Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Divas Latvijas

Ivars Austrums
06.05.2022.
Komentāri (82)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Par to kompāniju

17.05.2022. 19:58

»

vēl tajā kompānijā

labi iederas Veidemane, Rinkevičš, Streips


Atraduši mūlāpi, ar ko salīdzināt Veidemani! Ar.... streiku? Prātiņ nac mājās.

Atbildēt

Precizējums

09.05.2022. 14:40

»

viesis

Daži troļļi cenšas troļļot, necenšoties saprast, par ko ir stāsts. Runa ir par to, ka Latvijā vispār sociālais atbalsts no valsts puses ir nožēlojams, mums par to pat Brisele aizrāda. Un tam nav nekāda sakara ar elektrības atlaidēm Lembergam. Tā ir valsts politika, kuru aizstāv Levits, Kariņš un viņu...


Tādi esam: mūsu sabiedrībai man nesaprotamu iemeslu dēļ raksturīgi nīst vienam otru (ne tikai pēc nacionālās piederības vien). Un šīs nīšanas kulminācija ir valsts pārvaldē: kaut kādu iemeslu dēļ ierēdņi uzskata cilvēkus par zemāku kastu, neizglītotiem un pamācāmiem radījumiem. Mūsu ierēdniecības arogance ir pilnīgi smieklīga, bet arī traģiska (visi idiotiskie Covid ierobežojumi tak nāca no ierēdņiem), ņemot vērā, ka ierēdniecību aizvien vairāk veido nepieredzējuši, provinciāli un pastulbi ambiciozi indivīdi.

Atbildēt

2.Latvija

09.05.2022. 12:27

»

Lieliskais Cilvēks

Latvijā padmija atstāja TRĪS GESu(Ķegumu atjaunoja),KABELS no švecijas un mahinatru mazie gesi,bet elektrības nepietiek un DĀRGA,kaut plaša rūpniecība NORAKSTĪTA PILNĪBĀ!!!!Ko tas NOZĪMĒ pastalniekam


Padomija atstāja HESus, kuru pietika rūpnīcām. Tagad rūpnīcu nav un nepietiek? Zvaigžņotie un ordeņotie dabūs no šejienes bēgt, mēs labi mākam dzīvot bez parazītiem.Turklāt jebkuram, kuŗš nav idiots vai levits, ir skaidrs, ka ģeopolitika ir skarba lieta.Mazais nesaprotamais ielāps, kas atgriež Eirāzijas impēriju no Baltijas jūras , nav uz ilgu.
Un sliktākais, kas var notikt ar ordeņotajiem, ir krist nevis krievu rokās, bet pašu tautas..

Atbildēt

Demokrātija

08.05.2022. 19:28

Pieļauj ne tikai 2,bet neierobežotu skaitu Latviju. Nu, ja Ivaram netīk, teiksim, balets, neviens jau nespiež to skatīties. Nepatīk kāda izstāde, neviens neliek to apmeklēt. Patīk kolekcionēt markas - kolekcionē, patīk nozīmītes - krāj nozīmītes. Galvenais nebrauc citādi domājošajam virsū ar buldozeru un neskrien virsū ar mietu. Tā tad arī ir demokrātija.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

08.05.2022. 13:42

Latvijā padmija atstāja TRĪS GESu(Ķegumu atjaunoja),KABELS no švecijas un mahinatru mazie gesi,bet elektrības nepietiek un DĀRGA,kaut plaša rūpniecība NORAKSTĪTA PILNĪBĀ!!!!Ko tas NOZĪMĒ pastalniekam?????!!!!!!

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

08.05.2022. 12:33

Karmas bumerangs ir neizbēgams: ko citiem novēli vai nodari - pats dabūsi atpakaļ vismaz dubultā, pēc pilnas programmas un ar visiem tuviniekiem līdz 7 augumam.

Atbildēt

fakts

08.05.2022. 06:25

»

viesis

Daži troļļi cenšas troļļot, necenšoties saprast, par ko ir stāsts. Runa ir par to, ka Latvijā vispār sociālais atbalsts no valsts puses ir nožēlojams, mums par to pat Brisele aizrāda. Un tam nav nekāda sakara ar elektrības atlaidēm Lembergam. Tā ir valsts politika, kuru aizstāv Levits, Kariņš un viņu...


Trollis atkal izliekas nesaprotam, ka Lembergs vai Zaharjins ir tikai uzskatāmākie piemēri, bet tādu cilvēku ir simti tūkstošu un viņiem pabalstos un atlaidēs izlaistītā nauda ir desmiti miljonu, ko varētu izmaksāt tiem kam tā patiešām nepieciešama.

Atbildēt

viesis

08.05.2022. 06:11

»

Zilace

Ej tu nost..... pate Brisele aizrāda


Jā, dīvaini, vai ne? Mums taču ir pati "eiropeiskākā" valdība un prezidents, bet attieksme pret iedzīvotājiem kā Krievijā, pat Eiropas funkcionāri par to sāk uztraukties... tikai mūsu urrā patriotiem viss "ir kārtībā, ak cienījamā kundze, viss kārtībā, viss kārtībā..."

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

08.05.2022. 01:20

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

viesis

07.05.2022. 23:27

»

fakts

Daži āksti un troļļi jau nesaprot (vai izliekas), ka elektrības atlaižu piešķiršana Lembergam vai pensijas piemaksa Zaharjinam ir tieši tie "pabalsti no lejkannas" par kuriem runāja Levits


Daži troļļi cenšas troļļot, necenšoties saprast, par ko ir stāsts. Runa ir par to, ka Latvijā vispār sociālais atbalsts no valsts puses ir nožēlojams, mums par to pat Brisele aizrāda. Un tam nav nekāda sakara ar elektrības atlaidēm Lembergam. Tā ir valsts politika, kuru aizstāv Levits, Kariņš un viņu fani... un tur arī ir tās divas Latvijas- vienā pusē tie, kuri ar vieglu roku var atļauties paši sev palielināt atalgojumu, cik ienāk prātā, otrā pusē tie, kuriem tiek skaitīts katrs cents, ka tikai nesanāk par daudz, tā kā tai mātei, kuras meita viktorīnā vinnēja datoru, un mātei uzreiz samazināja nodokļu atvieglojumus, sak- nebūs jums te nekādas "lejkannas".... nožēlojami, un vēl nožēlojamāk piesaukt Lembergu priekšā un pakaļā.

Atbildēt

Dr.Āte

07.05.2022. 22:33

Ivarc Austrumc ir pelnījis kārtīgu klistīru. Skats uz dzīvi noskaidrosies.

Atbildēt

bezmaksas skābeklis - zaļais bezmaksas skābeklis

07.05.2022. 20:10

»

Lapsam

Kur otrā grāmata par Viltvārdi? Vai piegrieza skābekli


piegrieza gāzi

Atbildēt

IM

07.05.2022. 20:09

Manuprāt jau gaidīt ka te kāds kādam piešķirs kādu ordeni ir galīgs bezcers. Kas te kaut ko skatīs, kas te kaut ko vērtēs? Jūties gatavs, gribi ordeni - pats piesakies. Izmaini savu izturēšanos , sak sen nav dabūts, tā kā derētu, vai kāds nevar kādam ieteikt. Tā teikt pirmais solis uz ordeni ir paša pazemīga lūgšanās. Un ja vēl labs cilvēks un Teritorijas piekritējs, tad kāpēc gan ne, labam, pazemīgam cilvēkam jau nav žēl. Kā saka, pazemība un vēlreiz pazemība, lepnie lai gaida ar maisu.

Atbildēt

pareizais jautājums

07.05.2022. 19:51

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

visticamāk

07.05.2022. 19:50

»

Lapsam

Kur otrā grāmata par Viltvārdi? Vai piegrieza skābekli


lapsai aste bluķī?

Atbildēt

Maazgat

07.05.2022. 19:02

»

A kyr macijies tu?

kad sakravāsi čemodānu (kurš tev visticamāk nemaz vēl nav), paņemsi kredītu mācībām, bet mācības pametīsi, jo tās atzīmes, kuras pārdod uz kredīta, jau pirmajā kursā skaidrs, ka kredītu neatdos! tāpēc vai nu mācies un strādā, kļuvis nesaprotams par ko (LGBT tev izskaidros par ko, bet neizskaidros kāpēc...


Это не мое занятие .да билеты часто беру аирбалтик ... но у меня лично все хорошо ...и Я на своей земле!Земле моих предков ..со времен Польской Лифляндии .и Лес и Землю не Продал ! Сдаю квартиры в Риге и Юрмале ..и хочу чтоб Цены были как в Скандинавии или Германии ...когда же мы их догоним ...

Atbildēt

aparteīds

07.05.2022. 18:51

Viena Latvija sūta bērnus krievu skolās (kurām sen vajadzēja pāriet uz valsts valodu), otra Latvija sūta bērnus valsts valodas skolās. TAS IR APSURDS !

Atbildēt

Indullis Durka

07.05.2022. 17:40

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


pavisam slims.

Atbildēt

Slava Latvijai !!! Slava VID.lv

07.05.2022. 16:51

Slava Latvijai un VIDam !!!
Par palīdzību Ukrainai !!!

JAUTĀJUMS:

Vai VID. Lv varètu arī man palīdzēt???

Visu laiku, 8 gadus, skaidroju VID,
1. Man ir mainijusies adrese !!!
2. Piezvaniju un pateicu MAN IR JAUNĀ ADRESE !!!
3. Uzrakstiju savu jauno adresi !!!

ŠODIEN TAS PATS !!!
ATKAL VĒSTULE UN ATKAL UZ VECO ADRESI !!!

KO DARĪT ??? KĀ RĪKOTIES ???
SLAVA LATVIJAI UN VID.lv!!!
P.S.

Atbildēt

Skolnieciņš

07.05.2022. 16:37

卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸
Par latviešu tautu daudz ko var izstāstīt tāda zinātne kā ģenētika. Ģenētikai ir apmēram 150 gadu. Šai zinātnei apmēram pirms 20 gadiem radās tāda apakšzinātne kā epiģenētika. Epiģēnētika pēta epiģenētiskos efektus, t.i., epiģenētika pēta to, kā apkārtējā vide ietekmē indivīda gēnu ekspresiju un transkripciju. Piemēram, kā apkārtējā vide ietekmē cilvēka uzvedību no paaudzes paaudzē gēnu līmenī. Zinātnieki ir secinājuši, ka epiģenētiskie efekti spēj saglabāties 6 līdz 7 paaudzes. Tie ir kā viļņi jūrā vai kā viļņi no iemesta akmens ezerā. Tie uz laiku uzplaiksnī, bet tad uzreiz pēc kāda laika nozūd.
Cariskā Krievija turējās uz verdzības pamata. Padomju Krievija turējās uz krievu totalitārisma un varmāku entuziasma pamata. Latvieši, gribot negribot, ir saskarušies ar šiem necilvēcīgajiem režīmiem. Tas latviešu tautas dvēselē atstāja dziļas rētas. Ir laiks no šīm rētām atbrīvoties. Ir laiks apklusināt verga epiģenētiku sevī. Latviešiem ir jātop brīviem. Latviešiem ir jātop spēcīgiem. Latviešiem ir jāpieņem savas saknes, jo tikai tautai ar spēcīgām saknēm ir nākotne. Latviešiem ir jāatceras Sentēvu Dievi. Latviešiem ir jāatceras sentēvu pagāniskā ticība. Jo tikai tad mūsu tauta būs īsteni brīva. Un sveši kungi nespēs mūs kalpināt!!! Daudzdievība ir Latvijas nākotne!!!
Ar cieņu pret Latvijas zemi un latviešu tautu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸

Atbildēt

izpratnes jautājums

07.05.2022. 16:15

»

fakts

Daži āksti un troļļi jau nesaprot (vai izliekas), ka elektrības atlaižu piešķiršana Lembergam vai pensijas piemaksa Zaharjinam ir tieši tie "pabalsti no lejkannas" par kuriem runāja Levits


nedomāju,ka divu subjektu dēļ būtu jācieš 300'000 pensionāru un invalīdu,kuri dzīvo zem neapliekamā minimuma 350-500 eu un ST lēmums par nabadzības mazināšu ir tomēr ar ilgstošu darbību visām valdībām,kamēr tas nav atcelts.

Atbildēt

Lapsam

07.05.2022. 15:35

Kur otrā grāmata par Viltvārdi? Vai piegrieza skābekli?

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

07.05.2022. 15:07

»

Latvis

Nesolīdi ir uzturēt tagadējo "mākslu" no nodokļu maksātāju naudas. Lai varneši ar saviem korumpētajiem ierēdņiem maksā par biļetēm tik cik jāmaksā, lai uzturētu "mākslu". Es šito balagānu neuzskatu ne par mākslu, ne latviešu kultūru. Kāpēc man par šito herņu jāmaksā“Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

'MOTO': "Galvenais - lai SISTĒMA vismaz 'pa lielam nebremzē'!…" ;)

"Bet citādi - VISS rullē un pa košo!..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

(...)
Par laimi - šajā "valstī" CITĀ ziņā,
Viss "rullē perfekti" (gvelž plašsaziņa):
"Gan valdība par pavalstniekiem gādā,
Gan sabiedrība (lojāla!) daudz strādā ~
Ne kāds pa SILI bradā, rukšķu barā,
Ne "glupais pūlis" streso, vīlies varā,
Ne daži "sugas biedri" rij un laupa,
Ne daudzi "pārējie" pa grasim taupa,
Gan svētkus svin (pie TV tŗuli tupot),
Gan "kampaņās" 'ņem dalību' (pa glupo),
Gan "sašutinās", ja kas nav pa prātam
(Gan "lumpe.ņiem", gan varas "aparātam"),
Pat - "demisijas" pieprasa, vai sodus
(Ja "masām" šķiet, ka daži "nogāž podus") ~
Tad "MĒS" pa "pagalītei sārtā metam",
"Caur svilpi tvaiku nolaižot" (pa retam!)...
...
Bet citādi – šeit, "euro.latv[ĀN]ijā",
Pa košo rullē VISS - kā "Leiputrijā":
Šeit piena upes ķīseļkrastus mērcē
(Ne - SILE smako rukšķu viŗcas tērcē),
Un putras kalniem - bieza zafte virsū
(Ne - viss un vienmēr sanāk kā caur ..."ķēķi"),
Uz naudas (SVEŠAS) - Milda (VĒL), kā dzīva
(Ne - LATU nokauj "euro" sērga sīva),
Gan darba netrūkst ļautiņiem, gan maizes
(Ne - "simtlatnieku" / "emigrantu" šaizes),
Gan "pensīšos" var bezrūpīgi "kūkot"
(Ne - ubaggrašus "pašval.dauņos" lūkot),
Pat grūtdienīšiem pieciešami klājas
(Ne - cer, ka šie "pa fikso atstieps kājas") ~
Par šito - "tautai" prieks, kas "valsti" ciena
(Kur TIKAI falšu "māXlu" 'laiž pēc piena')!!!..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Jautājums

07.05.2022. 14:37

Cienījamais autor! Vai esat kaut pirkstu pakustinājis, lai kādam no Jūsu Latvijas ordeni piešķir, vai arī tikai tukši di...t? Ne prezidents un ne kapituls izvēlas, ko apbalvot. kapituls tikai izskata sabiedrības pārstāvju iesniegumus un vēstules, kurās aicināts kādu apbalvot. Ja persona izrādās no visām pusēm cienījama un godājama, tad ordeni arī dabūs. Vai esat pamēģinājis pirms vaimanājat?

Atbildēt

nu

07.05.2022. 13:42

aa 07.05.2022. 10:13
un tā ir trešā Latvija, kam absolūti neinteresē kopējais labums.

Atbildēt

Nu

07.05.2022. 13:40

»

Малачи

Грамотно ...ведь обещали что будет как в Германиях да Скандинавиях


komunisms bija ieplānots sasniegt, ja nemaldos, ap 1970tajiem:):):).Tātad, no 1917-1970 ir 53 gadi, mums vēl laiks:):):).Bet komunisms netika sasniegts arī ne līdz 1990.gadam, pat ne pilnīgs sociālisms. Ņemot vērā bibliskos 40 gadus, kas nepieciešami sabiedrības pārtapšanai, arī vēl nedaudz laika palicis. Tā kā nav ko bēdāt. Ir variants - doties uz "analogoffņetu" zemi un turpināt ceļu pretī pilnīgai "analogoffņetu" laimei.

Atbildēt

Anti colorados

07.05.2022. 12:56

»

švābs taču komunists

te nu esam, psrs tupie zubrilas, domāt vajag...hitlers bija sarkans, staļins,sarkani neomarksisti jeb 'liberāli' ar savu seks revolūciju u.t.t.t.t...


Nav jau vajadzīga komunista biedra karte, pietiek ja cilvēkam nav profesijas vai amata prasmes un ir pietiekoši daudz nekaunības un še tev komunists gatavs.

Atbildēt

švābs taču komunists

07.05.2022. 12:17

»

fakts

Klaus Švābe un Gotorpas Goldšteini par šo komentāru dos tev kauliņu pasūkāt,labs vergs


te nu esam, psrs tupie zubrilas, domāt vajag...hitlers bija sarkans, staļins,sarkani neomarksisti jeb 'liberāli' ar savu seks revolūciju u.t.t.t.t.
Ja kāds ir parazīts, vai stulbi varas kārs, tad komunisma saukļi no tāda uztreiz atskan...NEIES TAČU PIE GODĪGA DARBA UN DAUDZI PAt TAM NEDER!!!! NEDER!!! ŠIZO.............

Atbildēt

paldies par rakstu

07.05.2022. 10:39

vārds vārdā pareizi. Komunistu šarikovu mērķis iznīcināt kultūru, izglītības sistēmu- viņi jau labi mācīja tikai ārstus, inženierus, pārējie jo glupāki, jo labāk-...redzat ko puķins saražojis, mēs darām to pašu... VAROŠA CILVĒKA LAIME, KA VIŅS TOMĒR VAR AIZBRAUKT...KAD alu cilvēku- GLUPO UN NARKOŠU ZAGĻU -BŪS VAIRUMĀ...arābu valoda, ķīniešu valoda

Atbildēt

kkk

07.05.2022. 10:14

Pederastiem jāierāda sava vieta sabiedrībā - pie miskastes.
Negribu redzēt pederastu publisku propogandu - lai klusi sēž pie miskastes.

Atbildēt

būtībā

07.05.2022. 09:29

»

tā ir

man arī rodas reāla riebuma sjūta skatoties uz viņiem,bet ne visai labas sajūtas ir arī skatoties uz latvijas iedzīvotājiem,30 gadus iedzīvotājus baro ar pirmsvēlēšanu solījumiem,bet burtiski otrā dienā pēc ievēlēšanas izliekas ka neko nezina,bet iedzīvotāji tik balso un ievēl šos jau 30 gadus...


nav jau nekāda regulējuma kurš noteiktu cik leģitīma ir ievēlētā valdība.To var ievēlēt arī ar pašas partijas biedru balsīm.Kurai partijai vairāk biedri-vairāk balsis.Statistika rāda,ka katrās vēlēšanās atbalsts partijām no vēlētāja mazinās,bet tas netraucē vadīt MK partijai ar zemāko vēlētāja uzticību.Uz kādu demokrātiju balstās šāds izpildījums !?

Atbildēt

Kuce Kucina

07.05.2022. 09:29

»

Так

Как там Сармите Элерте


Сармите Элерте izdala 3*medāļus VDK un vietējās ebreju kopienas pakalpiņiem.

Laimīgie 3*medāļu saņēmēji jūtas kā Oskara ceromonijas VIP personas, īpaši siekalaino pateicības vārdu manam Egīlam daiļmuldēšanas laikā.

Atbildēt

pasakā lasu

07.05.2022. 07:16

»

viesis

Mjā, tas, ka Latvijas ir vismaz divas, tas jau ir neapstrīdāms fakts. Kaut vai prezidenta izteikums par pabalstiem no lejkannas... viņa Latvijā, izrādās pabalstu esot pārāk daudz, kā no lejkannas, kamēr pārējā Latvijā valsts atbalsts cilvēkiem ir tik nožēlojams, ka pat Briselē par to jau sāk uztraukties...


Ja meža zvēru vēlēšanās ievēlēs to pašu daudzsolītāju kustoņu slāni....nekas nemainīsies un sapņoju ka turpinās sabiedrību dalīt pēc pazīmes-šiem dosim-bet šiem nedosim jo tā mēs gribam!
Patreiz esošais stāvoklis mainīsies uz trešo pakāpienu,kurš atdalīsies no augšējā jau esošā jo viņu materiālais un varas stāvoklis liks būt jaunā-ELITĀRĀ,VISATĻAUTĪBAS VALDOŠAJĀ DZĪVNIEKU SLĀNĪ.
Sapņoju ka iztīrīt un aizslaucīt "kundziņus"neizdosies jo "sētnieki"ir savējie un barojas no tās pašas siles.
Labi ka tas tā notiek un notiks tikai pasakās...nevis mūsu sabiedrības reālajā dzīvē.
Pie mums viss ir kārtībā un ilgi tā būs,jo pieredze ir liela un labi tiek īstenota ikdienas rūpēs par visu sabiedrību

Atbildēt

iejuties elementā

07.05.2022. 06:41

»

lauķis

Atļaušos oponēt,pakaļu skaits ir daudz lielāks,laiž gāzi gaisā,nelietderīgi tērē resursus,neko nerada


ti daudz pakaļas, ka satvert nav iespējams - ka taupot gāzi labāk satvert tikai vienu pakaļu, bet pārējās pakaļas, kas elpo līdzi - tās pieslēgt pie elpināmā, kas elpo kā vajag?

Atbildēt

lauķis

07.05.2022. 06:05

»

shallow grave

Bet pakaljas vispaar 100


Atļaušos oponēt,pakaļu skaits ir daudz lielāks,laiž gāzi gaisā,nelietderīgi tērē resursus,neko nerada.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....