Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tev taisnība.

13.09.2022. 18:02

»

>????

Kapēc rakstiet, ka jums nav kur bēgt? A kur tad palika jūsu rodina, Putin, un Kremlis? kapēc nevar bēgt uz turieni


Tikai runā, ka pa taisno Latvijas pilsoņus vairs nelaiž caur LV robežu un KF. Acīmredzot situācija kā ar žīdiem 1938.gadā - tad vēl izbraukt varēja. Bet 1939.g - vairs ne.Pieņemu, ka Krievija drīz būs laba opcija, vismaz pārtiku varēs dabūt un siltais ūdens būs. Pēterburgā 2 ist dzīvokļa komunalie ir 60 eu ieskaitot Internetu.Tad nāksies uz turieni braukt caur Turciju, dubultpilsonību iegūt nav grūti.

Atbildēt

JKL

13.09.2022. 09:42

Ļoti interesants viedoklis: ceru ka to nepauž tā pati Sandra Veinberga kas kalpoja kolaborantu varai pēdējos 30 gadus LV..

Atbildēt

????

13.09.2022. 06:37

»

vaidzētu tā kā pirst ānusā

tante neko prātīgu nepateica


Nebalsot par Koaliciju nav prātīgi? Pa 4 gadiem viņi paspēs iznīcināt pilnīgi visu.Un vēl aizbēgt, atstājot mūs uz gruvešu kaudzes. Un zini, kas ir slikti? Agrāk bija iespējams aizbēgt.Bet tagad šo plānpratiņu gara radinieki ir sapisuši visu Eiropu, vairs nav kur bēgt.Uz Eiropu, lai paspētu piedalīties migrantu dumpju apspiešanā? 110%, ka jeņķi gatavo Eiropā kārtējos terora aktus, lai viss kļūtu pavisam slikti.Angļi uzrīdija azerus armēņiem, atkal iet klope.Zeļa atkal savelk spēkus pie Zaporožjes Aes,atkal ies vaļā stacijas apšaudes.Baidena uzdevums-haoss Eiropā tiek pildīts centīgi.

Atbildēt

vaidzētu tā kā pirst ānusā

12.09.2022. 08:43

tante neko prātīgu nepateica

Atbildēt

Jāizsvītro?

12.09.2022. 07:00

»

sandra par 3A un saskaņu

sarakstos jāizsvītro visi č zagļi


Kas tie par murgiem? izsvītrojot kādu, Tu nobalso par sarakstu.To tikai viņi gaida. Bet ja gribi nobalsot par kādu, kuru interesē Latvija un kurš neaizbēgs no šejienes ar pēdējo amerikāņu lidmašīnu, tad balso par Latvija pirmā vietā vai to pašu Lembergu.Ne jau par esošajiem teroristiem.

Atbildēt

sandra par 3A un saskaņu

11.09.2022. 17:44

sarakstos jāizsvītro visi č zagļi

Atbildēt

Kariņu

11.09.2022. 17:18

»

Ojārs Paceplītis

Lūdzu, lieciet mieru Kariņam - viņam vēl pāris nedēļas jānoturas un atvaļinājums palikušajā laikā vairs "nespīd


gaida atvaļinājums aiz restēm.Viņa banda ir atbildīga par neskaitāmām afērām, naudas piesavināsanos un sistemātiskiem Satversmes un cilvēktiesību pārkapumiem, aizbildinoties ar feikiem iemesliem.Sētmalē viņš nosprāgs.

Atbildēt

Latvija vara uz diviem krēsliem

11.09.2022. 15:19

»

Naivais

vai autorei viss kārtībā ar personas dalīšanos? ja viņa ir tā pati persona, kas feisītī ( uzvārds tas pats ) kā sAndra, tad tas, ko vina raksta šeit, kaut kā neiet kopā ar postiem feisītī.... un ar kuriem kaimiņiem ( valstīm) viņa tagad taisās slēgt ( pēc vēlēšanām ) līgumus par energo resursu piegādi...


4.maija komunistu/čekistu kliķei nav viegli tēlot liberastus/demokrātus un reizē kalpot kremlim. Latvieši solījumiem arī vairs negrib ticēt, bet reālu darbu Latvijas interesēs vienkārši nav.

Atbildēt

Veinbergai

11.09.2022. 13:56

»

vilis

Plaģiāts.Daudzu ikdienišķu slimību pamatā ir neapmierinātība ar dzīvi


Manuprāt, šīs "meitenes" neapmierinātība patiesi ir slimība, kas nav ārstējama - likvidēt Latvijas Satversmē ģimenes jēdzienu un noteikt, ka geju un lesbiešu grupām, kuras sistemātiski pulcējas savu seksuālo tieksmju apmierināšanai, viņiem jāizrāda Saeimas un valdības, visas tautas cieņa, ko noteica Osipova (?), jāpieņem likums grupveida seksa dalībniekus atzīt par ģimeni?

Un nepieņēma, jānolād šī valdība un DSaeima?

Atbildēt

brāļi Ban-āni

11.09.2022. 13:51

»

Kliķei panika no Bordāna

Ja sOndra saka nebalsot, tad noteikti jābalso par Bordānu


Par pozēšanu bez sejas maskām veikala „Lidl” atklāšanas pasākumā pagājušajā rudenī Valsts policija pieņēmusi lēmumu par soda piemērošanu labklājības ministram Gatim Eglītim un Saeimas deputātam Krišjānim Feldmanam.
G. Eglītis atklāj, ka soda naudā par epedimioloģisko pasākumu pārkāpumu pērn "Lidl" lielveikala atklāšanā viņam piespriesti 10 eiro.

Atbildēt

vilis

11.09.2022. 13:30

Plaģiāts.Daudzu ikdienišķu slimību pamatā ir neapmierinātība ar dzīvi

Atbildēt

nbcc

11.09.2022. 11:03

peec buutibas visneikatigaka partija ir saskana ok , rigas satiksme bet taa viniem vieniga sile bij viss parejais valsti jenotiem utt, saskaitot plusus un minusus parejie pie miljardiem tikusojeb padirsusi, pirlauju ka nakamaa saeima netuk vispar pie prejerministra jo tik daudz sajaukuma nebus bijis nekad

Atbildēt

Naivais

11.09.2022. 10:48

vai autorei viss kārtībā ar personas dalīšanos? ja viņa ir tā pati persona, kas feisītī ( uzvārds tas pats ) kā sAndra, tad tas, ko vina raksta šeit, kaut kā neiet kopā ar postiem feisītī.... un ar kuriem kaimiņiem ( valstīm) viņa tagad taisās slēgt ( pēc vēlēšanām ) līgumus par energo resursu piegādi? kaut kādi MĀJIENI... tad pasaki līdz galam, par kuru tad iesaki balsot.... :)

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

11.09.2022. 10:46

»

Haralds Kalns

VAI KĀDS NO KOALĪCIJAS ŠO LASA JEB SAPROT!?? AŪŪ....JA DZIRDAT- ATSAUCIETIES,KAM PIETIEK DŪŠAS


Lūdzu, lieciet mieru Kariņam - viņam vēl pāris nedēļas jānoturas un atvaļinājums palikušajā laikā vairs "nespīd".
Un vispār - nebija runāts, ka viņam būs kaut kas tāaaads jādara.

Atbildēt

vice

11.09.2022. 10:35

»

NON

neputro


Viss ir kristālskaidri un tīri!

Aģente darbībā! Nākamās rīcības viegli paredzamas!

Atbildēt

Zaķis

11.09.2022. 09:11

»

zaķene

Viņi nelasa un nelasīs....jo cer ka taps ievēlēti ar savām PROGRAMMĀM,kuras pat patreizējiem koalīcijas spēkiem ir pretrunīgas un iekļūstot saeimā nav realizējamas un varēs skaidrot publikai par kompromisa mākslu.kuru visu banku turošie gadiem ilgi izmanto makaronu kāršanai uz orgāniem...


Nelasīs .....Bet Saeimā mūsu nolaidības pēc var tikt....Arī tas vairs nav fatāli mūsu valstij, tā vienkārši ātrāk noies pa burbuli šo kretīnu vadīta...Jo tai jānogrimst tik un tā, lai uz drupām varētu uzcelt ko labāku un cilvēkiem draudzīgāku. Ja viss sabruks, tad šie gondoni aizbēgs.Un mums būs iespēja.Tagad tādas praktiski nav.

Atbildēt

zaķene

11.09.2022. 07:30

»

Haralds Kalns

VAI KĀDS NO KOALĪCIJAS ŠO LASA JEB SAPROT!?? AŪŪ....JA DZIRDAT- ATSAUCIETIES,KAM PIETIEK DŪŠAS


Viņi nelasa un nelasīs....jo cer ka taps ievēlēti ar savām PROGRAMMĀM,kuras pat patreizējiem koalīcijas spēkiem ir pretrunīgas un iekļūstot saeimā nav realizējamas un varēs skaidrot publikai par kompromisa mākslu.kuru visu banku turošie gadiem ilgi izmanto makaronu kāršanai uz orgāniem

Atbildēt

Alise no brīnumzemes

11.09.2022. 07:17

Šī koalīcija būs saeimā jo rādās ka visu sola un viss būs!Balto apkaklīšu koris-nosapņoju ka tante Bauskā saka.
Uz laba mušpapīra pat pensionāri ķeras un atkal skan ...nelaižam krievus saeimā.....

Atbildēt

Pieklājīga valsts

11.09.2022. 07:04

»

VDD, šeit ir darbs

Naida kurināšana, latviešu sanaidošanas tēmas izplatīšana, izmantojot vēsturiskās nesaskaņas, pārpratumus


Ja pieklājīgā valstī pāris vadošu politiķu tiktu apvainoti 500 000 lielā kukulī un sīs summas puesavināšanā, tad tiem vajadzētu atkāpties. Ja liels preses izdevums publicētu aizdomas par šo tēmu, tad politiķi atkāptos, bet tiesātos, lai novērstu kriminālu iznākumu.JKP ar Bild netiesājās.Vari nojaust, kāpēc Bordāns negribēja saņemt dažus miljonus no Bild, ko viņš saņemtu, ja pietādītu , ka Bild viņu apmelojis.?

Atbildēt

Marsa parkā

11.09.2022. 04:42

»

VDD, šeit ir darbs

Naida kurināšana, latviešu sanaidošanas tēmas izplatīšana, izmantojot vēsturiskās nesaskaņas, pārpratumus


ir darbs pīlēniem un būs citiem latviešu atkritumiem no 3 burtiem.

Atbildēt

Shodņaks

10.09.2022. 19:18

»

Apinis

Es par bOrdānu


Jā, kad sanāk pahani, tad balso par Sparānu, Bordānu,Propānu, Butānu un citiem čangaļu smotrjaščijiem.Bet nu Dieva dēļ to visu nevajag putrot ar Saeimas vēlēšanām. Al Kapone un Eskobārs nekad nebalotējās.

Atbildēt

viesis

10.09.2022. 17:47

Nu, rakstā ir arī diskutējami jautājumi, bet tas, ka valdošās koalīcijas piekoptais neoliberālisms Latvijai ir graujošs, tas ir fakts. Un cilvēki, kuriem šķiet, ka pieminekļu gāšana un izglītības vienā valodā ieviešana ir valdošo patriotiskās nostājas rādītāji, ir jāsarūgtina. Diemžēl, Latvijā no šiem lēmumiem nekas nemainīsies, tie ir tikai un vienīgi valdošo partiju priekšvēlēšanu kampaņas elementi un no īsta patriotisma tur nav ne smakas, diemžēl :(

Atbildēt

Antūns

10.09.2022. 17:10

»

Apinis

Es par bOrdānu


un par jUrašu, par likumīgajiem zagļiem.

Atbildēt

Verinberga - balsojiet tikai par gejiem un lesbietēmtikai

10.09.2022. 16:17

»

Kliķei panika no Bordāna

Ja sOndra saka nebalsot, tad noteikti jābalso par Bordānu


Patiesi, Veinberga ir "aptaisījusies" par Tukuma pašadedzināšanās gadījumu, viņa ir "aptaisījusi" savas smadzenes par viendzimuma laulību likuma nepieņemšanu, ko noraidīja koalīcija, Bordāns jo sevišķi.

Atbildēt

Kliķei panika no Bordāna

10.09.2022. 15:46

»

Es

Paldies par laiku un spēku, kas tērēts rakstam par kliķi. Zaglīgu un nolaidīgu


Ja sOndra saka nebalsot, tad noteikti jābalso par Bordānu.

Atbildēt

Antūns

10.09.2022. 15:18

Labs. Nācās cītīgi izpētīt autoru- neticēju Vienotības apoloģēte Sandra ir uz ko tādu spējīga. Labs, vārds īsteni Indriķa Latvieša stilā. Te gan derētu vēl viens papildinājums- arīdzan Apvienotais Saraksts ir ne mazāk kaitīgs kā augstāk minētie, jo ne tikai "pilns ar oranžajiem (vecajiem oranžajiem, Šķēles noderīgajiem idiotiem), bet nekautrīgi sludina, ka ar augtāk minētajiem labrāt veidotu koalīciju.

Atbildēt

ES

10.09.2022. 13:43

»

gf

Paklau, Lapsa! Kas ir Sondr Veinberga? ...tāds ķīniešu stils - Adidas vietā lohiem iesmērēt Abidas


No rīta lielveikalā Mahima ieraudzīju smukas zeķes ar uzrakstu Rita. Mazliet aizdomīgi šķita.

Atbildēt

Marsa parks

10.09.2022. 13:31

Pat Pērtiķis Mežviets betona bunkurā pie Jaunās Teikas ir krievu mākslinieka darbs.

Atbildēt

Es

10.09.2022. 13:08

Paldies par laiku un spēku, kas tērēts rakstam par kliķi. Zaglīgu un nolaidīgu.

Atbildēt

Īstie krāpnieki un kidalas šobrid ir

10.09.2022. 12:28

»

Lopsa Krūmiņš

Austrumu orda bez krāpšanās, apmāna un meliem nespēj, ja nu vienīgi barā uzbrukt vājākiem izvarot un marodierēt, bet arī tad pie nosacījuma, ka nesekos sods


koncentrējušies Rietumu puslodē))
Un tiem klausa arī mūsu pediņi pie stūres

Atbildēt

Lopsa Krūmiņš

10.09.2022. 12:13

»

gf

Paklau, Lapsa! Kas ir Sondr Veinberga? ...tāds ķīniešu stils - Adidas vietā lohiem iesmērēt Abidas


Austrumu orda bez krāpšanās, apmāna un meliem nespēj, ja nu vienīgi barā uzbrukt vājākiem izvarot un marodierēt, bet arī tad pie nosacījuma, ka nesekos sods.

Atbildēt

Hi Hi

10.09.2022. 11:50

»

ha-ha

Dāmīte nez kāpēc neredz krīzes iemeslus-agresiju Ukrainā un cilvēces pūles savaldīt agresoru ar pat pārāk maigiem līdzēkļiem,tā vietā lai rīkotos kolektīvi un izlēmīgi.Maiguma iemesls ir šādas dāmītes un kundziņi arī citās valstīs,kuras aicina pagulties zem agresora,padoties tam un labāk sponsorēt agresoru...


Krīzes iemesls ir kapitālisma galīgā krīze un liberālisma krahs. Ar kovidu mēģināja ļautiņiem aizsmērēt acis, tad jeņķi uzŗīdīja ukrus Krievijai.Bet emisija veļas no kalna kā lavīna un liberāļiem nāksies atbildēt.

Atbildēt

Smieklīgi!

10.09.2022. 10:54

»

blondīne

vai šī dāmīte atvainojās visai tautai par histēriskajiem apvainojumiem, ka latvieši pediņus sadedzina ? ja nē- turi muti


Pārkrāso labāk savas pinkas lillā ar rozā šķipsnām krāsā!Būs skaisti.Ak,nē,prātiņs jau nemainīsies.khe!

Atbildēt

ha-ha

10.09.2022. 10:22

Dāmīte nez kāpēc neredz krīzes iemeslus-agresiju Ukrainā un cilvēces pūles savaldīt agresoru ar pat pārāk maigiem līdzēkļiem,tā vietā lai rīkotos kolektīvi un izlēmīgi.Maiguma iemesls ir šādas dāmītes un kundziņi arī citās valstīs,kuras aicina pagulties zem agresora,padoties tam un labāk sponsorēt agresoru,nekā to ātrāk savaldīt,kas tikai ātrāk normalizētu situāciju.Dāmīte nepārprotami pārstāv Kremļa propogandistus,kuru ietekmes aģenti ir arī visai viltīgie padomju okupantu atstātie un sagatavotie daudzskaitlīgie kompartijas,čekas kartiņu īpašnieki un viņu kurātori,kuri īpaši arī neslēpjās,bet ar visu pagatnes bagāžu droši sēž tv ekranos,karājas un sēž varas gaiteņoe un zālēs.

Atbildēt

HT

10.09.2022. 10:17

»

Žetons Veinbergai

Netipiski sev, bet kruti! Blondīne visu salikusi pa plauktiņiem! Varbūt uz vecumu nāk pie sajēgas


Varbūt iemācies lasīt? Kas ir autors, nav zināms, bet uzdodas par Sondru Veinbergu, nevis Sandru Veinbergu.

Atbildēt

netirss

10.09.2022. 06:29

»

vai jā

Kas no rakstā minētā ir nepatiesība? Nevajag visur siet klāt beigta ēzeļa ausis un kremli. Citu argumentu nav


raksta beigas visu paskaidro , un kviekšana par ostām ir stulbums! tikai parazīti var orientēt ekonomiku uz tranzītu , kuru var jeb kurā brīdī noraut ,un uz bankām ,kas ir tīra augļošana... idiotija!
Un atejā jānolaiž ne tikai koalīcija , bet visas partijbandas!

Atbildēt

gf

10.09.2022. 06:12

Paklau, Lapsa! Kas ir Sondr Veinberga? ...tāds ķīniešu stils - Adidas vietā lohiem iesmērēt Abidas?

Atbildēt

Interpretācija

10.09.2022. 05:01

»

fakts

Amēbas spriedums par intelektu


Tas nu gan ir strīdīgs jautājums, kurš te ie amēba un kuram -intelekts.

Atbildēt

fakts

10.09.2022. 04:41

»

Kā tad

Kas tad šitos murgus sacerējis? Vai Pudniks? Atbilst viņa intelektam


Amēbas spriedums par intelektu.

Atbildēt

fakts

10.09.2022. 03:38

»

ES

Var pieteikties par Vēlešanu novērotāju, bet kur var inspicēt Centrālās Vēlēšanu komitejas elektroniskās datu savākšanas iekārtas? Pārbaudīt tās darbību un atbilstību tiesiskai vēlēšanu procēzei? Kā bija redzams ar nelaiķi Zeķdari, ka viss vēlēšanu procēzs notiek ar vēlētāju maldināšanu, datu viltošanu...


Balsis ir jāskaita katrā iecirknī un katram iecirknim jāpaziņo rezultāti novērotāju klātbūtnē.Vēlēšanām ir jābūt atklātām un katrs publiski var pārbaudīt kas un par ko ir balsojis.Arī par balsošanu jānes atbildība.Katram balsotājam jānoslēdz līgums ar savu kandidātu par atbildību.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ostu reforma ir lieliska, un nevis mēs, bet visi citi vainīgi, ka rezultāti ir katastrofāli

FotoPar Latvijas ostu reformu ir ticis runāts visā aizejošās Krišjāņa Kariņa valdības darbības laikā. Tomēr izrādās, tas ir bijis par īsu, lai politiķu aprindās būtu panākta izpratne par šīs reformas lietderību un mērķiem. Iespējams, tāpēc ne tikai no ietekmi ostu un tranzīta biznesā zaudējušiem kritiķiem, bet arī no jaunās valdības veidotāju vidus izskan pretrunīgi vai pat ļoti kritiski vērtējumi, tostarp par to, ka ostu reforma esot izgāzusies.
Lasīt visu...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....