Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Patriots

18.03.2017. 17:15

Brīdinājums!!!
Priekšvēlēšanu laikā atkal ir sarosījušies dažādi šaubīgi Latvijai naidīgi elementi!
Piemēram, populists un komunisma aizstāvis-Klementijs Rancāns maldina tautu un aicina uz masu nekārtībām valstī!
Tēlo tautas aizstāvi, bet patiesība dara pretējo!
Viņa vainas pastiprinošs apstāklis ir tas, ka viņš ir bijušais IeM operatīvais darbinieks, bijušais Rīgas tiesas apgabala prokurors, AP deputātu konsulktants!!!
Patiesībā viņa idejas un raksti ir ar KOMUNISMA piesitienu, kurus karsti atbalsta ļoti destruktīva organizācija Eiropas Savienības pretinieki- Eiroskeptiķu rīcības partija!!!
K.Rancāna vārdi- Vai nebūtu laiks lietas saukt īstajos vārdos un nemaskēties aiz mistiskiem nosaukumiem, jo nav tāda “komunistiskā genocīda”.
Šis pensionētais populists-komunists un tautas naidotājs vienreiz ir jānoliek pie vietas!

Atbildēt

Prof. Haoss

23.12.2015. 00:22

Visa vara no 1990.gada 4.maija ir viens noziegums, vardarbība pret tautu, izlaupīšana, varmācība. et vēl trakā - visu to grib nostiprināt un turpināt aplaupīt tautu ar šādiem likumiem. Nebrīnieties, arī Ušakos dara to pašu - taisās šo zemi - piebraucamos ceļus remontēt uz māju iedzīvotāju rēķina, raksta tāmēs jau tūkstošus, lai šī zeme būtu dārgāka - uz vergu rēķina, bet kad nāks vēlēšanas, UŠkovs AR AMERIKU liel\ilies - CIK MĒS LABI SAIMNIEKI _ izremontējām iekšpagalmus un domājiet, tauta sapratīs, ka tie ir meli? Nē, jo tāmēs neskatās, ka remontui notiek par kjūsu tiešo no kabatas paņemto naudu, pie tam būs sadārdzināts remonts.

Atbildēt

Lasi un domā

21.11.2015. 20:51

Lūk, gandrīz tas pats stāstījums, kā iepriekš teiktajā rakstā, ko saka Sergejs Zaletajevs runā TV7, kā atrisināt zemes un mājas dalītā īpašuma karikatūru: http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/30.10.2015-jizn-segodnja.id59001/.

Risinājuma pamatnostādne skat iniciatīvu ManaBalss.lv „Par piespiedu nomas zemes kadastrālo vērtību”, kur vajag vēl daudz parakstu, lai iniciatīvu iesniegtu Saeimā. Atver ManaBalss.lv, spied – „parakstīt” un paraksti iniciatīvu, ievadot savā internetbankā bankas rekvizītus, banka tavu parakstu nosūtīs ManaBalss.

Skat Googlē arī Jāņa Karpoviča atklāto vēstuli Saeimai: Netaisnīgā piespiedu noma, spied uz saiti : http://www.la.lv/netaisniga-piespiedu-noma/

Atbildēt

Ierunājies arī Jānis Karpovičs

20.11.2015. 17:27

Izlasi Googlē rakstu Netaisnīgā piespiedu noma, ko Jānis Karpovičs nosūtījis Saeimai,

Atbildēt

Annelitei

12.11.2015. 21:24

»

Annele no laukiem

...Citāts: "Nu, tagad, jūs dzīvokļu īpašnieki maksājiet apdāvinātajiem vai īstajiem mantiniekiem, kā kuro reizi, uzpūsto spekulatīvo zemes tirgus cenu...


Grābj, grābj, ANNELĪT, kamēr strādā korupcijas sistēma, kamēr īpašumu HAIZZIVIS taisa sev likumus. Tikai nesaspiedsa galviņu durvīs, jo tad sajuks prātiņš, cik tu naudiņu dabūji no nabagiem.

Atbildēt

Soņa

10.11.2015. 00:27

Ja gribi dzirdēt citu viedokli, ieslēdz un paklausies, atverot šo saiti:
http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/30.10.2015-jizn-segodnja.id59001/
kā jārisina, ka šajā rakstā gandrīz tas pats teikts.

Atbildēt

R

16.10.2015. 14:11

»

sociāli atstumtais

visā krāšņumā izpaužas 4.maija Latvijas brašo komjauniešu u LKP CK ,,komunistu,, un viņu pēcnācēju ,, varēšana,, ! melot , zagt un atņemt tika 50 gados ,, iedzīts ,, tajās galviņās un citu neko jau viņi neprot


Kūtra SIA ,,Satversmes tiesa'', nosakot izraēlietei par labu maksāt 6%, īpaši pacentās savas tautas masveida aplaupīšanā. Šie uzpirkteņi pat banku apetīti pārspeja, tās dod ne vairāk kā 1,5 % peļņu.

Atbildēt

Annelīt no Rīgas

09.10.2015. 13:12

Tu tā kā melojies, Annelīt. Skaudība ir tad, kad apskauž sūri grūti nopelnīto, bet te parazītiska peļņa uz citu rēķina, kas ir pirmkārt.

Otrkārt, tu, Annelīt Rīgā ieguvi mantiņu - zemes strēmelīti, varbūt nelikuīgi, tagad tu gribi raust nelikumīgu naudiņu no nabagiem. Skumji, tas tev labumā neies, meitiņ(?)
Treškārt, tu iegādājies īpašumu, drīzāk saņēmi dāvanu, par cenu, kas bija tuvu reālai, ja ne lielāka kā reālā, un jau daudzus gadus saņēmi nomas maksu, kura ir arī izpirkuma maksa un tagad tu gribi dabūt desmit vai pat 100 reiz lielāku naudiņu.

Tev nav kauns iznīcināt, pazemot, apsmiet savu tautu, tuvāko kaimiņu, māsu, brāli, latvieti, iebraucēju (lasi: cilvēkus), grābt kā no pārpilnības raga?
Latviski teiktu - tu, Annelīkt, atvainojos uzreiz, esi cūka! Vai - tā ir cūcība, kā tu rīkojies un pēc kā tu tīko.

Atbildēt

Annele no laukiem

06.10.2015. 01:19

...Citāts: "Nu, tagad, jūs dzīvokļu īpašnieki maksājiet apdāvinātajiem vai īstajiem mantiniekiem, kā kuro reizi, uzpūsto spekulatīvo zemes tirgus cenu."
... cik lielā mērā skaudīgs var būt raksta autors? Kamēr ir spēkā valsts īpašuma konversijas likumu normas, tikmēr vainīgos par dalītu un nedalītu īpašumu vajag meklēt pie konversijas likuma izstrādātājiem, tas ir pie deputātiem, kas to izdeva! ....nav taču jāvaino cilvēki, kuri ir aplikti ar neskaitāmiem nodokļiem, pat ar kapitāla pieauguma nodokli 15% apmērā, ja tiek nopirkts nekustamais īpašums, kur nu vēl uzpūstais zemes nodoklis Rīgā!!!! .....tā kā kokam ir divi gali, tad vainīga ir valsts politiskā sistēma nodokļu iekasēšanā, būtu normāls zemes nodoklis Rīgā, būtu normāla zemes nomas maksa!!!

Atbildēt

Verotajs

20.08.2015. 03:47

Kas ta par planpratibu, ka zemes iipasnieki sanjem meenesii 3000? Kur tad vinjiem taa zeme ir, Vecriiga vai?

Atbildēt

Imants

18.08.2015. 11:57

1) "Funkcionāli" un "nepieciešamais" (zemes gabals) - apzīmējumi ir aplami un neloģiski,savienoti kopā divi nesakarīgi vārdi. Viens no iniciatoriem tiesājas un prasa attiecīgām iestādēm paskaidrot jēju -funkcionāli un neviens neņemas atbildēt, nevar un nesaprot paši autori, kas tas ir. Viens pats vārds "nepeiciešamais"kaut ko jau izsaka, palīgvārds "funkcionāli"sabiezina krāsas, ieved juridiskā transā, es teiktu - muļķo tos cilvēkus, kuriem domāts šis vārds, šis likums un tā saturs lietošanai. Ja vienreiz ir būvniecības likums, būvi piesaista zemei, tā arī jāsauc ši zeme un nav ko murgot.
2) Piespiedu noma, zemes piespiedu noma vai funkcionāli nepieciešamās zemes piespiedu noma, vai funkcionāli nepieciešamās zemes noma, nomas līgums - neviena sakarība neatbilst patiesībai, jo tas nav vis nomas līgums, bet kaut kāda fokcija, aplamība, surogātlīgums - tas nav noslēgts Civillikumaā noteikto nomas attiecību ietvaros, tajā nav noteikts nomas laiks uz NENOTEKTU LAIKU vai vismaz uz 25 gadiem,līgumā nav lietošanas nosacījumu, dzīvokļu tiesību utt. Ir tikai maksas un slŗedz uz vienu gadu, tātad tas ir ŅIRGĀŠANĀS LĪGUMS, ko pieļauj valsts pret savu tautu;
3) NAV PIRMPIRKUMA tiesību nosacījuma ne līgumā, ne likumos tā noteikti pateikts.

Proti - VALSTS VARA ŅIRGĀJAS PAR TAUAS VAIRĀKUMU kā ar vergiem.

Atbildēt

Ainārs

05.08.2015. 00:29

Bet vai mēs zinām, ka zemes vērtību nosaka tās ražotspēja, ienākumi no tās? Tātad, zemes cena atkarīga no ēku, būvju vērtības, kas uzbūvētās uz tās un kādu peļņu, ienākumus tā dod. Ja ēkas, būves peļnu nenes, zemei nav vērtības. Tas nozīmē, ka zemes vērtību jānosaka procentuāli no ēkas vērtības, tādēl var piekrist iniciatīvai portālā Manabalss. lv "Par piespiedu nomas zemes kadastrālo vērtību", ka zemes vērtību noska ar 1,5 5 no daudzīvokļu mājas kadastrālās vērtības.

Atbildēt

zemes vertiba nedrikst but maksligi sadarzdinata

04.08.2015. 22:09

»

ekonomists

Atrisinājums ir vienkārš...


Loti pareizi. Par normalu kadastrialo vertibu arii dzivoklu ipasnieki vares izpirkt zemi. Un zeme mikrorajonos nemaksaa dargi. Ja laukos dazus simtus, tad Rigaa dazus tukstosus, kurus sadalot uz dzivokliem vares mierigi nomaksat.

Atbildēt

ekonomists

04.08.2015. 20:53

Atrisinājums ir vienkārš.
1.Jānosaka nomas maksa par zemi zem daudzdzīvokļu ēkām ne vairāk, kā 1% gadā. Pat bankas no noguldījumiem nedod vairāk.
2.Jānosaka reāla kadestrālā vērtība šai zemei - na vairāk, kā tā būtu, ja zeme būtu neapbūvēta. Apbūvētās zemes vērtību nosaka tās ēkas, kas tur uzbūvētas. Zemes īpašnieks tur nav ieguldījus ne centa.

Atbildēt

Āža kāja

04.08.2015. 12:13

Raksta virsrakts ir nepatiess - neatklāj manu "āža kāju". Nebūs jums, dzīvokļiem nomas maksas par zemi, ja mēs realizēsim "mego projektu"- par izpirkuma parādiem un soda procentiem mājas pārņemsim savā īpašumā un jūs būsiet tikai īrnieki, maksāsiet par visu - par zemi, par dzīvokļa īri, komunālos, kuri arī būs privatizēti. No mājas jūs laukā nemetīsim, mums vajadzīgi vergi, kas pilda mūsu kabatas, tāpat kā to dara bankas ar parādniekiem - dzīvokļu īpašniekus pataisa par īrniekiem.

Izpirkums patiesi tiek plānots ka nepirks vai neizpirks. Mana "āža kāja"nāk laukā arī Tieslietu ministrijas ziņojumā, kas lēš, ka izpirkt varētu tikai 40 % dzīvokļu. Šim procesam (lasi - zemes īpašnieku mego projekta realizēšanai) ziedošot tikai 7-8 miljonu (40%). Pārējo summu - 60 % samaksās vēlāk vergi.

Bet galvenā "āža kāja" tomēr nav pataisīt dzīvokļus par īrniekiem , mego projekts - kā sanaidot līdz asinīm tautu, sašķelt - skaldi un valdi tieši ar nacionāļu atbalstu, kuri vada TM un atbalsta šāda veida hibrīdkara sastāvdaļu.

Atbildēt

patiesiba

04.08.2015. 11:22

»

Namiipashnieks

Kā varēja ļaut priwatizēt dzīvokļus uz svešas zemes


Tapec, ka majas ir buvetas par cilveku naudu, kas ir nopelnita smagi stradajot! Turpretim zeme ir par velti un taa staves tur muzigi un tu ne pirksta tai neesi pielicis, lai taa te butu! Taa kaa zemes ipasnieki ir tikai zemes paraziti. Par velti, bez jelkada darba grib pelnu! Tas, kas ir vairak ieguldijis, tam arii vairak ir japienakas. Un savu muzigo zemi, kas vienmer bus uz Zemeslodes, tu vari sanemt jebkut, jo tu neesi to radijis!

Atbildēt

Nē, nē

04.08.2015. 09:07

»

Namiipashnieks

Kā varēja ļaut priwatizēt dzīvokļus uz svešas zemes


Nē, nē, privatizēt dzīvokļus nedrīkstēja. Vajadzēja zemes īpašniekus vispirms savietot lopu vagonos vai visus īrniekus atšaut, lai paliek tikai zemes īpašnieki, saņem zemi un sagrābj dzīvokļus.

Atbildēt

Redzi nu

03.08.2015. 22:35

»

To ZRK

Cik bezgala pārgudri komentāri, tikai nevajag aizmirst, ka daudzas jaunās ģimenes pirka dzīvokļus Purvciemā, ņemot kredītus, bet tikai pēc tam valdība izlobēja piespiedu zemes nomu. Kur taisnība? Noteikti, ka valdības korupcijā un likumu lobēšanā


Mēs, zemes īpašnieki, korumpanti un nekorumpanti, esam gudrie, mūsu īpašums ir svēts, bet dzīvokļ īpašnieki, jūs - suņi, padomju atraugas, kalpi, vergi, nodevu maksātāji, plebeji, mēs cilvēki, jūs niecības, jūsu īpašums nav svēts - tādas attiecības ir naida kurināšana, īpašnieku smaga psihiska slimība. Viņi nereti patiesi slimi un neārstējami, viņiem ir tiesības, citiem tikai pienākumi kalpot un maksāt. Ne velti savulaik tapa "lopu vagoni", lai arī tiem bija cita politiska krāsa un citi nevainīgi upuri, bet cillvēku alkatība un slimas izpausmes ar īpašumtiesību nostādīšanu ārpus cilvēciskām attiecībā - patiesi ir psihiska slimība. Visi šie īpašumsvētie ir psihiski traumēti.

Atbildēt

To ZRK

03.08.2015. 19:54

»

ZRK

Acīmredzot neesi sapratis, ka jebkuras sabiedrības labklājības pamats ir privātīpašums un cieņa pret to nevis īpašumu nacionalizācija un "buržuju" represijas...


Cik bezgala pārgudri komentāri, tikai nevajag aizmirst, ka daudzas jaunās ģimenes pirka dzīvokļus Purvciemā, ņemot kredītus, bet tikai pēc tam valdība izlobēja piespiedu zemes nomu. Kur taisnība? Noteikti, ka valdības korupcijā un likumu lobēšanā

Atbildēt

Normāla korupcija

03.08.2015. 19:27

»

Santa

Tu nesaprati? Cena 2000 -5000 katram dzīvoklim, ko jāpareizna ar dzīvokļu skaitu - 2000 x 100 dzīvokli ir 200 000 (di vi simti tūkstošu jāsamaksā zemes īpašniekam, lai viosa māja izpirktu visu zemi. Ja nob also "par"50 % +1, 49 procenti būs mūžīgie parādnieki + soda procenti. Nu, ko maksāsi savus 2-...


Zem manas daudzdzīvokļu mājas uzpirka nelikumīgi zemi, pārkāpjot pirmpirkuma tiesības. Vislielākā ņirgāšanās par dzīvokļu īpašniekiem, jo zemes īpašniece pat nav reģistrējusi zemes apgrūtinājumus un servitūtu platības. Kad meklējam taisnību RD, RNP un VZD, tad atbilde viena, ka to var veikt tikai zemes īpašniece. Kā rezultātā esam spiesti maksāt 5,85% zemes nomu par neatbilstošu zemes kadastrālo vērtību, jo šādu izlīgumu tiesā noslēdza RNP ar zemes īpašnieci, papildus algojot zvērinātu advokātu kantori, ko vēl atvilka no mājas apsaimniekošanas naudas uzkrājumiem. RNP atbilde viena, ka viss ir likumīgi. Es ieteiktu RNP devīzi "Jūsu mājas, mūsu prioritāte" nomainīt pret devīzi "Jūsu nauda ir mūsu prioritāte"

Atbildēt

nu ko

03.08.2015. 09:59

Rigas mikrorajonaa zeme zem majas nekad nemaksaa 200 tukstosus eiro. Taa varetu maksat varbut, bet ari tad saubos, zeme pie juras.

Atbildēt

Santa

02.08.2015. 23:13

»

cena nedrikst but uzpusta

Santa, ja tos paris tukstosus par plekiti zemes zem daudzdzivoklu majas sadala uz visiem 100 vai vairak dzivokliem, tad katram bus jamaksaa tikai paris simtu eu. Ja laukos zemes ha maksaa dazus simtus, tad Rigaa tas ( zem majas nav pat 1 ha) maksas paris tukstosus


Tu nesaprati? Cena 2000 -5000 katram dzīvoklim, ko jāpareizna ar dzīvokļu skaitu - 2000 x 100 dzīvokli ir 200 000 (di vi simti tūkstošu jāsamaksā zemes īpašniekam, lai viosa māja izpirktu visu zemi. Ja nob also "par"50 % +1, 49 procenti būs mūžīgie parādnieki + soda procenti. Nu, ko maksāsi savus 2-5 tūkstošus, lai 3 mēnešu laikā kopā savākru ap 2 00 - 300 tūkstošu. No viena zemes gabala zem mājas z3mes īpašnieks gandrīz miljonārs kļūst.

Laime, kur tu nāc. Paldies valdībai, tā gādā par mums zemes īpašniekiem zem mājām. Lūdzu, valdība, paceļie vēl kadastrālo vērtību zemei, lai mēs katrs gandrīz kļūtu par miljonāru. Paldies Rasnača k-gam par gādību. Viņš ir izvils cilvēks, parakstot šadu likumprojektu.Paldies Imantam Parādniekam no VL, viņam arī esot zeme zem mājas.

Daudziem KUNGU IELAS iemītniekiem ir zeme zem daudzdīvokļu mājām.

Atbildēt

tiesi taa

02.08.2015. 18:02

»

sinis

Uz manas zemes stav9 stavene man parto maksa 3000 no ta nonem 25% ienakuma nodokli un 10% parto ka asvaldiba ievac naudu no irniekiem.Uz zemes varu uzcelt varbut sunubudu naudas nekadas kolosali


visi tie breceji zemes ipasnieki ir paarlaimigi, ka tadas 9 stavenes atrodas uz vinu zemes un nes ikmenesa pelnu 2500 - 3000 eu menesii. Ja taadu nebutu, tad viniem butu pasiem japiemaksaa, ka tada nederiga zeme ipasumaa ar ikgadejo nodokli, kas arii nez kapec jamaksaa dzivoklu ipasniekiem! Zemes ipasniekiem nemaz nav naudas, lai vini jebko buvetu uz savas zemes. Tikai pateicoties 9 stavenem vini ir zirgaa un protams, sadu tiru pelnu muza garumaa bez nekada darba tik viegli neatdos! Rigaa bija tiesa, kur viena zemes ipasniece tiesajas ar majas ipasnieku, jo redz majas ipasnieks ( tikai 1 ) nevar maksat tadu nomu kaa 9 stavu majas ipasnieki un nu vina ir lielos zaudetajos, ja salidzina ar 9 stavu majam! Vinai , protams, arii gribejas tukstosus sanemt neparko. Bet tiesa nolema, ka no majas ipasnieka nevar pieprasit milzigu zemes nomas maksu, jo vins to nav spejigs maksat. Tik rijigus zemes mantiniekus tikai Latvijaa var atrast!

Atbildēt

sinis

02.08.2015. 14:11

»

vecais nīgrais onkulis

Pat zemes nodoklis mums jamaksaa, nevis vinam


Uz manas zemes stav9 stavene man parto maksa 3000 no ta nonem 25% ienakuma nodokli un 10% parto ka asvaldiba ievac naudu no irniekiem.Uz zemes varu uzcelt varbut sunubudu naudas nekadas kolosali

Atbildēt

cena nedrikst but uzpusta

02.08.2015. 11:55

»

Santa

Šis likumprojekts ir bīstams,tas paredz aptuveni 50 000 dzīvokļu īpašnieku iedzīt PIESPIEDU PARĀDOS, uz mūžu un par milzīgu summu. Vai Tieslietu ministrs Rasnačs kā jurists galīgs nejēga, neko nejēdz - mani grib piespiest pirkt īpašumu, kuru es nevēlos, priekš kā man nav naudas? Mani grib iznīcināt, ...


Santa, ja tos paris tukstosus par plekiti zemes zem daudzdzivoklu majas sadala uz visiem 100 vai vairak dzivokliem, tad katram bus jamaksaa tikai paris simtu eu. Ja laukos zemes ha maksaa dazus simtus, tad Rigaa tas ( zem majas nav pat 1 ha) maksas paris tukstosus.

Atbildēt

Santa

31.07.2015. 22:33

Šis likumprojekts ir bīstams,tas paredz aptuveni 50 000 dzīvokļu īpašnieku iedzīt PIESPIEDU PARĀDOS, uz mūžu un par milzīgu summu. Vai Tieslietu ministrs Rasnačs kā jurists galīgs nejēga, neko nejēdz - mani grib piespiest pirkt īpašumu, kuru es nevēlos, priekš kā man nav naudas? Mani grib iznīcināt, iedzīt bada nāvē? Es taču būšu satriekta, nervi būs beigti, meklēšu karātavas, ja uzliks parādu ap 2-5 tūkstoši un soda procentus.

Atbildēt

Lūk, ko raksta

31.07.2015. 19:14

Bezbailis
26.07.2015 20:36
Tas LIKUMPROJEKTS,lai gan mēģināts saputrot ar koeficientiem kā sviests ,nav nekāds sviests,bet politmafijas izlolots noziegums pret 110970 Rīgas dzīvokļu īpašniekiem. TM ierēdņu galveniem papild ienākumu avotiem -tiesu izpldītājiem (agrākais nosaukums-bendēm) un maksātnespējas administratoriem sāk pietrūkt darba un VZD ierēdņiem kukuļu.
Zemi piespiedīs pirkt ,,par taisnīgu samaksu" kuras ,,cena nebūs apstrīdama".
Par to noziegumu pret tautu, pa(t)švaldību ierēdņiem un VZD tiek apsolīts ,,septiņi līdz astoņi milioni eiro" samaksa.
Šo aplaupošo likumu netaisos pildīt, kamēr to nebūs akceptējusi ECTun Egils Levits
DELFU cenzūra šo rakstu jau gan pēc stundas novāca,bet ceru ka cilvēki būs paspējuši izlasīt un veltīs ,,likumprojektam" atbilstošus komentārus..


http://www.delfi.lv/news/national/politics/dzivoklu-ipasnieku-biedriba-likumprojekts-par-dalita-ipasuma-attiecibu-izbeigsanu-ir-nekorekts-pec-butibas.d?id=46259339#ixzz3hUD6OQ33

Atbildēt

..

31.07.2015. 18:11

»

nevajag muldet

Majas nedrikst karaties gaisaa! Un zemi zem majam pievaca daudzi, kas nemaz nav zemes mantinieki. Jo sastukoja, ka tas ir labs bizness. Taa kaa nemuldi. Mana maja bija kooperativaaa un visi maksaja par katru dzivokli ar savu naudu, nevis komunisti kaut ko pieskira! Es ari esmu zemes mantinieks laukos...


Laukos visas zemes nekompensēja. Un citas vietā nedeva. Šis likums ietekmēs arī lauku zemes īpašniekus un atkarībā no tā, kam tiesās "būs gali", iespējams tieši lauku zemju īpašnieki tiks aplaupīti atkārtoti, jo likums uzrakstīts tā, ka to var pagriezt kā vajag konkrētai padomju pabirai.

Atbildēt

nevajag muldet

31.07.2015. 17:35

ZRK, par sito es tevi varu nosaukt vienkarsi par stulbu!

'Tad kāpēc ņēmi zemi citur - var būt arī savu sievu un bērnus esi gatavs iemainīt?'

Atbildēt

ZRK

31.07.2015. 12:52

»

nevajag muldet

Majas nedrikst karaties gaisaa! Un zemi zem majam pievaca daudzi, kas nemaz nav zemes mantinieki. Jo sastukoja, ka tas ir labs bizness. Taa kaa nemuldi. Mana maja bija kooperativaaa un visi maksaja par katru dzivokli ar savu naudu, nevis komunisti kaut ko pieskira! Es ari esmu zemes mantinieks laukos...


Tad kāpēc ņēmi zemi citur - var būt arī savu sievu un bērnus esi gatavs iemainīt?
Turklāt laikam nezini, ka citas zemes objektīvi varēja saņemt tikai laukos, jo kompensācijas mehānisms bija amorāls un netaisnīgs.

Atbildēt

nevajag muldet

31.07.2015. 11:28

»

ZRK

Acīmredzot neesi sapratis, ka jebkuras sabiedrības labklājības pamats ir privātīpašums un cieņa pret to nevis īpašumu nacionalizācija un "buržuju" represijas...


Majas nedrikst karaties gaisaa! Un zemi zem majam pievaca daudzi, kas nemaz nav zemes mantinieki. Jo sastukoja, ka tas ir labs bizness. Taa kaa nemuldi. Mana maja bija kooperativaaa un visi maksaja par katru dzivokli ar savu naudu, nevis komunisti kaut ko pieskira! Es ari esmu zemes mantinieks laukos, bet mana zeme atradas zem citu majas. Un tapec man ieradija zemi citur. Un es nebrecu, ka man vajag tiesi to zemi zem majas, bet sapratu, ka nevar maju pakart gaisaa. taa bija jadara arii ar visam daudzdzivklu majam Rigaa un tas bija pat likumaa noteikts. Tikai peksni visu pa kluso sadalija un majas pakra gaisaa! Visiem zemju mantiniekiem vajadzeja ieradit zemi citur vai izmaksat kompensaciju un tas butu taisnigi pret visiem. Taa kaa nemuldi par miiliem purviem, kur neviens ne dzivoja, ne tos apstradaja!

Atbildēt

ZRK

31.07.2015. 00:00

»

nevajag muldet

un purvam nav nekadas vertibas. Tiesi daudzdzivoklu nami ir radijusi tiem vertibu! Taa kaa lai atdod zemi par kadastrialo vertibu dzivokjlu ipasniekiem, kaa bija solits sakumaa. Jo nevar pakart majas gaisaa! Luk, tas ir noziegums


Acīmredzot neesi sapratis, ka jebkuras sabiedrības labklājības pamats ir privātīpašums un cieņa pret to nevis īpašumu nacionalizācija un "buržuju" represijas.

"Purva" vērtēšana ir naudas skaitīšana svešā kabatā - tā, piemēram, man tavas personīgās mantas un ģimenes fotogrāfijas ir santīmu vērtas, bet tas nedod man tiesības tās iznīcināt vai rekvizēt par paša noteiktu cenu.
Komunistu piešķirtos dzīvokļus izlēmi privatizēt jau pēc tam, kad zeme bija atdota likumiskajam īpašniekam (neaizbildinies, ka nezināji, ka māju okupanti cēla uz svešas zemes). Tas, ka zeme, nesaņemot taisnīgu atlīdzību par tās lietošanas aprobežojumiem, tika atsavināta "pārpircējiem", tavas šķietamās tiesības nelegalizē.

Atbildēt

Anna

30.07.2015. 23:06

Ne velti LETAs komentārus Delfi par šo rakstu paturēja tikai VIENU stundu un nobāza arhīvā kā kaitīgu un ļoti nepatīkamu mahinatoriem ar zemi.

Patiesi, kā varēja atņemt mājām zemi, tās pakārt gaisā, kad ar likumu vienmēr būves tiek piesaistītas zemei, citādi būvprojekts neeksistē. Kas atcēla un kas var atcelt būvprojektu?

Bet ja gribi zināt, Civillikumā ir tāds jēdziens - īpašumu iegūst ar ieilgumu. Daža laba māja stāv piesaistīta zemei jau 50 gadus. Cik liela pēc būvnormatīviem zeme, tas cits jautājums.

Raksts ir patiess un tiešs trāpījums, protams, lai apskatītu visas pozīcijas būtu jāraksta vēl 10 lapas.

Atbildēt

Nu ja

30.07.2015. 22:56

»

ZRK

Izlasot šo rakstu pirmais jautājums, kas rodas - vai raksta autors tiešām ir kvalificēts jurists? Savukārt komentārus, domājams, raksta interneta troļļiem līdzīgie homo-sovietus, kas ir sabiedrības latentais ļaunuma, skaudības un parazītiska naida iemiesojums (demokrātijas, privātīpašuma un brīvā tirgus...


Visus, kam nepatīk apmaksāt alkatību un rīkļu rāvējus, spekulantus, parazītus, šie sauc par troļļiem, homo-sovietus un citiem lamu vārdiem. Taisnība kož un spēcīgi. Viņi vienīgie ir gudrie, svētie, citiem trīs pirkstu kombinācija. Nu ja.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

30.07.2015. 22:40

»

varas noziegums no pasa sakuma

Zemi zem majas...


Pat zemes nodoklis mums jamaksaa, nevis vinam!
-------------------------
Labrīt! No ši gada jau vairs nav. Pirms sāk klabināt vajadzētu tomēr fišku ierubīt.

Atbildēt

nevajag muldet

30.07.2015. 22:10

»

ZRK

Izlasot šo rakstu pirmais jautājums, kas rodas - vai raksta autors tiešām ir kvalificēts jurists? Savukārt komentārus, domājams, raksta interneta troļļiem līdzīgie homo-sovietus, kas ir sabiedrības latentais ļaunuma, skaudības un parazītiska naida iemiesojums (demokrātijas, privātīpašuma un brīvā tirgus...


un purvam nav nekadas vertibas. Tiesi daudzdzivoklu nami ir radijusi tiem vertibu! Taa kaa lai atdod zemi par kadastrialo vertibu dzivokjlu ipasniekiem, kaa bija solits sakumaa. Jo nevar pakart majas gaisaa! Luk, tas ir noziegums!

Atbildēt

nevajag muldet

30.07.2015. 22:08

»

ZRK

Izlasot šo rakstu pirmais jautājums, kas rodas - vai raksta autors tiešām ir kvalificēts jurists? Savukārt komentārus, domājams, raksta interneta troļļiem līdzīgie homo-sovietus, kas ir sabiedrības latentais ļaunuma, skaudības un parazītiska naida iemiesojums (demokrātijas, privātīpašuma un brīvā tirgus...


Piemeram, Plavniekos bija purvi, bet kad privatizeja tur celtos dzivoklus, taa uzreiz no nez kuriens uzradas zemes ipasnieku mantinieki! Kadi mantinieki var but purviem, kurus nekad agrak neizmantoja, ne tur dzivoja?! Bet tagad ' mantinieki' dzivo zali ar 2500eu ikmenesa pelnu par neko nedarisanu! Tikai no taa plekisa, kas ir zem 9 stavu majas! Super bizness! No purviem viniem nebutu nekadas pelnas! Un tajos namos dzivo arii latviesi starp citu.

Atbildēt

ZRK

30.07.2015. 21:36

Izlasot šo rakstu pirmais jautājums, kas rodas - vai raksta autors tiešām ir kvalificēts jurists? Savukārt komentārus, domājams, raksta interneta troļļiem līdzīgie homo-sovietus, kas ir sabiedrības latentais ļaunuma, skaudības un parazītiska naida iemiesojums (demokrātijas, privātīpašuma un brīvā tirgus pretinieki).
Komunistu valsts līdzskrējējiem par koloboracionismu piešķirtie uz varoņu kauliem būvētie dzīvokļi bija jāpatur valstij, bet, ja reiz Latvijas tauta ļāva šos arhitektūras murgus viņiem par velti saņemt, tad alkatīgā vēlme saņemt arī komunistu slepkavu konfiscēto zemi dāvanā ir okupantu mantinieku iedzimtās nekaunības kalngals
Tad jau labāk valstij atpirkt dzīvokļus par to privatizācijas cenu...

Atbildēt

Aina

29.07.2015. 20:45

Man gan nav šaubu, ka šis likumprojets pieņemts netiks, to "pielabos tiktāl, ka tas jau izskatīsies "tīri pieņemams"- tas ir, tiks saputrots vēl vairāk un labāks no tā nepaliks.

Lai kāds likums taptu, bet projekts jau iekāpis vilcienā un brauc uz Saeimu, likumprojekts ir tieši VL/TB/LNNK sejas izteiksmēs attēls, kas viņi ir, kam viņi kalpo un kādas tautas intereses viņi aizstāv, proti, viņi ir alkatības aizstāvji, tauta viņiem pie vienas vietas. Es varētu saprast, ka tādus likumus raksta čekisti, nē, tos raksta VL ministrs. Te rakstu, kaut pašai man nav saistību ar šādas tumsonības zemi.|

Atbildēt

Neformāla informācija

29.07.2015. 19:44

»

Jauna kārtība

Visus privatizācijas, mantojuma, radniecības u.t.t. jautājumus nepieciešams vēlreiz pārbaudīt izmantojot visus tehniskos līdzekļus un apvienojot pa šo laiku izveidotās datu bāzes vienā pārskatāmā sistēmā. Tad visi meli, krāpšana būs redzama. Tur kur netaisnība ir acīmredzama viekārši jātceļ viss no ...


Juristi, kas strādājuši tiesās, paši neformāli atzīst, ka vadības pasūtījuma rezultātā formējuši zemes mantinieku tiesības bez jebkādiem pierādījumiem uz "urrā". Līdzīgi kā katrs no mums varētu pierādīt, ka ir ASV Obamas radinieks. Vārdu sakot, roka roku mazgā, un atsevišķiem indivīdiem piešķīra zemes pirkšanas tiesības zem daudzdzīvokļu mājām..., zinot, ka būs jauks peļņas avots, ko nostiprinās ar likumiem

Atbildēt

Pilsoņa beztiesiskums

29.07.2015. 19:22

»

Imants

Rakstu vajadzēja papildināt. Jau t.s. padomju laikos būvēja mājas un tās projektā piesaistīja zemei, kas tika balstīts uz likuma. 1990.gada 4.maija deklarācijas 8.pants noteica saglabāt visas tiesības un likumus, kuri nav pretrunā ar tagadējiem likumiem. Piesaistītā zeme nebija pretrunā ar Civillikuma...


Noteikti varētu tīksmināties par korumpēto tautas kalpu asprātību, skaidrojot, ka LV ir izveidojusies interesanta situācija dalītā īpašuma jautājumā, it kā paši šādus likumus nebūtu pieņēmuši...Diemžēl tā ir klaja ņirgāšanās par Rīgas iedzīvotājiem, kuri savā laikā jau pirkuši dzīvokli par bargām summām. Savukārt zemes īpašnieki saradās kā sēnes zem Purvciema daudzdzīvokļu mājām, proti, dzīvokļu īpašniekiem neko nezinot. Zem manas mājas tagad tādi ir seši! Tad jau katrs pa dažiem metriem pēkšņi mantoja pirms Kūtra Satversmes tiesas pasludinātā sprieduma par 6% piespiedu zemes nomu. Diemžēl LV tiesiskuma nav un nebūs, jo jautājumus iedzīvotāju labā neviens nerisinās. Var rakstīt kur vien vēlies, bet atbilde viena, ka "viss ir likumīgi". Lasot ES likumus ir skaidri noteikts, ka Valsts vai pašvaldība var atsavināt vai kompensēt īpašuma tiesības zemes īpašniekam, lai saglabātu valsts iedzīvotāju intereses un ekonomisko taisnīgumu. Diemžēl LV tas nav iespējams, jo varas pārstāvju un pietuvināto personu alkatība ir neizmērojama, jo ir taču jauki nestrādāt, bet visu ģimeni uzturēt no piespiedu zemes nomas. Lobēta un korumpēta LV likumdošana vidusslāni vienkārši likvidēs un piespiedīs imigrēt. Kā vienmēr tuvredzīga politika. LV jau tā dzīvo uz parādiem un nežēlīgiem nodokļiem, ko jautri valsts kliķe izsaimnieko. Godīgo vidusslāni likvidēs, tad nebūs kam arī nodokļus maksāt. Diemžēl ES neviens nesaprastu šādu anomālu juridisku situāciju, kāda pastāv LV zemes jautājumos! Tikai līdz ES tiesām vēl tāls un nesamaksājams ceļš ejams, ko nespēj veikt vidusmēra daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājs. Atliek tikai no sirds novēlēt, kaut kāds vienreiz aizrītos savā parazīta alkatībā un padomātu par tiesiskumu un ekonomisko samērīgumu

Atbildēt

Imants

29.07.2015. 17:50

Rakstu vajadzēja papildināt. Jau t.s. padomju laikos būvēja mājas un tās projektā piesaistīja zemei, kas tika balstīts uz likuma. 1990.gada 4.maija deklarācijas 8.pants noteica saglabāt visas tiesības un likumus, kuri nav pretrunā ar tagadējiem likumiem. Piesaistītā zeme nebija pretrunā ar Civillikuma 968.pantu, ar apstiprinājumu Civillikumā stašanās spēkā likumu. Mājās pakārt gaisā, atņemt zemi zem dzīvokļiem, tas līdzinās genocīdam pret tautu, visrupjākiem pašu deklarēto un pastāvošo, atjaunoto likumu pārkāpumiemm, visnekaunīgākiem cilvētiesību pārkāpumiem pret tautu. Un ko dara šodienas kliķe? Tēvzemiešu, Vislatviešu nekaunīgais ministrs Rasnačs, gan jau kopā ar dzemdību tēvu no Saeimas. Kā jau virsrakstā teikts - nolikt tautu - pērciet no spekulantiem, alkašiem, negribiet, dabūsiet mūžīgu piespiedu nomu, paši vainīgi, devām iespēju. Te jums VL/TB/LNNK latvietība un tautas bendēšana ar šadiem likumiem. Paldies.

Atbildēt

Kārlis

29.07.2015. 13:05

Interesantākais šajā lietā ir tas, ka lielākā daļa zemes zem daudzdzīvokļu mājām īpašnieku nav zemes mantotāji, bet gan pārpircēji vai privatizētāji, kuri,dzīvokļu īpašniekiem nezinot,prettiesiski (jo pirmpirkuma tiesības bija un ir dzīvokļu īpašniekiem)tos prvatizēja par sertifikātiem. Sertifikātu cena tirgū tad bija zem viena lata, kaut gan valsts noteiktā vērtība -28 lati.Ja tagad zeme jāizpērk no šiem īpašniekiem - paskaitiet, kāda ir peļna.Iespējas pārbaudīt, vai privatizācijas darījums ir noticis likumīgi un vai nav apieti dzīvokļu īpašnieki- praktiski nav iespējams.Absurds!!! Te viss būtu jāsāk no sākuma un, ja tiek pierādīts, ka zeme zem daudzdzīvokļu mājas ir privatizēta nelikumīgi (un šī pārbaude būtu jāveic valstij!!!), darījums jāanulē.Un arī noteiktais 6% maksājums par zemes nomu nav samērīgs,jo pat bankās par depozītu nemaksā vairāk par pusprocentu(un naudas ieguldījums zemes īpašumā tāds pat depozīts vien ir).

Atbildēt

Haris.

29.07.2015. 12:21

Uz blēdībām,mahinācijām,meliem,nelikumībām funkcionējoša valsts,agrāk vai vēlāk,sagrūs.Medicīnas valodā runājot,valsts ir zaudējusi imunitāti pret jebkādu "infekciju"...
Žēl...Kad gāju uz barikādēm,cerēju uz,pavisam,citādu Latviju.

Atbildēt

Jauna kārtība

29.07.2015. 11:58

»

sociāli atstumtais

visā krāšņumā izpaužas 4.maija Latvijas brašo komjauniešu u LKP CK ,,komunistu,, un viņu pēcnācēju ,, varēšana,, ! melot , zagt un atņemt tika 50 gados ,, iedzīts ,, tajās galviņās un citu neko jau viņi neprot


Visus privatizācijas, mantojuma, radniecības u.t.t. jautājumus nepieciešams vēlreiz pārbaudīt izmantojot visus tehniskos līdzekļus un apvienojot pa šo laiku izveidotās datu bāzes vienā pārskatāmā sistēmā. Tad visi meli, krāpšana būs redzama. Tur kur netaisnība ir acīmredzama viekārši jātceļ viss no sākuma.

Atbildēt

perepjolka un vista

29.07.2015. 11:48

Daudz zemes zem daudzdzivoklu majam pieder krieviem! Nez kadi tad vini ir bijusie zemes mantinieki?! Kaa tie divi, kuri dabuja davinajumaa ostas zemi. Viniem to vienkarsi zemes ipasniece "uzdavinaja"! Un viss chikinikos! Vajag sadus tipus sodit, nevis maksat viniem kompensacijaa miljonus.

Atbildēt

ALLA

29.07.2015. 11:43

Šis ir kārtējais valdības promahs. Nepieciešama tūlītēja zemes zem mājām nacionalizācija. Un viss, lai tie treknie spekulanti raud, cik grib

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

Foto2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likums” [1] (likumprojekts), ar kuru ir plānots aizstāt pašreizējo Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu [2]. Iepazīstoties ar likumprojektu, nākas secināt, ka tiesnešu atalgojums pēc būtības nav mainīts, jo tas saglabāts līdzšinējā apmērā. Diemžēl izpildvaras ierēdņi ir meklējuši un atraduši iespējas, kā palielināt atalgojumu ierēdņiem, pilnībā ignorējot tiesu varu, proti, gan tiesnešus, gan arī tiesu darbiniekus.
Lasīt visu...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

Pēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca...

Foto

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

Aicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām...

Foto

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

Katru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni...

Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...