Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Svētais Vazelīns

28.07.2021. 18:17

»

diemžēl

Ir deģenerāti un citi krievu pederasti, kā tu, kam pietiek.com, kā ar medu nosmērēts, bet ir arī normāli cilvēki, kas šeit reizēm uzzin svarīgu informāciju


Cik jūs viegli pavelkaties vieglam ciparu kairinājumam - prieks skatīties!

Ja būtu uzcītīgāk apguvis latviešu valodu, tad saprastu, ja informācija ir adresēta deģenerātiem, tas nepadara par tādiem visus klātesošos. Bet tevi tas protams aizvainoja un uzreiz gribas kādu par pediņu nosaukt - cik vareni atbildēji!

Ja gribi pārliecinošāk izteikties un gānīties - nemokies un raksti dzimtajā valodā. Kr.Barona un Antonija ielā tā joprojām ir primāra darba valoda.

Atbildēt

diemžēl

28.07.2021. 16:48

»

Kompots 0,007 rub.

Nez kāds ir šī raksta patiesais mērķis? Atmaskot kādu, vai iepazīstināt plašāku publiku t.sk. Pietiek lasošo deģenerātu pulciņu un piesaistīt jaunus Twitter sekotājus


Ir deģenerāti un citi krievu pederasti, kā tu, kam pietiek.com, kā ar medu nosmērēts, bet ir arī normāli cilvēki, kas šeit reizēm uzzin svarīgu informāciju.

Atbildēt

Ferdinands

28.07.2021. 08:48

»

ha-ha

Perd-inand, tu latviešu valodā rakstīt neproti


Aizķēra tevi, kremlinu? Nu, nu.

Atbildēt

auditorija

27.07.2021. 17:40

Kremļa propagandisti plosās? Bet kur ir Latvijas propaganda? Tai nav pat neviena bezmaksas TV kanāla pa satelītu, kaut gan citām valstīm kuras arī bija okupētas tādi ir, un tai pašai Ukrainai, toties mūsu LTV gan pa satelītu gan pie kabeļniekiem ir tikai par maksu. Arī interneta tvpleijeri uzlikuši sev ģeobloķēšanu ārpus LV teritorijas (paši sevi nobloķēja). Aizbraukušajiem tā vietā tiek piedāvāta RT, Krievijas propaganda un viss ko Eiropā rāda bez maksas pa satelītu, tātad visas propagandas izņemot Latvijas. Ā, mēs maza valstiņa, kāda mums var būt propaganda, tie aizbraukušie galvenais lai sūta naudu, mums jāsargā sava informatīvā telpa.

Atbildēt

Kompots 0,007 rub.

27.07.2021. 15:31

Nez kāds ir šī raksta patiesais mērķis? Atmaskot kādu, vai iepazīstināt plašāku publiku t.sk. Pietiek lasošo deģenerātu pulciņu un piesaistīt jaunus Twitter sekotājus?

Ar pirmo tā pašķidri sanāca.

Atbildēt

ha-ha

27.07.2021. 15:05

»

Ferdinands

Pamuļķīti, kam domāts tavs koments? Kuru tu te gribi pārliecināt? Savus čomus kremlinus


Perd-inand, tu latviešu valodā rakstīt neproti?
Vecāki, kas tevi taisījuši, kas viņi, ka ražošanas produkts sanācis galīgais brāķis. Cik gadi pagājuši, bet perd - produkts dzimtā (vai dzimtā?) valodā ielauzīties tā arī nav spējis. Maigi vērtējot, iznācis gatavs idiots!

Atbildēt

Ferdinands

27.07.2021. 14:35

»

juhops

Likās, ka Covids-19 apsteidzis krievu nākšanu, bet nē! Jautājums:,, Ja es pakaļu nemāku noslaucīt, tad kas vainīgs - Putins vai covids


Tavs tēvs mičmanis pie tā vainīgs - ne pats dirsu slucīt mācēja, ne saviem bērniem to iemācīja. Dirst gan pats mācēja, gan bērniem iemācīja.

Atbildēt

HH

27.07.2021. 14:27

»

...

Tu neticēsi,navaļnijs arī ir apgraizītais


Atšķirībā no PSRS ietekmes sfēras, tiesiskās valstīs apgraizīšana nedod priekšrocības un nav iemesls tiesāšanai, bet tikai brīdina kļūt piesardzīgiem.

Atbildēt

pietieklapsas zombijskapī

27.07.2021. 13:21

»

vilis

Labs raksts.Man patika


kārtējā debilības centra lumpeņpropaganda atkal. nu jau katru dienu bez pārtraukuma pietiek saviem vēl atlikušajiem nedaudzajiem zombij faniem iebaro vismaz 2-3 debilības centra provokatoru smērējumus. bet pa lēto pērkamā lapsa ar šitiem mēsliem pelna savu sīko naudiņu un atstrādā sev vietu pie siles. pretīgs tārps no pretīgas miskastes.

Atbildēt

protams nē

27.07.2021. 12:42

»

reptilis

Precīzi! EHO Moskvi arī ir Kremļa projekts ,kur opozicionāriem patusēt


EHO Moskvi bija vēl tad, kad par mazo paranoidālo krievu pederastu virsaiti, Putinu, neviens vēl nezināja.
Tagad EHO skaitās, ka kalpo Kremlim kā drošības ventilis, lai katls pavisam neuzsprāgtu. Nekādu opozicionāru tur nav. Visi opozicionāri ir noslepkavoti, sēž cietumā, vai evakuējušies uz ārzemēm. Vispār jau EHO nekādas nozīmes nav. Krievu dzimtcilvēks tāpat vilks strūgas, kamēr tā trauciņā būs barība, bet kad izbeigsies, neviens to vairs neapturēs, tad nesenie notikumi DĀR liksies kā maza bērna šļupsti.

Atbildēt

ha-ha

27.07.2021. 12:01

»

reptilis

Precīzi! EHO Moskvi arī ir Kremļa projekts ,kur opozicionāriem patusēt


Demokrātija taču arī ir Kremļa projekts.
Un aizdomas, ka tu arī.

Atbildēt

reptilis

27.07.2021. 11:50

Precīzi! EHO Moskvi arī ir Kremļa projekts ,kur opozicionāriem patusēt.

Atbildēt

to zinošais

27.07.2021. 10:25

»

...

Tu neticēsi,navaļnijs arī ir apgraizītais


Nu kā patika Navaļnija daikts? Vai daudz lielāks nekā Putina strupulītis?

Atbildēt

...

27.07.2021. 08:39

»

Ruzkij mir dažādās sejas

Tipisks krievu impērists, tāds pats kā Navaļnijs


Tu neticēsi,navaļnijs arī ir apgraizītais.

Atbildēt

Viltnieks

27.07.2021. 07:57

Vajadzēs papētīt.
Bet labs ir ikviens censonis, kas pseidoliberāļus un sorosiešus pataisa par muļķiem. Pareizu ceļu ejat, tovagišči!

Atbildēt

Patiesais

27.07.2021. 06:52

Ja Latvija ir patiesi demokrātiska valsts, tad nav pamata baidīties no Ragozina rakstiem.Ja Latvija nav patiesi demokrātiska valsts, tad Ragozina raksti ir vietā un laikā. Ja raksta autors uzskata, ka Ragozins ir melis, tad kāpēc viņa raksti ir pieņemami daļai inteliģences? Varbūt Latvijā ir tikai demokrātijas vājš atdarīnājums?,- jo kā citādi izprast faktu, ka prezidents vēl arvien nav visas tautas vēlēts prezidents, bet tikai "savējās" koalicijas izpildītājs.

Par Ukrainas un Latvijas nacionālistiem!. Bija fakts, ka ukrainas naciki bija atbraukuši uz latvijas Republiku un meklēja sadarbības iespējas ar vietējiem , LR nacionāļi atklātā sadarbībā neiesaistījās, bet arī nenosodīja šīs sadarbības mēģinājumu, tādēļ ēna palika, vēl līdz šim laikam.

Atbildēt

vilis

27.07.2021. 05:06

Labs raksts.Man patika

Atbildēt

nu

27.07.2021. 04:31

mūsu ļemba finsētie mediji ( pat akadēmiķi) ne ar ko labāki

Atbildēt

juhops

27.07.2021. 02:06

Likās, ka Covids-19 apsteidzis krievu nākšanu, bet nē! Jautājums:,, Ja es pakaļu nemāku noslaucīt, tad kas vainīgs - Putins vai covids?,,

Atbildēt

janis

26.07.2021. 21:44

Ja sapratu autoru,tad mūsu ienaidnieki ir liberāļi.Tiešām patiess vārds.Tad tā arī,kā ar ienaidniekiem,ar tiem ir jāapietās.
Par Rogozinu nav šaubu.

Atbildēt

hm

26.07.2021. 20:03

Ja tas Rogozins ir pārkāpis likumu, tad viņu jātiesā un viņam par pārkāpumu jāatbild.
Ja viņš nevienu likumu nav pārkāpis, bet ar izdomātu vārdu Gačo uzrakstījis denunciējošu rakstu par viņu, tad jāsauc pie atbildības un jātiesā Gačo.
Es tā saprotu demokrātijas likumus.

Atbildēt

HH

26.07.2021. 18:50

»

?

cik ilgi lausim koloborantam krumam mulkot Latvijas iedzivotajus


Agrāk tavā boļševiku leksikā jūs tādus saucāt kontrām. Kolaboracionisti ir tie, kas sadarbojās ar krievu okupācijas varu. Civilokupanti nav tiesājami, ja vien nav kaitējuši okupētajai tautai, ko skaidri parādīja valodu referendums un daudzas citas epizodes 80 gadu garumā.

Atbildēt

latvija

26.07.2021. 18:33

https://sputniknewslv.com/20210726/sakas-restorans-riga-pieprasa-covid-19-sertifikatu-tualetes-apmeklejumam-17717487.html

Atbildēt

?

26.07.2021. 18:25

cik ilgi lausim koloborantam krumam mulkot Latvijas iedzivotajus ?

Atbildēt

skaidrs

26.07.2021. 18:18

ka tas Ragozins ir neredzamās frontes darbonis.Tāds pats kā mūsu Ādamsons.Tikai gudrāks un viltīgāks.

Atbildēt

Ruzkij mir dažādās sejas

26.07.2021. 18:16

Tipisks krievu impērists, tāds pats kā Navaļnijs.

Atbildēt

P.

26.07.2021. 18:01

Nu varbūt izdosies no kāda liberāļa cilvēku uztaisīt, sliktāk tak nebūs.

Atbildēt

Franklins

26.07.2021. 17:55

Un ko tālāk darīt? Vai savus apcerējumus autors ir aizsūtījis rečekam?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...