Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vaaks

10.04.2023. 12:07

Reiz aizstāvībai gatavoju materiālu par pārvietojamo radaru transportlīdzekļu ātrumu kontroles kļūdām. Lasot internetā atrastos materiālus, ko bija publicējuši radaru uzstādīšanas un to darbību kontroles speciālisti, biju pārsteigts par to, ka nevienu no šiem radariem ES, tai skaitā, Latvijā nedrīkstēja izmantot!

Atbildēt

Vladimirs Putins

20.12.2022. 17:57

Braucat pie manīm uz lielo Krievzemi! Cik grūti un slikti ir jums Latvijā! Jūs taču visi čakarē, apkārt meli, zagšana, nodevība, tumsonība utt. Braucat tak uz laimes zemi!

Atbildēt

Satiksmes drošība

19.07.2020. 06:01

»

Liene

Ne CSDD, ne Ceļu policijai nerūp drošība uz ceļiem, radari ir tikai kases aparāti par maksas pakalpojumu- ātrāku braukšanu


Mērķis ir ātri izsniegt dokumentus un apmierināt klientu nevis satiksmes drošība. Vajag lasīt dokumentus.

Atbildēt

Liene

18.07.2020. 19:59

Ne CSDD, ne Ceļu policijai nerūp drošība uz ceļiem, radari ir tikai kases aparāti par maksas pakalpojumu- ātrāku braukšanu.

Atbildēt

Bravo

17.07.2020. 17:11

Laba analīze. Skaidrs, kā radari izvietoti bezjēgā, budžetā ieplānotā summa ir nonsense, varētu to definēt kā policijas ieguvumu, kuru drīkst izmantot tikai satiksmes uzlabošanai, tad nesēdētu nabagi krūmos ar neverificētiem verķiem, lai izpildītu plānu. Autoram mūsējiem gan, kā programmētājs var nezināt, kā 4G un GPRS ir divas dažādas un nesavienojamas lietas?

Atbildēt

sintija

16.07.2020. 18:30

Lai vēl painteresējāsas par mērlentu iepirkumiem, riepu protektoru mērītājiem, mistiskajiem binokļiem-vai kads ir redzējis CP ar binokli..?) bet viņi ir...!

Atbildēt

Starp citu

16.07.2020. 16:50

»

Es

Paldies autoram par izcilu normatvo aktu un CSDD/VP realizētā radaru ieviešanas pasākuma analīzi! Atklāti sakot, nebiju iedomājies par radaru ieviešanas slēpto funkciju, par ko īpašs paldies! Pilnīgi piekrītu autoram, jo visi apsvērumi un secinājumi ir pamatoti. Izbrīna komentētāju kritika, bet spriežot...


CSDD un VP nepiedalās ceļa zīmju, luksaforu, gājēju pāreju un cita veida satiksmes organizēšanas lēmumu pieņemšanā. To visu veic domes deputāti ar balsojumu, kurā pat autovadītāja (jas) apliecība un garīgā veselība nav jāpierāda. Vien vajadzīga laba apetīte un bezkaunība.

Atbildēt

Viedoklis

16.07.2020. 16:40

»

Likvidēt tos daudzos departmentus

Pietiek jau ar CSDD mājaslapu, kura neatbilst mūsu laikmetam. Ķļūdaini dati, lapā nav operatīvi ievietoti dati, mēnešiem redzami veci, melīgi ziņojumi, nav iespējams atrast pēdējos sodus, tie neparādās arī pēc mēneša. Kāds CSDD vadītājs-( vecs padomjlaika neizglītots pensionārs ar algu 10 000.- eur ...


CSDD lapa tomēr ir salīdzinoši paciešama, ja nav iznācis saskarties ar eLatvija un epakalpojumi.
Pašlaik atvieglojumu summa ko Rīdzinieki saņem par NĪN sastāda 8 791 509 eiro.
Kādiem citiem taču jāsedz acīmredzamie zaudējumi.

Atbildēt

Visai tautai tas ir zināms

16.07.2020. 14:04

Visiem ir sen jau zināms, ka šajā banānijā nekas nevienā jomā nenotiek ja apakšā nav shēmas, korupcija un izlaupīšanas. Visur ir tikai un vienīgi savējie un štelles un vēlme pēc iespējas vairāk ierīt savā rīklē tautas labumus

Atbildēt

Šīs valsts terors

16.07.2020. 12:58

ir vērsts uz bazdarbnieku, īrnieku, nomnieku, rentnieku, gājēju skaita palielināšanu. Sodīs visus, atņemot iztikas minimumu. Īpašumus konfiscēs, ja nespēs samaksāt lielis nodokļus.

Atbildēt

Juris

16.07.2020. 10:33

Sviests, puis! Nepārkāp noteikumus!

Atbildēt

VB

16.07.2020. 10:01

»

Mākslīgais intelekts, ko ievieš

kontrolēs un sodīs visus, tostarp šķērsojot kājām gājēju pāreju pie sarkanās gaismas pat nakts vidū


Ja kas, man tā arī gadījās... Pēc visai pilnas programmas. Vnk. Rīgā ar kājām gāju uz "točku" vēl pēc šābja. Apturēja, pār4baudīja dokumentus un atrada arī autovadītāja tiesības etc. Nu nespēju pierādīt, ka ejot pie sarkanās gaismas, nekoo nepāekāpu no ceļu satiksmes noteikumiem - tā gadās (K. Vonnegut).

Atbildēt

VB

16.07.2020. 09:50

"Protams, ka lielākā daļa autobraucēju nedaudz pārsniedz atļauto braukšanas ātrumu."
Kāpēc Tu tā domā? Man, 17 g. vecam auto, jau ir ts. autopilots. Uzlieku uz 90 un skatos uz ceļu, nevis tikai uz spidoetru - ko arī Jums novēlu.

Atbildēt

Horsts

16.07.2020. 09:31

Radaru uzlika vispirms, tad uzstādīja luksoforu. Bezjēdzīga valsts (mūsu) līdzekļu tērēšana.Starp citu, radara pase aplama.Šis radars divreiz uzrādīja, ka esmu pārkāpis ātrumu (pie kam abas reizes vienādu), kaut zinu, ka braucu ar 50 km/h. Ceļu policija slēpj tehnisko informāciju, piemēram, kādā attālumā no radara tas sāk fiksēt ātruma pārkāpumu. Atsakās arī sniegt ziņas, kā radara darbību iespaido laikapstākļi, piemēram stiprs lietus.

Atbildēt

Andris

16.07.2020. 09:17

»

Oki

Andri, nepatīk nelasi . Man atkal riebjas lasīt tavus kucītes spriedelējumus , tu vispār saprati par ko ir stāsts ??? Draudziņ, tas stāsts ir par makaroniem uz tavām ausīm un ne jau par 40 eiro sodu , bet 29k fiktīvu iepirkumu ! Ar to, ka lasīt māki, nepietiek - vajag arī izlasīto saprast...


Ja neizlasa, nevar zināt vai jālasa. Un runa nav par patika vai nepatika. Bet par tiesisku uzvedību, ko tādi kā tu tik ļoti grib piedzīt no citiem, bet nekad no sevis.
Citiem skabarku acīs redz, sev baļķi neredz.

Atbildēt

Likvidēt tos daudzos departmentus

16.07.2020. 06:46

Pietiek jau ar CSDD mājaslapu, kura neatbilst mūsu laikmetam. Ķļūdaini dati, lapā nav operatīvi ievietoti dati, mēnešiem redzami veci, melīgi ziņojumi, nav iespējams atrast pēdējos sodus, tie neparādās arī pēc mēneša. Kāds CSDD vadītājs-( vecs padomjlaika neizglītots pensionārs ar algu 10 000.- eur mēnesī) , tādi arī padotie.Kādi tik mums nav tie auto un ceļu departamenti- un visi pilni amatpersonām, darbiniekiem , kuri nolaiduši mūsu ceļus, kuri neko nav darījuši satiksmes drošībai, bet uzaudzējuši savas pēcpuses, gadu desmitiem mīkstos krēslos imitējot darbu .

Atbildēt

fakts

16.07.2020. 04:06

»

nu nu

stāsts kā reiz ir tieši par to, ka vecais atrāvās sodu un tagad dusmojas uz radariem nevis uz savu stulbumu. Nebūtu sodīts, nebūtu raksta


stāsts kā reiz ir tieši par to, ka cilvēki pieņem visu šo nejēdzību un neprotestē pret to.Lai gan kā tu protestēsi,kā partijnieki izlemj,tā arī notiek,atliek tikai maksāt nodokļus un balsot.
Vai arī boikotēt vēlēsanas.

Atbildēt

wiwa

15.07.2020. 22:59

Es jau sabijos, Māris rakstīt ir iemācījies.

Atbildēt

Es

15.07.2020. 22:46

Paldies autoram par izcilu normatvo aktu un CSDD/VP realizētā radaru ieviešanas pasākuma analīzi! Atklāti sakot, nebiju iedomājies par radaru ieviešanas slēpto funkciju, par ko īpašs paldies! Pilnīgi piekrītu autoram, jo visi apsvērumi un secinājumi ir pamatoti. Izbrīna komentētāju kritika, bet spriežot pēc kritizētāju valodas, kļūst acīmredzams, ka tie ir CSDD un VP pakalpiņi, kuru "intelekta" izteikts trūkums ir acīmredzams, līdz ar ko nav vērā ņemams... Vēlreiz paldies autoram par apņēmību un ieguldīto darbu, nepaliekot vienaldzīgam par mūsu valstī notiekošo patvaļu!

Atbildēt

Skaties divreiz! Divreiz!

15.07.2020. 22:17

Es to sūdu Ogrē zinu, jo divreiz esmu tai fotosalonā bijis....

Atbildēt

Pesimists

15.07.2020. 21:10

Rakstā pieminētais radars Ogrē ir visīstākais naudas "kāsējs". Tas radars tur tagad ir ne tikai bezjēdzīgs, bet pat apgrūtina braukšanu, toties naudu ienes labu, jo pat zinot par šo radaru reizēm gadās iekrist, jo objektīvā satiksmes loģika tur prasa braukt ar citu ātrumu. Tai pat laikā ir jāatzīst, ka tad, kad šo radaru uzlika, situācija tur bija pavisam cita - tad nebija luksofora un, ja nemaldos, tas bija viens no t.s."melnajiem punktiem", kur bieži notika avārijas. Tajos apstākļos radars tur tika uzlikts pamatoti. Apstākļi ir kardināli mainījušies un radaru no turienes vajadzētu aizvākt, bet nu menti - naudas kāsēji tak neies atteikties no tik ienesīgas vietas; ideāli, neko nedari, bet nauda plūst kā no pārpilnības raga.

Atbildēt

Mākslīgais intelekts, ko ievieš

15.07.2020. 21:05

kontrolēs un sodīs visus, tostarp šķērsojot kājām gājēju pāreju pie sarkanās gaismas pat nakts vidū.

Atbildēt

Oki

15.07.2020. 21:00

»

Andris

Cik ilgi paši pārkāpsim visu ko var pa druskai pārkāpt, bet no pārējiem prasīsim visu ievērot


Lukstiņam sodu piesprieduši ? Jeb tu nesaprati, par ko stāsts ?

Atbildēt

Oki

15.07.2020. 20:59

»

Andris

Es pareizi sapratu? Autors pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu, par ko dabūja sodu. Un tagad kauc ka nekas slikts jau nenotika. Tā...


Andri, nepatīk nelasi . Man atkal riebjas lasīt tavus kucītes spriedelējumus , tu vispār saprati par ko ir stāsts ??? Draudziņ, tas stāsts ir par makaroniem uz tavām ausīm un ne jau par 40 eiro sodu , bet 29k fiktīvu iepirkumu ! Ar to, ka lasīt māki, nepietiek - vajag arī izlasīto saprast .

Atbildēt

Andris

15.07.2020. 20:55

»

Žulis

Ļoti labs saistoši uzrakstīts raksts par nozīmīgu tēmu. Paldies autoram


Cik ilgi paši pārkāpsim visu ko var pa druskai pārkāpt, bet no pārējiem prasīsim visu ievērot?
Pārkāpa - sods. Viss pareizi.

Atbildēt

Andris

15.07.2020. 20:51

Es pareizi sapratu? Autors pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu, par ko dabūja sodu. Un tagad kauc ka nekas slikts jau nenotika. Tā?
Ja uzskati ka attiecīgajā vietā ir neatbilstošas ceļa satiksmes zīmes, tad vērsies, kur nu tur jāvēršas, vāc līdzskrējus un cenšaties panākt ka zīmes tiek manītas.
Bet, ja tu pārkāp jau esošus noteikumus - nu vecīt, esi vecis, atzīsti un samaksā. Nevis kauc kā maza kucīte ka visa pasaule pret tevi ir sazvērējusies.

Atbildēt

Tc

15.07.2020. 20:27

Pilnīgas blēņas! Tiek izmantots 5G, un no visa šitā var mierīgi izvairīties, uzliekot mašīnai duršlāgu.
Autor, varbūt kādreiz tomēr uzraksti kaut ko, kas nav bāzēts uz "veči pie garāžām teica" vai "man vecmāmiņa točna zin". raksts - pīļu mēsli, absolūti nesaistīts ar realitāti.

Atbildēt

protams

15.07.2020. 19:53

»

Phe

Varonīgā pastala, gan jau kur dzīvē dabūsi zatočku nierē par mutes brūķēšanu


zatočku tu vari iespraust sev ānusā, gailēn.

Atbildēt

bezjēgai

15.07.2020. 19:31

»

Ivo

Raksts par neko...kur jēga


ja tu jefiņ nezini
kur ir jēga tava
nemeklē to pudelē
pudelē tās nava

Atbildēt

Ivo

15.07.2020. 19:09

Raksts par neko...kur jēga?

Atbildēt

..,

15.07.2020. 18:55

»

...

Ir tāds slavens romāns un filma "Simtgadnieks kurš izkāpa pa logu


Daudzpunkt, punktojies tik tālāk. pilni teikumi, kuri pamatoti ar faktiem un salikti gramatiski, ortogrāfiski un interpunkcionāli pareizi.

Autovadītāju ikdiena ar visām "dekorācijam"

Atbildēt

Niknais

15.07.2020. 18:10

»

protams

pensis pārkapis ātrumu, dabūjis sodu un tagad nolēmis cīnīties pret radariem. Smieklīgi. Pie tam vēl uztraucas, ka radari izsekos viņa braukšanas maršrutu. Folijas cepurīte palīdzēs


Pieturi savu sūkātavu, kamer vel ir zobi.cilvēks uzrakstīja labu, pamatotu un pārdomātu rakstu, bet tāds pederasts kā tu to tik prot, kā izplatīt smaku. Laikam esi viens no tiem pārvietojamo fotoradaru apsargātājiem, kura sievu mēs ar draugu drāžam, kamēr tu darbā

Atbildēt

protams

15.07.2020. 18:04

pensis pārkapis ātrumu, dabūjis sodu un tagad nolēmis cīnīties pret radariem. Smieklīgi. Pie tam vēl uztraucas, ka radari izsekos viņa braukšanas maršrutu. Folijas cepurīte palīdzēs.

Atbildēt

(IBD) Vētrainas darbības imitācija

15.07.2020. 17:18

Tas, ka satiksmes drošības institūciju izpildītie manevri ir dārgi un neefektīvii - fakts. Ja arī bojāgājušo skaits reizēm samazinās, tad tikai uz tā rēķina, ka simtiem tūkstošu cilvēku dodas ekonomisko bēgļu gaitās, kā arī kādu ceļu mazliet labāk saremontē. Ja jau valts budžeta ieņēmumumu pozīcijā bija paredzēti iekasētie soda naudu miljoni, tad tas tikai lieku reizi apliecina, ka galvenais, lai naudas kāšanas mašīnai (cSSDD, rdarfirmām, poličiem u.c.) pietiktu maksājošu reņģēdāju.

Atbildēt

Kaža

15.07.2020. 17:14

Kas tad kungiem liek traukties ar ātrumiem,kuri pārsniedz maksimālo atļauto un tās ,kā šādiem kungiem un arī līdzcilvēkiem ar ātrumu ierobežojumiem,radariem,arī sodiem tiek glābta dzīvība neatkarīgi no viņu ego vai sociālā stāvokļa smadzeņu traumas ir jāuzņem ar sapratni nevis smadzeņu bojājumu radītiem demagoģiskiem spriedelējumiem.Naudas pelnīšanas uz šādu augstprātīgu tipu rēķina ir atbalstāma,bet jābeidz brīdināt par radaru dislokāciju,jo tas samazina to uzstādīšanas efektivitāti.Sodam naudas jāizmanto radaru kontrolētai apkalpei un valsts budžeta pildīšanai.

Atbildēt

15.07.2020. 16:59

Ar kangariem pie varas totāla kontrole ir neizbēgama, tāpat kā mūsu bērnu debilizācija ar attālinātu izglītību

Atbildēt

ķepa virsū

15.07.2020. 16:59

Valmierā automašīnu plūsmu virzienus, skaitu un intensitāti, automašīnu tipus un braukšanas ātrumus mēra ar SDR Traffic iekārtām, kuras sakārtas visās malās, vizmaz kādās 50 vietās pilsētā. Labi, ka pagaidām nemāk sodus izrakstīt, bet ātrumus nosaka abos virzienos un tam nemaz nav vajadzīgi fotoradari.

Atbildēt

Rubiš

15.07.2020. 16:44

Lai nu kur, bet Ogrē pieminētais radars ir uzstādīts jēdzīgā vietā. Ta ir vieta pie iebraukšana no Ogre, kur kādreiz visi jau uzņēma ātrumu stipri virs 70 km/h, kas padarīja nogriešanos uz un no šosejas bīstamu.

Atbildēt

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens

15.07.2020. 16:31

nekad nemelo, vainīgi ir ģenerāļi.

Atbildēt

pašpuika

15.07.2020. 16:08

4G un GPRS -tas ir kruti,autor!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...