Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

G

15.06.2013. 20:45

Redzot tādus hermaņus man gribas meklēt ieroci.

Atbildēt

50s

15.06.2013. 07:14

LATO! Jusu raksts soreiz izskatas pec svesa meistara nodiktets-tas nav jusu stils...

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

14.06.2013. 18:24

Kā jau visas talantīgas un radošas personības Hermanis ir pretrunīgs.
Kā režisoru ļoti cienu, bet kā cilvēks viņš manās acīs ir nulle. Bet vai tad tā ir liela nelaime un pārsteigums?
Mums, letiņien, pa šo laiku ir savācies vesels bars izcilu, radošu cilvēku, bet, kas ar savu cilvēcisko izturēšanos(precīzāk "nesaturēšanos") izraisa riebumu(Kalniņš, Pauls utt)
Varētu jau saprast vecos padomju laikus, kad mūsu inteliģenti bija spiesti maksāt radošos meslus partijai - mākslinieki Skulmes gleznoja sarkanos strēlniekus un proletariāta vadoņus, dziesma, kur laba mūzika un ģeniāli vārdi tika uzrakstīti ļoti ļaunam cilvēkam.
Bet pasakiet, kas mūsdienās liek , inteliģencei (mūsu nācijas ziedam ) izpildīt tās pašas kustības. Par to jau mēs cienām mūsu inteliģenci ( un tas ir visās tautās ), ka viņi ir tie viedākie, tie izglītotākie, kas kā RĪTA ZVAIGNE spēj parādīt savai tautai pareizo ceļu.
Bet kādu ceļu mums parāda intelektuālis Hermanis?
Izskaidrojis mums visiem kas ir Latvijas lielākais maita ( nu, protams Zatlers ), mūsu guru un " RĪTA ZVAIGNES" rādītājs savai latviešu tautai Hermanis parāda pavisam redzamu lietu - nu kātad mēs agrāk to nesaredzējām - mūsu latvju godu un sirdsapziņi prezidentu Bērziņu.
Lūk no kā Hermanis var pieņemt apbalvojumu un uz ko jālīdzinās mums visiem.
Mazliet par Bērziņu, uz kuru spriedelētājs Hermanis, īsts intelektuālis un tautas ceļa rādītājs mums visiem tiekties liek.

Šis radījums, ja cilvēkam ir tieksme uz iekšēju pašaizsargāšanos, normāli izraisa vemšanu. Kārtīgi sazadzies ( ar 4000 LS pensiju ) un izkrāptiem ES fondu naudām, jau 90 tajos ar Šķēli un Grūtupu uc. piedalījās Latvijas izzagšanā. Un kā ta var nepieminēt Lembergu, kam Bērziņš ir gan zagšanas, gan KP skolotājs.
Un, protams, kā var nepieminēt Bērziņa sirdsdraudzeni - šo gaišo, nesavtīgo būtni Dačuku.
Uz reiz var redzēt, ka Dačuku neinteresē ne daudzi, sazagtie Bērziņa miljoni, ne grandiozā pensija, "kājiņas", ne "rocijas"
Var redzēt, ka Dacīte savu Andri mīl nesavtīgi no sirds, pat ja prezidents dzīvotu uz 145 LS pensijas kādā Bolderājas komunalkā ar sauso ateju ārā un visu mušu komplektu.
Kāds kontrasts šai gaišajai būtnei ir Zatlera mantkārīgā Ļiļa, kas atļāvās dzīvokļa visam kapitālremontam iztērēt tik, cik WWF savā dzīvoklī iztērēja uz gaismekļiem un iebūvētām mēbelēm - 80 000 LS.
Cilvēku simpātija uzpirkšanā ar tram. biļētēm nav tas trakākais mūsu valstī.
Faktiski ir nožēlojami,kad Hermanis sprēgā te ar asām domām un pretendē uz Latvijas vienu no gaišajiem spēkiem, bet nepiegriež uzmanību mūsu piesmietās valsts galvenajam "lumpenismam" - atbalstīt lielākos zagļus, dalīties ar tiem un balsot par Lembergu, jo tas zog un dalās.
PS
Manās acīs Hermanis ir gnīda un lielākais lupatlumpenis!

Atbildēt

eee

14.06.2013. 16:12

vispār to Hermani pazīstu, laikam te komentētāji pavisam par citu Hermani raksta

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

14.06.2013. 15:01

>> PARADOKSS
*******************************
...bet, protams, ka reaģēju - kā var neizteikt prieku par to, ka TU REAĢĒJI PIRMAIS ...pie kam, piaugot aizkaitinājumam, vēl atkārtoti uzskatīji par vajadziģu veŗsties pie manis ar vēl GARĀKU komentāru,kas jāuztver, ja seko tevis paša teiktajam,kā SMIEKLĪGS ...vari nešaubities, ka es reaģēšu arī uz nākamo tavu komentāru...

Atbildēt

Paradokss

14.06.2013. 13:20

»

RD un VD sirdsdraudzenīte

>> PARADOKSS...


Nu redz, lumpeņproletariāts reaģēja uz manu komentāru. Tādiem kā RD un VD sirdsdraudzenīte šķiet, jo skaļāk noliegs savu piederību pie plebejiem un lumpeņproletariāta, jo apkārtējiem vairāk šķitīs ka ir vel viens saulvedis un patricietis pie horizonta parādījies. Te L.Lapsai pilnībā piekrītu. Pilna Latvija ar tādiem bazūnēm. Var nosaukt arī par bungām. Kā mēs visi zinam, bungās ir tukšums, tapēc jau tās arī skan.

Smieklīgi, cik ir jābūt vājai un neattīstītai domāšanai lai būtu speciāli jāpiestrādā pie kāda komentāra. Tu noteikti sarunājoties ar apkārtējiem ikdienā, arī ik pa laikam ieskaties piezīmju grāmatiņā? Tā teikt, lai varētu veidot teikumus. Nožēlojami ka tādi cilvēciņi iedomājas sevi par patiesības guru.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

14.06.2013. 12:14

>> PARADOKSS
*****************************
paradokss
13.06.2013. 21:50
Paradoksāli ka tādi kā Grantiņš,RD un VD sirdsdraudzenīte un vel vesela rinda komentētāju pēc viņu autoritates un gaismas nesēja Hermaņa iedalījuma atbilst reāliem lumpeņiem. Tomēr Hermani ar putām un siekalām uz lūpām aizstāv. Vien jāpasmejas par tādiem aizstāvjiem.
********************************
...paradoksāli, ka tavs komentārs precīzi atbilst Lapsas iedalījuma 6.punktam, BET mani nez kāpēc neuztrauc tādu kautkādu,man pilniģi nezināmu "paradokss" spriedumi par to, kādā kategorijā tas kautkas mani ir ietilpinājis...man nav tādu "kautkādu" spriedumi jāpagodina pat tik daudz, kā ar pasmiešanos ...bet, protams, ka ievēroju to, ka no visas, kā saki,veselas rindas komentētāju,piešķirot pelni'tu atzini'bu, vārdā izcēli tiesī mani... neliegšos - tiešām piestra'dāju pie komentāra, tā teikt, kompozīcijas...tieši tā arī biju domājusi, ka tā izrādīsies veiksmīga...

Atbildēt

Skaidrība

14.06.2013. 11:27

Beidzot Lapsa ir atklājis sevi!

Atbildēt

Puisis ar perfekti izskūto kājstarpi

14.06.2013. 10:51

»

atkal

Lapsa atkal atradis personību, kura savā dzīvē ir kaut ko paveikusi, un to prasti apliekot mēģina sevi parādīt kā krutu domātāju


Kur tie laiki kopš Hermanis politisko manu teātri Domu laukumā iestudēja. Toreiz izrādīja >Lietussargu revolūcija< lugu_flash-bobu-performanci vienā cēlienā ar īstu aktieru piedalīšanos , kā Vēlerte, čigānmeiteni Lolīte.Lūk rezultāts Rīgu pa*irsa, pa*irsīs Latviju. Un vainīga, pie tā būs atkal (lumpeņpūlis ) tauta , ne hermaiņveidīgie -te Hermanim piekrītu.

Atbildēt

janis

14.06.2013. 05:25

labi, Lapsa, man patika. Augstprātība no šī režisora puses nav lielas gudrības pazīme.

Atbildēt

hhhh

13.06.2013. 22:44

»

es

Vēsturē ir ļoti daudz piemēru, kad vairākums ir rīkojies kā aunu bars saskaņā ar saviem tā brīža bara instinktiem. Mūsu priekšrocība ir tā, ka mēs varētu mācīties no pagātnes kļūdām un lemšanu par valsts un tautas attīstību nodot sabiedrības gudrākai daļai. Pilnībā piekrītu Hermanim par to, ka daļa ...


Tā ir tava un deokupācijas problēma. Mums, baltiem, nav problēmu ne ar identitāti, ne tautību, ne dzimteni.
Un, kuri būs tie gudrākie, kuri noteiks, kam valdīt? Tu, hermanis, lapsa? Pēc kāda kritērija atlasīsiet gudros? Vai zini, ka vienai lauku tantei dibenā vairāk prāta kā tev, lapsam un hermanim kopā ņemot?

Atbildēt

paradokss

13.06.2013. 20:50

Paradoksāli ka tādi kā Grantiņš,RD un VD sirdsdraudzenīte un vel vesela rinda komentētāju pēc viņu autoritates un gaismas nesēja Hermaņa iedalījuma atbilst reāliem lumpeņiem. Tomēr Hermani ar putām un siekalām uz lūpām aizstāv. Vien jāpasmejas par tādiem aizstāvjiem.

Atbildēt

tā tas ir

13.06.2013. 17:58

Hermanim taču ir taisnība! Vienreiz novelciet savu iedomību un paskatieties spogulī. Man pilnīgi vienalga, ko raksta L.Lapsa, bet, lai cik sāpīgi nebūtu - Hermanim IR TAISNĪBA!!!

Atbildēt

Leone

13.06.2013. 17:46

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

No zila gaisa atkal par Hermani ? Ne, ne jau Lapsas griba šī ir, bet gan Krievijas okupantu(švaļu) vēlme.Pamatīgi Hermanis ir sasālījis sabiedrību pret okupantiem, tāpēc arī Krievijas specdienesti, kuru štata darbinieks ir Lato Lapsa,uzliek par pienākumu šim(zemes tārpam) nogānīt VIŅU. Lapsa labi...


Uhhhh kas par ņipruli tu. Ja kādreiz man ir vēlēšanās pasmieties, mājas filmu kolekcijā nemeklēju kādu komēdiju, bet atrodu kur tu esi rakstījis kārtējo savu smieklu gabalu un palasu. Kāds patoss šoreiz tavā rakstītajā. Uhhh, hermanis patriots. Izracis kapu. Specdienesti un sasālījis. Labi ka tomēr dzīvojam 21 gadsimtā, agrāk Tvaika ielas klīnikā nebija interneta pieslēguma. Tagad demokrātija, tagad tu L.Grantiņ vari rakstīt.

Uzdrukā vel kautko jautrībai. Esi tik labs.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

13.06.2013. 17:15

No zila gaisa atkal par Hermani ? Ne, ne jau Lapsas griba šī ir, bet gan Krievijas okupantu(švaļu) vēlme.Pamatīgi Hermanis ir sasālījis sabiedrību pret okupantiem, tāpēc arī Krievijas specdienesti, kuru štata darbinieks ir Lato Lapsa,uzliek par pienākumu šim(zemes tārpam) nogānīt VIŅU. Lapsa labi saprot, ka gānot latviešu patriotu Hermani,viņš ir izracis sev kapu(ne tikai politisku).

Atbildēt

viesis

13.06.2013. 16:43

Lapsa nav izmantojis iespēju neizrādīt savu tendenciozitāti, virspusējību un apzinātu nevēlēšanos domāt.

Atbildēt

>> -es-am

13.06.2013. 15:41

Nu jau cīnās krievebreji un latviešebreji,palūdziet ko saka par to Baltu tauta.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.06.2013. 12:58

********************************
...Lapsa SEVI portretē :
" 1. Vienmēr atcerOS - tas, kas MAN ir svarīgs un būtisks, ir publikas skaļākā, bļaustīgākā, pašsajūsminātā daļa...(..)...
.
2. Tad nu nodrošinU šai bļaustīgajai daļai iespēju kaut pašu galvās, kaut uz brīdi būt elitei...(..)...
.
3.MAN....(..)... ir jānoturas ilgtermiņā, tāpēc arī vēstījumu katru reizi šiem pašjūsminātajiem bļaustoņiem nodrošinU citu...(..)... - publika ir prasīga, tai visu laiku vajag ko svaigu un nebijušu. Lielākās briesmas - kļūt vienveidīgam un apnicīgam....(..)...kāds MAN pārmetīs tukšu skandalozitāti, - ...(..)...paskaidrojU, ka runa ir par, nu, teiksim, pilsonisko sabiedrību vai ko tādu.
.
4....(..)... atcerOS - MAN ir tikai viens cilvēks, kurā ir vērts ieklausīties. Tas ESMU ES PATS. Savukārt tie, kas MANI kritizē...(..)... - viņi neko nesaprot...(..)... ES ESMU patiesības nesējs..(..)...
.
5. NenopūlOS ar noskaidrošanu - ko īsti nozīmē tie vārdi, ko ES izrunājU, un kur tie cēlušies. Galvenais, lai smuki skan un skaņi atskan...(..)...
.
6. Ja kaut kas nenotiek, kā iecerēts, ja ar specefektiem kaut kas sagājis dēlī, ja pietiekami liela publikas daļa īsti nepavelkas un ja MAN jāsāk taisnoties, vienmēr noderēs universālā metode ar moto - paši muļķi! ...(..)...
.
7...(..)... katram gadījumam vienmēr tomēr sagatavojU plānu "B"...(..)...
.
8....(..)... nonākot kādās sprukās, nekad neaizmirstU pieminēt draudus...(..)...
.
9...(..)... lai aizbāztu mutes...(..)...- skaļi pastāstU publikai pareizo patiesību par to, ko ļaunie, skaudīgie MAN patiesībā ir pārmetuši...(..)... nobrēcOS pēdējais, to arī atceras...(..)...
.
10...(..)... atcerOS ka MAN kā patiesības nesējam ir jāstāv pāri visām šīm sīkajām jezgām. Tāpēc neaizmirstU arī viegli distancēties, lai kāds tumsonis un skauģis neiedomājas, ka ESMU iesaistīTS visā šajā procesā. Nu kaut kā tā -"es guvu zināmu estētisku gandarījumu par visu šo procesu".
.
Ja vēl spēJU atrast pietiekami daudz lasenieku, uz kuru maksāto ZIEDOJUMU rēķina nest viņiem gaismu augstāk aprakstītajā veidā, viss kārtībā - vieta MAN nodrošināta...."

Atbildēt

līdzdalībnieks

13.06.2013. 12:44

Raksta jēga ir atbilde tādam, kas citu uzskatu cilvēkiem nepamatoti piedēvē visādas šausmu pasaciņas - pārdošanos, atdošanos u.tml. Lato Lapsa gan viņa, manuprāt, principā atbalstāmā rakstā būtu varējis izvairīties no kādas neprecizitātes un pārliecīga kategorisma. Proti, krieviskajos portālos A.Hermanis par rusofobu saukts ne vienreiz vien. Spilgtākais un odiozākais piemērs ir mazliet pazīstamā, recenzējošā teātrmīļa, savas latviskās saknes bezcerīgi pazaudējušā Gaiļita domu publiskojumi.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.06.2013. 12:17

***************************
...Lapsa uzmetis lūpu, kā tā ???!!! - "ja uže ņe samaja lūbimaja žena v gareme" ...kā, nekā - Hermanis pie Delf-u raksta interesi izraisošajos komentāros "ielicis" Lapsam bezmaz par simtu ...

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 13.06.2013. 12:08

"Ja kaut kas nenotiek, kā iecerēts, ja ar specefektiem kaut kas sagājis dēlī, ja pietiekami liela publikas daļa īsti nepavelkas un ja jums jāsāk taisnoties, vienmēr noderēs universālā metode ar moto - paši muļķi! Protams, tas jāpasaka smalkāk - "maz bija cilvēku, kas saprata", "bija vajadzīgs atdalīt spriestspējīgos no visiem pārējiem", ""situācija ar mūsu sabiedrību īstenībā ir daudz, daudz bēdīgāka". Ja pateiksiet to pietiekami pārliecinoši, - jess, viss kārtībā, bļaustoņām atkal būs iespēja sevi pieskaitīt hermaniskajai, cilvēces likteņos visu saprotošajai elitei."

-------

;)

Precīzi, 100%.

Vienīgi - lai šo apjēgtu un kā loģiski pašsaprotamu akceptētu JEBKURŠ sevi par Normālu Cilvēku uzskatošs īpatnis, šamajam ir jāspēj / jāvēlas iespēt šķietami elementārais - DOMĀT, paTstāvīgi un pastāvīgi, PAŠAM dēļ savas iniciatīvas un bez regulāras priekšāteikšanas "no malas". Tajā skaitā ( patiesībā - a'priori ) arī par šādām tēmām:

http://www.youtube.com/watch?v=1_8ZlR-iAs4

Kas negrib 'filtrēt' šo ( vai "nemāk" ),
Tiem 'fiška' esot ...( "kaut kur zemāk" ).

Ir sacīts: "DOMĀ līdzi!!!..." ;)

Savukārt, kā (arī) ir savulaik sacīts:

«2 % cilvēku domā, vēl 3 % cilvēku domā, ka viņi domā, bet 95 % cilvēku labāk nomirs, nekā domās!»

( Džordžs Bernards Šovs / George Bernard Shaw )

&

«Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas.»

( Viens no autobūves ‘pionieriem’, leģendārais Henrijs Fords / Henry Ford )

u.t.t., un taml.

Konkrēti attiecībā uz šīs pašreizējās MZ "valsts" sabiedrības "kritisko masu" - “Tādi esam...”, kā ir sacīts:

http://www.youtube.com/watch?v=HgWNagBMVE4

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Ex-seržants

13.06.2013. 11:56

»

paija

Jaunā Rīgas teātra režisors Alvis Hermanis iekļuvis topa desmitniekā Šveices kultūras žurnāla «DU» veiktajā aptaujā par desmitgades ietekmīgākajām Eiropas teātra personībām...


Neviens jau nepšauba ši subjekta kā režisora veikumu. Runa par to, ka iedomājās sevi par gudrenieku visās jomās, citu dzīvot mācītaju un soģi, bet beigās izgāzās kā veca sēta. Ja esi makslinieks tad ari darbojies savā laukā un nelien sfēras ku Tev nav sajēgas tipa Saeimā savulaik savēlētie Pauls, Akuratere un Kalniņs- batjkas Lukašenko fans. Par to, kādas muļķības Hermanis sarunāja rakstīju jau agrāk tapēc neatkartošos. Bet vispar tēmu laiks noslēgt, cik var par vienu iedomīgu muļķi.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.06.2013. 11:52

>> LEONE
*****************************
... tā teikt, "specially for you" neliela izlasite iz Delf-u komentāriem :
.
Inta
12.06.2013 00:15
Tevi - Lapsu,bīda malā un tas tev nepatīk.
.
Japāņu pilsētas kārtībnieks
12.06.2013 00:27
Ja hermanis izsakās tieši, bet intelektuāli, tad latu lapsa... "atgremo vienu teikumu 151 reizi", katru reizi tīksminoties par savu spēju, neko jaunu un derīgu nepasakot, aizpildīt veselu lapu.
.
"plusiņi" 130
"miņusiņi'" 26
.
Boriss
12.06.2013 02:23
Lai cik neveikli Hermanis izteiktos, un lai cik indīgi Lapsa viņu aprietu, pēc 100 gadiem visi atcerēsies Hermani, tāpat kā tagad Smiļģi, Tādi Lapsas nāk un iet. Neko paliekošu, vērtīgu šie zvēriņi neatstāj. Tikai mēslus un nelabu smaku.
.
paija
12.06.2013 07:51
Lapsa varēja uzrakstīt 11. pamacību kā neitralizēt tos,kas iebilst pret viņa vienīgi pareizo rīcību un uzskatiemTad tiek paziņots, ka tie ir uzpirkti . Ja uzdrosinas pajautat,no kurienes nauda avīzem, , tad tas notiek saimnieku uzdevumā. Seviški aktīvie Lapsas portalā tiek nobanoti . Un nemaz netiek šķirots, vai tie lumpeņi vai hermaņi.
.
Juhans
12.06.2013 09:29
Lapsa Kūmiņš raugās, raugās visās spraugās, ielīst visur gribās.. Norausies pa ribām!!

Un tikko, tikko dienasgaisma aust, Lapsa Kūmiņš iet snaust. Viņš taču nevar stereotipus lauzt, viņš naktī ies savus labumus raust

Tad ķeriet viņu aiz astes! Ķeriet lapsu aiz astes! Ķeriet kamēr vēl var!

Lapsa Kūmiņš smaida, mēs zinām, zinām ko viņš gaida. Bet var jau būt, piemēram, ka rīt
Kūmiņš pārstās muļķi dzīt un kļūs par svēto? Nesmīdiniet mani - katram savas avis, katram savi Gani
.
ha
12.06.2013 10:57
Ziniet - es izlasīju šo garadarbu un lai kā es tajā visā censtos saredzēt Hermani, visos šajos punktos redzu tikai paša autora seju un metodes sava publicista karjeras veicināšanai.
.
Letiņš
13.06.2013 11:54
Vai es namāku lasīt, vai viltīgā lapsa rakstīt???

Atbildēt

Leone

13.06.2013. 11:13

Uhh komentētāji. Tūlīt te saskries hermaņatrūgas un nories siekalodamies Lato. Kā jau bija Delfos. Vaī kā nepatīk ka parāda šo visu hermanīšu sapuvušās iekšas. Jums hermaņveidīgās niecības šķiet ka jūs tie patricieši. Bet pārejie plebeji.

Pats labākais ir tas, jo vairāk tādi kā hermanis paver muti, jo labak saredzams cik īstenībā ir tukši šie cilvēciņi ārpus sava profesionāla lauciņa.

Tekstos vārds hermanis ar mazo burtu nav drukas kļūda.(nav šis cilvēks pēc savas izvāvuļošanās pelnījis rakstību ar lielo burtu).

Atbildēt

es

13.06.2013. 11:10

Vēsturē ir ļoti daudz piemēru, kad vairākums ir rīkojies kā aunu bars saskaņā ar saviem tā brīža bara instinktiem. Mūsu priekšrocība ir tā, ka mēs varētu mācīties no pagātnes kļūdām un lemšanu par valsts un tautas attīstību nodot sabiedrības gudrākai daļai. Pilnībā piekrītu Hermanim par to, ka daļa mūsu sabiedrības ir padomju tautības cilvēki, starp kuriem ir gan latvieši, gan krievi, kuri par Latviju kā valsti nav spējīgi domāt. Tā ir mūsu problēma.

Atbildēt

paija

13.06.2013. 11:00

Jaunā Rīgas teātra režisors Alvis Hermanis iekļuvis topa desmitniekā Šveices kultūras žurnāla «DU» veiktajā aptaujā par desmitgades ietekmīgākajām Eiropas teātra personībām,
Cik tad mums ir tadu personību, ar ko Latvija var lepoties? Uzskatu,ka viņš tiešam pieder pie elites un viņā der ieklausīties un Lapsa salīdzinot ar viņu tiešam ir lumpenis. VArēja jau noskatīties Ibsena TAutas ienaidnieku un pastastīt, ko gribejis pateikt Ibsens un kas nav izdevies Hermanim. Bet tam jau vajadzīgas lielākas zināsanas nekā ķengu rakstu sacerēsana.Vienu otru izteikto pamacību Lapsa var attiecinat arī uz sevi- piemeram, pasludinat tos, kas apstrīd viņa viedokli,vai uzdod nepatīkamus jautājumus par uzpirktiem , angažetiem ,sev netīkamu partiju nosaukt par suņa kaku

Atbildēt

atkal

13.06.2013. 10:51

Lapsa atkal atradis personību, kura savā dzīvē ir kaut ko paveikusi, un to prasti apliekot mēģina sevi parādīt kā krutu domātāju..

Atbildēt

muļķības slavinājums

13.06.2013. 10:48

»

jēga tāda

ka divi filozofi kaujas. Un tas ir skaits proces un rodas kustība...


Jo@cik, izrādās lapsa ar hermani ir filozofi! Nu, tad es esmu kvantu mehāniķis!

Atbildēt

menšs

13.06.2013. 10:34

»

jēga tāda

ka divi filozofi kaujas. Un tas ir skaits proces un rodas kustība...


Teikums jāsāk ar lielo burtu. Vārdā process ir divi s.Smirdīgā un stāvošā ir apzīmētāji, ja vidu neliek saistvārdu, tad jāliek komats. Ir māksla, un ir dekadence - komats, jo šeit veidojas apgalvojums, nevis atroadami vienlīdzīgi teikuma locekļi. Čaka iela jāraksta ar lielo buru - Čaka!

Atbildēt

cxz

13.06.2013. 10:09

Šajos raksteļos Lapsa trulumā ir pārspējis pats sevi.

Atbildēt

jēga tāda

13.06.2013. 08:39

ka divi filozofi kaujas. Un tas ir skaits proces un rodas kustība.
Lumpeņi smirdīgā stāvošā baseinā zog, mauro šlāģerus, tempj alu........dzīvo šodienai.
Par bohēmu....ir māksla un ir dekadence- bars, kurš iedomājas esam mākslinieki, slinki stulbi narkomāni, sekspatoloģijas...
Māksliniekam, kurš strādā pa 18 st dienā...vai L.da Vinči bija bohēmists??????????????????????????vai M. Jansons ir bohēmists? Vai Hermanis ir bohēmists?

Bohēma jau tas pats čaka ielas planktons vien ir.....

Atbildēt

biznis proposal

13.06.2013. 08:20

Neredzu jēgu šādiem rakstiem, par tiem kāds maksā? Es arī varētu visādas vecmeitu stila ironiskas glupības vai, piemēram, nezinātniskās fantastiskas filoloģiskās mēnessērdzības aprakstīt, cik maksā 1800 zīmes?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...