem doties uz jauno mērglīšu skolu. Jūs nevēlaties piebiedroties?

Atbildēt

Troļļu gans

05.11.2017. 20:50

»

nē, nesagaidām

augsts amats, augsta alga, BET...


Ne jau ministri ir īstie valsts naudas kāsēji. Algas valsts uzņēmumos vai ar valsts kapitālu ir vēl lielākas. Un nekas, turpina vēlēt par politiskajiem zombijiem, kuru cilvēciņi tiek iebāzti visādos amatos kamēr žurnālisti nepieķer pie rokas (Sadales tīkli). Par pašvaldībām pat neērti rakstīt, re kā Rīgas mežu, Teikas meža izcirtējs, vadītājs saņem vairāk kā saņems ministri. Ko lauzīt galvu, ja vēlētājiem patīk. Nedaudz brīnos par 2 pēdējiem ZZS veselības ministriem. Cien.bij.ministrs, gudrs puika, ar lielām politiskām ambīcijām, vīzijām un pretenzijām palikt vēsturē vairāk kā zāļu bodnieks ar neskaidru biznesa vēsturi. Nevarēja 4 gadus apvaldīt savu savtīgumu un aizstāt to ar ambīcijām. Cien.ministrei diezin vai būs iespēja tā mierīgi pēc ministrēšanās beigām iekārtoties siltā un labi atmaksātā vietā, nav tāds CV un nespēj pārvarēt pāris gadus savas vājībiņas.

Atbildēt

nē, nesagaidām

05.11.2017. 20:38

»

CT

kas par cherry picking...


augsts amats, augsta alga, BET

1.amata augsts, labums mīnusos;
2. Paši sev ceļ, jo viņiem ir piesaistīts min algai, kā ir ar pērējiem- skolotājiem sakritīs alga ar minimālo? masu palīgiem, māsām? Viņiem tak neceļ, nav likuma, kas piespiež celt kopā ar minimālo visā valstī algas, tādejādi rodas baisa situācija- algas celtas apakšām un augšām, pārējiem ne. Piedevām augšām , neatkarīgi no veiktā darba kvalitātēs, un tieši tas riebjas tautai

Atbildēt

Troļļu gans

05.11.2017. 20:34

»

Zzs

Kauns sliņķi! Konkrētus faktus lūdzu


Sen nav bijuši tik inteliģenti un uzbudināti ZZS fani. Nu labi, lai ir. Meklējam VID dokumentu 14.09.2015., Nr.8.7-11/135093 un KNAB nereģistrētu dokumentu ar Saeimas reģistrāciju 01.10.2015. Nr.2\2495-12/15, plkst. 10.45. To taču trijatā mācēsiet.
P.S. Varbūt Jūs kā trešais pateiksiet kādu cipariņu par NPMD? :-))
P.S.S. Kaut kādas idejas par otro izcilo ZZS veselības ministru ir? Alga taču ir pelnīta, vai ne?

Atbildēt

J.M.

05.11.2017. 20:33

»

Elijas iela

Čakšas bijušais ir Juris Pūce, kurš tagad plūc laurus “baudu” no veselības nozares. Čakša pat gatava dzemdēt ministra krēslā, lai tikai visas rebes paspētu


Bet viss jau droši vien notiek likumīgi. Viss tiek nokopts, vai arī atbildību būs jāzuņemas tiem,kas paraksta dokumentus.

Atbildēt

Elijas iela

05.11.2017. 20:22

»

Čakšas vīra firmā

Vai ZZ$ līdera Augusta firmā


Čakšas bijušais ir Juris Pūce, kurš tagad plūc laurus “baudu” no veselības nozares. Čakša pat gatava dzemdēt ministra krēslā, lai tikai visas rebes paspētu .

Atbildēt

Troļļu gans

05.11.2017. 20:14

»

Troļļu gans

Eu, pat zaļie mŗgļi ir jāizstāv inteliģentāk. A Jums ir izdevies atrast atbildes uz deputātu jautājumiem cien.bij.ministram (ZZS) un VID un KNAV ierosināto sauksānu pie administratīvās atbildības


Pat jūtos neērti kā mani ir samulsinājuši tik inteliģenti komentāri. Protams, ka "zaļie mērgļi", "KNAB" un "saukšanu".

Atbildēt

Troļļu gans

05.11.2017. 20:11

»

Ganiņam

Saprotu, ka nav laika un iespēju atbildēt saturīgi, jo jāsāk spodrināt nodilušās kurpītes darbam no rīta uz VM


Eu, pat zaļie mŗgļi ir jāizstāv inteliģentāk. A Jums ir izdevies atrast atbildes uz deputātu jautājumiem cien.bij.ministram (ZZS) un VID un KNAV ierosināto sauksānu pie administratīvās atbildības ;-))

Atbildēt

Ganiņam

05.11.2017. 19:23

»

Troļļu gans

Piedošanu, tik gudrus komentārus es nemāku komentēt


Saprotu, ka nav laika un iespēju atbildēt saturīgi, jo jāsāk spodrināt nodilušās kurpītes darbam no rīta uz VM.

Atbildēt

Troļļu gans

05.11.2017. 19:13

»

Vēlētājs

Atkal bla bla bla bez faktiem


Piedošanu, tik gudrus komentārus es nemāku komentēt.
P.S. Cipariņus par NMPD atradāt? Un kā ar deputātu atbildēt un KNAB informāciju? Tiešām tik inteliģents komentāru rakstnieks neko neatrada vai slinkoja?

Atbildēt

Troļļu gans

05.11.2017. 19:09

»

Vēlētājs

Atkal bla bla bla bez faktiem


:-))

Atbildēt

Troļļu gans

05.11.2017. 19:04

»

nespļauj

vēlētājam acīs. Jo Tu vari ielikt mīnusu, bet tai kastēs, domājams, notiek brīnumi, un mīnusi pārvēŗšas plusos. NU ūdens tak par vīnu var pārtapt


Tik suverēna demokrātija pie mums vēl nav, lai gan daži pārāk ilgi Rīgas un Saeimas krēslos aizsēdējušies sliņķi par to sapņo. Latvijas kastē ūdens par vīnu nepārtop. Tā ka spļauj vai nespļauj, vēlētājs nosaka, ka Latvijā visādi politiskie zombiji, kuriem sen vajadzēja gulēt politiskajā kapsētā, lien no vienas Saeimas otrā.

Atbildēt

CT

05.11.2017. 19:02

kas par cherry picking..
šāds pieaugums ir visiem, kas piesaistīti vidējai algai. labāk tā, nekā ja katru gadu paši sev mistiski celtu. jā, summas šķiet lielas, varbūt darbs nav atbilstošs, bet ko tad pietiek un delfu lasītājs/komentētājs vulgaris sagaida - ministrus par minimālo???

Atbildēt

Troļļu gans

05.11.2017. 17:45

»

Vèlētājs

Vai Troļļu ganiem nekad kāda pumpa neuzmetas? Vai " pietiek.com" publicē tikai autoru viedokļus, vai anonīmus raksteļus? Kas bija Saeimas deputātu jautājumos, jo ne jau visiem tie ir pieejami? Un ko nopietnu KNAB bija atradis


Atbildes uz Saeimas deputātu jautājumiem ir pieejamas visiem, KNAB informācija tiek publicēta. Pieņemu, ka esat tik spējīgs, lai pats atrastu kur tas viss ir. Pietiek.com raksti var patikt, var nepatikt, mēs runājam par faktiem. Nepatīk, pierādiet, ka nebija. Kā tur ar atbildi par cien.bij.ministra labajiem darbiem?Īpaši NMPD. Esmu tiks bieži uzdevis jautājumi par cipariem. Neviens negrib atbildēt. Varbūt Jūs esat spējīgs atbildēt ;-)

Atbildēt

Vèlētājs

05.11.2017. 17:33

»

Troļļu gans

Uzdošu pretjautājumus. A pumpa bija? A ko labu ir izdarījis? Tikai bez NMPD piemēra vai ar NMPD piemēru un cipariem cik pirms un cik pēc...


Vai Troļļu ganiem nekad kāda pumpa neuzmetas? Vai " pietiek.com" publicē tikai autoru viedokļus, vai anonīmus raksteļus? Kas bija Saeimas deputātu jautājumos, jo ne jau visiem tie ir pieejami? Un ko nopietnu KNAB bija atradis?

Atbildēt

Troļļu gans

05.11.2017. 17:25

»

Vēlētājs

Vai drīkst uzzināt konkrēti ko iepriekšējais minstrs ir nozadzis, vai izdarījis par sliktu nozarei? Daudz lasīts, bet nekur nekas konkrēts nav minēts


Uzdošu pretjautājumus. A pumpa bija? A ko labu ir izdarījis? Tikai bez NMPD piemēra vai ar NMPD piemēru un cipariem cik pirms un cik pēc.
Varbūt nav lasīts pareizajās vietās? Iesaku atbildes uz Saeimas deputātu jautājumiem, KNAB informāciju par cien.bj.ministra interešu konfliktiem un pietiek.com publikācijām ar faktiem nevis viedokļiem. Ja ar to nepietiek, tad nevaru palīdzēt.

Atbildēt

tauta

05.11.2017. 17:25

Kāpēc vīri melnā ar ērgli uz muguras nevicina spārnus...Ko gaida ?

Atbildēt

Kaimiņš

05.11.2017. 17:17

»

Troļļu gans

Ja tā ir patiesība, tad tas varētu būt darbiņš KNAB. Tomēr gan jau tik gudra bija, ka neizvilka no rokas somiņas 500 000 eiro. Labi ienākumi pēdējos gados, banka ar lokanu mugurkaulu ZZS ministra priekšā un re viss notiekas


Tieši tā arī darīja, ka sazagto naudu samaksāja skaidrajā un pārējo caur banku. Visiem labi, pārdevējam nav jāmaksā 15% no kapitāla pieauguma un Čakšai nav jātaisnojas, kur ņēmusi naudu.

Atbildēt

Troļļu gans

05.11.2017. 17:14

»

Kaimiņš

Kāpēc neviens neinteresējas kā Čakšas jaunkundze varēja šovasar iegādāties māju par 500 000 eiro


Ja tā ir patiesība, tad tas varētu būt darbiņš KNAB. Tomēr gan jau tik gudra bija, ka neizvilka no rokas somiņas 500 000 eiro. Labi ienākumi pēdējos gados, banka ar lokanu mugurkaulu ZZS ministra priekšā un re viss notiekas.

Atbildēt

Troļļu gans

05.11.2017. 17:03

»

Es

Nevis neviens, bet premjers ir mēms. Visiem ir skaidrs, ka tik nelietīga veselības ministra Latvijā nav bijis


Nu iepriekšējam ZZS veselības ministram balti spārniņi aiz muguras neplivinājās. Straujuma tikai vārgi smaidīja par mīļā blēņdara nedarbiem, kurus pat aklais KNAB redzēja. Kučinskis tā arī nesagaidīja vienkāršus paplašinātus teikumus prastai tautai. Jo beigu beigās atrada pumpu uz kuras paklupināt. Citi TP un ZZS grandiozie veselības ministri arī bija o-hooo. Vai vēlētājs saprata saistību par savu mīlestību pret TP vai ZZS un slikto veselības aprūpi? Protams, ka Vienotība arī negulēja maliņā. Tur arī bija interesanti kadri. Labi, visādi zaļo mērgļu ministri ne grib, jo savas intereses bija svarīgākas, ne spēj, jo nevar pārvarēt slikto audzināšanu bērnībā un neizkopoto raksturu, vadīt nebūt ne rožaino nozari. Vai vēlētājs saprot sakarību starp krustiņu vēlēšanu biļetenā un rindām poliklīnikās vai slimnīcās? Pagaidām nē.

Atbildēt

VM

05.11.2017. 16:52

»

zaza

Privātajiem veselības centriem peļņa 80% no apgrozījuma. Kurā vēl nozarē var tā kāst valsti


Tikai tajā, no kura daļu aiznes ministrei. Diez kur viņa taisās to savu bandubērnu laist pasaulē, valsts, vai privātā iestādē?

Atbildēt

!!!

05.11.2017. 16:49

»

TKB

Vai ar Āboltiņu domāta bijusī Čakšas padomniece Ilze Āboliņa, kura tika padzīta no TKB, jo tika pieķerta zogam (sargi pieķēra mēģinājumā iznest) bankas komjūteru


Tā pati, tā pati. Un pirms tam viņa nejauši ir strādājusi VM ministres Čakšas vīra firmā. Tagad abi kopīgi izzog VM IT un iekārtu naudu.

Atbildēt

Ilze

05.11.2017. 16:41

Ministres pietuvinātie tiek iefīrēti ienesīgos amatos dēļ lielas algas, bet gan vietās, kur var zagt. Čakšas bijušais vīrs Juris Pūce staigā pa Rīgu ar "pirkstiem gaisā" un diktē visiem IT uzņēmumiem nosacījumus, padomniece un nu jau RAKUS vadošā darbiniece Ilze Āboliņa kūrē slimnīcu aparatūras izzagšanas rūpalu, ārštata padomnieks Jānis Stakens brutāli izspiež kukuļus no būvniekiem, ekspadomniece Alīda Vāne joprojām nosaka naudas plūsmas veselības nozarē. Atliek tikai pabrīnīties, cik spējīga grūtniece ir tā Čakša!

Atbildēt

Troļļu gans

05.11.2017. 16:35

Neviens nav gatavs pateikt, ka ZZS pēdējais VM ministrs sāk pretendēt uz sliktākā veselības ministra goda nosaukumu. Gadu pirms Saeimas vēlēšanām deputāti iekodušies laivu malās un airējas kā traki uz 13.Saeimu, nav laika uzdot deputātu jautājumus par VM un ZZS ministra izcilo darbu. Zāļu bodnieki, juzdami tuvu sirdi, jo atceras ministres CV, pateicīgi klusē, ārsti spīdekļi arī netiek aizmirsti. Vēlētājs? Ko vēlētājs? Sapņaini gaida kārtējo mīļoto zaļo mērglīšu nedarbiņu, lai pēc gada slaucīdams asariņas skrietu balsot par sirdij tuvajiem mērgļiem. Tāpēc neviens nemeklē interešu konfliktus, sliktas pārvaldības piemērus vai vienkārši pumpas.

Atbildēt

zaza

05.11.2017. 15:54

Privātajiem veselības centriem peļņa 80% no apgrozījuma. Kurā vēl nozarē var tā kāst valsti?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...