Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zuze

08.04.2017. 22:18

Nu ļoti interesanti un informatīvi - paldies

Atbildēt

Ta-daaa

02.04.2017. 23:58

Galvenais, ka nedaudz fotošopizētā Anita Krūmiņa izskatās fantastiski neatvairāma un pārliecināta, jo jautājums koalīcijai - kas ir kompetentākā un Struktūrfondu Vadības likumam atbilstošākā - tak Anita/Cefla tās vislabākā!

Atbildēt

Ta-daaa

02.04.2017. 23:45

»

Par Kalniņu

Par Kasparu un Latvijas Finieri...


Nu, ja Kalniņš ir barojies un ticu, ka šis paradums nav pārejošs, no Latvijas Finiera, tad te ož pēc nejaucīga interešu konflikta, vērtējot projektu, kas startē tajā pašā izejmateriālu nišā!!! Šaubos vai Finieris vēlas dalīties savā dabīgajā monopolā...

Atbildēt

erafs

30.03.2017. 11:08

un kur tādus atrod? vai viņi paši uzrodas?

Atbildēt

vista

29.03.2017. 13:56

»

Par Kalniņu

Par Kasparu un Latvijas Finieri...


Finieris atskaita ZZS, Komsoss Kaspars atskaita Danai un Ventspilij, līdz ar to nekas nevar mainīties

Atbildēt

Par Kalniņu

29.03.2017. 11:48

Par Kasparu un Latvijas Finieri

Šeit Kaspara Zudraga disertācija:

http://llufb.llu.lv/dissertation-summary/wood-technology/Kaspars_Zudrags_promocijas_darba_kopsavilkums_2010_LLU_MF.pdf

kurā skaidri minēts, ka minētie darbi ir veikti Latvijas Finieris laboratorijā - skatīt fotogrāfijas no Zudraga disertācijas un Kaspara Kalnina publikācijas.

Kas ir interesesant šajā disertācijā -

1. Vairākas atsauces uz 70 gadiem, izvēloties potenciālos paraugu modeļus.

2. Klāt pievienoto publikāciju saraksts ir ļoti šķidrs (parasti pētniekam aizstavot publikācijas nepieciešama nu vismaz kaut kā publicitāte).

Publikācijas no nr. 1 līdz 6 ir ķeksīsa raksti, bez sasaistes ar veikto darbu.

Līdz ar to normāli vērtējot nav iespējams šādu darbu aizstavēt - tur nav zinātne, tādēļ talkā nāk Kaspars Kalniņš, kurš šajā darbā ierauga zinātni un pievieno

dažus rakstus, tādējādi netikai palīdzot Zudragam ar "akadēmiskuma" nodrošināšanu, bet arī pats sevi pievieno dažādu ekspertu klubiņam.

Šī sadarbība turpinās vēl joprojām:

https://ortus.rtu.lv/science/lv/publications/search/Kalni%C5%86%C5%A1+Zudrags

Automātiski kļūstot par ļoti zinātnisku pētniecības sadarbību (pat neskatoties uz to, ka ļoti lielākā daļa no minētās sadarbības ir 70-80 atgremojums
pārliecināties Zudraga disertācijā, vai arī jau minētajā disertācijā ir iekļauts un bez Kalniņa nekur citur nebija publicējams).

Līdz ar to projektu eksperts var droši sist kulaku uz galda sakot, ka visi pārējie projekti, kuri ir iesniegti ir nejēdzīgi, jo:

tiem nav publikāciju un pētniecības bāzes, salīdzinot ar viņām zināmo, kas no vienas puses ir taisnība, bet no otras -

prasa paskaidrojumu, kādēļ Kaspars Zudrags nevarēja publicēties bez Kaspara Kalniņa:

žurnālos, kuros parasti publicejas LLU vai Koksnes Ķīmijas institūts disertacijas (vai esošā Zudraga - Kalniņa) tēma ir sen zināma jau no
70 kā atzīst pats Zudrags, tas nozīmē, ka vienīgā iespēja publicēties žurnālos, kuros tas līdz šim nav bijis labi aprakstīts - piemēram

Mehanikas, kompozītmaterilu, ect.

Atbildēt

Interesanti

29.03.2017. 05:18

Kā vispār Kalniņa kungs parakstoties par objektivitāti var vērtēt, ko saistītu ar Latvijas finieri, viņš tak gadiem ilgi sadarbojies ar to, nedomāju, ka tur kas beidzies.

Bet tie nav viņa vienīgie "panākumi" Latvijas labā, viņš ir arī vēstnieks citām eiropas naudām LV, kur pats nosmeļ projektus, bet ar citiem pat informācijā nedalās.

Atbildēt

KK

27.03.2017. 22:00

»

Hm

Hm, daži komentētāji ir ļoti informēti. CFLA mājas lapā ir tikai 3 apstiprinātie projekti. Un tur nav ne bexu, ne Olainfarm, ne armēņu...


Visi projekti agri vai vēlu iziet caur IUB, daži ir parādījušies jau tagad. Elementāri:)

Atbildēt

rīta koks

27.03.2017. 18:37

»

zampa

Vajag lasīt starp rindām - specifiskā atbalsta mērķa pasākuma norisē ir ievērota pareiza un mērķtiecīga Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļu investēšana


Buģ spok. Briselei pilnīgi pajāt, mērķtiecīga ES fondu naudas izmantošana ir absolūti katras dalībvalsts kompetence. Pat tad, kad pašreizējās ministres kunga uzraudzības objektā tika nosperti 800 000, LIAA mierīgi apstiprināja projekta gala ziņojumu, un neviens gailis pakaļ nedziedāja.

Kas tur ies urķēties kaut kādos atzinumos par projektiem...Nebūsim naivi

Atbildēt

Hm

27.03.2017. 17:05

Hm, daži komentētāji ir ļoti informēti. CFLA mājas lapā ir tikai 3 apstiprinātie projekti. Un tur nav ne bexu, ne Olainfarm, ne armēņu.

http://cfla.gov.lv/lv/es-fondi-2014-2020/izsludinatas-atlases/1-2-1-4

Varbūt ne velti daži uzņēmēji baidās sniegt projektus ar labām idejām, jo tā informācija pēc klīst visur?

Atbildēt

VB

27.03.2017. 12:02

"Praksē tas nozīmē to, ka apmēram astoņas CFLA ierēdnes izvērtē neticami plašu projektu spektru."
Nu tad te arī meklējat vainu!
Par to puišeli, nu ko ar puišeli...

Atbildēt

KK

26.03.2017. 22:57

Nu šajā stāstā atslēgas vārds ir vienota pieeja, un skaidrs, ka tās ir visnotaļ pamaz. Dzirdot par apstiprinātiem garden box ražošanas projektiem un iečekojot apstiprinātā Olainfarm projekta iepirkumu iekš IUB, kur prasībās par iekārtām definēts, ka visām jābūt ar CE marķējumu un atbilstošam GMP, skaidrs, ka tie ir gatavi modeļi. Kāda tur inovācija? Būtu interesanti apskatīt apstiprināto projektu inovācijas aprakstus un potenciālo piegādātāju mājas lapas. Cik liela būtu atšķirība ar noraidītajiem?

Atbildēt

vista

26.03.2017. 21:36

»

PIETIEK

Lūk, atbilde no programmētāja - varbūt varat precizēt


Vai PIETIEK varētu pieprasīt no IZM informāciju par kosmosa zinātnes naudu Latvijas budžetā:
- cik iztērēts kopš 2013.g.
- kādi projekti
- cik vēl projektos (jebkādos) ir nodarbināti šie kosmisko projektu dalībnieki?
- kādi produkti radīti
- cik lieli ieņēmumi Latvijas publiskajam un privātajam sektoram no šiem produktiem?

Savulaik tika kladzināts, ka viena lata ieguldījums kosmiskajā zinātnē atnesīs 6 latus biznesam.

Atbildēt

vista

26.03.2017. 20:56

Dana ar Kalniņu jau kuro gadu mazgā kosmosa zinātnes naudu. Kosmosa kuģa nav, pavadoni nepalaida, bet 1,5 miljoni katru gadu nonāk vajadzīgajās kabatās.

Atbildēt

PIETIEK

26.03.2017. 19:12

»

Marks

Pietiek, sataisiet, beidzot, sava lapas skriptus! Parādās reklāma, nospiežu krustiņu, bet tas lapu, nez kāpēc, pāradresē uz tukšu http://www.pietiek.com/lapa.php


Lūk, atbilde no programmētāja - varbūt varat precizēt:
"Mēs jau tos krustiņus neliekam, ja zinātu, uz kura izvietotāja reklāmas lasītājs tur spiedis – varētu sūtīt kļauzu. Bet reklāma nāk no viņiem, mēs tur pilnīgi, pilnīgi neko, diemžēl."

Atbildēt

zampa

26.03.2017. 18:21

Vajag lasīt starp rindām - specifiskā atbalsta mērķa pasākuma norisē ir ievērota pareiza un mērķtiecīga Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļu investēšana

tātad Dana baidās, ka būs sūdzības uz Briseli.

Atbildēt

zampa

26.03.2017. 18:19

Pārmaiņas ir vajadzīgas, miskastē visas Vienotības un NA, un līdzi visus viņu ierēdņus. Tas nav normāli, ka tāda dumja babene desmit gadus vada iestādi.

Atbildēt

Marks

26.03.2017. 18:05

Pietiek, sataisiet, beidzot, sava lapas skriptus! Parādās reklāma, nospiežu krustiņu, bet tas lapu, nez kāpēc, pāradresē uz tukšu http://www.pietiek.com/lapa.php#

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...