Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

esse

15.05.2015. 05:54

»

Stroncijs

Izsaki līdzjūtību šiem „cilvēciņiem”, okupantiem, slepkavām un izvarotājiem, kas ienāca Latvijā? Kas ievācās uz Sibīriju izvesto latviešu dzīvokļos, izvaroja viņu meitas, sievas un visu latviešu kultūru? Tu, Lapsa, esi pie pilna prāta...


Lūk, tādi ļautiņi kā jūs, jau ir tie, kuri vairo krievu agresivitāti un skaitu 9. maijā. Ja neesi pamanījis, mēs tomēr dzīvojam demokrātijā, un tomēr kaut attālas tolerances iezīmes būtu jāievēro. Bet kur nu! Tā kā nekādas pozitīvas programmas pašiem nav, tad viss tiek balstīts tikai uz krievu nīšanu. Žēl, bet tā tiešām ir.

Atbildēt

prīdis

15.05.2015. 01:53

»

Daumants

Lato savā taisnprātībā jau sāk jaukt cēloņus ar sekām. Uzdodot jauitājumu: ''Kur ir tās jūsu pašu mūslaiku uzvaras, ko jūs varat iebāzt degunā, lūk, tiem tur nabaga apstulbinātajiem krieviem,'' viņš neredz un negrib redzēt atbildi- nebūtu šo krievu (nebūsim politkorekti) 50 okupācijas gadu, būtu mums...


Bet mus taču nu jau 25 gadus ir viens vienīgs pastalu brīvības veiksmesstāsts! A kur Uzvaras, kur svinību dātumi? Ko varam nosvinēt, šajos 25 gados jauki paveiktu?
Lepoties gan ir ar ko (no angļu val. pride).

Atbildēt

Nu jau pietiek

15.05.2015. 00:57

»

Aloīzs

Lato praktiski noliedz tēzi,ka viens fašisms uzvarēja otru fašismu.Un fašisma uzvaru nav ētiski ne atzīmēt,ne svinēt, ne saukt par lielo Uzvaru,ne par mazo.Un šie krievi praktiski nekā negrib zināt par to,ka viņi uzvarēja karu ,ko paši iesāka


Uz palīgskolas sākumklasīti, nožēlojami analfabētiskais lumpeni, ar steigu - apgūt vēl joprojām neapgūto (?!?) dzimto (?) valodu vismaz puslīdz pieklājīgā "kapacitātē".

Atbildēt

oho

15.05.2015. 00:56

9.maija histērija un ar histēriju es domāju to "svinēšanu", ir pelnījusi tikai ņirgāšanos un zākas. Vāji slēpts impērisms un fašisms tur tiek propogandēts. Karā bojā gājušos visi ir aizmirsuši un tas pārvērties par impērijas pašapziņas kačāšanas pasākumu. Apdzērušos ļautiņu ālēšanās uz mirušo kauliem. Nezinu vai tas ir efektīvi un nezinu vai tās radības, kas aizmirsušas visu cilvēcisko, var kāds vairs vest pie prāta, bet klusēšana lupatiņā arī nav variants un noteikti neko šajā attieksmē nemainīs. Bet skaidri kritiska attieksme vismaz palīdzēs nākt pie prāta tai daļai, kas prātu vēl nav gluži zaudējuši. Tādi cilvēki ir. Arī pašā Krievijā cilvēki sāk saprast, ka ar kara beigu atzīmēšanu un kritušo piemiņu tam balagānam vairs nav nekāda satura. Jā, tādu ir mazākums, bet viņu skaits aug.

Atbildēt

Nu jau pietiek

15.05.2015. 00:54

»

Kaimiņš

.. tas kas man nepatīk, ka latvijā ir cilvēki kuri krieviem ienākot nobalsos referendumā par pievienošanos Pskovas guberņai - un 9.maijā viņi tik demonstrē to kā balsos, kad ienāks krievu tanki...


Uz palīgskolu, nožēlojami analfabētiskais lumpeni, ar steigu - apgūt vēl joprojām neapgūto (?!?) dzimto (?) valodu vismaz puslīdz pieklājīgā "kapacitātē".

Atbildēt

Domājošais latvietis

15.05.2015. 00:24

Godājamais Lapsas kungs!
Lai cik nikni un riskējot ar savu drošību Jūs esat savās grāmatās vērsies pret mūsu oligarhiem, tomēr arvien un atkal rodas sajūta, ka Jūs dzīvojat tādā kā izdomātā, ar paša varu un gudrību izpolsterētā pasaulē, kurai nav nekāda sakara ar realitāti!
Lai arī mani darbi neatkarīgas Latvijas labā nekad nebūs samērojami ar G.Astras un J.Ziemeļa darbiem, tomēr man šķiet pilnīgi nenormāli, ka maniem bērniem (jauniešiem) 9.maijā pirms iekāpšanas tramvajā, kas kursē netālu no "Uzvaras" parka, ir jānomaina mobilā tālruņa melodija no latviešu dziesmas uz kādu angļu valodā skanošu dziesmu un klusībā jālūdz Dievs, lai tikai neviens nepiezvana, jo tad nāksies savā valstī Latvijā(!) baidīties runāt latviski! Iekāpjot transportā pilnā ar jau dienas laikā piedzērušiem "kolorādo" krieviem meitenes baidās, pamatoti baidās no piekaušanas par to, ka runās latviski!
Jums tas šķiet neticami? Atmetiet aizspriedumus un nākošajā 9.maijā aizbrauciet uz Pārdaugavu, nē, ne provocēt, bet vienkārši pastaigāties pa Arkādijas parku un iepazīties ar realitāti.
Kad Krievijas domē, siekalas uz visām pusēm šļakstinādams, Žirinovskis brēc:"Nāvi latviešu fašistiem!", man tas šķiet pretīgi un ļauni, bet ne pretdabiski. Bet, ja tas pats mums jāklausās savā dzimtenē un nevienam pret to nedrīkst būt iebildumi - TAD TAS PATIEŠĀM IR ŠAUSMĪGI!
Un kā, Jums, Lapsas kungs?

Gribat teikt - pārspīlējumi? Izejiet no paša radītās ilūzijas, kurā patiess ļaunums mājo tikai mūsu "100 krēslos". Bilde būs pilnīgi cita.

Atbildēt

Aloīzs

15.05.2015. 00:05

Lato praktiski noliedz tēzi,ka viens fašisms uzvarēja otru fašismu.Un fašisma uzvaru nav ētiski ne atzīmēt,ne svinēt, ne saukt par lielo Uzvaru,ne par mazo.Un šie krievi praktiski nekā negrib zināt par to,ka viņi uzvarēja karu ,ko paši iesāka.

Atbildēt

Daumants

15.05.2015. 00:03

Lato savā taisnprātībā jau sāk jaukt cēloņus ar sekām. Uzdodot jauitājumu: ''Kur ir tās jūsu pašu mūslaiku uzvaras, ko jūs varat iebāzt degunā, lūk, tiem tur nabaga apstulbinātajiem krieviem,'' viņš neredz un negrib redzēt atbildi- nebūtu šo krievu (nebūsim politkorekti) 50 okupācijas gadu, būtu mums i savas Uzvaras ,i būtu ar ko lepoties.

Atbildēt

Kaimiņš

14.05.2015. 23:27

.. tas kas man nepatīk, ka latvijā ir cilvēki kuri krieviem ienākot nobalsos referendumā par pievienošanos Pskovas guberņai - un 9.maijā viņi tik demonstrē to kā balsos, kad ienāks krievu tanki..

.. vēl man nepatīk, ka dēļ tā ka 60 gadus viņi un viņu pēcnācēji nav iemācijušies pat sasveicināties, mani sīkie latvijā darbu bez krievu valodas zināšanām dabūt nevarēs..

.. tīri praktiskas lietas..

A tā - lai svin.. Pskovā, Maskavā, Irkutskā, Vladivastokā...

Atbildēt

Karote

14.05.2015. 22:36

Latviešiem, tāpat kā visām tautām, spogulī skatities nepatīk.Piedevām propoganda ērti lietojama iekšpolitiski rullē aizvien. Veselas partijas zaļi dzīvo no sabiedrības sašķeltības.Un ienaidnieka tēls tāpat kā Krievijā, izrādās arī eiropeiskajiem bāleliņiem lieliski lietojamms :)

Atbildēt

tu esi pie pilna prāta ?

14.05.2015. 22:35

»

Stroncijs

Izsaki līdzjūtību šiem „cilvēciņiem”, okupantiem, slepkavām un izvarotājiem, kas ienāca Latvijā? Kas ievācās uz Sibīriju izvesto latviešu dzīvokļos, izvaroja viņu meitas, sievas un visu latviešu kultūru? Tu, Lapsa, esi pie pilna prāta...


Jā Stroncij, kas finsnsē Latviju ? Kas dod naudu visam, kas te notiek ? Kas Tevi finansē ? Kas esi TU ?
Kāpēc nepadzini komunistus no Latvijas varas? Ko okupantus nepierunāji aizbraukt ? Ko neievēlēji prezidentu par kuru nav jākaunas ? Ko atbalsti netaisnību un tos 100 neliešus ? Ko prasi no citiem, ja pats pieļāvi šo noziedzīgo sistēmu?

Atbildēt

krievu d.rslaiža

14.05.2015. 22:03

Vispār tā nav tava māja, bet laikam gan bankas, jo tikai bankas vergs un utubunga var tik prasti laizīt okupantiem. Musurs.

Atbildēt

Nemo

14.05.2015. 21:55

»

Stroncijs

Izsaki līdzjūtību šiem cilvēciņiem, okupantiem, slepkavām un izvarotājiem, kas ienāca Latvijā? Kas ievācās uz Sibīriju izvesto latviešu dzīvokļos, izvaroja viņu metas, sievas un visu latviešu kultūru? Tu, Lapsa, esi pie pilna prāta...


ceru ka lapsa zina ari to ka sie okupantu pecteci draugos pat 80 gadigas sivietes sola uzsedinat uz naza, tik par jautajumu lai paskaidro kas ir nacisti, un sie svinetaji ejot maja no tas orgijas ar tam gej orgism lenem, policistus utt jau sauca par fasistiem, ja atlavas ko okupantam aizradit..

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

14.05.2015. 21:36

Pēc šī šedevra bauriem sāksies naida epilepsija

Atbildēt

Stroncijs

14.05.2015. 20:40

Izsaki līdzjūtību šiem „cilvēciņiem”, okupantiem, slepkavām un izvarotājiem, kas ienāca Latvijā? Kas ievācās uz Sibīriju izvesto latviešu dzīvokļos, izvaroja viņu meitas, sievas un visu latviešu kultūru? Tu, Lapsa, esi pie pilna prāta?

Lai tak viņi piedzeras zināmā datumā pie saviem betona bluķiem, ja reiz nav aizbraukuši uz Krieviju atpakaļ. Un nosprāgst. Jāieved jauna rubrika – ciki no viņiem pēc katriem šiem „svētkiem” no pārdzeršanās nonāk morgā. Šis skaitlis gan būtu svētki mums.

Kapēc, tu Lapsa, nerunā par to savā portāla, ka N.Ušakovs, 9.maija svinībās pie betona bluķiem Uzvaras laukumā savu uzrunu neteica latviešu valodā?

Kas finansē šo portālu, tagad rodas jautājumi. Šie okupanti ne ar ko nav labāki par komunistiem, kas joprojām pārvalda Latviju , bet kas esi , tu Lapsa?

Atbildēt

Stroncijs

14.05.2015. 20:34

Izsaki līdzjūtību šiem cilvēciņiem, okupantiem, slepkavām un izvarotājiem, kas ienāca Latvijā? Kas ievācās uz Sibīriju izvesto latviešu dzīvokļos, izvaroja viņu metas, sievas un visu latviešu kultūru? Tu, Lapsa, esi pie pilna prāta?

Lai tak viņi piedzeras zināmā daatumā pie saviem betona bluķiem, ja reiz nav aizbraukuši uz Krieviju atpakaļ.

Kapēc, tu Lapsa, nerunā par to savā portāl, ka N.Ušakovs, 9.maija svinībās pie betona bluķiem Uzvaras laukumā savu uzrunu neteica latviešu valodā?

Kas finansē šo portālu, tagad rodas jautājumi. Šie okupanti ne ar ko nav labāki par komunistiem, kas joprojām pārvalda Latviju , bet kas esi , tu Lapsa?

Atbildēt

autoram

14.05.2015. 20:25

Shos sveetkus tomeer jaasaista arii ar okupaacijas saakumu, un kursh gan svinees to dienu, kad vinja maajaa ievaacaas sveshi. Kaa rakstiijaat raksta beigaas par savu pagalmu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...