Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    8   7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nav tik vienkārši

22.11.2015. 12:45

»

Radu būšana un „kompetenti” darbinieki.

Vilsona un Lācarusa kungi! Lūdzu ņemiet vērā parasto Talsinieku viedokli un atbrīvojiet no amatiem radiniekus, kas sēž pašvaldības uzņēmumos


Lielākā daļa amatu iegūti it kā konkursa kārtībā. Bet dažos gadījumos konkursa nolikums uzrakstīts konkrētas personas interesēs, lai, pasarg, Dievs, neviens cits nenonāktu pat tuvumā uzvarai. Citos gadījumos vērtēšanas komisija, kur iespējams, paaugstina vai atbilstoši samazina piešķirto punktu skaitu. Praktiski nav iespējams protestēt, izņemot, ja lēmumi patiešām pilnīgi neadekvāti. Un arī tas nelīdzēs, jo konkursu vērtētājiem darbs uzticēts un atbildība tikai Dieva priekšā. Bet, ja Dieva nebīstas, tad jau vispār nekādu problēmu. Arī vēlētos amatus sadala savā "politiskajā ķēķī". Tuk, tuk - kur sirdsapziņa? Kāpēc daži Talsu novada vadītāji sevi iedomājušies Dieva vietā?

Atbildēt

Ozol Janka

21.11.2015. 05:39

Uz redzīti visiem!

Atbildēt

adata

20.11.2015. 14:00

Par ko Juzefai Trīszvaigžņu ordenis? Par labu zagšanu un stulbiem padomiem zemniekiem?
Par tādu rīcību pie sienas pielikt būtu par maz!

Atbildēt

Vīriņ, stāv pie ratiem

15.11.2015. 14:21

»

Jānis Vīriņš, bij. talsinieks.

Viss rakstā minētais tāpat ir attiecināms uz valsti kopumā, jo jebkurā Latvijas pašvaldībā notiek līdzīgas lietas, bet, šeit, Rīgā un pārējās lielajās pilsētās, stāvoklis ar pašvaldībām un to izdarībām ir vēl daudz smagāks. Un te praktiski neko nevar ietekmēt arī iedzīvotāju aktivitāte, jo faktiskā ...


Lai nu kurš dir..tu, tikai ne tu, tevi pazīstu kā raibu suni, tu esi tas, kurš met kažoku uz to pusi kur dotajā brīdī izdevīgāk...ha, ha, ha, beidz muldēt, visi , kuri tevi pazīts teiks tieši to pašu....lielākais tautas nodevējs esi tu, tu visos laikos laizi pakaļas tiem, kuri tai brīdī pie varas....

Atbildēt

Jānis Vīriņš, bij. talsinieks.

15.11.2015. 12:44

Viss rakstā minētais tāpat ir attiecināms uz valsti kopumā, jo jebkurā Latvijas pašvaldībā notiek līdzīgas lietas, bet, šeit, Rīgā un pārējās lielajās pilsētās, stāvoklis ar pašvaldībām un to izdarībām ir vēl daudz smagāks. Un te praktiski neko nevar ietekmēt arī iedzīvotāju aktivitāte, jo faktiskā vara šajās pašvaldībās ir "Saskaņas" rokās, kura savukārt ir noslēgusi sadarbības līgumu ar "Vienoto Krieviju" un darbojas Putina partijas interesēs, faktiski visiem iespējamiem līdzekļiem graujot šīs valsts pamatus, viņus ievēl atkal un atkal okupācijas gados šeit iesūtītie svešzemnieki, kuru intreses vienmēr būs par labu Krievijai, viņu dzimtenei, ko veiksmīgi uztur šeit tik plaši attīstītā Krievijas propogandas mašīna ar daudzu vietējo ierēdņu, bijušo komunistu, čekistu un viņu atvašu atbalstu.

Atbildēt

novērotājs

14.11.2015. 23:37

»

Vàrdā

Kristin, Ainar, jûs


nezinu vai k un a, bet ja jāpārdod māja, un jātinās prom, tad šmuce te ies pa gaisu liela....

Atbildēt

Vàrdā

14.11.2015. 21:50

»

elgars

Pilnīgi piekrītu...


Kristin, Ainar, jûs?

Atbildēt

elgars

14.11.2015. 20:44

»

nekas nav mūžīgs

Savu pilsētu, sevi un savas ģimenes ir apkaunojuši naudas un varas kārie deputāti. Cik gan samaitātai domāšanai un dzīves uztverei jābūt, lai par apkaunošanu uztvertu patiesības atklāšanu. Pretīgi, ka cilvēku grupiņa Talsu novadā iedomājas, ka viņiem personīgi pieder iedzīvotāju nodokļos samaksātā nauda...


Pilnīgi piekrītu!
Jā, dzīve ir tāda lieta, ka agri vai vēlu par visu ir jāsamaksā, un dārgi jāsamaksā, bet, vai kāds no varas kārajiem domes deputātiem un citiem šobrīd par to domā??
Viss mūsu darītais un nodarītais atgriežas atpakaļ jeb – latviešiem ierastāk – ko sēsi, to pļausi un kā mežā sauc, tā atskan.Ja jūsu dzīve tagad ir laimīga un jūs cerat, ka dzīvojat uz Zemes pēdējo reizi, to tomēr var aptumšot parādi no iepriekš nodarīto.
Mūsu Tēvs *

Mūsu Tēvs Debesīs!
Svētīts lai top tavs Vārds.
Lai nāk Tava valstība,
Tavs prāts lai notiek kā debesīs,
tā arī virs zemes.
Mūsu dienišķo maizi
dod mums šodien.
Un piedod mums mūsu parādus,
kā arī mēs piedodam saviem
parādniekiem.
Un neieved mūs kārdināšanā,
bet atpestī mūs no ļauna.
Jo Tev pieder Valstība,
spēks un gods mūžīgi.
Āmen (Mateja 6:9-13)

Atbildēt

nekas nav mūžīgs

13.11.2015. 20:46

»

Paldies

Mani sauc Edgars, esmu no Rīgas, esmu lepns ka esmu apkaunojis savu pilsetu


Savu pilsētu, sevi un savas ģimenes ir apkaunojuši naudas un varas kārie deputāti. Cik gan samaitātai domāšanai un dzīves uztverei jābūt, lai par apkaunošanu uztvertu patiesības atklāšanu. Pretīgi, ka cilvēku grupiņa Talsu novadā iedomājas, ka viņiem personīgi pieder iedzīvotāju nodokļos samaksātā nauda un par to var maksāt neadekvātas algas, braukāt bezjēdzīgos ārzemju komandējumos, balstīt radu un draugu biznesu un pie tam vēl saldi smaidīt izliekoties, ka viss ir kārtībā. Varbūt kādam acis var aizmālēt, bet dzīve nu ir tāda lieta, ka agri vai vēlu par visu ir jāsamaksā. Oi, dārgi tas sanāks.

Atbildēt

LoL

12.11.2015. 19:33

»

Gatis

Dr.Cuslārus, Tev kā zaglim tas traucē zagt? :D


Galīgi nē! Bet prieks skatīties, kā tu lomkās mocies :-)

Atbildēt

Talsinieks

12.11.2015. 17:28

Raksta autor - vai pietiks drosmes staties priekša Talsu iedzīvotājiem, lai pilsēta zina savus varoņus. Jo sarakstīts ir pēc būtības (palasot rakstus), bet ja stāsti par mūsu Talsu pilsētas vadības "varoņiem", Lūdzu, KAS ESI TU? Sabiedrības mokas ziņkārē!

Atbildēt

Doktors

11.11.2015. 10:59

»

autoram

autor, dod 5.daļu, citādi reņģēdāji atgriezušies pie sava, un ieliktnīši pie sava


Tev kā narkomānam vajag kārtējo devu? :D Jeb sava dzīve tik neinteresanta, ka tik skaties, ko citi dara?

Atbildēt

autoram

09.11.2015. 23:31

autor, dod 5.daļu, citādi reņģēdāji atgriezušies pie sava, un ieliktnīši pie sava!

Atbildēt

kuce

09.11.2015. 19:57

»

Stallis

Ķēve tāpēc, ka pārjāta? :D


gribu es ar,jāties, kur var dabūt? Var kāds ieteikt?

Atbildēt

Stallis

09.11.2015. 17:39

»

Ķēve

Bet tu - ēd manus zirgābolus


Ķēve tāpēc, ka pārjāta? :D

Atbildēt

Amsterei

08.11.2015. 18:11

Tā ir LIELA TALSU PROBLĒMA, smirdēšana man personīgi netraucē, bet kad EJU PA CELIŅU uz pamatenes pusi, uzreiz viens ''gailis'' klāt un prasa naudu, uz atbildi nedošu draud nosist. PALDIES TALSU NOVADA PAŠVALDĪBAS POLICIJAI PAR IGNORITĀTI!!! Galvenais, ka pašiem labi.bļāviens, cik ilgi viena ubadze vecā staigās pa Talsu ielām ubagodama, vai nevar iespundēt viņu attiecīgajās iestādēs, ja Inga māti izmet no mājām, viņai sodu nevar uzlikt?
Smirdēt uz ielas nav aizliegts. Paši tak gribējām demokrātiju, brīvību, te arī viņa ir, sadzīvojiet. :)

Atbildēt

Ķēve

08.11.2015. 11:15

»

Lt

Zirga galva, turpini ēst auzas :-D


Bet tu - ēd manus zirgābolus ;)

Atbildēt

māmiņa

07.11.2015. 23:43

Vai neko nevar darīt tai centra smirdoņai?/ visos kaktos ..un viens gailis pa centru aurodams neliek cilvēkus mierā..Pie Tautas nama trepēm KATRU DIENU KOŽ, uz atjaunotā celiņa no centra uz spēļu laukumu katru dienu smirdoņu sapulce, tā ka garām nevar paiet...smird un kož...., pie baznīcas sētas katru dienu SMIRD un ARĪ ŠODIEN KOŽ...mīļā policija, kur Jūs esiet? acīm redzami dzer, Jums tak ir pie domes ēkas, un citur ir kameras ar kurām var pievilkt klāt sejas..nu moins...driiz jau man liksies, ka es un mans bērns smird pa centru ejot...CIK var tam bērnam skaidrot kāpēc pilsētā smird... katru dienu man tas tiek jautāts... un tikai nesakiet, ka nemāku izskaidrot to bērnam... te ir cita samilzusi problēma...

Atbildēt

Inese

07.11.2015. 23:32

Jautājums pilsētas kompetentām personām. Lūdzu detalizēti atbildiet - līdz cikiem vakarā ārpus savam mājam un bez vecāku klātbūtnes un uzraudzības drīkst atrasties bērni - līdz 7 gadu vecumam, līdz 12 g. v., līdz 16 g.v., līdz 18 g.v. ? Kas to kontrolē, novērš noteikumu neievērošanu un soda ?

Atbildēt

100-niekā

07.11.2015. 22:52

»

bumba ar laika degli

Ja tā patiesi būtu tikai fantāzija, tad aizmirstu. Bet garā un zināšanās nestiprie deputātu un šoferu dēli augstajos amatos neļaus aizmirst. "Kaut tu lepns paliktu!"- čigānu lāsts smagi ķēris domes deputātus un amatpersonas


trāpīji 100-niekā, nejēdzības un savu cilvēku ielikšana turpinās.Kad, kurš, un kas, noliks domniekus pie ratiem? Reāli ņirdz pilsētniekiem, novadniekiem, vēlētājiem acīs,turpinot znotus, vīra tēvus, sievas mātes, dēlus, pī.dcaurmus uzpisējus likt amatos.

Atbildēt

bumba ar laika degli

07.11.2015. 19:56

»

Finito

Reāls stienis autoram! Te neviens vairs neko nekomentē un pēc pusgada šitos mēslus vispār visi aizmirsīs :D


Ja tā patiesi būtu tikai fantāzija, tad aizmirstu. Bet garā un zināšanās nestiprie deputātu un šoferu dēli augstajos amatos neļaus aizmirst. "Kaut tu lepns paliktu!"- čigānu lāsts smagi ķēris domes deputātus un amatpersonas.

Atbildēt

Zirgs

07.11.2015. 15:50

»

Finito

Reāls stienis autoram! Te neviens vairs neko nekomentē un pēc pusgada šitos mēslus vispār visi aizmirsīs :D


Atkal domes zaglēni iesūtīti papļūtīt, jāsmejas atkal par šitiem jefiņiem :)

Atbildēt

visiem ļautiņiem

07.11.2015. 14:31

»

Finito

Reāls stienis autoram! Te neviens vairs neko nekomentē un pēc pusgada šitos mēslus vispār visi aizmirsīs :D


Visi izvēmušies beidzot, juhuuuuuuuuu mēs uzvarējām , mūsu pirātu kuģis uzvarēja šajā cīņā!!!
Mēs neesam iebiedēti!! Mēs nepadosimies!!

Atbildēt

Finito

07.11.2015. 14:03

Reāls stienis autoram! Te neviens vairs neko nekomentē un pēc pusgada šitos mēslus vispār visi aizmirsīs :D

Atbildēt

frishtik

06.11.2015. 21:26

»

Frishtiks

Precīzi desmitniekā :d :D :d


tu, bomzi, nevirini savu jebalu!

Atbildēt

talsiniieks

06.11.2015. 09:37

Viss smiekligak ir lasit Talsu mēra taisnosanos pasu izdotaja skrejlapelee. Vot melna kampana, apvaino darbiniekus utt utt. Butu labak pieversusi visam tam uzmanibu un izdarijusi secinajumus ka nevajag radus likt amatos. Blin tiesam tracina multiga taisnosanas.

Atbildēt

bezkaunība

05.11.2015. 15:12

»

kauns Talsiem

Īstenībā 80% visos rakstos ir taisnība.Katrs novada iedzīvotājs,izlasot kas notiek Talsu novadā-šausminājās un ļoti pārdzīvo par notikušo.Bet Domē viss notiek un vēl ar lielākiem apgriezieniem,līdz vēlēšanām jāsaliek savi cilvēki.Bet A.V.=I.K+G.T+M.B+I.L.+M.I. staigā ar paceltu galvu! Mīļie,kā Jums ...


Nekas jau nebija jālasa,pa lielam- visi jau zina, ka karalis ir kails, bet salutē- lai dzīvo karalis. Un rezultātā, kad pakalpiņi sāk sačukstēties un tauta burkšķēt, tad karalis no bailēm apdiršās un tā šmuce redzama visiem,jo bikšu ta nav!

Atbildēt

kauns Talsiem

05.11.2015. 14:27

Īstenībā 80% visos rakstos ir taisnība.Katrs novada iedzīvotājs,izlasot kas notiek Talsu novadā-šausminājās un ļoti pārdzīvo par notikušo.Bet Domē viss notiek un vēl ar lielākiem apgriezieniem,līdz vēlēšanām jāsaliek savi cilvēki.Bet A.V.=I.K+G.T+M.B+I.L.+M.I. staigā ar paceltu galvu! Mīļie,kā Jums ar miegu?

Atbildēt

pētnieks

05.11.2015. 13:59

Priekšnieks pašvaldības lapelē bildē izskatijās kā nopērts pirmklasnieks, kurš pieķerts sencim zogot cigaretes. Bet teksts kā anektdotē par cērmēm- kur cērmes bērns prasa tētim kādēļ jādzīvo smirdīgā un tumšā caurumā? Uz ko paps atbild- dzimtene lai kāda būtu dēliņ ir jāmīl.... čalis laikam galīgi nesedz laukumu par ko īsti cepas ļautiņi- skumji.....

Atbildēt

Frishtiks

05.11.2015. 13:33

»

gatiņš un oskariņš

Mammas palīdziet! Mūs cilvēki apsauka


Precīzi desmitniekā :d :D :d

Atbildēt

gatiņš un oskariņš

05.11.2015. 12:50

Mammas palīdziet! Mūs cilvēki apsauka!

Atbildēt

D

04.11.2015. 18:21

»

Novada

ziņās labs spēriens opozīcijai pa dirsu, tāpēc jau lielie runātāji šeit pieklusuši


spēriens pa dirsu drīz būs jums, iedomīgajies,pastulbajiem savu radu, draugu un sekretārīšu amatos licējiem.

Atbildēt

Novada

04.11.2015. 18:06

ziņās labs spēriens opozīcijai pa dirsu, tāpēc jau lielie runātāji šeit pieklusuši

Atbildēt

GB

04.11.2015. 10:29

»

abc

autor, dod piekto daļu, citādi man nav kur nodirsties


Neizturēsi, skrien mudīgi uz domi, tur atradisi kadu kabinetu

Atbildēt

Ingai

03.11.2015. 12:42

»

Inga

Šo komentāru var pilnībā attiecināt uz Talsu novada pašvaldību...


Bravo! Ļoti labs situācijas skaidrojums. Nezinu, kā domes gaiteņos, bet komentāros to izcili var redzēt, ka galvenā rūpe - kurš rakstījis komentārus un rakstus.

Atbildēt

..

03.11.2015. 10:51

»

Inga

Šo komentāru var pilnībā attiecināt uz Talsu novada pašvaldību...


Loģiski kuram gan priekšniekam būs vajadzīgi padotie kuri demogoģiski anonīmi aprakstīs ( apdirsīs) viņus šāda veida portālos , un kā gan lai tāda veida kadrus lai nosauc ja ne par vienkārši muļķiem ? Un piedevām vēl trīc par savu krēslu , un kāpēc tādi nestrādā citur ? Tāpēc ka jebkurā citā vietā tādu ar lielu troksni izmestu...

Atbildēt

Inga

03.11.2015. 10:34

Šo komentāru var pilnībā attiecināt uz Talsu novada pašvaldību

Bet, kāpēc tu te raksti ar niku "nu jāā", nevis ar savu īsto vārdu, piemēram, Guntis Belēvičs? Stipri pārbijies esi?
Padomju laikos bija tāds ironisks teiciens: "Tev valdība nepatīk? Raksti iesniegumu!" UN bija vēl otrs teiciens: "Ja tu domā, tad nerunā. Bet, ja tu domā un runā, tad neraksti. Bet, ja tu domā, runā un raksti, tad neparaksties. Bet, ja tu domā, runā, raksti un paraksties, tad nebrīnies!"
Vai tu spēj saprast šajos teicienos apslēpto ironisko jēgu? Droši vien nē. Tādēļ es paskaidrošu. Valstīs, kur cilvēks ir beztiesisks (šodien zināmā mērā tāda ir arī Latvija) valdošā vara izrēķinās ar saviem oponentiem. Izrēķinās ciniski, zemiski un nežēlīgi. Varu neinteresē iedziļināties oponentu paustajās domās, atziņās, idejās un no tām kaut ko mācīties. Varu interesē tikai uzzināt oponentu vārdus, lai varētu ar viņiem izrēķināties, viņus apklusināt, neitralizēt, likvidēt.Rakstīt iesniegumu ar valdības kritiku padomju laikā nenozīmēja neko citu, kā vien pieteikties rindā uz cietumu vai trako māju. Un pat, ja cilvēks nebaidās no cietuma un apstrādes psihiatriskajā klīnikā, šāda rīcība no viņa puses vienkārši ir bezjēdzīga un muļķīga.
Un tagad pieņemsim, ka kāds Beleviča padotais, kurš atklātībai nodod ne visai glaimojošus faktus par šo personu atklātu savu identitāti. Ko viņš ar to panāktu? Viņš tiktu atlaists un viņa vietā nāktu cits. Sabiedrība vairs neuzzinātu par turpmākajiem šī kunga veiktajiem "varoņdarbiem". Un ne jau bailes no amata un algas zaudēšanas te ir dominējošas.( TIE, KAS BAIDĀS, KLUSĒ KĀ PARTIZĀNI PAR VISĀM SAVU PRIEKŠNIEKU NELIKUMĪBĀM UN NEIZDARĪBĀM.) Šāda rīcība ir vienkārši neracionāla un muļķīga!
Tāpēc nevajag te demagoģiski piedēvēt kaut kādu baiļošanos un gļēvumu cilvēkiem, kuri, neatklājot savu identitāti, dara sabiedrībai zināmus faktus par tām nejēdzībām un noziegumiem, kas pret to tiek strādātas. Viņi ir pietiekami drosmīgi. Viņi vienkārši nav muļķi.

Atbildēt

abc

02.11.2015. 20:40

autor, dod piekto daļu, citādi man nav kur nodirsties!

Atbildēt

ā

02.11.2015. 11:54

»

aiaiaiai

paskat, paskat. visi mīlīgi kopā


nu smuki,visi kopā!Gaismas un taisnības bruņinieki!:D

Atbildēt

zero

02.11.2015. 11:23

»

aiaiaiai

paskat, paskat. visi mīlīgi kopā


Kas tie tādi?

Atbildēt

aiaiaiai

02.11.2015. 01:53

paskat, paskat. visi mīlīgi kopā :)

http://www.talsi.lv/uploads/filedir/bildes%20dazadas/uznemeji_poligonaa_1.jpg

Atbildēt

skats no zāles kreisā stūra

01.11.2015. 22:28

»

tv

šitas kino bij ko vērts. pārsmējāmies. tai šārtvaidzei, agranomei, tautsaimniecei kāds ir iestāstījis cik viņa piemērota, cik atbilstoša un kā viņa visu rubī..nākošais grandiozais pasākums viņas vadībā noteikti būs ''spirta svētki jaunpagastā'' nabaga Talsi, uz kurieni mūs ved , ja šitādas liek amatos...


kino bij ko vērts...Sārtvaidzīte ir ok,izsaka domu bez špikera končitas Wurst (zeļģe), nesaprotams, kādēļ viņa to dara? Spriežot pēc sacītā, viņai nekādas poņas ko nozīmē šī nozare.

Atbildēt

skaidrīte

01.11.2015. 21:43

»

Stulba doma

Teikt, lai pastrādā un tad jau redzēs, ir analfabētisms. Skaidrs, ka sistēmu vajag sijāt, bet kāpēc amata konkurss tiek taisīts uz konkrētu cilvēku? Tātad galvenais nav profesionalitāte, bet gan savējo likšana. Kāpēc Kristberga ir jāatlaiž, ja bija tika laba? Tad kad mēsli sataisīti, tad jau ir par ...


ir pilnīgi skaidrs, ka amats un nolikums tika speciāli taisīts sūniņai.to paveica izpilddirektors izveidojot darba grupu no lielām jomu specialistēm- grāmatvedēm un juristēm. tad nu kādi jautājumi, dabūjāt ''zinošu'',''harizmātisku'', ''kulturālu'' un ''sportisku'' tautsaimnieci un tulkotāju!

Atbildēt

Stulbenim

01.11.2015. 20:15

»

Stulba doma

Teikt, lai pastrādā un tad jau redzēs, ir analfabētisms. Skaidrs, ka sistēmu vajag sijāt, bet kāpēc amata konkurss tiek taisīts uz konkrētu cilvēku? Tātad galvenais nav profesionalitāte, bet gan savējo likšana. Kāpēc Kristberga ir jāatlaiž, ja bija tika laba? Tad kad mēsli sataisīti, tad jau ir par ...


Kristberga pati neiztureja un aizgaja- tas ka tu jauc faktus vien pieraada, ka visā šajaa piraatu epopejaa realitate ir sapinusies ar zinatnisko fantastiku, un patiesiba ir kaut kur pa vidu jeb "tur aaraa". Tas arii liek buut piesardziigam, un neizdariit parsteidzigus secinajumus.

Atbildēt

Nora

01.11.2015. 19:20

Noskatoties domes sēdes video (Talsu TV) perfekti varēja vērot, kas valda pilsētā un cik ļoti četrotnei pēdējās rindās ir interese par notiekošo.....domes sēdē
Noteikti apsprieda kārtējo savstarpējo plāniņu.....

Atbildēt

Lapas:    8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....