Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sepse

23.08.2022. 08:20

»

Jā, visticamāk.

Vara reizēm zog un blēdas, tā tas ir visur.Bet tā pilda savas funkcijas- garantē Maslova piramidas pamatni.Diemžēl, ne Latvijā.Mēs esam pārāk mazi, lai banotu Krieviju un varētu atļauties sankcijas.Tas redzams matemātiski. Diemžēl, ne mūsu varai. Neatkarīgi no sankciju kara rezultāta, šai varai jāaiziet...


Būtu jau nu par ko ciest. Atimenerģijas kontroles organizācija dodas uz Zaporožji ar cerību, ka vismaz viņu klātbūtnē ukraiņi izbeigs atomstacijas apšaudes. Kijeva lepni anonsē savu "garo roku" spridzinot krievu žurnālistus ar 400g trotila ekvivalenta publiskās vietās! Atgādiniet valsts terorisma definīciju? Nafig mums šie delinkventie teroristi un jeņķu pakalpiņi? Lai ziemā saltu?

Atbildēt

Jā, visticamāk.

23.08.2022. 08:15

»

lauķis

Nebūs vairāk nekādi 4 gadi un koalīcijas.Šie 4 apokalipses jātnieki nokaus arī pašus nešķīsteņus kas šo sistēmu radījuši.Izdzīvos tikai tie kam dvēsele un apziņa


Vara reizēm zog un blēdas, tā tas ir visur.Bet tā pilda savas funkcijas- garantē Maslova piramidas pamatni.Diemžēl, ne Latvijā.Mēs esam pārāk mazi, lai banotu Krieviju un varētu atļauties sankcijas.Tas redzams matemātiski. Diemžēl, ne mūsu varai. Neatkarīgi no sankciju kara rezultāta, šai varai jāaiziet, jo tā riskē ar mūsu dzīvībām un valsts likteni.Tāda mandāta šai varai nav.

Atbildēt

Uldis

22.08.2022. 13:36

»

Beta

Par krokodiliem labi, bet valsts tomēr nav krokodils, kam skaidrs nodoms...


> Citādi lielākai daļai vēlētāju nav ne mazākā priekšstata kā funkcionē valsts pārvalde, aiz to nepamatotas gaidas, vilšanās un visādu populistu ievēlēšana...

Skatoties uz vēlētāju aktivitāti un vēlēšanu rezultātiem diezgan droši var apgalvot, ka vairums vēlētāju IR no valsts pārvaldes.

Atbildēt

Vēlēšanas visticamāk nebūs

22.08.2022. 06:53

Vara droši vien vēl nav izlēmusi, vai nopirktās socioloģiskās aptaujas jau ir iedzinušas tautu pietiekamā bezcerībā. Un tā atkal ies balsot par mazāko ļaunumu.Neiet balsot diemžēl nevar, jo tas automātiski nozīmē Koalīcijas uzvaru. Savukārt vēl 4 gadi Koalīcijas nozīmē, ka mums jāmeklē jauna valsts , kur izdzīvot.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

21.08.2022. 20:37

»

paardomas

Pie varas tiešām neraujas pašpietiekami cilvēki jo viņiem vara nav vajadzīga.Es vienkārši atļāvos pasmieties par tiem kas dosies vēlēt.Laikam jau 30 gadu pieredze neko nav iemācījusi vai ja nav prāta tad tas uz ilgu,daudziem pat uz visu mūžu


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī euro.latvĀNijas lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūk.lopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ;)

-----------

Mediju ziņa (2013. gads): “Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū… Latvija iet bojā? Tauta izmirst? Ļoti labi. Sen bija laiks dot vietu dzīvīgākām tautām. Bet ķērcieni “KRIEVI NĀK!!!…”, "latv(ĀN)iju – latv(ĀN)iešiem!!!..." un taml. truli prasta “ģeopolitiskā hibrīd.kara” LUMPENZOMBĒŠANA vairs nedarbojas – par vēlu.” ( cit.vied.aut.: komentētājs “nomr”, diskusjia pie zinātnieka un publicista Aŗtura Pŗiedīša esejas “Nozieguma brīvība” pa lēto pērkamajā interneta w-lapā “pietiek-com” )
—–
Mediju ziņa (2008. gads): “Šajā pašreizējā Latvijas valstī politika un tai pakārtotā valsts un pašvaldību pārvalde ir veids, kā ar ļoti apšaubāmām darbībām “nopelnīt” naudu tiem, kas citādāk to darīt neprot. Jau no paša sākuma salīdzinoši nedaudzajiem varas turētājiem bija izdevīgi visu šīs valsts sabiedrību dalīt tā, lai atstumtu no “barības galda” pēc iespējas vairāk aktīvu iedzīvotāju. Par to maz kurš runā, bet tas nu reiz ir fakts! Pie mums mazskaitlīga politekonomiskā “elite” – saeimas “tautas kalpi”, gan attiecīgajā laika posmā valdošie, gan tiem opozīcijā esošie politekonomisko interešu grupējumi, kuri sevi dēvē par “partijām”, no “valdošās koalīcijas” līderiem sastāvošā pretlikumīgā, valsts pamatlikumam Satversmei un citiem likumdošanas aktiem neatbilstošā “koalīcijas padome”, kā arī tās kontrolētās valdības “politiski atbildīgie” funkcionāri – visu vērtē un skaita nevis pēc smadze-nēm, bet pēc “mutēm pie siles”. Šī “elite” uzskata, ka pie valsts un pašvaldību budžetu un citu resursu, kā arī pie valsts un pašvaldību pasūtījumu, subsīdiju u.c. politiski motivētu privilēģiju dalīšanas “savējiem”, pie SILES jāpielaiž pēc iespējas mazāk mutes.” … (apt.cit.aut.: uzņēmējs un mecenāts J. Gombergs)
—–

“Par šo gan runāt “neesot glīti”…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 9.07.2008., Nr.6. )

“Lai jādzīvo nav ‘di#su pliku’ ~
Šai “valstī” ‘taisīt’ “politiku”,
‘Lien’ mutanti, kam (skaidas) galvā,
Un lielkre.tīnu smaka spalvā.

Tie, kuri “valstī” ‘SILI bradā’,
Bez “politikas” ‘sprāgtu’ badā,
Jo – nejēdz VISPĀR neko darīt,
Kā vienīgi – ‘pa tŗekno paŗīt’:

Pēc “shēmām” dalot ‘budžet-piķi’,
Tur ‘atslauc taukus’ “politiķi”,
Ar pašbrūvētiem likumpantiem,
No SILES sugas “konkursantiem”.

Caur ‘tenderiem’ tiek budžets tērēts,
Lai katrs “zobratiņš” top ‘smērēts’:
Iekš SISTĒMAS un “aparāta”,
‘Rij’ lērums KŖETĪNU, bez sāta.

Šai “valstī” smadzenes NAV vērtas,
Pat tik, cik ‘subproduktos svērtas’:
Ir “kaitīgs process” domāšana ~
To aizstāj prasta ZOMBĒŠANA.

Ja M.U.Ļ.Ķ.U ZEMĒ dzīvot riebjas,
Dēļ tā, ka “valsts” ‘uz galu šķiebjas’,
Var ‘šņoŗēt pastalas un paunas’ ~
Rast SYB-īrijās mājas jaunas:

Drīz paliks “valstī” ‘SILES brāļi’,
Un smagāk NOZOMBĒTIE ‘pāļi’ ~
Jo ‘mazāk mutes būs pie galda’,
Jo – ērtāk tiem, kas MZ “valda”!…”

Par šo gan runāt “neesot glīti” ~
‘Viebj skābus feisus’ “sorosīti”,
Un SILES lopi rukšķ uz “bļauriem”,
Kam klusēt pieriebies kā ‘bauriem’…

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

rašistiem

21.08.2022. 19:03

šogad varena izvēle-Stabilitāte,Latvijas""krievu""savieniba,Saskaņa,Šlesera,Gobzema partijas,Progresīvie u.c. Varēs izvēlēties pēc patikšanas.

Atbildēt

21.08.2022. 18:58

»

;)

Vai arī kremļa aģentus ,vai ne


Kremļa aģentus,Izskatās,ka tāda arī ir Kadiša vēlēšanās,Gokubaja mječta.Jo rašisti obligāti ies vēlēt.

Atbildēt

un kas tad ir

21.08.2022. 17:29

ka Kadišs nepiedalās vēlēšanās?Daudzi nepiedalās.lai paskaidro,kāds no tā"'labums"?Būs,kas piedalīsies un savēlēs visādus stulbeņus un kampējus.

Atbildēt

pončiks

21.08.2022. 17:26

»

Jurčiks

Ok, valdība kretīni


Kadišs domā pārcelties uz Zemes iekšieni ,par cik biezie sistēmnieki visas salas okejānos ir jau izpirkuši ,līdz ar to nav kur izskaloties.

Atbildēt

jurčiks

21.08.2022. 17:14

»

Jurčiks

Ok, valdība kretīni


ir duraciņš. Primitīvs cirvīti. Mazs sūdiņš un kociņa. Kaciņa. Neko sociāli vērtīgu no sevis ne iemieso. Tikai perž jurčiks. Vienvārdskot, jurčiks-duraciņš.

Atbildēt

Jurčiks

21.08.2022. 17:05

Ok, valdība kretīni.
Bet ko labu Latvijai devis pats Kadiršs? Vai kautko ražo, sniedz pakalpojumus, maksā nodokļus, par ko pensionāriem pensiju izmaksāt? Iespējams ka vienīgais viņa ieguldijums ir pvn un akcīze par tuvējā bodē nopirkto alu...

Atbildēt

atbilde Aināram

21.08.2022. 16:49

Tu nepiedalies tāpēc ka tu esi stulbs, padomisks āzis.

Atbildēt

atej nost

21.08.2022. 16:21

forši komentāri un, kad visi šitie gāzīsies pie vēlēšanu urnām, tad tik mēs redzēsim

Atbildēt

jaajaa

21.08.2022. 16:01

...tā ir...viedie vēlēšanās nepiedalās, viņi ir "virs" pasaulīgām lietām, daudzi klosteros dzīvo...bet ar saviem gaudu rakstiem par to, kā viņus neviens nesaprot un neatbalsta, arī nevienam virsū neplijas...

Atbildēt

vaine

21.08.2022. 15:54

cilvēki ir vāja,dumja būtne,pat dzīvnieki,ja sajūt apdraudējumu spēj apvienoties un uzbrukt briesmām,tikai cilvēki ievēl,izrādās zagļi un neko nespēj ar to padarīt,liek potēt nepārbaudītus medikamentus,no kuriem var iestāties nāve,neko nedara un izpilda ko liek pārdesmit cilvēki,tas pats nāk prātā par ukrainu un krieviju,grupa cilvēki liek doties pretī nāvei simtiem tūkstošiem,bet kādēļ šie simti tūkstoši nevar pavērst ieročus pret tiem dažiem ,kuri liek viņiem mirt?vai nav vienkārši zaldātiem pavērst ieročus pret kremli un ukraiņu simtiem tūkstošiem zaldātu pavērst ieročus pret savu valdību un pieprasīt momentālas sarunas un miera izlīgumu lai šie valstu vadītāji dabū gatavu kā grib,daži simti var noteikt ko darīt miljoniem,pat doties nāvē un šie miljoni verdziski pakļaujas nelielai komandētāju grupiņai

Atbildēt

sistēma-ANTIsistēma

21.08.2022. 15:52

Mežs.

Tajā aug celmi.

Lai atrastos mežā, tev, mans draugs, nav jākļūst par celmu.

Tu vienkārši pastaigājies starp celmiem, pats palikdams Cilvēks!

Vienīgā nelaime, ka celmi gaisu neozonē...

Atbildēt

Kas par niekiem!

21.08.2022. 15:47

»

sistēmai

arī ir vienalga ,kurā pusē peškas būs ,austrumu vai rietumu.Tu ,iespējams , esi nopircis kādu saliņu Klusā okeāna vidū un kļūsi par Robinsonu, ja ne ,tad sistēma Tevi vienmēr izmantos


Robinsons nenopirks saliņu, viņš tajā vienkārši pats izskalojās krastā!

Saliņas pērk tikai sistēmas cilvēki.

Atbildēt

Betai

21.08.2022. 15:45

»

Beta

Vīrietim 60, 70 un bieži vairāk gados ar prātu viss kārtībā, dzīves pieredze arī ir...


Ko Beta zina par psiheni?

Pastāstiet, lūdzu, nekavējoties!

Un arī par sifilisa ārstēšanu ar dzīvsudrabu!!!

Atbildēt

nu jā

21.08.2022. 13:06

»

nu pasmējies ,

un ,ko zīmē Tava iztēle tālāk , ja skaidri zināms , ka krievi ies un vēlēs un ievēlēs


Varbūt tāds arī ir raksta autora slēptais mērķis.

Atbildēt

paardomas

21.08.2022. 12:10

»

nu pasmējies ,

un ,ko zīmē Tava iztēle tālāk , ja skaidri zināms , ka krievi ies un vēlēs un ievēlēs


Es joprojām neesmu pārliecināts ka tās vēlēšanas notiks.Ja arī notiks tad sistēmai ir vienalga ko tur savēlēs bet "partijas un valdības" kurss no tā nemainīsies,kā saimnieks teiks tā arī būs.Atliek pilnīga sistēmas ignorēšana un nepakļaušanās iespēju robežās,paralēli veidojot ap sevi tādu vidi kādā vēlies dzīvot.Sistāmai savi plāni bet man savi.

Atbildēt

paardomas

21.08.2022. 11:56

»

Domīgais

Varbūt pārprati - manuprāt Ainārs domāja, ka pie varas neraujas pašpietiekami cilvēki


Pie varas tiešām neraujas pašpietiekami cilvēki jo viņiem vara nav vajadzīga.Es vienkārši atļāvos pasmieties par tiem kas dosies vēlēt.Laikam jau 30 gadu pieredze neko nav iemācījusi vai ja nav prāta tad tas uz ilgu,daudziem pat uz visu mūžu.

Atbildēt

VB

21.08.2022. 11:34

»

Beta

Vīrietim 60, 70 un bieži vairāk gados ar prātu viss kārtībā, dzīves pieredze arī ir...


Tad ir labi, paldies! Es ar, pabieži Jūs redzu komentāros, tā turpināt vēlu. Ne vienmēr pietiek prāta / vēlēšanās ko iebilst, kaut, it kā varēt dažkārt, bet tas normāli.

Atbildēt

Klusā muminu ieleja

21.08.2022. 11:18

»

Pterodaktils

Visi , kuri balsos par pārtejām , kuras negrasās mainīt sistēmu , balsos par sevis izdrāšanas turpināšanu


Priekšā sūdu kaste ... nosauc tos, kas tādi nav. Uz zvaigznēm nelidojam, ir tikai tā kaste, no kuras jāizvēlas pašam nomālējoties līdz pleciem.

Atbildēt

Pterodaktils

21.08.2022. 10:51

Visi , kuri balsos par pārtejām , kuras negrasās mainīt sistēmu , balsos par sevis izdrāšanas turpināšanu.

Atbildēt

Vai vai

21.08.2022. 10:51

»

Beta

Nesenā pagātnē daudz kas eksistēja, raganas dedzināja, sifilisu ārstēja ar dzīvsudrabu...


Сматю на дуб,никто нелезит
Но полно рухнувших с дуба.
Par sifilisu neesmu kompetents bet ragana ir ведъма no vārda ведать.Tika dedzinātas viedākās sievietes.Diemžēl jūsu zināšanas par vēsturi aprobežojas ar oficiozu atgremojumiem.

Atbildēt

Beta

21.08.2022. 10:48

»

VB

Ir ok, Beta + te reti gan kāds atvainojs


Vīrietim 60, 70 un bieži vairāk gados ar prātu viss kārtībā, dzīves pieredze arī ir.

Tāpēc pieminēju tos, kas bijuši psihenē, ne lai diskreditētu, bet tāpēc, ka acīmredzot kaut kas ar prātu vairs nav īsti Ok.

Ja kas, vīrietim 68 ir feins vecums. Galva strādā labāk par galviņu...

Jūs man liekaties pilnīgi adekvāts, salīdzinot ar pusjukušajiem zaļknābjiem, kas te mocās paši ar savu tukšumu...

Atbildēt

Beta

21.08.2022. 10:40

»

Vai

Vai ģimene kā visas cilvēku civilizācijas pamats ir utopija?Vai tas ka cilvēkam jābūt atbildīgam par savu zemi ir utopija


Nesenā pagātnē daudz kas eksistēja, raganas dedzināja, sifilisu ārstēja ar dzīvsudrabu.

Tas, ka kaut kas eksistēja pagātnē, bet vairs neeksistē mūsdienās, visdrīzāk liecina, kas šis "kaut kas" sevi izsmēlis...

Demagoģiju pieturiet. Ģimeni un atbildību nedēvēju par utopiju. Utopija ir sociālā sistēma, ko piedāvājat.

Kādu realizācijas ceļu Jūsu sistēmai Jūs redzat? Es, piemēram, nekādu. Tāpēc saku - utopija...

Atbildēt

VB

21.08.2022. 10:36

»

Beta

OK,atvaino, pārpratu. Uztvēru kā pārmetumu


Ir ok, Beta + te reti gan kāds atvainojs...
Bet saki, vai man savos 68 -ņos vispār ir marālas tiesības šais vēlēšanās vēl piedalīties? Pa lielam, tā sataisītie mēsli taču būs jāizsmeļ jaunākiem.

Atbildēt

Vai

21.08.2022. 10:34

»

Beta

Tā ir utopiska, iedomu sistēma, tāpēc nerealizējama. Nav vērts pat mēli kulstīt


Vai ģimene kā visas cilvēku civilizācijas pamats ir utopija?Vai tas ka cilvēkam jābūt atbildīgam par savu zemi ir utopija?
Atklāšu noslēpumu,tāda sistēma jau eksistēja vēl pavisam nesenā pagātne.Ja jūs par to neko nezinat tad tas nenozīmē ka tā nevar būt.

Atbildēt

Sātana derība vēsta

21.08.2022. 10:34

Pirmais cilvēku pārvaldīšanas noslēpums ir sabiedriskās domas iegūšana, turklāt ir jāsēj
ķildas, šaubas un pretrunīgi viedokļi tik ilgi, līdz cilvēki pilnīgi apjuks un nolems, ka politikas jautājumos labāk
vispār palikt bez personīgā viedokļa. Jāuzbudina tautas neapmierinātība, jāizplata tukša, netīra un pretīga
literatūra. Preses uzdevums ir pierādīt ne-Iluminātu nespēju visās valsts un reliģiskās dzīves jomās.

Atbildēt

:)

21.08.2022. 10:33

»

VB

"...un balsošu par Kramiņu


Midzeņa iemītniekam vienam jau sāk silt zem sēžamvietas! :)))

Atbildēt

Beta

21.08.2022. 10:29

»

VB

Nu, bet ko tad es saku


OK,atvaino, pārpratu. Uztvēru kā pārmetumu.

Atbildēt

“Затишье” на фронтах Украины / Ленд-лиз в процессе / Агентура ФСБ в Латвии //

21.08.2022. 10:24

https://youtu.be/sfNiHLfg-cg

Atbildēt

Beta

21.08.2022. 10:24

»

V`B

Tāpat, cilvēkam ,kuram nav naudas: ko viņam darīt šais vēlēšanās kapitālismā? Jā, tā varētu teikt gan, bet vai tas ir, kā vajadzētu


Ja cilvēks bez naudas ir laimīgs, tad viņš var labi iztikt bez vēlēšanām, viņam citas porioritātes dzīvē.

Ja naudu vajag, bet tās nav, un darbs netiek meklēts, tad tas ir viegli pērkams cilvēks, kas diez vai spēj pieņemt adekvātus lēmumus...

Atbildēt

Varbūt tomēr

21.08.2022. 10:19

»

Beta


Sievietes ir cilvēki tikai sievietēm ir citas funkcijas.Neviens neliedz sievām un meitām izteikt savu gribu vīriem un tēviem.Par to moderno sieviešu izglītību un atbildību labāk neizteikšos.Tāda pati problēma ir ar tēviņiem,vīriešu īpatsvars ir ļoti mazs.
Vēlēšanās piedalās tie kas ir atbildīgi par šo zemi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...