Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sepse

23.08.2022. 08:20

»

Jā, visticamāk.

Vara reizēm zog un blēdas, tā tas ir visur.Bet tā pilda savas funkcijas- garantē Maslova piramidas pamatni.Diemžēl, ne Latvijā.Mēs esam pārāk mazi, lai banotu Krieviju un varētu atļauties sankcijas.Tas redzams matemātiski. Diemžēl, ne mūsu varai. Neatkarīgi no sankciju kara rezultāta, šai varai jāaiziet...


Būtu jau nu par ko ciest. Atimenerģijas kontroles organizācija dodas uz Zaporožji ar cerību, ka vismaz viņu klātbūtnē ukraiņi izbeigs atomstacijas apšaudes. Kijeva lepni anonsē savu "garo roku" spridzinot krievu žurnālistus ar 400g trotila ekvivalenta publiskās vietās! Atgādiniet valsts terorisma definīciju? Nafig mums šie delinkventie teroristi un jeņķu pakalpiņi? Lai ziemā saltu?

Atbildēt

Jā, visticamāk.

23.08.2022. 08:15

»

lauķis

Nebūs vairāk nekādi 4 gadi un koalīcijas.Šie 4 apokalipses jātnieki nokaus arī pašus nešķīsteņus kas šo sistēmu radījuši.Izdzīvos tikai tie kam dvēsele un apziņa


Vara reizēm zog un blēdas, tā tas ir visur.Bet tā pilda savas funkcijas- garantē Maslova piramidas pamatni.Diemžēl, ne Latvijā.Mēs esam pārāk mazi, lai banotu Krieviju un varētu atļauties sankcijas.Tas redzams matemātiski. Diemžēl, ne mūsu varai. Neatkarīgi no sankciju kara rezultāta, šai varai jāaiziet, jo tā riskē ar mūsu dzīvībām un valsts likteni.Tāda mandāta šai varai nav.

Atbildēt

Uldis

22.08.2022. 13:36

»

Beta

Par krokodiliem labi, bet valsts tomēr nav krokodils, kam skaidrs nodoms...


> Citādi lielākai daļai vēlētāju nav ne mazākā priekšstata kā funkcionē valsts pārvalde, aiz to nepamatotas gaidas, vilšanās un visādu populistu ievēlēšana...

Skatoties uz vēlētāju aktivitāti un vēlēšanu rezultātiem diezgan droši var apgalvot, ka vairums vēlētāju IR no valsts pārvaldes.

Atbildēt

Vēlēšanas visticamāk nebūs

22.08.2022. 06:53

Vara droši vien vēl nav izlēmusi, vai nopirktās socioloģiskās aptaujas jau ir iedzinušas tautu pietiekamā bezcerībā. Un tā atkal ies balsot par mazāko ļaunumu.Neiet balsot diemžēl nevar, jo tas automātiski nozīmē Koalīcijas uzvaru. Savukārt vēl 4 gadi Koalīcijas nozīmē, ka mums jāmeklē jauna valsts , kur izdzīvot.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

21.08.2022. 20:37

»

paardomas

Pie varas tiešām neraujas pašpietiekami cilvēki jo viņiem vara nav vajadzīga.Es vienkārši atļāvos pasmieties par tiem kas dosies vēlēt.Laikam jau 30 gadu pieredze neko nav iemācījusi vai ja nav prāta tad tas uz ilgu,daudziem pat uz visu mūžu


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī euro.latvĀNijas lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūk.lopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ;)

-----------

Mediju ziņa (2013. gads): “Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū… Latvija iet bojā? Tauta izmirst? Ļoti labi. Sen bija laiks dot vietu dzīvīgākām tautām. Bet ķērcieni “KRIEVI NĀK!!!…”, "latv(ĀN)iju – latv(ĀN)iešiem!!!..." un taml. truli prasta “ģeopolitiskā hibrīd.kara” LUMPENZOMBĒŠANA vairs nedarbojas – par vēlu.” ( cit.vied.aut.: komentētājs “nomr”, diskusjia pie zinātnieka un publicista Aŗtura Pŗiedīša esejas “Nozieguma brīvība” pa lēto pērkamajā interneta w-lapā “pietiek-com” )
—–
Mediju ziņa (2008. gads): “Šajā pašreizējā Latvijas valstī politika un tai pakārtotā valsts un pašvaldību pārvalde ir veids, kā ar ļoti apšaubāmām darbībām “nopelnīt” naudu tiem, kas citādāk to darīt neprot. Jau no paša sākuma salīdzinoši nedaudzajiem varas turētājiem bija izdevīgi visu šīs valsts sabiedrību dalīt tā, lai atstumtu no “barības galda” pēc iespējas vairāk aktīvu iedzīvotāju. Par to maz kurš runā, bet tas nu reiz ir fakts! Pie mums mazskaitlīga politekonomiskā “elite” – saeimas “tautas kalpi”, gan attiecīgajā laika posmā valdošie, gan tiem opozīcijā esošie politekonomisko interešu grupējumi, kuri sevi dēvē par “partijām”, no “valdošās koalīcijas” līderiem sastāvošā pretlikumīgā, valsts pamatlikumam Satversmei un citiem likumdošanas aktiem neatbilstošā “koalīcijas padome”, kā arī tās kontrolētās valdības “politiski atbildīgie” funkcionāri – visu vērtē un skaita nevis pēc smadze-nēm, bet pēc “mutēm pie siles”. Šī “elite” uzskata, ka pie valsts un pašvaldību budžetu un citu resursu, kā arī pie valsts un pašvaldību pasūtījumu, subsīdiju u.c. politiski motivētu privilēģiju dalīšanas “savējiem”, pie SILES jāpielaiž pēc iespējas mazāk mutes.” … (apt.cit.aut.: uzņēmējs un mecenāts J. Gombergs)
—–

“Par šo gan runāt “neesot glīti”…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 9.07.2008., Nr.6. )

“Lai jādzīvo nav ‘di#su pliku’ ~
Šai “valstī” ‘taisīt’ “politiku”,
‘Lien’ mutanti, kam (skaidas) galvā,
Un lielkre.tīnu smaka spalvā.

Tie, kuri “valstī” ‘SILI bradā’,
Bez “politikas” ‘sprāgtu’ badā,
Jo – nejēdz VISPĀR neko darīt,
Kā vienīgi – ‘pa tŗekno paŗīt’:

Pēc “shēmām” dalot ‘budžet-piķi’,
Tur ‘atslauc taukus’ “politiķi”,
Ar pašbrūvētiem likumpantiem,
No SILES sugas “konkursantiem”.

Caur ‘tenderiem’ tiek budžets tērēts,
Lai katrs “zobratiņš” top ‘smērēts’:
Iekš SISTĒMAS un “aparāta”,
‘Rij’ lērums KŖETĪNU, bez sāta.

Šai “valstī” smadzenes NAV vērtas,
Pat tik, cik ‘subproduktos svērtas’:
Ir “kaitīgs process” domāšana ~
To aizstāj prasta ZOMBĒŠANA.

Ja M.U.Ļ.Ķ.U ZEMĒ dzīvot riebjas,
Dēļ tā, ka “valsts” ‘uz galu šķiebjas’,
Var ‘šņoŗēt pastalas un paunas’ ~
Rast SYB-īrijās mājas jaunas:

Drīz paliks “valstī” ‘SILES brāļi’,
Un smagāk NOZOMBĒTIE ‘pāļi’ ~
Jo ‘mazāk mutes būs pie galda’,
Jo – ērtāk tiem, kas MZ “valda”!…”

Par šo gan runāt “neesot glīti” ~
‘Viebj skābus feisus’ “sorosīti”,
Un SILES lopi rukšķ uz “bļauriem”,
Kam klusēt pieriebies kā ‘bauriem’…

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

rašistiem

21.08.2022. 19:03

šogad varena izvēle-Stabilitāte,Latvijas""krievu""savieniba,Saskaņa,Šlesera,Gobzema partijas,Progresīvie u.c. Varēs izvēlēties pēc patikšanas.

Atbildēt

21.08.2022. 18:58

»

;)

Vai arī kremļa aģentus ,vai ne


Kremļa aģentus,Izskatās,ka tāda arī ir Kadiša vēlēšanās,Gokubaja mječta.Jo rašisti obligāti ies vēlēt.

Atbildēt

un kas tad ir

21.08.2022. 17:29

ka Kadišs nepiedalās vēlēšanās?Daudzi nepiedalās.lai paskaidro,kāds no tā"'labums"?Būs,kas piedalīsies un savēlēs visādus stulbeņus un kampējus.

Atbildēt

pončiks

21.08.2022. 17:26

»

Jurčiks

Ok, valdība kretīni


Kadišs domā pārcelties uz Zemes iekšieni ,par cik biezie sistēmnieki visas salas okejānos ir jau izpirkuši ,līdz ar to nav kur izskaloties.

Atbildēt

jurčiks

21.08.2022. 17:14

»

Jurčiks

Ok, valdība kretīni


ir duraciņš. Primitīvs cirvīti. Mazs sūdiņš un kociņa. Kaciņa. Neko sociāli vērtīgu no sevis ne iemieso. Tikai perž jurčiks. Vienvārdskot, jurčiks-duraciņš.

Atbildēt

Jurčiks

21.08.2022. 17:05

Ok, valdība kretīni.
Bet ko labu Latvijai devis pats Kadiršs? Vai kautko ražo, sniedz pakalpojumus, maksā nodokļus, par ko pensionāriem pensiju izmaksāt? Iespējams ka vienīgais viņa ieguldijums ir pvn un akcīze par tuvējā bodē nopirkto alu...

Atbildēt

atbilde Aināram

21.08.2022. 16:49

Tu nepiedalies tāpēc ka tu esi stulbs, padomisks āzis.

Atbildēt

atej nost

21.08.2022. 16:21

forši komentāri un, kad visi šitie gāzīsies pie vēlēšanu urnām, tad tik mēs redzēsim

Atbildēt

jaajaa

21.08.2022. 16:01

...tā ir...viedie vēlēšanās nepiedalās, viņi ir "virs" pasaulīgām lietām, daudzi klosteros dzīvo...bet ar saviem gaudu rakstiem par to, kā viņus neviens nesaprot un neatbalsta, arī nevienam virsū neplijas...

Atbildēt

vaine

21.08.2022. 15:54

cilvēki ir vāja,dumja būtne,pat dzīvnieki,ja sajūt apdraudējumu spēj apvienoties un uzbrukt briesmām,tikai cilvēki ievēl,izrādās zagļi un neko nespēj ar to padarīt,liek potēt nepārbaudītus medikamentus,no kuriem var iestāties nāve,neko nedara un izpilda ko liek pārdesmit cilvēki,tas pats nāk prātā par ukrainu un krieviju,grupa cilvēki liek doties pretī nāvei simtiem tūkstošiem,bet kādēļ šie simti tūkstoši nevar pavērst ieročus pret tiem dažiem ,kuri liek viņiem mirt?vai nav vienkārši zaldātiem pavērst ieročus pret kremli un ukraiņu simtiem tūkstošiem zaldātu pavērst ieročus pret savu valdību un pieprasīt momentālas sarunas un miera izlīgumu lai šie valstu vadītāji dabū gatavu kā grib,daži simti var noteikt ko darīt miljoniem,pat doties nāvē un šie miljoni verdziski pakļaujas nelielai komandētāju grupiņai

Atbildēt

sistēma-ANTIsistēma

21.08.2022. 15:52

Mežs.

Tajā aug celmi.

Lai atrastos mežā, tev, mans draugs, nav jākļūst par celmu.

Tu vienkārši pastaigājies starp celmiem, pats palikdams Cilvēks!

Vienīgā nelaime, ka celmi gaisu neozonē...

Atbildēt

Kas par niekiem!

21.08.2022. 15:47

»

sistēmai

arī ir vienalga ,kurā pusē peškas būs ,austrumu vai rietumu.Tu ,iespējams , esi nopircis kādu saliņu Klusā okeāna vidū un kļūsi par Robinsonu, ja ne ,tad sistēma Tevi vienmēr izmantos


Robinsons nenopirks saliņu, viņš tajā vienkārši pats izskalojās krastā!

Saliņas pērk tikai sistēmas cilvēki.

Atbildēt

Betai

21.08.2022. 15:45

»

Beta

Vīrietim 60, 70 un bieži vairāk gados ar prātu viss kārtībā, dzīves pieredze arī ir...


Ko Beta zina par psiheni?

Pastāstiet, lūdzu, nekavējoties!

Un arī par sifilisa ārstēšanu ar dzīvsudrabu!!!

Atbildēt

nu jā

21.08.2022. 13:06

»

nu pasmējies ,

un ,ko zīmē Tava iztēle tālāk , ja skaidri zināms , ka krievi ies un vēlēs un ievēlēs


Varbūt tāds arī ir raksta autora slēptais mērķis.

Atbildēt

paardomas

21.08.2022. 12:10

»

nu pasmējies ,

un ,ko zīmē Tava iztēle tālāk , ja skaidri zināms , ka krievi ies un vēlēs un ievēlēs


Es joprojām neesmu pārliecināts ka tās vēlēšanas notiks.Ja arī notiks tad sistēmai ir vienalga ko tur savēlēs bet "partijas un valdības" kurss no tā nemainīsies,kā saimnieks teiks tā arī būs.Atliek pilnīga sistēmas ignorēšana un nepakļaušanās iespēju robežās,paralēli veidojot ap sevi tādu vidi kādā vēlies dzīvot.Sistāmai savi plāni bet man savi.

Atbildēt

paardomas

21.08.2022. 11:56

»

Domīgais

Varbūt pārprati - manuprāt Ainārs domāja, ka pie varas neraujas pašpietiekami cilvēki


Pie varas tiešām neraujas pašpietiekami cilvēki jo viņiem vara nav vajadzīga.Es vienkārši atļāvos pasmieties par tiem kas dosies vēlēt.Laikam jau 30 gadu pieredze neko nav iemācījusi vai ja nav prāta tad tas uz ilgu,daudziem pat uz visu mūžu.

Atbildēt

VB

21.08.2022. 11:34

»

Beta

Vīrietim 60, 70 un bieži vairāk gados ar prātu viss kārtībā, dzīves pieredze arī ir...


Tad ir labi, paldies! Es ar, pabieži Jūs redzu komentāros, tā turpināt vēlu. Ne vienmēr pietiek prāta / vēlēšanās ko iebilst, kaut, it kā varēt dažkārt, bet tas normāli.

Atbildēt

Klusā muminu ieleja

21.08.2022. 11:18

»

Pterodaktils

Visi , kuri balsos par pārtejām , kuras negrasās mainīt sistēmu , balsos par sevis izdrāšanas turpināšanu


Priekšā sūdu kaste ... nosauc tos, kas tādi nav. Uz zvaigznēm nelidojam, ir tikai tā kaste, no kuras jāizvēlas pašam nomālējoties līdz pleciem.

Atbildēt

Pterodaktils

21.08.2022. 10:51

Visi , kuri balsos par pārtejām , kuras negrasās mainīt sistēmu , balsos par sevis izdrāšanas turpināšanu.

Atbildēt

Vai vai

21.08.2022. 10:51

»

Beta

Nesenā pagātnē daudz kas eksistēja, raganas dedzināja, sifilisu ārstēja ar dzīvsudrabu...


Сматю на дуб,никто нелезит
Но полно рухнувших с дуба.
Par sifilisu neesmu kompetents bet ragana ir ведъма no vārda ведать.Tika dedzinātas viedākās sievietes.Diemžēl jūsu zināšanas par vēsturi aprobežojas ar oficiozu atgremojumiem.

Atbildēt

Beta

21.08.2022. 10:48

»

VB

Ir ok, Beta + te reti gan kāds atvainojs


Vīrietim 60, 70 un bieži vairāk gados ar prātu viss kārtībā, dzīves pieredze arī ir.

Tāpēc pieminēju tos, kas bijuši psihenē, ne lai diskreditētu, bet tāpēc, ka acīmredzot kaut kas ar prātu vairs nav īsti Ok.

Ja kas, vīrietim 68 ir feins vecums. Galva strādā labāk par galviņu...

Jūs man liekaties pilnīgi adekvāts, salīdzinot ar pusjukušajiem zaļknābjiem, kas te mocās paši ar savu tukšumu...

Atbildēt

Beta

21.08.2022. 10:40

»

Vai

Vai ģimene kā visas cilvēku civilizācijas pamats ir utopija?Vai tas ka cilvēkam jābūt atbildīgam par savu zemi ir utopija


Nesenā pagātnē daudz kas eksistēja, raganas dedzināja, sifilisu ārstēja ar dzīvsudrabu.

Tas, ka kaut kas eksistēja pagātnē, bet vairs neeksistē mūsdienās, visdrīzāk liecina, kas šis "kaut kas" sevi izsmēlis...

Demagoģiju pieturiet. Ģimeni un atbildību nedēvēju par utopiju. Utopija ir sociālā sistēma, ko piedāvājat.

Kādu realizācijas ceļu Jūsu sistēmai Jūs redzat? Es, piemēram, nekādu. Tāpēc saku - utopija...

Atbildēt

VB

21.08.2022. 10:36

»

Beta

OK,atvaino, pārpratu. Uztvēru kā pārmetumu


Ir ok, Beta + te reti gan kāds atvainojs...
Bet saki, vai man savos 68 -ņos vispār ir marālas tiesības šais vēlēšanās vēl piedalīties? Pa lielam, tā sataisītie mēsli taču būs jāizsmeļ jaunākiem.

Atbildēt

Vai

21.08.2022. 10:34

»

Beta

Tā ir utopiska, iedomu sistēma, tāpēc nerealizējama. Nav vērts pat mēli kulstīt


Vai ģimene kā visas cilvēku civilizācijas pamats ir utopija?Vai tas ka cilvēkam jābūt atbildīgam par savu zemi ir utopija?
Atklāšu noslēpumu,tāda sistēma jau eksistēja vēl pavisam nesenā pagātne.Ja jūs par to neko nezinat tad tas nenozīmē ka tā nevar būt.

Atbildēt

Sātana derība vēsta

21.08.2022. 10:34

Pirmais cilvēku pārvaldīšanas noslēpums ir sabiedriskās domas iegūšana, turklāt ir jāsēj
ķildas, šaubas un pretrunīgi viedokļi tik ilgi, līdz cilvēki pilnīgi apjuks un nolems, ka politikas jautājumos labāk
vispār palikt bez personīgā viedokļa. Jāuzbudina tautas neapmierinātība, jāizplata tukša, netīra un pretīga
literatūra. Preses uzdevums ir pierādīt ne-Iluminātu nespēju visās valsts un reliģiskās dzīves jomās.

Atbildēt

:)

21.08.2022. 10:33

»

VB

"...un balsošu par Kramiņu


Midzeņa iemītniekam vienam jau sāk silt zem sēžamvietas! :)))

Atbildēt

Beta

21.08.2022. 10:29

»

VB

Nu, bet ko tad es saku


OK,atvaino, pārpratu. Uztvēru kā pārmetumu.

Atbildēt

“Затишье” на фронтах Украины / Ленд-лиз в процессе / Агентура ФСБ в Латвии //

21.08.2022. 10:24

https://youtu.be/sfNiHLfg-cg

Atbildēt

Beta

21.08.2022. 10:24

»

V`B

Tāpat, cilvēkam ,kuram nav naudas: ko viņam darīt šais vēlēšanās kapitālismā? Jā, tā varētu teikt gan, bet vai tas ir, kā vajadzētu


Ja cilvēks bez naudas ir laimīgs, tad viņš var labi iztikt bez vēlēšanām, viņam citas porioritātes dzīvē.

Ja naudu vajag, bet tās nav, un darbs netiek meklēts, tad tas ir viegli pērkams cilvēks, kas diez vai spēj pieņemt adekvātus lēmumus...

Atbildēt

Varbūt tomēr

21.08.2022. 10:19

»

Beta


Sievietes ir cilvēki tikai sievietēm ir citas funkcijas.Neviens neliedz sievām un meitām izteikt savu gribu vīriem un tēviem.Par to moderno sieviešu izglītību un atbildību labāk neizteikšos.Tāda pati problēma ir ar tēviņiem,vīriešu īpatsvars ir ļoti mazs.
Vēlēšanās piedalās tie kas ir atbildīgi par šo zemi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi