Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Janis

06.02.2013. 22:50

Sen zināms, ka Biedrība nav veidota lai radītu Vienotībai konkurenci, bet kā Vienotības kase, no kuras neapdraudot Vienotības taisnības cīnītāju imidžu var viņiem pirkt medijus un kārtot tumšās štelles.

Atbildēt

akuna matata

02.02.2013. 03:29

В Швейцарии вступил в силу закон "О международной помощи в налоговых вопросах". В соответствии с ним данные о действиях иностранных клиентов швейцарских банков уже с 1 февраля 2013г. могут стать достоянием правоохранительных органов государств, из которых те приехали. Поводом для раскрытия банковской тайны могут стать подозрения в нарушении налогового законодательства, говорится в сообщении, опубликованном на правительственном портале

Читать полностью: http://top.rbc.ru/economics/01/02/2013/843280.
P.s. Tas taa kaa paliidzeetu noteikt patiesaa labuma guveejus :)))

Atbildēt

njā

01.02.2013. 11:46

kā tas nākas, ka 13% akcionārs uzspiež savu viedokli vairākumam un vēl pa vidu mēģina šūpot UR GVN krēslu, ja UR GVN nedarīs to, ko grib 13%.

Atbildēt

ventspilniece

30.01.2013. 12:55

»

Alvis

Ja nebūtu Meroni, viss jau sen būtu nolaupīts un visdrīzāk, ka kungi kā Berķis, Skoks un Ševcovs būtu palikuši vispār bez nekā


Bet Jūs nemul;sina Meroni apmaksātie juridiskie pakalpojumi pusmiljona vērtībā, (kaut kur presē tāda info izskanēja)? Vai Jūs nemulsina, ka Meroni "sargājamo" uzņēmumu dividendes tiek ieskaitītas Meroni sievas firmai, kura atrodas Anglijā (varbūt arī kāds ofšors)- par to savulaik Lembergs sūdzējās tiesai.

Atbildēt

acis plašas

30.01.2013. 09:23

Varbūt tomēr kaut kad paliks kādam arī kauns?

Atbildēt

pilsonis ir un nodarboties var

30.01.2013. 02:37

un nodokļus maksāt var, vai ne?

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

30.01.2013. 00:39

»

otrs brālis viņam nav tas kriminālais

dikti jau līdzīgi, bet treknie visi vienādi


Bomzis arī ir pilntiesīgs Latvijas Republikas pilsonis! Kas viņam var aizliegt nodarboties ar uzņēmējdarbību?

Ja vien nav nodzēris vai ieķīlājis točkā pasi. ;)

Atbildēt

otrs brālis viņam nav tas kriminālais

29.01.2013. 21:05

dikti jau līdzīgi, bet treknie visi vienādi.
Ja var uz bomžiem reģistrēt uzņēmumus, nu piedodiet

Atbildēt

kā nu Eiropa nezin

29.01.2013. 21:02

Anglija teica 70 % ekonomikas krimināla...
malači ir atlikušie godīgie, tie notur valsti

Atbildēt

he

29.01.2013. 20:05

Cik nācies ar biedru runāt viņam patīk pamacīt dzīvot, bārstot citātus un gudras akadēmiskas spriedulas, nevis vadīt UR, bet varbūt biedrs būs mainījies.

Atbildēt

Aivars

29.01.2013. 18:12

»

vai

to Berķi, Stepanovu, Meroni vienreiz neliks cietumā


Sākumā tieciet galā ar mani!

Atbildēt

vai

29.01.2013. 16:15

to Berķi, Stepanovu, Meroni vienreiz neliks cietumā?

Atbildēt

Balodis

29.01.2013. 16:02

Berķis+ Vienotība + Aboltiņa+ Jaunups= Balodis

Atbildēt

Aivars

29.01.2013. 15:34

Berķis ir pārspēlējies !

Atbildēt

opppsssss

29.01.2013. 14:29

tad jau kement savu ipasuma vertibu sanemis un ir jasvitro no VB akcionariem

Atbildēt

VB

29.01.2013. 14:28

BERKIS NO VB IZMANIJIS 14+9 MLJ.,KURV TE PAMATS SUDZ.??????????????/

Atbildēt

VB

29.01.2013. 14:28

BERKIS NO VB IZMANIJIS 14+9 MLJ.,KURV TE PAMATS SUDZ.??????????????/

Atbildēt

katedra

29.01.2013. 14:25

Tieslietu ministrs varētu painteresēties kā UR vadītājs Balodis var savienot savu pilna laika amatu ar katedras vadītāja amatu LU. Cik produktīvs un efektīvs ir šāda valsts iestādes vadītāja darbs?

Atbildēt

!!!

29.01.2013. 13:30

»

cerība

Lai arī Balodis nav nekāds enģelītis, tomēr jācer, ka Saeimas Juridiskās komisijas vadītāja vismaz nostāvēs pret Berķa nekaunīgo spiedienu...


Lai nu kas, bet domāju, ka Berkim u.c.naudas maisiem Juridiskas komisijas durvis ar kāju atvērt neizdosies

Atbildēt

kļūdu sala

29.01.2013. 13:17

kuram grupējumam šitas glupais vepris piederēja? tpistiem vai hūtistiem? man jau aizmirsies, atceros tikai viņa "baznīcas tiesības" ar miljonu pareizrakstības un sintakses kļūdu

Atbildēt

igreks

29.01.2013. 13:17

Nu, jautājums ir ne tikai par to, kā bija, bet arī par to, kā ir pašlaik. Vajadzētu ES komisāriem nosūtīt pilnu info par šiem gadījumiem, lai tas Dombrovskis vienreiz konkrēti atbild. Latvija jau paliek par tādu kā kauna traipu, kuru dažreiz paslavē par ekonomisko izaugsmi, bet par kriminālu valsts struktūrās ne vārdiņa nemin. Tjipa, mazāk kustinās, mazāka smaka.

Atbildēt

V

29.01.2013. 12:46

Man interesē, kā tas Berķis to uzņēmumu dabūju? Ventbunkera apsaimniekotā bāze savulaik piederēja valsts AS "Ventspils Nafta". Cik Berķis, Skoks, Ševcovs, Stepanovs un Lembergs valstij par šo zelta āderi samaksāja? Kad tig nebija tā, ka paši nodeva privatizācijai un no valsts sarūpētās naudas plūsmas to izpirka. Kāpēc valsts pieļauj šādas afēras? Naudas pumpi atdeva afēristiem, kuri turpina graut valsts pamatus.
Vajadzētu papētīt vai visa tas Ventbunkers tika iegūts likumīgi un ja NĒ, tad nacionalizēt. Atgriezt valstij kādreiz atņemto, kopā ar šo kungu villām, mašīnām.

Atbildēt

cerība

29.01.2013. 12:33

Lai arī Balodis nav nekāds enģelītis, tomēr jācer, ka Saeimas Juridiskās komisijas vadītāja vismaz nostāvēs pret Berķa nekaunīgo spiedienu.
Vienreiz (šķiet, ka tas bija pirms kādiem 10 gadiem, kad Čepāne strādāja vēl Satversmes tiesā) jBerķi ar visiem viņa advokātiem viena būvprojekta sakarā nolika pie vietas.

Atbildēt

UR

29.01.2013. 12:25

Balodis nebūs pirmais UR vadītājs, kuram Ventspils tranzītbiznesa karš var maksāt amatu.

Endziņš no amata 2007.g. atkāpās tādēļ, ka netika atcelta Lembergam nelabvēlīgu izmaiņu reģistrācija Latvijas naftas tranzītā. Tālaika tieslietu ministrs (bēdīgi slavenais "Lemberga pastnieks" Gaidis Bērziņš) 2007.g. vasarā (zinātāji runā par neoficiālu tikšanos restorānā "Čarlstons") lika Endziņām nepārprotami saprast, ka labāk ir atkāpties. Kā nekā - sakarā ar minēto izmaiņu reģistrāciju pret Endziņu jau bija uzsākta disciplinārlieta.

Atbildēt

Nezinītis

29.01.2013. 12:22

Vai Jūs savā portālā beidzot varētu tautai vienkāršā valodā izskaidrot, kāpēc kaut kāds Šveices kaktu advokāts Meroni Latvijā ir iecelts par vienu no ietekmīgākajiem uzņēmējiem ar milzīgu politisku un ekonomisku svaru? Kā tas nākas, ka ap kaut kādu Meroni te jau gadiem ilgi notiek deķa vilkšana un, visticamāk, uzņēmuma ekonomiska gremdēšana un ekonomiskās jaudas mazināšana?

Atbildēt

Andris

29.01.2013. 11:17

Es domāju te par krāniņiem nav runa. Drīzāk rižai interese par aploksnēm!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...