Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

G

15.06.2013. 20:45

Redzot tādus hermaņus man gribas meklēt ieroci.

Atbildēt

50s

15.06.2013. 07:14

LATO! Jusu raksts soreiz izskatas pec svesa meistara nodiktets-tas nav jusu stils...

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

14.06.2013. 18:24

Kā jau visas talantīgas un radošas personības Hermanis ir pretrunīgs.
Kā režisoru ļoti cienu, bet kā cilvēks viņš manās acīs ir nulle. Bet vai tad tā ir liela nelaime un pārsteigums?
Mums, letiņien, pa šo laiku ir savācies vesels bars izcilu, radošu cilvēku, bet, kas ar savu cilvēcisko izturēšanos(precīzāk "nesaturēšanos") izraisa riebumu(Kalniņš, Pauls utt)
Varētu jau saprast vecos padomju laikus, kad mūsu inteliģenti bija spiesti maksāt radošos meslus partijai - mākslinieki Skulmes gleznoja sarkanos strēlniekus un proletariāta vadoņus, dziesma, kur laba mūzika un ģeniāli vārdi tika uzrakstīti ļoti ļaunam cilvēkam.
Bet pasakiet, kas mūsdienās liek , inteliģencei (mūsu nācijas ziedam ) izpildīt tās pašas kustības. Par to jau mēs cienām mūsu inteliģenci ( un tas ir visās tautās ), ka viņi ir tie viedākie, tie izglītotākie, kas kā RĪTA ZVAIGNE spēj parādīt savai tautai pareizo ceļu.
Bet kādu ceļu mums parāda intelektuālis Hermanis?
Izskaidrojis mums visiem kas ir Latvijas lielākais maita ( nu, protams Zatlers ), mūsu guru un " RĪTA ZVAIGNES" rādītājs savai latviešu tautai Hermanis parāda pavisam redzamu lietu - nu kātad mēs agrāk to nesaredzējām - mūsu latvju godu un sirdsapziņi prezidentu Bērziņu.
Lūk no kā Hermanis var pieņemt apbalvojumu un uz ko jālīdzinās mums visiem.
Mazliet par Bērziņu, uz kuru spriedelētājs Hermanis, īsts intelektuālis un tautas ceļa rādītājs mums visiem tiekties liek.

Šis radījums, ja cilvēkam ir tieksme uz iekšēju pašaizsargāšanos, normāli izraisa vemšanu. Kārtīgi sazadzies ( ar 4000 LS pensiju ) un izkrāptiem ES fondu naudām, jau 90 tajos ar Šķēli un Grūtupu uc. piedalījās Latvijas izzagšanā. Un kā ta var nepieminēt Lembergu, kam Bērziņš ir gan zagšanas, gan KP skolotājs.
Un, protams, kā var nepieminēt Bērziņa sirdsdraudzeni - šo gaišo, nesavtīgo būtni Dačuku.
Uz reiz var redzēt, ka Dačuku neinteresē ne daudzi, sazagtie Bērziņa miljoni, ne grandiozā pensija, "kājiņas", ne "rocijas"
Var redzēt, ka Dacīte savu Andri mīl nesavtīgi no sirds, pat ja prezidents dzīvotu uz 145 LS pensijas kādā Bolderājas komunalkā ar sauso ateju ārā un visu mušu komplektu.
Kāds kontrasts šai gaišajai būtnei ir Zatlera mantkārīgā Ļiļa, kas atļāvās dzīvokļa visam kapitālremontam iztērēt tik, cik WWF savā dzīvoklī iztērēja uz gaismekļiem un iebūvētām mēbelēm - 80 000 LS.
Cilvēku simpātija uzpirkšanā ar tram. biļētēm nav tas trakākais mūsu valstī.
Faktiski ir nožēlojami,kad Hermanis sprēgā te ar asām domām un pretendē uz Latvijas vienu no gaišajiem spēkiem, bet nepiegriež uzmanību mūsu piesmietās valsts galvenajam "lumpenismam" - atbalstīt lielākos zagļus, dalīties ar tiem un balsot par Lembergu, jo tas zog un dalās.
PS
Manās acīs Hermanis ir gnīda un lielākais lupatlumpenis!

Atbildēt

eee

14.06.2013. 16:12

vispār to Hermani pazīstu, laikam te komentētāji pavisam par citu Hermani raksta

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

14.06.2013. 15:01

>> PARADOKSS
*******************************
...bet, protams, ka reaģēju - kā var neizteikt prieku par to, ka TU REAĢĒJI PIRMAIS ...pie kam, piaugot aizkaitinājumam, vēl atkārtoti uzskatīji par vajadziģu veŗsties pie manis ar vēl GARĀKU komentāru,kas jāuztver, ja seko tevis paša teiktajam,kā SMIEKLĪGS ...vari nešaubities, ka es reaģēšu arī uz nākamo tavu komentāru...

Atbildēt

Paradokss

14.06.2013. 13:20

»

RD un VD sirdsdraudzenīte

>> PARADOKSS...


Nu redz, lumpeņproletariāts reaģēja uz manu komentāru. Tādiem kā RD un VD sirdsdraudzenīte šķiet, jo skaļāk noliegs savu piederību pie plebejiem un lumpeņproletariāta, jo apkārtējiem vairāk šķitīs ka ir vel viens saulvedis un patricietis pie horizonta parādījies. Te L.Lapsai pilnībā piekrītu. Pilna Latvija ar tādiem bazūnēm. Var nosaukt arī par bungām. Kā mēs visi zinam, bungās ir tukšums, tapēc jau tās arī skan.

Smieklīgi, cik ir jābūt vājai un neattīstītai domāšanai lai būtu speciāli jāpiestrādā pie kāda komentāra. Tu noteikti sarunājoties ar apkārtējiem ikdienā, arī ik pa laikam ieskaties piezīmju grāmatiņā? Tā teikt, lai varētu veidot teikumus. Nožēlojami ka tādi cilvēciņi iedomājas sevi par patiesības guru.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

14.06.2013. 12:14

>> PARADOKSS
*****************************
paradokss
13.06.2013. 21:50
Paradoksāli ka tādi kā Grantiņš,RD un VD sirdsdraudzenīte un vel vesela rinda komentētāju pēc viņu autoritates un gaismas nesēja Hermaņa iedalījuma atbilst reāliem lumpeņiem. Tomēr Hermani ar putām un siekalām uz lūpām aizstāv. Vien jāpasmejas par tādiem aizstāvjiem.
********************************
...paradoksāli, ka tavs komentārs precīzi atbilst Lapsas iedalījuma 6.punktam, BET mani nez kāpēc neuztrauc tādu kautkādu,man pilniģi nezināmu "paradokss" spriedumi par to, kādā kategorijā tas kautkas mani ir ietilpinājis...man nav tādu "kautkādu" spriedumi jāpagodina pat tik daudz, kā ar pasmiešanos ...bet, protams, ka ievēroju to, ka no visas, kā saki,veselas rindas komentētāju,piešķirot pelni'tu atzini'bu, vārdā izcēli tiesī mani... neliegšos - tiešām piestra'dāju pie komentāra, tā teikt, kompozīcijas...tieši tā arī biju domājusi, ka tā izrādīsies veiksmīga...

Atbildēt

Skaidrība

14.06.2013. 11:27

Beidzot Lapsa ir atklājis sevi!

Atbildēt

Puisis ar perfekti izskūto kājstarpi

14.06.2013. 10:51

»

atkal

Lapsa atkal atradis personību, kura savā dzīvē ir kaut ko paveikusi, un to prasti apliekot mēģina sevi parādīt kā krutu domātāju


Kur tie laiki kopš Hermanis politisko manu teātri Domu laukumā iestudēja. Toreiz izrādīja >Lietussargu revolūcija< lugu_flash-bobu-performanci vienā cēlienā ar īstu aktieru piedalīšanos , kā Vēlerte, čigānmeiteni Lolīte.Lūk rezultāts Rīgu pa*irsa, pa*irsīs Latviju. Un vainīga, pie tā būs atkal (lumpeņpūlis ) tauta , ne hermaiņveidīgie -te Hermanim piekrītu.

Atbildēt

janis

14.06.2013. 05:25

labi, Lapsa, man patika. Augstprātība no šī režisora puses nav lielas gudrības pazīme.

Atbildēt

hhhh

13.06.2013. 22:44

»

es

Vēsturē ir ļoti daudz piemēru, kad vairākums ir rīkojies kā aunu bars saskaņā ar saviem tā brīža bara instinktiem. Mūsu priekšrocība ir tā, ka mēs varētu mācīties no pagātnes kļūdām un lemšanu par valsts un tautas attīstību nodot sabiedrības gudrākai daļai. Pilnībā piekrītu Hermanim par to, ka daļa ...


Tā ir tava un deokupācijas problēma. Mums, baltiem, nav problēmu ne ar identitāti, ne tautību, ne dzimteni.
Un, kuri būs tie gudrākie, kuri noteiks, kam valdīt? Tu, hermanis, lapsa? Pēc kāda kritērija atlasīsiet gudros? Vai zini, ka vienai lauku tantei dibenā vairāk prāta kā tev, lapsam un hermanim kopā ņemot?

Atbildēt

paradokss

13.06.2013. 20:50

Paradoksāli ka tādi kā Grantiņš,RD un VD sirdsdraudzenīte un vel vesela rinda komentētāju pēc viņu autoritates un gaismas nesēja Hermaņa iedalījuma atbilst reāliem lumpeņiem. Tomēr Hermani ar putām un siekalām uz lūpām aizstāv. Vien jāpasmejas par tādiem aizstāvjiem.

Atbildēt

tā tas ir

13.06.2013. 17:58

Hermanim taču ir taisnība! Vienreiz novelciet savu iedomību un paskatieties spogulī. Man pilnīgi vienalga, ko raksta L.Lapsa, bet, lai cik sāpīgi nebūtu - Hermanim IR TAISNĪBA!!!

Atbildēt

Leone

13.06.2013. 17:46

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

No zila gaisa atkal par Hermani ? Ne, ne jau Lapsas griba šī ir, bet gan Krievijas okupantu(švaļu) vēlme.Pamatīgi Hermanis ir sasālījis sabiedrību pret okupantiem, tāpēc arī Krievijas specdienesti, kuru štata darbinieks ir Lato Lapsa,uzliek par pienākumu šim(zemes tārpam) nogānīt VIŅU. Lapsa labi...


Uhhhh kas par ņipruli tu. Ja kādreiz man ir vēlēšanās pasmieties, mājas filmu kolekcijā nemeklēju kādu komēdiju, bet atrodu kur tu esi rakstījis kārtējo savu smieklu gabalu un palasu. Kāds patoss šoreiz tavā rakstītajā. Uhhh, hermanis patriots. Izracis kapu. Specdienesti un sasālījis. Labi ka tomēr dzīvojam 21 gadsimtā, agrāk Tvaika ielas klīnikā nebija interneta pieslēguma. Tagad demokrātija, tagad tu L.Grantiņ vari rakstīt.

Uzdrukā vel kautko jautrībai. Esi tik labs.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

13.06.2013. 17:15

No zila gaisa atkal par Hermani ? Ne, ne jau Lapsas griba šī ir, bet gan Krievijas okupantu(švaļu) vēlme.Pamatīgi Hermanis ir sasālījis sabiedrību pret okupantiem, tāpēc arī Krievijas specdienesti, kuru štata darbinieks ir Lato Lapsa,uzliek par pienākumu šim(zemes tārpam) nogānīt VIŅU. Lapsa labi saprot, ka gānot latviešu patriotu Hermani,viņš ir izracis sev kapu(ne tikai politisku).

Atbildēt

viesis

13.06.2013. 16:43

Lapsa nav izmantojis iespēju neizrādīt savu tendenciozitāti, virspusējību un apzinātu nevēlēšanos domāt.

Atbildēt

>> -es-am

13.06.2013. 15:41

Nu jau cīnās krievebreji un latviešebreji,palūdziet ko saka par to Baltu tauta.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.06.2013. 12:58

********************************
...Lapsa SEVI portretē :
" 1. Vienmēr atcerOS - tas, kas MAN ir svarīgs un būtisks, ir publikas skaļākā, bļaustīgākā, pašsajūsminātā daļa...(..)...
.
2. Tad nu nodrošinU šai bļaustīgajai daļai iespēju kaut pašu galvās, kaut uz brīdi būt elitei...(..)...
.
3.MAN....(..)... ir jānoturas ilgtermiņā, tāpēc arī vēstījumu katru reizi šiem pašjūsminātajiem bļaustoņiem nodrošinU citu...(..)... - publika ir prasīga, tai visu laiku vajag ko svaigu un nebijušu. Lielākās briesmas - kļūt vienveidīgam un apnicīgam....(..)...kāds MAN pārmetīs tukšu skandalozitāti, - ...(..)...paskaidrojU, ka runa ir par, nu, teiksim, pilsonisko sabiedrību vai ko tādu.
.
4....(..)... atcerOS - MAN ir tikai viens cilvēks, kurā ir vērts ieklausīties. Tas ESMU ES PATS. Savukārt tie, kas MANI kritizē...(..)... - viņi neko nesaprot...(..)... ES ESMU patiesības nesējs..(..)...
.
5. NenopūlOS ar noskaidrošanu - ko īsti nozīmē tie vārdi, ko ES izrunājU, un kur tie cēlušies. Galvenais, lai smuki skan un skaņi atskan...(..)...
.
6. Ja kaut kas nenotiek, kā iecerēts, ja ar specefektiem kaut kas sagājis dēlī, ja pietiekami liela publikas daļa īsti nepavelkas un ja MAN jāsāk taisnoties, vienmēr noderēs universālā metode ar moto - paši muļķi! ...(..)...
.
7...(..)... katram gadījumam vienmēr tomēr sagatavojU plānu "B"...(..)...
.
8....(..)... nonākot kādās sprukās, nekad neaizmirstU pieminēt draudus...(..)...
.
9...(..)... lai aizbāztu mutes...(..)...- skaļi pastāstU publikai pareizo patiesību par to, ko ļaunie, skaudīgie MAN patiesībā ir pārmetuši...(..)... nobrēcOS pēdējais, to arī atceras...(..)...
.
10...(..)... atcerOS ka MAN kā patiesības nesējam ir jāstāv pāri visām šīm sīkajām jezgām. Tāpēc neaizmirstU arī viegli distancēties, lai kāds tumsonis un skauģis neiedomājas, ka ESMU iesaistīTS visā šajā procesā. Nu kaut kā tā -"es guvu zināmu estētisku gandarījumu par visu šo procesu".
.
Ja vēl spēJU atrast pietiekami daudz lasenieku, uz kuru maksāto ZIEDOJUMU rēķina nest viņiem gaismu augstāk aprakstītajā veidā, viss kārtībā - vieta MAN nodrošināta...."

Atbildēt

līdzdalībnieks

13.06.2013. 12:44

Raksta jēga ir atbilde tādam, kas citu uzskatu cilvēkiem nepamatoti piedēvē visādas šausmu pasaciņas - pārdošanos, atdošanos u.tml. Lato Lapsa gan viņa, manuprāt, principā atbalstāmā rakstā būtu varējis izvairīties no kādas neprecizitātes un pārliecīga kategorisma. Proti, krieviskajos portālos A.Hermanis par rusofobu saukts ne vienreiz vien. Spilgtākais un odiozākais piemērs ir mazliet pazīstamā, recenzējošā teātrmīļa, savas latviskās saknes bezcerīgi pazaudējušā Gaiļita domu publiskojumi.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.06.2013. 12:17

***************************
...Lapsa uzmetis lūpu, kā tā ???!!! - "ja uže ņe samaja lūbimaja žena v gareme" ...kā, nekā - Hermanis pie Delf-u raksta interesi izraisošajos komentāros "ielicis" Lapsam bezmaz par simtu ...

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 13.06.2013. 12:08

"Ja kaut kas nenotiek, kā iecerēts, ja ar specefektiem kaut kas sagājis dēlī, ja pietiekami liela publikas daļa īsti nepavelkas un ja jums jāsāk taisnoties, vienmēr noderēs universālā metode ar moto - paši muļķi! Protams, tas jāpasaka smalkāk - "maz bija cilvēku, kas saprata", "bija vajadzīgs atdalīt spriestspējīgos no visiem pārējiem", ""situācija ar mūsu sabiedrību īstenībā ir daudz, daudz bēdīgāka". Ja pateiksiet to pietiekami pārliecinoši, - jess, viss kārtībā, bļaustoņām atkal būs iespēja sevi pieskaitīt hermaniskajai, cilvēces likteņos visu saprotošajai elitei."

-------

;)

Precīzi, 100%.

Vienīgi - lai šo apjēgtu un kā loģiski pašsaprotamu akceptētu JEBKURŠ sevi par Normālu Cilvēku uzskatošs īpatnis, šamajam ir jāspēj / jāvēlas iespēt šķietami elementārais - DOMĀT, paTstāvīgi un pastāvīgi, PAŠAM dēļ savas iniciatīvas un bez regulāras priekšāteikšanas "no malas". Tajā skaitā ( patiesībā - a'priori ) arī par šādām tēmām:

http://www.youtube.com/watch?v=1_8ZlR-iAs4

Kas negrib 'filtrēt' šo ( vai "nemāk" ),
Tiem 'fiška' esot ...( "kaut kur zemāk" ).

Ir sacīts: "DOMĀ līdzi!!!..." ;)

Savukārt, kā (arī) ir savulaik sacīts:

«2 % cilvēku domā, vēl 3 % cilvēku domā, ka viņi domā, bet 95 % cilvēku labāk nomirs, nekā domās!»

( Džordžs Bernards Šovs / George Bernard Shaw )

&

«Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas.»

( Viens no autobūves ‘pionieriem’, leģendārais Henrijs Fords / Henry Ford )

u.t.t., un taml.

Konkrēti attiecībā uz šīs pašreizējās MZ "valsts" sabiedrības "kritisko masu" - “Tādi esam...”, kā ir sacīts:

http://www.youtube.com/watch?v=HgWNagBMVE4

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Ex-seržants

13.06.2013. 11:56

»

paija

Jaunā Rīgas teātra režisors Alvis Hermanis iekļuvis topa desmitniekā Šveices kultūras žurnāla «DU» veiktajā aptaujā par desmitgades ietekmīgākajām Eiropas teātra personībām...


Neviens jau nepšauba ši subjekta kā režisora veikumu. Runa par to, ka iedomājās sevi par gudrenieku visās jomās, citu dzīvot mācītaju un soģi, bet beigās izgāzās kā veca sēta. Ja esi makslinieks tad ari darbojies savā laukā un nelien sfēras ku Tev nav sajēgas tipa Saeimā savulaik savēlētie Pauls, Akuratere un Kalniņs- batjkas Lukašenko fans. Par to, kādas muļķības Hermanis sarunāja rakstīju jau agrāk tapēc neatkartošos. Bet vispar tēmu laiks noslēgt, cik var par vienu iedomīgu muļķi.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.06.2013. 11:52

>> LEONE
*****************************
... tā teikt, "specially for you" neliela izlasite iz Delf-u komentāriem :
.
Inta
12.06.2013 00:15
Tevi - Lapsu,bīda malā un tas tev nepatīk.
.
Japāņu pilsētas kārtībnieks
12.06.2013 00:27
Ja hermanis izsakās tieši, bet intelektuāli, tad latu lapsa... "atgremo vienu teikumu 151 reizi", katru reizi tīksminoties par savu spēju, neko jaunu un derīgu nepasakot, aizpildīt veselu lapu.
.
"plusiņi" 130
"miņusiņi'" 26
.
Boriss
12.06.2013 02:23
Lai cik neveikli Hermanis izteiktos, un lai cik indīgi Lapsa viņu aprietu, pēc 100 gadiem visi atcerēsies Hermani, tāpat kā tagad Smiļģi, Tādi Lapsas nāk un iet. Neko paliekošu, vērtīgu šie zvēriņi neatstāj. Tikai mēslus un nelabu smaku.
.
paija
12.06.2013 07:51
Lapsa varēja uzrakstīt 11. pamacību kā neitralizēt tos,kas iebilst pret viņa vienīgi pareizo rīcību un uzskatiemTad tiek paziņots, ka tie ir uzpirkti . Ja uzdrosinas pajautat,no kurienes nauda avīzem, , tad tas notiek saimnieku uzdevumā. Seviški aktīvie Lapsas portalā tiek nobanoti . Un nemaz netiek šķirots, vai tie lumpeņi vai hermaņi.
.
Juhans
12.06.2013 09:29
Lapsa Kūmiņš raugās, raugās visās spraugās, ielīst visur gribās.. Norausies pa ribām!!

Un tikko, tikko dienasgaisma aust, Lapsa Kūmiņš iet snaust. Viņš taču nevar stereotipus lauzt, viņš naktī ies savus labumus raust

Tad ķeriet viņu aiz astes! Ķeriet lapsu aiz astes! Ķeriet kamēr vēl var!

Lapsa Kūmiņš smaida, mēs zinām, zinām ko viņš gaida. Bet var jau būt, piemēram, ka rīt
Kūmiņš pārstās muļķi dzīt un kļūs par svēto? Nesmīdiniet mani - katram savas avis, katram savi Gani
.
ha
12.06.2013 10:57
Ziniet - es izlasīju šo garadarbu un lai kā es tajā visā censtos saredzēt Hermani, visos šajos punktos redzu tikai paša autora seju un metodes sava publicista karjeras veicināšanai.
.
Letiņš
13.06.2013 11:54
Vai es namāku lasīt, vai viltīgā lapsa rakstīt???

Atbildēt

Leone

13.06.2013. 11:13

Uhh komentētāji. Tūlīt te saskries hermaņatrūgas un nories siekalodamies Lato. Kā jau bija Delfos. Vaī kā nepatīk ka parāda šo visu hermanīšu sapuvušās iekšas. Jums hermaņveidīgās niecības šķiet ka jūs tie patricieši. Bet pārejie plebeji.

Pats labākais ir tas, jo vairāk tādi kā hermanis paver muti, jo labak saredzams cik īstenībā ir tukši šie cilvēciņi ārpus sava profesionāla lauciņa.

Tekstos vārds hermanis ar mazo burtu nav drukas kļūda.(nav šis cilvēks pēc savas izvāvuļošanās pelnījis rakstību ar lielo burtu).

Atbildēt

es

13.06.2013. 11:10

Vēsturē ir ļoti daudz piemēru, kad vairākums ir rīkojies kā aunu bars saskaņā ar saviem tā brīža bara instinktiem. Mūsu priekšrocība ir tā, ka mēs varētu mācīties no pagātnes kļūdām un lemšanu par valsts un tautas attīstību nodot sabiedrības gudrākai daļai. Pilnībā piekrītu Hermanim par to, ka daļa mūsu sabiedrības ir padomju tautības cilvēki, starp kuriem ir gan latvieši, gan krievi, kuri par Latviju kā valsti nav spējīgi domāt. Tā ir mūsu problēma.

Atbildēt

paija

13.06.2013. 11:00

Jaunā Rīgas teātra režisors Alvis Hermanis iekļuvis topa desmitniekā Šveices kultūras žurnāla «DU» veiktajā aptaujā par desmitgades ietekmīgākajām Eiropas teātra personībām,
Cik tad mums ir tadu personību, ar ko Latvija var lepoties? Uzskatu,ka viņš tiešam pieder pie elites un viņā der ieklausīties un Lapsa salīdzinot ar viņu tiešam ir lumpenis. VArēja jau noskatīties Ibsena TAutas ienaidnieku un pastastīt, ko gribejis pateikt Ibsens un kas nav izdevies Hermanim. Bet tam jau vajadzīgas lielākas zināsanas nekā ķengu rakstu sacerēsana.Vienu otru izteikto pamacību Lapsa var attiecinat arī uz sevi- piemeram, pasludinat tos, kas apstrīd viņa viedokli,vai uzdod nepatīkamus jautājumus par uzpirktiem , angažetiem ,sev netīkamu partiju nosaukt par suņa kaku

Atbildēt

atkal

13.06.2013. 10:51

Lapsa atkal atradis personību, kura savā dzīvē ir kaut ko paveikusi, un to prasti apliekot mēģina sevi parādīt kā krutu domātāju..

Atbildēt

muļķības slavinājums

13.06.2013. 10:48

»

jēga tāda

ka divi filozofi kaujas. Un tas ir skaits proces un rodas kustība...


[email protected], izrādās lapsa ar hermani ir filozofi! Nu, tad es esmu kvantu mehāniķis!

Atbildēt

menšs

13.06.2013. 10:34

»

jēga tāda

ka divi filozofi kaujas. Un tas ir skaits proces un rodas kustība...


Teikums jāsāk ar lielo burtu. Vārdā process ir divi s.Smirdīgā un stāvošā ir apzīmētāji, ja vidu neliek saistvārdu, tad jāliek komats. Ir māksla, un ir dekadence - komats, jo šeit veidojas apgalvojums, nevis atroadami vienlīdzīgi teikuma locekļi. Čaka iela jāraksta ar lielo buru - Čaka!

Atbildēt

cxz

13.06.2013. 10:09

Šajos raksteļos Lapsa trulumā ir pārspējis pats sevi.

Atbildēt

jēga tāda

13.06.2013. 08:39

ka divi filozofi kaujas. Un tas ir skaits proces un rodas kustība.
Lumpeņi smirdīgā stāvošā baseinā zog, mauro šlāģerus, tempj alu........dzīvo šodienai.
Par bohēmu....ir māksla un ir dekadence- bars, kurš iedomājas esam mākslinieki, slinki stulbi narkomāni, sekspatoloģijas...
Māksliniekam, kurš strādā pa 18 st dienā...vai L.da Vinči bija bohēmists??????????????????????????vai M. Jansons ir bohēmists? Vai Hermanis ir bohēmists?

Bohēma jau tas pats čaka ielas planktons vien ir.....

Atbildēt

biznis proposal

13.06.2013. 08:20

Neredzu jēgu šādiem rakstiem, par tiem kāds maksā? Es arī varētu visādas vecmeitu stila ironiskas glupības vai, piemēram, nezinātniskās fantastiskas filoloģiskās mēnessērdzības aprakstīt, cik maksā 1800 zīmes?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...