Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

real

29.05.2014. 21:01

»

Lācis Baltais

Ļoti laba Dombrovska atbilde. Reizēm lapsa kūmiņš salaiž visu dēlī


Lato Lapsam vajag sudzet korumpantu,meli un noziedznieku dombrovski Eiropas tiesa !un tiesai jauzsak ,,eirodeputata,,dombrovska impicmenta procedura.

Atbildēt

Lācis Baltais

29.05.2014. 16:42

Ļoti laba Dombrovska atbilde. Reizēm lapsa kūmiņš salaiž visu dēlī

Atbildēt

Dagnija

29.05.2014. 16:42

»

Janka

Izlasīju Dombrovska atbildes, manuprāt viss skaidrs. Tas gan netraucēs L.Lapsam turpināt producēt savus murgus


Lato Lapsa neatklāj, no kā viņš pārtiek, kas viņu sponsorē. Tas ir ļoti slikti. Citus, redz, viņš gāna un ķēza. Slikti, Lato Lapsa. Rādi piemēru visiem un atklāj savus sponsorus!

Atbildēt

parastā tauta

29.05.2014. 11:09

Ceru, ka Dambo kāmis nokļūs uz apsūdzēto sola par visām tām šausmām ko viņš uzgrūda tautai.

Atbildēt

Janka

29.05.2014. 10:57

»

Janka

Kad jūs beidzot apjēgsiet, ka Dombrovskis ir nodarījis Latvijai pat vēl lielaāu ļaunumu nekā Godmanis. Krīzes laikā, ta vietā, lai veiktu sapuvušās birokrātiskās sistēmas reformas, viņš iztērēja četrus miljardus aizņemtas naudas, lai šo sistēmu, ierēdņus-liekēžus un bankas izglābtu uz tautas rēķina, ...


Nezodz manu niku! Un SVF kredītu Godmanis paņēma 7,5 miljardus eiro, bet Dombrovskis iztērēja tikai 4,5 miljardus eiro, jo ātrāk sabalansēja budžetu. Un nauda aizgāja nevis mistiskiem birokrātiem, bet pensionāriem, skolotājiem utt.

Atbildēt

par kangarveidīgām būtnēm

29.05.2014. 10:55

Lapsa pūlas, lai Latvija negūtu atbalstu no ES,lai atkal valdītu tie, kas valsti iegrūda parādos (ne jau Dombrovskis tas bija}. Vai Lapsa necīnījās arī ar Srīķi? Kā vārdā -ne jau taisnības un Latvijas labklājības vārdā. Labi, ka arvien mazāk to, kas tic šiem apmelojumiem.

Atbildēt

Janka

29.05.2014. 10:52

Izlasīju Dombrovska atbildes, manuprāt viss skaidrs. Tas gan netraucēs L.Lapsam turpināt producēt savus murgus.

Atbildēt

ekspremjers

29.05.2014. 10:49

Gribu atbildu,gribu -neatbildu. Uz jautājumiem ir obligāti jāatbild tikai jums,reņģēdāji. Mums, lielajiem izzadzējiem ir pašiem savs knābis un savs ģenerālprokurors.Un arī likumi pašiem savi. To jau pierādīja Zaķis un Kampars. Un nav ko te ņemties. Kā zagām ,tā arī zagsim.

Atbildēt

Aivars

29.05.2014. 08:53

Stāsts rupjos vilcienos ir šāds.

Viss Hipotēku bankas portfelis tika sadalīts sešās grupās:
1. Nosacīti labie privātpersonu kredīti
2. Nosacīti labie juridisku personu kredīti
Šos abus nopirka „Swedbanka”.

3. Ar nekustamo īpašumu attīstīšanu saistīti (principā sliktie) kredīti
Pircēji piedāvāja iegādāties šo paketi ar 30% - 40% diskontu.

4. Pavisam sliktie un jau pārņemtās ķīlas
Par šiem pircēji piedāvāja tos iegādāties ar 70% - 80% diskontu un tāpēc tika nolemts tos nepārdot, bet nodod apsaimniekošanai Privatizācijas aģentūrai.

Visbeidzot, 5. un 6. grupa: Hipo līzings, ieguldījumu fondi. Tur viss skaisti.

Tiktāl viss būtu vienkārši, ja vien no trešās grupas pirms nodošanas PA netiktu izdalīti ārā daži kredīti (šķiet, ka pieci) un atsevišķi šie pieci nodoti Rietumu bankai. Tas jau būtu maksimāli aizdomīgi un liktu domāt, ka šeit vienam komersantam tiek izmeklēta kaut kāda ļoti īpaša pakete, taču tad izrādās, ka divi no šiem pieciem līgumiem ir tie, kurus ņēmusi Dombrovska ģimenes firma.

Atbildēt

Jānis

29.05.2014. 08:49

Kā pierasts V. Dombrovska bla,bla, bla! Būtu godīgī, ja esi, kā visur deklarē, noliec ciparus un faktus uz galda, bet visās atrunās par komercnoslēpumiem pie politkorupcijas redzamiem faktiem pat bez palielinājuma stikla, ir ierastais V.Dombrovska bla, bla,bla.
Ja jau runa iet par nodokļu maksātāju naudas izsķēŗdēšanu politkoruocijas aizdomās, nepieciešams atklāt vius darījuma nosacījumus. Nav pamata domāt, ka Eiropas iesaistītās organizācijas, ir ieinteresētas to slēpt, tas ir izdevīgi tikai, ja šeit ir negodīga darbība nodokļu maksātāju rēķina. KNABa peaicināšana šajā lietā, kuru ,kā mēs redzam, diemžēl, ir "Vienotības" ietekmē. Pareizi rīkotos, ka šo izmeklēšanu veiktru ES finanšu un ētikas attiecīgas institūcijas, ja jau paši neatklāj īstenību.

Atbildēt

Vidzemes šakālis

29.05.2014. 08:05

»

bots

Šī slēptā shēma, kuras rezultātā Dombrovska ģimenes bizness uz valsts un nodokļu maksātāju rēķina ir izglābts no bankrota un viņa un sievas šim biznesam aizdotie 340 tūkstoši eiro - no pazušanas...


Lapsa, kūmiņš, aizrāvies - tā gribas izdarīt kaut ko nozīmīgu, ka pat attēlus nemaina rakstiem.

Man ir pazīstamas šīs sajūtas, tās ir aizraujošas, kādu neatlaidīgi vajāt patiesības un taisnības vārdā, ar likumu krājumu azotē.. Šķiet, ka tūlīt „zaķis" būs rokā un varēs nomušīt pa īstam. Bet, tavu bēdu, atkal izspruka, jo arī prot izlikties par beigtu.. Bet cerība paliek..

Un, ja vēl tas notiek publiskā vidē, kad katrs „no masām” ieklausās katrā tavā klusajā zilbē, kas izskan tik nozīmīgi, vai arī citkārt desmiti klausās, elpu aizturējuši..un tu nosaki toni un pareizību..vienīgais..

Jauks process, vērts izbaudīt, lai atkal meklētu šāda procesa iespējas.. Kas to nav izbaudījis, tas šo nesapratīs..

Atbildēt

Vidzemes šakālis

29.05.2014. 08:03

Lapsa, kūmiņš, aizrāvies - tā gribas izdarīt kaut ko nozīmīgu, ka pat attēlus nemaina rakstiem.

Man ir pazīstama šīs sajūtas, tās ir aizraujošas, kādu neatlaidīgi vajāt patiesības un taisnības vārdā, ar likumu krājumu azotē.. Šķiet, ka tūlīt „zaķis"būs rokā un varēs nomušīt pa īstam. Bet, tavu bēdu, atkal izspruka, jo arī prot izlikties par beigtu.. Bet cerība paliek..

Un, ja vēl tas notiek publiskā vidē, kad katrs „no masām” ieklausās katrā tavā klusajā zilbē, kas izskan tik nozīmīgi, vai arī citkārt desmiti klausās, elpu aizturējuši..un tu nosaki toni un pareizību..vienīgais..

Jauks process, vērts izbaudīt, lai atkal meklētu šāda procesa iespējas.. Kas to nav izbaudījis, tas šo nesapratīs..

Atbildēt

vilis

29.05.2014. 08:01

Manuprāt viņš televīzijā pietiekami skaidri un pamatoti visu izskaidroja,cik liela mēroga politikim pienākas lai neielaistos muļķīgas diskusijās ar žurnālistu.Viens muļķis var uzdot tik daudz jautajumu,cik 10 gudro nevarēs atbildēt.

Atbildēt

Janka

29.05.2014. 06:41

Kad jūs beidzot apjēgsiet, ka Dombrovskis ir nodarījis Latvijai pat vēl lielaāu ļaunumu nekā Godmanis. Krīzes laikā, ta vietā, lai veiktu sapuvušās birokrātiskās sistēmas reformas, viņš iztērēja četrus miljardus aizņemtas naudas, lai šo sistēmu, ierēdņus-liekēžus un bankas izglābtu uz tautas rēķina, kurai vēl tālā nākotnē būs jāatmaksā Dombrovska izšķērdētie miljardi, kas ir veikli iegūluši baņķieru kabatās...

Atbildēt

poverists

29.05.2014. 06:23

Vai tad kāds vēl šaubās, ka tā ir melnā PR kampaņa? Ir un visticamāk tādai jābūt. Žēl, ka Lapsa tikai tāds vienveidīgs un neko neraksta par SC. Ceru , vismaz uz Saemas vēlēšanām sasparosies arī par šo tematu. Citādi sākšu par Lapsu slikti domāt.

Atbildēt

to %&^&*

29.05.2014. 03:14

zagli, birkavs un dombrovskis laikam google atrada tos korumpetos Latvijas hipoteku bankas latviesu ierednus ar kuriem kopa apzagt Latvijas valsts hipoteko banku un pec tam to iznicinat pardodot.

Atbildēt

to %&^&*

29.05.2014. 03:09

tu,uzraksti sev uz pieres,,sorosits,,vai,,vl analfabets,,pec piederibas ,lai tevi cilveki uz ielas atpazist pa gabalu,bet vislabak ietetove sos uzrakstus,lai paliek uz visu muzu.
p.s.to, ko man vajadzes es google atradisu bez taviem padomiem !

Atbildēt

to kleo

29.05.2014. 02:55

ko tu seit sorosit dari? tavi ,tacu ir sorositu portali delfi,apollo un tvnet !

Atbildēt

bots

29.05.2014. 00:32

»

pilsonis

Vai parastam pilsonim tiktu dotas kredītbrīvdienas uz tik ilgu laiku un par gigantiskām parādsaistībām? Parastu cilvēku sen jau tiesu izpildītāji būtu izģērbuši pliku, par desmitkārt mazāku summu! Kas notiek ar ,,Liepājas Metalurgu"? Mazais un nevainīgais jēriņš- premjeriņš atkal neko nav zinājis? Desmitiem...


Nu tad ej, pilsoni, un strādā. Labprāt paskatītos, ka premjers Pilsonis tiek galā ar saviem pienākumiem pat bez krīzes.

krieviem labs teiciens - viegli pēc kautiņa dūres vicināt. tas par komentētāju ar niku "Pilsonis"

Atbildēt

bots

29.05.2014. 00:25

Šī slēptā shēma, kuras rezultātā Dombrovska ģimenes bizness uz valsts un nodokļu maksātāju rēķina ir izglābts no bankrota un viņa un sievas šim biznesam aizdotie 340 tūkstoši eiro - no pazušanas
------------
manuprāt, klaji melīgs apgalvojums. Nebaidies, Lapsa, ka nāksies atvērt maciņu?

Tev būs jāpierāda, ka ir bijusi iespēja ietekmēt pārdošanas konsultantu un viņa izvēli sadalīt pārdodamo banku konkrētos portfeļos. Pagaidām grūti iedomāties, kā tas iespējams. Vēl mazāk ticams, ka tev ir pierādījumi.

Var, un tas visdrīzāk notiks, gadīties, ka tu to nespēsi. Ja tiesāsies - 100% zaudēsi. Un tavi kaķi nosprāgs badā. un skriesi pie Kaimiņa pēc tiem eirikiem, kurus tu viņam ieteici iebāzt sev pakaļā moahahahahah

Atbildēt

Ha!

29.05.2014. 00:00

Plānprātiņ, raksti vēl! Tev vēl 9 plānprātiņi palikuši, kas gatavi lasīt un komentēt Tavus murgojumus. Sava veida psihiatriskās klīnikas nodaļa.

Atbildēt

Kleo

28.05.2014. 23:54

»

to kleo

redzi sorosit,ja salidzinatu tavu izglitibas limeni ar manejo ,tu butu zaudetajos. par manu naudu ari neraizejies.tu neesi ta verts ,lai tev atbildetu anglu vai krievu valoda un tu konkreti neesi ta verts ,lai mainitu EN registru uz LV vai Ru sava PC


Vēl viens antiņš, kas par biznesmeni vēlētos uzdoties. Labāk jau atzīsties, ka to pat neproti. Tikko kompi uzdāvināja un vienīgais ko proti, boksterēt krievu valodā?

Atbildēt

28.05.2014. 23:30

»

Vērotājs

Ko var secināt ? Latviešiem patīk, ka viņus apzog


Var secināt, ka latvieši nav muļķi un uz tādu lapsu murgiem neuzķeras.

Atbildēt

he, he, he

28.05.2014. 22:39

vecais auka beidzot dabūs sēdēt :)))

Atbildēt

A

28.05.2014. 22:38

A ko tad viņš var atbildēt - viņš jau māk tikai melot, bet te pat īsti viņš samelot nevar, jo visi fakti kā uz delnas.

Atbildēt

real

28.05.2014. 21:43

,,velesanas,,nepiedalas 2/3 Lavijas pilsoni un Latvijas nepilsoni.par vienotibas sorositu mafiju nobalso latviesu ieredni un to klatguletaji .par kadu vienotibas uzvaru iet runa?

Atbildēt

Vērotājs

28.05.2014. 21:41

Ko var secināt ? Latviešiem patīk, ka viņus apzog...

Atbildēt

paija

28.05.2014. 21:38

»

Turpins

Ha, ha, ha. Uz ielas nejauši noklausīta saruna. "Vēlēšanu" rezultāti rodas nevis pēc tā, kā nobalso, bet - pēc tā, kā saskaita. Un saskaita tā, kā to vēlas saimnieks. Ne velti šajā datoru un tehnoloģiju laikmetā ir vajadzīgs tik ilgs laiks, lai paziņotu galīgos rezultātus - jānosūta reālie cipari saimniekam...


Tukša muldēsana. REzultāti gan bija jau zināmi pēc balsotāju aptaujām un faktiskie jau otrā rītā. Neviens jau netraucē iet uz iecirkņiem un piedalīties skaitīšanā. Ja tā būtu , citas partijas klusu nestāvetu.

Atbildēt

pilsonis

28.05.2014. 21:36

»

Lapsa rej

Lapsa rej pat neizlasījis Dombrovska atbildi


Vai parastam pilsonim tiktu dotas kredītbrīvdienas uz tik ilgu laiku un par gigantiskām parādsaistībām? Parastu cilvēku sen jau tiesu izpildītāji būtu izģērbuši pliku, par desmitkārt mazāku summu! Kas notiek ar ,,Liepājas Metalurgu"? Mazais un nevainīgais jēriņš- premjeriņš atkal neko nav zinājis? Desmitiem miljonu atkal ir kaut kur izķeņķelēti, un atkal nevienam par to nekas nebūs. Veiksmes stāsts-kur tas ir? Visa tā veiksme balstās uz nesaudzīgu Latvijas mežu izciršanu un exportu pa lēto.,cita nekā jau nav,plus vēl uzturēšanās atļauju tirgošana šaubīgiem tipiem. Ne jau Dombrovskis izvilka valstiņu no krīzes, bet ierindas cilvēki uz saviem pleciem . Kur ir slavenā izaugsme- ceturtdaļa aizbraukuši, oficiālā minimālā alga vienkārši traģikomiska, līdz ar to negodīgi uzņēmēji var turpināt verdzināt darbiniekus par vēdera tiesu. Ministrs Vilks, toties, neiešot par tagadējo algu mocīties, esot pilnīgi neatbilstoša viņa briesmīgajām pūlēm. Nu,ko, labticīgie vēlētāji-esiet sarūpējuši expremjeriņam siltu vietiņu,mūža maizi. Gan jau ,,Rietumu Banka''arī izrādīs kādu pretīmnākšanu, un būs visiem laime pilnībā. Ceriet ,un ticiet!?

Atbildēt

Turpins

28.05.2014. 21:28

»

paija

Nu tak pataupi kaut ko nākošajām vēlēsanam un avīzei Lapsaskungs, citadi jau šitā malšana par vienu un to pašu bezjēgā apnikusi ,neviens jauns fakts klāt nav nācis ,bet raksti nu jau būs drīz 20. Laikam neiedeva prēmiju par švakiem kampaņas rezultātiem vēlēsanās, kur Dombrovskis savāca visvairāk plusiņu...


Ha, ha, ha. Uz ielas nejauši noklausīta saruna. "Vēlēšanu" rezultāti rodas nevis pēc tā, kā nobalso, bet - pēc tā, kā saskaita. Un saskaita tā, kā to vēlas saimnieks. Ne velti šajā datoru un tehnoloģiju laikmetā ir vajadzīgs tik ilgs laiks, lai paziņotu galīgos rezultātus - jānosūta reālie cipari saimniekam, saimnieks padomā, izdara savas korekcijas, nosūta atpakaļ CVK, un tikai peč tam var paziņot: "Uzvarējusi vienotība!!!!!!!!!!!!!!!!"

Atbildēt

Beidzot !

28.05.2014. 21:15

KNAB sacis parbaudi pret dombrovski !

Atbildēt

Beidzot !

28.05.2014. 21:15

KNAB sacis parbaudi pret dombrovski !

Atbildēt

smiekli nak!

28.05.2014. 20:03

Smieklīgi ir drirdēt taisnošanos, ka Ministru prezidentam padotie ministri pieņēma lēmumu patstāvīgi, ka izraudzītais finanšu konsultants bija finanšu ministra padotībā, ka konsultans pats ierosināja bankai nepiedzīt parādu no premjera ģimenes locekļa un viņa padotās padomnieces ģimenes locekļa uzņēmuma.

Atbildēt

paija

28.05.2014. 19:58

Nu tak pataupi kaut ko nākošajām vēlēsanam un avīzei Lapsaskungs, citadi jau šitā malšana par vienu un to pašu bezjēgā apnikusi ,neviens jauns fakts klāt nav nācis ,bet raksti nu jau būs drīz 20. Laikam neiedeva prēmiju par švakiem kampaņas rezultātiem vēlēsanās, kur Dombrovskis savāca visvairāk plusiņu,ka vēl tā jāpūlas

Atbildēt

real

28.05.2014. 19:46

»

no Jūrmalas

Kāpēc cienījamam cilvēkam būtu jāatbild uz kaut kādu neveiksminieku un Latvijas ienaidnieku jautājumiem


Eiropas tiesa var tikt ierosinata eirodeputata dombrovska impicmenta lieta par korupciju,zagsanu un melosanu !

Atbildēt

real

28.05.2014. 19:46

»

no Jūrmalas

Kāpēc cienījamam cilvēkam būtu jāatbild uz kaut kādu neveiksminieku un Latvijas ienaidnieku jautājumiem


Eiropas tiesa var tikt ierosinata eirodeputata dombrovska impicmenta lieta par korupciju,zagsanu un melosanu !

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 28.05.2014. 19:45

;)

"SILES "valsts" ‘pa foršo dragā’!..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

...
...
...
"Partorgi" ‘velk feisu šķību’,
‘Prezentējot’ "V-jenotību",
Kurā ‘sugas biedru grupa’,
"Stāv un krīt" dēļ ‘čļena’ glupa:
"SISTĒMA šo ‘nečakarēs’ ~
SILES lops, kā ierasts, varēs,
"valsti" ‘slaukt’ un ‘apjāt’ "pūli",
Kas ļauj ‘uzēst treknu mūli’!
Štrunts, ka ŠOREIZ samisējās
(‘Biedram "shēma" ieklemmējās’...) ~
Drīz, ar "ētiskuma" jūsmu,
(‘Sakārtojis’ "naudas plūsmu")
Varēs ATKAL ‘biedru’ barā,
Kviekt un rukšķēt bezsakarā,
‘Blamierējot’, ģīmi dum(j)u,
"Vērtības" un "tiesiskumu"!!!..."
...
Muļķu Zemes SILES "valstī",
SISTĒMAS un varas balsti,
"Svēto rukšķu" suga skaitās ~
Ap(cērp) "LUMPEŅUS" kā aitas:
"Kamēr MUĻĶU "īpatsvaram",
IEZOMBĒT kā "aunu baram",
Var, ka "valsts" ‘pa foršo dragā’ ~
"Rukšķiem" ‘nes(pīd) sū#i vagā’!..."

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

to kleo

28.05.2014. 19:38

redzi sorosit,ja salidzinatu tavu izglitibas limeni ar manejo ,tu butu zaudetajos. par manu naudu ari neraizejies.tu neesi ta verts ,lai tev atbildetu anglu vai krievu valoda un tu konkreti neesi ta verts ,lai mainitu EN registru uz LV vai Ru sava PC !

Atbildēt

no Jūrmalas

28.05.2014. 19:33

Kāpēc cienījamam cilvēkam būtu jāatbild uz kaut kādu neveiksminieku un Latvijas ienaidnieku jautājumiem?
Tādi ir jāignorē, nevis jāpievērš viņiem uzmanība.

Atbildēt

Kleo

28.05.2014. 19:31

»

to%& ^& *???

Latvijas valsts Hipoteku banka bija,,Altus,,maza biznesa programmas operators un reklametajs.tev, sorositu jautataj vajag apskatit Latvijas hipoteku bankas arhivu dokumentus vai apjautaties personigi biedram pfeiferim


Pēc Tava izteiksmes stila un briesmīgajām kļūdām tekstā - esi ātri atšifrēts, biznesmeni! Ko Tu ar naudu darītu, ja pat rakstīt nemāki? Priecājies, ka tādam analfabētam kredītu neiedeva un pats neielīdi parādu jūgā.

Atbildēt

pilsonis

28.05.2014. 19:19

SLAVA DOMBROVSKIM PAR LATVIJAS "LAIMES STĀSTU" ES. PĀRDEVA VAIRĀK KĀ 1000 BĒRNU, EMIGRĀCIJA- PAŠI IZBRAUCA 300 000, ĀTRĀK NOMIRA 50 000,PAŠNĀVĪBAS VEICA 12 000,KATRS OTRAIS IR MAKSĀTNESPĒJĪGS, IEŅEMAM TREŠO VIETU ES NABADZĪBAS ZIŅĀ.

Atbildēt

Robis

28.05.2014. 19:11

2009.gadā, kad bankas sāka aktīvi uzklupt krīzi skārušajiem, mūsu iedzīvotājiem, tad valdība uz to tikai noraudzījās. Jau tad, nepameta sajūta, ka tas nav nejauši. Tā vienaldzība, ar kādu valdība (arī V.Dombrovskis) uztvēra to, ka ļaudis izmisuma dzīti dodās uz ārzemēm, radīja iespaidu, ka pastāv kāda liela un slēpta interese valsts līmenī - tikt vaļā no nabagiem, lai varētu lēti tikt pie nekustamiem īpašumiem. Un re, kur tās intereses tagad izlien un parādās. Viens nekustamā īpašuma burbulis tika uzspridzināts, lai tā vietā rastos cits. Radās iespēja, ar dažādām atrunām par krīzi, lai tirgotu īpašumus par uzturēšanās atļaujām, bet tajā pašā laikā, palielinās zemes nodoklis. Un kam tas atkal izdevīgi ? Protams, atkal - valdībai.

Atbildēt

Aha

28.05.2014. 19:10

Hipotēku banka=Altus jau dod piķi Dombrovskiem, Birkaviem u.c. politiķiem.
Uzņēmēji lai dodas pie Swediem

Atbildēt

labi

28.05.2014. 19:07

Redzams ,ka sorositi veic WWW.pietiek .com monitoringu! bet komentarus dzest un cenzet nespej!

Atbildēt

to%& ^& *???

28.05.2014. 19:05

Latvijas valsts Hipoteku banka bija,,Altus,,maza biznesa programmas operators un reklametajs.tev, sorositu jautataj vajag apskatit Latvijas hipoteku bankas arhivu dokumentus vai apjautaties personigi biedram pfeiferim !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...