Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

runa nav kāpēc

09.07.2017. 16:58

»

Aka

Iepriecina koment;et;aji,kārtējo reizi nodemonstrējot latviešu(?)tautas daļas līmeni.Dīvaini,ka tik maz cilvēku interesējas k ā p ē c to kāds dara.Tā arī


bet kāpēc tagad. Kādreiz jau NP atskaņoja šīs sarunas, tad nebija tādas brēkas...

Atbildēt

kālis

08.07.2017. 09:09

Visas sarunu epizodes TT portālā.

Atbildēt

oma

07.07.2017. 23:08

Tagad publiskoja,jo oligarhu lieta IZBEGTA-tātad materiāliem vajadzētu būt pieejamiem un nenoslepenotiem.Tāpēc,ka izbeigta,rada tautā šoku un pareizi ir,ka lieta jāpārskata-tikai caurspīdīgi.

Atbildēt

Par

07.07.2017. 22:42

»

secinājums

VAR BŪT, ka TAS LEMBERGA ANTISOROSISMS TĀDS MĪTS VIEN IR


to jau ir tà lieta. Kàdam tas mîtnieks Lembergs jàatmasko. Kà kas, tà Soross. Lembergam kàds miljards kabatà, bet Soross kà asaka rîklè, tam vairàk. Puzes punduris to nevar pàrdzîvot.

Atbildēt

Starp citu

07.07.2017. 22:37

Vai ir nepieciešama ņemšanās? AUTOR, paskaties - te jaunais knābists paziņo sensācijas, ka "lēmums"par lietas izbeigšanu pareizs, te - ka ierakstos nav nozieguma sastāva, kas pierāda, kas ir jaunais KNABa šefs, kam viņš kalopos, mums ir iespējas spriest. te Juta pasaka, kas ir kas attiecībā uz ģenerālprokuratūru šajā lietā, te paziņojumi, ka varētu būt "IR" ir pārkāpuši valsts noslēpumu, proti, ka var sākties masu medija vajāšana par neko utt.
Ģenerālprokutrors laikam teiktu - šoks, kāds skandāls, bet uztraukumam nav pamata - tā viņš apmēram teica Finansu policijas zem gultas atŗsatās naudas sakarā (iedomājies - mēs visi tādi svoloči).

Atbildēt

Ir, ir

07.07.2017. 22:25

»

multikulturālisms jā

jo arī latviešu kultūra tur ietilpst. Gribas tikai psrs kuļturu


Mūsu veikalā ir krūšturi, bikšturi un zeķturi pārdošanā, bet "kuļturu"nav. Ja vajag, nāciet uz veikalu, pasūtīsim, būs nākamreiz. Varbūt ka tie vajadzōgi priekš 3 A?

Atbildēt

A.P.

07.07.2017. 20:58

»

Sorry

Pilnmèness sindroms akûtà formà turpinàs


Pilnîga idiotija, kad raksta citavietà, pat vienàdiem burtu fontiem! Smalki.

Atbildēt

multikulturālisms jā

07.07.2017. 19:30

jo arī latviešu kultūra tur ietilpst. Gribas tikai psrs kuļturu??

Atbildēt

formula

07.07.2017. 19:20

Sorrosiskie Latvijas ienaidnieki ar krievu iefiltrēto babušku Annu draudzīgi strãdã Soglasije labã, lai likvidētu Latvijas suverinàtes pēdējãs paliekas !

Atbildēt

Sorry

07.07.2017. 18:23

Pietiek varètu lûgt intervij Lambergam tikai par vienu tèmu. Tà kà Lembergs regulàri atsaucas uz Sorosu un sorosîtiem un tà kà viñam patîk visu juridiski argumentèt, lai viñś izskaidro, kas Latvijà ir sorosîti un kà tas izpaužas, ka vieni, bet citi nav. Citàdi ir tà, ka daudzi turpina Lemberga radîto mîtu par sorosîtiem vai sorosîdiem, śiem mistiskajiem latvieśu tautas ienaidniekiem.

Atbildēt

!

07.07.2017. 18:08

»

Ko

tu saki! Latviešu māte Freiberga- Vīķe Vaira saka, ka visvairāk apdraud paši latvieši ar savu stulbumu un bezprātu. Vai tu to nezināji? Vai tu pats esi latvietis? Domāju, ka esi latvietis, ja tik stulbi izgāzies uz vieniem sāniem kā muļķis


Draudziņ, tauta nav stulba, stulbi ir tie vadoņi, kas tā uzskata, tauta ļoti labi atšķir darītājus no tukšām muldoņām, ne par velti vēlētāji atkārtoti iebalsoja Lembergu un Ušakovu, un tā būs tikmēr, kamēr bļauri nebeigs muldēt, bet sāks strādāt!

Atbildēt

Ko

07.07.2017. 17:37

»

!

Autoram pilnīgi taisnība, tikai jāsaprot, ka latviešu kā tautas saglabāšanos visvairāk apdraud nevis oligarhi, bet tieši sorosieši, kas raujas pie varas! Cilvēki esiet modri


tu saki! Latviešu māte Freiberga- Vīķe Vaira saka, ka visvairāk apdraud paši latvieši ar savu stulbumu un bezprātu. Vai tu to nezināji? Vai tu pats esi latvietis? Domāju, ka esi latvietis, ja tik stulbi izgāzies uz vieniem sāniem kā muļķis.

Atbildēt

!

07.07.2017. 17:21

Autoram pilnīgi taisnība, tikai jāsaprot, ka latviešu kā tautas saglabāšanos visvairāk apdraud nevis oligarhi, bet tieši sorosieši, kas raujas pie varas! Cilvēki esiet modri!

Atbildēt

lauķis

07.07.2017. 17:18

»

Atbrivotajs

Jani ! Nevajag mest visu viena katla. Galvenais ir tikt gala ar prokremliskajiem radijumiem . Un tad cinities pret EU fondu izzadzejiem


Diemžēl visa tā padarīšana ir kapitālisma un biedru partijnieku sistēmas būtība,notiesājot kādu partijnieku vai oligarhu sistēma nemainīsies.
Jā , un nosaucot zagli par oligarhu zūd iespējas viņu tiesāt.Vai nav dīvaini?

Atbildēt

Andrejs Bubinduss

07.07.2017. 16:04

»

Atbrivotajs

Jani ! Nevajag mest visu viena katla. Galvenais ir tikt gala ar prokremliskajiem radijumiem . Un tad cinities pret EU fondu izzadzejiem


jā,jā... un tad pievērsties kaitnieku zvirbuļu un atlikušo bīstamo intelīģentu iztvarstīšanai. Tieši kā Mao Ķīnas hunveibinu un cezeofanu kampaņās.

Atbildēt

Andrejs Bubinduss

07.07.2017. 16:02

»

A.P.

Reti jautra nedēļa: katru dienu vidēji 3-4 idiotijas. Šodien jau piektā: "Manuprāt, skaidrojums ir meklējams ģeopolitiskā līmenī un skatāms kopsakarā ar bijušo KNAB darbinieku ienākšanu politikā caur jaunu prorietumniecisku partiju, kā arī Saskaņas raušanos pie varas. Īsi sakot – oligarhu lietas reanimēšana...


Ideāls raksts un vēl bizārāks komentārs ar atsauksmeipar masones vairas Vīķes Freibergas īsteni masonisko latviešu vairuma raksturojumu.Un vēl bizārāk ir tad, kad jākonstatē, ka Vairas Vīķes Freibergas dižais domu grauds vārds vārdā sakrīt ar Ziemeļkorejas propagandas filmu par Rietumu propagandas retoriku frazeoloģiju. Un likumsakarīgi- ka viens otrs komentārs pilnībā turpina šo retoriku. Nudien- Freibergas virzītāji var sajūsmināties jau no 1793. gada, īstens uzvaras gājiens ar absolūtu prātu un rīcības pakļaušanu. Atliek vienīgi savākt augļus un procentes no konfiscētā, sekrvestētā , pārdalītā un atņemtā.

Atbildēt

Atbrivotajs

07.07.2017. 15:17

Jani ! Nevajag mest visu viena katla. Galvenais ir tikt gala ar prokremliskajiem radijumiem . Un tad cinities pret EU fondu izzadzejiem.

Atbildēt

Žulis

07.07.2017. 14:53

Raksts ir ne par ko. Komentàri arî ne par ko. Tiesiskà vide łauj un veicina visas politikas un ekonomikas shèmes. Lai gan sakarà ar vecajiem vèsturiskajiem principiem var reformèt valsti, kad taisa revolûviju situàcijà, kad sekojot totalitàrismam demokràtija un vecie varturi kà 4. maija cekistu un ćekistu klike izzog valsi, padzenot viñus no valsts teriritorijas, konfiscèjot nolaupîto. Bet ES un globalizàcijas tiesiskà vide ir citàda un Latvija nav izolèta valsts. Oligarhi un visa veida shèmotàji izmanto tikai tiesiskàs vides apstàkłus kà Śveices advokàti un Śveices banku noslèpuma likumam stràdàjot visur vienàdi. Tikai ar vienu atśkirîbu, ja notiek kriminàlnoziegumi kà Lemberga gadîjumà, tad nestràdà noslèpuma likums, Śveices bankas izdod visu informàciju. Bet neviens nekontrolè, kà generàlprokurors śo informàciju izmanto un ko tieśi no Šveices lûdz.Papildus visas visas pasaules valstu kasu vislielàkà problèma ir ofśori. Globalizàcijà stràdà citi likumi un te strikti izpaužas katra politika atbildîba - vai politikis atzîst Satversmes 2. pantu - vara pieder tautai, vai kà Àboltiña , veca cekiste, savulaik stràdàja LPSR VDK vîzu dałà, tiekas ar veco cekistu A. Lembergu Dubajà un apspriež savas rîdzenes sarunas caur ofśoru bankas prizmu, kà Lemberga interesès izvairîties no kriminàlatbildîbas valsts posteños iebîdît ZZS biedrus Vèjoni, Kućinski, Straumi u.c.

Atbildēt

Aka

07.07.2017. 14:45

Iepriecina koment;et;aji,kārtējo reizi nodemonstrējot latviešu(?)tautas daļas līmeni.Dīvaini,ka tik maz cilvēku interesējas k ā p ē c to kāds dara.Tā arī
ir ''atslēga'' šai akcijai.Paldies autoram par sava viedokļa paušanu.

Atbildēt

TT

07.07.2017. 14:24

Kas tas par profesionālo 3A anusu laizītāju?

Atbildēt

priedít

07.07.2017. 14:19

ej bekot priedítes kopá ar mikropisánu!

Atbildēt

irbe

07.07.2017. 13:57

Jā, bet šie valsti izzagušie radījumi pieprasa lojalitāti un dzīvības ziedošanu kara gadījumā. Bijušā komunistiskās partijas sekretāra Brigmaņa mazbērni, gan bijušā ģenerālprokurora Jāņa Maizīša meita gan jau pārcēlušies un bauda dzīvi Anglijā. Tikai par kādu naudu?

Atbildēt

Mjā

07.07.2017. 13:32

Doma interesanta. Katram rumpim jādod iespēja izpausties. Un vēlams bez vardarbības.

Atbildēt

A.P.

07.07.2017. 13:29

Reti jautra nedēļa: katru dienu vidēji 3-4 idiotijas. Šodien jau piektā: "Manuprāt, skaidrojums ir meklējams ģeopolitiskā līmenī un skatāms kopsakarā ar bijušo KNAB darbinieku ienākšanu politikā caur jaunu prorietumniecisku partiju, kā arī Saskaņas raušanos pie varas. Īsi sakot – oligarhu lietas reanimēšana ir viens no veidiem, kā Rietumu spēki cenšas mazināt Krievijai lojālo un puslojālo polituzņēmēju struktūru." VVF pilnīga taisnība:«Скажем так, по статистике нормальный интеллект только у половины населения. Четверть умнее среднего, а четверть — менее умна, чем в среднем».

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Nekad tā nav bijis, un še tev – atkal! Prātojums par krievu ruleti banku sfērā

FotoPagājušajā nedēļā kārtējā banka slēdza durvis klientiem, lai pēc kāda laiciņa vērtu tās administratoriem, likvidatoriem, makulatūras savācējiem un citiem biznesa meža sanitāriem. Šoreiz vērotāju un komentētāju vidē izbrīna nebija nekāda, jo "PNB Bankas" (pirms tam "Norvik") liktenis tika apspriests tikai kategorijās "kad", nevis "vai tiešām". Pērn kādā diskusijā pat publiski piedāvāju derības par to, ka šis finanšu zombijs, kas jau pasen kluburēja izēstām iekšām, būs beigts vēl pirms 2018. gada auditētā pārskata apstiprināšanas. Ikurāt tā arī notika.
Lasīt visu...

18

Sāpīgs kniebiens VARAM "kreisajā rokā"

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) rosina valdību pieņemt pavisam loģisku lēmumu: uz pāris gadiem aizliegt pilsētām un novadiem izstrādāt dažviet jau iesāktos attīstības plānošanas dokumentus 2021.-2027. gadam. Pašvaldībniekiem, to padzirdot, ir spuras gaisā…
Lasīt visu...

21

Suverenitātes portrets pakta jubilejas sakarā

Foto2019.gada 23.augustā paiet 80 gadi kopš Vācijas un Padomju Savienības līguma noslēgšanas. Tas bija triviāls līgums par neuzbrukšanu. Līgumu parasti dēvē par Molotova-Ribentropa paktu. Līdz 1939.gada 23. augustam cilvēce pazina daudzus paktus, kā dēvē starptautiskos līgumus. Arī Latvijas Republika savas pastāvēšanas laikā ir bijusi līdzautore daudziem paktiem. Droši var teikt, ka neviens no tiem nekad nav ieguvis sabiedrības plašāku ievērību. Ne reti par paktiem sabiedrība netiek detalizēti informēta. Paktu producēšana ietilpst diplomātisko attiecību segmentā un ārlietu ministrijas rūpēs.
Lasīt visu...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

Latvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību...

Foto

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji,...

Foto

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus...

Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...