Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

henriham grasam

24.09.2015. 19:52

visistakie kijevas huntas valcman draugi asv iebaza cietuma ukrainu kormpantu lazarenko,bijuso ukrainas premjeru un demokratijas veicinasanas labad nozaga lazarenko nozagtos 200 miljonus usd ! ta sakot demokratijas licloci maidana un rusofobijas merce !

Atbildēt

Heinrihs Grass

24.09.2015. 19:42

»

Okšķeris

Gaidars paguva laikā nomirt, bet tu latviešu zombij, nepagūsi.Kur rodas tādi stulbeņi


Kāds pateiks- kremļa saimnieks tā nozombējis pūli, ka,ja kāds mēgins gāzt tauta metīsies aizstavēt mīļoto vadoni un sāksies nemieri. Muļķības! Jāņem vērā sovoku mentalitāte- "tur augšā vienmēr taisniba". Vajag piemērus? Lūdzu- 20.PSKP kongress, kur Hruščovs nolika "mīļoto visu tautu tēvu" slīpi noveldams vainu par pastrādātiem noziegumiem , kuros pats arī piedalījās, uz nelaiķi. Pūlis sagremoja un neaizrijās. Vai tāpēc vēlu V.Putinam pāragru nāvi? Nebut ne. Tapēc padoms- ņemt piemeru no neļaiķa B.Jeļcina un izraudzīties pēcnacēju noslēdzot vienošanos , lai ļauj mierīgi pavadīt vecumdienas. Kaut gan, protams, Jeļcina ģimenes finanšu afēras un Ukraina ir dažādas svara kategorijas.

Atbildēt

Slash Rocks

24.09.2015. 19:41

https://www.youtube.com/watch?v=sLMT0-JXqII

Atbildēt

!

24.09.2015. 19:35

divans tacu ir,, inzenierzinatnu specialists,, hidroelektrostaciju projektesana un buvnieciba ! ne par temu soreiz izsakas !

Atbildēt

derdz

24.09.2015. 19:32

ja tik īpaši jūs uzsverat Imantu Kalniņu..tad kāpēc klusējat par citiem vārdiem, kurus jūs negribat nosaukt :)! Ideja,varbūt kādi uzņems seriālu par VDK dokumentu leiputriju.

Atbildēt

Exziņotajs

24.09.2015. 19:31

Nu nezinu, nezinu, vai radījums ar iedzimtu demenci (plānpratibu) varēja būt VDK štata vai ārštata stukačs.

Atbildēt

Arni G

24.09.2015. 18:32

Nevajag melot!Imants Nekad nav bijis komponistu savienības priekšnieks.Jebkurš taču var ielūkoties kaut vai vikipēdijā,kur redzami visi komponisti,kuri ir vadījuši komponistu savienību,sākot ar Jāzepu Vītolu ..Kas par murgiem!

Atbildēt

Kirbis

24.09.2015. 18:27

Ja tā prātā atsauc LNNK&Co gaitas aizvadītajā 1/4 gadsimtā, tad... mājienu par stukačismu šamējā saskaņas pretmetā varētu uztvert kā samērā ticamu. Nu nav tajā tajā tā, ko vārdos sludina un piesauc paši.

Atbildēt

Heinrihs Grass

24.09.2015. 18:02

»

Okšķeris

Par dullo Dainīti te kaut kur bija pareizi teikts:Šodien [04.10.2014] deģenerātu zilajos delfos publicēta pūļa elka Daiņa Īvāna aicinājums vēlētājiem. Tekstā var izlasīt šādu viedokli: “Brīnuma nebija, jo brīvību tautām nedāvina. To izkaro ar prātu, drosmi, vienotību. Un brīnumu nebūs. Brīnums nav arī...


Nezina, ka latviešiem “brīvība” ir uzdāvināta jau divas reizes. Tātad bijušais LTF līderis neko vēl nav sapratis, kas bija “perestroika” un kāda bija viņa individuālā loma šajā unikālajā afērā."
-------------------------------
Vispār jau neviens nekam neko nedāvina. Ja kas, tad tie 14 līķi pie Viļņas TV 13.01.1991, ar sapieru lāpstiņām dauzītie demonstranti Tbilisi 09.04.1089 ( 20 līķi), slaktiņš Baku 20.01.1990 (137 līķi)- tas tieši no "perestriokas" laika. Ja augusta puča iznākums būtu savādāks, ko paredzēt nevarēja, tad daudzi no tolaik AP sēdošiem sapūtu cietumā, labākajā gadījuma. Tā ka nevajag muldēt par to "dāvināšanu".
Un kas tad bija Gorbačova "perestroika"? Kā to formulēja viens no KF valdības vadītājiem laika posmā no 1991- 1994 Jegors Gaidars savā apjomīgajā pētījumā „Impērijas bojā eja”, tad viens no galvenajiem „perestroikas” cēloņiem bija Gorbačova spiesta piekāpšanās Rietumu priekšā izejot uz politiskām reformām, lai dabūtu Rietumu kredītus, tā kā privātstruktūras kredītus vairāk nedeva un valsts bija defolta priekšā neefektīvas ekonomikas un naftas cenu krituma dēļ. Stipri atgādina šodienas Krieviju ar to starpību, ka Putinam nav ko reāli piedāvāt Rietumiem , lai izkļūtu no sankciju spiediena, jo pats sevi iedzinis stūri, pie tam, saprot- ja labprātīgi aizies no varas tad visai reāls ir Hāgas tribunāls.
Mans personīgais viedoklis – vēl papildus sankcijas finanšu sfērā + attiekšanās no Krievijas energoresursiem + uzspiesta bruņošanās sacensība un Putinu nometīs paša pietuvināto kamariļja uzveļot visu vainu par Ukrainu un citam lietām . Tā teikt- i vilks paēdis , i kaza dzīva.

Atbildēt

VDK no Ērgļu ielas

24.09.2015. 17:49

Borovkovs visu zin.

Atbildēt

Arnis-G

24.09.2015. 17:49

Runas par tautā iemīļotā skaņraža saistību ar VDK klīst jau labu laiku, un labi vien ir, ka čekisti pamazām viens otru izgaismo. Pavirši pārzinot I.Kalniņa biogrāfiju, nebrīnos, ka kādreizējais dumpinieks savulaik salūzis un nonācis čekas kalpībā. Dzīvesveids "ta" diezgan izlaidīgs bijis, taču tas netraucēja padomjlaiku beigās veidot žilbinošu karjeru. Režīmam nepakļāvīgie nevarēja tikt tik augstu kā Kalniņš, kurš, cita starpā, bija arī komponistu savienības priekšnieks.
Lai nu kā, tomēr IK ģenialitāti noliegt nevaru.

Atbildēt

Susla

24.09.2015. 17:27

»

ha ha ha

Dīvāns, izrādās, ir ne tikai pamuļķis bet arī viens riktīgs draņķis, intrigants


Pareizi! Un atpelna naudiņu no varas maka, neko tā arī n esapratis no pasaules un savas lomas tā arī nomirs. Bet varbūt tēlo, saprot, nesmuki izliekās, lai paliktu priekš muļkiem varonis!!!

Atbildēt

@

24.09.2015. 17:16

ww.pietiek.com/raksti/kadi_patiesiba_bija_nacionalas_apvienibas_deputata_vilka__piecdesmit_grami__cilvekiem_ar_vajiem_nerviem_labak_neskatities

Atbildēt

ha ha ha

24.09.2015. 17:13

Dīvāns, izrādās, ir ne tikai pamuļķis bet arī viens riktīgs draņķis, intrigants.

Atbildēt

@

24.09.2015. 17:10

Tas Dains īvāns ir rietumu produkts, ķipa, it kā daugavu psrs laikā aizssrgāja?..rezultāts tagad?? pilnīga nulle!

Tāds arī ir viņa mūža darbs/uzdevums!

Atbildēt

Okšķeris

24.09.2015. 16:56

Par dullo Dainīti te kaut kur bija pareizi teikts:Šodien [04.10.2014] deģenerātu zilajos delfos publicēta pūļa elka Daiņa Īvāna aicinājums vēlētājiem. Tekstā var izlasīt šādu viedokli: “Brīnuma nebija, jo brīvību tautām nedāvina. To izkaro ar prātu, drosmi, vienotību. Un brīnumu nebūs. Brīnums nav arī tas, ka zaudētājam – Maskavas čekistu režīmam – pagaidām pietrūkst dūšas un pietiek saprāta atklāti neiebrukt NATO valstī Latvijā. Tomēr neģēlīgu karu, “kura nav”, tas (nevis Krievijas un krievu tauta) izvērsis visās frontēs. Ja ar valodu referendumu Kremlim nav izdevies nodibināt “Saskaņas Tautas Republiku”, to var mēģināt ar šīm Saeimas vēlēšanām.”

Tik aprobežotu viedokli nākas ļoti reti dzirdēt pat no visgaišākajiem latviešiem. Cilvēks jau gandrīz mūžu nodzīvojis, prot lasīt, rakstīt, apieties ar datoru, redzējis pasauli. Cilvēkam skaitās augstākā izglītība. Noteikti bija jāmācās arī Latvijas vēsture. Pat grūti ticēt, ka D.I. nezina Latvijas vēsturi. Nezina, ka latviešiem “brīvība” ir uzdāvināta jau divas reizes. Tātad bijušais LTF līderis neko vēl nav sapratis, kas bija “perestroika” un kāda bija viņa individuālā loma šajā unikālajā afērā.

Vienmēr esmu uzskatījis, ka ar D.I. nestrādāja “kantoris”. Strādāja netieši, gatavojot viņu par pūļa elku tajā situācijā, kad tas būs izdevīgi un vajadzīgi. Tāda situācija pienāca, un “kantora” cilvēks viņu rekomendēja pūļa elka lomai. Saprotams, ja D.I. būtu prāts un viņš būtu spējīgs saprast vēsturi un savu vietu vēsturiskajos notikumos, tad šī izpratne noteikti pāraugtu dziļā traģēdijā – sabruktu visi priekšstati par savu slavu, nopelniem, vajadzētu kaunēties par valsts apbalvojumiem, naudas prēmijām utt.

Tas tagad ir pilnīgi skaidrs, ka Dainis Īvāns nav spējīgs izprast vēsturisko patiesību par Latvijas likteni PSRS sabrukuma kontekstā. Pie tam viņa intelektuālās aprobežotības līmenis ir tik drausmīgs, ka viņš neko nesaprot arī no tagadnes notikumiem. Negribētos ticēt, ka muldēšana par Kremli, saskaņu un citām stulbībām ir viņa tieksme atstrādāt nesen saņemtās summas no tautas nodevēju valdības. Ja tas ir tā, tad aprobežotība ir savijusies ar nekaunīgu un zemisku mentalitāti. Ja tas ir tā, tad pret Daini Īvānu ir jāizturās tāpat kā pret tiem smirdošajiem atkritumiem, no kuriem viņš saņēma naudu. Tā jau vairs nav muļķīša Dainīša čivināšana, bet rūdīta nekauņas Īvāna kunga pielīšana tautas padibenēm, aicinot pūli atkal nodrošināt vienoto debilo neliešu varas saglabāšanos. Mūsu priekšā ir nostājies cilvēks, kas nav pelnījis nekādu cieņu un godu.

Atbildēt

.

24.09.2015. 16:54

Protams, bez Imanta tur vēl varbūt varēja būt citi rakstnieki un mākslinieki, arī visādi "mucenieki"...

Atbildēt

ja kas..

24.09.2015. 16:48

Imants Kalniņš - Dūdieviņš

https://www.youtube.com/watch?v=JNrFXn2o3ms

Atbildēt

Bebris

24.09.2015. 16:43

Kuce ir tas DI, izrādās tik pat mantkārīgs, žēl ka šadiem savos 18 noticēju!

Ko tagad darīt?

Atbildēt

@

24.09.2015. 16:38

Daini sĪvāns precēja krievieti un tadad ir bez istikas līdzekliem. Tipisks latvietis - prostitūta, kurš sučās pie krievijas/latvijas pupa. morale pojebeņi, ka tik labāk

Atbildēt

24.09.2015. 16:38

Bet Imants Kalniņš dod mājienu, ka Dainis Īvāns bija VDK ziņotājs.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

24.09.2015. 16:33

»

Neiedziļinoties detaļās

Der arī atgādināt ar kādiem kangariem mums ir darīšana...


Šitais pasaka visu: "Mazas valsts pastāvēšana vispār nevar ekonomiski pamatot"
LTV1 raidījums "Sastrēgumstunda": Barikāžu laiks un 22 gadi pēc tām (ap 6:58)
https://youtu.be/91tR1x469hk

Lūk tādi kangari ar vajadzīgo domāšanu vajadzīgajos brīžos tiek bīdīti pie varas. Primāri ir naids pret krieviem, tad mazas valstis nevar pastāvēt tāpēc jāpakļaujas "labākajiem" saimniekiem. Vēlāk tādi lohi protams tiek pabīdīti malā. Bet ievērtējiet kāda viņam ir vērtību skala - braukt uz ārzemēm strādāt :)

Tālāk "bauru" kolonizācijai, ekspluatācijai tiek veidotas dažādas sistēmas (vēlēšanu, finanšu). Piemēram vēlēšanu sistēma tāda lai pie varas nonāktu tikai kangari, kuri apkalpos ārzemju kaklakungu intereses.

Atbildēt

putina slavinatajs

24.09.2015. 16:28

Nemaz nebrinos par Kalninu. Uc vecumu viss nak gaismaa no pasa mutes.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

24.09.2015. 16:26

Der arī atgādināt ar kādiem kangariem mums ir darīšana.
"Atmodas vadonis": Neatkarības atgūšanas cīnītājs uzskata, ka, ņemot vērā Baltijas ceļu kā atskaites punktu, Latvija ir plaukstoša valsts. «Pietiek vien atcerēties 25 gadus tālo pagātni, kad nevarējām izbraukt uz ārzemēm strādāt".
Bet tagad daudzi žēlojas, ka jābrauc uz ārzemēm strādāt,» uzskata Īvāns. Viņš salīdzina, kādi toreiz bija veikali un cilvēku materiālais stāvoklis un kāds ir tagad. Viņaprāt, mēs esam sasnieguši ļoti daudz un no Baltijas ceļa atskaites punkta esot jāpaskatās uz šodienu.
Pēc viņa domām, Latvija Baltijas ceļa laikā bija ģeopolitisks spēlētājs uz pasaules vēstures skatuves.

Atbildēt

Imants Ahmeds ibn Kalnins

24.09.2015. 16:06

principā, ivanuška tas kurš dainis, sniedz atbildi, kadēļ dedzīgi nacionālais komponists ir apmetis ādu otrādi. Nav jau viegli būt dedzīgam naciķim, ja Tev no austrumiem atgādina, ka viņu ricībā ir kāda ļoti neglaimojoša infa par šī frukta saistību ar vdk.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...