Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dita

29.11.2017. 11:48

No suņiem acīmredzot neko nejēdz

Atbildēt

VDK

26.11.2017. 08:52

»

KAPITAĻIZM GAVNO


No 1990.gada 4.maija līdz pēdējam latvietim.

Atbildēt

VB

25.11.2017. 20:55

»

esi mierīgs

Atšausim. Vai nu atsevišķi, vai kopā ar ģimenēm


Jā, noteikti! Bet, tieši kad?

Atbildēt

Šis raksts ir

25.11.2017. 17:33

»

Skumjais

Labs raksts


vnk meža cirtēja apollo stunda. Nākošais viņa raksts būs pēc desmit gadiem, kad, cērtot mežu, būs apsmadzeņojis savu vērtību.

Atbildēt

Skumjais

25.11.2017. 01:50

Labs raksts
Arī policisti, prokurori, tiesneši, ne visi, protams, bet liela daļa. Sabradāt, iznīcināt, lai gan - ne jau visi sabradājamie ir dzimuši noziedznieki

Atbildēt

Cilvēks

25.11.2017. 00:50

viss ir pavisam vienkārši, katram ir savs līmenis un ne visi ir tikuši līdz cilvēka līmenim :) https://www.facebook.com/events/311506242661165/ atbilstoši arī jāattiecas pret tiem, kas nav vel pieauguši! mazam bērnam, kurš neapzinās sekas, tak nedosi rokās granātu! :) bet kaēc mēs paši tik vienkāršas lietas nepamanam savā dzīvē, un tā vietā filosofējam pa tukšo? acīm redzot paši neesam vel pieauguši ;)

Atbildēt

Kaspars

24.11.2017. 19:59

Raksta autoram ...patiesi rūkts!

Atbildēt

24.11.2017. 17:09

KAPITAĻIZM GAVNO

Atbildēt

Precīzi

24.11.2017. 17:02

»

Juhans

Precizi aprakstīts par liberastiem, Sorosa pakalpiņiem - Vienotību, Par, Providus, Delnu un citiem ASV oligarhu pavēļu pildītājiem


damonaķ tos Saskaņas un ZZS sorosistus, Aivars Šlomo dēls Lembergs podus žīdelis gatavs Sorosam pienest. Mēsls Šlomo dēls, nedabitij sorosist. Sist.

Atbildēt

Nu ja

24.11.2017. 16:57

»

zuze

tāda mums ir tā sabiedrība-viens piedzēries kverplis sit policistu un pārējais bars stāv apkārt, rēc un filmē. Normālā sabiedrībā, redzot uzbrukumu policijas darbiniekam, ietu palīgā un to varoni atskaldītu. Bet mūsu sabiedrībā masu informācijas līdzekļos tiek kultivēts naids un nepatika pret varas ...


nenotikušās deokupācijas sekas Skolu direktori dzīvo savā pasaulītē, rasnačveidīgie citā, pašvaldības policija citā, bet tas, kas piesitaun iespēra policistamir jaunais zaļocilvēciņu varonis. Neizbēgami pajoliņa rasača ceļi krustosies ar šādu doņeckieti- potenciālo zaļo cilvēciņu. Mallais karļiks lūrēs no krūmie, jo tikai tagad, kad ASV spēki ir Latvijā, var tēlot drosmīgo. Tikām vietējie čekistēni ar polonija pilnām kabatām vazājas pa Latviju.

Atbildēt

Juhans

24.11.2017. 16:53

Precizi aprakstīts par liberastiem, Sorosa pakalpiņiem - Vienotību, Par, Providus, Delnu un citiem ASV oligarhu pavēļu pildītājiem.

Atbildēt

Pilnīgi precīzi teikts

24.11.2017. 16:47

»

vajag bet

Tiesu izpildītājiem jāstrādā, policitiem jāķer zagļus. Taču tiem, kas šajos amatos strādā, jāstrādā godīgi un pēc likuma gara, nevis tikai pēc burta un pavēles no barotājiem. Ārprāc jau tāds, ka nav uzticības tiesībsargājošajiem orgāniem, jo tie ir savstarpējas izrēķināšanās instruments...


Tieši kā VDK laikos. Likumi sarakstīti, bet neviens tos neievēro. Policijā, pašvaldībās, politiskajā varā tiek mutiski pateikts, kas jādara, pavēle, rīkojums, draudzīgs lūgums, subordinācija utt. Zvana ietekme. Lūgums. Apstrīdēto lietu nonākšana tiesā. Tiesa izskata lietas, kuras ir apstrīdētas, tiesa to neņem vērā. Tiesas faktisko rīcību likums neļauj apstrīdēt. Patvaļa, patvarība. Spriedums nav pārsūdzams.

Administratīvais process. Cietušais pats sevi uzskata par cietušo. Vēršas administratīvajā tiesā. Tēlo prokuroruun tiesnesi, izmekētāju un iecinieku. Lūdzēju.

Pretējs administratīvais process. LAPK. Bez izmaiņām, tiesa, sods, spriedums nav pārsūdzams.

Atbildēt

Kad

24.11.2017. 16:47

man aprēķināja pensiju prasīju,lai iedod 2 A3 lapas uz kurām darbiniece bija izdrukājusi no datora informāciju un veica aprēķinus. Viņa pateica, ka nedrīkstot man tos rādīt,bet es drīkstu pierakstīt to, ko viņa saka. Vienkārši apzog???

Atbildēt

vajag bet

24.11.2017. 16:10

»

izlasīju

rakstu un man tas izraisīja dažas pārdomas. Par tiem pašiem "nekrietnajiem" tiesu izpildītājiem. Ko autors piedāvā darīt gadījumos, kad kāds treknajos gados, spekulēdams ar nekustamajiem īpašumiem, ir sapircis mājas, džipus, kļuvis par miljonāru, tagad pēkšņi vairs nevar pavilkt un nomaksāt kredītus...


Tiesu izpildītājiem jāstrādā, policitiem jāķer zagļus. Taču tiem, kas šajos amatos strādā, jāstrādā godīgi un pēc likuma gara, nevis tikai pēc burta un pavēles no barotājiem. Ārprāc jau tāds, ka nav uzticības tiesībsargājošajiem orgāniem, jo tie ir savstarpējas izrēķināšanās instruments.

Atbildēt

Edge

24.11.2017. 15:16

»

pilsonis

Redzi, ja policists noķer zagli, kurš nozadzis vairākus tūkstošus vērtu mantu, tad policistam netiek maksāti % no mantas vērtības, policistam netiek maksāts arī par dokumentu sagatavošanu, policists saņem tikai savu pieticīgo algu, kaut gan katru reizi, aizturot noziedzniekus riskē ar savu dzīvību. ...


Ikviens tiesu izpildītājs, manuprāt, par "normālu" uzskatītu 60 EUR saņemšanu par katru piedzīto 0,67 EUR. Nav "normāli", ja Ilmārs Rimšēvics saņem gadā tikai 150 tūkstošus eiro gadā (Pietiek, 23.11.2017.) par sasniegto LB produktivitāti:
" Latvijas Banka ir sadrukājusi 3,8 miljardus eiro, bet šī nauda stāv komercbanku kontos un vienkārši gaida, kad beidzot valstī sāks saimniekot kārtīgi, neraustīs nodokļus, atbalstīs uzņēmējus, īstenos reformas, sakārtos arī veselības nozari, intervijā LTV “Rīta panorāmai” [28.09.2016.] sacīja Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs." (lsm.lv)

Atbildēt

zuze

24.11.2017. 15:11

»

hm

varbūt cien. Kadiša kungam ir recepte arī gadījumam, par kuru sodien raksta visos portālos? Runa ir par to, ka piedzēries tīnis piekāva policistu. Varbūt nevajag sīko perdeli sodīt, jo viņš taču "tikai" policistu piekāva, tie jau tikai tādi suņi vien ir, pavēles pilda un viss. Un pietiek.com jau sevišķi...


tāda mums ir tā sabiedrība-viens piedzēries kverplis sit policistu un pārējais bars stāv apkārt, rēc un filmē. Normālā sabiedrībā, redzot uzbrukumu policijas darbiniekam, ietu palīgā un to varoni atskaldītu. Bet mūsu sabiedrībā masu informācijas līdzekļos tiek kultivēts naids un nepatika pret varas pārstāvjiem un lapsas portāls ir pirmajā vietā šajā ziņā.
Un šādi dauņi pēc dažiem gadiem ies uz vēlēšanām un balsos. Kā jums liekas, ko tādi var iebalsot?

Atbildēt

A

24.11.2017. 14:59

»

un

Tieši KAS no rakstītā tev ir apšaubāms, tu, pederast


Es jau vienreiz teicu par autoru-laiks pie psihiatra.

Atbildēt

pilsonis

24.11.2017. 12:28

»

izlasīju

rakstu un man tas izraisīja dažas pārdomas. Par tiem pašiem "nekrietnajiem" tiesu izpildītājiem. Ko autors piedāvā darīt gadījumos, kad kāds treknajos gados, spekulēdams ar nekustamajiem īpašumiem, ir sapircis mājas, džipus, kļuvis par miljonāru, tagad pēkšņi vairs nevar pavilkt un nomaksāt kredītus...


Redzi, ja policists noķer zagli, kurš nozadzis vairākus tūkstošus vērtu mantu, tad policistam netiek maksāti % no mantas vērtības, policistam netiek maksāts arī par dokumentu sagatavošanu, policists saņem tikai savu pieticīgo algu, kaut gan katru reizi, aizturot noziedzniekus riskē ar savu dzīvību. Tiesu izpildītāji izpilda tikai tiesu spriedumus, neriskējot ne ar ko, bet saņem noteiktu atlīdzību un % no atgūtās summas, gala rezultātā gada laikā nopelnot pat miljonus un ne vienmēr rīkojas likuma ietvaros, par niecīgu parādu pārdodot desmitiem tūkstošus vērtus īpašumus, kur piedziņas izdevumi krietni pārsniedz parādu summu. Piemēram par 0,67 EUR piedziņu tiesu izpildītājs saņem 50 EUR, ja cilvēks pats labprātīgi samaksā. Ja parādnieks, kura parāds ir 0,67 EUR dažādu iemeslu dēļ neuzzin par parādu piedziņu, tad piedziņas izdevumi var sasniegt pat vairākus tūkstošus.
Un kāds vēl teiks, ka tas ir normāli?

Atbildēt

hm

24.11.2017. 12:13

varbūt cien. Kadiša kungam ir recepte arī gadījumam, par kuru sodien raksta visos portālos? Runa ir par to, ka piedzēries tīnis piekāva policistu. Varbūt nevajag sīko perdeli sodīt, jo viņš taču "tikai" policistu piekāva, tie jau tikai tādi suņi vien ir, pavēles pilda un viss. Un pietiek.com jau sevišķi neieredz policistus un varas pārstāvjus.

Atbildēt

izlasīju

24.11.2017. 11:39

rakstu un man tas izraisīja dažas pārdomas. Par tiem pašiem "nekrietnajiem" tiesu izpildītājiem. Ko autors piedāvā darīt gadījumos, kad kāds treknajos gados, spekulēdams ar nekustamajiem īpašumiem, ir sapircis mājas, džipus, kļuvis par miljonāru, tagad pēkšņi vairs nevar pavilkt un nomaksāt kredītus.Atstāt viņiem un norakstīt kredītus, lai sliktajiem tiesu izpildītājiem nebūtu darbs?
Policijai vairs neķert zagļus, jo zagļiem taču ēst gribas, bet mājās bērni gaida? Laist vaļā ātrumpārkāpējus, jo soda nauda taču iet nost no ģimenes budžeta?
Ir viegli būt krietnam uz papīra, dzīvē viss ir mazliet savādāk. Represīvie orgāni ir bijuši un būs, bez tiem neviena valsts nav pastāvējusi. Tad kad sabiedrība būs izaugusi līdz līmenim, kad vairs nebūs vajadzīga uzraudzība, tad arī izzudīs visi represīvie orgāni kā nevajadzīgi. Tikai tas nekad nenotiks. Kāda sabiedriba, tāda policija, tiesa, prokuratūra. Mēs citādu valdību neesam pelnījuši, jo paši to ievēlējām. Kāda jēga tagad vaidēt, katrs dabū ko pelnījis.
Īsti nav saprotams, ko autors gribējis pateikt? To, ka tagad katram jāsāk likumus interpretēt pa savam, pēc sirdsapziņas? Atmetīsim visus likumus, noteikumus, ierobežojumus un darīsim, kā pašam liekas pareizi, vadoties no savas sirdsapziņas?
Vai autors pats vienmēr ir bijis tik pareizs, ka var citiem pārmest? Varu derēt, ka atradīsies cilvēki, kas pateiks pavisam ko citu...

Atbildēt

.

24.11.2017. 11:07

»

A.K.

Jūs pareizi sapratāt-ūdeni no manas akas cilvēki var padzerties par velti. Bet Jūsu minētos "sūdu kalnus" neviens no maniem ciemiņiem nav atstājis. Šķiet, ka Jums gan labāk pie manis neciemoties, kamēr neesat atbrīvojies/usies no tik nepievilcīgiem ieradumiem


sūdu kalnus neviens neatstāj tāpēc, ka mājai ir saimnieks, kurš vajadzības gadījumā var aizrādīt. Tikko māja būs bez saimnieka, tā tūlīt viss tiks piemēslots. Tieši tā notiek ar visām publiski pieejamām vietām, jo viss tiek piedirsts- stāvvietas, ietves, dabas pieminekļi. Un tāpēc ir vajadzīgs kāds, kurš uzkopj, remontē, pieskata. Tāpēc ir vajadzīga policija, kura liek sodus, jo citādi visa kāpu zona būs pilna ar automašīnām.Un par ūdeni par velti- nu nevajag. Viena lieta ir krūzīte garāmgājējam. Pavisam kas cits ir, ja kāds izdomātu no tavas akas padzirdīt savu govju ganāmpulku. Tāpat vien, par velti. Jo tas jau nav tavs ūdens, tas no zemes nāk. Kas par to, ka tu esi pūlējies un aku racis..

Atbildēt

Divi

24.11.2017. 10:31

muļķi sasatikušies un pievēmuši komentārus!!!

Atbildēt

A.K.

24.11.2017. 09:50

»

.

tad jau tu neiebildīsi, ka jebkurš garāmbraucējs ies un pasmels ūdeni no tavas akas, pagulēs tavā mauriņā, pasildīsies tavas mājas siltumā,un aizbrauks, atstājot aiz sevis sūdu kalnus. Jo uzkopt jau neko nemaksā...


Jūs pareizi sapratāt-ūdeni no manas akas cilvēki var padzerties par velti. Bet Jūsu minētos "sūdu kalnus" neviens no maniem ciemiņiem nav atstājis. Šķiet, ka Jums gan labāk pie manis neciemoties, kamēr neesat atbrīvojies/usies no tik nepievilcīgiem ieradumiem.

Atbildēt

.

24.11.2017. 08:59

komentārs bija kadišam domāts

Atbildēt

.

24.11.2017. 08:58

»

nu

Tad jau tev nebūs nekādas problēmas piegādāt man katru dienu pāris kubikmetrus ūdens no savas akas par kādiem pārdesmit centiem


piegādāt ūdeni vienai mājai vai simts, tavuprāt, izmaksu ziņā nav starpības?

Atbildēt

.

24.11.2017. 08:56

»

A.K.

Šādu mītu par "uzturēšanu", "remontēšanu" un "kopšanu" uzturēšana ir izdevīga tikai tiem, kuri grib parazitēt uz citu rēķina. Man savā dzīvē ir iekritusi šī laime dzīvot savā mājā un dzert ūdeni no savas akas. Tādēļ es lieliski zinu, cik patiesībā niecīgas ir ūdens sagādes izmaksas. Turklāt, centralizēti...


tad jau tu neiebildīsi, ka jebkurš garāmbraucējs ies un pasmels ūdeni no tavas akas, pagulēs tavā mauriņā, pasildīsies tavas mājas siltumā,un aizbrauks, atstājot aiz sevis sūdu kalnus. Jo uzkopt jau neko nemaksā.

P.S Neko nepieklājīgu es nepateicu, vārds "gaudot" kopš kura laika ir nepieklājīgs?

Atbildēt

lauķis

24.11.2017. 08:13

»

psrs tipiska verdzības iekārta

kāds brīnums, ka komuņagām negribas ne domāt ne strādāt ne pelnīt, varbūt arī neprot, izcelsme taču no pabirām...kamēr ļaujam jājas kaut kā


Ar ko tad ES atšķiras no PSRS?ES ir PSRS ideju turpinātāja , pie varas salikti tie paši komunistu (var teikt cionistu,nepareizi nebūs) pakalpiņi.

Atbildēt

psrs tipiska verdzības iekārta

24.11.2017. 07:31

kāds brīnums, ka komuņagām negribas ne domāt ne strādāt ne pelnīt, varbūt arī neprot, izcelsme taču no pabirām...kamēr ļaujam jājas kaut kā

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

24.11.2017. 06:26

»

hm

Kad un kurā provincē tad tu pabiji, komunisma stutētāj


Pēdējā reize bija Šanhajā šī gada aprīlī. Varētu šeit daudz pastāstīt, kas un kā tur notiek.
Taču neredzu jēgu to darīt, jo, eku, - Tev "rādās". Un lai ko es sacītu, Tev atkal "rādīsies" - tai skaitā tas, ka mēģinu komunismu stutēt.

Atbildēt

nu

24.11.2017. 06:08

»

A.K.

Šādu mītu par "uzturēšanu", "remontēšanu" un "kopšanu" uzturēšana ir izdevīga tikai tiem, kuri grib parazitēt uz citu rēķina. Man savā dzīvē ir iekritusi šī laime dzīvot savā mājā un dzert ūdeni no savas akas. Tādēļ es lieliski zinu, cik patiesībā niecīgas ir ūdens sagādes izmaksas. Turklāt, centralizēti...


Tad jau tev nebūs nekādas problēmas piegādāt man katru dienu pāris kubikmetrus ūdens no savas akas par kādiem pārdesmit centiem.
P.S Konkrētu piegādes laiku un apjomu pateikšu savlaicīgi- 5 sekundes pirms nepieciešamības.

Atbildēt

Savādais dabas "draugs"

24.11.2017. 05:39

No 4.-8.janvārim Priekuļu tehnikumā Ērgļos tika organizēti Motorzāģa, krūmgrieža vadītāju kursi. Kursu vadītājs Andris Rudzītis.  Dalībnieki apguva darba drošību darbā ar motorzāģi un krūmgriezi  un šo darba instrumentu tehniskās apkopes. Praktiskās mācības, spītējot aukstajam laikam, tika organizētas skolai piederošajā mežā, reālos darba apstākļos. Nobeigumā eksāmens- koka gāšana, atzarošana, sagarumošana un meža nogabala retināšana ar krūmgriezi.  

Apliecības saņēma: Gundars Krauja, Andris Krievs, Viesturs Kustovs, Mārtiņš Ceblis, Krišs Sedliņš, Ainārs Kadišs.

Atbildēt

Ir divi varianti.

24.11.2017. 01:40

»

Edge

Ja gribi mieru, gatavojies karam. (Romas politikas devīze...


Vai nu Putins novājina cionistu labā Krieviju ar karamācībām, evakuācijām utt. Vai tiešām gatavojas uzbrukt. Bet ES un ASV nav ieinteresētas karā. Tādēļ ES un ASV darīs visu, lai kara nebūtu. Putins arī nav ieinteresēts karā, jo jau tagad viņa armija var ieņemt Baltiju dienas laikā. Cita lieta, ka brīdinsjums uznēmējiem ir Rietumu iebaidīšana, ortkārt darbvietu radīšana, lai apbruņotu Asadu un Kimu, abus idiotus. Tad apbruņoti būtu trīs idioti - nepieņemtie bērni. Nobodys chailds. Without mothers kises.

Atbildēt

Edge

24.11.2017. 00:26

»

Ne tikai Latvijā

Nemieri Hamburgā, Polijā...Bet gatavībā stāv līdz zobiem bruņoti miera nesēji ar ūdensmetējiem un elektriskā šoka harpūnām, no kurām biedzi atbrīvo tikai slimnīcā, totāla telefonsarunu kontrole ... jebkura ierakstīta, atšifrējama utt. Tomēr brīvība no neveiksminiekiem jāsargā. Neviens nav pasargāts ...


Ja gribi mieru, gatavojies karam. (Romas politikas devīze)
NATO kaujas grupas jau Latvijā, - bet arī kaimiņos nesnauž, gatavojas vēl "straujākiem" laikiem.
Bez panikas un liekas histērijas:
"Krievijas prezidents Vladimirs Putins Militāro līderu konferencē Sočos paziņojis, ka visiem Krievijas lielajiem uzņēmējiem jābūt gataviem ražot karam nepieciešamo produkciju jebkurā laikā, vēsta "The Independent".

Atbildēt

š

24.11.2017. 00:24

Šai vergturu sistēmā izdzīvot ir iespējams tikai pielāgojoties. Un nekā savādāk. Ja, kā autors saka, visi dzīvotu pēc bībeles un morāles normām, daudz vairāk būtu nabagmāju, jo pat cēlajam ideālistam no kaut kā jāpārtiek. Ja viss pieder vegturim, kur tu ideālist meklē savu pārtiku?. Jo vergturu suņi Tevi padzina no Tava īpašuma, tātad pats to saražot vairs nevari.. Radi un draugi (tie, kas tomēr pielāgojas) palīdz ideālistam [pieņēmums]. Jam man Latvijā būtu jāuztraucas, ar ko barošu bērnu, tad es arī pielāgotos. Labi ir runāt tad, kad esmu tālu no jūsu verdzības sistēmas un man nav vairs jāpielāgojas nekam un nevienam, un arī nav jāuztraucas par iztiku, vai jāskaita centi līdz vergtura pabalstam. Tad es varu atļauties būt ideāliste. Ja Tev Ainār Tavi trīs bērni būtu ikdienā jāēdina, Tu jebkam pielāgotos.

Atbildēt

esi mierīgs

24.11.2017. 00:18

»

pilsonis

Zvērināti tiesu izpildītāji ir zvēri, kuri, lai nopelnītu, savai miesīgai mātei rīkli pārgrauzīs


Atšausim. Vai nu atsevišķi, vai kopā ar ģimenēm.

Atbildēt

un

24.11.2017. 00:16

»

Heil

Raksts apšaubāms, autors dīvains


Tieši KAS no rakstītā tev ir apšaubāms, tu, pederast?

Atbildēt

Ne tikai Latvijā

23.11.2017. 22:03

»

Edge

1917.g. kapitālisms un kapitalizācija līdz pat revolūcijai noveda


Nemieri Hamburgā, Polijā...Bet gatavībā stāv līdz zobiem bruņoti miera nesēji ar ūdensmetējiem un elektriskā šoka harpūnām, no kurām biedzi atbrīvo tikai slimnīcā, totāla telefonsarunu kontrole ... jebkura ierakstīta, atšifrējama utt. Tomēr brīvība no neveiksminiekiem jāsargā. Neviens nav pasargāts šajos straujajos laikos. Neviens. Pilnīgi neviens. Oliharhiem untml personāžam viņu maniakālās bailes par idzīvošana attīsta viņos neprātīgas alkas pēc drošības, drošības sajūtai maniakalizējoties mantkārībā. Ja paskatas uz tādu idiotu v p Bērziņu- ieisa Kājinās 250 000 no ES fondiem tūrismam, bet tūrisma tur nav. Pensija 5000 mēnesī, dzīvoklis mājā Rīgā, kur nošāva nabaga Grūtupu. Sieva aizgāja. Vnk ārprātīgs cilvēks. Šķēle, Šlesers, Lembergs - maniaki.

Atbildēt

hm

23.11.2017. 21:46

»

Pomeranču vainadziņš

Ui, ui...


Kad un kurā provincē tad tu pabiji, komunisma stutētāj?
Pēc rakstītā vairāk rādās, ka būšana būs notikusi virtuāli.

Atbildēt

Edge

23.11.2017. 21:43

»

No vorry!

Akadēmiskas siemuškas, no pirksta izzīstas hipotēzes, ezotērika un izklaide.Kapitālisms dod visu, bija uzstādījums.,Tad jāprecizē, ka nav saprotams - Kapitālisms dod visu visiem vienlīdzīgi. Kas ir kapitālisma galvenā pozitīvā īpašība? Kapitalizācija, ko var izmantot ikviens un brīvi. Ja tev ir brīvas...


1917.g. kapitālisms un kapitalizācija līdz pat revolūcijai noveda.
Joki mazi, ja "neveiksminieku" skaits pārsniegs "kritisko masu".To pat izcilākie prāti saprot, pat pēc NATO kaujas grupu izsaukšanas:"Egils Levits: Latvijā materiālā atšķirība jau bīstami liela." (la.lv)

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

23.11.2017. 21:17

»

hm

Vispār jau Ķīnā pašreizējā valsts iekārta ir KOMUNISMS...


Ui, ui!
Man ar Ķīnu biznesa lietās ir nācies sadarboties un tur šad tad pabūt.

Ja tas ir komunisms, nu tad sorry!
Protams, nosaukt var visu par visu ko. Arī sūdu par zapti.

Saki - Tramps un Merkele alkst sadarboties ar Ķīnu? Saki - rēbuss?

Paskaties, kāds ir Trampa ārējais parāds un kam! Un paskaties, kāda lieluma tirgus un cik lēts darbaspēks ir Ķīnā! Tur ir radusies sava veida verdzības iekārta - nenormāla vergošana ārzemju kapitālam. Vēl daudzkārt trakāk kā pie mums. Drošības tehnikas ražošanā nekādas, jo - kas tad tur - viens ķīnīzers vairāk vai mazāk ... . Tas nudien nav tas, uz ko vajadzētu tiekties.

Taču labi, paliec pie sava.
Vēlreiz atkārtošos - lai Tev labs vakars!

Atbildēt

hm

23.11.2017. 20:59

Vispār jau Ķīnā pašreizējā valsts iekārta ir KOMUNISMS.
Un pēdējā partijas kongresā ģenerālsekretārs ieguva lielu partijas atbalstu, viņa nopelni tika pielīdzināti dižajam Mao.
Ne velti Gan Tramps, gan Merkele alkst sadarboties ar Ķīnu!
Tas tāds kārtējais rēbuss priekš NATO idejiskajiem sludinātājiem un Rubika memuāru studētājiem.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

23.11.2017. 20:59

»

Nu ja

kapitālisms jau saglabājas neatkarīgi no valsts politiskās formācijas, sociālismā kapitālists ir valsts, kura mēgina socializācijā - sociālisma fermā izlīgt ar valsts kapitālisma uzturētājiem un upuriem


Tad ir jautājums, ko Tu sociālismā saproti ar "valsts".

Teorētiski jau visam vajadzētu piederēt turienes ražošanas līdzekļu "turētājiem" - proletariātam. Sakarīgās komūnās tā notiek arī praktiski.

Diemžēl no pūļa sakarīgu komūnu nav iespējams izveidot. Un te mēs atkal nonākam pie formas un satura mijiedarbības - respektīvi, no manas puses sākas atkārtošanās. Paliek garlaicīgi.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

23.11.2017. 20:52

»

hm

Varbūt paliec pie konsekvences! Iepriekš tu raksti, ka Padomju Savienībā morāle bija ( piemēram, jaunā komunisma cēlāja morāle ....) , bet netika ievērota, bet nu jau pat atmesta


Konsekvence nekādi nav izjaukta.
Vari paskatīties iepriekš - 18:17 sacīju, ka morāle bija tikai uz papīra.Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....