Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dita

29.11.2017. 11:48

No suņiem acīmredzot neko nejēdz

Atbildēt

VDK

26.11.2017. 08:52

»

KAPITAĻIZM GAVNO


No 1990.gada 4.maija līdz pēdējam latvietim.

Atbildēt

VB

25.11.2017. 20:55

»

esi mierīgs

Atšausim. Vai nu atsevišķi, vai kopā ar ģimenēm


Jā, noteikti! Bet, tieši kad?

Atbildēt

Šis raksts ir

25.11.2017. 17:33

»

Skumjais

Labs raksts


vnk meža cirtēja apollo stunda. Nākošais viņa raksts būs pēc desmit gadiem, kad, cērtot mežu, būs apsmadzeņojis savu vērtību.

Atbildēt

Skumjais

25.11.2017. 01:50

Labs raksts
Arī policisti, prokurori, tiesneši, ne visi, protams, bet liela daļa. Sabradāt, iznīcināt, lai gan - ne jau visi sabradājamie ir dzimuši noziedznieki

Atbildēt

Cilvēks

25.11.2017. 00:50

viss ir pavisam vienkārši, katram ir savs līmenis un ne visi ir tikuši līdz cilvēka līmenim :) https://www.facebook.com/events/311506242661165/ atbilstoši arī jāattiecas pret tiem, kas nav vel pieauguši! mazam bērnam, kurš neapzinās sekas, tak nedosi rokās granātu! :) bet kaēc mēs paši tik vienkāršas lietas nepamanam savā dzīvē, un tā vietā filosofējam pa tukšo? acīm redzot paši neesam vel pieauguši ;)

Atbildēt

Kaspars

24.11.2017. 19:59

Raksta autoram ...patiesi rūkts!

Atbildēt

24.11.2017. 17:09

KAPITAĻIZM GAVNO

Atbildēt

Precīzi

24.11.2017. 17:02

»

Juhans

Precizi aprakstīts par liberastiem, Sorosa pakalpiņiem - Vienotību, Par, Providus, Delnu un citiem ASV oligarhu pavēļu pildītājiem


damonaķ tos Saskaņas un ZZS sorosistus, Aivars Šlomo dēls Lembergs podus žīdelis gatavs Sorosam pienest. Mēsls Šlomo dēls, nedabitij sorosist. Sist.

Atbildēt

Nu ja

24.11.2017. 16:57

»

zuze

tāda mums ir tā sabiedrība-viens piedzēries kverplis sit policistu un pārējais bars stāv apkārt, rēc un filmē. Normālā sabiedrībā, redzot uzbrukumu policijas darbiniekam, ietu palīgā un to varoni atskaldītu. Bet mūsu sabiedrībā masu informācijas līdzekļos tiek kultivēts naids un nepatika pret varas ...


nenotikušās deokupācijas sekas Skolu direktori dzīvo savā pasaulītē, rasnačveidīgie citā, pašvaldības policija citā, bet tas, kas piesitaun iespēra policistamir jaunais zaļocilvēciņu varonis. Neizbēgami pajoliņa rasača ceļi krustosies ar šādu doņeckieti- potenciālo zaļo cilvēciņu. Mallais karļiks lūrēs no krūmie, jo tikai tagad, kad ASV spēki ir Latvijā, var tēlot drosmīgo. Tikām vietējie čekistēni ar polonija pilnām kabatām vazājas pa Latviju.

Atbildēt

Juhans

24.11.2017. 16:53

Precizi aprakstīts par liberastiem, Sorosa pakalpiņiem - Vienotību, Par, Providus, Delnu un citiem ASV oligarhu pavēļu pildītājiem.

Atbildēt

Pilnīgi precīzi teikts

24.11.2017. 16:47

»

vajag bet

Tiesu izpildītājiem jāstrādā, policitiem jāķer zagļus. Taču tiem, kas šajos amatos strādā, jāstrādā godīgi un pēc likuma gara, nevis tikai pēc burta un pavēles no barotājiem. Ārprāc jau tāds, ka nav uzticības tiesībsargājošajiem orgāniem, jo tie ir savstarpējas izrēķināšanās instruments...


Tieši kā VDK laikos. Likumi sarakstīti, bet neviens tos neievēro. Policijā, pašvaldībās, politiskajā varā tiek mutiski pateikts, kas jādara, pavēle, rīkojums, draudzīgs lūgums, subordinācija utt. Zvana ietekme. Lūgums. Apstrīdēto lietu nonākšana tiesā. Tiesa izskata lietas, kuras ir apstrīdētas, tiesa to neņem vērā. Tiesas faktisko rīcību likums neļauj apstrīdēt. Patvaļa, patvarība. Spriedums nav pārsūdzams.

Administratīvais process. Cietušais pats sevi uzskata par cietušo. Vēršas administratīvajā tiesā. Tēlo prokuroruun tiesnesi, izmekētāju un iecinieku. Lūdzēju.

Pretējs administratīvais process. LAPK. Bez izmaiņām, tiesa, sods, spriedums nav pārsūdzams.

Atbildēt

Kad

24.11.2017. 16:47

man aprēķināja pensiju prasīju,lai iedod 2 A3 lapas uz kurām darbiniece bija izdrukājusi no datora informāciju un veica aprēķinus. Viņa pateica, ka nedrīkstot man tos rādīt,bet es drīkstu pierakstīt to, ko viņa saka. Vienkārši apzog???

Atbildēt

vajag bet

24.11.2017. 16:10

»

izlasīju

rakstu un man tas izraisīja dažas pārdomas. Par tiem pašiem "nekrietnajiem" tiesu izpildītājiem. Ko autors piedāvā darīt gadījumos, kad kāds treknajos gados, spekulēdams ar nekustamajiem īpašumiem, ir sapircis mājas, džipus, kļuvis par miljonāru, tagad pēkšņi vairs nevar pavilkt un nomaksāt kredītus...


Tiesu izpildītājiem jāstrādā, policitiem jāķer zagļus. Taču tiem, kas šajos amatos strādā, jāstrādā godīgi un pēc likuma gara, nevis tikai pēc burta un pavēles no barotājiem. Ārprāc jau tāds, ka nav uzticības tiesībsargājošajiem orgāniem, jo tie ir savstarpējas izrēķināšanās instruments.

Atbildēt

Edge

24.11.2017. 15:16

»

pilsonis

Redzi, ja policists noķer zagli, kurš nozadzis vairākus tūkstošus vērtu mantu, tad policistam netiek maksāti % no mantas vērtības, policistam netiek maksāts arī par dokumentu sagatavošanu, policists saņem tikai savu pieticīgo algu, kaut gan katru reizi, aizturot noziedzniekus riskē ar savu dzīvību. ...


Ikviens tiesu izpildītājs, manuprāt, par "normālu" uzskatītu 60 EUR saņemšanu par katru piedzīto 0,67 EUR. Nav "normāli", ja Ilmārs Rimšēvics saņem gadā tikai 150 tūkstošus eiro gadā (Pietiek, 23.11.2017.) par sasniegto LB produktivitāti:
" Latvijas Banka ir sadrukājusi 3,8 miljardus eiro, bet šī nauda stāv komercbanku kontos un vienkārši gaida, kad beidzot valstī sāks saimniekot kārtīgi, neraustīs nodokļus, atbalstīs uzņēmējus, īstenos reformas, sakārtos arī veselības nozari, intervijā LTV “Rīta panorāmai” [28.09.2016.] sacīja Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs." (lsm.lv)

Atbildēt

zuze

24.11.2017. 15:11

»

hm

varbūt cien. Kadiša kungam ir recepte arī gadījumam, par kuru sodien raksta visos portālos? Runa ir par to, ka piedzēries tīnis piekāva policistu. Varbūt nevajag sīko perdeli sodīt, jo viņš taču "tikai" policistu piekāva, tie jau tikai tādi suņi vien ir, pavēles pilda un viss. Un pietiek.com jau sevišķi...


tāda mums ir tā sabiedrība-viens piedzēries kverplis sit policistu un pārējais bars stāv apkārt, rēc un filmē. Normālā sabiedrībā, redzot uzbrukumu policijas darbiniekam, ietu palīgā un to varoni atskaldītu. Bet mūsu sabiedrībā masu informācijas līdzekļos tiek kultivēts naids un nepatika pret varas pārstāvjiem un lapsas portāls ir pirmajā vietā šajā ziņā.
Un šādi dauņi pēc dažiem gadiem ies uz vēlēšanām un balsos. Kā jums liekas, ko tādi var iebalsot?

Atbildēt

A

24.11.2017. 14:59

»

un

Tieši KAS no rakstītā tev ir apšaubāms, tu, pederast


Es jau vienreiz teicu par autoru-laiks pie psihiatra.

Atbildēt

pilsonis

24.11.2017. 12:28

»

izlasīju

rakstu un man tas izraisīja dažas pārdomas. Par tiem pašiem "nekrietnajiem" tiesu izpildītājiem. Ko autors piedāvā darīt gadījumos, kad kāds treknajos gados, spekulēdams ar nekustamajiem īpašumiem, ir sapircis mājas, džipus, kļuvis par miljonāru, tagad pēkšņi vairs nevar pavilkt un nomaksāt kredītus...


Redzi, ja policists noķer zagli, kurš nozadzis vairākus tūkstošus vērtu mantu, tad policistam netiek maksāti % no mantas vērtības, policistam netiek maksāts arī par dokumentu sagatavošanu, policists saņem tikai savu pieticīgo algu, kaut gan katru reizi, aizturot noziedzniekus riskē ar savu dzīvību. Tiesu izpildītāji izpilda tikai tiesu spriedumus, neriskējot ne ar ko, bet saņem noteiktu atlīdzību un % no atgūtās summas, gala rezultātā gada laikā nopelnot pat miljonus un ne vienmēr rīkojas likuma ietvaros, par niecīgu parādu pārdodot desmitiem tūkstošus vērtus īpašumus, kur piedziņas izdevumi krietni pārsniedz parādu summu. Piemēram par 0,67 EUR piedziņu tiesu izpildītājs saņem 50 EUR, ja cilvēks pats labprātīgi samaksā. Ja parādnieks, kura parāds ir 0,67 EUR dažādu iemeslu dēļ neuzzin par parādu piedziņu, tad piedziņas izdevumi var sasniegt pat vairākus tūkstošus.
Un kāds vēl teiks, ka tas ir normāli?

Atbildēt

hm

24.11.2017. 12:13

varbūt cien. Kadiša kungam ir recepte arī gadījumam, par kuru sodien raksta visos portālos? Runa ir par to, ka piedzēries tīnis piekāva policistu. Varbūt nevajag sīko perdeli sodīt, jo viņš taču "tikai" policistu piekāva, tie jau tikai tādi suņi vien ir, pavēles pilda un viss. Un pietiek.com jau sevišķi neieredz policistus un varas pārstāvjus.

Atbildēt

izlasīju

24.11.2017. 11:39

rakstu un man tas izraisīja dažas pārdomas. Par tiem pašiem "nekrietnajiem" tiesu izpildītājiem. Ko autors piedāvā darīt gadījumos, kad kāds treknajos gados, spekulēdams ar nekustamajiem īpašumiem, ir sapircis mājas, džipus, kļuvis par miljonāru, tagad pēkšņi vairs nevar pavilkt un nomaksāt kredītus.Atstāt viņiem un norakstīt kredītus, lai sliktajiem tiesu izpildītājiem nebūtu darbs?
Policijai vairs neķert zagļus, jo zagļiem taču ēst gribas, bet mājās bērni gaida? Laist vaļā ātrumpārkāpējus, jo soda nauda taču iet nost no ģimenes budžeta?
Ir viegli būt krietnam uz papīra, dzīvē viss ir mazliet savādāk. Represīvie orgāni ir bijuši un būs, bez tiem neviena valsts nav pastāvējusi. Tad kad sabiedrība būs izaugusi līdz līmenim, kad vairs nebūs vajadzīga uzraudzība, tad arī izzudīs visi represīvie orgāni kā nevajadzīgi. Tikai tas nekad nenotiks. Kāda sabiedriba, tāda policija, tiesa, prokuratūra. Mēs citādu valdību neesam pelnījuši, jo paši to ievēlējām. Kāda jēga tagad vaidēt, katrs dabū ko pelnījis.
Īsti nav saprotams, ko autors gribējis pateikt? To, ka tagad katram jāsāk likumus interpretēt pa savam, pēc sirdsapziņas? Atmetīsim visus likumus, noteikumus, ierobežojumus un darīsim, kā pašam liekas pareizi, vadoties no savas sirdsapziņas?
Vai autors pats vienmēr ir bijis tik pareizs, ka var citiem pārmest? Varu derēt, ka atradīsies cilvēki, kas pateiks pavisam ko citu...

Atbildēt

.

24.11.2017. 11:07

»

A.K.

Jūs pareizi sapratāt-ūdeni no manas akas cilvēki var padzerties par velti. Bet Jūsu minētos "sūdu kalnus" neviens no maniem ciemiņiem nav atstājis. Šķiet, ka Jums gan labāk pie manis neciemoties, kamēr neesat atbrīvojies/usies no tik nepievilcīgiem ieradumiem


sūdu kalnus neviens neatstāj tāpēc, ka mājai ir saimnieks, kurš vajadzības gadījumā var aizrādīt. Tikko māja būs bez saimnieka, tā tūlīt viss tiks piemēslots. Tieši tā notiek ar visām publiski pieejamām vietām, jo viss tiek piedirsts- stāvvietas, ietves, dabas pieminekļi. Un tāpēc ir vajadzīgs kāds, kurš uzkopj, remontē, pieskata. Tāpēc ir vajadzīga policija, kura liek sodus, jo citādi visa kāpu zona būs pilna ar automašīnām.Un par ūdeni par velti- nu nevajag. Viena lieta ir krūzīte garāmgājējam. Pavisam kas cits ir, ja kāds izdomātu no tavas akas padzirdīt savu govju ganāmpulku. Tāpat vien, par velti. Jo tas jau nav tavs ūdens, tas no zemes nāk. Kas par to, ka tu esi pūlējies un aku racis..

Atbildēt

Divi

24.11.2017. 10:31

muļķi sasatikušies un pievēmuši komentārus!!!

Atbildēt

A.K.

24.11.2017. 09:50

»

.

tad jau tu neiebildīsi, ka jebkurš garāmbraucējs ies un pasmels ūdeni no tavas akas, pagulēs tavā mauriņā, pasildīsies tavas mājas siltumā,un aizbrauks, atstājot aiz sevis sūdu kalnus. Jo uzkopt jau neko nemaksā...


Jūs pareizi sapratāt-ūdeni no manas akas cilvēki var padzerties par velti. Bet Jūsu minētos "sūdu kalnus" neviens no maniem ciemiņiem nav atstājis. Šķiet, ka Jums gan labāk pie manis neciemoties, kamēr neesat atbrīvojies/usies no tik nepievilcīgiem ieradumiem.

Atbildēt

.

24.11.2017. 08:59

komentārs bija kadišam domāts

Atbildēt

.

24.11.2017. 08:58

»

nu

Tad jau tev nebūs nekādas problēmas piegādāt man katru dienu pāris kubikmetrus ūdens no savas akas par kādiem pārdesmit centiem


piegādāt ūdeni vienai mājai vai simts, tavuprāt, izmaksu ziņā nav starpības?

Atbildēt

.

24.11.2017. 08:56

»

A.K.

Šādu mītu par "uzturēšanu", "remontēšanu" un "kopšanu" uzturēšana ir izdevīga tikai tiem, kuri grib parazitēt uz citu rēķina. Man savā dzīvē ir iekritusi šī laime dzīvot savā mājā un dzert ūdeni no savas akas. Tādēļ es lieliski zinu, cik patiesībā niecīgas ir ūdens sagādes izmaksas. Turklāt, centralizēti...


tad jau tu neiebildīsi, ka jebkurš garāmbraucējs ies un pasmels ūdeni no tavas akas, pagulēs tavā mauriņā, pasildīsies tavas mājas siltumā,un aizbrauks, atstājot aiz sevis sūdu kalnus. Jo uzkopt jau neko nemaksā.

P.S Neko nepieklājīgu es nepateicu, vārds "gaudot" kopš kura laika ir nepieklājīgs?

Atbildēt

lauķis

24.11.2017. 08:13

»

psrs tipiska verdzības iekārta

kāds brīnums, ka komuņagām negribas ne domāt ne strādāt ne pelnīt, varbūt arī neprot, izcelsme taču no pabirām...kamēr ļaujam jājas kaut kā


Ar ko tad ES atšķiras no PSRS?ES ir PSRS ideju turpinātāja , pie varas salikti tie paši komunistu (var teikt cionistu,nepareizi nebūs) pakalpiņi.

Atbildēt

psrs tipiska verdzības iekārta

24.11.2017. 07:31

kāds brīnums, ka komuņagām negribas ne domāt ne strādāt ne pelnīt, varbūt arī neprot, izcelsme taču no pabirām...kamēr ļaujam jājas kaut kā

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

24.11.2017. 06:26

»

hm

Kad un kurā provincē tad tu pabiji, komunisma stutētāj


Pēdējā reize bija Šanhajā šī gada aprīlī. Varētu šeit daudz pastāstīt, kas un kā tur notiek.
Taču neredzu jēgu to darīt, jo, eku, - Tev "rādās". Un lai ko es sacītu, Tev atkal "rādīsies" - tai skaitā tas, ka mēģinu komunismu stutēt.

Atbildēt

nu

24.11.2017. 06:08

»

A.K.

Šādu mītu par "uzturēšanu", "remontēšanu" un "kopšanu" uzturēšana ir izdevīga tikai tiem, kuri grib parazitēt uz citu rēķina. Man savā dzīvē ir iekritusi šī laime dzīvot savā mājā un dzert ūdeni no savas akas. Tādēļ es lieliski zinu, cik patiesībā niecīgas ir ūdens sagādes izmaksas. Turklāt, centralizēti...


Tad jau tev nebūs nekādas problēmas piegādāt man katru dienu pāris kubikmetrus ūdens no savas akas par kādiem pārdesmit centiem.
P.S Konkrētu piegādes laiku un apjomu pateikšu savlaicīgi- 5 sekundes pirms nepieciešamības.

Atbildēt

Savādais dabas "draugs"

24.11.2017. 05:39

No 4.-8.janvārim Priekuļu tehnikumā Ērgļos tika organizēti Motorzāģa, krūmgrieža vadītāju kursi. Kursu vadītājs Andris Rudzītis.  Dalībnieki apguva darba drošību darbā ar motorzāģi un krūmgriezi  un šo darba instrumentu tehniskās apkopes. Praktiskās mācības, spītējot aukstajam laikam, tika organizētas skolai piederošajā mežā, reālos darba apstākļos. Nobeigumā eksāmens- koka gāšana, atzarošana, sagarumošana un meža nogabala retināšana ar krūmgriezi.  

Apliecības saņēma: Gundars Krauja, Andris Krievs, Viesturs Kustovs, Mārtiņš Ceblis, Krišs Sedliņš, Ainārs Kadišs.

Atbildēt

Ir divi varianti.

24.11.2017. 01:40

»

Edge

Ja gribi mieru, gatavojies karam. (Romas politikas devīze...


Vai nu Putins novājina cionistu labā Krieviju ar karamācībām, evakuācijām utt. Vai tiešām gatavojas uzbrukt. Bet ES un ASV nav ieinteresētas karā. Tādēļ ES un ASV darīs visu, lai kara nebūtu. Putins arī nav ieinteresēts karā, jo jau tagad viņa armija var ieņemt Baltiju dienas laikā. Cita lieta, ka brīdinsjums uznēmējiem ir Rietumu iebaidīšana, ortkārt darbvietu radīšana, lai apbruņotu Asadu un Kimu, abus idiotus. Tad apbruņoti būtu trīs idioti - nepieņemtie bērni. Nobodys chailds. Without mothers kises.

Atbildēt

Edge

24.11.2017. 00:26

»

Ne tikai Latvijā

Nemieri Hamburgā, Polijā...Bet gatavībā stāv līdz zobiem bruņoti miera nesēji ar ūdensmetējiem un elektriskā šoka harpūnām, no kurām biedzi atbrīvo tikai slimnīcā, totāla telefonsarunu kontrole ... jebkura ierakstīta, atšifrējama utt. Tomēr brīvība no neveiksminiekiem jāsargā. Neviens nav pasargāts ...


Ja gribi mieru, gatavojies karam. (Romas politikas devīze)
NATO kaujas grupas jau Latvijā, - bet arī kaimiņos nesnauž, gatavojas vēl "straujākiem" laikiem.
Bez panikas un liekas histērijas:
"Krievijas prezidents Vladimirs Putins Militāro līderu konferencē Sočos paziņojis, ka visiem Krievijas lielajiem uzņēmējiem jābūt gataviem ražot karam nepieciešamo produkciju jebkurā laikā, vēsta "The Independent".

Atbildēt

š

24.11.2017. 00:24

Šai vergturu sistēmā izdzīvot ir iespējams tikai pielāgojoties. Un nekā savādāk. Ja, kā autors saka, visi dzīvotu pēc bībeles un morāles normām, daudz vairāk būtu nabagmāju, jo pat cēlajam ideālistam no kaut kā jāpārtiek. Ja viss pieder vegturim, kur tu ideālist meklē savu pārtiku?. Jo vergturu suņi Tevi padzina no Tava īpašuma, tātad pats to saražot vairs nevari.. Radi un draugi (tie, kas tomēr pielāgojas) palīdz ideālistam [pieņēmums]. Jam man Latvijā būtu jāuztraucas, ar ko barošu bērnu, tad es arī pielāgotos. Labi ir runāt tad, kad esmu tālu no jūsu verdzības sistēmas un man nav vairs jāpielāgojas nekam un nevienam, un arī nav jāuztraucas par iztiku, vai jāskaita centi līdz vergtura pabalstam. Tad es varu atļauties būt ideāliste. Ja Tev Ainār Tavi trīs bērni būtu ikdienā jāēdina, Tu jebkam pielāgotos.

Atbildēt

esi mierīgs

24.11.2017. 00:18

»

pilsonis

Zvērināti tiesu izpildītāji ir zvēri, kuri, lai nopelnītu, savai miesīgai mātei rīkli pārgrauzīs


Atšausim. Vai nu atsevišķi, vai kopā ar ģimenēm.

Atbildēt

un

24.11.2017. 00:16

»

Heil

Raksts apšaubāms, autors dīvains


Tieši KAS no rakstītā tev ir apšaubāms, tu, pederast?

Atbildēt

Ne tikai Latvijā

23.11.2017. 22:03

»

Edge

1917.g. kapitālisms un kapitalizācija līdz pat revolūcijai noveda


Nemieri Hamburgā, Polijā...Bet gatavībā stāv līdz zobiem bruņoti miera nesēji ar ūdensmetējiem un elektriskā šoka harpūnām, no kurām biedzi atbrīvo tikai slimnīcā, totāla telefonsarunu kontrole ... jebkura ierakstīta, atšifrējama utt. Tomēr brīvība no neveiksminiekiem jāsargā. Neviens nav pasargāts šajos straujajos laikos. Neviens. Pilnīgi neviens. Oliharhiem untml personāžam viņu maniakālās bailes par idzīvošana attīsta viņos neprātīgas alkas pēc drošības, drošības sajūtai maniakalizējoties mantkārībā. Ja paskatas uz tādu idiotu v p Bērziņu- ieisa Kājinās 250 000 no ES fondiem tūrismam, bet tūrisma tur nav. Pensija 5000 mēnesī, dzīvoklis mājā Rīgā, kur nošāva nabaga Grūtupu. Sieva aizgāja. Vnk ārprātīgs cilvēks. Šķēle, Šlesers, Lembergs - maniaki.

Atbildēt

hm

23.11.2017. 21:46

»

Pomeranču vainadziņš

Ui, ui...


Kad un kurā provincē tad tu pabiji, komunisma stutētāj?
Pēc rakstītā vairāk rādās, ka būšana būs notikusi virtuāli.

Atbildēt

Edge

23.11.2017. 21:43

»

No vorry!

Akadēmiskas siemuškas, no pirksta izzīstas hipotēzes, ezotērika un izklaide.Kapitālisms dod visu, bija uzstādījums.,Tad jāprecizē, ka nav saprotams - Kapitālisms dod visu visiem vienlīdzīgi. Kas ir kapitālisma galvenā pozitīvā īpašība? Kapitalizācija, ko var izmantot ikviens un brīvi. Ja tev ir brīvas...


1917.g. kapitālisms un kapitalizācija līdz pat revolūcijai noveda.
Joki mazi, ja "neveiksminieku" skaits pārsniegs "kritisko masu".To pat izcilākie prāti saprot, pat pēc NATO kaujas grupu izsaukšanas:"Egils Levits: Latvijā materiālā atšķirība jau bīstami liela." (la.lv)

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

23.11.2017. 21:17

»

hm

Vispār jau Ķīnā pašreizējā valsts iekārta ir KOMUNISMS...


Ui, ui!
Man ar Ķīnu biznesa lietās ir nācies sadarboties un tur šad tad pabūt.

Ja tas ir komunisms, nu tad sorry!
Protams, nosaukt var visu par visu ko. Arī sūdu par zapti.

Saki - Tramps un Merkele alkst sadarboties ar Ķīnu? Saki - rēbuss?

Paskaties, kāds ir Trampa ārējais parāds un kam! Un paskaties, kāda lieluma tirgus un cik lēts darbaspēks ir Ķīnā! Tur ir radusies sava veida verdzības iekārta - nenormāla vergošana ārzemju kapitālam. Vēl daudzkārt trakāk kā pie mums. Drošības tehnikas ražošanā nekādas, jo - kas tad tur - viens ķīnīzers vairāk vai mazāk ... . Tas nudien nav tas, uz ko vajadzētu tiekties.

Taču labi, paliec pie sava.
Vēlreiz atkārtošos - lai Tev labs vakars!

Atbildēt

hm

23.11.2017. 20:59

Vispār jau Ķīnā pašreizējā valsts iekārta ir KOMUNISMS.
Un pēdējā partijas kongresā ģenerālsekretārs ieguva lielu partijas atbalstu, viņa nopelni tika pielīdzināti dižajam Mao.
Ne velti Gan Tramps, gan Merkele alkst sadarboties ar Ķīnu!
Tas tāds kārtējais rēbuss priekš NATO idejiskajiem sludinātājiem un Rubika memuāru studētājiem.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

23.11.2017. 20:59

»

Nu ja

kapitālisms jau saglabājas neatkarīgi no valsts politiskās formācijas, sociālismā kapitālists ir valsts, kura mēgina socializācijā - sociālisma fermā izlīgt ar valsts kapitālisma uzturētājiem un upuriem


Tad ir jautājums, ko Tu sociālismā saproti ar "valsts".

Teorētiski jau visam vajadzētu piederēt turienes ražošanas līdzekļu "turētājiem" - proletariātam. Sakarīgās komūnās tā notiek arī praktiski.

Diemžēl no pūļa sakarīgu komūnu nav iespējams izveidot. Un te mēs atkal nonākam pie formas un satura mijiedarbības - respektīvi, no manas puses sākas atkārtošanās. Paliek garlaicīgi.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

23.11.2017. 20:52

»

hm

Varbūt paliec pie konsekvences! Iepriekš tu raksti, ka Padomju Savienībā morāle bija ( piemēram, jaunā komunisma cēlāja morāle ....) , bet netika ievērota, bet nu jau pat atmesta


Konsekvence nekādi nav izjaukta.
Vari paskatīties iepriekš - 18:17 sacīju, ka morāle bija tikai uz papīra.Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...