Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

runa nav kāpēc

09.07.2017. 16:58

»

Aka

Iepriecina koment;et;aji,kārtējo reizi nodemonstrējot latviešu(?)tautas daļas līmeni.Dīvaini,ka tik maz cilvēku interesējas k ā p ē c to kāds dara.Tā arī


bet kāpēc tagad. Kādreiz jau NP atskaņoja šīs sarunas, tad nebija tādas brēkas...

Atbildēt

kālis

08.07.2017. 09:09

Visas sarunu epizodes TT portālā.

Atbildēt

oma

07.07.2017. 23:08

Tagad publiskoja,jo oligarhu lieta IZBEGTA-tātad materiāliem vajadzētu būt pieejamiem un nenoslepenotiem.Tāpēc,ka izbeigta,rada tautā šoku un pareizi ir,ka lieta jāpārskata-tikai caurspīdīgi.

Atbildēt

Par

07.07.2017. 22:42

»

secinājums

VAR BŪT, ka TAS LEMBERGA ANTISOROSISMS TĀDS MĪTS VIEN IR


to jau ir tà lieta. Kàdam tas mîtnieks Lembergs jàatmasko. Kà kas, tà Soross. Lembergam kàds miljards kabatà, bet Soross kà asaka rîklè, tam vairàk. Puzes punduris to nevar pàrdzîvot.

Atbildēt

Starp citu

07.07.2017. 22:37

Vai ir nepieciešama ņemšanās? AUTOR, paskaties - te jaunais knābists paziņo sensācijas, ka "lēmums"par lietas izbeigšanu pareizs, te - ka ierakstos nav nozieguma sastāva, kas pierāda, kas ir jaunais KNABa šefs, kam viņš kalopos, mums ir iespējas spriest. te Juta pasaka, kas ir kas attiecībā uz ģenerālprokuratūru šajā lietā, te paziņojumi, ka varētu būt "IR" ir pārkāpuši valsts noslēpumu, proti, ka var sākties masu medija vajāšana par neko utt.
Ģenerālprokutrors laikam teiktu - šoks, kāds skandāls, bet uztraukumam nav pamata - tā viņš apmēram teica Finansu policijas zem gultas atŗsatās naudas sakarā (iedomājies - mēs visi tādi svoloči).

Atbildēt

Ir, ir

07.07.2017. 22:25

»

multikulturālisms jā

jo arī latviešu kultūra tur ietilpst. Gribas tikai psrs kuļturu


Mūsu veikalā ir krūšturi, bikšturi un zeķturi pārdošanā, bet "kuļturu"nav. Ja vajag, nāciet uz veikalu, pasūtīsim, būs nākamreiz. Varbūt ka tie vajadzōgi priekš 3 A?

Atbildēt

A.P.

07.07.2017. 20:58

»

Sorry

Pilnmèness sindroms akûtà formà turpinàs


Pilnîga idiotija, kad raksta citavietà, pat vienàdiem burtu fontiem! Smalki.

Atbildēt

multikulturālisms jā

07.07.2017. 19:30

jo arī latviešu kultūra tur ietilpst. Gribas tikai psrs kuļturu??

Atbildēt

formula

07.07.2017. 19:20

Sorrosiskie Latvijas ienaidnieki ar krievu iefiltrēto babušku Annu draudzīgi strãdã Soglasije labã, lai likvidētu Latvijas suverinàtes pēdējãs paliekas !

Atbildēt

Sorry

07.07.2017. 18:23

Pietiek varètu lûgt intervij Lambergam tikai par vienu tèmu. Tà kà Lembergs regulàri atsaucas uz Sorosu un sorosîtiem un tà kà viñam patîk visu juridiski argumentèt, lai viñś izskaidro, kas Latvijà ir sorosîti un kà tas izpaužas, ka vieni, bet citi nav. Citàdi ir tà, ka daudzi turpina Lemberga radîto mîtu par sorosîtiem vai sorosîdiem, śiem mistiskajiem latvieśu tautas ienaidniekiem.

Atbildēt

!

07.07.2017. 18:08

»

Ko

tu saki! Latviešu māte Freiberga- Vīķe Vaira saka, ka visvairāk apdraud paši latvieši ar savu stulbumu un bezprātu. Vai tu to nezināji? Vai tu pats esi latvietis? Domāju, ka esi latvietis, ja tik stulbi izgāzies uz vieniem sāniem kā muļķis


Draudziņ, tauta nav stulba, stulbi ir tie vadoņi, kas tā uzskata, tauta ļoti labi atšķir darītājus no tukšām muldoņām, ne par velti vēlētāji atkārtoti iebalsoja Lembergu un Ušakovu, un tā būs tikmēr, kamēr bļauri nebeigs muldēt, bet sāks strādāt!

Atbildēt

Ko

07.07.2017. 17:37

»

!

Autoram pilnīgi taisnība, tikai jāsaprot, ka latviešu kā tautas saglabāšanos visvairāk apdraud nevis oligarhi, bet tieši sorosieši, kas raujas pie varas! Cilvēki esiet modri


tu saki! Latviešu māte Freiberga- Vīķe Vaira saka, ka visvairāk apdraud paši latvieši ar savu stulbumu un bezprātu. Vai tu to nezināji? Vai tu pats esi latvietis? Domāju, ka esi latvietis, ja tik stulbi izgāzies uz vieniem sāniem kā muļķis.

Atbildēt

!

07.07.2017. 17:21

Autoram pilnīgi taisnība, tikai jāsaprot, ka latviešu kā tautas saglabāšanos visvairāk apdraud nevis oligarhi, bet tieši sorosieši, kas raujas pie varas! Cilvēki esiet modri!

Atbildēt

lauķis

07.07.2017. 17:18

»

Atbrivotajs

Jani ! Nevajag mest visu viena katla. Galvenais ir tikt gala ar prokremliskajiem radijumiem . Un tad cinities pret EU fondu izzadzejiem


Diemžēl visa tā padarīšana ir kapitālisma un biedru partijnieku sistēmas būtība,notiesājot kādu partijnieku vai oligarhu sistēma nemainīsies.
Jā , un nosaucot zagli par oligarhu zūd iespējas viņu tiesāt.Vai nav dīvaini?

Atbildēt

Andrejs Bubinduss

07.07.2017. 16:04

»

Atbrivotajs

Jani ! Nevajag mest visu viena katla. Galvenais ir tikt gala ar prokremliskajiem radijumiem . Un tad cinities pret EU fondu izzadzejiem


jā,jā... un tad pievērsties kaitnieku zvirbuļu un atlikušo bīstamo intelīģentu iztvarstīšanai. Tieši kā Mao Ķīnas hunveibinu un cezeofanu kampaņās.

Atbildēt

Andrejs Bubinduss

07.07.2017. 16:02

»

A.P.

Reti jautra nedēļa: katru dienu vidēji 3-4 idiotijas. Šodien jau piektā: "Manuprāt, skaidrojums ir meklējams ģeopolitiskā līmenī un skatāms kopsakarā ar bijušo KNAB darbinieku ienākšanu politikā caur jaunu prorietumniecisku partiju, kā arī Saskaņas raušanos pie varas. Īsi sakot – oligarhu lietas reanimēšana...


Ideāls raksts un vēl bizārāks komentārs ar atsauksmeipar masones vairas Vīķes Freibergas īsteni masonisko latviešu vairuma raksturojumu.Un vēl bizārāk ir tad, kad jākonstatē, ka Vairas Vīķes Freibergas dižais domu grauds vārds vārdā sakrīt ar Ziemeļkorejas propagandas filmu par Rietumu propagandas retoriku frazeoloģiju. Un likumsakarīgi- ka viens otrs komentārs pilnībā turpina šo retoriku. Nudien- Freibergas virzītāji var sajūsmināties jau no 1793. gada, īstens uzvaras gājiens ar absolūtu prātu un rīcības pakļaušanu. Atliek vienīgi savākt augļus un procentes no konfiscētā, sekrvestētā , pārdalītā un atņemtā.

Atbildēt

Atbrivotajs

07.07.2017. 15:17

Jani ! Nevajag mest visu viena katla. Galvenais ir tikt gala ar prokremliskajiem radijumiem . Un tad cinities pret EU fondu izzadzejiem.

Atbildēt

Žulis

07.07.2017. 14:53

Raksts ir ne par ko. Komentàri arî ne par ko. Tiesiskà vide łauj un veicina visas politikas un ekonomikas shèmes. Lai gan sakarà ar vecajiem vèsturiskajiem principiem var reformèt valsti, kad taisa revolûviju situàcijà, kad sekojot totalitàrismam demokràtija un vecie varturi kà 4. maija cekistu un ćekistu klike izzog valsi, padzenot viñus no valsts teriritorijas, konfiscèjot nolaupîto. Bet ES un globalizàcijas tiesiskà vide ir citàda un Latvija nav izolèta valsts. Oligarhi un visa veida shèmotàji izmanto tikai tiesiskàs vides apstàkłus kà Śveices advokàti un Śveices banku noslèpuma likumam stràdàjot visur vienàdi. Tikai ar vienu atśkirîbu, ja notiek kriminàlnoziegumi kà Lemberga gadîjumà, tad nestràdà noslèpuma likums, Śveices bankas izdod visu informàciju. Bet neviens nekontrolè, kà generàlprokurors śo informàciju izmanto un ko tieśi no Šveices lûdz.Papildus visas visas pasaules valstu kasu vislielàkà problèma ir ofśori. Globalizàcijà stràdà citi likumi un te strikti izpaužas katra politika atbildîba - vai politikis atzîst Satversmes 2. pantu - vara pieder tautai, vai kà Àboltiña , veca cekiste, savulaik stràdàja LPSR VDK vîzu dałà, tiekas ar veco cekistu A. Lembergu Dubajà un apspriež savas rîdzenes sarunas caur ofśoru bankas prizmu, kà Lemberga interesès izvairîties no kriminàlatbildîbas valsts posteños iebîdît ZZS biedrus Vèjoni, Kućinski, Straumi u.c.

Atbildēt

Aka

07.07.2017. 14:45

Iepriecina koment;et;aji,kārtējo reizi nodemonstrējot latviešu(?)tautas daļas līmeni.Dīvaini,ka tik maz cilvēku interesējas k ā p ē c to kāds dara.Tā arī
ir ''atslēga'' šai akcijai.Paldies autoram par sava viedokļa paušanu.

Atbildēt

TT

07.07.2017. 14:24

Kas tas par profesionālo 3A anusu laizītāju?

Atbildēt

priedít

07.07.2017. 14:19

ej bekot priedítes kopá ar mikropisánu!

Atbildēt

irbe

07.07.2017. 13:57

Jā, bet šie valsti izzagušie radījumi pieprasa lojalitāti un dzīvības ziedošanu kara gadījumā. Bijušā komunistiskās partijas sekretāra Brigmaņa mazbērni, gan bijušā ģenerālprokurora Jāņa Maizīša meita gan jau pārcēlušies un bauda dzīvi Anglijā. Tikai par kādu naudu?

Atbildēt

Mjā

07.07.2017. 13:32

Doma interesanta. Katram rumpim jādod iespēja izpausties. Un vēlams bez vardarbības.

Atbildēt

A.P.

07.07.2017. 13:29

Reti jautra nedēļa: katru dienu vidēji 3-4 idiotijas. Šodien jau piektā: "Manuprāt, skaidrojums ir meklējams ģeopolitiskā līmenī un skatāms kopsakarā ar bijušo KNAB darbinieku ienākšanu politikā caur jaunu prorietumniecisku partiju, kā arī Saskaņas raušanos pie varas. Īsi sakot – oligarhu lietas reanimēšana ir viens no veidiem, kā Rietumu spēki cenšas mazināt Krievijai lojālo un puslojālo polituzņēmēju struktūru." VVF pilnīga taisnība:«Скажем так, по статистике нормальный интеллект только у половины населения. Четверть умнее среднего, а четверть — менее умна, чем в среднем».

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...