Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ekharts

02.12.2010. 18:57

Kad,beidzot,kļūsim par 51.štatu...?

Atbildēt

maniaks

02.12.2010. 12:12

Tikai ASV un LV? http://www.bugsweeps.com/info/hitech_snooping.html
http://www.spymuseum.org/from-spy/background-briefings/embassy-espionage-spies-bugs-and-honey-traps

Atbildēt

R.R.

02.12.2010. 01:06

Interesanti, kā viņi atkoda šifru un tika pie info? Varbūt viņi tika pie izlūkinformācijas Rīgā vai ASV, bet ne pa vidam? Atkost var ASV, jo viņiem ir pamatīgi atkriptēšanas resursi.
Negribētu apgalvot, ka MIDD ir modernāki pribori. Jāatceras, ka SAB kantoris ir ar plašāku vērienu darboņi.
Kā teica Zanders..man bija sapnis, kur deputāti un "spiegi" runāja ar telefonu NSK - 200!

Atbildēt

Vilors

[R] 01.12.2010. 22:15

Sulaiņiem tiešām neinteresē kungu darīšanas. Pilsoņiem tās interesē. (Ļ.Tolstojs, "Karš un miers", Andreja Bolkonska izteikumi pirms Austerlicas kaujas, pilsoņu vietā liekot armijas virsniekus.).

Atbildēt

pope

01.12.2010. 20:40

ne dienu bez Jaundžeikara inicētas ziņas. Nu ir taču jāmāk zaudēt vēlēšanās...

plus par portālu - pasaki, kas ir tavi draugi un avoti un es pateikšu, kas tu esi...

interesanti, ka portālam neizdodas uzrakt neko par mazo vīreli un zzs ministriem...

par rakstu - tas ir tikai labi, ka nato patneri spēj sadarboties. ar krieviem vajadzēja sadarboties, vai? jeb izlikties, ka dzīvojam uz mēness un neviena mums apkārt nav?

Atbildēt

Zi

01.12.2010. 19:59


Starp citu, standarta par 90% ārlietu darbības teksts. Izteikšu līdzjūtību, bet tur ir maz informācijas, kas tādos paziņojumos neparādās un nevar parādīties. Kāpēc tāda šūmēšanas ar tekstu, ko speciāli nopludina, lai mazliet nopietnāk sāk strādāt?

Atbildēt

cālis-pālis

01.12.2010. 19:56

Man personīgi nav ko baidīties, ja grib lai klausās ko es ar sievu un bērniem pa telefonu runāju! Bet tādiem kā šķēle, cūkmens, guņča mīzentāls u.c., kā arī pabrīķim - tiem gan ir bail, ka tauta uzzinas visu patiesību.

Atbildēt

a411

01.12.2010. 17:12

Varētu padomāt , ka Padomju vēstniecība dus Dieva ausī. Un , ka pensionētās padomju armijas militārpersonas Latvijā nav ne informācijas , ne dezinformācijas aktīvākie avoti. Un kur vēl dažādās "tautiešu" apvienības un veterānu biedrības:jebkuras valsts izlūkdienests par tādu kontingentu citā valstī varētu tikai sapņot ! Un viņu ģimenes locekļi jau sen STRĀDĀ Latvijas struktūrās ...

Atbildēt

!

01.12.2010. 16:57

Wikileaks publicē datus. No maisa izlien īlens Andris. Pabriks, vēl nezaudējis atmiņas par Andri un sevi pie Andra, steidz netieši komentēt - nav tiesa, Andris ir gudrs un skaists. Štokenbergs, vēl nezaudējis atmiņas par Andri un sevi pie Andra, steidz netieši komentēt - nav tiesa, Andris ir, Andris ir ... tik labs. Tikai lasītājs savā prātā izpīpē, ka Andris, izskatās, būtu pirmais nodevējs ciemā.

Atbildēt

dohlofos

01.12.2010. 16:55

Ar ko tad mums sadarboties?Ar Bin-Ladenu,Kadafi,kādu teroristisku organizāciju vai?Viss ir pareizi,bet tas nenozīmē,ka mums jāpūš ASV stabulē,ja mums izdevīgi,lūdzu,ja nē,brauc d...t.

Atbildēt

Taizels>Gatim

01.12.2010. 16:54

Mīļais Gati! Saprotu, valdība, izlūkdienesti, ierēdņi, deputāti, lauku ļaudis, žurnālisti, tie ļaudis, kas emigrējuši, visi ir smagi nodzērušies! Esi nu tik visužēlīgs, apgaismo!

Atbildēt

Gatis

[R] 01.12.2010. 16:13

Palasot komentārus nākas izdarīt zināmu secinājumu: Nodzērusies tauta, lien pa ziņu komentāru vietnēm un pauž viedokli, par tēmām kurās neko nerubī.
Galvenais pirms kādu tēmu apspried ir jāieslēdz kāds TV6 vai analogs kanāls, jānoskatās kārtējo Holivudas daudz sēriju grāvēju ar specdienestu darbu ASV, un tad tik ļaut vaļu skricelēšanai, vēl labi, ja izmantojam ērto onlain TV, tad var vārds vārdā visu seriāla scenāriju ieskricelēt komentāram atvēlētajā logā, un protams, ka bez žurnālistu noniecināšanas neiztikt, TVNET rakstu autori tiks lamāti par gramatikas kļūdām, PIETIEK.com, tiks lamāti par to, ka savu degunu bāž pārāk dziļi citu netīrajās vietās.

Bet mīļā tauta, lai arī kādreiz šauta (tik tagad tāda nodzērusies) piedomājiet pie tā, ka kādam taču tie netīrumi ir jānokopj, un kurš gan cits, ja ne mēs paši to bardaku sakopsim. Kāds varbūt gaida nomainamies paaudzes, bet arī mūsu vecāki reiz gaidīja, un uz mums cerēja...dzeriet mazāk grādīgo dziru, redzēsiet reālo pasauli un spēsiet atšķirt labu no ļauna. Neiesaku tādas filmas kā Comando un līdzīgas. Tad jau labāk Naked Gun, ir par ko pasmaidīt, ir kāds ko atminēties, jo Nīlsens ir mūžībā aizgājis, nav vairs tik izcilu komiķu amīšiem, iespējams šāda rakstura komēdijas, nu būs klasika.

Atbildēt

vilis

01.12.2010. 15:49

Tas jau tā varētu būt.Bet tā jūsu frontālā taktika izskatās stulba,par korektumu vispār nav runas.

Atbildēt

malači

01.12.2010. 12:34

iesaku palasīt krimināllikumu:) tur nav rakstīts, ka ja nato, tad jānolaiž bikses.

Atbildēt

paija

01.12.2010. 12:16

> malači. Tavuprat laikam sadarbība ar NATO arī ir valsts nodevība

Atbildēt

malači

01.12.2010. 12:11

beidzot kādam jāatzīst, ka SAB un MIDD ir darbojies kā svešas (trešās) valsts aģenti izspiegojot latvijas valsts amatpersonas par labu trešai valstij. Liekas to sauc par valsts nodevīb u.

Atbildēt

paija

01.12.2010. 11:12

Protams,ka NATO valstis sadarbojas izlūkošanas jomā, un apmainās ar informāciju., Latvijai ir parāk maz spēku,lai darītu to viena pati. Viens no vēstniecību uzdevumiem diemžēl ir informacijas vākšana. Kā tad Lapsa sadarbojas ar bandītu kantori,tas gan jautajums. šķēles un šlesera sarunas diemžēl nav noklausītas, tad jau būtu publicēts to saturs.

Atbildēt

andreiko

01.12.2010. 11:08

>>asv bunkuram

Viņi toreiz (pirms gadiem trīs, četriem) to pamatoja ar to, ka lūk esošās vēstniecības telpas Raiņa (Nagliņa) bulvārī šiem esot par šaurām. Tika noslēgts vērienīgs dīls ar Rīgas domi, kas jeņķiem piedāvaja vairākas vietas, kur jaunu ambasādu sliet augšā. Amīši izvēlējās blakus internātskolai, rekvizējot tās ābeļdārzu (un blakus esošo tukšo zemes gabalu ar). Bija pat neliels tracītis - amīši sākumā nepildīja visas tās prasības, kas šiem bija līgumā ar internātskolu (sporta zāles būvniecība u.tml.), bet vēlāk viss noklusa, laikam jau izdarīja, kas solīts (viņi jau tomēr nav vietējie uzmetēji). Dabiski, ka Rīga ir Baltijas centrs, dabiski, ka vēstniecībā varētu būt savs slepenais datorbunkuriņš, kurā krievi nevarētu iemaukties iekšā ar saviem speclīdzekļiem.
Atceros, cik internātskolas direktrise sākumā bija priecīga (lai gan negribēja veco ābeļdārzu noandelēt) - būs vismaz kāds, kas viņas bērneļiem palīdzēs (no RD jau neko jēdzīgu nesagaidīsi). Skoliņa maza un mīļa (tajā, starp citu, mācījies ir arī Aivars Brīze), bet dikti nabadzīga un trūcīga. Jācer, ka vismaz amīši tai skoliņai ir palīdzējuši, vismaz kaut kāda praktiska jēga Latvijai no tā viņu ambasāda...

Atbildēt

asv bunkurs

01.12.2010. 10:54

kapec asv vajadzigs betona bunkurs pie rigas lidostas,ja visu parejo valstu vestniecibas atrodas prestiza rigas centra?

Atbildēt

asv bunkurs

01.12.2010. 10:54

kapec asv vajadzigs betona bunkurs pie rigas lidostas,ja visu parejo valstu vestniecibas atrodas prestiza rigas centra?

Atbildēt

ce

01.12.2010. 10:02

Izskatās, ka bijusi kaut kāda vienošanās starp abiem attēlā redzamajiem un uz tās pamata kantori rullējuši piemirstot Satversmi, KPL un ODL. Nu it kā jau nekas traks, vienīgi Jaunajam Maizītim tagad sāpēc galva kā to visu piesegt. A un vēl parlamentārā drošības iestāžu kontrole perspektīvā, kuru prognozēt nevar

Atbildēt

čiepa > lno

01.12.2010. 09:49

ASV vēstniecība nav nosodāma, bet mūsu valdības verdziskums ir nosodāms. Vai tiešām tev nepietiek ar vienu vēstures mācību, kad pēc kara latviešu partizāni angļus gaidot sagāja mežos un tika iznīcināti simtiem un tūkstošiem. Vai latviešu leģionārus izdodošie zviedri. Visi rūpējas par savējiem, tikai Latvijai liekas, ka tā spēs nodrošināt savas intereses ne ar pašcieņu un kapitālu, bet ar pielīšanu un vergošanu.

Atbildēt

čiepa

01.12.2010. 09:41

Marionešu valdība. :(
Ja valsts aizstāvētu savu pilsoņu intereses, tad pirmais jautājums būtu KĀ ASV informācija ir iegūta. Tā vietā tie daži žurnālisti, kas vispār spēj formulēt jautājumus, tiek brīdināti nebāzt savu degunu specdienestu darbībā.
Man arvien vairāk sāk likties, ka no lāča bēgot uz vilku esam uzrāvušies...

Atbildēt

lno

01.12.2010. 08:25

Vai sadarbība ar ASV vēstniecība būtu nosodama? Manuprāt tikai apsveicama. Vai Pietiek sevi jau prezentē šķīstāku par Jēzu, tanī pašā laikā kā Magdalēna vēloties grēkot neieņemot?:)

Atbildēt

varbūt

01.12.2010. 01:30

arī mani izseko un par to sūta telegrammas. Vai tad telegrāfs vēl eksistē?

Atbildēt

nu i brīnumi!

01.12.2010. 00:47

Protams ka asv noklausās katru vēstnieka pirdienu LV. Kas tur jauns! un vaj tad Nato darbībā ir tikai Adažu poligonā? Vairāk spiegu filmu vajag skatīties! ;)))

Atbildēt

ha ha

01.12.2010. 00:45

kāds tur brīnums. paskat, kādu BĀZI ASV uzbūvēja kā savu jaunu vēstniecību. jebkurš iebraucējs, braucot no lidostas pa Kalnciema ielu, redzēs, kurš te ir saimnieks.

Atbildēt

andreiko

30.11.2010. 23:14

Ja jau amīši nesaka ne jā, ne nē, tātad ir pilnīga pārliecība, ka mūsējie babi un middi klājas viņu priekšā kā mazi rozā rukšķoši tepiķīši.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

FotoRažotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana un jāpadara neizdevīga atkritumu apglabāšana. Šķiet pašsaprotami, vai ne? Diemžēl pašlaik valdība nesaprotamu iemeslu dēļ bremzē jau ar visām iesaistītajām pusēm apspriestu likumprojektu un dod priekšroku no iedzīvotāju kabatām katru gadu maksāt ES 15 miljonus par nepārstrādātu plastmasas iepakojumu.
Lasīt visu...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....