Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Daiga Avdejanova, Datu valsts inspekcijas direktore
28.12.2019.
Komentāri (28)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

06.02.2020. 18:49

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Ļoti interesanti

03.01.2020. 20:54

»

patiesībā

1. tava paškritika, tostarp attiecībā uz tavu "bla-bla-bla tukš*tirsanu", ir visnotaļ objektīva, neapšaubāmi un atkārtoti pārliecinoši...


Tuvojas pusnakts. Un taps nākamais bla-bla gabals.
Patiešām, cilvēciņam ir grūtības īsāk pateikt domu!

Atbildēt

patiesībā

02.01.2020. 23:40

»

Atkārtošos

Atkārtošos


1. tava paškritika, tostarp attiecībā uz tavu "bla-bla-bla tukš*tirsanu", ir visnotaļ objektīva, neapšaubāmi un atkārtoti pārliecinoši.

2. tava lumpen"pašapziņa" ir nekas cits, kā vien absolūti nepamatota pašslavināšanās, kā ir atkārtoti apstiprinājies.

3. Personīgi man nav absolūti nekādas vēlēšanās / motivācijas par jebko pārliecināt mikrocefālus bio.gaļas izstrādājumus. Jo, tradicionāli - tikai un vienīgi izmantoju iespēju publiskajā telpā "proponēt" to, ko uzskatīju par nepieciešamu un, cita starpā, arī par elementāri pašsaprotamu jebkuram normāli smadzeņot spējīgam cilvēkam. Par pārējiem (visiem & jebkādiem) mentāli apgrūtinātiem personāžiem, īpaši jau par iepriekš minētajiem mikrocefālajiem fiškas brāķiem - "nospļauties un izberzēt", kā smejies.
-----------

Ir sacīts: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas." ;)

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna."

P.S. EKTD, defektīvā "atkārtotāja", ar visu savu mikrocefālo "bla-bla-bla tukš*tirsanu" un saviem publiski izmaurotajiem "ūperkonfidenciālajiem" personas datiem, kas PATIESĪBĀ neinteresē pilnīgi nevienu, izņemot pašu maurotāju. :D:D

Atbildēt

patiesībā - pat ļoti interesanti

01.01.2020. 23:06

»

Autorei

Pašapziņa nav tas pats, kas pašslavināšanās...


Kāds ir pamatojums apgalvojumam, ka izvēlētais citāts no aktuālās publikācijas ir "pašslavināšanās" – nevis patiesība un konkrētās amatpersonas personīgās pieredzes apliecinājums, ko nav nepieciešams slēpt no sabiedrības (t.sk. pat no tā dēvētajiem "heiteriem" jeb aprējējiem, kam pašiem, visticamāk, nekad nav ienākusies tamlīdzīga pieredze un arī nepiemīt šādas visnotaļ atzīstamas profesionālās / cilvēciskās kvalitātes)?

Kāds ir pamatojums apgalvojumam, ka "kantoris atbild ar bezgalīgiem bla-bla, tā vietā, lai paskaidrotu īsi un skaidri" – ja "kantoris" (DVI, tātad) arī konkrētajā komunikācijā jeb "portālā ievietotajā sarakstē" ir skaidri un nepārprotami norādījis tikai un vienīgi pašu nepieciešamāko juridisko (normatīvo) argumentāciju u.c. atbilstoši saistīto informāciju iespējami minimālā apjomā, kas ir elementāri saprotama un attiecīgi max. lietderīgi izmantojama jebkuram normālam interesentam (protams, izņemot tos bezcerīgi aprobežotos personāžus, kam jebkura, kaut vai viena vienīga un kaut vai minimāli izvērstāka frāze, kas pārsniedz vispārzināmo "140 zīmju" lumpendebilizācijas formātu, jau skaitās "bezgalīgs bla-bla")?

Kāpēc kā pārmetošs vai pat "vainu inkriminējošs" tiek izmantos apgalvojums: "DVD taču zina, ka ne visi valsts iedzīvotāji ir juristi!" – ja jebkuram normālam cilvēkam ir elementāri pašsaprotami pienācīgi pilnvērtīgi zināt, izlietot un aizsargāt savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS, un par to NAV atbildīgs vai "vainojams" NEVIENS cits fiz. / jur. / publ. personāžs (t.sk. arī DVI), kā vien – TIKAI un VIENĪGI personīgi PATS attiecīgo LIKUMĪGO TIESĪBU subjekts?

----------

Ir sacīts (cita starpā - jau aizpērnajā gadsimtā to akcentējis arī leģendārais literārklasiķis Nikolajs Gogolis): "Nav ko vainot spoguli, ja (PAŠIEM) mūlis šķībs!"

Laiki (arī valstis, to iekārtas, pārvaldes modeļi, sabiedrības, "titulnācijas" u.t.t.) mainās – tautas parunas un taml. laika pārbaudi izturējušas atziņas "strādā" joprojām, t.sk. arī šajā pašreizējā MUĻĶU zemes pseido "valstī" eurolatvānijā: mēģinot vainot ("klīniskākajos" gadījumos - arī apspļaudīt, sasist un taml. "ietekmēt") spoguli, oriģinālā ‘bilde’ NEMAINĀS, tak' jau... ;)

Atbildēt

netikaipietiek lasītājs

01.01.2020. 20:26

»

paardomas

Godīgam cilvēkam nav nekā slēpjama.Kam vajadzīga šī inspekcija


Ir tikai vēl neatklātie un vēl neapzagtie.Pagaidām.

Atbildēt

Autorei

01.01.2020. 14:09

Pašapziņa nav tas pats, kas pašslavināšanās.

"Pildot Datu valsts inspekcijas direktora amata pienākumus, saņemot un izskatot iedzīvotāju iesniegumus, esmu izdzīvojusi katru iesniegumā minēto dzīves situāciju kā savu, izvērtēju katru gadījumu atsevišķi..." Un kantoris atbild ar bezgalīgiem bla-bla, tā vietā, lai paskaidrotu īsi un skaidri. DVI taču zina, ka ne visi valsts iedzīvotāji ir juristi! Un tad, pēc portālā ievietotās sarakstes, top šis raksts. Kā jau teicu, - labāk nebūtu tapis! Tas šobrīd atrodas piemērotā sadaļā...

Atbildēt

interesanti

31.12.2019. 22:07

»

Autore

Izpaudās ar pašslavināšanos. Tā nav laba īpašība


Kā pamatota pašapziņa var iegriezt, ja nekas no autores "pašslavināšanās" nav samelots? Un kādas ir tās labās īpašības, ar kurām būtu jāizpaužas šādos gadījumos?

Atbildēt

Autore

31.12.2019. 12:38

»

interesanti

Kāpēc iegrieza un tieši kā iegrieza, kā tas ir izpaudies


Izpaudās ar pašslavināšanos. Tā nav laba īpašība...

Atbildēt

interesanti

31.12.2019. 01:37

»

Nu

labāk autore nebūtu rakstījusi! Labi sev iegrieza


Kāpēc iegrieza un tieši kā iegrieza, kā tas ir izpaudies?

Atbildēt

Nu

30.12.2019. 19:06

labāk autore nebūtu rakstījusi! Labi sev iegrieza...

Atbildēt

Inese

29.12.2019. 23:30

Naivums manos gados! Kā pilsonis parastais es saskāros ar Depo praksi uz čeka, ja izmantota lojalitātes karte, drukāt manus personas datus (pilnu personas kodu un adresi), tas man nepatika, vērsos pie Depo - bez rezultāta. Uzrakstiju DVI un sākās interesants process - izrādās, ka pie viņiem iesniegums jāizpilda pēc formas, kura ir skaidra tikai kvalificētiem juristiem saziņā ar Satversmes tiesu, tomēr saņēmu atbildi, ka esmu muļķe un nemāku rakstīt, kā Dvi prasa, Depo neko nemaina. Sarakste ar Dvi turpinājās, viņu atbildes bija uz - apm 3lpp. ar izvilkumiem no Latvijas, ES normatīvajiem aktiem par tēmu *mēs esam balti un pūkaini, bet tu esi stulbs cilvēks parastais, kurš neko nesaprot no mūsu augstās matērijas valsts pārvaldē*. Bet Depo joprojām drukā manus datus uz čekiem. Pēdējā atbilde no Dvi - mēs jums nepalīdzēsim. Mana sarakste ar Dvi ir nosūtīta Lato Lapsam.

Atbildēt

kingsize

29.12.2019. 18:11

»

jautaajums

Varbūt pietiks izaicinājumu?Varbūt sākt dzīvot


Piemēram,apgādāt kūmiņu ar glamūrīgākām bildēm.

Atbildēt

kaķa smiekli

29.12.2019. 17:39

»

paardomas

Godīgam cilvēkam nav nekā slēpjama.Kam vajadzīga šī inspekcija


Kamēr būs negodīgi cilvēki, godīgajiem nākas domāt par savu datu aizsardzību. Neizliecieties godīgāks par Jēzu.

Atbildēt

nu un

29.12.2019. 14:20

»

un

kas ta tu būtu? Tā skapja duru virinātājs vai


kas tu tāda būtu? Sava netradicionālo margināļu pietiŗst-komas skapja dura vai viŗinātāja?

Atbildēt

skaidrs

29.12.2019. 14:15

»

haha

Ko tad nu būsi salietojies, zaķīt


Ko tad nu atkal būsi sasūkājies un salaizījies pietiŗst-komas zoofilu skapī, pasīvais kaķīt?

Atbildēt

jautaajums

29.12.2019. 07:35

Varbūt pietiks izaicinājumu?Varbūt sākt dzīvot?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

29.12.2019. 05:36

Nav norādīts uzlikto sodu skaits!

Atbildēt

gandrīz skaidrā

29.12.2019. 00:55

»

skaidrs

Mežā vēl varot sēnes atrast


pa mežu sliktās sēnes sarijies?

Atbildēt

haha

28.12.2019. 23:07

»

skaidrs

Mežā vēl varot sēnes atrast


daudz atradi un visas apēdi?

Atbildēt

skaidrs

28.12.2019. 22:59

»

haha

Ko tad nu būsi salietojies, zaķīt


Mežā vēl varot sēnes atrast.

Atbildēt

haha

28.12.2019. 20:25

»

tipisks

pietiek.com skapja vēl atlikušo zombiju līmenītis


Ko tad nu būsi salietojies, zaķīt?

Atbildēt

tipisks

28.12.2019. 19:40

»

paardomas

Godīgam cilvēkam nav nekā slēpjama.Kam vajadzīga šī inspekcija


pietiek.com skapja vēl atlikušo zombiju līmenītis...

Atbildēt

SS

28.12.2019. 19:25

Būs šveices miroņa preses sekretāre! Visi dotumi ir!

Atbildēt

paardomas

28.12.2019. 19:21

Godīgam cilvēkam nav nekā slēpjama.Kam vajadzīga šī inspekcija?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...