Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zināms

03.05.2020. 10:03

klanu apkalpo BDO Law

Atbildēt

ko teiksi

03.05.2020. 09:53

»

to to

Kad zaglis apzog zagli, Dievs smejas


Ja kāds aizsūtīs pie staļina tos zagļus, kas apzaguši zagli. Saproti, plānprātiņ, ka pidrillām: Maizītim un Meroni, nebūtu dūšas nozagt Lembergam. Tie izdzimteņi pievāca tiem uzticēto mantu.

Atbildēt

okupācijas ēnā

03.05.2020. 09:07

»

optika

Bijusī lauku avīze, tagad Latvijas avīze pieder veidojumam "Latvijas mediji". Saimnieks, ja atmiņa neviļ, ir Olafs Berķīs ar savu šaiku. Ko dara Berķis? Ar ko kopā dara? Kādas ir klana intereses? Kāda juristu firma apkalpo šo klanu


To uzzināsim tikai tad kad no trases būs noņemta visa līdzšinējā nomenklatūra, atjaunota oriģinālā Satversme un Satversmē paredzētais pilsoņu kopums ievēlēs priekšstāvjus, kādus paredz Satversmē noteiktā kārtībā un Latvijas brīvvalsts likumdošana, nevis okupantu varzas ieviestie noteikumi.

Atbildēt

optika

03.05.2020. 07:46

Bijusī lauku avīze, tagad Latvijas avīze pieder veidojumam "Latvijas mediji". Saimnieks, ja atmiņa neviļ, ir Olafs Berķīs ar savu šaiku. Ko dara Berķis? Ar ko kopā dara? Kādas ir klana intereses? Kāda juristu firma apkalpo šo klanu?

Atbildēt

Patiešām dīvaini

03.05.2020. 00:14

ka cilvēki nac pamanījuši, kas ir "Latvijas avīzes" saimnieki

Atbildēt

Hmmm

02.05.2020. 17:13

Dīvaini, kapec mūsu saimnieki netaisa sankcijas pret Miroņa firmām

Atbildēt

Jā, bet

02.05.2020. 12:58

Interesanti, vai šis pārkrāsotais komunistu režīms, kas valda Latvijā pats apzinās, cik nožēlojams tas ir? Atnāk te tāds avantūrists Meroni no Itālijas,iebāž kabatā dažiem amatvīriem žūksni naudiņas un slauc miljonus no Latvijas valsts uz velna paraušanu. Tagad, kad blēdis pieķerts pie rokas, viņu, vienalga nevar notiesāt, jo visi viņa uzpirktie siles lopi bailēs par savu ādu, metas viņu aizstāvēt.

Atbildēt

Donatella

02.05.2020. 12:58

Ja vēlaties katru mēnesi nopelnīt papildu ienākumus ... Nemeklējiet vairs! Šī ir lieliska iespēja ikvienam nopelnīt USD 22537 līdz USD 29468 mēnesī, strādājot brīvo laiku mājas datorā ... Es to daru 2 mēnešus, un pagājušajā mēnesī es nopelnīju savu pirmo algu! !!! Vairāk innformācijas par šo vietni...............>>>>­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

Atbildēt

domāju

02.05.2020. 09:34

loģiski būtu, ka prokurors caurām naktīm skaidrotu sarunu autentisku un būtību, NEVIS UZREIZ, KĀ KATRS KOMUNISTS MEKLĒTU CEĻUS KĀ DZĒST SEV NEPATĪKAMU INFORMĀCIJU..............................
NU CIK VAR????????????????????????????????????????????

Atbildēt

Kaut tu nosprāgtu ar covid-19

02.05.2020. 02:48

»

visticamāk

ir tieši tā kā tu smeksti- mauka, lapsa


“galvasslimaiais Dikļu kropli”!

Atbildēt

Niknais

01.05.2020. 23:02

»

Lapsēdājs

Svilst. Lembim kāposts beidzas, rudais pa velti mutē neņem. Meklēs citu, iespējams, Bārdu. Tam vēl kāposts ir


Nesmeksti, mauka, lapsa, atšķirībā no tevis minētiem mēsliem, tavus vecākus nav apzadzis, un viņam nav vienalga, kas notiek ar šo smirdošo, tādu izdzimteņu kā tu, piegānīto valsti

Atbildēt

Lapsēdājs

01.05.2020. 16:05

»

Lapsai

dirsa deg


Svilst. Lembim kāposts beidzas, rudais pa velti mutē neņem. Meklēs citu, iespējams, Bārdu. Tam vēl kāposts ir.

Atbildēt

Lapsai

01.05.2020. 15:30

dirsa deg?

Atbildēt

jautrais

01.05.2020. 09:39

»

Lembergs bija noderīgs idiots

Jo dzīvoja savā pārliecībā, ka ASV, ko viņš lamā, ir muļķi un ofšoru kontos kā Krievijas oligarhi taisīja rebes Ventspils pašv. vad. amatā. Domāja, ka ar saviem stipendiātiem kontrolē varu. Bet bija jau ASV specdienestu kontrolē, finansu kontrolē, jo citas ideoloģijas bez varas un naudas mazajam pusžīdam...


..es pārbaudītu Jurisa visus radagabalus un paziņas...jo tik ilgi veikt juridiskas stulbības var tikai muļķis juruspudencē vai labi nomaskējies zaglis...neaizmirstiet,ka viņš šajā krimināllietas vešanā nav viens...pie tam tagad vēl grib tik siltā krēslā...tad jūs mīlīši redzēsiet zilus brīnumus... jo komanda no diviem J.J. ar slimu galvu var izraisīt ....es tā domāju

Atbildēt

tas

01.05.2020. 05:54

Tas vēl rij,nav aiztaisījis savas ļurbas ciet......

Atbildēt

Kas vada Latvijas zemes 4. maija korporāciju?

01.05.2020. 05:26

E. Levits, K. Kariņš, VDD.

Uzdodiet sev katrs jautājumu, kas ir Levits un kas ir Kariņš, abiem dubultpilsonības. Vācijas zemes tiesa var tiesāt E. Levitu un Latvijas zemes tiesa var tiesāt. K. Kariņu var tiesāt ASV zemes tiesa un Latvijas zemes tiesa tautas vārdā. Pret kurām tiesām būtu šīm personām lielākas bailes un respekts? Tad kā īnteresēs strādā Levits un Kariņš? Vai Latvijas zemes un tās tautas?

Atbildēt

Lembergs bija noderīgs idiots

01.05.2020. 04:58

»

LLL

Kādā veidā tā manta varēja kļūt par valsts īpašumu? Šajā krimināllietā nebūs nekāda notiesājoša sprieduma Aivaram, tur par bēbim saprotams, ka tas ir teātris. Praksē ir simtiem lietu, kur par noziedzīgi iegūtiem atzīst miljonus un lieta beigta. Ja gribētu arestēto mantu pārņemt jau sen atzītu par noziedzīgi...


Jo dzīvoja savā pārliecībā, ka ASV, ko viņš lamā, ir muļķi un ofšoru kontos kā Krievijas oligarhi taisīja rebes Ventspils pašv. vad. amatā. Domāja, ka ar saviem stipendiātiem kontrolē varu. Bet bija jau ASV specdienestu kontrolē, finansu kontrolē, jo citas ideoloģijas bez varas un naudas mazajam pusžīdam vnk nav. Nu ja neskaita, ka ticis pie svaigas un padevīgas pī..das.

Cita lieta ir tiesu vara Latvijas tautas vārdā, bet pavisam cita ir Juriss, kuram jāuztur apsūdzības smagos noziegumos Lembergam. Tauta noskatās 4. maijas korporācijas taisītā teātrī.

Pēc Suņ Dzi Karamākslas deviņu zemju principu likumiem Latvija šodien ir “atvērtā” - satiksmes zeme, kur citu zemju specdienesti realizē savas intereses - ASV, Krievija, Ķīna, UK, Vācija, Zviedrija, Polija utt. Plūc latviešu tautu tā, ka spalvas pa gaisu lido! Ar domu, lai nenomirst tā vista pavisam - Swedbank piešķir 100 000 € pandēmijas seku mazināšanai.


Bet šodien dzīvojam kara laikā, kad ar koronvīrusu Krievija un Ķīna uzbrukusi Rietumu civilizācijai. Rēķinu par zaudējumiem ekonomikā pirmā Ķīnai jau piestādījusi Vācija.

Atbildēt

Izlasiet beidzot 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem

01.05.2020. 04:42

»

ha-ha

Tā tam jābūt,jo kolaborantu augstākā padome čekas un okupācijas karaspēka,kompartijas vadībā uzdāvināja bauriem pašu nozagto neatkarību un lai kādi citi nespētu pretendēt uz varu,tas viss notika okupantu specvienību OMON apsardzībā.Visi,kuri piedalījās šajā operācijā, ir apbērti ar naudu,varu un personāliem...


un beidzot visi pārstājiet murgot, ka bauriem kaut kas uzdāvināts. Cionisms ar globālo, pārnacionālo finansu korporokrātiju PSRS transformēja citās struktūrās, mums tas ir ES, pēc 1993. gada Krievijas varas apvērsuma ar Jeļcinu, kuru ar Gorbačovu finansēja ASV Kongress. Globālajai finansu korporokrātijai nav nacionālas ideoloģijas- tās politika ir naudas un varas politika. Šī globālā korporokrātija, kurā ietilpa ASV, UK specdienesti un masonu biedrības saglabāja komunistu un čekistu personālijas Latvijas vadīšanai, kurai pievienoja savu vadību sadarbībā līdz mūsdienām, sākot ar Klubu 21, vecbiedrs J. Bordāns..

To mēs redzam tajā politikā, kad Latvijas zemi ar tāsi iedzīvotājiem 4. maija čekistu, komunistu, cionistu specdienestu (VDD) un tās izveidotā partokrātija, nostiprinoties kā korporācijai globālajā finansu krporokrātijā, hierarhiski ar aizdevumu- parādu līgumiem ir noveduši nabadzībā, parādos, turpinot sagraut ekonomiku un realizējot genocīdu. Sagraujot (reformējot) izglītības un medicīnas struktūras. Tas viss noved pie reģionālās reformas, kuru realizē, neņemot vērā “bauru” viedokļus.

To spilgti redzam Ventspils naftas privatizācijas gadījumā - visas iesaistītās personas, figuranti, ir gan bijušie komunisti, čekisti un cionists Meroni no Monako Montekarlo! Meroni no paša sākuma, sadarbojoties Šveicē ar Lembergu ir CIP vai citu specdienestu aģents - ASV tādu specdienestui ir 24, tostarp finansu izlūkošanā. Un tās Bordāna ASV sankcijas Lembergam, vairs nenoderīgam idiotam..

Atbildēt

Kaatad

01.05.2020. 02:46

Viss tā ar ritēs, līdz pirmajam ar bisi, kuram pilna sirds un nebūs ko zaudēt.Tādi kā ukraiņu parauga maidani, LR vispār nav iespējami, ilgās kalpības mentalitātes dēļ.Izdzīvošanas stratēģija- ciesties.Ko pierādīja parexa glābšana, kad normālā Eiropā, visi tie susuri otrā dienā tiktu iemesti upē. A mūsējie pazemīgi savelk jostas, un gaida, kad nelaime kaut kā pati pāries. Nu, papukstēt internetā.. tas ir atļauts :)

Atbildēt

Raitis

01.05.2020. 02:33

Es ne par ko šajā valstī nebrīnos, jo valsti pārvalda politisko partiju karteļi, kas sadalījuši savas intereses pa ministrijām un tā tiek iemainīts un ietirgots jebkurš ar valsts mantu un politisko partiju interešu darījums. Ja tā nenotiktu, tad šai valdībai jau sen vajadzēja būt pagātnei.

Atbildēt

Lācis

01.05.2020. 02:19

»

LLL

Ja atņēma Aivaram, tad kādi zaudējumi valstij simtos miljonu


Ja valstij nav nekādu zaudējumu, tad par ko vispār tiek tiesāts AIVARS?????? Tad tā ir tikai politbiznesmeņu- oligarhu savstarpejā cīņa.

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

30.04.2020. 22:53

»

Jānis

Meronigeitā šķiet ka ir publicēti tika labi ja 5% no šodienas zagļu valsti graujošā materiāla. Īstie dati ir epastu pielikumos, kuri nav publicēti. Tie ir maksājumi, rēķini, līgumi uc dokumenti, no kuriem nespēs atmazgāties ne jurisi, ne sparāni, ne bordāni, ne viņu pasūtītāji meroņi un gobiņi. Ja Lato...


Naivais. LV Saeimai un Valsts prezidentam nekas nebūs jāizmeklē, kā parasti līdz šim. Līdz brīdim, kad kaut kas būs radījis dzīvnieciskas bailes par savu ādu.

Atbildēt

precizējums

30.04.2020. 22:02

»

interesanti

Vai Baltkrievijas tranzīts bija klintī iecirsts? Runa bija par Krievijas, kurai nav ar ko noslogot pašas ostas, diversiju pret mūsu ostām


Vai šajā dzīvē vispār ir kaut kas klintī iecirsts? Linkaits ir no tās pašas bandas. Tikai zemākā rangā.

Atbildēt

hm

30.04.2020. 21:48

Уманский Гордон you tube par Ukrainu.........super intervija....visi psrs lopiņi zog vienādi, shēmas tik vienkārša, cik stulbam jābūt juristam, lai tēlotu, ka tās neredz
JO PA VECAM TAČU NEPALIKS, UZ KO CER????????????????

Atbildēt

ha-ha

30.04.2020. 21:45

Tā tam jābūt,jo kolaborantu augstākā padome čekas un okupācijas karaspēka,kompartijas vadībā uzdāvināja bauriem pašu nozagto neatkarību un lai kādi citi nespētu pretendēt uz varu,tas viss notika okupantu specvienību OMON apsardzībā.Visi,kuri piedalījās šajā operācijā, ir apbērti ar naudu,varu un personāliem specveikaliem.Tiek apgalvots pats stulbākais- vācu un krievu kolaboranti ir brīvības cīnītāji un latvieši ir marasmā novesti tik tālu,kā pat aizmirst aprēķināt šādas stulbības cenu.

Atbildēt

Mafija, latioprāt?

30.04.2020. 20:53

Caurcaur 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts pārvaldes korporācija. Vai vēl precīzāk var pateikt?

Nozagti 100 miljoni? Kam? Sabiedrībai. Latvijā nerunā par to, ka tiesības uz īpašumu, šiem 100 miljoniem €, ir cilvēktiesību jautājums, jo “valsts nozagšana” ir izplūdis jēdziens.

Un visbeidzot - Dīvaina situācija, kad mafiju (akuzatīvs, ko?) jāaaicina.., nevis kas jāaicina...

Atbildēt

interesanti

30.04.2020. 20:46

»

precizējums

Linkaiti aizmirsi. Tas ir pelnījis arī Lietuvas apbalvojumu par sadarbību Baltkrievijas tranzīta novirzīšanu no Latvijas uz Lietuvu


Vai Baltkrievijas tranzīts bija klintī iecirsts? Runa bija par Krievijas, kurai nav ar ko noslogot pašas ostas, diversiju pret mūsu ostām

Atbildēt

LLL

30.04.2020. 20:23

»

to LLL

Zādzība ir zādzība, pat ja to izdarījuši Maizītis ar Meroni. Vai tiešām tu esi tāds idiots, ka nesaproti ne jau tie abi noziedznieki un ienaidnieki nakts aizsegā aiznesa Lemberga mantu, bet gan pievāca to, kam valsts bija uzlikusi arestu un kas varēja kļūt par valsts īpašumu


Kādā veidā tā manta varēja kļūt par valsts īpašumu? Šajā krimināllietā nebūs nekāda notiesājoša sprieduma Aivaram, tur par bēbim saprotams, ka tas ir teātris. Praksē ir simtiem lietu, kur par noziedzīgi iegūtiem atzīst miljonus un lieta beigta. Ja gribētu arestēto mantu pārņemt jau sen atzītu par noziedzīgi iegūtu un viss. Neviens ofšors nepierādītu savas īpašumtiesības uz daļām. Bet pa lielam nav nekādas pārliecības, ka tai mantai ir mainījies beneficiārs, jo ir apšaubāms, ka tāds arī bija Aivars. Vienkārši ieliktenis partijas vīriem.

Atbildēt

precizējums

30.04.2020. 19:41

»

to Pēteris

Par diversiju pret mūsu ostām Bordāns, Jurašs un Rinkēvičs ir nopelnījuši augstus kremļa apbalvojumus


Linkaiti aizmirsi. Tas ir pelnījis arī Lietuvas apbalvojumu par sadarbību Baltkrievijas tranzīta novirzīšanu no Latvijas uz Lietuvu.

Atbildēt

to LLL

30.04.2020. 19:20

»

LLL

Ja atņēma Aivaram, tad kādi zaudējumi valstij simtos miljonu


Zādzība ir zādzība, pat ja to izdarījuši Maizītis ar Meroni. Vai tiešām tu esi tāds idiots, ka nesaproti ne jau tie abi noziedznieki un ienaidnieki nakts aizsegā aiznesa Lemberga mantu, bet gan pievāca to, kam valsts bija uzlikusi arestu un kas varēja kļūt par valsts īpašumu.

Atbildēt

to Pēteris

30.04.2020. 19:13

»

Pēteris

Tavi maizes tēvi arī skrēja ar ziņojumiem mutē


Par diversiju pret mūsu ostām Bordāns, Jurašs un Rinkēvičs ir nopelnījuši augstus kremļa apbalvojumus.

Atbildēt

LLL

30.04.2020. 18:36

Ja atņēma Aivaram, tad kādi zaudējumi valstij simtos miljonu?

Atbildēt

?

30.04.2020. 18:17

Kāpēc ir tāda apsēstība lai kaut ko izmeklē? Kas ar tevi notiek LL? Nu kāda tev tur daļa?

Atbildēt

jaajaa

30.04.2020. 17:43

...nu šitas ir labais...visi, kam vajag un ir vēlme, jau visu būs "novilkuši"...:)

Atbildēt

Jānis

30.04.2020. 17:37

Meronigeitā šķiet ka ir publicēti tika labi ja 5% no šodienas zagļu valsti graujošā materiāla. Īstie dati ir epastu pielikumos, kuri nav publicēti. Tie ir maksājumi, rēķini, līgumi uc dokumenti, no kuriem nespēs atmazgāties ne jurisi, ne sparāni, ne bordāni, ne viņu pasūtītāji meroņi un gobiņi. Ja Lato izpildīs apsolīto, Saeimai un Valsts prezidentam būs vien jāizmeklē fakts, vai Meroni epasta sarakste ar pielikumu dokumentiem ir autentiska, un ja ir, tad jāsāk Latvijas “tiesībsargu” vilkačotos neliešus sēdināt cietumā. Bet varbūt lai šāda valsts nomirst mazspējā, kolektīvi izliekoties par dumju aunu baru virsprokurora vadībā, kas laikam pat nejēdz, ka espasta adreses kriminālām darbībām noziedznieki vienmēr reģistrē uz neīstiem vārdiem? Varbūt pat Latvijas sabiedrībai būs labāka politiskās attīrīšanās iespēja, ja tauta uz nākamām pašvaldību un Saeimas vēlēšanām katru epastu varēs Googlē atrast ar visiem pielikumiem un uzvārdiem?

Atbildēt

! jāā

30.04.2020. 16:40

Nebeidzu brīnīties par Lapsas izdomu. Lai apkarotu viņam pasūtītos klientus, notiek ne tikai publikāciju tiražēšana, 'avīzes', 'grāmatas', vēršanās, iesniegumu rakstīšana un nešana uz iestādēm, sūtīšana pa pastu, e-pastu. Iesniegumi tikuši nesti uz dažādām iestādēm pat mutē. Taču lai sūtītu kaut kam datu nesēju, to gan vēl nebiju dzirdējis. Kaut kas jauns.

Atbildēt

tā tik ir komanda

30.04.2020. 15:58

Meroni, prokurors Jurašs, ģenerālprokurors Kalnmeiers un SAB ar Maizīti!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....