Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

esse

15.05.2015. 04:54

»

Stroncijs

Izsaki līdzjūtību šiem „cilvēciņiem”, okupantiem, slepkavām un izvarotājiem, kas ienāca Latvijā? Kas ievācās uz Sibīriju izvesto latviešu dzīvokļos, izvaroja viņu meitas, sievas un visu latviešu kultūru? Tu, Lapsa, esi pie pilna prāta...


Lūk, tādi ļautiņi kā jūs, jau ir tie, kuri vairo krievu agresivitāti un skaitu 9. maijā. Ja neesi pamanījis, mēs tomēr dzīvojam demokrātijā, un tomēr kaut attālas tolerances iezīmes būtu jāievēro. Bet kur nu! Tā kā nekādas pozitīvas programmas pašiem nav, tad viss tiek balstīts tikai uz krievu nīšanu. Žēl, bet tā tiešām ir.

Atbildēt

prīdis

15.05.2015. 00:53

»

Daumants

Lato savā taisnprātībā jau sāk jaukt cēloņus ar sekām. Uzdodot jauitājumu: ''Kur ir tās jūsu pašu mūslaiku uzvaras, ko jūs varat iebāzt degunā, lūk, tiem tur nabaga apstulbinātajiem krieviem,'' viņš neredz un negrib redzēt atbildi- nebūtu šo krievu (nebūsim politkorekti) 50 okupācijas gadu, būtu mums...


Bet mus taču nu jau 25 gadus ir viens vienīgs pastalu brīvības veiksmesstāsts! A kur Uzvaras, kur svinību dātumi? Ko varam nosvinēt, šajos 25 gados jauki paveiktu?
Lepoties gan ir ar ko (no angļu val. pride).

Atbildēt

Nu jau pietiek

14.05.2015. 23:57

»

Aloīzs

Lato praktiski noliedz tēzi,ka viens fašisms uzvarēja otru fašismu.Un fašisma uzvaru nav ētiski ne atzīmēt,ne svinēt, ne saukt par lielo Uzvaru,ne par mazo.Un šie krievi praktiski nekā negrib zināt par to,ka viņi uzvarēja karu ,ko paši iesāka


Uz palīgskolas sākumklasīti, nožēlojami analfabētiskais lumpeni, ar steigu - apgūt vēl joprojām neapgūto (?!?) dzimto (?) valodu vismaz puslīdz pieklājīgā "kapacitātē".

Atbildēt

oho

14.05.2015. 23:56

9.maija histērija un ar histēriju es domāju to "svinēšanu", ir pelnījusi tikai ņirgāšanos un zākas. Vāji slēpts impērisms un fašisms tur tiek propogandēts. Karā bojā gājušos visi ir aizmirsuši un tas pārvērties par impērijas pašapziņas kačāšanas pasākumu. Apdzērušos ļautiņu ālēšanās uz mirušo kauliem. Nezinu vai tas ir efektīvi un nezinu vai tās radības, kas aizmirsušas visu cilvēcisko, var kāds vairs vest pie prāta, bet klusēšana lupatiņā arī nav variants un noteikti neko šajā attieksmē nemainīs. Bet skaidri kritiska attieksme vismaz palīdzēs nākt pie prāta tai daļai, kas prātu vēl nav gluži zaudējuši. Tādi cilvēki ir. Arī pašā Krievijā cilvēki sāk saprast, ka ar kara beigu atzīmēšanu un kritušo piemiņu tam balagānam vairs nav nekāda satura. Jā, tādu ir mazākums, bet viņu skaits aug.

Atbildēt

Nu jau pietiek

14.05.2015. 23:54

»

Kaimiņš

.. tas kas man nepatīk, ka latvijā ir cilvēki kuri krieviem ienākot nobalsos referendumā par pievienošanos Pskovas guberņai - un 9.maijā viņi tik demonstrē to kā balsos, kad ienāks krievu tanki...


Uz palīgskolu, nožēlojami analfabētiskais lumpeni, ar steigu - apgūt vēl joprojām neapgūto (?!?) dzimto (?) valodu vismaz puslīdz pieklājīgā "kapacitātē".

Atbildēt

Domājošais latvietis

14.05.2015. 23:24

Godājamais Lapsas kungs!
Lai cik nikni un riskējot ar savu drošību Jūs esat savās grāmatās vērsies pret mūsu oligarhiem, tomēr arvien un atkal rodas sajūta, ka Jūs dzīvojat tādā kā izdomātā, ar paša varu un gudrību izpolsterētā pasaulē, kurai nav nekāda sakara ar realitāti!
Lai arī mani darbi neatkarīgas Latvijas labā nekad nebūs samērojami ar G.Astras un J.Ziemeļa darbiem, tomēr man šķiet pilnīgi nenormāli, ka maniem bērniem (jauniešiem) 9.maijā pirms iekāpšanas tramvajā, kas kursē netālu no "Uzvaras" parka, ir jānomaina mobilā tālruņa melodija no latviešu dziesmas uz kādu angļu valodā skanošu dziesmu un klusībā jālūdz Dievs, lai tikai neviens nepiezvana, jo tad nāksies savā valstī Latvijā(!) baidīties runāt latviski! Iekāpjot transportā pilnā ar jau dienas laikā piedzērušiem "kolorādo" krieviem meitenes baidās, pamatoti baidās no piekaušanas par to, ka runās latviski!
Jums tas šķiet neticami? Atmetiet aizspriedumus un nākošajā 9.maijā aizbrauciet uz Pārdaugavu, nē, ne provocēt, bet vienkārši pastaigāties pa Arkādijas parku un iepazīties ar realitāti.
Kad Krievijas domē, siekalas uz visām pusēm šļakstinādams, Žirinovskis brēc:"Nāvi latviešu fašistiem!", man tas šķiet pretīgi un ļauni, bet ne pretdabiski. Bet, ja tas pats mums jāklausās savā dzimtenē un nevienam pret to nedrīkst būt iebildumi - TAD TAS PATIEŠĀM IR ŠAUSMĪGI!
Un kā, Jums, Lapsas kungs?

Gribat teikt - pārspīlējumi? Izejiet no paša radītās ilūzijas, kurā patiess ļaunums mājo tikai mūsu "100 krēslos". Bilde būs pilnīgi cita.

Atbildēt

Aloīzs

14.05.2015. 23:05

Lato praktiski noliedz tēzi,ka viens fašisms uzvarēja otru fašismu.Un fašisma uzvaru nav ētiski ne atzīmēt,ne svinēt, ne saukt par lielo Uzvaru,ne par mazo.Un šie krievi praktiski nekā negrib zināt par to,ka viņi uzvarēja karu ,ko paši iesāka.

Atbildēt

Daumants

14.05.2015. 23:03

Lato savā taisnprātībā jau sāk jaukt cēloņus ar sekām. Uzdodot jauitājumu: ''Kur ir tās jūsu pašu mūslaiku uzvaras, ko jūs varat iebāzt degunā, lūk, tiem tur nabaga apstulbinātajiem krieviem,'' viņš neredz un negrib redzēt atbildi- nebūtu šo krievu (nebūsim politkorekti) 50 okupācijas gadu, būtu mums i savas Uzvaras ,i būtu ar ko lepoties.

Atbildēt

Kaimiņš

14.05.2015. 22:27

.. tas kas man nepatīk, ka latvijā ir cilvēki kuri krieviem ienākot nobalsos referendumā par pievienošanos Pskovas guberņai - un 9.maijā viņi tik demonstrē to kā balsos, kad ienāks krievu tanki..

.. vēl man nepatīk, ka dēļ tā ka 60 gadus viņi un viņu pēcnācēji nav iemācijušies pat sasveicināties, mani sīkie latvijā darbu bez krievu valodas zināšanām dabūt nevarēs..

.. tīri praktiskas lietas..

A tā - lai svin.. Pskovā, Maskavā, Irkutskā, Vladivastokā...

Atbildēt

Karote

14.05.2015. 21:36

Latviešiem, tāpat kā visām tautām, spogulī skatities nepatīk.Piedevām propoganda ērti lietojama iekšpolitiski rullē aizvien. Veselas partijas zaļi dzīvo no sabiedrības sašķeltības.Un ienaidnieka tēls tāpat kā Krievijā, izrādās arī eiropeiskajiem bāleliņiem lieliski lietojamms :)

Atbildēt

tu esi pie pilna prāta ?

14.05.2015. 21:35

»

Stroncijs

Izsaki līdzjūtību šiem „cilvēciņiem”, okupantiem, slepkavām un izvarotājiem, kas ienāca Latvijā? Kas ievācās uz Sibīriju izvesto latviešu dzīvokļos, izvaroja viņu meitas, sievas un visu latviešu kultūru? Tu, Lapsa, esi pie pilna prāta...


Jā Stroncij, kas finsnsē Latviju ? Kas dod naudu visam, kas te notiek ? Kas Tevi finansē ? Kas esi TU ?
Kāpēc nepadzini komunistus no Latvijas varas? Ko okupantus nepierunāji aizbraukt ? Ko neievēlēji prezidentu par kuru nav jākaunas ? Ko atbalsti netaisnību un tos 100 neliešus ? Ko prasi no citiem, ja pats pieļāvi šo noziedzīgo sistēmu?

Atbildēt

krievu d.rslaiža

14.05.2015. 21:03

Vispār tā nav tava māja, bet laikam gan bankas, jo tikai bankas vergs un utubunga var tik prasti laizīt okupantiem. Musurs.

Atbildēt

Nemo

14.05.2015. 20:55

»

Stroncijs

Izsaki līdzjūtību šiem cilvēciņiem, okupantiem, slepkavām un izvarotājiem, kas ienāca Latvijā? Kas ievācās uz Sibīriju izvesto latviešu dzīvokļos, izvaroja viņu metas, sievas un visu latviešu kultūru? Tu, Lapsa, esi pie pilna prāta...


ceru ka lapsa zina ari to ka sie okupantu pecteci draugos pat 80 gadigas sivietes sola uzsedinat uz naza, tik par jautajumu lai paskaidro kas ir nacisti, un sie svinetaji ejot maja no tas orgijas ar tam gej orgism lenem, policistus utt jau sauca par fasistiem, ja atlavas ko okupantam aizradit..

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

14.05.2015. 20:36

Pēc šī šedevra bauriem sāksies naida epilepsija

Atbildēt

Stroncijs

14.05.2015. 19:40

Izsaki līdzjūtību šiem „cilvēciņiem”, okupantiem, slepkavām un izvarotājiem, kas ienāca Latvijā? Kas ievācās uz Sibīriju izvesto latviešu dzīvokļos, izvaroja viņu meitas, sievas un visu latviešu kultūru? Tu, Lapsa, esi pie pilna prāta?

Lai tak viņi piedzeras zināmā datumā pie saviem betona bluķiem, ja reiz nav aizbraukuši uz Krieviju atpakaļ. Un nosprāgst. Jāieved jauna rubrika – ciki no viņiem pēc katriem šiem „svētkiem” no pārdzeršanās nonāk morgā. Šis skaitlis gan būtu svētki mums.

Kapēc, tu Lapsa, nerunā par to savā portāla, ka N.Ušakovs, 9.maija svinībās pie betona bluķiem Uzvaras laukumā savu uzrunu neteica latviešu valodā?

Kas finansē šo portālu, tagad rodas jautājumi. Šie okupanti ne ar ko nav labāki par komunistiem, kas joprojām pārvalda Latviju , bet kas esi , tu Lapsa?

Atbildēt

Stroncijs

14.05.2015. 19:34

Izsaki līdzjūtību šiem cilvēciņiem, okupantiem, slepkavām un izvarotājiem, kas ienāca Latvijā? Kas ievācās uz Sibīriju izvesto latviešu dzīvokļos, izvaroja viņu metas, sievas un visu latviešu kultūru? Tu, Lapsa, esi pie pilna prāta?

Lai tak viņi piedzeras zināmā daatumā pie saviem betona bluķiem, ja reiz nav aizbraukuši uz Krieviju atpakaļ.

Kapēc, tu Lapsa, nerunā par to savā portāl, ka N.Ušakovs, 9.maija svinībās pie betona bluķiem Uzvaras laukumā savu uzrunu neteica latviešu valodā?

Kas finansē šo portālu, tagad rodas jautājumi. Šie okupanti ne ar ko nav labāki par komunistiem, kas joprojām pārvalda Latviju , bet kas esi , tu Lapsa?

Atbildēt

autoram

14.05.2015. 19:25

Shos sveetkus tomeer jaasaista arii ar okupaacijas saakumu, un kursh gan svinees to dienu, kad vinja maajaa ievaacaas sveshi. Kaa rakstiijaat raksta beigaas par savu pagalmu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...