Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

putra

25.12.2021. 17:00

Plaši atkārtotais apgalvojums par to, ka mRNS bāzētā terapeitika nevar ietekmēt genomu, ir nepamatots pieņēmums ar neskaidru izcelsmi. Tas nozīmē, ka pašreizējie mRNS vakcīnu novērtējumi, kuros nav veikti pētījumi īpaši attiecībā uz genoma integrāciju, ir nepietiekami, lai pasludinātu šo vakcīnu genoma integrācijas drošībai.

Atbildēt

Viedais Manmels

23.12.2021. 17:37

»

Viedais Manels

Visa tauta zina, ka manis daidžestā pieminētie ļautiņi ir kretīni. Lai kādus mēslus troļļi uz mani nelietu, pieminētie ļautiņi tālab nepārstās būt par kretīniem. Es politikā neeju un jūsu izdomātās drazas man pie kājas


Tu noteikti esi potējies, jo citādi zinātu, ka nepotētie paliek bez darba (arī es, piepelnījos pie pensijas kā publisko tualešu apkopējs un uzraugs), netiek veikalā (arī es sprāgstu nost badā, jo resniem gribas pierīties līdz vemšanai), nedrīkst pirkt drēbes (arī es staigāju pliku pakaļu un priekšu), iet pie friziera (arī es kā iedzimts plikpauris) utt.

Atbildēt

lapsai atkal PMS?

22.12.2021. 21:34

regulāri uz maiņām ar pilnmēness cikliem:)

Atbildēt

pareizais jautājums

22.12.2021. 21:27

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

Indullis Durka

22.12.2021. 05:54

»

patiesībā

var mūžīgi skatīties uz 4 (četrām) lietām - uz ūdeni, uz uguni un uz debesīm, kā arī uz to, kā plēšas kovidioti un kovidzombiji / antivakceri un provakceri - gan savstarpēji, gan ar visiem citiem "nepareizajiem


Laika trūkuma dēļ diemžēl Durkas kundzes ārstēšana atstāta novārtā, ir atlikta, turpinot pacientu novērot. Visā šajā lietā nav balto plankumu - ir precīzi noskaidrota viņas dzīvesvieta, lai ierastos “onkuļi skafandros” no “citas Muļķu galaktikas”, lai Durkas kundzi iezilinātu “ekselentam idiotes ceļojumam uz Gudrības zemi”.

Atbildēt

Indullis Durka

22.12.2021. 05:53

»

Nesatraucies, Manel!

Te Pietiek daudz kropļu komentētāju .. šie tikai ziediņi.. neķer kreņķi personīgi


Es tikai par sevi.

Statistika rāda, ka Latvijā ar demenci slimo 8500 cilvēku. Taču tā, iespējams, ir viena no visbiežāk nediagnosticētajām vai nepareizi diagnosticētajām slimībām valstī. Patiesībā ar demenci saskaras daudz vairāk cilvēku. Un ļoti daudzi informācijas un atbalsta trūkuma dēļ nonāk sociālajā izolācijā, kas padara neciešamu ne tikai pašu demences pacientu, bet arī tuvinieku dzīves.

Atbildēt

treknais šiziķi māliņ

21.12.2021. 23:23

»

Viedais Manels

Es aizeju krēslas zonā


Atpakaļ vari nenākt.

Atbildēt

patiesībā

21.12.2021. 23:21

»

super

super raksts! fArmas un čekas troļļi gan mēģina iebaidīt


var mūžīgi skatīties uz 4 (četrām) lietām - uz ūdeni, uz uguni un uz debesīm, kā arī uz to, kā plēšas kovidioti un kovidzombiji / antivakceri un provakceri - gan savstarpēji, gan ar visiem citiem "nepareizajiem".

Atbildēt

super

21.12.2021. 21:24

super raksts! fArmas un čekas troļļi gan mēģina iebaidīt

Atbildēt

Esmu tikai par!

21.12.2021. 09:35

»

Nesatraucies, Manel!

Te Pietiek daudz kropļu komentētāju .. šie tikai ziediņi.. neķer kreņķi personīgi


Varmākus jau rausta ne vien manis “tamborētie raksti”, bet arī mani komentāri par “rakstu smukumu un diženumu”! Tāpēc, lai mani diskreditētu šie izmanto manu niku, zem kura saraksta dažādas ģeķības.

Atcerieties, es komentāros neuzrakstīšu neko sliktu, kas būtu pretrunā ar “rakstu daiļumu”, nekādi neaizskaršu savus sekotājus un negvelzīšu savas muļķības ne tik! Esiet vienmēr modri!

Atbildēt

Inkvizitors

20.12.2021. 16:39

Apstājies, Pavļut. Nu nositīs taču Tevi. Vai māju nodedzinās naktī.Izdomā, no kā tu mauka vairāk baidies. No PVO vai savas tautas. Te te tev dzīves nebūs, plastiskā operācija Tevi neglābs.Par ģimeni padomā, morālais kropli.Te drīz būs svins un uguns.

Atbildēt

Neviens, Manel,

20.12.2021. 15:10

»

Viedais Manels

Šajā daidžestā man pat savu vārdu patiesums nav jāpierāda. Viss apstiprināts ar citātiem no oficioziem. Šie neģēļi (subjektīvs viedoklis) neslēpj savus uzskatus, bet atklāti tos demonstrē. Acīmredzot ķer kaifu no ņirgāšanās par neaizsargātajiem “zemcilvēkiem”. Es tikai to visu vienkopus atspoguļoju ...


neko nevar padarīt tam, kas ir labs pats par sevi. Literāri labs un patiess gabals.

Bet jautājums bija cits, par sersonu, kura sevi pati atklājusi, par personu zem pseidonīma.. tad rodas tie jautājumi.. konsekvences.. kā tad vērtēt to rakstu kā dienestu provokāciju.. izdienas pensiha.. vai kā.. nekā personīga..

Atbildēt

Viss pareizi, Manel!

20.12.2021. 07:54

»

Viedais Manels

Es skatos daudziem ir dikti piededzis. Varas bļodlaižas lec no biksēm laukā, lai mēģinātu mani kaut kā aizskart un novirzītu lasītājus no raksta tēmas. Vecs paņēmiens. Man jūsu, kangarēnu, priekšā nav par taisnoties. Ir gan podi gāzti, gan varonīgas lietas darītas, gan priekšzīmīgs darbs aiz muguras...


Kā gan tu varētu kaut ko zināt par kaut kādu Māliņu, kurš saņem izdienas pensiju! Tas taču pret tevi un taviem kaismīgajiem rakstiem nekādi neattiecas! Tas tikai vairo ticību tavu vārdu patiesumam! Kaut kāds, nevienam nezināms Māliņš ar savu izdienas pensiju ir viena lieta, bet Viedais Manels pavisam cita! Kas šīs lietas jauc, taču ar galvu nedraudzējas! Vai ne tā?

Atbildēt

Ko nu tirs!

19.12.2021. 22:20

»

māliņam atkal izvemsies

kārtējie delīrija murgi


Tu tik labi neraksti!

Atbildēt

māliņam atkal izvemsies

19.12.2021. 22:10

»

Visticamāk,

ka būs atbilde raksta veidā.. nojaušu


kārtējie delīrija murgi..

Atbildēt

Visticamāk,

19.12.2021. 21:59

»

drošvien

pie mentiem un stukačiem pieder


ka būs atbilde raksta veidā.. nojaušu..

Atbildēt

Dievs

19.12.2021. 21:09

Potêschanãs eksperimentã nepiedalîschos

Atbildēt

Ceļš no kameras aizvedīs uz serveri

19.12.2021. 20:29

»

Loģika

Pastulbi tie tavi partizāni. Apspriež diversiju nepiederošas personas klātbūtnē. Pie pirmās nolauztās kameras iekritīs, jo sejas attēls aizies pa taisno uz policijas serveri. Vai arī cirvi ar pirkstu nospiedumiem atstās


to nosvilinās no iekšpuses.. paši policisti.. ar lodāmuri..

Kad tas būs apgūts, izsludinās naudas balvas konkursu QR serveru likvidācijai, lai izbeigtos sociālā segregācija.. mērķis ir QR kodu serveru konti..

Daudzi jautā, kas jādara..

Iznīciniet piekļuvi vai pašus serverus... vīrusi nelīdzēs.. jo pats QR kods ir vīruss...

Atbildēt

Loģika

19.12.2021. 20:12

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nu, nez! Iespējams, ka viņam kāda pieredze jau ir


Gan jau. Kādam kāpņu telpu piedirsuši.

Atbildēt

Esi drosmīgs, Manel!

19.12.2021. 19:39

»

No kā Manelam

izdienas pensija, ko pats piemin


Atbildi, nevis lamājies...

Atbildēt

No kā Manelam

19.12.2021. 19:26

izdienas pensija, ko pats piemin?

Atbildēt

Loģika

19.12.2021. 19:25

»

Latvija - neizdevusies valsts

Arī par to bija runa tajā sarunā. Otrais teica, ka tas viss maksā un prasa laiku. Agri vai vēlu lielākas masveidības gadījumā varai aptrūkšoties resursu un to kameru tur vairs nebūšot


Pastulbi tie tavi partizāni. Apspriež diversiju nepiederošas personas klātbūtnē. Pie pirmās nolauztās kameras iekritīs, jo sejas attēls aizies pa taisno uz policijas serveri. Vai arī cirvi ar pirkstu nospiedumiem atstās.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.12.2021. 19:13

»

Loģika

Uzreiz var redzēt, ka tas otrs ir īsts partizānu kara speciālists. Nolauzīs novērošanas kameru un neiedomāsies neviens , ka var citu vietā uzlikt. Pārcirsto vadu arī neviens nelabos. Galvenais, lai tas tavs speciālists neaizmirst bildes feisbukā salikt, kā tiek bojāts valsts īpašums...


Arī par to bija runa tajā sarunā. Otrais teica, ka tas viss maksā un prasa laiku. Agri vai vēlu lielākas masveidības gadījumā varai aptrūkšoties resursu un to kameru tur vairs nebūšot.

Atbildēt

Loģika

19.12.2021. 18:49

»

Latvija - neizdevusies valsts

Tieši nesen nejauši noklausījos divu cilvēku sarunu. Viens otram tieši tāpat kā Tu bezcerībā teica, ka neesot variantu, tomēr otrs uz to atbildēja, ka nevajagot nokārt degunu, bet rīkoties, pat ziloni varot nogāzt gar zemi un nonāvēt, ilgi to durstot ar adatu. Vajagot nodarboties ar sabotāžu - vispirms...


Uzreiz var redzēt, ka tas otrs ir īsts partizānu kara speciālists. Nolauzīs novērošanas kameru un neiedomāsies neviens , ka var citu vietā uzlikt. Pārcirsto vadu arī neviens nelabos. Galvenais, lai tas tavs speciālists neaizmirst bildes feisbukā salikt, kā tiek bojāts valsts īpašums.

Atbildēt

Es

19.12.2021. 18:32

»

Tātad pareizi esmu vērtējis kā naivos jauniešus

Te arī paša Redisona pilns vērtējums. No Manela tekstu kontekstiem nekad par viņa naivumu neesmu šaubījies. Šodien 60 g v ir izšķirīgs vecums, kaut ko uzsākt.. to nedrīkst palaist garām.. naivums nedrīkst pāraugt bailēs..Bailes atņem saprātu. Ir strupceļš. Idejas rodas strupceļā ... servieri ar QR kodu...


Eu, pāli, par ko te ievilki kaut kādu savu mauku māju problēmas? Kas par bērnudārza sarunu ar personāliju apspriešanu? Rakstu izlasi, tad nāc diskutēt par rakstu, nevis ievilkt katrā brīvā laukumā savas atmiņas par d'īvāna purkšķiem auseklīša džemperī. Kas tā par modi, joptvai? Vecam cilvēkam nav jāslapina arī rakstos.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.12.2021. 18:22

»

Pret varas "svoločiem" tautai nav variantu

Murgs, ne vakcinācija, bet tautai nav variantu apiet pazemojumu, ņirgāšanos, ja neteikt "genocīdu...


Tieši nesen nejauši noklausījos divu cilvēku sarunu. Viens otram tieši tāpat kā Tu bezcerībā teica, ka neesot variantu, tomēr otrs uz to atbildēja, ka nevajagot nokārt degunu, bet rīkoties, pat ziloni varot nogāzt gar zemi un nonāvēt, ilgi to durstot ar adatu. Vajagot nodarboties ar sabotāžu - vispirms iznīcināt to infrastruktūru, ar kuru vara kontrolē iedzīvotājus. Ne strauji, ne uzreiz, bet palēnām. Ar akmeni garāmbraucot pa policijas auto ... cilpu uz novērošanas kameras vai melnu atkritumu maisu virsū, vai barošanas vadu pārcirst vai pārzāģēt, utt. Esot tāds termins kaut kur aprakstīts "Zemas intensitātes partizānu karš". Runa bija arī par to.
Esmu neizpratnē, kā tā var runāt par savu valsti!

Atbildēt

Kā tad nonācām pie informācijas?

19.12.2021. 17:52

»

?

Māliņ-Manel, par to izdienas pensiju būs atbilde? Pie kādas speciālās kategorijas tu piederi? Varbūt piederi pie cirka māksliniekiem, klauniem arī piešķir izdienas pensijas


Šis Viedā raksts publicēts arī citā saitā. Un tur viss redzams - īstais autors, pensioārs, vevums, izdienas pensija. Teika..

Raksts labs, bet naivi bija sevi atklāt, ja publicē Pietiek..

Atbildēt

Tātad pareizi esmu vērtējis kā naivos jauniešus

19.12.2021. 17:47

»

nu kā

Lūk, tev links, ieskaties un palasi


Te arī paša Redisona pilns vērtējums. No Manela tekstu kontekstiem nekad par viņa naivumu neesmu šaubījies. Šodien 60 g v ir izšķirīgs vecums, kaut ko uzsākt.. to nedrīkst palaist garām.. naivums nedrīkst pāraugt bailēs..Bailes atņem saprātu. Ir strupceļš. Idejas rodas strupceļā ... servieri ar QR kodu kontiem..

Redisons :” LTF apsardzes priekšnieks Ralfs Sviriņš, esot bijis saslimis. Arī viņa pēctecis Armands Māliņš krīzes momentā nodrebēja. Gandrīz divus gadus gatavotās G.Bezhļebņikova komandētās Īpašās brīvprātīgo vienības izšķirošā brīdī kā galīgi naivuļi sastrādāja vairākas grūti labojamas kļūdas”.

Šis te vairāk atbilst patiesībai par kļūdām, kas nav nodevība. Kurš tad nenodrebēja uz kādu brīdi?

No šodienas viedokļa mēs zinām LTF un H86 CIP un Mossad uzdevumu - iekustināt tautu pareizā virzienā.

Atbildēt

Nur interetā neko neatradu

19.12.2021. 17:32

»

nu kā

Kāda starpība, cik Redisonam tagad gadu, apmēram tikpat cik Māliņam


Redisons un Māliņš bija puišeļi, tad iznāk, kurus pagrūda .. lai diskvalificētu.. viņi nebija tam gatavi.. tā nevarētubūt?

Un, ja nebūtu tavu un Redisona apmelojumu, sistēma viņu salauztu unsen būtu pie “siles”, tomēr viņa vad partija tolaik ija koseratīvi demokrātiska un tas cionisu eizprotošais naivus - gloālos Izraēlas Missad cionistus nosaukt par žīdu plutokrātiem..

No šodienas viedokļa es redzu, ka tev Manelu gribas nomelnot.. kastu pats vispār esi? .. no VDD troļļiem?

Atbildēt

?

19.12.2021. 17:29

Māliņ-Manel, par to izdienas pensiju būs atbilde? Pie kādas speciālās kategorijas tu piederi? Varbūt piederi pie cirka māksliniekiem, klauniem arī piešķir izdienas pensijas.

Atbildēt

nu kā

19.12.2021. 17:20

»

Ja jau apgalvo pats

un norādi uz citu - Redisonu, tad jau baumas izplati


Lūk, tev links, ieskaties un palasi.

https://www.vestnesis.lv/ta/id/32683

Atbildēt

Tās var būt augšanas grūtības

19.12.2021. 16:59

»

nu kā

Pajautā Redisonam, viņš to raksta


Ja viņam tagad ap 60, tad barikādēs cik bija? Kurš vispār tur ija dzelzs vīrs, kad sašauj Podnieku.. trešie spēki.. ja u vienīgi Rubiks..

Atbildēt

Ja jau apgalvo pats

19.12.2021. 16:54

»

nu kā

Pajautā Redisonam, viņš to raksta


un norādi uz citu - Redisonu, tad jau baumas izplati..

Atbildēt

Nu, diez vai!

19.12.2021. 16:52

»

?

Un ko latviski saka par tādiem, kuri gadiem cenšas tikt "pie siles" lai strēbtu, bet kad netiek, tad sēž un gāž sūdu spaiņus virsū visiem, kas ir valdībā


Cerēja, ka viss ir demokrātiski, bet nenovērtēja Izraēlas cionistu ietekmi uz CVK - visi bij CVK pr-ji ir zem velēnām. Arī Cimdars caur Covid nodaļu.. viena šprice vēnā un nekādas sekcijas.. kovids obeidza... turklāt nepotēts un izrunājās slikti par vacīnām un Šlesera partijas jaunajā dibinājumā ar visiem CVK noslēpumiem...

Ir divi varianti - izdienas pensija, partijas pr-js, kas pauž sliktu par žīdu plutokrātiju..

Otrs - vīlies visā valsts iekārtā, bet nevienā vārdā vairs nevaino žīdu cionistus..lai ganpierādījumu cik uziet...jautājums komplicēts.. nav viennozīmīgi .. Žīds Švābe biedē visus...

Pēc viņa partijas programas un cilvēkiem, kas ap to pulcējas.. tāds kā naivums dvesa...

Es neņemtos nomelnot, purms nezinam viņa argumentus..

Tā izdienas pensija.. no kurienes?

Atbildēt

nu kā

19.12.2021. 16:38

»

Kā to saprast?

Arī viņa pēctecis Armands Māliņš krīzes momentā nodrebēja


Pajautā Redisonam, viņš to raksta

Atbildēt

Kā to saprast?

19.12.2021. 16:38

»

nu kā

droši vien par nopelniem Latvijas labā. Viņš tak bija uz barikādēm. Runā, ka esot "izcēlies...


Arī viņa pēctecis Armands Māliņš krīzes momentā nodrebēja.

Atbildēt

?

19.12.2021. 16:17

»

Viedais Manels

Krieviski par tādiem saka: slišal zvon, no ņe znaju gde on. Tev iz pagātnes viss vienā čupā. Nezinu, kā tur dažādiem deputātiem pagātnē gājis, taču "pasaules ļaunīšu" dienderis prasta troļļa lomā šodien esi tu pats


Un ko latviski saka par tādiem, kuri gadiem cenšas tikt "pie siles" lai strēbtu, bet kad netiek, tad sēž un gāž sūdu spaiņus virsū visiem, kas ir valdībā?

Atbildēt

nu kā

19.12.2021. 16:07

»

Armand,

kā tiki pie izdienas pensijas


droši vien par nopelniem Latvijas labā. Viņš tak bija uz barikādēm. Runā, ka esot "izcēlies":

Barikādēs varonība mijās ar stulbumu, gļēvulību un nodevību. Īpaši to cilvēku vidū, kuri sevi deklarēja par profesionāļiem un saņēma algu. Uz mēnesi piepeši pazuda LTF apsardzes priekšnieks Ralfs Sviriņš, esot bijis saslimis. Arī viņa pēctecis Armands Māliņš krīzes momentā nodrebēja. Gandrīz divus gadus gatavotās G.Bezhļebņikova komandētās Īpašās brīvprātīgo vienības izšķirošā brīdī kā galīgi naivuļi sastrādāja vairākas grūti labojamas kļūdas.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....