Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

DVI ir svarīgs Lembergam

16.05.2016. 00:54

, jo viņš ir dikti iemīļojis gaisa jaukšanu ar FPDAL, kas lielāku mēslu gadījumā novērš vientiešu uzmanību un vinnē viņam laiku. Viņš nekad nepieļautu, ka šī iestāde iziet no viņa kontroles. Tāpēc arī tur ir nepieciešams vadītājs ar kompleksiem, šauru pierīti, bet uzcītīgs.

Atbildēt

Trollis

15.05.2016. 15:46

Redakcijai un publikai:

Lapsa ieturēja sūro toni, rakstīdams frāzi
"bez cieņas" un
nesaprotami publiski apsaukāja Balmaku par
staigājošo izkārnījumu.

Tāpēc Lapsas reitings krita un viņa formāts
tika pārlamāts.

Ir versija, ka viņš paliek varaskārs = pārāk
savtīgs.

Negatīvā cēlonis ir redakcijas dotā iespēja
ielikt anonīmu komentāru, kas
ir arī veids kā uzzināt īstās cilvēku domas.

Lūdzu redakcija, apdomā ko te var darīt?Atbildēt

KRITIĶIS

14.05.2016. 23:19

Jautājums redakcijai:

Latvijas tiesa ir spriedusi, ka lamu vārdu
lietošana fiziskā saskarsmē ir huligānisms.
Es piekrītu, jo klātienē (fiziskā saskarsmē)
klausītājs nevar izvairīties no lamu vārdu un toņa dzirdēšanas, bet pietiek.com
komentārus lasot, var pārtraukt tos lasīt, te nav
jādzird skaņa, nav tāds uzbrukums kā klātienes
fiziskajā saskarsmē.
CNN lieto brīdinājumu par "graphic contents".
Vai jūs (redakcija) variet norādīt uz tiesas
spriedumu vai vairākiem spriedumiem, kas
liedz publicēt lamu vārdus, seksuālu saturu utt.?
Kāda tad būtu atšķirība starp piedauzīgiem
romāniem tādiem kā "Gargantija un Pantagriēls"
vai krievu "mata" vārdnīcām, kas stāv internetā?

Mazpisāns man atgādina "Dadža" karikatūristu
bīstamības ziņā, viņam var izveidot speciālu
sadaļu ar brīdinājumu vai arī
Mazpisānam jāizveido savs blogs, kas jau ir?

Atbildēt

14.05.2016. 18:43

»

Panamas papīrs

Uzpīpē marihuānu un tā tik turpini, tupais narkomān! Nesaprotu, kadēļ citiem ar tādu idiotisma apsēsto te jāauklējas


Vai pieņem kritiku, vai ārstējies. Tev visi to novēl draudzīgi, ja vien kāds tev nemaksā, lai te pietaisītu un aptaisītu visus pēc kārtas.

Atbildēt

tev uz kūti

13.05.2016. 22:46

»

Nikolajs Buivids

Pēc mana viedokļa DVI direktore ir skaista sieviete. Tāpēc es lūdzu neapsaukt viņu ar nepienācīgiem vārdiem. Man liekas ka viņa nav vainīga, ka viņu iecel par DVI direktores. Varu tikai pateikt, ka viņai nav pieredzes šā amata. Bet tur, taču strādā vesela komanda, kura gatavo visādus dokumentus kurus...


Par gaumi nestrīdas. Vairumam normālu vīriešu sivēnmātes nepatīk. Bet ir jau visādi dīvaiņi.
Vainīga ir viņa, jo par visu atbild tas, kurš vada. Un nav ko likt parakstus zem tā, ko nelasa.

Atbildēt

777

13.05.2016. 16:09

TĀDA APAĻĪGA SEJIŅA VAR REDZĒT KA NECIEŠ TRŪKUMU UN ARĪ NAV PĀRSTRĀDĀJUSIES.
PATRIEKT TOS LIEKĒZUS NO DARBA VIENĀ REIZE AR 100 GUDRAJĀM GALVĀM

Atbildēt

Panamas papīrs

13.05.2016. 16:00

»

CENZĒTS

...


Uzpīpē marihuānu un tā tik turpini, tupais narkomān! Nesaprotu, kadēļ citiem ar tādu idiotisma apsēsto te jāauklējas.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

13.05.2016. 15:54

Pēc mana viedokļa DVI direktore ir skaista sieviete. Tāpēc es lūdzu neapsaukt viņu ar nepienācīgiem vārdiem. Man liekas ka viņa nav vainīga, ka viņu iecel par DVI direktores. Varu tikai pateikt, ka viņai nav pieredzes šā amata. Bet tur, taču strādā vesela komanda, kura gatavo visādus dokumentus kurus direktore, bez pārbaudes paraksta. Tad kas ir vainīga viņa vai citi…?

Atbildēt

Yox

13.05.2016. 13:21

Gos - labi barota, maz drātēta. Tāpēc - attiecīgās vietas trakums. Rasnačam vajadzētu viņu iesēdināt aukstā vannā, lai noiet karstumi.

Atbildēt

Amats

13.05.2016. 09:28

Pietiek noteikti būtu interesanti Tieslietu ministrijai pajautāt kā tieši vadītāja tika iecelta amatā. Kā konkurss tika rīkots, kā pirmo kārtu ar stipriem kandidātiem apturēja bez rezultātiem, bet tad grozīja prasības

Atbildēt

iepērciet dzēšgumiju tā pavairāk

12.05.2016. 23:55

»

PIETIEK

Par Mazpisānu - pavisam vienkārši un skaidri: mums ir palikuši divi garā vāji komentētāji...


Dzēsiet, dzēsiet..
Bet vispār, vārda brīvība paredz tiesības apsaukāties. Apsaukāšanās ir kultūras sastāvdaļa. Paprasiet savam piektdienas autoram a.priedītim.
Turklāt - Лучше быть хорошим человеком, ругающимся матом, чем тихой, воспитанной тварью.

Atbildēt

Bn

12.05.2016. 20:20

Dura

Atbildēt

PIETIEK

12.05.2016. 18:10

»

omg

Savu viedokli par dvi es jau izteicu. Zemāk...


Redz, stundu portālam nepasekojam - un indivīds nav spējis noturēties, neierakstot piecus komentārus no vietas, turklāt atkal glupi apsaukājoties utml. Nav tā nekāda runas brīvība, piedodiet. Kamēr indivīds neiemācīsies elementāras labas uzvedības normas, dzēšam un dzēsīsim. Jo vairāk pūlēsies, jo vairāk izdzēsīsim.

Atbildēt

PIETIEK

12.05.2016. 15:29

»

omg

Savu viedokli par dvi es jau izteicu. Zemāk...


Par Mazpisānu - pavisam vienkārši un skaidri: mums ir palikuši divi garā vāji komentētāji.
Vienam ļoti gribas vienu un to pašu tekstu ierakstīt četras piecas reizes pēc kārtas. Aicinājām viņu tā nedarīt. Nesaprata. Tagad viņš vaiga sviedros ņemas, lai pusstundas laikā tekstus modificētu tiktāl, lai tos būtu iespējams atkārtoti ievietot, - un tad mēs tos nekavējoši izdzēšam. Un turpināsim tā rīkoties, kamēr cilvēks nesapratīs.
Otrs garā vājais ir Jūsu pieminētais. Viņam nekādi nepielec, ka vārda brīvība nenozīmē lamāties un apsaukāties. Un, kamēr nepielec, tikmēr dzēsīsim ārā arī visus viņa "komentārus".

Atbildēt

omg

12.05.2016. 14:54

»

Andrievs

God."pag. necenzēts", man patīkami redzēt, ka Jūs iestājaties par kaut jel kādu, kaut vai "mazpisānu CENZĒTS", bet vai nav tā, ka viņa aktivitāšu dēļ ikviena tēma kļūst par viņa personīgo kloāku...


Savu viedokli par dvi es jau izteicu. Zemāk.
Bet, izcenzējot mazpisānu, tiek izcenzēta objektivitāte. Vārda brīvība ir tad, kad katram ir tiesības izteikt savu viedokli, tik daudz reižu, tādā formā, kā viņš to spēj un vēlas, neskatoties uz to, ka kādam vai pat vairumam tas nepatīk vai nav pieņemams.
Es iestājos par to pašu, ko jūs ar savu ģimeni - par tiesībām brīvi paust savas domas (arī dumjās), par tiesībām sevi aizstāvēt situācijās, kad kāds izmanto tam doto varu nelietīgi (vai tas būtu igors no kooperatīva vai lapsa ar savu privātportālu, kurš uzdodas par "objektīvās patiesības paudēju").
Totalitārisms un nelietība nesākas likumos, tas ir mūsos. Un tas sākas ar sīkumiem - mutes aizbāšanu mazpisānam, kolektīvo citādi domājošo izvarošanu komentāros un beidzas ar neielaišanu kooperatīvā un dvi pieprasījumu paskaidrot, kāpēc igora privātais mūlis nonācis publiskā apritē.
Par tēmu - iesaku paņemt juristu. Vai beigt ķīvēties ar sistēmisko mafiju.
No privātpieredzes. 2015.g. manā tiesiskā valdījumā esošā pašvaldības nomas zemes gabalā ieradās man nepazīstama persona. Un sāka izvirzīt absurdas pretenzijas (tā esot viņa mantojamā zeme, ēka u.tml., utt.). Teicu, ka esmu pašvaldības nomnieks, neko nezinu, zināt negribu un pasūtīju .. uz pašvaldību risināt viņa problēmu. Bet nekā! Narkomāniskā paskata kekss uz pašvaldību nebrauc, bet sāk man izteikt draudus, par to, "ka te nekas nepaliks, .. " un man būšot "ļoti, ļooooti slikti...". Nu, dabiski, izņemu telefonu un sāku keksu filmēt. Viņu un viņa auto. Tai pašā dienā nosūtu iesniegumu policijai - pašvaldības un valsts. Par izteiktiem draudiem, mantas postīšanas draudiem utt. Gribat zināt rezultātu? Pašvaldības policija gada laikā nav spējusi uzrakstīt pat formālu atbildi. Valsts policija atbildi sniedza.. lol.. ieraksot vien to, ka persona braukusi ar auto, kurai uzlikti viltoti numuri (un to pašu informāciju viņiem sniedzu es, jo tas bija redzams no csdd datiem). Un viss! Pilnīgs čušs! Nekā vairāk!
Pirmais impulss? Ielikt draudētāja foto draugos.lv un facebook.com, noteikti atrastos kāds, kas pazīst. Zinat, kāpēc neieliku? Tāpēc, ka negribēju neko paskaidrot sivēnmātei no dvi.
Tāpēc, ka ar viltotiem auto numuriem var braukt, kas? Un kam par to nav nekas? Cīņā ar sistēmisko mafiju mēs vienmēr būsim zaudētāji, ja vien nepiesliesimies kādai no mafijas fakcijām. Jums ir vēlme? Laipni lūgti! Rakstiet tiesībsargam, sūdziet tiesā, stājieties partijā, algojiet juristu, darbojieties, ieguldiet līdzekļus un pūtiet šo triviālo konfliktu lielāku.. un pierādiet, ka mums ir tiesiska valsts, kurā var panākt savu interešu aizstāvību, ja ļoti iespringst. Neviens nevar liegt jums iespringt. Es, piemēram, izvēlos neiespringšanas taktiku. Un nākamreiz, kad pašvaldības deputāta, kurš noskatījis manu nomas īpašumu sev, sūtnis - narkomāns atbrauks un man draudēs, es nerakstīšu policijai, nesūdzēšos pietiek.com un prezidentam, bet draudētāja ķermeni ievietošu deputāta atkritumu konteinerā. Pa daļām. ( шутка! )

Atbildēt

Andrievs

12.05.2016. 14:20

»

Nikolajs Buivids

Ja DVI, tomēr, ierosinās administratīva pārkāpuma procesu, vajag rakstīt lūgumu lai pieaicināt procesā, ka eksperta, cilvēktiesības jomā, Latvijas Republikas Tiesībsarga...


Paldies! Es arī par to jau biju iedomājies, un Jūsu ieteikums vēl jo vairāk ierosina mani sākt rakstu darbu Tiesībsargam.

Atbildēt

Andrievs

12.05.2016. 14:00

»

pag. necenzēts

Lūdzu beidziet cenzēt mazpisānu CENZĒTS. Ja jau vārda brīvība, tad lai izpaužas. Nepatīk - nelasiet, neatbildiet, neiesaistieties diskusijā...


God."pag. necenzēts", man patīkami redzēt, ka Jūs iestājaties par kaut jel kādu, kaut vai "mazpisānu CENZĒTS", bet vai nav tā, ka viņa aktivitāšu dēļ ikviena tēma kļūst par viņa personīgo kloāku?!
Jūs taču ari tagad nekomentējat ne tieši šī raksta virsrakstu, ne raksta saturu, ne manu komentāru ar atbildi DVI, ne citu komentētāju viedokli par šo rakstu vai kaut vai Jūs būtu mani nopēlis, par manām aktivitātēm! Nē - ir "mazpisānu CENZĒTS", kurš sev uzurpējis tiesības būt visur, un Jūs viņam palīdzat justies ievērotam. Man ir skumji!
Es šajā portālā izlasu gandrīz visu, bet komentēt cenšos maksimāli reti, iespējami kodolīgi un ne vairāk, kā ar vienu komentāru pie tēmas, ja tā nav par mani personīgi.
Es domāju kā tā ir godīgi un pieklājīgi.
Es atbilstoši arī domāju, ka "mazpisānu CENZĒTS" sen jau visas pieklājības un godīguma robežas ir pārkāpis, un tāpēc arī godīgi saņem atbilstošu attieksmi pret sevi - bet protams tas ir tikai mans IMHO.

Atbildēt

reptilis

12.05.2016. 13:59

Ierēdņi vienkārši cenšās parādīt,ka darbojas...,ka ir vajadzīgi....,ka bez viņiem nu nekādi neiztikt....,ka par velti naudu nesaņem. Bet centīgs idiots var sadarīt lielākas ziepes nekā slinks maita.

Atbildēt

pag. necenzēts

12.05.2016. 13:53

»

CENZĒTS

...


Pamēģini psihopātu padarīt par savu sabiedroto! Aplauzīsies viens un divi. Ir situācijas, kad kompromisi nav iespējami. Un mēs šobrīd tajā situācijā dzīvojam. Psihopāti ir sabiedrojušies viens ar otru un teš pārējos uz nebēdu. Un mēs te bariņā emocionāli masturbējam jau gadus desmit, korī, kuru diriģē visādi orgānu atkritumi un lapsas. Manipulācija atstrādāta perfekti un tu arī kā papagailis atkārto savus copy-paste vāvuļojumus. Ja jau "gudri ļaudis mācās..", tad tev arī būtu laiks iemācīties pamainīt stilu un atzombēties no "likumi ir labi, pareizi un taisnīgi.. tikai jūs no tiem neko nesaprotat..", jo tā nu gluži nav gan.

Atbildēt

pag. necenzēts

12.05.2016. 13:43

Lūdzu beidziet cenzēt mazpisānu CENZĒTS. Ja jau vārda brīvība, tad lai izpaužas. Nepatīk - nelasiet, neatbildiet, neiesaistieties diskusijā.
P.S. mazpisāna "zināt likumu.. bla, bla, bla.." man arī nepatīk.. es par revolūciju un ar revolucionāru pārliecību.. bet aizbāzt muti mazpisānam ir riebīgi, pretīgi, nekorekti, nelietīgi.. es nevaru piedalīties tādās diskusijās, kur bariņš cenšas izvarot vienu, ar citādu viedokli.. bez tam mazpisānam daudz kur taisnība, īpaši par piecirst.com un lapsu (lol)

Atbildēt

................

12.05.2016. 13:05

Cik ,,dīvaini,, , un nevienu valsts iestādi neiteresē kapēc šis ,,frukts,, nepilda tiesas lēmumu?))))))))))))))))

Atbildēt

Nikolajs Buivids

12.05.2016. 12:47

»

hmm

emocionāls stāsts, bet.. FPDAL 7.6. pants vēl var būt, bet kādas valsts pārvaldes uzdevumus tad persona pilda??? ni, ni nebūs pareizi....un no jūtuba, visticamākais, DVI tomēr uzliks par pienākumu izņemt, bet tas, protams, neaizliegs izmantot policijā, prokuratūrā utt., kā pierādījumus...


Pēc Eiropas tiesas judikatūras runa iet ne tikai par Valsts amatpersonas, bet ari par publiskas personas, kuri ar savu darbību/bezdarbību, pamatojoties uz noteikumiem un likumiem ir tiesīgs ierobežot cilvēka tiesības.

Atbildēt

YO

12.05.2016. 12:45

Lejupládéjam sho video un pecak augshupladejam savos youtube profilos, lai video nepazud un netiek aizmirsts :)

Atbildēt

12.05.2016. 12:41

»

CENZĒTS

...


Tūlīt būs bai, bai trako Mazpusēn, Mikropisan, idiotisma apsēstais grafomān!

Vai pieņem kritiku, vai ārstējies. Tev visi to novēl draudzīgi, ja vien kads tev nemaksā, lai te pietaisītu un aptaisītu visus pēc kārtas.

Atbildēt

Andrievs

12.05.2016. 12:40

»

hmm

emocionāls stāsts, bet.. FPDAL 7.6. pants vēl var būt, bet kādas valsts pārvaldes uzdevumus tad persona pilda??? ni, ni nebūs pareizi....un no jūtuba, visticamākais, DVI tomēr uzliks par pienākumu izņemt, bet tas, protams, neaizliegs izmantot policijā, prokuratūrā utt., kā pierādījumus...


"no jūtuba, visticamākais, DVI tomēr uzliks par pienākumu izņemt"

Nu tad lai atrod to, kas lika un mēģina viņam pavēlēt.
Jā mēģinās to likšanu piesiet man, tad būs ilgi ilgi tiesu darbi.
Es jau šobrīd palūgšu PIETIEK, lai izvieto šos klipus uz saviem serveriem ārpus Latvijas

Atbildēt

Nikolajs Buivids

12.05.2016. 12:39

»

Andrievs

Ja jau ir palaimējies, ka Pietiek nopublicēja info par man no DVI atsūtīto pieprasījumu, tad te ielikšu arī atbildi, ko viņiem aizsūtīju. Starp citu - ievērojiet, ka viņi pieprasīja atbildi sniegt līdz 2.maija vakaram, kas bija 3 darbadienas no brīža, kad vēstuli saņēmu...


Priecājos par Jūsu izturību un domāju, ka Dievs Jums arī palīdzes. Novēlu Jums "VIKTORIJU". Taisnībai jāuzvar.

Cieņa Nikolajs Buivids.

Labi, ka pie mums ir vel neatkarīgs žurnālists - Lapa Lapsa, kurš, var būt, varēs apvienot mūsu tautu pret neliešiem un zagļiem no valsts varas uzurpatoriem.

Atbildēt

hmm

12.05.2016. 12:31

»

Andrievs

Ja jau ir palaimējies, ka Pietiek nopublicēja info par man no DVI atsūtīto pieprasījumu, tad te ielikšu arī atbildi, ko viņiem aizsūtīju. Starp citu - ievērojiet, ka viņi pieprasīja atbildi sniegt līdz 2.maija vakaram, kas bija 3 darbadienas no brīža, kad vēstuli saņēmu...


emocionāls stāsts, bet.. FPDAL 7.6. pants vēl var būt, bet kādas valsts pārvaldes uzdevumus tad persona pilda??? ni, ni nebūs pareizi....un no jūtuba, visticamākais, DVI tomēr uzliks par pienākumu izņemt, bet tas, protams, neaizliegs izmantot policijā, prokuratūrā utt., kā pierādījumus

tāpat, esot garāžu kooperatīvā persona jau nepildīja deputāta pienākumus...vajadzēja tomēr aiziet pie kompetenta jurista vai advokāta, lai atbilde nav tikai emocijas ar fona informāciju

Atbildēt

Andrievs

12.05.2016. 11:57

Ja jau ir palaimējies, ka Pietiek nopublicēja info par man no DVI atsūtīto pieprasījumu, tad te ielikšu arī atbildi, ko viņiem aizsūtīju. Starp citu - ievērojiet, ka viņi pieprasīja atbildi sniegt līdz 2.maija vakaram, kas bija 3 darbadienas no brīža, kad vēstuli saņēmu.


Datu Valsts inspekcijai
Andrievs Niedra p/k 261260-*****
Dzīv. Rīga, *************

Uz 25.04.2016. Nr N-2-1.801.

Esmu saņēmis jūsu vēstuli, kurā, atsaucoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likumu, tiek pieprasīta informācija par saturu vietnē https://www.youtube.com/channel/UCeSdjwGQlzWMKuND2bZPuLw
Šajā vietnē nav nekādu fizisku personu, bet ir izvietoti fiksēti pierādījumi tam, kādu patvaļu savu amata pienākumu izpildīšanas laikā veic amatpersona - AGĪKS “Vangažu Moto” priekšsēdētājs un Inčukalna Pašvaldības deputāts Igors Purmalis. Visa fiksētā informācija ir uzņemta tikai un vienīgi amatpersonas darba laikā un darba vietā.
Video un skaņas izvietošana šajā vietnē ir veikta, lai kaut jel kā aizsargātu savu īpašumu un savas ģimenes locekļu veselību un dzīvību, jo no amatpersonas AGĪKS “Vangažu Moto” priekšsēdētāja un Inčukalna pašvaldības deputāta Igora Purmaļa, kas redzama video ierakstā, ir vairākkārt izskanējuši draudi, kurus uztveru kā reālus draudus manas ģimenes locekļiem, tā kā tie izvērsās arī darbībās.
Jau vairāk kā gadu amatpersona AGĪKS “Vangažu Moto” priekšsēdētājs un Inčukalna pašvaldības deputāts Igors Purmalis vajā mani par viedokli, kuru izteicu par viņa darbību Inčukalna pašvaldībā (!!!) . Mans viedoklis, par kuru tieku vajāts, ir lasāms http://news.lv/Incukalna-Novada-Vestis/2015/01/09/paradoksu-nosparditie-ludz-zelastibu/print .
Terora, jau pret manu ģimeni kopumā, sākums ir aprakstīts vietnē http://vangazumoto.lv/sample-page/ , tur cita starpā ir rakstīt šādi:
“…Šeit es viennozīmīgi un nepārprotami paziņoju, ka šā gada 11.augusta rītā, apmēram pulkstenis 8:25 kooperatīva “Vangažu moto, Automašīnu garāžu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība 40103420367” priekšsēdētājs Igors Purmalis atradās uz mans garāžas lieveņa un absolūti nepārprotamā veidā ar nekādā veidā nepārprotamiem vārdiem izteica man tiešus draudus par mana īpašuma, mājas Egļupē drošību. Es uzskatu šos draudus par nepārprotamiem un ārkārtīgi nopietniem!
Tieši tāpēc jau šodien, 11.augustā steidzu uzrakstīt šo tekstu un izplatīt pēc iespējas plašāk, lai lūgtu palīdzību un aizstāvību…”
Ar šo informāciju un lūgumu palīdzēt es vērsos Iekšlietu ministrijā un Valsts policijā ar iesniegumiem.
Manam znotam, kurš absolūti likumīgi atradās mūsu garāžā, tika sapūsta acīs asaru gāze. Par to gan mans znots, gan mana sieva rakstīja iesniegumu Valsts policijai – sievas iesniegumu pievienoju pielikumā. Mana znota paziņam, kurš palīdzēja iekļūt mums pašiem SAVĀ garāžā, par atriebību sapūta acīs asaru gāzi. Tas redzams klipā https://www.youtube.com/watch?v=u1jUa3ddANU
Mana meita grūtniecības pēdējā mēnesī pie garāžas iebraukšanas vārtiem tika aizturēta, un par viņu un viņas vēl nedzimušo bērnu amatpersona AGĪKS “Vangažu Moto” priekšsēdētājs un Inčukalna Pašvaldības deputāts Igors Purmalis izteica jēlas replikas, kādas nevarētu skanēt no garīgi vesela vīrieša mutes, un kuru dēļ mana meita tika novesta līdz histēriskai raudāšanai.
Visas mūsu sūdzības un iesniegumi nonāca vai nu Inčukalna Pašvaldības policijā, kura ir tiešā Domes un deputātu pakalpībā, vai Valsts policijas Inčukalna iecirknī, izskatīšanai inspektorei, kura ir cita Inčukalna Pašvaldības deputāta sieva.
Mūsu sūdzības ir norakstītas kā nepierādāmas, jo neesot redz’ pietiekamu faktu.
Tāpēc turpmāk ik reizi, kad tuvojāmies savai garāžai, lūdzu ikvienu klātesošo, lai fiksē visu, kā mums atkal visticamāk uzbruks amatpersona AGĪKS “Vangažu Moto” priekšsēdētājs un Inčukalna Pašvaldības deputāts Igors Purmalis. Videoierakstā fiksētais ir daudz objektīvāks, nekā liecinieku liecības, kuras cieš gan no subjektīvisma, gan dažāda veida ieinteresētības, tendenciozitātes vai nepatiesuma. Lai mani nevarētu apvainot faktu izmainīšanā (izkropļošanā), video ir redzams, ka amatpersona izdara tīšas darbības, lai liegtu man tiesības izmantot mūsu ģimenes garāžu. Tā mūsu ģimenes lietošanā ir no 1975. gada. Savas tiesības esam aizstāvējuši tiesā. Esam saņēmuši mums labvēlīgu spriedumu, ko pievienoju pielikumā.
I. Purmaļa rīcību un draudus uzskatu par ārkārtīgi bīstamiem un neapšaubāmi reāliem, jo arī vietnē izvietotajā skaņas failā https://www.youtube.com/watch?v=E8SQY7YuSjM no 15. sekundes ir dzirdams - “Man nogalināt cilvēku – nospļauties” - un par to man personīgi nav nekādu šaubu, jo tagadējais amatpersona AGĪKS “Vangažu Moto” priekšsēdētājs un Inčukalna Pašvaldības deputāts Igors Purmalis ir daudzus gadus pavadījis aiz restēm.
Tā kā esmu daudzkārt lūdzis, bet neesmu varējis sagaidīt NEKĀDU palīdzību no oficiālām tiesībsargājošām institūcijām, tad uzskatu par vienīgo veidu, kā aizsargāties pret tālākiem likumpārkāpumiem no amatpersonas puses un aizsargātu sevi un savus ģimenes locekļus no šīs amatpersonas agresijas, ir paša spēkiem maksimāli fiksēt un maksimāli man pieejamiem līdzekļiem darīt zināmas ikvienam darbības, kas reāli notikušas pret mūsu ģimeni un mūsu draugiem. Filmēšanas laikā dotā amatpersona atradās savā darba vietā un uzskata, ka realizēja savas amata pilnvaras - AGĪKS „Vangažu moto” priekšsēdētājs, līdz ar to nekādi nevar uzskatīt , ka ar video fiksēšanu ir aizskartas personas tiesības uz privātās dzīves neaizskaramību.
Man ir pamats domāt, ka samērā plašā publicitāte ir sasniegusi mērķi, ar kādu tika veikta amatpersona AGĪKS “Vangažu Moto” priekšsēdētājs un Inčukalna Pašvaldības deputāta Igora Purmaļa darbību video fiksēšana un publicēšana – amatpersona I. Purmalis vismaz pagaidām un vismaz fiziski vairs nevienu neaiztiek.
Toties tagad teroru pret mūsu ģimeni amatpersona AGĪKS “Vangažu Moto” priekšsēdētājs un Inčukalna Pašvaldības deputāts Igors Purmalis veic, piesaistot dažāds valsts un pašvaldību institūcijas. Pret mani ir ierosināta administratīvā lieta it kā par patvaļu, jo es esot nelikumīgi mēģinājis iekļūt garāžu kooperatīva teritorijā. Mans iesniegums Valsts policijai pielikumā.
Vajāšana tagad ir vērsta arī pret manu brāli (arī vangažnieku un garāžu kooperatīva biedru) Gunti Niedru, uzsūtot viņam būvvaldes pārbaudes. Viņa iesniegumu Inčukalna pašvaldībai par vajāšanu no amatpersonas AGĪKS “Vangažu Moto” priekšsēdētāja un Inčukalna Pašvaldības deputātā Igora Purmaļa puses pievienoju pielikumā.
FPDAL 7.pants nosaka, ka Personas datu apstrāde ir atļauta, ja datu apstrāde nepieciešama, lai nodrošinātu sabiedrības interešu ievērošanu vai realizētu publiskās varas uzdevumus, kuru veikšanai personas dati ir nodoti pārzinim vai pārraidīti trešajai personai.
Video publicēšana Youtube ir un būs izmisuma soļi, lai apstādinātu amatpersonas AGĪKS “Vangažu Moto” priekšsēdētāja un Inčukalna Pašvaldības deputātā Igora Purmaļa darbības. Mana ģimene tiek vajāta!!! Netiek pildīts tiesas spriedums! Tieši pretēji, izmantojot savu ietekmi pašvaldībā, iesniegumi par Purmaļa darbībām tiek izskatīti virspusēji, vai netiek izskatīti vispār. Piemēram, Ētikas komisija, nespējot atteikt sūdzības izskatīšanu vispār, izteica aizrādījumu šādā formā: “Inčukalna novada domes deputātu Ētikas komisija pieņēma lēmumu ieteikt Inčukalna novada domes deputātam Igoram Purmalim ievērot Inčukalna novada domes deputātu Ētikas kodeksa 6. un 7. punktu” http://news.lv/Incukalna-Novada-Vestis/2016/04/08/etikas-komisija-informe . Toties nepamatotie ziņojumi policijā tiek izskatīti ar īpašu rūpību. Es tieku atrauts no darba pienākumu pildīšanas, neskaitāmas reizes sniedzu skaidrojumus par darbībām, kuras neesmu darījis.
Arī jūsu atsūtīto informācijas pieprasījumu uzskatu par mūsu ģimenes daudzpusīgās vajāšanas sastāvdaļu! Tomēr ceru, ka manis sniegtais notikumu izklāsts ir pietiekams, lai vismaz jūsu iestāde šo vajāšanu, jums I.Purmaļa iecerētajā lomā, tālāk neturpinātu.

Rīgā, 2016. gada 2. maijā parakstīts ar e-parakstu _________________________
A.Niedra mob. 2********
Pielikumā:
Manas sievas Ineses Niedras iesniegumu Valsts policijai, par vardarbību pret mūsu znotu;
Tiesas spriedums par garāžu teritorijas lietošanu;
Iesniegums Valsts policijai, par it kā manu patvaļu;
Mana brāļa Gunta Niedras iesniegums Inčukalna Domei, par vajāšanu pret viņu un mani.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

12.05.2016. 10:09

Ja DVI, tomēr, ierosinās administratīva pārkāpuma procesu, vajag rakstīt lūgumu lai pieaicināt procesā, ka eksperta, cilvēktiesības jomā, Latvijas Republikas Tiesībsarga.

Tas ir vajag, ari tāpēc, lai izpildīt Satversmes 92.pantu, kuru pēc Satversmes 116 pantu nevar ierobežot ar likumu.

Tas, pagaidām, ir vis, ko es varu pateikt.

Atbildēt

b. Nevilks

12.05.2016. 09:55

Aha, aha.

Kad sorosiitu liidzskreejeeji izplata pretlikumiigi ieguutu privaatpersonu finanshu informaaciju, tad viss ir shtokos.

Kad Jaaniitis pasaka, ka Anninja ir mauka, tad taa ir neatljauta personas datu apstraade.

Nice country you got there, guys.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

12.05.2016. 09:47

Diemžēl Latvijas Republikā nav institūcijas, izņemot Tiesībsarga, kurai būtu pienākums līdzsvarot divas fundamentālus Cilvēka tiesības: tiesības uz privāto dzīvi un tiesības uz vārdā brīvību. Bet DVI piemēro savu likumu, atravējot tos no citiem likumiem.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

12.05.2016. 09:36

Nofilmēta persona, ierobežojot cilvēka tiesības piekļūt garāžām, uzstājas nevis, ka fiziska persona, bet ka amatpersona.

Tāpēc, pēc manam domam, attiecība uz viņu, kad viņa pilda savas amatpienākumus, sargājot garāžu, nedrīkst piemērot Fizisko personu datu aizsardzības likumu, jo šā likuma mērķis ir aizsargāt fizisko personu, nevis amatpersonas, pamattiesības un brīvības, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību, attiecībā uz fiziskās personas datu apstrādi. (sk. likuma 1.pantu)

Atbildēt

kuku

12.05.2016. 08:42

Kamēr šī dāmīte nedabūs pa kaklu mums būs vēl daudz problēmu. Un, interesanti, kādā veidā šī t.s. inspekcija ir dabūjusi datus par personu, kurai jāsniedz paskaidrojumi? Manuprāt šī iestāde nav to iestāžu sarakstā kura tāpat no zila gaisa var pieprasīt jebkuras personas atrašnās vietas adresi.

Atbildēt

Panamas papīrs

12.05.2016. 08:02

»

Lato Lapsam

...


Nu, nu. Tad nu gan noziegums! Prasts civilstrīds.

Atbildēt

Nu gan pietiek!

12.05.2016. 07:58

»

mx

Eiroskeptiķa kungs, kā Jūs varat kādam palīdzēt, ja pat 3 vārdus nespējat uzrakstīt bez kļūdām


Neņemiet vērā šos uzbrukumus - tie nāk no trakā Mazpusēna, iesauka Mazpisāns, un Sergeja, Denisa, kas ir nenormālais Kremļa izbijušais padlaiku profesors A.Priedītis (šodien darbu viņam neatrast, jo nekvalificējas, bet turpina zinātnisko komunismu). Te viņi tup un visus nacionāli noskaņotos latviešus kā Žuli, piemēram, regulāri norej. Savdabīgā suņu būda. Tup un norej. Līdzīgu suņu būdu uz šova pamatiem veido Āboltiņa starp diviem muļķiem - Piebalgu un Smiltēnu. Diviem jefreitoriem tagad uz Solvitas-Cepļa pavēli jācīnās par viņas vietu Vienotībā. Reģionu vēlētāju iesaistot idiotiskā teatrālā šovā.

Atbildēt

Nu gan pietiek!

12.05.2016. 07:51

»

Nikolajs Buivids

Pavasarīgs pacienta saasinājums no Tvaika iela


Cenzēts ir trakais Mazpisāns -Untūns Mazpusēns, kurš sevi uzskata par dzejnieku.

Atbildēt

ods

11.05.2016. 23:50

Smaids māca-jāmāk noformēt.

Atbildēt

Cenzētam

11.05.2016. 23:47

Ko tad kungs ieteiksiet - iet uz citu bedri, kur tev norāda - komentēt atļauts tikai reģistrētiem lietotājiem? Vēl ir iespēja atbalstīt štata komentētājus ar + vai - ,vēl citā bedrē pēc Kikī parauga - īkšķis uz augšu vai leju. Atļaušos minēt - tas izdomāts svēto govju aizsardzībai (labi, ja vēl tās būtu govis) :)

Atbildēt

Simbis

11.05.2016. 23:13

Tad jau Panorāma vairs nevarēs rādīt reportāžas, intervēt uz ielām u.t.t., neveicot saskaņošanu ar visiem ļautiņiem:)

Atbildēt

Nikolajs Buivids

11.05.2016. 22:21

Vienlaikus sabiedrības interesēs ir arī novērst vai pārtraukt amatpersonas
prettiesisku rīcību neatkarīgi no tā, kurā laikā tā tiek veikta. Atbildīgai institūcijai būtu
jāveic privātpersonas fiksētā likumpārkāpuma apstākļu vispusīga izvērtēšana. Minētais
pienākums iestādei saglabājas arī tad, ja privātpersona kādu iemeslu dēļ ir izvēlējusies
publiskot šo informāciju, lai gan nav noticis konkrētas personas interešu vai tiesību
aizskārums.
Tiesības paust viedokli un sabiedrības diskusijas politikas jomā būtu apdraudētas, ja
publiskās amatpersonas varētu tās ierobežot (cenzēt), atsaucoties uz savu privāto tiesību
aizsardzību. Turklāt, izmantojot amatam piešķirtās pilnvaras savu privāto tiesību
aizsardzībai, amatpersona var nonākt interešu konfliktā, proti, izmantot publisko varu
(dienesta stāvokli) personiskās interesēs.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

11.05.2016. 22:15

»

mx

Eiroskeptiķa kungs, kā Jūs varat kādam palīdzēt, ja pat 3 vārdus nespējat uzrakstīt bez kļūdām


Tiem kas iestājās uz nacionālu korķi un no tā atrodas reibumā, lūdzu man vairāk ne rakstīt.Neatbildēšu.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

11.05.2016. 22:08

»

CENZĒTS

...


Pavasarīgs pacienta saasinājums no Tvaika iela?

Atbildēt

Nikolajs Buivids

11.05.2016. 21:49

»

mx

Eiroskeptiķa kungs, kā Jūs varat kādam palīdzēt, ja pat 3 vārdus nespējat uzrakstīt bez kļūdām


Iemauciet, tad rakstīšu pareizi.
Bet neskatoties uz Jūs minēto es daudziem cilvekam jau palīdzēju.

Bet man liekas ka Jūs esiet "zaslanij kazčok" no provokatoriem un neesat latvietis.

Atbildēt

mx

11.05.2016. 21:05

»

Nikolajs Buivids

Ina, Jums ir tiesības uz aizstāvju pēc Latvijas APK normas


Eiroskeptiķa kungs, kā Jūs varat kādam palīdzēt, ja pat 3 vārdus nespējat uzrakstīt bez kļūdām?

Atbildēt

Nikolajs Buivids

11.05.2016. 20:24

»

ina

Esmu līdzīgā situācijā. Ari man 18 maijā jāierodas Datu inspekcijā uz protokola sastādīšanu par video kas tika publicēts Tvnet http://www.tvnet.lv/online_tv/51666-lasitaja_bauskas_novada_vecsaule_sadistiski_un_anomali_izturas_pret_majlopu...


Ina, Jums ir tiesības uz aizstāvju pēc Latvijas APK normas.

Piezvaniet man Nikolajam Buividam pa tālruni - 25876831, var būt es jums varēšu palīdziet.

Atbildēt

jauniba

11.05.2016. 20:08

Dalamies, spiežam "patīk" zem video. Maksimali vajag popularizet šo "vadītāju", vecajai psrs skolai galīgi nepatīk tas cik ātri informācija izplatās mūsdienās :)

Atbildēt

ēdy

11.05.2016. 19:09

Mans video. Kur gribu, tur lieku.
Jaut. - Kādi personas dati šai video tika publicēti.
Mans viedoklis par redzamo - Kāds, kurš sevi nosauc par sargu, imitē ka strādā. Viņam ir jābūt darba aprakstam, kura visticamāk nav. Ja tāds būtu un viņš būtu saņēmis pareizu instrukcuju, sen būtu izsaucis policiju un uzrakstījis ziņojumu.
Sargs reāli pārsniedz savas pilnvaras.
DVI - parodija.
Un lai man nebūtu japatentē mans viedoklis, skaidrosi /isi un kodolīgi - atsaucoties uz satversmes 100 pantu, es komentārā paužu savu personīgo viedokli.

Atbildēt

ina

11.05.2016. 18:48

»

Ripa

Domāju, ka DVI tā īsti lamāt nav par ko...


Vai tad Latvijā ir normāla policija? Policijai ir vienalga par vienkārša cilvēka nelaimi.

Atbildēt

VB

11.05.2016. 18:48

»

Ripa

Domāju, ka DVI tā īsti lamāt nav par ko...


"...kaut vai kā divi bomži kož un ielikt "Draugos"..."
Pat, ja viņi to tāpat jau dara publiski, publiskā tēlpā, teiksim uz ielas? Vai tā?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...