Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mēslam

18.10.2021. 23:19

»

Lieliskais Cilvēks

galīgi jukušais,ameri uz bankrota robežas,turās ieslēdzot baksu drukātājmašinu,var būt sarauti lupatlēveros ekonomikā.Ar to šaitanu guaido nekas nesanāca,zapadenci spējīgi tikai uz sankcijām.Jā Venecuēla naudiņu salikusi ameru,mazbritānijas utt.bankās,ir grūtības,bet izķepurosies.BŪS MĀCĪBA...


Ir kas liek sankcijas un ir kas uz tām var atbildēt, tikai bumbojot Voroņežu. ASV uzlika sankcijas krievu banku sektoram un ekonomiski un militāri spēcīgā Ķīna tās apzinīgi ievēro. ASV var sadrukāt pasaules valūtu - dolārus, bet pederastu krievija tikai makulatūru. Kamēr Venecuēla neizgriezīs visus krievu padomniekus, brauks tikai dziļāk anusā. Kremļa draudziņa Čavesa mācība Venecuēlai maksā atpalicību par vismaz 50 gadiem. Vjetnama atbrīvojās no smirdīgiem krievu "draugiem" un tagad tā drīz būs viena no Āzijas tīģeriem.
Jūs, civilizācijas atkritumi, paši dzīvojiet kā lopi un visiem citiem tikai nesiet nelaimes.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

18.10.2021. 21:25

»

nu gan dzen!

ASV, kuras daļa globālā ekonomikā ir 25% un kur tiek saražotas gandrīz visas tehnoloģijas, cīnās ar agonējošo Krieviju par dominēšanu!!!! Vai krievi aiz bada nav sākuši lasīt visas sēnes pēc kārtas, nemaz nešķirojot...


galīgi jukušais,ameri uz bankrota robežas,turās ieslēdzot baksu drukātājmašinu,var būt sarauti lupatlēveros ekonomikā.Ar to šaitanu guaido nekas nesanāca,zapadenci spējīgi tikai uz sankcijām.Jā Venecuēla naudiņu salikusi ameru,mazbritānijas utt.bankās,ir grūtības,bet izķepurosies.BŪS MĀCĪBA.

Atbildēt

nu gan dzen!

18.10.2021. 20:38

»

ASV protektorāts Latvija

Tie, kas bremzē valsts attīstību, ir koloboranti kā tu, kuru nodod Latvijas savas valsts interses un strādā ASV ēbreju un Briseles pedarastu interešu labā. Tādi idioti kā tu nesaprot atšķirībui starp Latvijas valsts interesēm un ASV interesēm, nesaprot, ka ASV Latviju izmanto kā placdarmu cīņai ar Krieviju...


ASV, kuras daļa globālā ekonomikā ir 25% un kur tiek saražotas gandrīz visas tehnoloģijas, cīnās ar agonējošo Krieviju par dominēšanu!!!! Vai krievi aiz bada nav sākuši lasīt visas sēnes pēc kārtas, nemaz nešķirojot?
Visa krievu nolaupītā nafta un gāze, ieroču un cilvēku tirdzniecība un narkobizness, nesasniedz pat viena Apple vērtību.
Pie kā noved naidošanās ar ASV un čupošanās ar pasaules izstumtiem - krieviem, demonstrē Venecuēla

Atbildēt

kas tur ko apdomāt

18.10.2021. 19:28

»

Latvija - neizdevusies valsts

Apdomā variantu, ka Ādamsonam varētu no seniem laikiem būt arī dienesta biedri. Nez, FSB Mežvietam izziņu atsūtījis, ka minētais adresāts Krievijā ir viņu cilvēks? Ticamāk, ka paši izdomāja


Jūsuprāt Ādamsons nezināja,ar ko krievijā nodarbojas viņa bijušais dienesta biedrs,kurš tagad arī tup aiz zviedru gardīnēm un tāpēc vairākus gadus no vietas rakstiski informēja bijušo dienesta biedru par visām nebūšanām,kas notiek Latvijā,pat par Stukāna dzīvesveidu.Diezgan dīvaina nodarbe tik augstai amatpersonai kā biedrs Ādamsons.Bet lai nu pasēž un drusku padomā.

Atbildēt

Hihi

18.10.2021. 18:46

Ādamsonam vajag izziņu, ka viņam demence

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.10.2021. 17:05

»

tas viss

ir ļoti brīnišķīgi,ko viņš ir darījis,bet jūs nestāstat,kālab viņš ir sūtījis tās nenozīmīgās 43!depešas krievu specdienesta darbonim.Man šausmīgi interesē.Ko viņš pats saka?viņš varbūt cerēja,ka tas cōms ievedīs kārtību Latvijā,ietupinās pedofīlus un ieviesīs kārtību Latvijas militārajā jomā?krievijas...


Apdomā variantu, ka Ādamsonam varētu no seniem laikiem būt arī dienesta biedri. Nez, FSB Mežvietam izziņu atsūtījis, ka minētais adresāts Krievijā ir viņu cilvēks? Ticamāk, ka paši izdomāja.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.10.2021. 16:41

»

kļimoviča aita

Kā, vai tad sarunu biedram nebija uz muguras uzraksts "ШПИОН


Nepareizi drusku. Uz pudeles ir uzrakstīts "Novičok" vai "Poloņij". :)

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.10.2021. 16:38

1. Kad viens ģenerālprokurors regulāri skraidīja uz vienas ārvalsts vēstniecību ar izmeklēšanas noslēpumu saturošām ziņām, neviens mežviets neko neredzēja un nedzirdēja. Rezultātā ziņu pienesēju paaugstināja amatā un ielika SAB par vadītāju.
2. Ziniet, viens man zināms cilvēks regulāri sazvanās ar Krievijas radiem un stāsta, kāds pie mums ir laiks!!!! Varbūt aiziet un ziņojumu uzrakstīt? Ja nu tā ārī ir SPIEGOŠANA???

Atbildēt

Tiesiskums

18.10.2021. 16:17

»

Veselību viņam nolaidaDrošuma policija, iebarojot

vietējos “novičokus


protams no pedofilu un gejusu puses naidnieku JĀNIM pietiekoši un cik var noprast pēc preses,šo kopienu pārstāvji,kaut konspirācija atzīstama,ieņēma vai ieņem nozīmīgus amatus un tur brālība stipra,sfēras stipras.JĀNIS,ja beidzis robežsardzes iestādes nav nekāds profāns operatīvajā darbībā,bijis augstā amatā iekšlietu sistēmā un stulbi uzskatīt ka nezina drošības dienestu darba metodes?!Un nu spy?

Atbildēt

Patriotiskais gars

18.10.2021. 14:47

»

Jo

Nebija pierādījumu, lai sodītu viņu par to, par ko gribēja sodīt


Visdrīzāk tieši tā,bet grūti saprast kā Jānis,tautas kalps,tā sevi "nolaidis" veselības jautājumā,takš visām durvīm mediestādēs jābūt vaļā un kāda tur rinda,ātro izsaukums un uz slimnīcas gultas.Pilnīgs izbrīns?!Lai tik ar šādām kaitēm nesanāk kā MILOŠEVIČA KUNGAM,kurš gaidīja taisnīgu Gāgas tiesu?!kosoviešu bandīti un teroristi staigā sveikā.

Atbildēt

vietējais

18.10.2021. 13:56

»

Bijušais zemessargs

Mūsu mazajā valstī dzīvo daudz padomju laikā dzimušie mēsli. Čekisti un čekas stukači, kā arī Latvijas nelabvēļi bremzē valsts attīstību, tāpēc mēs esam pakaļā starp Baltijas valstīm


Protams ja paši esam stulbi un neko nespējam sakārtot savā valstī, tad tādi kā tu meklē ienaidniekus citos, lai attaisnotu savu nevarēšanu.

Atbildēt

A?

18.10.2021. 11:04

Vai tad Haizivs neizstāstīja krieviem, ka Latvijas prezidentu sauc Levits?

Atbildēt

Jurčikam

18.10.2021. 11:01

»

juris

Sāk izgaismoties Lato īstenais saimnieks. Tā turpināt, Lato


Tavi saimnieki un dančmeistari izgaismojušies jau sen. Tā turpini, Jurik!

Atbildēt

Pēteris

18.10.2021. 10:59

»

bonza

cik saprotu, tad lapsa atbalsta sadarbošanos ar lielo kaimiņvalsti. cik pretīgi


Sapašana vēl bērnu dārza līmenī!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.10.2021. 10:26

»

Bijušais zemessargs

Mūsu mazajā valstī dzīvo daudz padomju laikā dzimušie mēsli. Čekisti un čekas stukači, kā arī Latvijas nelabvēļi bremzē valsts attīstību, tāpēc mēs esam pakaļā starp Baltijas valstīm


Tie, kas bremzē valsts attīstību, ir koloboranti kā tu, kuru nodod Latvijas savas valsts interses un strādā ASV ēbreju un Briseles pedarastu interešu labā. Tādi idioti kā tu nesaprot atšķirībui starp Latvijas valsts interesēm un ASV interesēm, nesaprot, ka ASV Latviju izmanto kā placdarmu cīņai ar Krieviju par dominēšanu pasaulē.

Atbildēt

Starp citu

18.10.2021. 09:39

Tiesnesi Orniņu atzina par vainīgu un notiesāja vien par to, ka nodeva žurnālistam ziņas par personas sodāmību, kas arī ir vispārpieejamas ziņas

Atbildēt

bonza

18.10.2021. 09:05

cik saprotu, tad lapsa atbalsta sadarbošanos ar lielo kaimiņvalsti. cik pretīgi !

Atbildēt

juris

18.10.2021. 08:43

Sāk izgaismoties Lato īstenais saimnieks. Tā turpināt, Lato....

Atbildēt

kļimoviča aita

18.10.2021. 08:27

»

Jā jā

aiz Deglava tilta,pieturvietā``Viršu iela``,virzienā no Centra.Feini


Viss jau būtu labi, bet, kā redzams, tad iespēja uzrauties uz SPIEGIEM tajā Erebuni ir pārāk liela, lai riskētu kaut kāda tur šašlika dēļ...

Atbildēt

kļimoviča aita

18.10.2021. 08:23

»

Kur ir pierādījumi,

ka Ādamsons zināja, ka sarunas faktus uzzin ārvalstu spiegs? Kur pierādījumi tam? Nav tādu


Kā, vai tad sarunu biedram nebija uz muguras uzraksts "ШПИОН"?

Nu, apmēram tāpat, kā "ПОЛИЦИЯ", "ОМОН" un tamlīdzīgi?

Bet vispār spiegus atpazīt ir ļoti viegli - tiem ir kleina kāja, un tie visur staipa sev līdzi magnetofonu un pudeli ar uzrakstu "INDE"!!!

Atbildēt

Saskaņas urbi

18.10.2021. 08:20

»

R.Sorge

urbis arī noraka to duriku....tagad lai sēž


cionustu Maugli vispār uzsēdināt uz mieta.

Atbildēt

Bordānam kā tueslietu ministram kirdik

18.10.2021. 08:19

»

Arī Covida izplatību tas ietekmē

Diemžēl mūsu valsts nelabvēli grauj mūsu valsti, arī mēs paši pavelkamies tiem līdzi...


tikai par vienu lietu vien pienākas, nositot uz ielas.

Viņš šlepeni ar Levitu pataisīja Latvijas tautu par “dzīvnieku pūli”, ar paziņojumu ANO, ka LV ar 13/03/2020 atteicas ievērot cilvēktiesības. Tā Bordāns un Levits nobruģēja ceļu Mūrnieces manipulācijām Saeimā, lai MK vakdība izdotu diktatoruskus MK noteikumus.

Atbildēt

kļimoviča aita

18.10.2021. 08:16

»

tu neesi aprobežots muļķis?

Kā ir pareizi - opusa vai tomēr eposa


Nu, ja jau tu saprati, par ko ir runa, tad acīmredzot ir vienalga - opuss, eposs vai vodeviļa!

Viss atkarīgs no izpildītāja.

Atbildēt

kļimoviča aita

18.10.2021. 08:09

»

Paldies par atbildi


Nevaru nepiekrist - salīdzinājumam būtu interesanti iepazīties arī ar "gudrajām" apsūdzībām.

Cien. Lato Lapsa!
Ja Jūsu rīcībā ir kā vienas, tā otras, nopublicējiet, lūdzu, tās visas!

Atbildēt

R.Sorge

18.10.2021. 08:01

urbis arī noraka to duriku....tagad lai sēž...

Atbildēt

VB

18.10.2021. 07:13

»

Хм

Данные странные. Но это не отменяет вопрос -а зачем он это делал


Tā kā saprotu krievu valodu: šis, uzskatu, ļoti labs jautājums! Tiešām, kāpēc?!

Atbildēt

vilis

18.10.2021. 06:50

Nav dūmu bez uguns.Daudzi zina daudz,neviens nezin visu

Atbildēt

zinātājs

18.10.2021. 05:07

Tā, starp citu, ir viena no spiegu vervēšanas metodēm- vispirms prasot vispārpieejamu informāciju, kuru izvēlētais upuris arī sniedz, jo tajā taču nav nekā slepena, un tad pamazām pievienojot tai arvien slepenākas ziņas. Atteikuma gadījumā tiek piedraudēts ar iepriekšējās sadarbības atklāšanu.

Atbildēt

Harutyunyan Karen

18.10.2021. 03:59

VDD izlūku sūrā ikdiena ir bezmaksas ēdieni armēņu restorānā, līdz izdienas pensijai.

Atbildēt

nelej udeni

18.10.2021. 00:22

»

Arī Covida izplatību tas ietekmē

Diemžēl mūsu valsts nelabvēli grauj mūsu valsti, arī mēs paši pavelkamies tiem līdzi...


kas nu asv kolonija mulku zeme latvija par valsti,bez asv atlaujas pat laika zinas publicet nevarat.bet asv bankai citadele gan obligati jaatbild ,kur glabajat savu naudu.

Atbildēt

anti soross

18.10.2021. 00:19

asv regulari profilakses nolukos noker kadu izraelas spiegu,bet maizisa asv vestniecibas apmeklejumi Latvija laikam nevienu neinterese !

Atbildēt

formula

17.10.2021. 23:32

Šveika dēkas." Starp citu ,viņš nopratināšanas laikā atzinās ,ka prot fotografēt un labprāt fotografē stacijas .Fotoaparātu gan pie viņa neatrada ,bet ir aizdomas, ka viņš to kaut kur noslēpis un nenēsā līdzi ,lai novērstu no sevis uzmanību, par ko liecina viņa paša atzīšanās, ka viņš fotografētu ,ja tam būtu bijis klāt fotoaparāts .Skaidrs, ka tikai tas apstāklis ,ka viņam nebija fotoaparāta, aizkavēja viņu, pēc viņa paša atzīšanās ,nofotografēt stacijas ēkas, kā arī vispār stratēģiski svarīgus punktus ,jo tas ir neapstrīdami ,ka viņš to būtu izdarījis ,ja tam būtu bijis klāt fotoaparāts ,ko viņš bija noslēpis .Tikai aiz tā apstākļa ,ka viņam nebija fotoaparāta pie rokas ,pie viņa neatrada nevienu fotouzņēmumu ".-Ar to pietiks,- vahmistrs sacīja un parakstījās .Viņš juta gandarījumu par savu darbu un lepnuma pilns nolasīja to uzraugam priekšā.

Atbildēt

Dakteris

17.10.2021. 23:30

»

Janka

Manu šizoīdo komponentu Bordānu vajadzētu noķert un ārstēt,jo slimu tiesāt nedrīkst


Bordānu noteikti vajag nopratināt, par to kur tik ilgi bija, ka tik vēlu atnāca.

Atbildēt

Ar sūdainu koku visiem pēc kārtas

17.10.2021. 23:25

sarkanais mēris slēpj pēdas.
https://youtu.be/zRXBK7eG1R4

Atbildēt

Janka

17.10.2021. 23:10

»

Arī Covida izplatību tas ietekmē

Diemžēl mūsu valsts nelabvēli grauj mūsu valsti, arī mēs paši pavelkamies tiem līdzi...


Manu šizoīdo komponentu Bordānu vajadzētu noķert un ārstēt,jo slimu tiesāt nedrīkst.

Atbildēt

Arī Covida izplatību tas ietekmē

17.10.2021. 22:33

»

Bijušais zemessargs

Mūsu mazajā valstī dzīvo daudz padomju laikā dzimušie mēsli. Čekisti un čekas stukači, kā arī Latvijas nelabvēļi bremzē valsts attīstību, tāpēc mēs esam pakaļā starp Baltijas valstīm


Diemžēl mūsu valsts nelabvēli grauj mūsu valsti, arī mēs paši pavelkamies tiem līdzi.

Tiek nomelnoti mūsu amatpersonu labie darbi, neļauj neko labu darīt valsij - tūlīt aprej, nolamā, apsmej un lieto pat lamu vārdus pret visaugstākajām amatpersonām. Bet visvairāk pret aktīvāko, pareizāko amatpersonu rīcību.

Viņus plnīgi ēd nost. To dara arī mafija, piemēram Jāni Bordānu mafiozi gatavi apēst dzīvu, maksā gan jau žurnālistiem, kuri izplata melus, apsmej par katru sīkumu, ko izpūš ziloņa augumā. Mūs, Latvijas situācija ir visdramatiskākā no visām Aiustruimvalstīm, vismokošākā. Tādēļ arī COVID 19 mēs nesavaldīsim, jo tie "nahali"visur glūn virsū, izplatas "zarazu" un traumē visu labo, musina tautu.

Atbildēt

Zinātājs

17.10.2021. 22:33

Ādamsons tika ietupināts ne jau par publisku ziņu pārstāstīšanu pudeles brāļiem, bet gan par valsts noslēpuma izpaušanu: viņš nelietīgi atklāja Latvijas valsti apkaunojošo faktu par ģenerālprokuru geju un viņa varmācību ģimenē pret savu homoseksuālo dzīvesbiedru. Šitāds negods elites aprindās: ģenerālprokurors uzspļauj Saeimai un tās likumiem, bet tā vietā ņem un piekauj savu dupsētāju. Ādamsons jau mums visiem ir zināms kā nopelniem bagāts cīnītājs pret pedofīliem augstos valsts amatos. Atriebība droši vien bija salda.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...