Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pusjurists

22.03.2020. 08:57

»

Īgņa

Arī neesmu īpašs viena vai otra medija fans, bet jāpiekrīt. Skaidrs, ka cienījamais valdes locēklis pats jau nu nav raksta autors. Raksta autors, no kura nāk tāda kā avīzes Padomju Jaunatne smaciņa, saņēmis vispārējus vadošus norādījumus un varbūt kādas atsevišķas tēzes, to visu sacepis olu-desu omletē...


Vispār jau spārnotais teiciens par ūsas panākšanu un apdzīšanu pieder komunistiskās partijas vienam no vēsturiskajiem gensekuem Ņikitam Hruščovam nevis kaut kādam Rudušam. Šo pašu teicienu arī regulāri savos stāstu vakaros ir izmantojis Mihails Zadornovs stāstot par ūsu un mīlestību pret ūsu.
Alens Dalles bija revolucionārs stratēģis.

Atbildēt

Aleluja

21.03.2020. 21:35

Grūti ko iebilst - viss ir pareizi. Ir sabiedriskie mēdiji - LTV, TV7 un Latvijas radio, kam jānodrosina sabiedribas informēšana, par ko paredzēts finansējums, un ir komerc-kantori, kas peļņas dēļ rada negativismu sabiedribā. Par tiem valstij nav jāsaspringst.

Atbildēt

Īgņa

21.03.2020. 09:52

Arī neesmu īpašs viena vai otra medija fans, bet jāpiekrīt. Skaidrs, ka cienījamais valdes locēklis pats jau nu nav raksta autors. Raksta autors, no kura nāk tāda kā avīzes Padomju Jaunatne smaciņa, saņēmis vispārējus vadošus norādījumus un varbūt kādas atsevišķas tēzes, to visu sacepis olu-desu omletē, trīsreiz skaņojot tekstu ar "vadošajiem orgāniem". To ļoti viegli pamanīt, jo manifestācija nav viengabalaina. Kādas personas kaut ko ir izsvītrojušas, kaut kas iesprausts pēc pavēles. Piemēram, lielisks ir Rudušas citāts ar domu - mi dogoņem i peregoņem Ameriku!

Atbildēt

Pusjurists

21.03.2020. 08:43

Lai arī man īpaši nepatīk neviena no abām televīzijām, šoreiz piekrītu Ltv vadoņa izklāstam. Tv 3 ir biznesa projekts, ko tad sāk čīkstēt ka konkurence parādās!?
Mīkstais mēdijs?
Paskatās kā savstarpēji konkurē fox, nbc, bbc,rtl, vox, visi vienā laikā ziņas laiž gaisā! Un piebde, ziņu laikā nav reklāmas!!!!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

21.03.2020. 08:03

Principā šo zirnekļu cīņas burkā man ir dziļi vienaldzīgas, bet abstrahējoties no tipāžiem, LTV argumentācija ir krietni pamatotāka, loģiskāka un arī izteiksmē korektāka par TV3 vaimanām.

Atbildēt

šis melis

21.03.2020. 06:40

šis melis domā ,lai ātrāk meli nonāktu pie ļaužu bandas......

Atbildēt

Сев-Кав ТВ

21.03.2020. 01:03

LTV Briseles korespondente būtu laba mūsu televīzijas zvaigzne.

Atbildēt

Dārta

20.03.2020. 22:11

Omīte šovakar ik pēc 3/4 minūtēm pārslēdza TV ziņu kanālus no vienas programmas uz otru un visu laiku klusi sodījās par dažu gudrīšu radīto stulbumu.

Atbildēt

un

20.03.2020. 20:27

»

Secinājums

No spageti svara ausis kā zilonim


bučojies ar herpes vīrusa brūti.

Atbildēt

Kāds

20.03.2020. 20:23

Ja tiešām argumenti nbūtu aiz matiem pievilkti, tad LTV mierīgi varētu Panorāmu sākt ierastajā laikā 20.30 un pagarināt beigu laiku, viss pārējais ir demagoğija un tests kas notiek ar retingiem, palaižot vienlaicīgi ar Tv3 ziņām. Ērti ir piesaukt Situāciju. :D

P.S. Absolūti neesmu Tv3 fans, bet riebjas kad uzskata par idiotu un karina makaronus. :(

Atbildēt

Nesaprotu

20.03.2020. 19:00

Kāpēc TV3Group uztraucas? Tās piekritēji taču turpinās skatīties patiesās ziņas...

Atbildēt

hm

20.03.2020. 17:28

Ziņas vai informācija, kurām nav alternatīva viedokļa, sauc par propagandu.
Kādas tās bija Padomju laikos, tādas šajos. Viena vienīga patiesība!
Tāpēc arī neskatos.

Atbildēt

kā būtu

20.03.2020. 16:55

10 minūtes pirms LTV ziņām īsas un kodīgas TV3 ziņas,tad filma bez reklāmas.

Atbildēt

Eve

20.03.2020. 16:30

»

:)

Par 300% piekrītu Priedes kungam Un paldies gan sabiedriskajai TV, gan radio - jūs šai situācijā strādājat perfekti ar visu zemo finansējumu


Absolūti pareizs komentārs.
Sabiedriskajai TV nav jādomā par kompāneles, kura iznīcīnāja lielisku LNT ziņu dienestu!!!

Atbildēt

nakts

20.03.2020. 16:03

Cilvēkam parastajam mēdiju uzņēmumu, peļņas, daudzo smalko amatu un pusloka lēcēju problēmas neinteresē.
Vienīgā iespējama interese ir - nodokļu maksātāju sakasītās naudas izmantojuma lietderība Nacionālajā TV un radio. Un te kvalitātes un jēgas problēmas ir vispārredzamas un dzirdamas ikdienu.

Atbildēt

!

20.03.2020. 15:37

»

Labs medijs

ir valdošo kliķi pieglaimīgi apdzejojošs


Ja devis uzticibas zverestu sorosam,sanemot naudas grantus,tad solijumi japilda !

Atbildēt

Labs medijs

20.03.2020. 15:19

ir valdošo kliķi pieglaimīgi apdzejojošs!!!

Atbildēt

Ivars

20.03.2020. 15:13

Man galīgi nav vajadzīgi tādi mēdiji, kuros datu aizsardzības dēļ tiek pasniegta puspatiesība un pārējo ir tiesības pašam piedomāt klāt, bet pēc tam draudot man ar kriminālatbildību par dezinformāciju.Būtu vismaz skaidri pateikuši, muti ciet un klausi ko tev sakām.Atbildēt

šitais laucinieks

20.03.2020. 14:55

15 gadu laikā mainījis darba vietu 7 reizes.

Atbildēt

Šis

20.03.2020. 14:38

ir tas gadījums, ka LTV1 rullē! TV3 var brīnīties par reitinga kritumiem, bet ko domājāt, kad atlaidāt no darba Dobeles kundzi? Rezultāts, tā teikt, uz sejas...

Atbildēt

:)

20.03.2020. 13:41

Par 300% piekrītu Priedes kungam Un paldies gan sabiedriskajai TV, gan radio - jūs šai situācijā strādājat perfekti ar visu zemo finansējumu!!!!

Atbildēt

LTV valdes locekļus jāatlaiž!

20.03.2020. 13:34

Ivar Priede, ielien pakaļā Mikijam Rurkam un uztaisi priekš viņa ikvakara ziņas angliski. Viņš latviski nesaprot. Tāpat kā latviski nesaprot tie krieveļi, kuriem pakaļā ir ielīdis Priede un priekš kuriem Priede taisa ikdienas ziņas LTV7.
Krīzes laikā jāsamazina valdes locekļu skaitu. Priede rakstot šādus rakstus cer, ka viņu neatlaidīs. Bet tieši Priedi vajadzētu atlaist kā pirmo.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Prezidents atkal jau parāda, ka ir caur un cauri līdzšinējās valdošās koalīcijas prezidents, nevis tāds prezidents, kas ir visai tautai

FotoValsts prezidents Egils Levits 3. oktobra LSM LTV “Rīta panorāmā” it kā sacīja visu gludi, pareizi un rāmi. Taisnība, ka Latvijas vēlētāji šoreiz ir bijuši daudz aktīvāki gājēji pie urnām nekā iepriekšējā reizē. Prezidents par šoreiz labo aktivitāti pateicās vēlētājiem.
Lasīt visu...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...