Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zemnieks No Laukiem

02.03.2020. 13:04

Ragaušs un šķidrā gāze mums lauciniekiem nav vajadzīga.

Atbildēt

maksā tik

02.03.2020. 12:43

ko gan nedarīsi vispasaules proletaŗiešu savienošanās dēļ... bizness... nu tā taeikt tikai blaknes un pārejošas lietas Revolūcija- tas ir uz palikšanu! Sagrauss visu un tad jaunu pasauli sev cels Nu visu līdz pamatiem noārdīt izglītībā, pārvaldībā un tad - Visu varu padomēm!

Atbildēt

kode

02.03.2020. 12:43

»

Skumjais Bruņinieks

Bijušais Vācijas kanclers Šrēders izrādās bija uzpirkts Krievijas ietekmes aģents, kas ilgstoši lobēja šīs valsts monopoltiesības naftas un dabasgāzes piegādē Eiropas valstīm...


Kādreiz Jūsu komentāri bija sakarīgi, bet pēdējā laikā sajūta, ka ka noticis iespaidīgs smadzeņu bojājums. Vai kāds cits izmanto šo niku. Žēl.
Kurš nezin par Šrēderu un viņa pēdējo darbavietu? Kāds sakars viņam un Savickim?
Jūs ziniet atšķirīnu sašķidrinātai dabas gāzei un sašķidrinātai propāna gāzei?

Atbildēt

dqfrsdg

02.03.2020. 12:39

Es labprāt pirktu gāzi no amerikāņiem un nevis krieviem. Jābūt izvēlei un nevis krievu monopolam. Savickis arī ir latgaļu zēns, bet strādā krievu interesēs.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

02.03.2020. 12:34

»

kode

Kādas investīcijas. Latgaļu puiši kārto savu biznesu, lai mēs viņiem izbūvējam gāzesvadu uz Inčukalnu...


Bijušais Vācijas kanclers Šrēders izrādās bija uzpirkts Krievijas ietekmes aģents, kas ilgstoši lobēja šīs valsts monopoltiesības naftas un dabasgāzes piegādē Eiropas valstīm.
Tagad ieņem atbildīgu amatu Maskavā, Krievijas naftas un dabasgāzes koncerns Rosņeft valdes loceklis, glauns ofiss Maskavas centrā. Multimiljonārs!.
Mums te ir savi vietējie "Šrēderi" - Savickis un Kalvītis, kas, ietinušies Dinamo krekliņā, nodrošina visus šos gadus Krievijas monopoltiesības uz gāzes pārdošanu.
Bordāns, Strīķe, Jurašs un visa JKP ir kauls Lemberga sistemas rīklē un, cerams, smagos noziegumos apsūdzētais kopā ar parējiem oligarhiem reiz aizrīsies..
Un Latvija būs brīva!!!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

02.03.2020. 12:11

Lemberga sistēmai, smagos noziegumos apsūdzētajam, Savickim un ITERA, visai Lemberga sistēmas vecajai bandai(NA, Vienotība, ZZS), kas visus šos neatkarības gadus balsoja par afērām(Citadele, OIK utt) un Krievijas monopoltiesībām uz gāzes pārdošanu zeme deg zem kājām ..
un tamdēļ tāda cepšanās un troļļu spietošana.
PS
"Mazais cinītis" Bordāns reiz gāzīs Lemberga sistēmas lielo vezumu!!!

Atbildēt

priede

02.03.2020. 12:04

Izlasot visus komentārus sakatu ka te liela daļa troļu nāk no NA + Saskana +ZZS,kur ir pazaudējuši uzticību tautas priekšā.DOmā,ja nav man,tad lai nav Bordānam.

Atbildēt

kode

02.03.2020. 12:03

Kādas investīcijas. Latgaļu puiši kārto savu biznesu, lai mēs viņiem izbūvējam gāzesvadu uz Inčukalnu.
Pajautājiet maģistrālo gāzesvadu projektētājiem, kas šim nolūkam nepieciešams, tad sapratīsiet. Cik liela aizsargjosla uz abām pusēm būs, lai tur neatrastos dzīvojamās vai nedzīvojamās ēkas. Un cik km būs šis posms.
Plus Skultes pludmales sabojāšana.
Savādi, ka Vācija, Francija, Austrija utt. cīnās par gāzesvadu Baltijas jūrā nevis saškidrināto dabasgāzi no kuģiem.

Atbildēt

Vēlētājs

02.03.2020. 11:50

Kādēļ tautietis visu nevar darīt likuma noteiktā kārtībā, kas traucē ? Ja tas ir skaidri redzamas investīcijas no malas un ieguvums ekonomikai,neviens pret to nebūs. Kur problēmas?

Atbildēt

Dainis

02.03.2020. 11:35

»

ozols

Lai būtu vairāki kā Bordāns,tad nebūtu nonākuši pie pelekās zonas durvīm,agri vai vēlu Bordāns varu pārņems,un valsts slaucējus, sasēdinās aiz restēm Jo vina partija ir patriotiski domājoši cilvēki,kam rūpj tautas liktenis,balsosim par Jurašu


Pilnīga taisnība, godīgi un patiesi pateikts. Visādi nelieši tieši apkaro, noniecina visu to Latvijā, kas ir labi vai veiksmīgi tiek darīts. Viņi neapzinās, ir debili, ka apgānīt savu vidi ir līdzīģi, kā spļaut akā, no kuras pašam ir, būs jādzer, dzīvot uz paša mēslu čupas.

Intervija viss ir pareizi teikts - tautietis no ASV nodarbojas ar labdarību. Tas nu gan "slikti", jums nelieši.

Atbildēt

ozols

02.03.2020. 11:16

Lai būtu vairāki kā Bordāns,tad nebūtu nonākuši pie pelekās zonas durvīm,agri vai vēlu Bordāns varu pārņems,un valsts slaucējus, sasēdinās aiz restēm Jo vina partija ir patriotiski domājoši cilvēki,kam rūpj tautas liktenis,balsosim par Jurašu.

Atbildēt

paardomas

02.03.2020. 10:54

»

Latvis

Tāpēc ir jāpieņem lobēšanas likums, ko iepriekšējā saeima noraidīja. Tad šādām tikšanām būs jābūt iepriekš paziņotām, ja nē, tad par korupciju kriminālatbildība. Tas pats attiecas uz tautas kalpa biznesa nodošanu sievai, bērniem, vecākiem


Nav vajadzīgi nekādi jauni likumi.Par melošanu,zagšanu un nodevību jāpiemēro augstākais soda mērs,izraidīšana no sabiedrības,vēlams,ar kauna zīmi pierē.

Atbildēt

Latvis

02.03.2020. 10:42

Tāpēc ir jāpieņem lobēšanas likums, ko iepriekšējā saeima noraidīja. Tad šādām tikšanām būs jābūt iepriekš paziņotām, ja nē, tad par korupciju kriminālatbildība. Tas pats attiecas uz tautas kalpa biznesa nodošanu sievai, bērniem, vecākiem.

Atbildēt

Sïkbordàns

02.03.2020. 10:39

Sïkbordàns Teksasas kowboja biksés, un iekàpis Ragausa kurpés büs strelocniks sai akciju sabiedribai ,,RAGI & NAGI'',kura pumpés ITERAS gàzi pa labi un pa kreisi.Bet ja nu Ragausis ari ir tikai strelocniks? Kàpéc Lemberga stipendiàti ir slikti,bet Ragausa stipendiàti ir labie zéni ?
A varbüt pumpés balto pulveri no Meksikas ESKEBARO gimenes TRAFIC ?

Atbildēt

...

02.03.2020. 10:33

Bordāns ir žurka

Atbildēt

Jons

02.03.2020. 10:25

»

klans pie varas

Jonass Levits - valsts komisārs 1940. gada nacionalizācijā. Atņēma Latvijas iedzīvotājiem fabrikas, namus, dzīvokļus, darbnīcas, naudu, dārglietas... Atmaskoti siles preses meli, ka prezidenta tēvs bijis pretpadomju disidents...


Vēl tik jāatrod biedra čekas komandējumā dokumenti un pierādījumi par atvases darbību ārvalsts specdienestu labā,lai gan viņa darbība kangaru varas nostiprināšanas jomā un okupantu personāla atstāšanas jomā ir vispārzināmi un pietiekami daiļrunīgi,tāpat kā saņemtās atlīdzības apjomi,taču tas netraucē karināt makaronus uz daudzcietušās tautas ausīm un acīm un ciniski turpināt mīdīt kājām tautas svētākās jūtas.

Atbildēt

taisnīgumam jābūt

02.03.2020. 10:22

Bordānam jāsēž aiz restēm par Latvijai nodarītiem kaitējumiem!

Atbildēt

jēkāpistiem

02.03.2020. 10:17

»

pumpurs

Vienīgā partija kura domā par Latvijas izaugsmi,Krievija var jebkurā laikā aizgriest gāzi,ļoti labi ka Bordana partija domā ar galvu,un tālredzīgi plāno, sadarbojas arASV uznēmēju,lai ienāk ASV gāze Iņčukalna krātuvē,tad būs vienmēr gāze,un pie tam lētāka


Tātad - lai Ragausis slēdz līgumu ar JKP, ka viņu biedri dzīvos Zvejniekciemā, pie jūras, iepretī gāzes terminālim - riska zonā (kopā ar saviem bērniem un mazbērniem), parakstīs līgumu ar termināļa attīstītājiem, ka garantēti iepirks viņu gāzi. taisni no pašas Amerikas ar kuģiem atvesto :-)))))))
Kas mums pŗējiem daļas par šo afēru???

Atbildēt

Pēteris

02.03.2020. 10:05

»

jokste

Jo vairāk gāzes piegadataju,jo mums būs lielaka izvēle,lētāka gāze.Mums ir jāpricājas,par Bordāna kontaktēšanos ar ASV uzņēmējiem


Sen jau esi jaunkomunistu rindās?
Kā tu iedomājies gāzi no štatiem nogādāt pie mums? Tā būs tā pati krievu gāze, caur Skulti atsūkta

Atbildēt

jokste

02.03.2020. 09:51

Jo vairāk gāzes piegadataju,jo mums būs lielaka izvēle,lētāka gāze.Mums ir jāpricājas,par Bordāna kontaktēšanos ar ASV uzņēmējiem.

Atbildēt

klans pie varas

02.03.2020. 09:27

Jonass Levits - valsts komisārs 1940. gada nacionalizācijā. Atņēma Latvijas iedzīvotājiem fabrikas, namus, dzīvokļus, darbnīcas, naudu, dārglietas... Atmaskoti siles preses meli, ka prezidenta tēvs bijis pretpadomju disidents:

Finansu ministra 305. rīkojums par valsts komisāra iecelšanu uzņēmumiem “Metall-Štamp” Z. Sapugo un M. Šomers un “Metaltechnika” D. Muške.
Pamatojoties uz likumu par banku un lielo rūpniecības uzņēmumu nacionalizāciju Latvijas Padomju Sociālistiskās Republikas teritorijā (“Vald. Vēstn.” 1940. g. 168. num.),
ieceļu Jonasu Levitu par valsts komisāru, skaitot ar š. g. 29. jūliju, turpmāk minēto uzņēmumu rūpniecības pasākumiem:
1) “Metall-Štamp” Z. Sapugo un M. Šomers”, aluminija un metāla preču fabrika, Rīgā, Slokas ielā 55, person. atbild, biedri: Zālamans Sapugo un Meilaichs Šomers,
2) “Metaltechnika” D. Muške, metalpreču fabrika, Rīgā, Vagonu ielā 21, īpašn. Dāvids Muške.
Rīgā, 1940. g. 29. jūlijā
Finansu ministris K. Karlsons

Atbildēt

Manuprāt

02.03.2020. 09:23

»

Fēlis

Jau pierastā Latvijas realitāte- tie kas visskaļāk bļauj par cīņu ar zagļiem un oligarhiem, paši izrādās zagļi un oligarhu pakalpiņi. Un man vēl viens otrs pārmet, ka neeju uz vēlēšanām


Ja atmetam emocijas tad "mans sausais atlikums" ir sekojošs:
Ir labi ja politiķi un viņu darbi tiek uzraudzīti 24/7 režīmā, ne tikai pirms kārtējām vēlēšanām;
Ja tiktu plānoti kādi "netīri" darījumi nedomāju ka bija grūti atrast diskrētu vietu kur satikties;
Par "darba laiku" var runāt tikai tad ja nepārprotami tikšanās laiks sakrīt deputātam ar Saeimas , komisijas vai citu sēdi, ministram analogi;
Ragaušs ir viens no zināmajiem "lobijiem" gan šeit gan Amerikā un viņa intereses ir labi saskatāmas ! Jautājums ir par to vai tā ir ar citiem un kāpēc kavējas šīs problēmas regulācija likumdošanā ?!?!?

Atbildēt

ESMAIJA

02.03.2020. 09:19

Jācer, ka viņu plāns neizdosies. Tomēr, ja tomēr, tad OIK-2 ŠĶITĪS TIKAI KĀ nieka ODIŅŠ, šis pasākums izsūks asinis līdz pēdējai lāsei. Un te nu būs tā reize, kad labojams vairs nebūs nekas. Visi maksās dziedādami! Pēc manām domām - Bordāns būtu jātiesā par nodevību Latvijas un latviešu priekšā.

Atbildēt

Nu

02.03.2020. 09:14

»

Valsts korporācija

Kāpēc būtu jāslēpjas


Neslēpjas taču..

Atbildēt

Fēlis

02.03.2020. 09:03

»

Q

šie ir tie latviešu tautas kangari, kas iznīcina tautas gudrākos vīrus (Lembergu) un pašu tautu atdod ārvalstu kalpībā!Mums ļoti trūkst Lāčplēša, kas šādām mēslu vabolēm ierādītu īsto vietu


Gudrība negarantē, ka cilvēks nebūs nelietis. Lembi es pat par cilvēku neuzskatu. Varu saderēt, ka viņš neaizdomājoties Tevi sadalītu rezerves daļās, ja rastos tāda vajadzība.

Atbildēt

Nja

02.03.2020. 08:40

Alternatīva Krievijas gāzei ir kā adata pakaļā Krievijas fašistiem. Tāpēc te tādi raksti. Par Rumānijas slānekļa gāzi Krievijas fašisti izgāza vispār vājprāta ciparu.

Atbildēt

voila

02.03.2020. 08:32

lūk, kur ir arī mūsu valsts vājums,kuras priekšgalā ir salīduši savas kabatas interesenti, "čomiņi" un "koriši", kā dēļ arī esam tur, kur esam un pastāv visai maza cerība, ka kādreiz kļūsim par normāli pārvaldītu valsti un sabiedrību, jo aiz esošajiem seko nākošie, kuri tālāk par savu maku neko negrib redzēt...

Atbildēt

Tai grupā tāds L. Grantiņš H86

02.03.2020. 08:26

»

Valsts korporācija

Kāpēc būtu jāslēpjas


neiederas, lai kā klanās hazāržīdam Bordānam, cerot , ka pamanīs šo klanīšanos.

Atbildēt

Valsts korporācija

02.03.2020. 08:24

Kāpēc būtu jāslēpjas?

Atbildēt

pumpurs

02.03.2020. 08:15

Vienīgā partija kura domā par Latvijas izaugsmi,Krievija var jebkurā laikā aizgriest gāzi,ļoti labi ka Bordana partija domā ar galvu,un tālredzīgi plāno, sadarbojas arASV uznēmēju,lai ienāk ASV gāze Iņčukalna krātuvē,tad būs vienmēr gāze,un pie tam lētāka.

Atbildēt

Q

02.03.2020. 08:06

šie ir tie latviešu tautas kangari, kas iznīcina tautas gudrākos vīrus (Lembergu) un pašu tautu atdod ārvalstu kalpībā!Mums ļoti trūkst Lāčplēša, kas šādām mēslu vabolēm ierādītu īsto vietu!

Atbildēt

Es

02.03.2020. 07:39

Ja jau Eglītis runā nepatiesi par tikšanās laiku, tad jau arī citam teiktajam pilnībā nevar ticēt. Eglīša kungs, goda vārds? Vai kā?

Atbildēt

Fēlis

02.03.2020. 07:31

Jau pierastā Latvijas realitāte- tie kas visskaļāk bļauj par cīņu ar zagļiem un oligarhiem, paši izrādās zagļi un oligarhu pakalpiņi. Un man vēl viens otrs pārmet, ka neeju uz vēlēšanām!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...