Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

henriham grasam

24.09.2015. 20:52

visistakie kijevas huntas valcman draugi asv iebaza cietuma ukrainu kormpantu lazarenko,bijuso ukrainas premjeru un demokratijas veicinasanas labad nozaga lazarenko nozagtos 200 miljonus usd ! ta sakot demokratijas licloci maidana un rusofobijas merce !

Atbildēt

Heinrihs Grass

24.09.2015. 20:42

»

Okšķeris

Gaidars paguva laikā nomirt, bet tu latviešu zombij, nepagūsi.Kur rodas tādi stulbeņi


Kāds pateiks- kremļa saimnieks tā nozombējis pūli, ka,ja kāds mēgins gāzt tauta metīsies aizstavēt mīļoto vadoni un sāksies nemieri. Muļķības! Jāņem vērā sovoku mentalitāte- "tur augšā vienmēr taisniba". Vajag piemērus? Lūdzu- 20.PSKP kongress, kur Hruščovs nolika "mīļoto visu tautu tēvu" slīpi noveldams vainu par pastrādātiem noziegumiem , kuros pats arī piedalījās, uz nelaiķi. Pūlis sagremoja un neaizrijās. Vai tāpēc vēlu V.Putinam pāragru nāvi? Nebut ne. Tapēc padoms- ņemt piemeru no neļaiķa B.Jeļcina un izraudzīties pēcnacēju noslēdzot vienošanos , lai ļauj mierīgi pavadīt vecumdienas. Kaut gan, protams, Jeļcina ģimenes finanšu afēras un Ukraina ir dažādas svara kategorijas.

Atbildēt

Slash Rocks

24.09.2015. 20:41

https://www.youtube.com/watch?v=sLMT0-JXqII

Atbildēt

!

24.09.2015. 20:35

divans tacu ir,, inzenierzinatnu specialists,, hidroelektrostaciju projektesana un buvnieciba ! ne par temu soreiz izsakas !

Atbildēt

derdz

24.09.2015. 20:32

ja tik īpaši jūs uzsverat Imantu Kalniņu..tad kāpēc klusējat par citiem vārdiem, kurus jūs negribat nosaukt :)! Ideja,varbūt kādi uzņems seriālu par VDK dokumentu leiputriju.

Atbildēt

Exziņotajs

24.09.2015. 20:31

Nu nezinu, nezinu, vai radījums ar iedzimtu demenci (plānpratibu) varēja būt VDK štata vai ārštata stukačs.

Atbildēt

Arni G

24.09.2015. 19:32

Nevajag melot!Imants Nekad nav bijis komponistu savienības priekšnieks.Jebkurš taču var ielūkoties kaut vai vikipēdijā,kur redzami visi komponisti,kuri ir vadījuši komponistu savienību,sākot ar Jāzepu Vītolu ..Kas par murgiem!

Atbildēt

Kirbis

24.09.2015. 19:27

Ja tā prātā atsauc LNNK&Co gaitas aizvadītajā 1/4 gadsimtā, tad... mājienu par stukačismu šamējā saskaņas pretmetā varētu uztvert kā samērā ticamu. Nu nav tajā tajā tā, ko vārdos sludina un piesauc paši.

Atbildēt

Heinrihs Grass

24.09.2015. 19:02

»

Okšķeris

Par dullo Dainīti te kaut kur bija pareizi teikts:Šodien [04.10.2014] deģenerātu zilajos delfos publicēta pūļa elka Daiņa Īvāna aicinājums vēlētājiem. Tekstā var izlasīt šādu viedokli: “Brīnuma nebija, jo brīvību tautām nedāvina. To izkaro ar prātu, drosmi, vienotību. Un brīnumu nebūs. Brīnums nav arī...


Nezina, ka latviešiem “brīvība” ir uzdāvināta jau divas reizes. Tātad bijušais LTF līderis neko vēl nav sapratis, kas bija “perestroika” un kāda bija viņa individuālā loma šajā unikālajā afērā."
-------------------------------
Vispār jau neviens nekam neko nedāvina. Ja kas, tad tie 14 līķi pie Viļņas TV 13.01.1991, ar sapieru lāpstiņām dauzītie demonstranti Tbilisi 09.04.1089 ( 20 līķi), slaktiņš Baku 20.01.1990 (137 līķi)- tas tieši no "perestriokas" laika. Ja augusta puča iznākums būtu savādāks, ko paredzēt nevarēja, tad daudzi no tolaik AP sēdošiem sapūtu cietumā, labākajā gadījuma. Tā ka nevajag muldēt par to "dāvināšanu".
Un kas tad bija Gorbačova "perestroika"? Kā to formulēja viens no KF valdības vadītājiem laika posmā no 1991- 1994 Jegors Gaidars savā apjomīgajā pētījumā „Impērijas bojā eja”, tad viens no galvenajiem „perestroikas” cēloņiem bija Gorbačova spiesta piekāpšanās Rietumu priekšā izejot uz politiskām reformām, lai dabūtu Rietumu kredītus, tā kā privātstruktūras kredītus vairāk nedeva un valsts bija defolta priekšā neefektīvas ekonomikas un naftas cenu krituma dēļ. Stipri atgādina šodienas Krieviju ar to starpību, ka Putinam nav ko reāli piedāvāt Rietumiem , lai izkļūtu no sankciju spiediena, jo pats sevi iedzinis stūri, pie tam, saprot- ja labprātīgi aizies no varas tad visai reāls ir Hāgas tribunāls.
Mans personīgais viedoklis – vēl papildus sankcijas finanšu sfērā + attiekšanās no Krievijas energoresursiem + uzspiesta bruņošanās sacensība un Putinu nometīs paša pietuvināto kamariļja uzveļot visu vainu par Ukrainu un citam lietām . Tā teikt- i vilks paēdis , i kaza dzīva.

Atbildēt

VDK no Ērgļu ielas

24.09.2015. 18:49

Borovkovs visu zin.

Atbildēt

Arnis-G

24.09.2015. 18:49

Runas par tautā iemīļotā skaņraža saistību ar VDK klīst jau labu laiku, un labi vien ir, ka čekisti pamazām viens otru izgaismo. Pavirši pārzinot I.Kalniņa biogrāfiju, nebrīnos, ka kādreizējais dumpinieks savulaik salūzis un nonācis čekas kalpībā. Dzīvesveids "ta" diezgan izlaidīgs bijis, taču tas netraucēja padomjlaiku beigās veidot žilbinošu karjeru. Režīmam nepakļāvīgie nevarēja tikt tik augstu kā Kalniņš, kurš, cita starpā, bija arī komponistu savienības priekšnieks.
Lai nu kā, tomēr IK ģenialitāti noliegt nevaru.

Atbildēt

Susla

24.09.2015. 18:27

»

ha ha ha

Dīvāns, izrādās, ir ne tikai pamuļķis bet arī viens riktīgs draņķis, intrigants


Pareizi! Un atpelna naudiņu no varas maka, neko tā arī n esapratis no pasaules un savas lomas tā arī nomirs. Bet varbūt tēlo, saprot, nesmuki izliekās, lai paliktu priekš muļkiem varonis!!!

Atbildēt

@

24.09.2015. 18:16

ww.pietiek.com/raksti/kadi_patiesiba_bija_nacionalas_apvienibas_deputata_vilka__piecdesmit_grami__cilvekiem_ar_vajiem_nerviem_labak_neskatities

Atbildēt

ha ha ha

24.09.2015. 18:13

Dīvāns, izrādās, ir ne tikai pamuļķis bet arī viens riktīgs draņķis, intrigants.

Atbildēt

@

24.09.2015. 18:10

Tas Dains īvāns ir rietumu produkts, ķipa, it kā daugavu psrs laikā aizssrgāja?..rezultāts tagad?? pilnīga nulle!

Tāds arī ir viņa mūža darbs/uzdevums!

Atbildēt

Okšķeris

24.09.2015. 17:56

Par dullo Dainīti te kaut kur bija pareizi teikts:Šodien [04.10.2014] deģenerātu zilajos delfos publicēta pūļa elka Daiņa Īvāna aicinājums vēlētājiem. Tekstā var izlasīt šādu viedokli: “Brīnuma nebija, jo brīvību tautām nedāvina. To izkaro ar prātu, drosmi, vienotību. Un brīnumu nebūs. Brīnums nav arī tas, ka zaudētājam – Maskavas čekistu režīmam – pagaidām pietrūkst dūšas un pietiek saprāta atklāti neiebrukt NATO valstī Latvijā. Tomēr neģēlīgu karu, “kura nav”, tas (nevis Krievijas un krievu tauta) izvērsis visās frontēs. Ja ar valodu referendumu Kremlim nav izdevies nodibināt “Saskaņas Tautas Republiku”, to var mēģināt ar šīm Saeimas vēlēšanām.”

Tik aprobežotu viedokli nākas ļoti reti dzirdēt pat no visgaišākajiem latviešiem. Cilvēks jau gandrīz mūžu nodzīvojis, prot lasīt, rakstīt, apieties ar datoru, redzējis pasauli. Cilvēkam skaitās augstākā izglītība. Noteikti bija jāmācās arī Latvijas vēsture. Pat grūti ticēt, ka D.I. nezina Latvijas vēsturi. Nezina, ka latviešiem “brīvība” ir uzdāvināta jau divas reizes. Tātad bijušais LTF līderis neko vēl nav sapratis, kas bija “perestroika” un kāda bija viņa individuālā loma šajā unikālajā afērā.

Vienmēr esmu uzskatījis, ka ar D.I. nestrādāja “kantoris”. Strādāja netieši, gatavojot viņu par pūļa elku tajā situācijā, kad tas būs izdevīgi un vajadzīgi. Tāda situācija pienāca, un “kantora” cilvēks viņu rekomendēja pūļa elka lomai. Saprotams, ja D.I. būtu prāts un viņš būtu spējīgs saprast vēsturi un savu vietu vēsturiskajos notikumos, tad šī izpratne noteikti pāraugtu dziļā traģēdijā – sabruktu visi priekšstati par savu slavu, nopelniem, vajadzētu kaunēties par valsts apbalvojumiem, naudas prēmijām utt.

Tas tagad ir pilnīgi skaidrs, ka Dainis Īvāns nav spējīgs izprast vēsturisko patiesību par Latvijas likteni PSRS sabrukuma kontekstā. Pie tam viņa intelektuālās aprobežotības līmenis ir tik drausmīgs, ka viņš neko nesaprot arī no tagadnes notikumiem. Negribētos ticēt, ka muldēšana par Kremli, saskaņu un citām stulbībām ir viņa tieksme atstrādāt nesen saņemtās summas no tautas nodevēju valdības. Ja tas ir tā, tad aprobežotība ir savijusies ar nekaunīgu un zemisku mentalitāti. Ja tas ir tā, tad pret Daini Īvānu ir jāizturās tāpat kā pret tiem smirdošajiem atkritumiem, no kuriem viņš saņēma naudu. Tā jau vairs nav muļķīša Dainīša čivināšana, bet rūdīta nekauņas Īvāna kunga pielīšana tautas padibenēm, aicinot pūli atkal nodrošināt vienoto debilo neliešu varas saglabāšanos. Mūsu priekšā ir nostājies cilvēks, kas nav pelnījis nekādu cieņu un godu.

Atbildēt

.

24.09.2015. 17:54

Protams, bez Imanta tur vēl varbūt varēja būt citi rakstnieki un mākslinieki, arī visādi "mucenieki"...

Atbildēt

ja kas..

24.09.2015. 17:48

Imants Kalniņš - Dūdieviņš

https://www.youtube.com/watch?v=JNrFXn2o3ms

Atbildēt

Bebris

24.09.2015. 17:43

Kuce ir tas DI, izrādās tik pat mantkārīgs, žēl ka šadiem savos 18 noticēju!

Ko tagad darīt?

Atbildēt

@

24.09.2015. 17:38

Daini sĪvāns precēja krievieti un tadad ir bez istikas līdzekliem. Tipisks latvietis - prostitūta, kurš sučās pie krievijas/latvijas pupa. morale pojebeņi, ka tik labāk

Atbildēt

24.09.2015. 17:38

Bet Imants Kalniņš dod mājienu, ka Dainis Īvāns bija VDK ziņotājs.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

24.09.2015. 17:33

»

Neiedziļinoties detaļās

Der arī atgādināt ar kādiem kangariem mums ir darīšana...


Šitais pasaka visu: "Mazas valsts pastāvēšana vispār nevar ekonomiski pamatot"
LTV1 raidījums "Sastrēgumstunda": Barikāžu laiks un 22 gadi pēc tām (ap 6:58)
https://youtu.be/91tR1x469hk

Lūk tādi kangari ar vajadzīgo domāšanu vajadzīgajos brīžos tiek bīdīti pie varas. Primāri ir naids pret krieviem, tad mazas valstis nevar pastāvēt tāpēc jāpakļaujas "labākajiem" saimniekiem. Vēlāk tādi lohi protams tiek pabīdīti malā. Bet ievērtējiet kāda viņam ir vērtību skala - braukt uz ārzemēm strādāt :)

Tālāk "bauru" kolonizācijai, ekspluatācijai tiek veidotas dažādas sistēmas (vēlēšanu, finanšu). Piemēram vēlēšanu sistēma tāda lai pie varas nonāktu tikai kangari, kuri apkalpos ārzemju kaklakungu intereses.

Atbildēt

putina slavinatajs

24.09.2015. 17:28

Nemaz nebrinos par Kalninu. Uc vecumu viss nak gaismaa no pasa mutes.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

24.09.2015. 17:26

Der arī atgādināt ar kādiem kangariem mums ir darīšana.
"Atmodas vadonis": Neatkarības atgūšanas cīnītājs uzskata, ka, ņemot vērā Baltijas ceļu kā atskaites punktu, Latvija ir plaukstoša valsts. «Pietiek vien atcerēties 25 gadus tālo pagātni, kad nevarējām izbraukt uz ārzemēm strādāt".
Bet tagad daudzi žēlojas, ka jābrauc uz ārzemēm strādāt,» uzskata Īvāns. Viņš salīdzina, kādi toreiz bija veikali un cilvēku materiālais stāvoklis un kāds ir tagad. Viņaprāt, mēs esam sasnieguši ļoti daudz un no Baltijas ceļa atskaites punkta esot jāpaskatās uz šodienu.
Pēc viņa domām, Latvija Baltijas ceļa laikā bija ģeopolitisks spēlētājs uz pasaules vēstures skatuves.

Atbildēt

Imants Ahmeds ibn Kalnins

24.09.2015. 17:06

principā, ivanuška tas kurš dainis, sniedz atbildi, kadēļ dedzīgi nacionālais komponists ir apmetis ādu otrādi. Nav jau viegli būt dedzīgam naciķim, ja Tev no austrumiem atgādina, ka viņu ricībā ir kāda ļoti neglaimojoša infa par šī frukta saistību ar vdk.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...