Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pusjurists

22.03.2020. 08:57

»

Īgņa

Arī neesmu īpašs viena vai otra medija fans, bet jāpiekrīt. Skaidrs, ka cienījamais valdes locēklis pats jau nu nav raksta autors. Raksta autors, no kura nāk tāda kā avīzes Padomju Jaunatne smaciņa, saņēmis vispārējus vadošus norādījumus un varbūt kādas atsevišķas tēzes, to visu sacepis olu-desu omletē...


Vispār jau spārnotais teiciens par ūsas panākšanu un apdzīšanu pieder komunistiskās partijas vienam no vēsturiskajiem gensekuem Ņikitam Hruščovam nevis kaut kādam Rudušam. Šo pašu teicienu arī regulāri savos stāstu vakaros ir izmantojis Mihails Zadornovs stāstot par ūsu un mīlestību pret ūsu.
Alens Dalles bija revolucionārs stratēģis.

Atbildēt

Aleluja

21.03.2020. 21:35

Grūti ko iebilst - viss ir pareizi. Ir sabiedriskie mēdiji - LTV, TV7 un Latvijas radio, kam jānodrosina sabiedribas informēšana, par ko paredzēts finansējums, un ir komerc-kantori, kas peļņas dēļ rada negativismu sabiedribā. Par tiem valstij nav jāsaspringst.

Atbildēt

Īgņa

21.03.2020. 09:52

Arī neesmu īpašs viena vai otra medija fans, bet jāpiekrīt. Skaidrs, ka cienījamais valdes locēklis pats jau nu nav raksta autors. Raksta autors, no kura nāk tāda kā avīzes Padomju Jaunatne smaciņa, saņēmis vispārējus vadošus norādījumus un varbūt kādas atsevišķas tēzes, to visu sacepis olu-desu omletē, trīsreiz skaņojot tekstu ar "vadošajiem orgāniem". To ļoti viegli pamanīt, jo manifestācija nav viengabalaina. Kādas personas kaut ko ir izsvītrojušas, kaut kas iesprausts pēc pavēles. Piemēram, lielisks ir Rudušas citāts ar domu - mi dogoņem i peregoņem Ameriku!

Atbildēt

Pusjurists

21.03.2020. 08:43

Lai arī man īpaši nepatīk neviena no abām televīzijām, šoreiz piekrītu Ltv vadoņa izklāstam. Tv 3 ir biznesa projekts, ko tad sāk čīkstēt ka konkurence parādās!?
Mīkstais mēdijs?
Paskatās kā savstarpēji konkurē fox, nbc, bbc,rtl, vox, visi vienā laikā ziņas laiž gaisā! Un piebde, ziņu laikā nav reklāmas!!!!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

21.03.2020. 08:03

Principā šo zirnekļu cīņas burkā man ir dziļi vienaldzīgas, bet abstrahējoties no tipāžiem, LTV argumentācija ir krietni pamatotāka, loģiskāka un arī izteiksmē korektāka par TV3 vaimanām.

Atbildēt

šis melis

21.03.2020. 06:40

šis melis domā ,lai ātrāk meli nonāktu pie ļaužu bandas......

Atbildēt

Сев-Кав ТВ

21.03.2020. 01:03

LTV Briseles korespondente būtu laba mūsu televīzijas zvaigzne.

Atbildēt

Dārta

20.03.2020. 22:11

Omīte šovakar ik pēc 3/4 minūtēm pārslēdza TV ziņu kanālus no vienas programmas uz otru un visu laiku klusi sodījās par dažu gudrīšu radīto stulbumu.

Atbildēt

un

20.03.2020. 20:27

»

Secinājums

No spageti svara ausis kā zilonim


bučojies ar herpes vīrusa brūti.

Atbildēt

Kāds

20.03.2020. 20:23

Ja tiešām argumenti nbūtu aiz matiem pievilkti, tad LTV mierīgi varētu Panorāmu sākt ierastajā laikā 20.30 un pagarināt beigu laiku, viss pārējais ir demagoğija un tests kas notiek ar retingiem, palaižot vienlaicīgi ar Tv3 ziņām. Ērti ir piesaukt Situāciju. :D

P.S. Absolūti neesmu Tv3 fans, bet riebjas kad uzskata par idiotu un karina makaronus. :(

Atbildēt

Nesaprotu

20.03.2020. 19:00

Kāpēc TV3Group uztraucas? Tās piekritēji taču turpinās skatīties patiesās ziņas...

Atbildēt

hm

20.03.2020. 17:28

Ziņas vai informācija, kurām nav alternatīva viedokļa, sauc par propagandu.
Kādas tās bija Padomju laikos, tādas šajos. Viena vienīga patiesība!
Tāpēc arī neskatos.

Atbildēt

kā būtu

20.03.2020. 16:55

10 minūtes pirms LTV ziņām īsas un kodīgas TV3 ziņas,tad filma bez reklāmas.

Atbildēt

Eve

20.03.2020. 16:30

»

:)

Par 300% piekrītu Priedes kungam Un paldies gan sabiedriskajai TV, gan radio - jūs šai situācijā strādājat perfekti ar visu zemo finansējumu


Absolūti pareizs komentārs.
Sabiedriskajai TV nav jādomā par kompāneles, kura iznīcīnāja lielisku LNT ziņu dienestu!!!

Atbildēt

nakts

20.03.2020. 16:03

Cilvēkam parastajam mēdiju uzņēmumu, peļņas, daudzo smalko amatu un pusloka lēcēju problēmas neinteresē.
Vienīgā iespējama interese ir - nodokļu maksātāju sakasītās naudas izmantojuma lietderība Nacionālajā TV un radio. Un te kvalitātes un jēgas problēmas ir vispārredzamas un dzirdamas ikdienu.

Atbildēt

!

20.03.2020. 15:37

»

Labs medijs

ir valdošo kliķi pieglaimīgi apdzejojošs


Ja devis uzticibas zverestu sorosam,sanemot naudas grantus,tad solijumi japilda !

Atbildēt

Labs medijs

20.03.2020. 15:19

ir valdošo kliķi pieglaimīgi apdzejojošs!!!

Atbildēt

Ivars

20.03.2020. 15:13

Man galīgi nav vajadzīgi tādi mēdiji, kuros datu aizsardzības dēļ tiek pasniegta puspatiesība un pārējo ir tiesības pašam piedomāt klāt, bet pēc tam draudot man ar kriminālatbildību par dezinformāciju.Būtu vismaz skaidri pateikuši, muti ciet un klausi ko tev sakām.Atbildēt

šitais laucinieks

20.03.2020. 14:55

15 gadu laikā mainījis darba vietu 7 reizes.

Atbildēt

Šis

20.03.2020. 14:38

ir tas gadījums, ka LTV1 rullē! TV3 var brīnīties par reitinga kritumiem, bet ko domājāt, kad atlaidāt no darba Dobeles kundzi? Rezultāts, tā teikt, uz sejas...

Atbildēt

:)

20.03.2020. 13:41

Par 300% piekrītu Priedes kungam Un paldies gan sabiedriskajai TV, gan radio - jūs šai situācijā strādājat perfekti ar visu zemo finansējumu!!!!

Atbildēt

LTV valdes locekļus jāatlaiž!

20.03.2020. 13:34

Ivar Priede, ielien pakaļā Mikijam Rurkam un uztaisi priekš viņa ikvakara ziņas angliski. Viņš latviski nesaprot. Tāpat kā latviski nesaprot tie krieveļi, kuriem pakaļā ir ielīdis Priede un priekš kuriem Priede taisa ikdienas ziņas LTV7.
Krīzes laikā jāsamazina valdes locekļu skaitu. Priede rakstot šādus rakstus cer, ka viņu neatlaidīs. Bet tieši Priedi vajadzētu atlaist kā pirmo.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...