Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Koļa

20.08.2015. 10:30

Es izlasīju šo rakstu, ko ieteica draugs. Redzu, te ir labi raksti. Būs jālasa regulāri šis portāls, kaut gan man neinteresē gansu joki. Gansi nekādi neatslābst, lai paliktu eiropā kā jocīgākie.

Atbildēt

gunča

17.08.2015. 08:01

nav vērts te komentēt visādus PRIEDĪŠA& DENISA SAVĀRSTĪJUMUS. krievijas troļli rullē.

Atbildēt

DENISS

16.08.2015. 19:36

No pasniedzēja bloga šodien: "Elementāras tēlainas nosacītības un zemteksta drūmo likteni nosaka vairāki faktori. Noteikti nosaka daiļliteratūras trūkums mūsdienu jauniešu (bet ne tikai viņu) garīgajā racionā. Īstas daiļliteratūras trūkums!!! Par nespēju izprast tēlu valodu un zemtekstu sūdzības starptautiskajā mērogā sākās jau pirms gadiem 15-20. Pirmie sūdzējās kino ļaudis. Viņi redzēja, ka cilvēki kinozālē kļūst arvien trulāki un dumjāki, neadekvāti izturās pret filmas saturu. Pēc tam sāka sūdzēties skolotāji, literāti. Var sūdzēties arī kulturoloģiski publicistisko eseju autori. Ebreju grandiozo panākumu, kas izpaužās psihiskajā labvēlībā, nebūt visi ir spējīgi adekvāti novērtēt. Faktiski nemaz nav runa par tēlu, zemteksta neizpratni. Redzams, ka daudzi pat nav sapratuši teksta saturu, tekstā atspoguļoto pamatatziņu. Proti, to, ko ir panākuši ebreji antisemītisma jomā. Tas ir mazliet negaidīti. Likās, ebreju tematikā brīvvalsts katrs latvietis ir spējīgs visu pareizi saprast. Izrādās, stulbums ir sasniedzis neprognozējamus variantus."

Atbildēt

Blusa

16.08.2015. 17:43

Te mīnusus var likt ebreji vai autora skauģi no latviešu cūkkūts. Bet ir arī tādi latvieši, kas nav spējīgi saprast šī gabala saturu. Daži komentāri ir idiotu rakstīti. Ebreji neliks mīnusus, bet atriebsies autoram citādi.

Atbildēt

Hj

16.08.2015. 08:35

Žīdu fenomens patiešām pārsteidz. Vēcā Derība mums vēsta , ka viņu Dievs ir ļaunuma pārņemts. Neskatoties uz visiem vēsturiskiem piedzīvojumiem , žīdi joprojām pamanās ieņemt vadošās pozīcijas it visur , kur tuvumā ir nopietni finansu resursi. Kā rezultātā izmantot šos resursus , savas dominantes uzspiešana pārējiem. Tas arī ir galvenais, kas nežīdiem nepatīk un provocē nievājošu attiekmi no apkārtējiem.

Atbildēt

Žulis

15.08.2015. 15:49

»

Žulis

Kā nav kauna salīdzināt mani ar šo veco bijušo komunistu un "nacionālisma apkarotāju"?! Kronis visam bija viņa pretīgie uzbrukumi Saeimas priekšsēdētājai Mūrnieces kundzei pēc viņas lieliskās 4.maija uzrunas


Izskatās, ka man te vairs komenti nav jāraksta, tos jau manā vietā pilnā sparā drukā troļļu ferma.
Laikam jau pamatīgi esmu uzkāpis jums uz varžacīm, ja ķeraties pie tādām nelietībām.

Atbildēt

AG

15.08.2015. 13:20

MJĀ, LAI NU KO, BET PRIEDĪTI TIEŠĀM ŽĪDI IR PILNĪBĀ PSIHISKI PAKĻĀVUŠI! :)

Atbildēt

Vergs

15.08.2015. 10:26

»

Žuļa smaka

Es savā dumjajā latvieša galviņā domāju, ka Lunis varētu būt mūsu karognesējs, bet viņš te galīgi izgāzās. Karogu ir jānes Grantiņam, jo tas nav izgāzies


Slāvu brāļi vendi ir dusmīgi uz lettiem, kuriem aizdeva savu sarkanbaltsarkano karogu, kurš tagad ir apkaunots, jo letti to neprot valkāt. Grantiņš arī neder karoga nešanai, jo par vendu pēctečiem krieviem runā šausmas kopā ar šausmīgu runu par ebrejiešiem.

Atbildēt

Žuļa smaka

15.08.2015. 08:16

»

Eduards Lunis

---Jā...Beidzot Priedīša kungs ir parādījis, no kurienes kājas aug! Jau pasen lu'dzu uztakstīt par ebrejiem! Un te nu ir...


Es savā dumjajā latvieša galviņā domāju, ka Lunis varētu būt mūsu karognesējs, bet viņš te galīgi izgāzās. Karogu ir jānes Grantiņam, jo tas nav izgāzies.

Atbildēt

Gatis

15.08.2015. 08:01

Autors ir rafinēts intelektuālis, kādi nav daudz.

Atbildēt

Eduards Lunis

15.08.2015. 07:53

---ķegumietim!
Varēji jau neparakstīties,ka ķegumietis! TĀDI var būt -tikai Ķegumā!

Atbildēt

Gatis

15.08.2015. 07:29

Arturs Priedītis tagad pats tiks pasaules antisemitu topā ar Nr.1. Ebreji visu lasa, uz visu reaģē, neko neatstāj bez soda. Šis raksts priekš viņiem ir unikāls, jo pārmet nozombēšanu.

Atbildēt

Fēlis

15.08.2015. 06:40

»

Dabas bērns

Šī gan ir pērle: "Dievs izvēlējies vissliktāko tautu un nolēmis no tās izveidot vislabāko...


Cilvēki jau visu pieraksta Dieva gribai, veselus evanģēlijus saraksta- kurš tad to visu noskaidroja? Par tām žīdu izcilībām... Vai zini daudz izcilu žīdu sportistu? Viņiem vienkārši ir cita ievirze. Kamēr citas rases dzenā bumbu, dzer šņabi un drātējas, tikmēr žīdi mācās par to, cik viņi ir izcili un kā pakļaut pasauli. Un parasti nostrādā, jo muldēt un manipulēt viņi iemācās.

Atbildēt

real

14.08.2015. 23:26

»

Jānis

Rakstu atzīstu par interesantu un pamācošu.Īpaši maniem tautiešiem,proti,nezinu nevienu ebreju,kurš būtu nodzēries,kurš apzagtu savus tautas brāļus,kā to dara mūsu bāleliņi,kuri tikuši pie "siles".Ja arī ebreji ir turīgāki par dažu labu latvieti,tad man prātā nāk kāda,ļoti labi pelnoša tautieša sacītais...


IZRAELA NAV BERNU NAMU UN IZRAELA NEPIELAUJ SAVU BERNU ADOBCIJU UZ ARZEMEM !bernu adopcija uz arzemem ir koloniju nodevu maksajums dzivas preces veida.Labi ka Krievija to partrauca ar pienemto Dimas Jakovleva likumu !

Atbildēt

delfu komentet nelauj

14.08.2015. 23:23

demokratiskaja eiropas savieniba latvijas portals ,,delfi,,komentet nelauj !uzdevu vienkarsu jautajumu:kapec somija neperk gazi no nato valsts norvegijas? BET GRIB TIESATIES AR GAZPROM NO KRIEVIJAS PAR GAZES PIEGADES CENU ?

Atbildēt

mežabrālis

14.08.2015. 21:04

»

mežabrālis

Noskaties komēdiju - Bad Santa


un vēl .. ,man patīk ,aizraujošs gabals un šodien jau citi mērogi :))))))

https://www.youtube.com/watch?v=Pz2yVLxOFVg

Atbildēt

Jānis

14.08.2015. 19:30

Rakstu atzīstu par interesantu un pamācošu.Īpaši maniem tautiešiem,proti,nezinu nevienu ebreju,kurš būtu nodzēries,kurš apzagtu savus tautas brāļus,kā to dara mūsu bāleliņi,kuri tikuši pie "siles".Ja arī ebreji ir turīgāki par dažu labu latvieti,tad man prātā nāk kāda,ļoti labi pelnoša tautieša sacītais,ka viņa "Volga" ir iztecējusi pa "krāniņu".
No ebrejiem var daudz ko mācīties.

Atbildēt

Ķegumnieks

14.08.2015. 19:29

»

Eduards Lunis

---Jā...Beidzot Priedīša kungs ir parādījis, no kurienes kājas aug! Jau pasen lu'dzu uztakstīt par ebrejiem! Un te nu ir...


Tu, Luni, esi pilnīgs jefiņš. Tā taču ir ļoti smalka žīdu kritika par viņu kaiti visur redzēt antisemitismu. Tas ir drosmīgs piegājiens no autora, bet tu neko nesaprati, jo proti tikai nolamāt žīdus kā rupjš latviešu neaptēsts tēviņš.

Atbildēt

Dabas bērns

14.08.2015. 19:18

»

Fēlis

Attiecībā pret mani un manām aprindām ,,psihisko labvēlību'' izdevās panākt līdz brīdim, kamēr šurp sāka braukāt Zurofs.Līdz ar to ,,burvība beidzās''. Vai biedrs Priedītis zina, kā KPB traktē žīdu izredzētību? Dievs izvēlējies vissliktāko tautu un nolēmis no tās izveidot vislabāko. Kādā stadijā izveide...


Šī gan ir pērle: "Dievs izvēlējies vissliktāko tautu un nolēmis no tās izveidot vislabāko."

Nez, kurš tad bija tas noskaidrotājs, ko Dievs izvēlējās? :)))))))))))))

Man pašam nav viennozīmīga viedokļa par šo tautu. Taču paskatoties, cik, piemēram, no pasaules šaha čempioniem ir bijuši tieši ebreji, nākas secināt, ka "kaut kas tajā visā ir."

Atbildēt

Dabas bērns

14.08.2015. 19:07

Raksts ir pārdomu vērts un interesants. Ļoti savdabīgs skatījums uz ar ebrejiem saistītiem procesiem.

Vispār jau no autora (jebkura!) paša pieredzes izrietošiem rakstiem ir sava pievienotā oriģinalitātes vērtība.

Atbildēt

Dabas bērns

14.08.2015. 19:02

»

DENISS

Nevaru noturēties no komentāra, jo tādu latviešu muļķību negaidīju. Sanskrits ir valoda, bet nevis kaut kāda mācība, kura izklāstīta tekstos. Pat neticu, ka šī porta lielākais pievēmējs Dabas bērns/Žulis/Smaka ir tik nezinošs. Bet ko tur tik daudz brīnīties. Komentāri ir priekš muļkiem...


Klau, "Denis", tev jau reiz tika ieteikts - savu psihisko problēmu risināšanā palīdzību, iespējams, vari saņemt šeit: www.kpa.lv vai šeit: www.rpnc.lv

Tu joprojām nejēdz, kurš ko komentē, personību dubultošanās vietā tevī tagad jau notiek trīskāršošanās. Un ja tu neko nesajēdz, neproti atšķirt tik elementārās lietās, tad ko tu vispār sajēdz??

Tak dakterējies!

Atbildēt

Fēlis

14.08.2015. 18:59

Attiecībā pret mani un manām aprindām ,,psihisko labvēlību'' izdevās panākt līdz brīdim, kamēr šurp sāka braukāt Zurofs.Līdz ar to ,,burvība beidzās''. Vai biedrs Priedītis zina, kā KPB traktē žīdu izredzētību? Dievs izvēlējies vissliktāko tautu un nolēmis no tās izveidot vislabāko. Kādā stadijā izveide ir pašlaik? Man šķiet, ka pagaidām vēl ar negatīvu vērtību, ņemot vērā viņu alkatību, agresivitāti, perverso viltīgumu, augstprātību un vēl neskaitāmas negatīvas īpašības. Nekautrējoties un nebaidoties varu pateikt, ka esu antisionists. Jā, nevis antisemīts, jo pret, teiksim žīdu iznīdējamajiem palestīniešiem man nav un nevar būt pretenzijas līdz brīdim, kamēr viņi sadomā apmesties manā valstī. Žīdi ir apzināti paplašinājuši šo terminu līdz visām semītu tautām, lai gojiem jauktu prātu. Nebrīnīšos, ka nekritisko ,,bēgļu'' uzņemšanu Eiropā ir inspirējuši žīdi, izmantojot savus, šodien jau neierobežotos resursus, lai iznīcinātu balto, kā vienīgo spējīgo pretoties viņu pasaules pārvaldes uzurpācijai, rasi. Ja viss turpināsies uzņemtajā tempā, viņiem tas arī izdosies.

Atbildēt

Eduards Lunis

14.08.2015. 18:32

---Jā...Beidzot Priedīša kungs ir parādījis, no kurienes kājas aug! Jau pasen lu'dzu uztakstīt par ebrejiem! Un te nu ir !
Kad biju apmēram piecus gadus vecs, biju ļoti zinātkārs. Bieži lūdzu tēvu stāstīt pasakas, pie tam tik ilgi, ka viņam , kā viņš teica, vairs mēle nelocījās. Bet bija arī reizes, kad viņš teica, ka es jautāju kā žīds! Un uz manu jautājumu-kā tas ir kā žīds- viņš teica, ka žīds izejot ārā no mājas bieži jautā -vai saule ir augstu !?
--Izlasot šo Priedīša ,,slavinājumu ebrejiem,, var viennozīmīgi secināt -TAS IR PASŪTĪJUMA RAKSTS, KURAM AR EBREJU PATIESO , DRAUSMĪGI AUGSTPRĀTĪGO,MANTISKAJĀ ZIŅĀ-PILNĪGAS MĒRA IZJŪTAS TRŪKUMU-NAV E MAZĀKĀ SAKARA!
UN VĒL IK ZEMISKI PIEPĪTS
GRANTIŅŠ, TRIBINĀLS, INKINS...
JŪS, PRIEDĪT, ESAT MANĀS ACĪS , ĻOTI ZEMU KRITIS-AR ŠO RAKSTU!

Atbildēt

ppp

14.08.2015. 17:22

PIEKTDIENA! Priedītes! ... ...

Atbildēt

Žulis

14.08.2015. 17:12

»

DENISS

Nevaru noturēties no komentāra, jo tādu latviešu muļķību negaidīju. Sanskrits ir valoda, bet nevis kaut kāda mācība, kura izklāstīta tekstos. Pat neticu, ka šī porta lielākais pievēmējs Dabas bērns/Žulis/Smaka ir tik nezinošs. Bet ko tur tik daudz brīnīties. Komentāri ir priekš muļkiem...


Kā nav kauna salīdzināt mani ar šo veco bijušo komunistu un "nacionālisma apkarotāju"?! Kronis visam bija viņa pretīgie uzbrukumi Saeimas priekšsēdētājai Mūrnieces kundzei pēc viņas lieliskās 4.maija uzrunas.

Atbildēt

mežabrālis

14.08.2015. 16:49

Jā ,kaislības ne pa jokam uzbangoja.
Bet ko var gribēt no civilizācijas skartiem pērtiķiem ? :)))

http://www.om-healing.org/lv/sanskrits-un-om

Atbildēt

mežabrālis

14.08.2015. 16:37

»

latvāņi smird

Piekrītu1 Neticu, ka ir palikuši daudz šitā latvāņa "daiļrades" cienītāju. Vai PIETIEK nevajadzētu padomāt par to, ka ir laiks AP ieskaitīt pajoļa mazpisāna kategorijā! Nezinu, kam jābūt, lai šitos murgus, drīzāk muļķības, lasītu


Kas tas latvāņu smirdeklis tāds ir ? :)))
Šitādas muļķības sarakstīt !!!
Lai tas puskoka lēcējs vispirms iepazīstās ar sanskrita tekstiem un pēc tam noskaidro ,no kurienes tie nāk ,tad iespējams ,viņam šīberis mazliet atvērsies ! :)))

Atbildēt

latvāņu mežabrālis smird

14.08.2015. 16:35

»

latvāņi smird

Piekrītu1 Neticu, ka ir palikuši daudz šitā latvāņa "daiļrades" cienītāju. Vai PIETIEK nevajadzētu padomāt par to, ka ir laiks AP ieskaitīt pajoļa mazpisāna kategorijā! Nezinu, kam jābūt, lai šitos murgus, drīzāk muļķības, lasītu


Piekrītu1 Neticu, ka ir palikuši daudz šitā smirdošā latvāņa "daiļrades" cienītāju. Vai PIETIEK nevajadzētu padomāt par to, ka ir laiks smirdošo mežabrāli ieskaitīt pajoļa latvāņu smirdētāja kategorijā! Nezinu, kam jābūt, lai šitos murgus, drīzāk muļķības, lasītu! pnh smirdīgais latvāni..

Atbildēt

latvāņi smird

14.08.2015. 16:32

»

mežabrālis

Kas tas Priedītis tāds ir


Piekrītu1 Neticu, ka ir palikuši daudz šitā latvāņa "daiļrades" cienītāju. Vai PIETIEK nevajadzētu padomāt par to, ka ir laiks AP ieskaitīt pajoļa mazpisāna kategorijā! Nezinu, kam jābūt, lai šitos murgus, drīzāk muļķības, lasītu!

Atbildēt

DENISS

14.08.2015. 16:26

»

Kas tas mežabrālis tāds ir


Nevaru noturēties no komentāra, jo tādu latviešu muļķību negaidīju. Sanskrits ir valoda, bet nevis kaut kāda mācība, kura izklāstīta tekstos. Pat neticu, ka šī porta lielākais pievēmējs Dabas bērns/Žulis/Smaka ir tik nezinošs. Bet ko tur tik daudz brīnīties. Komentāri ir priekš muļkiem.

Atbildēt

14.08.2015. 16:21

Kas tas mežabrālis tāds ir ? :)))
Šitādas muļķības sarakstīt !!!
Lai tas puskoka lēcējs vispirms iepazīstās ar sanskrita tekstiem un pēc tam noskaidro ,no kurienes tie nāk ,tad iespējams ,viņam šīberis mazliet atvērsies ! :)))

Atbildēt

DENISS

14.08.2015. 16:04

No profesora bloga: "Nupat publicēju eseju par psihisko prosperitāti. Šīs esejas tēma ne tik daudz ir literatūras studiju rezultāts, kā dzīves novērojumu rezultāts manā kopdzīvē ar ebrejiem apm. 40 gadus, medijos uzzinot informāciju par kāda antisemīta nelietībām, kāda antisemīta sodīšanu, aizvadītajos dažos gadu desmitos redzot antisemītisma jocīgo ģenēzi, kas galu galā ir sasniegusi absurdu pakāpi. Ebreju panākumu (zombējot visu cilvēci) nosaucu par psihisko prosperitāti (labvēlību). Publikācija var mūsu vietējā antisemītisma ugunskurā pieliet benzīnu, tādējādi izraisot interneta anonīmo gudrinieku (faktiski visīstāko pajoliņu) antiebrejiskuma grandiozu uzliesmojumu. Vismaz “Pietiek” komentāros normāla cilvēka normāla satura ieraksti ir ļoti liels retums. Esejas publikācija var atvērt latviešu mežonīgā naidīguma, stulbuma, šovinisma, tumsonības slūžas. Bet tur neko nevar darīt. Tas tikai vēl trūka, ka sāksim izdabāt atkritumu smirdoņai, kas vienmēr būs neatkarīgi no esejām. Neminēju tos latviešu lopus, kuri pamatoti tika sodīti par savu aprobežotību ebreju jautājumā. Nav minēts ne Grūtups, ne Kiršteins, ne padullie grantiņi, ne reti tumsoniskie inkini, ne tas pelēkais jauneklis no žurnāla, kurā latviešu mērgļi ievietoja izaicinošu rakstu par ebrejiem. Nav minēts latviešu tumsonības (bet varbūt arī latviešu aprobežoto specdienestu provokāciju) simbols “tautas tribunāls”."

Atbildēt

mežabrālis

14.08.2015. 16:03

Kas tas Priedītis tāds ir ? :)))
Šitādas muļķības sarakstīt !!!
Lai tas puskoka lēcējs vispirms iepazīstās ar sanskrita tekstiem un pēc tam noskaidro ,no kurienes tie nāk ,tad iespējams ,viņam šīberis mazliet atvērsies ! :)))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...