Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Divas Latvijas

Ivars Austrums
06.05.2022.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Par to kompāniju

17.05.2022. 19:58

»

vēl tajā kompānijā

labi iederas Veidemane, Rinkevičš, Streips


Atraduši mūlāpi, ar ko salīdzināt Veidemani! Ar.... streiku? Prātiņ nac mājās.

Atbildēt

Precizējums

09.05.2022. 14:40

»

viesis

Daži troļļi cenšas troļļot, necenšoties saprast, par ko ir stāsts. Runa ir par to, ka Latvijā vispār sociālais atbalsts no valsts puses ir nožēlojams, mums par to pat Brisele aizrāda. Un tam nav nekāda sakara ar elektrības atlaidēm Lembergam. Tā ir valsts politika, kuru aizstāv Levits, Kariņš un viņu...


Tādi esam: mūsu sabiedrībai man nesaprotamu iemeslu dēļ raksturīgi nīst vienam otru (ne tikai pēc nacionālās piederības vien). Un šīs nīšanas kulminācija ir valsts pārvaldē: kaut kādu iemeslu dēļ ierēdņi uzskata cilvēkus par zemāku kastu, neizglītotiem un pamācāmiem radījumiem. Mūsu ierēdniecības arogance ir pilnīgi smieklīga, bet arī traģiska (visi idiotiskie Covid ierobežojumi tak nāca no ierēdņiem), ņemot vērā, ka ierēdniecību aizvien vairāk veido nepieredzējuši, provinciāli un pastulbi ambiciozi indivīdi.

Atbildēt

2.Latvija

09.05.2022. 12:27

»

Lieliskais Cilvēks

Latvijā padmija atstāja TRĪS GESu(Ķegumu atjaunoja),KABELS no švecijas un mahinatru mazie gesi,bet elektrības nepietiek un DĀRGA,kaut plaša rūpniecība NORAKSTĪTA PILNĪBĀ!!!!Ko tas NOZĪMĒ pastalniekam


Padomija atstāja HESus, kuru pietika rūpnīcām. Tagad rūpnīcu nav un nepietiek? Zvaigžņotie un ordeņotie dabūs no šejienes bēgt, mēs labi mākam dzīvot bez parazītiem.Turklāt jebkuram, kuŗš nav idiots vai levits, ir skaidrs, ka ģeopolitika ir skarba lieta.Mazais nesaprotamais ielāps, kas atgriež Eirāzijas impēriju no Baltijas jūras , nav uz ilgu.
Un sliktākais, kas var notikt ar ordeņotajiem, ir krist nevis krievu rokās, bet pašu tautas..

Atbildēt

Demokrātija

08.05.2022. 19:28

Pieļauj ne tikai 2,bet neierobežotu skaitu Latviju. Nu, ja Ivaram netīk, teiksim, balets, neviens jau nespiež to skatīties. Nepatīk kāda izstāde, neviens neliek to apmeklēt. Patīk kolekcionēt markas - kolekcionē, patīk nozīmītes - krāj nozīmītes. Galvenais nebrauc citādi domājošajam virsū ar buldozeru un neskrien virsū ar mietu. Tā tad arī ir demokrātija.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

08.05.2022. 13:42

Latvijā padmija atstāja TRĪS GESu(Ķegumu atjaunoja),KABELS no švecijas un mahinatru mazie gesi,bet elektrības nepietiek un DĀRGA,kaut plaša rūpniecība NORAKSTĪTA PILNĪBĀ!!!!Ko tas NOZĪMĒ pastalniekam?????!!!!!!

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

08.05.2022. 12:33

Karmas bumerangs ir neizbēgams: ko citiem novēli vai nodari - pats dabūsi atpakaļ vismaz dubultā, pēc pilnas programmas un ar visiem tuviniekiem līdz 7 augumam.

Atbildēt

fakts

08.05.2022. 06:25

»

viesis

Daži troļļi cenšas troļļot, necenšoties saprast, par ko ir stāsts. Runa ir par to, ka Latvijā vispār sociālais atbalsts no valsts puses ir nožēlojams, mums par to pat Brisele aizrāda. Un tam nav nekāda sakara ar elektrības atlaidēm Lembergam. Tā ir valsts politika, kuru aizstāv Levits, Kariņš un viņu...


Trollis atkal izliekas nesaprotam, ka Lembergs vai Zaharjins ir tikai uzskatāmākie piemēri, bet tādu cilvēku ir simti tūkstošu un viņiem pabalstos un atlaidēs izlaistītā nauda ir desmiti miljonu, ko varētu izmaksāt tiem kam tā patiešām nepieciešama.

Atbildēt

viesis

08.05.2022. 06:11

»

Zilace

Ej tu nost..... pate Brisele aizrāda


Jā, dīvaini, vai ne? Mums taču ir pati "eiropeiskākā" valdība un prezidents, bet attieksme pret iedzīvotājiem kā Krievijā, pat Eiropas funkcionāri par to sāk uztraukties... tikai mūsu urrā patriotiem viss "ir kārtībā, ak cienījamā kundze, viss kārtībā, viss kārtībā..."

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

08.05.2022. 01:20

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

viesis

07.05.2022. 23:27

»

fakts

Daži āksti un troļļi jau nesaprot (vai izliekas), ka elektrības atlaižu piešķiršana Lembergam vai pensijas piemaksa Zaharjinam ir tieši tie "pabalsti no lejkannas" par kuriem runāja Levits


Daži troļļi cenšas troļļot, necenšoties saprast, par ko ir stāsts. Runa ir par to, ka Latvijā vispār sociālais atbalsts no valsts puses ir nožēlojams, mums par to pat Brisele aizrāda. Un tam nav nekāda sakara ar elektrības atlaidēm Lembergam. Tā ir valsts politika, kuru aizstāv Levits, Kariņš un viņu fani... un tur arī ir tās divas Latvijas- vienā pusē tie, kuri ar vieglu roku var atļauties paši sev palielināt atalgojumu, cik ienāk prātā, otrā pusē tie, kuriem tiek skaitīts katrs cents, ka tikai nesanāk par daudz, tā kā tai mātei, kuras meita viktorīnā vinnēja datoru, un mātei uzreiz samazināja nodokļu atvieglojumus, sak- nebūs jums te nekādas "lejkannas".... nožēlojami, un vēl nožēlojamāk piesaukt Lembergu priekšā un pakaļā.

Atbildēt

Dr.Āte

07.05.2022. 22:33

Ivarc Austrumc ir pelnījis kārtīgu klistīru. Skats uz dzīvi noskaidrosies.

Atbildēt

bezmaksas skābeklis - zaļais bezmaksas skābeklis

07.05.2022. 20:10

»

Lapsam

Kur otrā grāmata par Viltvārdi? Vai piegrieza skābekli


piegrieza gāzi

Atbildēt

IM

07.05.2022. 20:09

Manuprāt jau gaidīt ka te kāds kādam piešķirs kādu ordeni ir galīgs bezcers. Kas te kaut ko skatīs, kas te kaut ko vērtēs? Jūties gatavs, gribi ordeni - pats piesakies. Izmaini savu izturēšanos , sak sen nav dabūts, tā kā derētu, vai kāds nevar kādam ieteikt. Tā teikt pirmais solis uz ordeni ir paša pazemīga lūgšanās. Un ja vēl labs cilvēks un Teritorijas piekritējs, tad kāpēc gan ne, labam, pazemīgam cilvēkam jau nav žēl. Kā saka, pazemība un vēlreiz pazemība, lepnie lai gaida ar maisu.

Atbildēt

visticamāk

07.05.2022. 19:50

»

Lapsam

Kur otrā grāmata par Viltvārdi? Vai piegrieza skābekli


lapsai aste bluķī?

Atbildēt

Maazgat

07.05.2022. 19:02

»

A kyr macijies tu?

kad sakravāsi čemodānu (kurš tev visticamāk nemaz vēl nav), paņemsi kredītu mācībām, bet mācības pametīsi, jo tās atzīmes, kuras pārdod uz kredīta, jau pirmajā kursā skaidrs, ka kredītu neatdos! tāpēc vai nu mācies un strādā, kļuvis nesaprotams par ko (LGBT tev izskaidros par ko, bet neizskaidros kāpēc...


Это не мое занятие .да билеты часто беру аирбалтик ... но у меня лично все хорошо ...и Я на своей земле!Земле моих предков ..со времен Польской Лифляндии .и Лес и Землю не Продал ! Сдаю квартиры в Риге и Юрмале ..и хочу чтоб Цены были как в Скандинавии или Германии ...когда же мы их догоним ...

Atbildēt

aparteīds

07.05.2022. 18:51

Viena Latvija sūta bērnus krievu skolās (kurām sen vajadzēja pāriet uz valsts valodu), otra Latvija sūta bērnus valsts valodas skolās. TAS IR APSURDS !

Atbildēt

Slava Latvijai !!! Slava VID.lv

07.05.2022. 16:51

Slava Latvijai un VIDam !!!
Par palīdzību Ukrainai !!!

JAUTĀJUMS:

Vai VID. Lv varètu arī man palīdzēt???

Visu laiku, 8 gadus, skaidroju VID,
1. Man ir mainijusies adrese !!!
2. Piezvaniju un pateicu MAN IR JAUNĀ ADRESE !!!
3. Uzrakstiju savu jauno adresi !!!

ŠODIEN TAS PATS !!!
ATKAL VĒSTULE UN ATKAL UZ VECO ADRESI !!!

KO DARĪT ??? KĀ RĪKOTIES ???
SLAVA LATVIJAI UN VID.lv!!!
P.S.

Atbildēt

izpratnes jautājums

07.05.2022. 16:15

»

fakts

Daži āksti un troļļi jau nesaprot (vai izliekas), ka elektrības atlaižu piešķiršana Lembergam vai pensijas piemaksa Zaharjinam ir tieši tie "pabalsti no lejkannas" par kuriem runāja Levits


nedomāju,ka divu subjektu dēļ būtu jācieš 300'000 pensionāru un invalīdu,kuri dzīvo zem neapliekamā minimuma 350-500 eu un ST lēmums par nabadzības mazināšu ir tomēr ar ilgstošu darbību visām valdībām,kamēr tas nav atcelts.

Atbildēt

Lapsam

07.05.2022. 15:35

Kur otrā grāmata par Viltvārdi? Vai piegrieza skābekli?

Atbildēt

Jautājums

07.05.2022. 14:37

Cienījamais autor! Vai esat kaut pirkstu pakustinājis, lai kādam no Jūsu Latvijas ordeni piešķir, vai arī tikai tukši di...t? Ne prezidents un ne kapituls izvēlas, ko apbalvot. kapituls tikai izskata sabiedrības pārstāvju iesniegumus un vēstules, kurās aicināts kādu apbalvot. Ja persona izrādās no visām pusēm cienījama un godājama, tad ordeni arī dabūs. Vai esat pamēģinājis pirms vaimanājat?

Atbildēt

nu

07.05.2022. 13:42

aa 07.05.2022. 10:13
un tā ir trešā Latvija, kam absolūti neinteresē kopējais labums.

Atbildēt

Nu

07.05.2022. 13:40

»

Малачи

Грамотно ...ведь обещали что будет как в Германиях да Скандинавиях


komunisms bija ieplānots sasniegt, ja nemaldos, ap 1970tajiem:):):).Tātad, no 1917-1970 ir 53 gadi, mums vēl laiks:):):).Bet komunisms netika sasniegts arī ne līdz 1990.gadam, pat ne pilnīgs sociālisms. Ņemot vērā bibliskos 40 gadus, kas nepieciešami sabiedrības pārtapšanai, arī vēl nedaudz laika palicis. Tā kā nav ko bēdāt. Ir variants - doties uz "analogoffņetu" zemi un turpināt ceļu pretī pilnīgai "analogoffņetu" laimei.

Atbildēt

Anti colorados

07.05.2022. 12:56

»

švābs taču komunists

te nu esam, psrs tupie zubrilas, domāt vajag...hitlers bija sarkans, staļins,sarkani neomarksisti jeb 'liberāli' ar savu seks revolūciju u.t.t.t.t...


Nav jau vajadzīga komunista biedra karte, pietiek ja cilvēkam nav profesijas vai amata prasmes un ir pietiekoši daudz nekaunības un še tev komunists gatavs.

Atbildēt

švābs taču komunists

07.05.2022. 12:17

»

fakts

Klaus Švābe un Gotorpas Goldšteini par šo komentāru dos tev kauliņu pasūkāt,labs vergs


te nu esam, psrs tupie zubrilas, domāt vajag...hitlers bija sarkans, staļins,sarkani neomarksisti jeb 'liberāli' ar savu seks revolūciju u.t.t.t.t.
Ja kāds ir parazīts, vai stulbi varas kārs, tad komunisma saukļi no tāda uztreiz atskan...NEIES TAČU PIE GODĪGA DARBA UN DAUDZI PAt TAM NEDER!!!! NEDER!!! ŠIZO.............

Atbildēt

paldies par rakstu

07.05.2022. 10:39

vārds vārdā pareizi. Komunistu šarikovu mērķis iznīcināt kultūru, izglītības sistēmu- viņi jau labi mācīja tikai ārstus, inženierus, pārējie jo glupāki, jo labāk-...redzat ko puķins saražojis, mēs darām to pašu... VAROŠA CILVĒKA LAIME, KA VIŅS TOMĒR VAR AIZBRAUKT...KAD alu cilvēku- GLUPO UN NARKOŠU ZAGĻU -BŪS VAIRUMĀ...arābu valoda, ķīniešu valoda

Atbildēt

kkk

07.05.2022. 10:14

Pederastiem jāierāda sava vieta sabiedrībā - pie miskastes.
Negribu redzēt pederastu publisku propogandu - lai klusi sēž pie miskastes.

Atbildēt

būtībā

07.05.2022. 09:29

»

tā ir

man arī rodas reāla riebuma sjūta skatoties uz viņiem,bet ne visai labas sajūtas ir arī skatoties uz latvijas iedzīvotājiem,30 gadus iedzīvotājus baro ar pirmsvēlēšanu solījumiem,bet burtiski otrā dienā pēc ievēlēšanas izliekas ka neko nezina,bet iedzīvotāji tik balso un ievēl šos jau 30 gadus...


nav jau nekāda regulējuma kurš noteiktu cik leģitīma ir ievēlētā valdība.To var ievēlēt arī ar pašas partijas biedru balsīm.Kurai partijai vairāk biedri-vairāk balsis.Statistika rāda,ka katrās vēlēšanās atbalsts partijām no vēlētāja mazinās,bet tas netraucē vadīt MK partijai ar zemāko vēlētāja uzticību.Uz kādu demokrātiju balstās šāds izpildījums !?

Atbildēt

Kuce Kucina

07.05.2022. 09:29

»

Так

Как там Сармите Элерте


Сармите Элерте izdala 3*medāļus VDK un vietējās ebreju kopienas pakalpiņiem.

Laimīgie 3*medāļu saņēmēji jūtas kā Oskara ceromonijas VIP personas, īpaši siekalaino pateicības vārdu manam Egīlam daiļmuldēšanas laikā.

Atbildēt

pasakā lasu

07.05.2022. 07:16

»

viesis

Mjā, tas, ka Latvijas ir vismaz divas, tas jau ir neapstrīdāms fakts. Kaut vai prezidenta izteikums par pabalstiem no lejkannas... viņa Latvijā, izrādās pabalstu esot pārāk daudz, kā no lejkannas, kamēr pārējā Latvijā valsts atbalsts cilvēkiem ir tik nožēlojams, ka pat Briselē par to jau sāk uztraukties...


Ja meža zvēru vēlēšanās ievēlēs to pašu daudzsolītāju kustoņu slāni....nekas nemainīsies un sapņoju ka turpinās sabiedrību dalīt pēc pazīmes-šiem dosim-bet šiem nedosim jo tā mēs gribam!
Patreiz esošais stāvoklis mainīsies uz trešo pakāpienu,kurš atdalīsies no augšējā jau esošā jo viņu materiālais un varas stāvoklis liks būt jaunā-ELITĀRĀ,VISATĻAUTĪBAS VALDOŠAJĀ DZĪVNIEKU SLĀNĪ.
Sapņoju ka iztīrīt un aizslaucīt "kundziņus"neizdosies jo "sētnieki"ir savējie un barojas no tās pašas siles.
Labi ka tas tā notiek un notiks tikai pasakās...nevis mūsu sabiedrības reālajā dzīvē.
Pie mums viss ir kārtībā un ilgi tā būs,jo pieredze ir liela un labi tiek īstenota ikdienas rūpēs par visu sabiedrību

Atbildēt

iejuties elementā

07.05.2022. 06:41

»

lauķis

Atļaušos oponēt,pakaļu skaits ir daudz lielāks,laiž gāzi gaisā,nelietderīgi tērē resursus,neko nerada


ti daudz pakaļas, ka satvert nav iespējams - ka taupot gāzi labāk satvert tikai vienu pakaļu, bet pārējās pakaļas, kas elpo līdzi - tās pieslēgt pie elpināmā, kas elpo kā vajag?

Atbildēt

lauķis

07.05.2022. 06:05

»

shallow grave

Bet pakaljas vispaar 100


Atļaušos oponēt,pakaļu skaits ir daudz lielāks,laiž gāzi gaisā,nelietderīgi tērē resursus,neko nerada.

Atbildēt

shallow grave

07.05.2022. 05:43

»

nedirs!

Latvijas ir viena! divas ir tās galvas


Bet pakaljas vispaar 100.... ;-)

Atbildēt

Apkārtējās vides izmaiņas

07.05.2022. 05:36

Pasaules resursi iet uz beigām. Slavenais teiciens par vairošanos zaudē aktualitāti. Homoseksuālās savienības pārējai sabiedrībai kļūst svarīgākas, jo bez bērniem viņi ir aktīvāki strādātāji un informācijas nesēji. Pastāvēs kas mainīsies. Rainis

Atbildēt

axis of evil

07.05.2022. 04:12

vēl tikai jāpaveic cilvēku deokupācija un dekoronizācija un odekonolizācija, viedokļu dekanalizācija, tikai tad mana Tēva ZEME, kuru Mans godīgais un drosmīgais Tētis, kā jau īstens savas zemes kungs (visumānis) - bija pacēlis līdz mazās šveices līmenim - drošākās bankas - izdevīgākās cenas - visi laimīgi - visi priecīgi - nevienam nav jāstrādā - visi tikai pērk un tērē, pērk un tērē!!!!! pērk un tērē - bet atdod pēc tam.... "Pēc tam" - pats protams nepienāk... "pēc tam" sāk brīdināt un draudēt, ka parāds jāatdod!! jo, kad esi par sevi galvojis ar savu zemi - to vairs nevajag aizstāvēt... bet ko mans tētis dara - viņš atriebties kārē - ak tu šitā - ak tu tā - es pret tevi sarīdīšu visus nacionālus - bet pats slēpšos aiz savējā!

Atbildēt

švābīgi

07.05.2022. 00:07

Ļeņins nekad neguļ. Put in... ļeņ in... ļeņ in ukr... Put in Prebaltica... Balta jūra. Melna jūra. kā jūra tu esi? speciāli priekš tevīm uzbūvēts tilts? Putins nekad netur solījumus? Putins uzmet? Putins pārdod gāzi, bet pērk to goda vārds?

Atbildēt

tu ne Xm te - te ir Xm~... kas te bija? Latvija!

06.05.2022. 23:50

»

Хм

Президент тоже входит в капитул. И, конечно, это просто совпадение, что именно при Левите стали так активно ордена раздавать


это просто совпадение uže tri goda. uže 30 ļet. uže pervaja mirovaja - bila s nomerom - 1

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...