Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zuze

08.04.2017. 22:18

Nu ļoti interesanti un informatīvi - paldies

Atbildēt

Ta-daaa

02.04.2017. 23:58

Galvenais, ka nedaudz fotošopizētā Anita Krūmiņa izskatās fantastiski neatvairāma un pārliecināta, jo jautājums koalīcijai - kas ir kompetentākā un Struktūrfondu Vadības likumam atbilstošākā - tak Anita/Cefla tās vislabākā!

Atbildēt

Ta-daaa

02.04.2017. 23:45

»

Par Kalniņu

Par Kasparu un Latvijas Finieri...


Nu, ja Kalniņš ir barojies un ticu, ka šis paradums nav pārejošs, no Latvijas Finiera, tad te ož pēc nejaucīga interešu konflikta, vērtējot projektu, kas startē tajā pašā izejmateriālu nišā!!! Šaubos vai Finieris vēlas dalīties savā dabīgajā monopolā...

Atbildēt

erafs

30.03.2017. 11:08

un kur tādus atrod? vai viņi paši uzrodas?

Atbildēt

vista

29.03.2017. 13:56

»

Par Kalniņu

Par Kasparu un Latvijas Finieri...


Finieris atskaita ZZS, Komsoss Kaspars atskaita Danai un Ventspilij, līdz ar to nekas nevar mainīties

Atbildēt

Par Kalniņu

29.03.2017. 11:48

Par Kasparu un Latvijas Finieri

Šeit Kaspara Zudraga disertācija:

http://llufb.llu.lv/dissertation-summary/wood-technology/Kaspars_Zudrags_promocijas_darba_kopsavilkums_2010_LLU_MF.pdf

kurā skaidri minēts, ka minētie darbi ir veikti Latvijas Finieris laboratorijā - skatīt fotogrāfijas no Zudraga disertācijas un Kaspara Kalnina publikācijas.

Kas ir interesesant šajā disertācijā -

1. Vairākas atsauces uz 70 gadiem, izvēloties potenciālos paraugu modeļus.

2. Klāt pievienoto publikāciju saraksts ir ļoti šķidrs (parasti pētniekam aizstavot publikācijas nepieciešama nu vismaz kaut kā publicitāte).

Publikācijas no nr. 1 līdz 6 ir ķeksīsa raksti, bez sasaistes ar veikto darbu.

Līdz ar to normāli vērtējot nav iespējams šādu darbu aizstavēt - tur nav zinātne, tādēļ talkā nāk Kaspars Kalniņš, kurš šajā darbā ierauga zinātni un pievieno

dažus rakstus, tādējādi netikai palīdzot Zudragam ar "akadēmiskuma" nodrošināšanu, bet arī pats sevi pievieno dažādu ekspertu klubiņam.

Šī sadarbība turpinās vēl joprojām:

https://ortus.rtu.lv/science/lv/publications/search/Kalni%C5%86%C5%A1+Zudrags

Automātiski kļūstot par ļoti zinātnisku pētniecības sadarbību (pat neskatoties uz to, ka ļoti lielākā daļa no minētās sadarbības ir 70-80 atgremojums
pārliecināties Zudraga disertācijā, vai arī jau minētajā disertācijā ir iekļauts un bez Kalniņa nekur citur nebija publicējams).

Līdz ar to projektu eksperts var droši sist kulaku uz galda sakot, ka visi pārējie projekti, kuri ir iesniegti ir nejēdzīgi, jo:

tiem nav publikāciju un pētniecības bāzes, salīdzinot ar viņām zināmo, kas no vienas puses ir taisnība, bet no otras -

prasa paskaidrojumu, kādēļ Kaspars Zudrags nevarēja publicēties bez Kaspara Kalniņa:

žurnālos, kuros parasti publicejas LLU vai Koksnes Ķīmijas institūts disertacijas (vai esošā Zudraga - Kalniņa) tēma ir sen zināma jau no
70 kā atzīst pats Zudrags, tas nozīmē, ka vienīgā iespēja publicēties žurnālos, kuros tas līdz šim nav bijis labi aprakstīts - piemēram

Mehanikas, kompozītmaterilu, ect.

Atbildēt

Interesanti

29.03.2017. 05:18

Kā vispār Kalniņa kungs parakstoties par objektivitāti var vērtēt, ko saistītu ar Latvijas finieri, viņš tak gadiem ilgi sadarbojies ar to, nedomāju, ka tur kas beidzies.

Bet tie nav viņa vienīgie "panākumi" Latvijas labā, viņš ir arī vēstnieks citām eiropas naudām LV, kur pats nosmeļ projektus, bet ar citiem pat informācijā nedalās.

Atbildēt

KK

27.03.2017. 22:00

»

Hm

Hm, daži komentētāji ir ļoti informēti. CFLA mājas lapā ir tikai 3 apstiprinātie projekti. Un tur nav ne bexu, ne Olainfarm, ne armēņu...


Visi projekti agri vai vēlu iziet caur IUB, daži ir parādījušies jau tagad. Elementāri:)

Atbildēt

rīta koks

27.03.2017. 18:37

»

zampa

Vajag lasīt starp rindām - specifiskā atbalsta mērķa pasākuma norisē ir ievērota pareiza un mērķtiecīga Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļu investēšana


Buģ spok. Briselei pilnīgi pajāt, mērķtiecīga ES fondu naudas izmantošana ir absolūti katras dalībvalsts kompetence. Pat tad, kad pašreizējās ministres kunga uzraudzības objektā tika nosperti 800 000, LIAA mierīgi apstiprināja projekta gala ziņojumu, un neviens gailis pakaļ nedziedāja.

Kas tur ies urķēties kaut kādos atzinumos par projektiem...Nebūsim naivi

Atbildēt

Hm

27.03.2017. 17:05

Hm, daži komentētāji ir ļoti informēti. CFLA mājas lapā ir tikai 3 apstiprinātie projekti. Un tur nav ne bexu, ne Olainfarm, ne armēņu.

http://cfla.gov.lv/lv/es-fondi-2014-2020/izsludinatas-atlases/1-2-1-4

Varbūt ne velti daži uzņēmēji baidās sniegt projektus ar labām idejām, jo tā informācija pēc klīst visur?

Atbildēt

VB

27.03.2017. 12:02

"Praksē tas nozīmē to, ka apmēram astoņas CFLA ierēdnes izvērtē neticami plašu projektu spektru."
Nu tad te arī meklējat vainu!
Par to puišeli, nu ko ar puišeli...

Atbildēt

KK

26.03.2017. 22:57

Nu šajā stāstā atslēgas vārds ir vienota pieeja, un skaidrs, ka tās ir visnotaļ pamaz. Dzirdot par apstiprinātiem garden box ražošanas projektiem un iečekojot apstiprinātā Olainfarm projekta iepirkumu iekš IUB, kur prasībās par iekārtām definēts, ka visām jābūt ar CE marķējumu un atbilstošam GMP, skaidrs, ka tie ir gatavi modeļi. Kāda tur inovācija? Būtu interesanti apskatīt apstiprināto projektu inovācijas aprakstus un potenciālo piegādātāju mājas lapas. Cik liela būtu atšķirība ar noraidītajiem?

Atbildēt

vista

26.03.2017. 21:36

»

PIETIEK

Lūk, atbilde no programmētāja - varbūt varat precizēt


Vai PIETIEK varētu pieprasīt no IZM informāciju par kosmosa zinātnes naudu Latvijas budžetā:
- cik iztērēts kopš 2013.g.
- kādi projekti
- cik vēl projektos (jebkādos) ir nodarbināti šie kosmisko projektu dalībnieki?
- kādi produkti radīti
- cik lieli ieņēmumi Latvijas publiskajam un privātajam sektoram no šiem produktiem?

Savulaik tika kladzināts, ka viena lata ieguldījums kosmiskajā zinātnē atnesīs 6 latus biznesam.

Atbildēt

vista

26.03.2017. 20:56

Dana ar Kalniņu jau kuro gadu mazgā kosmosa zinātnes naudu. Kosmosa kuģa nav, pavadoni nepalaida, bet 1,5 miljoni katru gadu nonāk vajadzīgajās kabatās.

Atbildēt

PIETIEK

26.03.2017. 19:12

»

Marks

Pietiek, sataisiet, beidzot, sava lapas skriptus! Parādās reklāma, nospiežu krustiņu, bet tas lapu, nez kāpēc, pāradresē uz tukšu http://www.pietiek.com/lapa.php


Lūk, atbilde no programmētāja - varbūt varat precizēt:
"Mēs jau tos krustiņus neliekam, ja zinātu, uz kura izvietotāja reklāmas lasītājs tur spiedis – varētu sūtīt kļauzu. Bet reklāma nāk no viņiem, mēs tur pilnīgi, pilnīgi neko, diemžēl."

Atbildēt

zampa

26.03.2017. 18:21

Vajag lasīt starp rindām - specifiskā atbalsta mērķa pasākuma norisē ir ievērota pareiza un mērķtiecīga Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļu investēšana

tātad Dana baidās, ka būs sūdzības uz Briseli.

Atbildēt

zampa

26.03.2017. 18:19

Pārmaiņas ir vajadzīgas, miskastē visas Vienotības un NA, un līdzi visus viņu ierēdņus. Tas nav normāli, ka tāda dumja babene desmit gadus vada iestādi.

Atbildēt

Marks

26.03.2017. 18:05

Pietiek, sataisiet, beidzot, sava lapas skriptus! Parādās reklāma, nospiežu krustiņu, bet tas lapu, nez kāpēc, pāradresē uz tukšu http://www.pietiek.com/lapa.php#

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...