Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Koļa

20.08.2015. 10:30

Es izlasīju šo rakstu, ko ieteica draugs. Redzu, te ir labi raksti. Būs jālasa regulāri šis portāls, kaut gan man neinteresē gansu joki. Gansi nekādi neatslābst, lai paliktu eiropā kā jocīgākie.

Atbildēt

gunča

17.08.2015. 08:01

nav vērts te komentēt visādus PRIEDĪŠA& DENISA SAVĀRSTĪJUMUS. krievijas troļli rullē.

Atbildēt

DENISS

16.08.2015. 19:36

No pasniedzēja bloga šodien: "Elementāras tēlainas nosacītības un zemteksta drūmo likteni nosaka vairāki faktori. Noteikti nosaka daiļliteratūras trūkums mūsdienu jauniešu (bet ne tikai viņu) garīgajā racionā. Īstas daiļliteratūras trūkums!!! Par nespēju izprast tēlu valodu un zemtekstu sūdzības starptautiskajā mērogā sākās jau pirms gadiem 15-20. Pirmie sūdzējās kino ļaudis. Viņi redzēja, ka cilvēki kinozālē kļūst arvien trulāki un dumjāki, neadekvāti izturās pret filmas saturu. Pēc tam sāka sūdzēties skolotāji, literāti. Var sūdzēties arī kulturoloģiski publicistisko eseju autori. Ebreju grandiozo panākumu, kas izpaužās psihiskajā labvēlībā, nebūt visi ir spējīgi adekvāti novērtēt. Faktiski nemaz nav runa par tēlu, zemteksta neizpratni. Redzams, ka daudzi pat nav sapratuši teksta saturu, tekstā atspoguļoto pamatatziņu. Proti, to, ko ir panākuši ebreji antisemītisma jomā. Tas ir mazliet negaidīti. Likās, ebreju tematikā brīvvalsts katrs latvietis ir spējīgs visu pareizi saprast. Izrādās, stulbums ir sasniedzis neprognozējamus variantus."

Atbildēt

Blusa

16.08.2015. 17:43

Te mīnusus var likt ebreji vai autora skauģi no latviešu cūkkūts. Bet ir arī tādi latvieši, kas nav spējīgi saprast šī gabala saturu. Daži komentāri ir idiotu rakstīti. Ebreji neliks mīnusus, bet atriebsies autoram citādi.

Atbildēt

Hj

16.08.2015. 08:35

Žīdu fenomens patiešām pārsteidz. Vēcā Derība mums vēsta , ka viņu Dievs ir ļaunuma pārņemts. Neskatoties uz visiem vēsturiskiem piedzīvojumiem , žīdi joprojām pamanās ieņemt vadošās pozīcijas it visur , kur tuvumā ir nopietni finansu resursi. Kā rezultātā izmantot šos resursus , savas dominantes uzspiešana pārējiem. Tas arī ir galvenais, kas nežīdiem nepatīk un provocē nievājošu attiekmi no apkārtējiem.

Atbildēt

Žulis

15.08.2015. 15:49

»

Žulis

Kā nav kauna salīdzināt mani ar šo veco bijušo komunistu un "nacionālisma apkarotāju"?! Kronis visam bija viņa pretīgie uzbrukumi Saeimas priekšsēdētājai Mūrnieces kundzei pēc viņas lieliskās 4.maija uzrunas


Izskatās, ka man te vairs komenti nav jāraksta, tos jau manā vietā pilnā sparā drukā troļļu ferma.
Laikam jau pamatīgi esmu uzkāpis jums uz varžacīm, ja ķeraties pie tādām nelietībām.

Atbildēt

AG

15.08.2015. 13:20

MJĀ, LAI NU KO, BET PRIEDĪTI TIEŠĀM ŽĪDI IR PILNĪBĀ PSIHISKI PAKĻĀVUŠI! :)

Atbildēt

Vergs

15.08.2015. 10:26

»

Žuļa smaka

Es savā dumjajā latvieša galviņā domāju, ka Lunis varētu būt mūsu karognesējs, bet viņš te galīgi izgāzās. Karogu ir jānes Grantiņam, jo tas nav izgāzies


Slāvu brāļi vendi ir dusmīgi uz lettiem, kuriem aizdeva savu sarkanbaltsarkano karogu, kurš tagad ir apkaunots, jo letti to neprot valkāt. Grantiņš arī neder karoga nešanai, jo par vendu pēctečiem krieviem runā šausmas kopā ar šausmīgu runu par ebrejiešiem.

Atbildēt

Žuļa smaka

15.08.2015. 08:16

»

Eduards Lunis

---Jā...Beidzot Priedīša kungs ir parādījis, no kurienes kājas aug! Jau pasen lu'dzu uztakstīt par ebrejiem! Un te nu ir...


Es savā dumjajā latvieša galviņā domāju, ka Lunis varētu būt mūsu karognesējs, bet viņš te galīgi izgāzās. Karogu ir jānes Grantiņam, jo tas nav izgāzies.

Atbildēt

Gatis

15.08.2015. 08:01

Autors ir rafinēts intelektuālis, kādi nav daudz.

Atbildēt

Eduards Lunis

15.08.2015. 07:53

---ķegumietim!
Varēji jau neparakstīties,ka ķegumietis! TĀDI var būt -tikai Ķegumā!

Atbildēt

Gatis

15.08.2015. 07:29

Arturs Priedītis tagad pats tiks pasaules antisemitu topā ar Nr.1. Ebreji visu lasa, uz visu reaģē, neko neatstāj bez soda. Šis raksts priekš viņiem ir unikāls, jo pārmet nozombēšanu.

Atbildēt

Fēlis

15.08.2015. 06:40

»

Dabas bērns

Šī gan ir pērle: "Dievs izvēlējies vissliktāko tautu un nolēmis no tās izveidot vislabāko...


Cilvēki jau visu pieraksta Dieva gribai, veselus evanģēlijus saraksta- kurš tad to visu noskaidroja? Par tām žīdu izcilībām... Vai zini daudz izcilu žīdu sportistu? Viņiem vienkārši ir cita ievirze. Kamēr citas rases dzenā bumbu, dzer šņabi un drātējas, tikmēr žīdi mācās par to, cik viņi ir izcili un kā pakļaut pasauli. Un parasti nostrādā, jo muldēt un manipulēt viņi iemācās.

Atbildēt

real

14.08.2015. 23:26

»

Jānis

Rakstu atzīstu par interesantu un pamācošu.Īpaši maniem tautiešiem,proti,nezinu nevienu ebreju,kurš būtu nodzēries,kurš apzagtu savus tautas brāļus,kā to dara mūsu bāleliņi,kuri tikuši pie "siles".Ja arī ebreji ir turīgāki par dažu labu latvieti,tad man prātā nāk kāda,ļoti labi pelnoša tautieša sacītais...


IZRAELA NAV BERNU NAMU UN IZRAELA NEPIELAUJ SAVU BERNU ADOBCIJU UZ ARZEMEM !bernu adopcija uz arzemem ir koloniju nodevu maksajums dzivas preces veida.Labi ka Krievija to partrauca ar pienemto Dimas Jakovleva likumu !

Atbildēt

delfu komentet nelauj

14.08.2015. 23:23

demokratiskaja eiropas savieniba latvijas portals ,,delfi,,komentet nelauj !uzdevu vienkarsu jautajumu:kapec somija neperk gazi no nato valsts norvegijas? BET GRIB TIESATIES AR GAZPROM NO KRIEVIJAS PAR GAZES PIEGADES CENU ?

Atbildēt

mežabrālis

14.08.2015. 21:04

»

mežabrālis

Noskaties komēdiju - Bad Santa


un vēl .. ,man patīk ,aizraujošs gabals un šodien jau citi mērogi :))))))

https://www.youtube.com/watch?v=Pz2yVLxOFVg

Atbildēt

Jānis

14.08.2015. 19:30

Rakstu atzīstu par interesantu un pamācošu.Īpaši maniem tautiešiem,proti,nezinu nevienu ebreju,kurš būtu nodzēries,kurš apzagtu savus tautas brāļus,kā to dara mūsu bāleliņi,kuri tikuši pie "siles".Ja arī ebreji ir turīgāki par dažu labu latvieti,tad man prātā nāk kāda,ļoti labi pelnoša tautieša sacītais,ka viņa "Volga" ir iztecējusi pa "krāniņu".
No ebrejiem var daudz ko mācīties.

Atbildēt

Ķegumnieks

14.08.2015. 19:29

»

Eduards Lunis

---Jā...Beidzot Priedīša kungs ir parādījis, no kurienes kājas aug! Jau pasen lu'dzu uztakstīt par ebrejiem! Un te nu ir...


Tu, Luni, esi pilnīgs jefiņš. Tā taču ir ļoti smalka žīdu kritika par viņu kaiti visur redzēt antisemitismu. Tas ir drosmīgs piegājiens no autora, bet tu neko nesaprati, jo proti tikai nolamāt žīdus kā rupjš latviešu neaptēsts tēviņš.

Atbildēt

Dabas bērns

14.08.2015. 19:18

»

Fēlis

Attiecībā pret mani un manām aprindām ,,psihisko labvēlību'' izdevās panākt līdz brīdim, kamēr šurp sāka braukāt Zurofs.Līdz ar to ,,burvība beidzās''. Vai biedrs Priedītis zina, kā KPB traktē žīdu izredzētību? Dievs izvēlējies vissliktāko tautu un nolēmis no tās izveidot vislabāko. Kādā stadijā izveide...


Šī gan ir pērle: "Dievs izvēlējies vissliktāko tautu un nolēmis no tās izveidot vislabāko."

Nez, kurš tad bija tas noskaidrotājs, ko Dievs izvēlējās? :)))))))))))))

Man pašam nav viennozīmīga viedokļa par šo tautu. Taču paskatoties, cik, piemēram, no pasaules šaha čempioniem ir bijuši tieši ebreji, nākas secināt, ka "kaut kas tajā visā ir."

Atbildēt

Dabas bērns

14.08.2015. 19:07

Raksts ir pārdomu vērts un interesants. Ļoti savdabīgs skatījums uz ar ebrejiem saistītiem procesiem.

Vispār jau no autora (jebkura!) paša pieredzes izrietošiem rakstiem ir sava pievienotā oriģinalitātes vērtība.

Atbildēt

Dabas bērns

14.08.2015. 19:02

»

DENISS

Nevaru noturēties no komentāra, jo tādu latviešu muļķību negaidīju. Sanskrits ir valoda, bet nevis kaut kāda mācība, kura izklāstīta tekstos. Pat neticu, ka šī porta lielākais pievēmējs Dabas bērns/Žulis/Smaka ir tik nezinošs. Bet ko tur tik daudz brīnīties. Komentāri ir priekš muļkiem...


Klau, "Denis", tev jau reiz tika ieteikts - savu psihisko problēmu risināšanā palīdzību, iespējams, vari saņemt šeit: www.kpa.lv vai šeit: www.rpnc.lv

Tu joprojām nejēdz, kurš ko komentē, personību dubultošanās vietā tevī tagad jau notiek trīskāršošanās. Un ja tu neko nesajēdz, neproti atšķirt tik elementārās lietās, tad ko tu vispār sajēdz??

Tak dakterējies!

Atbildēt

Fēlis

14.08.2015. 18:59

Attiecībā pret mani un manām aprindām ,,psihisko labvēlību'' izdevās panākt līdz brīdim, kamēr šurp sāka braukāt Zurofs.Līdz ar to ,,burvība beidzās''. Vai biedrs Priedītis zina, kā KPB traktē žīdu izredzētību? Dievs izvēlējies vissliktāko tautu un nolēmis no tās izveidot vislabāko. Kādā stadijā izveide ir pašlaik? Man šķiet, ka pagaidām vēl ar negatīvu vērtību, ņemot vērā viņu alkatību, agresivitāti, perverso viltīgumu, augstprātību un vēl neskaitāmas negatīvas īpašības. Nekautrējoties un nebaidoties varu pateikt, ka esu antisionists. Jā, nevis antisemīts, jo pret, teiksim žīdu iznīdējamajiem palestīniešiem man nav un nevar būt pretenzijas līdz brīdim, kamēr viņi sadomā apmesties manā valstī. Žīdi ir apzināti paplašinājuši šo terminu līdz visām semītu tautām, lai gojiem jauktu prātu. Nebrīnīšos, ka nekritisko ,,bēgļu'' uzņemšanu Eiropā ir inspirējuši žīdi, izmantojot savus, šodien jau neierobežotos resursus, lai iznīcinātu balto, kā vienīgo spējīgo pretoties viņu pasaules pārvaldes uzurpācijai, rasi. Ja viss turpināsies uzņemtajā tempā, viņiem tas arī izdosies.

Atbildēt

Eduards Lunis

14.08.2015. 18:32

---Jā...Beidzot Priedīša kungs ir parādījis, no kurienes kājas aug! Jau pasen lu'dzu uztakstīt par ebrejiem! Un te nu ir !
Kad biju apmēram piecus gadus vecs, biju ļoti zinātkārs. Bieži lūdzu tēvu stāstīt pasakas, pie tam tik ilgi, ka viņam , kā viņš teica, vairs mēle nelocījās. Bet bija arī reizes, kad viņš teica, ka es jautāju kā žīds! Un uz manu jautājumu-kā tas ir kā žīds- viņš teica, ka žīds izejot ārā no mājas bieži jautā -vai saule ir augstu !?
--Izlasot šo Priedīša ,,slavinājumu ebrejiem,, var viennozīmīgi secināt -TAS IR PASŪTĪJUMA RAKSTS, KURAM AR EBREJU PATIESO , DRAUSMĪGI AUGSTPRĀTĪGO,MANTISKAJĀ ZIŅĀ-PILNĪGAS MĒRA IZJŪTAS TRŪKUMU-NAV E MAZĀKĀ SAKARA!
UN VĒL IK ZEMISKI PIEPĪTS
GRANTIŅŠ, TRIBINĀLS, INKINS...
JŪS, PRIEDĪT, ESAT MANĀS ACĪS , ĻOTI ZEMU KRITIS-AR ŠO RAKSTU!

Atbildēt

ppp

14.08.2015. 17:22

PIEKTDIENA! Priedītes! ... ...

Atbildēt

Žulis

14.08.2015. 17:12

»

DENISS

Nevaru noturēties no komentāra, jo tādu latviešu muļķību negaidīju. Sanskrits ir valoda, bet nevis kaut kāda mācība, kura izklāstīta tekstos. Pat neticu, ka šī porta lielākais pievēmējs Dabas bērns/Žulis/Smaka ir tik nezinošs. Bet ko tur tik daudz brīnīties. Komentāri ir priekš muļkiem...


Kā nav kauna salīdzināt mani ar šo veco bijušo komunistu un "nacionālisma apkarotāju"?! Kronis visam bija viņa pretīgie uzbrukumi Saeimas priekšsēdētājai Mūrnieces kundzei pēc viņas lieliskās 4.maija uzrunas.

Atbildēt

mežabrālis

14.08.2015. 16:49

Jā ,kaislības ne pa jokam uzbangoja.
Bet ko var gribēt no civilizācijas skartiem pērtiķiem ? :)))

http://www.om-healing.org/lv/sanskrits-un-om

Atbildēt

mežabrālis

14.08.2015. 16:37

»

latvāņi smird

Piekrītu1 Neticu, ka ir palikuši daudz šitā latvāņa "daiļrades" cienītāju. Vai PIETIEK nevajadzētu padomāt par to, ka ir laiks AP ieskaitīt pajoļa mazpisāna kategorijā! Nezinu, kam jābūt, lai šitos murgus, drīzāk muļķības, lasītu


Kas tas latvāņu smirdeklis tāds ir ? :)))
Šitādas muļķības sarakstīt !!!
Lai tas puskoka lēcējs vispirms iepazīstās ar sanskrita tekstiem un pēc tam noskaidro ,no kurienes tie nāk ,tad iespējams ,viņam šīberis mazliet atvērsies ! :)))

Atbildēt

latvāņu mežabrālis smird

14.08.2015. 16:35

»

latvāņi smird

Piekrītu1 Neticu, ka ir palikuši daudz šitā latvāņa "daiļrades" cienītāju. Vai PIETIEK nevajadzētu padomāt par to, ka ir laiks AP ieskaitīt pajoļa mazpisāna kategorijā! Nezinu, kam jābūt, lai šitos murgus, drīzāk muļķības, lasītu


Piekrītu1 Neticu, ka ir palikuši daudz šitā smirdošā latvāņa "daiļrades" cienītāju. Vai PIETIEK nevajadzētu padomāt par to, ka ir laiks smirdošo mežabrāli ieskaitīt pajoļa latvāņu smirdētāja kategorijā! Nezinu, kam jābūt, lai šitos murgus, drīzāk muļķības, lasītu! pnh smirdīgais latvāni..

Atbildēt

latvāņi smird

14.08.2015. 16:32

»

mežabrālis

Kas tas Priedītis tāds ir


Piekrītu1 Neticu, ka ir palikuši daudz šitā latvāņa "daiļrades" cienītāju. Vai PIETIEK nevajadzētu padomāt par to, ka ir laiks AP ieskaitīt pajoļa mazpisāna kategorijā! Nezinu, kam jābūt, lai šitos murgus, drīzāk muļķības, lasītu!

Atbildēt

DENISS

14.08.2015. 16:26

»

Kas tas mežabrālis tāds ir


Nevaru noturēties no komentāra, jo tādu latviešu muļķību negaidīju. Sanskrits ir valoda, bet nevis kaut kāda mācība, kura izklāstīta tekstos. Pat neticu, ka šī porta lielākais pievēmējs Dabas bērns/Žulis/Smaka ir tik nezinošs. Bet ko tur tik daudz brīnīties. Komentāri ir priekš muļkiem.

Atbildēt

14.08.2015. 16:21

Kas tas mežabrālis tāds ir ? :)))
Šitādas muļķības sarakstīt !!!
Lai tas puskoka lēcējs vispirms iepazīstās ar sanskrita tekstiem un pēc tam noskaidro ,no kurienes tie nāk ,tad iespējams ,viņam šīberis mazliet atvērsies ! :)))

Atbildēt

DENISS

14.08.2015. 16:04

No profesora bloga: "Nupat publicēju eseju par psihisko prosperitāti. Šīs esejas tēma ne tik daudz ir literatūras studiju rezultāts, kā dzīves novērojumu rezultāts manā kopdzīvē ar ebrejiem apm. 40 gadus, medijos uzzinot informāciju par kāda antisemīta nelietībām, kāda antisemīta sodīšanu, aizvadītajos dažos gadu desmitos redzot antisemītisma jocīgo ģenēzi, kas galu galā ir sasniegusi absurdu pakāpi. Ebreju panākumu (zombējot visu cilvēci) nosaucu par psihisko prosperitāti (labvēlību). Publikācija var mūsu vietējā antisemītisma ugunskurā pieliet benzīnu, tādējādi izraisot interneta anonīmo gudrinieku (faktiski visīstāko pajoliņu) antiebrejiskuma grandiozu uzliesmojumu. Vismaz “Pietiek” komentāros normāla cilvēka normāla satura ieraksti ir ļoti liels retums. Esejas publikācija var atvērt latviešu mežonīgā naidīguma, stulbuma, šovinisma, tumsonības slūžas. Bet tur neko nevar darīt. Tas tikai vēl trūka, ka sāksim izdabāt atkritumu smirdoņai, kas vienmēr būs neatkarīgi no esejām. Neminēju tos latviešu lopus, kuri pamatoti tika sodīti par savu aprobežotību ebreju jautājumā. Nav minēts ne Grūtups, ne Kiršteins, ne padullie grantiņi, ne reti tumsoniskie inkini, ne tas pelēkais jauneklis no žurnāla, kurā latviešu mērgļi ievietoja izaicinošu rakstu par ebrejiem. Nav minēts latviešu tumsonības (bet varbūt arī latviešu aprobežoto specdienestu provokāciju) simbols “tautas tribunāls”."

Atbildēt

mežabrālis

14.08.2015. 16:03

Kas tas Priedītis tāds ir ? :)))
Šitādas muļķības sarakstīt !!!
Lai tas puskoka lēcējs vispirms iepazīstās ar sanskrita tekstiem un pēc tam noskaidro ,no kurienes tie nāk ,tad iespējams ,viņam šīberis mazliet atvērsies ! :)))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...