Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

urciks

16.06.2016. 13:20

»

Plutons

To, ka Podnieks grib aptaujas anketas, ar visiem personu datiem, nav nekāds noslēpums. Nedo Dies', viņš dabūtu tos datus... Tāds uz daudz ko spējīgs


Protams. Viņam jāpaļaujas uz visu, visam jātic, jāklapē savs bizness ciet un jāizmaksā visiem (arī Tev) kompensācijas. Viņa vēlēšanās noskaidrot patiesību īstenībā ir vislabākais pierādījums viņa vainai. Pareizi?

Atbildēt

urciks

16.06.2016. 13:18

»

Dot

Varbūt Podniekam ir kāda garīga slimība? Normāls cilvēks tā neņirgāsies par saviem klientiem. Atbildīgs ražotājs no ādas līstu ārā, lai noskaidrotu cēloni, nevis kā pa karstām oglēm lēkātu vienus murgus aizstājot ar citiem. Viena sazvērestības teorija nav atdzisusi, kad viņš jau nākamo ģenerē. Aizdomāties...


Forša loģika. Ja Tevi kāds publiskā telpā apvainos kādā neforšā grēkā (piemēram kaimiņiene iestāstīs Tavai sievai un visiem kaimiņiem, ka pie Tevis bieži ciemojas skolnieces). Ko iespējamu Tu darīsi, lai attaisnotu sevi?

Atbildēt

urciks

16.06.2016. 13:14

»

vispār

To, ka matemātiķis Ambainis neko nesaprotot no faktiem, apgalvo Lapsa. Dogo ražotājs vienkārši saka, ka nav faktu, kas apliecinātu, ka 94% ir ēduši Dogo. Ambainis savukārt tikai analizēja publiskajā telpā esošus skaitļus


Hm..zinātnieka cienīga rīcība - analizēt publiskajā telpā esošus faktus un izdarīt secinājumus, kuri tiek izmantoti nomelnošanas nolūkā. Vispār jau zinātnieki ir bijuši uz precizitāti orientēti cilvēki...līdz šim.

Atbildēt

Rasa

14.06.2016. 07:40

»

KasparsM

Tu gribi teikt neviens no šiem pētniekiem pat nezina, kā izņemt personas datus no izejas datiem, kurus uzrāda sponsoram vai ētikas komitejām...


Šādi izejas dati par slimajiem suņiem, bez personas kodiem jau ir nodoti PVD. Bet tādi taču nav vajadzīgi. Vajadzīgi ir ar visiem saimnieku personas datiem, jo redz savādāk neesot ticami, vai šie sunīši tiem saimniekiem vispār esot. Būtu jautājums, kāpēc? Tāpēc, lai varētu turpināt presēt suņu saimniekus? Un tikai nevajag teikt, ka TS to nav darījusi. Ir darījusi un vēl kā! Un ir presējusi vetārstus arī. Kaut gan, viņu metodes ir dažādas. Dažai labai dzīvnieku patversmei ir ļoti labi samaksājusi, lai tur muti un nečivina par saviem ar ME saslimušajiem suņiem.

Atbildēt

KasparsM

12.06.2016. 13:48

»

Plutons

To, ka Podnieks grib aptaujas anketas, ar visiem personu datiem, nav nekāds noslēpums. Nedo Dies', viņš dabūtu tos datus... Tāds uz daudz ko spējīgs


Tu gribi teikt neviens no šiem pētniekiem pat nezina, kā izņemt personas datus no izejas datiem, kurus uzrāda sponsoram vai ētikas komitejām?

Viegli ir šādi trollēt parastos cilvēkus, kuri neko par šīm lietām nezina, bet tas, ko tu pateici, speciālistiem izklausās kā totāla šo pētnieku spēju apšaubīšana. Vai arī tu stāsti patiesību, un tad nav brīnums, ka visi peer-review galvas vien nogrozīja, kad izlasīja iesniegtās atskaites.

Atbildēt

Sesa

11.06.2016. 22:36

»

Iveta

Ir slimi suņi,kur saimnieki DOGO pirka tieši Straumē!Tā kā šoreiz šis variants nu galīgi garām


Jānis droši ka ir kāda Tukuma Straumes finansēta persona. Viņu pārliecināt nevar un arī nevajag. Tur runā nauda, ar to nevaram mēroties. Kam ir laiks vai interese viltot barību! Nu kas par muļķībām!

Atbildēt

Sesa

11.06.2016. 22:32

»

dogo neēdu, bet

Par tiem izejas datiem dogo norāda pareizi. Kas pierāda, to, ka slimie suņi ēda tikai un vienīgi dogo? Cik ticami ir dati, kurus piesauc it kā ļoti "neieinteresēti veterināri


Vetārsti par savu profesionālo godīgumu atbild ar savu licenci. Diagnozi pierāda rentgenuzņēmums, melns uz balta. Katrs no slimo un mirušo suņu saimniekiem vislabāk gribētu, lai mīlulis ir dzīvs un vesels, bet tādas izvēles viņiem vairs nav. Ko katrs pircis un barojis savam sunim, to katrs saimnieks zina. Jeb vai jūs apšaubāt saimnieka spējas izlasīt nosaukumu uz barības maisa? Nevajag vainot upuri, tā taktika sen novecojusi.

Atbildēt

ko domā forumā :

11.06.2016. 17:45

http://orakuls.forumotion.com/t38p100-lietderiga-informacija-par-dzivniekiem-un-putniem-online-web-kameras#276637

Atbildēt

Māris

11.06.2016. 14:53

Izkatās, ka TS suņu barības tirgus daļa izrādīsies tuvu 0%. Tad riska % saslimt būs vēl lielāks. Kāpēc tuvu 0? Jo TS un Podnieka kungs netic, ka saslimušie un mirušie suņi ir ēduši Dogo. Kāpēc? Varbūt nav tik liela tā tirgus daļa. Jo apgalvojot, ka Latvijā, gandrīz katrs otrais suns ēd Dogo, pats ražotājs šaubās ka saslimušie ir ēduši šo barību. Tas liekas dīvaini. Būs tas pats, kas ar Igauniju. Esam Baltijā lielākais suņu barības ražotājs! Kāpēc slimo tikai Latvijā? Tāda ir bijusi ražotāja retorika, bet...Līdzko Igaunijā saslimst 2 suņi, tā izrādas "uz Igauniju mēs sūtījām tikai kontrolpartijas" ( kas neizslēdz saslimšanas iespējamību). Vienreiz ražotājs varētu "apreģeļitsa" savos izteikumos, nevis tos mainīt katru reizi, kā mainās situācija.

Atbildēt

Iveta

11.06.2016. 12:20

»

Jānis

Varbūt vajadzētu apsvērt iespēju, ka šī starpība starp 12% un 20% ir viltotas DOGO produkcijas dēļ...


Ir slimi suņi,kur saimnieki DOGO pirka tieši Straumē!Tā kā šoreiz šis variants nu galīgi garām!

Atbildēt

Iveta

11.06.2016. 12:18

»

Es

Varbūt cilvēks ir piedzimis par kretīnu? Vai nav tāda zodiaka zīme vai psiholoģiskais tips


Par kretīnu nepiedzimst,par viņu paliek!Izskatās,ka Podnieks vnk ļoti mīl naudu-nauda tak nesmird!

Atbildēt

Iveta

11.06.2016. 12:16

»

1. To, ka saimnieki indējuši suņus var izlasīt tikai, kā tu pats saki, slimu Dogo nīdēju rakstos un komentāros


Nu neizskatās gan ka nav sakara ar STRAUMI!DOGO nīdēji,varētu būt, slimo suņu saimnieki-jo slimi ir suņi,nevis saimnieki!

Atbildēt

kas

11.06.2016. 06:50

»

Jānis

Varbūt vajadzētu apsvērt iespēju, ka šī starpība starp 12% un 20% ir viltotas DOGO produkcijas dēļ...


Nu galīgi nespecialista komentārs Muļķīga iedoma . Nu neatmaksājas tur neko viltot . Dogo ir tā pat jau galīgi lēts štrunts ar sliktu slavu . Ne viņu tā pērk lai viltotu un vēl braukāatu pa vekaliem un mēģinātu kādam ieglaust. Tad jaiepērk ārzemēs no rūpnicas kāda fūra . Maisi janozog rūpnicā vai pašam jāuzražo . Tad jau pa taisno var fūru nopirkt Tukuma straumē un dabūt lētu cenu Ņem tirgo ko tur vel viltot

Atbildēt

fafa

11.06.2016. 06:43

»

Mazu lopu kopējs

Nemuldi. Dogo tirgo Rimi ķēdē, dzīvnieku barības veiklos tā mēsla nekad nav bijis


Starp tirgotajiem skaitās sliktais tonis tirgot tādu draņķi zoo veikala. Dino centrs lai arī kruta firma skaitās, bet arī nolaidies līdz tādam līmenim ka sāka tirgot to štruntu .

Atbildēt

Jukums

10.06.2016. 11:45

Podnieks tikpat gudrs kā podnieka suns:D...

Atbildēt

Mazu lopu kopējs

10.06.2016. 10:52

»

Jānis

Varbūt vajadzētu apsvērt iespēju, ka šī starpība starp 12% un 20% ir viltotas DOGO produkcijas dēļ...


Nemuldi. Dogo tirgo Rimi ķēdē, dzīvnieku barības veiklos tā mēsla nekad nav bijis.

Atbildēt

???

10.06.2016. 09:09

»

Jānis

Varbūt vajadzētu apsvērt iespēju, ka šī starpība starp 12% un 20% ir viltotas DOGO produkcijas dēļ...


Pats ražotājs dažviet norāda pat to, ka Dogo ir 40% tirgus. Tad kāpēc viņš CSP nodod datus par 12%. Varbūt tie 12% ir tie, par kuriem tiek maksāti nodokļi, bet par 28% netiek? Tas būtu loģiskāks skaidrojuma, kādēļ ražotājs pinas ciparos :-)))

Atbildēt

Jānis

10.06.2016. 08:16

Varbūt vajadzētu apsvērt iespēju, ka šī starpība starp 12% un 20% ir viltotas DOGO produkcijas dēļ ?
Ja jau cilvēki spēj viltot alkoholu, ievest kontrobandas cigaretes, tad kādā angārā pārbērt no konteineriem nelegāli izgatavotos DOGO maisos nezināmas izcelsmes (lasi, nekvalitatīvi pagatavotu) suņu barību nebūtu nekādu problēmu. Pēc tam pa nedaudz zemāku cenu piedāvājot izplatītājiem kā īsto DOGO produkciju arī nebūtu sarežģīti.
Pašam ir nācies saskarties ar gadījumu, kad mazā lauku bodītē ir iespējams nopirkt tāda veida mājdzīvnieku barību (kuru piedāvā ar slavenas ražotājfirmas nosaukumu), kuru nosaukumā minētais ražotājs nemaz neražo. :)

Atbildēt

Yesty

09.06.2016. 22:25

Podnieks ir no Tukuma apriņķa. Tur izmanīgie apkārtnes medību klubi izbaro Podnieka produkciju arī mežacūkām.

Atbildēt

ods

09.06.2016. 21:24

Dogo nepērku."...tā ir apzināta konspirācija."(A.P)

Atbildēt

Robis

09.06.2016. 21:09

Ļoti interesanti un pat zinātniski pamatoti aprēķini. Šādu metodi varētu pilnīgi pamatoti izmantot pētījumā par šo suņu saslimšanu.

Atbildēt

Dot

09.06.2016. 20:42

Varbūt Podniekam ir kāda garīga slimība? Normāls cilvēks tā neņirgāsies par saviem klientiem. Atbildīgs ražotājs no ādas līstu ārā, lai noskaidrotu cēloni, nevis kā pa karstām oglēm lēkātu vienus murgus aizstājot ar citiem. Viena sazvērestības teorija nav atdzisusi, kad viņš jau nākamo ģenerē. Aizdomāties līdz tam, ka suņu saimnieki indējuši suņus, ir slimi.Protams, viņiem nav ko darīt, tāpēc anketās rakstīja, ka baroja ar Dogo, bet patiesībā deva citu barību.

Atbildēt

ginta

09.06.2016. 20:19

Podnieka kungs, pabarojiet ar to Dogo Gintu Lazdiņu, Vitautu Teličenu,jo viņu uzņēmumā A/S Nagļi arī jau sāk slimot zivis sāk dzīvām zivīm pūt žaunas bet visi klusē laikam tāpēc ka padomē ievēlēja bijušo PVD priekšnieku Veldres kungu, varbūt tur arī ir kāds produkts no Tukuma straumes (ZIGO)

Atbildēt

dogo neēdu, bet

09.06.2016. 18:15

Par tiem izejas datiem dogo norāda pareizi. Kas pierāda, to, ka slimie suņi ēda tikai un vienīgi dogo? Cik ticami ir dati, kurus piesauc it kā ļoti "neieinteresēti veterināri"?

Atbildēt

Punkts uz i

09.06.2016. 18:11

»

Plutons

To, ka Podnieks grib aptaujas anketas, ar visiem personu datiem, nav nekāds noslēpums. Nedo Dies', viņš dabūtu tos datus... Tāds uz daudz ko spējīgs


Vai piepildīsies tas, uz ko Podnieks cer, drīzumā noskaidrosies "Dogo" laboratoriskos izmeklējumos ārpus Latvijas robežām. Skat. http://www.delfi.lv/mansdraugs/zveru-dzive/47548721_dogo-saga-saziedota-nepieciesama-summa-slimibas-izpetei

Atbildēt

Plutons

09.06.2016. 17:41

To, ka Podnieks grib aptaujas anketas, ar visiem personu datiem, nav nekāds noslēpums. Nedo Dies', viņš dabūtu tos datus... Tāds uz daudz ko spējīgs.

Atbildēt

vot

09.06.2016. 17:13

pilnigi parezi- neviens ambilis neko nesaprot no faktiem.

Atbildēt

vispār

09.06.2016. 17:07

To, ka matemātiķis Ambainis neko nesaprotot no faktiem, apgalvo Lapsa. Dogo ražotājs vienkārši saka, ka nav faktu, kas apliecinātu, ka 94% ir ēduši Dogo. Ambainis savukārt tikai analizēja publiskajā telpā esošus skaitļus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...