Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Iesauku konkurss

22.01.2020. 10:05

»

Šis ir labais

KLAUNZEME un PODS


Klaunzemes palīgs ir GEJS ANDREJS

Atbildēt

Šis ir labais

22.01.2020. 08:39

»

Jautājums

Ko un kā Klaunzeme var kontrolēt, ja pati dzer kā lops


KLAUNZEME un PODS

Atbildēt

Jautājums

22.01.2020. 07:48

»

Beidzot

Kārtējo reizi pierādās, ka Jaunzeme vispār neprot kontrolēt VID darbiniekus


Ko un kā Klaunzeme var kontrolēt, ja pati dzer kā lops?!

Atbildēt

Vid darbinieks

22.01.2020. 00:23

»

Beidzot

Kārtējo reizi pierādās, ka Jaunzeme vispār neprot kontrolēt VID darbiniekus


Kārtējo reizi aplicanājums, ja ir izredzētie...

Atbildēt

Beidzot

21.01.2020. 19:40

Kārtējo reizi pierādās, ka Jaunzeme vispār neprot kontrolēt VID darbiniekus

Atbildēt

Tieši tā arī ir

21.01.2020. 15:01

»

Fakts

Pēc purna Pods ir tups alkoholiķis


Stulbs kā zābaks, dzer kā zirgs.
Ģenerālis, bļaģ.

Atbildēt

Fakts

21.01.2020. 08:45

Pēc purna Pods ir tups alkoholiķis.

Atbildēt

izbrīns

21.01.2020. 07:07

Kāda jēga šādiem pasākumien, ja alkohola lietošana un kopošanās vienā otrā iestādē notiek ikdienā ?

Atbildēt

Juta

21.01.2020. 02:43

Skatos uz kārtējo rakstu ar kārtējiem personāžiem...nekas nemainās. Kā vienmēr komentāri- NMPP čats, kurā katram ir ko pateikt. Tikai...žēl, ka tik nožēlojami un gļēvi, ka šis ir vienīgais veids kā izpausties-tad pieceliet savas nožēlojamās pakaļas un acīs pasakiet katram ko domājat. Iet gadi un nekas nemainās....ja nu vienīgi mērķi uz kuriem no stūra šaut. Piekrītu tam, ka aizgājuši projām godīgi un zinoši cilvēki, uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt tos, kuri ir zinoši ar patiesajiem iemesliem strādā- kas nav zagt un apliet ar mēsliem savu kolēģi, kurš blakus sēž.

Atbildēt

100 komentārs

20.01.2020. 23:38

Kāda nafig kundze?!
Ciest nevaru šo cilvēkveidīgo raganu!

Atbildēt

Jana

20.01.2020. 22:59

»

?

Neatminos, ka kundze apmeklētu kādu mūsu NKP vai NP saliedēšanās pasākumu... viss ir skaidrs, ka NMPP ir “īpašaki...


Neatminos, ka kundze apmeklētu kādu mūsu NKP vai NP saliedēšanās pasākumu...
Uz ko Jūs apvainojaties!? Vai Jūs esat kādreiz aicinājuši???? Vai Jūs uzskatāt, ka no kundzes puses būtu kulturāli pēkšņi ierasties un uztaisīt visiem pārsteigumu?

Atbildēt

Laikam pati

20.01.2020. 22:53

»

kucei

Parakstīties aizmirsi


Ieva J. ;)

Atbildēt

Beidzot

20.01.2020. 20:55

Beidzot man ir prieks, ka VID vada tik forša vadītāja, kura nekur pa pažobelēm neslēpjas un nav arī vajadzības slēpties, jo neko nelikumīgu, neko kompromitējošu un neko amorālu nav izdarījusi. Vadītāja ārpus noteiktā darba laika aizbrauca pateica sakarīgu uzrunu (kā būtu jādara jebkuram normālam vadītājam) un pēctam kultūras pēc nedaudz pasēdēja pie galda un kulturāli atvadijās un aizbrauca. BEIDZOT VID vada Super vadītāja lūk ko es gribu teikt. Bet par šo tukšo ķengu raksteli un rukšiem, kuri kviekdami raksta negatīvus komentārus bez sajēgas - lai tak raksta ... Ir vecs labs Latviešu sakāmvārds “suņi rej, bet karavāna iet tālāk” un lai jau tie suņi un kuces turpina riet - viņus neviens neņem prātā.

Atbildēt

Viktots

20.01.2020. 20:50

A Podiņš malacis, labi bez ziepēm ielīda :)))) , tagad aita domās, ka šie baigie draugi. Podiņš baudīs 100% aitas uzticību un gan jau teicamu darba novērtējumu... Ai, ai aitiņ! Tu gan gaidi kundziņa nazi mugurā!

Atbildēt

Jā,

20.01.2020. 20:30

tik liela uzņēmuma vadītājam būtu jābūt tik gudram un tālredzīgam, lai atsevišķas vienas pārvaldes šādā privāti organizēta pasākumā nepiedalītos. Pieklājīgi un, lai izvairītos no šādas publiskas ažiotāžas, būtu vispār neapmeklēt šādus pasākumus. Diemžēl to parāda arī visa šī negatīvā publicitāte, kas tikai vēl vairāk vairo sabiedrībā negatīvismu. Un tad nevajadzēs lasīt nievājošus komentārus par dzeršanu, dienesta transportu utt.

Atbildēt

666

20.01.2020. 20:29

»

jautājums džekiem

Vai viņa tikai dzera uz nebēdu jeb arī abdolbījās ar koksu


Kokneses Kpksu un V.Montiks atveda smigu ka visos Sporta pasakumos.Kuzim ari Tiks.

Atbildēt

jautājums džekiem

20.01.2020. 19:54

Vai viņa tikai dzera uz nebēdu jeb arī abdolbījās ar koksu?

Atbildēt

Nekā personīgā

20.01.2020. 19:33

»

?

Neatminos, ka kundze apmeklētu kādu mūsu NKP vai NP saliedēšanās pasākumu... viss ir skaidrs, ka NMPP ir “īpašaki...


Lielas štelles - lielā draudzība, mazas štelles - mazā draudzība.

Atbildēt

?

20.01.2020. 19:15

Neatminos, ka kundze apmeklētu kādu mūsu NKP vai NP saliedēšanās pasākumu... viss ir skaidrs, ka NMPP ir “īpašaki”
par citām VID pārvaldēm. Izskatās, ka tas D novērtējums būs pelnīti likts, jo vadītājam nav tiesību tik klaji paust favorītismu kādai konkrētai kolektīva daļai - tāpēc jau tas ir vadītājs!
Un nevajag tagad d...st, ka piektdien bija darbā tie, kam bija jābūt... mums pa logu labi redzams, ka ne nu bija nekā un stāvlaukums bija kā izslaucīts.

Atbildēt

Manuprāt

20.01.2020. 18:58

Vaivars ir zīlais gejs.

Atbildēt

Jaunzemes veiksmes stāsts

20.01.2020. 18:01

Lai arī Valsts ieņēmumu dienests (VID) nekad nav varējis tā īsti lepoties ar labu reputāciju, šobrīd arvien tumšāka un zaļāka ēna pārklāj ģenerāldirektores Ievas Jaunzemes rūpju vaigu. Izskanējušas nopietnas bažas par to, kā ietekmīgos amatos ielikti «savējie», kuri spēj kriminālprocesus apturēt vai gluži pretēji – «iedzelt» saviem politiskajiem pretiniekiem, tēlojot cīņu par taisnību un īstenojot politisku pasūtījumu.

BNN izgaismo dienestā nonākušos ZZS pietuvinātos cilvēkus, kas veiksmīgi iekārtojušies VID amatos gan juristu rindās, gan nodokļu muitas pārvaldē, gan kā ģenerāldirektores labā roka.

Danas draugs un pa amatiem «ceļojošais» jurists Knoks
Laikā, kad VID ģenerāldirektore bija Dace Cīrule, toreizējā finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) iecēla Māri Knoku kā VID vadītājas konsultantu juridiskajos jautājumos. Knoks ilglaicīgi uzskatīts par Reiznieces-Ozolas uzticamības personu VID iekšienē. No viņa bijis atkarīgs dažādu svarīgu administratīvo jautājumu iznākums.

Lai gan pašlaik Knoks ir nobīdīts uz VID Personālvadības pārvaldi, šķiet, ka viņa ietekme nav mazinājusies. Kā liecina neoficiāli avoti, Knoks joprojām piedalās disciplinārlietu komisijas sanāksmēs. Proti, viņš ietekmējot komisijas lēmumus par to, kuriem pārkāpējiem piemērojams sods un kuriem – nē.

Jāatgādina, ka Knoks bija reiz atbildīgs arī par VID bloķētiem un gadiem aizmirstiem kontiem, par ko tika sodīta tikai viena amatpersona, kuras pašlaik ieņemamais amats – otrs direktora vietnieks VID Nodokļu un muitas pārvaldē, kuru vada Kaspars Podiņš.

Proti, toreizējais VID Finanšu policijas pārvaldes direktora vietnieks Dairis Aniņš tika atzīts vainīgs par to, ka gadiem uzņēmumam bija iesaldēta nauda. Kad atklājās šis gadījums, Finanšu policijas priekšnieks bija Edijs Ceipe. Viņš uzsāka pārbaudi, cik ir tādu kontu, kas ir bloķēti, taču tālākas darbības nav notikušas.

Knoks veicināja tikai disciplinārlietas ierosināšanu, kaut tika prasīts ierosināt kriminālprocesu par nolaidību vai pat dienesta pilnvaru pārsniegšanu. Disciplinārlietas ietvaros sodīja tikai Aniņu.

Kāzas un amati – Auguļa un Podiņa draudzība
Podiņa draudzība ar ZZS cilvēku un bijušo Latvijas satiksmes ministru Uldi Auguli ir gana cieša – viens bijis vedējs otram kāzās. Kamēr viņus vieno ciešā draudzība un kopējās svinības, tikmēr Podiņš tiek vainots smagos pārkāpumos no saviem pakļautībā esošajiem darbiniekiem. Pēc BNN rīcībā esošā iesnieguma, zināms, ka Podiņu vaino centienos pildīt politiskos pasūtījumus. Tiek vēstīts, ka viņš kā direktors «pilda dažādus politiskos pasākumus, neļaujot izmeklēt uzsāktos kriminālprocesus un sodot darbiniekus, kuri viņam neklausa,» teikts iesniegumā.

«Mēs ik dienu saskaramies ar viņa dubultajiem standartiem un faktu sagrozīšanu, kā arī nu jau bez kautrēšanās VID Nodokļu un muitas policija tiek izmantota politiskajiem pasūtījumiem.»

Iesniegumā arī norādīts, ka pēdējā laikā presē arvien vairāk izskan bažas par tiesību aizsardzības iestāžu angažētību un to izmantošanu politisko rēķinu kārtošanā. Turklāt Jaunzemei skarbi pārmests – tā vietā, lai rīkotos, viņa nodarbojas ar savas «ādas» glābšanu.

BNN joprojām cenšas izpētīt, kura politiskā spēka norādījumus Podiņš īsteno un vai ciešā draudzība ar ZZS cilvēku ir tikai sakritība.

No Kučinska pie Jaunzemes – komunikators Vaivars
Vienā no ietekmīgākajiem amatiem dienestā atrodas Andrejs Vaivars.

Viņš bijis premjera Māra Kučinska (ZZS) galvenais sekretārs, kā arī strādājis tā dēvētajos Aivara Lemberga kontrolētajos medijos kā žurnālists. Tagad šis pats cilvēks ir Jaunzemes labā roka – konsultants komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumos.

Pastāv aizdomas, ka saistība ar ZZS nav mazinājusies. Tieši Vaivars ir viens no cilvēkiem, kuru ZZS var izmantot kā informācijas avotu par VID notikumu «baltajām» un «melnajām» pusēm.

Jaunzeme sarunā ar BNN komentē, ka Vaivaru izvēlējusies, jo viņš ir bijušais žurnālists un viņiem ir bijusi ilgstoša sadarbība visos Jaunzemes līdzšinējos amatos.

Atbildēt

Viskija ģīmis

20.01.2020. 17:46

»

Jānis J.

Jaunzeme vispār nesaprot, ko dara...


Paldies par komplimentu!

Atbildēt

Jānis J.

20.01.2020. 17:27

Jaunzeme vispār nesaprot, ko dara!
VID, tāpat kā jebkurā kolektīvā, var un vajag būt saliedētības pasākumiem. Bet viņai jau nu vajadzēja saprast, kā uzvesties!
Ja bija ielūgta - ierasties, teikt runu, pieklājības pēc ieturēt vakariņas un drīz doties prom.
Tā vietā viņa vienkārši pļēguro un nākamajā dienā nespēj pastrādāt.
Lai gan viņa arī citās dienās maz strādā

Atbildēt

Interesantu ka

20.01.2020. 17:27

»

...

Pārdot dvēseli un strādāt VIDā.Tiešām zemiski


2016.gada maijā Kaminskis tika aizrotēts ārpus VID ar tā brīža Ministru prezidenta Māra Kučinska rīkojumu, taču šo darbu pameta un pēc tam ieņēma AS Latvijas Pasts drošības dienesta vadītāja amatu.
Pēc publikācijas Astoņkājis Kaminskis tika pakļauts toreizējās VID vadītājas Ināras Pētersones iniciētajām rotācijām un amatu zaudēja. Darbu Latvijas Pastā, kā liecina BNN rīcībā esošā informācija, augstajā amatā caur toreizējo satiksmes ministru Uldi Auguli sarunāja Podiņš (seni draugi – vedēji kāzās).
Kā norāda BNN avoti, Kaminskis faktiski ar savu komandu ilgus gadus pildīja Podiņa u.c. pasūtījumus caur sev pietuvinātajiem darbiniekiem, kurus tagad augsts amatos salicis Podiņš – Inna Kuzmina, Ieva Ostrovska, Inita Lūre, Kristīne Rinkeviča, Jānis Akmentiņš.

Atbildēt

Suds uz kociņa IDP

20.01.2020. 16:43

»

IDP

Tur noteikti ir ŠTELLE


Prusaks ar Prusacieni viss Tavs IDP, Podiņa kabatas kantoris !

Atbildēt

vidists

20.01.2020. 15:57

Vai tad pirmā vai pēdējā reize, kad notiek kolektīva saliedēšanās .Parasti jau darba laikā, šoreiz re pēc darba!Jautajums cik Vangažu krogs lielu atlaidi iedeva, vai tur nav slēptā Pateicība !

Atbildēt

Cik saprotams

20.01.2020. 14:10

pasākums finasēts no štellēm.
Turklāt, Pods ar Jaunzemi izmantoja valsts transportu.
Vai ir OK?

Atbildēt

...

20.01.2020. 13:42

»

Gunti

Netērē darba laiku komentāru rakstīšanai! Neviens tā pat nenovērtēs


Kāpēc tad nenovērtēs?Garīgā kroplība acīmredzama.

Atbildēt

fakts

20.01.2020. 13:33

»

sfsf

Kurš vainīgs ka tu mudila esi ?? Sievietes ar tev nav un BMW ar nav Tādēl ar sulu sūcs


Mirstamajām drēbēm arī nav kabatu.Kur liksi sievieti un BMV?Izskatās ka sieviete tev ka privatīpašums.

Atbildēt

sfsf

20.01.2020. 13:26

»

ESMAIJA

Pretīgi lasīt! Es sava mūža laimīgo daļu esmu pavadījusi tajos nopeltajos 50 gados. Cilvēki strādāja un prata arī priecāties. Kopā. SVINĒJA APKŪLĪBAS, RUMULI, APSĒJĪBAS, TRAKTORISTU SVĒTKUS, LOPKOPĒJU SVĒTKUS, PĻAUJAS SVĒTKUS, NEAIZMIRSTAMI SKAISTUS LĪGO VAKARUS, MEHANIZATORU SVĒTKUS, sIEVIEŠU DIENU...


Dzēra kā cūkas zaga visu ko varēja nozagt Strādāt lika jo ja nestrādā tad KODEKSĀ paložena no 6 mēnešiem līdz 3 gadi cietumā Baidijās bet dzēra un izlikās ka strādā NEMULDI Laimīgāko mūža daļu tu pairsi pie komunistu cūkām

Atbildēt

sfsf

20.01.2020. 13:18

»

Pilsonis

Man nekad mūžā nav bijušas paģiras, dēļ kurām es kavētu darbu, vai ciestu mana darba kvalitāte. NEKAD MŪŽĀ! Un jā es apbrobežojos ar sulu


Kurš vainīgs ka tu mudila esi ?? Sievietes ar tev nav un BMW ar nav Tādēl ar sulu sūcs

Atbildēt

ne.irs Gint

20.01.2020. 12:50

»

Gints

Par ko, Gunti, kauns? Par to, ka kādam liekas, ka darba laiku un valsts naudu izsaimniekot pasākumiem ir pārkāpums? Par to, ka dzeršana un paģiras nav attaisnojums, lai neierastos darbā? Labi, ka uzrakstīji savu attieksmi- tātad VID moto iznāk- slēpt savus pārkāpumus


Pirmkārt pasākums bija pēc noteiktā darba laika. Otrkārt pasākums tika apmaksāts no katra algas. Treškārt nevajag di.rst to ko nezini vai arī tavs saimnieks tev liek kvekšķēt melus.....tad varu paskaidrot, ka darbā bija visi kam jābūt (ja nu vienīgi tu nebiji). Ceturtkārt šim pasākumam netika tērēts neviens cents nodokļu maksātāja naudas un Piektkārt tas bija ziemassvētu pasākums kā jebkurā citā normālā kolektīvā tikai starpība tur, ka tas lai ietaupītu līdzekļus tika taisīts janvārī kad visur cenas ir par 50% lētākas kā decembrī. Un tāpēc Neko nelikumīgu vai anormālu šeit neviens nesaskata ja nu vienīgi no darba atlaisto personāžu slapjā agonēšana.

Atbildēt

Juris

20.01.2020. 11:57

»

Sunmarine

Šitā fleitēt jau māk arī Latvijas valdība - par saviem līdzekļiem


pastaasti siikaak. kas tieshi tev ir zinaams? savaadaak izklausaas peec tukshas muldeshanas bez konkreetiem faktiem.

Atbildēt

Sunmarine

20.01.2020. 10:40

»

Detektors

Pēkšņi kāds no ballētājiem sakrājis virsstundas? Laikā, kad no oktobra līdz 1. martam lielākoties darbinieki garlaikojas, tajā laikā? Vai atkal kārtējie meli


Šitā fleitēt jau māk arī Latvijas valdība - par saviem līdzekļiem!!:))
Zirgam jāsmejās-par saviem-bet, protams!
Korumpētākie veidojumi Latvijā - valdība, VID, muita, policija....utt.

Atbildēt

Guntis

20.01.2020. 09:38

»

Gints

Par ko, Gunti, kauns? Par to, ka kādam liekas, ka darba laiku un valsts naudu izsaimniekot pasākumiem ir pārkāpums? Par to, ka dzeršana un paģiras nav attaisnojums, lai neierastos darbā? Labi, ka uzrakstīji savu attieksmi- tātad VID moto iznāk- slēpt savus pārkāpumus


Pirmkārt, pasākums tika rīkots par darbinieku personīgajiem līdzekļiem, tātad darba laiks un valsts nauda netika izsaimniekoti. Otrkārt, tā kā pats piedalījos šajā pasākumā un nākamajā rītā savlaicīgi biju darbā, varēju personīgi pārliecināties, ka visi tie, kuriem vajadzēja, arī bija darbā. Ja kāds izmantoja savas sakrātās nostrādātās virsstundas, vai tas ir uzskatāms par pārkāpumu?

Atbildēt

FM Kvaukšķis

20.01.2020. 09:11

»

Guntis

Ja šo ķengu rakstu ir rakstījis kāds no maniem kolēģiem, kurš pats piedalījās šajā pasākumā (kā var spriest pēc fotogrāfijas), man ir kauns, ka strādāju ar viņu vienā iestādē. Zemisks intrigants


Zemisks intrigants ir tas, kas iznīcināja visu nodokļu un muitas policiju. Pieredzējuši darbinieki iet projām, bet vakantās vietas plāno aizpildīt ar auditoriem. Gaidu nākamās Saeimas vēlēšanas, lai varētu labot sastrādātās kļūdas.

Atbildēt

Fds

20.01.2020. 09:05

»

Vīruss

Vecgada ballītei tā kā jau par vēlu. Ko tad svinēja - gaidīja jau Žurkas gadu, kamēr vēl uz Ventspils kuģa; vai krievu "крещение" ar visu āliņģī mešanos


Pavisam vienkārši - izmaksu taupīšana. Arī mums darbā atmeta domu ziemassvētku balli taisīt decembrī, jo telpas vai nu nav pieejamas, vai arī cenas kosmosā. Pirms 2-3 gadiem cenas telpām decembrī bija bez maz vai uz pusi lētāk! Zinu citus, kam arī vēl tik būs balles savās darba vietās!

Atbildēt

Gints

20.01.2020. 08:59

»

Guntis

Ja šo ķengu rakstu ir rakstījis kāds no maniem kolēģiem, kurš pats piedalījās šajā pasākumā (kā var spriest pēc fotogrāfijas), man ir kauns, ka strādāju ar viņu vienā iestādē. Zemisks intrigants


Par ko, Gunti, kauns? Par to, ka kādam liekas, ka darba laiku un valsts naudu izsaimniekot pasākumiem ir pārkāpums? Par to, ka dzeršana un paģiras nav attaisnojums, lai neierastos darbā? Labi, ka uzrakstīji savu attieksmi- tātad VID moto iznāk- slēpt savus pārkāpumus.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

FotoJampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt šis temats uzkrita tik pēkšņi kā šīs nedēļas sniegs, un kopīgā histērija ap šo visu savācās vienkop tik lielā intensitātē, ka vienā brīdī varēja arī aizmirst, ka tā nav pēdējā problēma, kas mums valstī jāatrisina.
Lasīt visu...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...