Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zanne

23.12.2019. 16:34

Ar intelektu pagalam trūcīga tā "Turība"...

Atbildēt

Zane Draņķe

21.12.2019. 00:39

bildējas savā Turības muižas slavas zālē.

Atbildēt

manupraat

20.12.2019. 13:45

Tik tie'saam ir jaamaak at's'kirt viltus zi'nas no patiesiibas pat tad, ja 'siis viltus zi'nas masveidaa izplata visi valdo'saas kli'kes rupori. Kaa tas savulaik bija ar Godma'na Parex bankas glaab'sanas svariigumu, sabrauktaa ezii'sa veiksmes staastu, Kalvii'sa gaazi griidaa, neskaitaamajaam slavas dziesmaam par muusu ekonomikas straujo izaugsmi, citadeles paardo'anas izdeviigumu, aafrikas migrantu uz'nem'sanas nepiecie'samiibu, skolu likvidee'sanas pamototiibu, RailBaltic noziimiigumu Latvijas ekonomikai, dzelzcela elektrifikaacijas svariigumu, muusu aviokompaanijas veiksmiigo darbiibu un veel un veel un veel...

Atbildēt

?!

20.12.2019. 13:04

izrādās "rehibilitācijā" mūszemē atrodās ukru vienība ar notiesāto terorismā sencovu.Šie jūrmalas palātā tabakerkā dedzina Krievijas karoga uzlīmes,kuras nevēlās sadegt;uzkliedz saukļus par cīņu Latvijā ar separātistiem un bļauj banderiešu šlava u-KRAINAI.Ne "atpūšās",bet nodarbojās ar ko.....Tagad sencovs oligarka akmetova pacans un gatavo partiju.Sīkāk Šarij.net.

Atbildēt

A.P.

20.12.2019. 10:55

»

Konkurence

Konkurente uzradās, tāpēc tā uzvilcies, prātvēdar un tukšmuldētāj


Gadu desmitiem ilgi dzīvojot cittautiešu vidē, ļoti labi zinu, ka viņus kaitina ne tik daudz tradicionālā latviešu intelektuālā aprobežotība (stulbums). Visvairāk kaitina latviešu nelietīgums, zemiskums, nodevīgs gļēvums, kas sintezē ar stulbumu iegūst sevišķi pretīgu formu. Tu raksti ar savu vārdu, taču vienmēr būs latviešu mēsli, kuri tevi nogānīs anonīmi, mazdūšīgi slēpjot savu zemcilvēka vārdu. Tā teikt, lops zina, ka pastrādā kaut ko sliktu, amorālu, cilvēciski necienīgu. Tik daudz stulbeņiem ir saprāts, lai aptvertu savu nedziedināmo garīgo kroplību.

Atbildēt

!

20.12.2019. 03:23

»

Edis

Sis divkajainais radijums ir vienkarsi stulbs.Nevajag pieverstvinainuzmanibu


vienmer esmu brinijies ,kapec gramatvedibas kursus sauc par augstskolu ,,turiba,,?

Atbildēt

Edis

20.12.2019. 01:00

Sis divkajainais radijums ir vienkarsi stulbs.Nevajag pieverstvinainuzmanibu.

Atbildēt

A.P.

19.12.2019. 22:06

»

Arturs Priedītis

Izcils šarlatānisma paraugs! Reti debils teksts! Spilgts piemērs izglītības, zinātnes katastrofai! Raksta dekāde. Tātad potenciāls šarlatānisma administratīvais resurss. Dāma ir pilnīga muļķe. Kā idiote blādās par "emocionālo inteliģenci", kaut gan normāli zinātnieki izsakās par emocionālo intelektu...


Painteresējos internetā,- mums pēc iespējas vairāk ir jāzina par saviem varoņiem. Aina pierasta. Par šarlatāniem ziņas vienmēr ir neskaidras, pretrunīgas, jocīgas. Tas tā ir arī par šo dāmu. Teikts, ka viņa ir “PhD” (filosofijas doktore). Taču nekas nav teikts par filosofijas studēšanu, filosofijas doktora grāda iegūšanu. Studējusi esot vadībzinības “trulībā”, studējusi esot “politikas zinātni” LU. Un vēl pavisam jocīgi ir paskaidrots: “Kopš 2008. gada studē doktorantūrā Latvijas Universitātē, specialitāte – uzņēmējdarbības vadība”. Tagad ir 2019.gads...

Atbildēt

janis

19.12.2019. 21:45

Zane Driņķe ir populistisks sindroms uz kušetes.Raksts par tēmu, ,,ne pa plecam,,-populistisks,par to,kā lobētie un nelobētie var diskreditēt uzņēmumu,,Latvija.4.5,,.
Piekrītu par demokrātiju.Man kā padomju laiku produktam ir redzams,ka tā no virtuves ir izplatījusies uz guļamistabu un varbūt drusku,bet nedaudz,tālāk.

Atbildēt

Arturs Priedītis

19.12.2019. 21:27

Izcils šarlatānisma paraugs! Reti debils teksts! Spilgts piemērs izglītības, zinātnes katastrofai! Raksta dekāde. Tātad potenciāls šarlatānisma administratīvais resurss. Dāma ir pilnīga muļķe. Kā idiote blādās par "emocionālo inteliģenci", kaut gan normāli zinātnieki izsakās par emocionālo intelektu, bet nevis inteliģenci. Idiotisms ir tik pamatīgs, ka dāma nespēj atšķirt intelektu no inteliģences. Protams, tas ir tāpēc, ka dāmai ar intelektu ir milzīgas problēmas. Viņai Dievs nav devis intelektu. Vēl lielākas problēmas ar intelektu ir "trulības" saimniekam, atļaujot mācīt jauniešus tādai stulbenei un atļaujot savā izglītības biznesa firmā viņai arī tēlot dekāni. Vai nākas žēlot studentus? Ne visai! Ja viņi nav spējīgi atšķirt šarlatānismu no zinātniskuma, tad lai pērk laimīgi diplomu "trulībā".

Atbildēt

Zinu gadījumu,

19.12.2019. 20:52

kad otrklasnieks lūdz savai mātei izveidot internetblogu, kamēr pierunā. Kad māte uzzin viņa biznesa projeku naudas pelnīšanai ar bloga apmeklētāju skaitu, viņa ir šokā, uzzinot biznesa saturu, un palīdz uzlabot otrklasniekam savas biznesa prasmes.

Ja otrklasnieks būtu izlasījis dekānes rakstu, viņš nesaprastu biznesa skolas Turības dekānes raksta biznesa jēgu. Jo raksts ir tukšrakstīšana ar mīnusu balsojumiem. Ja kāds grib zināt, kā ģeniālais latviešu otrklasnieks piepelnās ar savu blogu, es atbildēšu uz jautājumu!

Atbildēt

derdz

19.12.2019. 20:19

Dekāne, vai mums jātic ka ir Dievs!

Atbildēt

nutak

19.12.2019. 19:13

»

Ļoti interesanti

neviena vārda par Krieviju un Putins nav pieminēts


globālā paradigma mainās.

Atbildēt

Ļoti interesanti

19.12.2019. 18:40

neviena vārda par Krieviju un Putins nav pieminēts?!

Atbildēt

nepilna laika idiots

19.12.2019. 17:37

Kur ir patiesas ziņas? Ja man kāds ziņu kanāls stāsta muļķības, ka 11. septembrī Ņujorkā dvīņu torņus sagrāva musulmaņu teroristi; ja stāsta muļķības, ka Kenediju nošāva švakais šāvējs Osvalds, tad kā es varu ticēt, ka pārējās ziņas gan ir patiesība?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Nācijas tēva" jaunākie melu plūdi

Foto“Nācijas debilais tēvs” (NDT) atkal ir pamatīgi samelojies. Tas notika 2020.gada 21.februārī. NDT meli ir tik šausmīgi, ka latviešu mediji izvairās sniegt informāciju par NDT rīcību 21.februārī. Toties informācija ir krievu valodā, un jau pirmais komentārs pasaka galveno: "Александр Что зтот Дурак несет, уму непостижимо." Arī katrs normāls latvietis momentā saskatīs melu šaušalīgo apjomu. Informācija ir valsts prezidenta mājas lapā. Citēju un cenšos komentēt melus.
Lasīt visu...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valsts

Bieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga...

Foto

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt...

Foto

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

Globālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums...

Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...