Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pedro

11.04.2022. 01:05

Vai jums ir nepieciešama palīdzība, lai īstenotu savus sapņus?
Jums ir nepieciešama īpaša palīdzība tādos projektos kā sava biznesa uzsākšana, mājas iegāde, automašīnas iegāde, parādu nomaksa, bērnu audzināšana, kredīta apdrošināšana un citi. Lūdzu, sazinieties ar mums pa whatsapp pa tālruni +37125222669 vai Viber pa tālruni +33755409845

Atbildēt

Roza Luksemburga

07.04.2022. 21:48

Starpcitu: Vacijas parlaments sodien izgaza likumu par obligato vakcinacju pec 60 gadu vecuma. Ta ka tomer ir no svara, kas tur sez un balso.

Atbildēt

1984

05.04.2022. 12:17

tiem latvju fašistiem,kas piedalījās kovidterorā, ir jātiek tiesātiem.Visa Koalīcija ir aizdomās turētā statusā un atbildēs. Ja NATO atkāpsies no Baltijas, nedrīkst ļaut viņiem aizbēgt.

Atbildēt

Roza Luksemburga

05.04.2022. 10:53

»

Par sava vidokļa brīvu paušanu A. Vasiļevskis smok ieslodzījumā

Jauno globālo līderu skola...


Iesaku visiem izlasit a.m. komentaru. Tomer , neskatoties uz visu, tas, vai sertifikatu diskriminacijas murgs turpinasies, nedaudz ir atkarigs ari no mums, respektivi, ko ievelesim oktobri. Kaut ari pandemija tika menedzeta no viena centra, tomer tas izpausmes dazas valstis bija maigakas neka Latvija. Lieki piebilst, ka Latvija kopa ar Austriju, Italiju un Franciju bija pirmrindnieki, kas pat parcentaas un ieviesa jau dazus no nakama etapa soliem. Piem. Polija, ar savu daudz kritiszeto labeejo valdiibu, neviens cilveks netika atlaists del sertifikata. Ungarija jau velesanas nupat uzvareja Orbans, sonedel Francija pirma velesanu karta. Latviesiem galvenaisjaatceras tie 62 deputati un vinu partijas, kas nobalsoja par obligato vakcinaciju.

Atbildēt

Kad komandē diletanti

05.04.2022. 09:19

Vispirms vajag sākt ar primāro- ar to, kuru dēļ mēs esam turēti kā aitu bars . Cik mums Saeimā ir izglītotu un gudru deputātu? Maz. Cik valdībā profesionālu ministru? Vairāk par pusi. Ja Saeimas Izglītības komisiju vada cilvēki, kuriem 9 klašu izglītība, ja medicīnas profesorusun un akadēmiķus komandē cilvēks, kurš nezina, kurā pusē ķermenim ir žultspūslis un kurā vietā arodas vairogdziedzeris, kurš ir absolūts diletants ne vien medicīnā, bet arī loģikā, tad par kādu valsts attītību varam runāt? Pēdējos divus gadus tika kārtīgi grauta valsts ekonomika, izšķērdēti miljardi, lai bezjēdzīgi pildītu Pavļuta rīkojumus, kurš ne vien nodibināja saviem "šoferu dēliem" bezjēdzīgu zelta biroju, ne vien mēģināja sievasmātei sagādāt iepirkumu, bet arī nepārdomāti iepirka miljoniem vakcīnu, kuras šobrīd par desmitiem miljoniem izmet miskastē.Un vēl joprojām viņš ir amatā...

Atbildēt

pavils

05.04.2022. 00:53

Normālās valstīs nebija vakcin. sertifikāts,kods, jo tā ir obligātā vakcinācija. Tas nozīmē,ka LV
nav demokrātija, neievēro cilvēktiesības. Nozīmē,
ka valstī valda totalitārs REžīMS. Valsts nodevēji
to atbalsta un to- sertif. kodu - neatceļ.
Vara pieder TAUTAI. Un tos necilvēkus cilvēki atcerēsies un viņus tiesās.

Atbildēt

Klauss Švābe

05.04.2022. 00:49

»

filips

Jāpiekrīt jau rakstītājam par klauss švābs un viņa jaunai pasaules kārtības UZDEVUMIEM, kā daudzas valstis arī Latv.tās pamazām, slepus pilda un saimas deputāti balso par tiem. piem. dabīgas ģimenes graušana (2 veču laulība).Tas ir švābs uzdev.-par ko trekni nopiķos deputttātus.Iznīcināt...


Sociālie nemieri K. Švābe “Covid-19 Lielā ekonomikas atiestatīšana (nonuļļošana)”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Iespējams, ka sociālajos protestos cionistu K. Kariņa MK valdībai nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem un sabiedrība varētu būt vēl vairāk cionistiski sašķelta.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.


Arzemju banku algotņi E. Levits un K. Kariņš - diversanti
Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas un Davosa klubu un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt “ārkārtas stāvokli”, kas pielīdzināms karastāvoklim ar komendantstundām, kādu LV likumdošana neparedz, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

nuja

05.04.2022. 00:47

»

85

Ja cilvēkiem ir Džordža Orvela "1984", iesaku to sadedzināt, grāmata ir pārpiesātināta ar kaitniekpsiholoģijas sērgu, baiļu programmēšanu un tmldz. Ir arī jāapzin cilveklīdzības subjektu grupējums, kas apzināti organizējis grāmatas izdošanu latviešu valodā un izplatīšanu


Dedzināt "nepareizas" grāmatas - tas skan lepni. Šiklgrūbers arī tā uzskatīja. Tāpat kā tu un taml. "pārcilvēki", t.i. NEcilvēki. Tāpēc arī esam tur, kur esam, un ārā netiekam. Vai, tomēr, tiksim ārā? Labs jautājums...

Atbildēt

filips

05.04.2022. 00:35

Jāpiekrīt jau rakstītājam par klauss švābs un viņa jaunai pasaules kārtības UZDEVUMIEM, kā daudzas valstis arī Latv.tās pamazām, slepus pilda un saimas deputāti balso par tiem. piem. dabīgas ģimenes graušana (2 veču laulība).Tas ir švābs uzdev.-par ko trekni nopiķos deputttātus.Iznīcināt
vid. bizness; nacion.valstis(ukraina),novest līdz badam, vergiem,... visu var izlasīt to lasiet, domājiet.ļoti izpildīgs ir vanckariņja hunta.
Globalizācija ir sabiedrības nāve. Palasiet.

Atbildēt

Par sava vidokļa brīvu paušanu A. Vasiļevskis smok ieslodzījumā

04.04.2022. 22:22

Jauno globālo līderu skola
16. novembris, 2021. gads
Kāpēc vairāk kā 190 valstu valdības reaģē uz tā saucamo pandēmiju faktiski identiski un gandrīz neviena no tām neņem vērā pati savu vietējo specifiku,  bet visur tiek uzpiestas maskas, distance un kroņa pases? Atbilde uz to ir kādā globālistu veidojumā ar nosaukumu Jauno globālo līderu skola.
To nodibinājis neviens cits kā daudziem pazīstamais – nu jau vajadzētu – Klauss Švābs. Tas pats, kas nodibinājis arī Davosas forumu. Tieši šis veidojums ir tā apmācība, caur kuru izgājuši cauri ļoti daudzi no šodienas lielā biznesa un politikas līderiem, kuri arī nosaka šo politiku jeb dresūru. Vispirms, protams bija Pasaules Ekonomikas forums, kuru Švābs nodibināja 1971.gadā, tikai 32 gadu vecumā. Tagad tas ir pasaules jaudīgākais globālistu varas struktūras elements, kuru sponsorē teju visas transnacionālās korporācijas. Jau pašā pirmajā forumā tas spēja savākt 440 augsta ranga pārstāvjus no 31 valsts – kā to varēja izdarīt tolaik vēl maz zināmais Švābs, ja viņam jau tad nebūtu milzīgs visas šīs elites atbalsts? Tas viņam bija tāpēc, ka vēl savu studiju laikos viņam izveidojās sakari ar vienu no visu laiku lielākajiem globālistu pārstāvjiem – Henriju Kisindžeru, kurš vēl jo projām gandrīz 100 gadu vecumā aktīvi strādā un bīda lietas pasaulē.
Ja sākotnēji Davosas forums vāca tikai ekonomikas varenos, tad drīz vien tam piesaistījās arī politikas smagsvari, kā arī lielo mediju pārstāvji, kā arī slavenības. Tas ir pilns komplekts masīvai propagandai pasaules kārtības pārveidošanai.
Bet 1992.gadā tika nodibināts vēl kāds, mazāk zināms veidojums – toreiz tas saucās Rītdienas globālo līderu skola, bet 2004.gadā to pārdēvēja par Jaunie globālie līderi (Young Global Leaders) Lai tajā iestātos, notiek intensīva atlase. Jau pirmajā klasē tika apmācītas tādas figūras kā Angela Merķele, Nikolas Sarkozī un Tonijs Blērs. Ko viņi ir sastrādājuši pasaulē, to visi var redzēt – bet maz kurš zina, ka tā ir Švāba skola.
Kopumā šobrīd šo struktūru ir izgājuši apmēram 1300 cilvēki un viens no tiem ir arī patreizējais Vācijas veselības ministrs Jens Spāns –karš pret nevakcinētiem tur ir viens no viņa galveniem uzdevumiem. Tāpat šo skolu pabeigusi arī Jaunzēlandes PM Jacinda Ardern, Francijas prezidents Makrons, Žans Klods Junkers, Kalifornijas gubernators Gavins Ņūsoms. Tur ir Marks Zukerbergs un Čelsija Klintone, Džefs Bezoss un Ričards Brensons – tikai daži piemēri, lai būtu saprotams, kas par kadriem tur tiek apmācīti un kam. Visi viņi ļoti aktīvi strādā uz to, lai izplatītu pandēmijas ideju un protams, atbalsta visu iespējamo teroru pret parastiem cilvēkiem, globālu nošpricēšanu un QR kodus. Un tieši šī skola, ko gan viņi savos CV izvairās pieminēt, daudziem ir bijis sākums viņu ļoti veiksmīgām karjerām un tālākā paša galvenā uzdevuma izpildīšanā, kas notiek tagad jeb globālās verdzības ieviešanā. Un kur tad bez Rotšildu/Sorosu klana, arī tas tur pārstāvēts.

Acīmredzot, ka šie cilvēki tika izvēlēti tāpēc, ka viņi ir gatavi darīt to, ko viņiem liek un kaut kādā ziņā uz viņiem vēlāk arī varēs novirzīt sabiedrības dusmas, kad globālā nopotēšana būs izgāzusies tādā formā, kā tas tika pasniegts sabiedrībai, ka tas glābs no vīrusa izplatības – par to dabūs maksāt ne jau krīzes organizatori, bet vietējie politiķi un arī šīs lielākās figūras, bet ne paši galvenie, kas slēpjas ēnā.
Bet pagaidām visi šie absolventi ir materiāli ļoti labi nodrošināti, jo viņiem ir piekļuve milzīgajam Davosas foruma kontaktu lokam – kā nekā tur padomē sēž tādas zvaigznes kā bijusī SVF un tagadējā Eiropas Centrālas bankas prezidente Lagarda, kā arī Jordānas princese Rania, kuru Forbes nosauca par vienu no 100 pasaules ietekmīgākām sievietēm, kā arī Larijs Finks – Blackrock boss. Tā ir viena no pasaules lielākajām investīciju kompānijām, kuras rīcībā ir 9 triljoni dolāru. Varat iedomāties, cik naudas kopumā ir kovid afēras ieviesējiem un pret ko ir jāstāv mums, kas vēlas saglabāt cilvēcību?
Viņu uzdevums ir likvidēt mazo un privāto biznesu, panākt jaunas fašisma iekārtas izveidošanu, kur notiek milzīgo korporāciju saplūšana ar valdībām, izslēdzot no spēles sabiedrību un demokrātijas principus kā tādus – tie visi ir neviena nevēlēti oligarhi un magnāti, kas turpmāk grib noteikt cilvēku dzīves līdz pašiem sīkumiem. Nav jau tā, ka iepriekš tas tā nebija, bet agrāk mēs vismaz varējām nomainīt izkārtnes caur vēlēšanām – tagad arī šī, pēdējā ilūzija tiek atcelta.
Tagad tās ir milzīgās korporācijas, ieskaitot Farmu, kuras nevar tikt nekā ierobežotas vai sodītas, jo tās pārvalda visu – tāds ir viņu plāns un mums ir tikai viena iespēja, totāla nepakļaušanās. Jo vienīgais, kā tam var pretoties, ir izglītot cilvēkus un saprast, kā notiek šī totālā kontrole, jo tas pa lielam notiek tieši tāpēc, ka cilvēks to neredz un viņam liekas, ka notiekošie procesi ir kaut kādā veidā dabiski, kaut tas ir filigrāns plāns no paša sākuma, kas sniedzas desmitgadēs un pat simtgadēs pirms tas tagad ieiet savā izšķirošā fāzē, kur viņiem ir jāpaspēj to izdarīt, pirms sabiedrība atjēdzas.
A. Vasiļevskis

Jauno globālo līderu forumu jeb Young Global Leaders (YGL) izveidoja Klauss Švābs, Pasaules ekonomikas foruma dibinātājs un izpildpriekšsēdētājs. Tā ir bezpeļņas organizācija, ko pārvalda no Ženēvas, Šveices valdības uzraudzībā.

https://www.google.lv/search?q global+leaders+school&ie UTF-8&oe UTF-8&hl en-lv&client safari#trex m_t:lcl_akp,rc_f:nav,rc_ludocids:4221254512239498041,rc_q:School%2520for%2520Global%2520Leaders,ru_q:School%2520for%2520Global%2520Leaders,trex_id:xkwu9c

Atbildēt

Visas iedzīvotāju aptaujas

04.04.2022. 22:21

noved pie varas atziņām, ka “iedzīvotāji vēlas sev vissliktāko”! Jo tāds ir aptaujas mērķis.

Atbildēt

ESMAIJA

04.04.2022. 21:23

»

reptilis

Nevis drīzāk,bet - sertifikāti šķeļ sabiedrību un grauj ekonomiku


Tā gan, bet pirmām kārtām nodrošina varas pastāvēšanu.

Atbildēt

EVA

04.04.2022. 20:49

Pelniet tiešsaistē vairāk nekā 15 000 USD, vienkārši veicot vienkāršu darbu no mājām. Pagājušajā mēnesī esmu saņēmis USD 18376. Tas ir viegls un vienkāršs darbs, un tā ienākumi ir daudz labāki nekā parasts biroja darbs, un pat mazs bērns to var izdarīt un nopelnīt naudu. Ikvienam ir jāizmēģina šis darbs, vienkārši izmantojot

informāciju šajā lapā … >>> nextjobpro.blogspot.com

Atbildēt

85

04.04.2022. 18:54

»

fakts

Darba devēji arī turpmāk neņems darbā cilvēkus bez sertifikāta, jo tā neesamība parāda, ka kandidāts ir stulbs, paštaisns un kasīties gribošs radījums, kādi nevienam darba devējam nav vajadzīgi


Šādi "darba" "devēji" ir nebūtībā zūdošā parazītmehānisma nozombēti, tie nesaprot (?) ka veic virspretlikumīgas kaitniecības ne tikai pret pamatdzīvotājiem cilvēkiem, bet arī pret kolektīvo esību. Ja saprot - iet ellē, prom no pasaules un kolektīvās esības arī.

Atbildēt

85

04.04.2022. 18:48

Ja cilvēkiem ir Džordža Orvela "1984", iesaku to sadedzināt, grāmata ir pārpiesātināta ar kaitniekpsiholoģijas sērgu, baiļu programmēšanu un tmldz. Ir arī jāapzin cilveklīdzības subjektu grupējums, kas apzināti organizējis grāmatas izdošanu latviešu valodā un izplatīšanu.

Atbildēt

85

04.04.2022. 18:38

Pamatdzīvotājiem cilvēkiem pieder savas oriģinālās vēles uz savām veselīgām un laimīgām dzīvildzēm, bez nebūtībā zūdošā parazītmehānisma, ar tajā apzināti sasaisīto teroristisko kaitniekorganizāciju ļaunpiedāvājumiem cilvēkiem par kaitniekpsiholoģijas sērgas pastrādāto virspretlikumīgo terorismu pļāpāt, tādējādi pēc noilguma varbūt pat pieņemot parazītu zombējumus kā normu, manipulatīvi daiļdiršot taviem vārdiem - kā pagātnes skaudro mācību.

"Kas" (konkrēti) tie par "mēs", lai "iz_dodas" un tmldz?
"Kas" (konkrēti) tie par virspretlikumīgiem totalitārisma agresijas mēģinājumiem iepīt kā ļaunpiedāvāt "svara kausu lāses", "īkšķa turēšanu" un tmldz? Varbūt ej uzreiz pa tiešo atpakaļ ellē?

"Kas" (konkrēti) ne pirmo reizi liek tev rakstīt (ļaunpiedāvāt) par bailēm, stresu, imūnsistēmas vājināšanu, fiziskās un psiholoģiskās veselības samazināšanu?

Dēmonkrātijas parazītmehānisma organizētajās viltus medicīnas un iz_glītības jomās apzināti iesaistītiem cilvēkiem ar cilvēkveidola oriģinālapziņas paliekām ir jāmeklē veidi kā iet ārā no nebūtības.
Varbūt iz_glītībai jāliek punkts? Iesākumā "demokrātisku" bērnu un pedagogu streiku uz vienu kalendāro mēnesi kā dēmonkrātijas parazītmehānisma raitāku vadīšanu nebūtībā?

Atbildēt

cilvēks

04.04.2022. 18:23

»

kaķītis

Var būt,drīz beidzot iznīksi ne tikai simboliski


Tikai pēc tevis.

Atbildēt

$ nesmird

04.04.2022. 18:09

Covid $ ieguļas varas huntas kontos!

Atbildēt

arī fakts

04.04.2022. 18:04

»

fakts

Darba devēji arī turpmāk neņems darbā cilvēkus bez sertifikāta, jo tā neesamība parāda, ka kandidāts ir stulbs, paštaisns un kasīties gribošs radījums, kādi nevienam darba devējam nav vajadzīgi


"Tādiem" kuri neatzīst kovidafēru nekādi darba devēji nav vajadzīgi.Atrasties telpā ar perforētajiem ir kaitīgi veselībai.

Atbildēt

fakts

04.04.2022. 17:48

Darba devēji arī turpmāk neņems darbā cilvēkus bez sertifikāta, jo tā neesamība parāda, ka kandidāts ir stulbs, paštaisns un kasīties gribošs radījums, kādi nevienam darba devējam nav vajadzīgi.

Atbildēt

cilvēks

04.04.2022. 16:28

Visu kovidafēras laiku uzpurni nevalkāju,kad veikalos stipri sāka uzmākties uzvilku to tikai uz zoda.Šogad nozvērējos uzpurni nevilkt pat simboliski.Nekādi kukū kodi man nav bijuši,nav un nebūs.

Atbildēt

vienosimies

04.04.2022. 16:27

»

reptilis

Nevis drīzāk,bet - sertifikāti šķeļ sabiedrību un grauj ekonomiku


Nost ar potēm,sertifikātiem!Brīvību saslimt un aplipināt citus!Un,protams,ārstēšanu par brīvu,un vēl pabalstu!

Atbildēt

Lops

04.04.2022. 16:10

Sarežģīta ielogošanās. Ja kāds vēl nav sapratis, kādā vērtē tautā ir visi tie j** sertifikāti, d*** dr**** maskas un pid**** vakcīnas, var paskatīties n*** klātienē veikalos - nevienam na*** nav vajadzīgs nekas no iepriekš minētā, tie, kas jūtas aicināti izsargāties, var kaut vai ūdenslīdēja kostīmā defilēt pa dzīvi.

Atbildēt

un ka ar deputatiem ?

04.04.2022. 15:55

rakstīja ka no 1.apr. deputatiem vairs nevajadzēs sertifikātu jo tieši uz deputātiem ir atcelts likums par to pieprasīšanu darba vietā.

Kādēļ nav atcelta sertifikatu pieprasīšana darbā uz visiem Latvijas iedzīvotājiem, ja pat bēgļiem ir atļauts strādāt bez covid absurdā sertifikāta

Atbildēt

reptilis

04.04.2022. 15:54

Nevis drīzāk,bet - sertifikāti šķeļ sabiedrību un grauj ekonomiku!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...