Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

RTU Goda doktors (2014)

11.09.2018. 20:54

Visus Sadales tīkla OIK afēras pieslēgumu projektus, piektdienās, apstiprināja Latvenergo korportatīvo projektu vadības komiteja.

Atbildēt

Indulis Durka pac

11.09.2018. 09:53

»

Vaira3000

Labaak ja jus butu celjaa uz agoniju


Agoniju es gaidu, manim lapsas visur un kaķi rādās, tad ari speru zemi. Labāk pie datoora sēžu. Celā uz Aglonu es apmeklēju - griežos bibliotēkās, lai atbildētu. Esu aktīvs pilsonis, bet visiem neatbildu, nē! Debess klāra.

Atbildēt

Vaira3000

11.09.2018. 09:12

»

Indulis Durka no pašim Dikļiem

Esu ceļā uz Agonu. Visim neatbildešu


Labaak ja jus butu celjaa uz agoniju

Atbildēt

Indulis Durka no pašim Dikļiem

11.09.2018. 03:37

»

muahaha

Izrādās, ka Rīgas lapsām garšo kaķi...


Esu ceļā uz Agonu. Visim neatbildešu!

Atbildēt

kāda ZZS?

10.09.2018. 23:48

»

Skumjais Bruņinieks

Vienotībai ekonomikas ministra amats ir kopš 2009 gada...


Kopā ar ZRP izdzimteņem Venotība jau vairs neatšķirās no SC.

Atbildēt

tas

10.09.2018. 21:37

vīrs,droši,labi nebeigs,un ne tikai viņš.

Atbildēt

opā

10.09.2018. 20:41

Vai šis apaļvaidzis savulaik nevilka iekšā smalkus papīra izstrādājumus un traukus kā avīžpapīru, tādejādi nemaksādams nodokļus un iespējams radīdams miljoniem lielus zaudējumus valsts budžetam? Kā beidzās tā krimināllieta? Kā bija tas teiciens - suns kažoku met, bet tikumus ne?

Atbildēt

zero

10.09.2018. 19:23

varbūt pietiek muldēt par komisijām, ietekmi uz tautsaimniecību.

Mēs nekaunīgi, noziedzīgi, valsts līmenī pilsoņi tiekam apzagti. Katru dienu, jau daudzus gadus. Kad tas tiks izbeigts un atgriezta nauda!!!!
Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

10.09.2018. 19:17

Vienotībai ekonomikas ministra amats ir kopš 2009 gada.
Pa šiem gadiem šī partija no OIK afēristiem ir saņēmusi 256 000 eur !!! ziedojumos.
Un Jūs gribiet, lai šī partija cīnītos pret saviem labvēļiem - ziedotājiem..?
Liekulībā Vienotība pārspēj pat nacionāļus. Par to, ka Jaunā - Vecā Vienotība pasauca valdībā tautas padzīto Lembergu kopā ar viņa bandu ZZS un par to, ka nometa viņam un visai valsts oligarhu sistēmai varu pie kājām,
šai partijai ir jāsaņem pelnītais sods..
Tai jāpazūd no politiskās skatuves.

Atbildēt

nebalsosim par zagļiem

10.09.2018. 17:37

Jaunā Vienotība un Attīstībai/Par - viena banda, kuras locekļi izveidoja tautas slaukšanas shēmu, no kuras barojas paši un pildās partiju melnās kases. Arī ZZS tur ir saņēmuši veselu kaudzi ziedojumos.

Atbildēt

:))

10.09.2018. 16:48

»

!

To esošo un bijušo korumpantu midzeni Ekonomikas ministrijā ir jāsauc pie kriminālatbildības par zagšanu un kukuļņemšanu sevišķi lielos apmēros, un par Latvijas tautsaimniecības nīdēšanu ar maķslīgi uzskrūvētiem elektroenerģijas tarifiem


kā tu domā, kāpēc tad Ašeradens tikai tagad aizskrēja ar iesniegumu uz ģenerāl prokuratūru? Viss jau sen bija zināms - Zariņš visu kā uz delnas bija salicis un sen jau atdevis prokuratūrai šos faktus. tagad redzot, kā lieta attīstās un pakaļa degs, kāds steidz to piesegt... :))

Atbildēt

cirpis

10.09.2018. 16:45

atdot naudu, kura izkräpta elektribas lietotäjem visä latvijä!
tas ir jäprasa nevis jävävulo.

Atbildēt

valdība melo

10.09.2018. 16:27

OIK saņēmējiem nepienākas nekāda tiesiskā paļāvība, jo atbalsts OIK jau no sākuma bija domāts īslaicīgs, nevis mūžīgs. Tieši otrādi! Valdības atbalsts vienam privātam biznesam nes līdz kriminālatbildību pret deputātiem un ministriem!Tā ir tirgus oficiāla kropļošana dodot miljonus viena virziena privātbiznesam!

Atbildēt

BĒRNI

10.09.2018. 15:06

Persona biksēs, kas nekad nav rūpējusies par saviem vairāku iepriekšējo laulību, arī ārlaulības bērniem- NEKAD NERŪPĒSIES PAR VALSTI!
ATSVAIDZINU ATMIŅU1

Atbildēt

Kā jūs nesaprotat!

10.09.2018. 12:03

»

!

To esošo un bijušo korumpantu midzeni Ekonomikas ministrijā ir jāsauc pie kriminālatbildības par zagšanu un kukuļņemšanu sevišķi lielos apmēros, un par Latvijas tautsaimniecības nīdēšanu ar maķslīgi uzskrūvētiem elektroenerģijas tarifiem


Politiķus pie atbildības nevar saukt ar likumu. Politiku noteic židmasonu- ilumināu- cionistu- komunistu, čekistu B' nai Brith, kuras projekts ir ES, tāpat kā bija PSRS. Viss turpinās vēl drausmīgākos apēros! Politiķi melo, iluminātismi sola brīnumus. Ar Parex bija plānots izzagt valsts bidžetu, oik nāk no ES vispārēju ievirzi atjaunojamai enerģijai. Politiku rada ES, Eiropas komisijas birojs LV to uzrauga - vad. židiete Inna Šteinbuka, kura atbalstīja Parex afēru. Tas viss ir zināms un nav nekāds noslēpums. Savukārt cionistu veidotu likumdošanu, lai notiktu šīs afēras, kūrē Eiropas komisija un slepeni lobiji, arī nevalstiskas organizācijas, citas sabiedriskās organizācijas utt. Ja kaut kas noiet greizi, vai briest tautas nemieri, uz ātru roku ierosina kriminālprocesu (kā pret I. Godmani Parex sakarā), tauta gavilē, tad tikpat ātri izbeidz, legalizējot šos noziegumus.,VP A. Bērziņa Kājiņu lieta, VVF vēju padomi, zeme Jūrmalā, pulksteņi un pat kapu vieta utt. Bet, lai tautu iebiedētu, Centrālcietumā spīdzina protestētāju, kas eatkāpjas no savas pārliecības - A. A. Bērziņu, liedzot medaprūpi par ģimenes līdzekļiem.

Atbildēt

!

10.09.2018. 11:09

To esošo un bijušo korumpantu midzeni Ekonomikas ministrijā ir jāsauc pie kriminālatbildības par zagšanu un kukuļņemšanu sevišķi lielos apmēros, un par Latvijas tautsaimniecības nīdēšanu ar maķslīgi uzskrūvētiem elektroenerģijas tarifiem!

Atbildēt

Arvils Ašeradens

10.09.2018. 10:01

izcils melis un ilumināts. Kā ilumināts pauž stingru apņēmību izbeigt OIK afēru, pie kuras šūpuļa stāvēja ilumināts V. Zatlers, kura laikā OIK afēra kala likumdošanas labirintus, kurš arī TV 1:1 aktīvi iebilst pret OIK afēru. Paužot ar saukļiem aktīvu savu gribu, ilumināti realitātē dara pretējo. Piem. PSRS iluminātu - cionistu vara izveidoja uz papīra vistiesiskākās valsts pasaulē likumdošanu, bet realitātē bija absolūts beztiesiskums un totalitārisms, cilvēktiesību ignorance.

Atbildēt

leopards

10.09.2018. 10:01

Par šim divām partijām Attīstiba par un Jaunā vienotība,pirms vēlēšanām viņi sadalijās,pēc vēlēšanām atkal salaulāsies kopā,visi viņi ir OIK radījuši,un no mūsu nodokļu makšātāju nodokļiem,šie kungi ir dzīvojuši un uzdzīvojuši,savu daļu arī sanēma ZZS,kura uzvedas it kā nevainīga meitene.Pensionāri atcerēsimies 6.oktobŗī un nobalsosim par tīru partiju KPVLv,visus OIK autorus sasēdināt izalatorā,arī prokuroru kopa ar Ašredenu,kamparu,godmani,vinkele,,pabriks,pūce,pavluts,jaunups,brigmanis visi viņi irOIK pupu zīduši.

Atbildēt

ZZ

10.09.2018. 09:41

Kas ir tas ideotu elektorāts, kurš nobalsos par šiem ?

Atbildēt

Redžs

10.09.2018. 09:38

Lielākais ieguvējs no OIK ir Smēles klans. Atgādiniet man, vai tikai Ašeradens neietilpst šai klanā..? Un tad kāpēc viņam kaut ko reālu darīt, lai atceltu šo afēru..?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...