Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

real

29.05.2014. 20:01

»

Lācis Baltais

Ļoti laba Dombrovska atbilde. Reizēm lapsa kūmiņš salaiž visu dēlī


Lato Lapsam vajag sudzet korumpantu,meli un noziedznieku dombrovski Eiropas tiesa !un tiesai jauzsak ,,eirodeputata,,dombrovska impicmenta procedura.

Atbildēt

Lācis Baltais

29.05.2014. 15:42

Ļoti laba Dombrovska atbilde. Reizēm lapsa kūmiņš salaiž visu dēlī

Atbildēt

Dagnija

29.05.2014. 15:42

»

Janka

Izlasīju Dombrovska atbildes, manuprāt viss skaidrs. Tas gan netraucēs L.Lapsam turpināt producēt savus murgus


Lato Lapsa neatklāj, no kā viņš pārtiek, kas viņu sponsorē. Tas ir ļoti slikti. Citus, redz, viņš gāna un ķēza. Slikti, Lato Lapsa. Rādi piemēru visiem un atklāj savus sponsorus!

Atbildēt

parastā tauta

29.05.2014. 10:09

Ceru, ka Dambo kāmis nokļūs uz apsūdzēto sola par visām tām šausmām ko viņš uzgrūda tautai.

Atbildēt

Janka

29.05.2014. 09:57

»

Janka

Kad jūs beidzot apjēgsiet, ka Dombrovskis ir nodarījis Latvijai pat vēl lielaāu ļaunumu nekā Godmanis. Krīzes laikā, ta vietā, lai veiktu sapuvušās birokrātiskās sistēmas reformas, viņš iztērēja četrus miljardus aizņemtas naudas, lai šo sistēmu, ierēdņus-liekēžus un bankas izglābtu uz tautas rēķina, ...


Nezodz manu niku! Un SVF kredītu Godmanis paņēma 7,5 miljardus eiro, bet Dombrovskis iztērēja tikai 4,5 miljardus eiro, jo ātrāk sabalansēja budžetu. Un nauda aizgāja nevis mistiskiem birokrātiem, bet pensionāriem, skolotājiem utt.

Atbildēt

par kangarveidīgām būtnēm

29.05.2014. 09:55

Lapsa pūlas, lai Latvija negūtu atbalstu no ES,lai atkal valdītu tie, kas valsti iegrūda parādos (ne jau Dombrovskis tas bija}. Vai Lapsa necīnījās arī ar Srīķi? Kā vārdā -ne jau taisnības un Latvijas labklājības vārdā. Labi, ka arvien mazāk to, kas tic šiem apmelojumiem.

Atbildēt

Janka

29.05.2014. 09:52

Izlasīju Dombrovska atbildes, manuprāt viss skaidrs. Tas gan netraucēs L.Lapsam turpināt producēt savus murgus.

Atbildēt

ekspremjers

29.05.2014. 09:49

Gribu atbildu,gribu -neatbildu. Uz jautājumiem ir obligāti jāatbild tikai jums,reņģēdāji. Mums, lielajiem izzadzējiem ir pašiem savs knābis un savs ģenerālprokurors.Un arī likumi pašiem savi. To jau pierādīja Zaķis un Kampars. Un nav ko te ņemties. Kā zagām ,tā arī zagsim.

Atbildēt

Aivars

29.05.2014. 07:53

Stāsts rupjos vilcienos ir šāds.

Viss Hipotēku bankas portfelis tika sadalīts sešās grupās:
1. Nosacīti labie privātpersonu kredīti
2. Nosacīti labie juridisku personu kredīti
Šos abus nopirka „Swedbanka”.

3. Ar nekustamo īpašumu attīstīšanu saistīti (principā sliktie) kredīti
Pircēji piedāvāja iegādāties šo paketi ar 30% - 40% diskontu.

4. Pavisam sliktie un jau pārņemtās ķīlas
Par šiem pircēji piedāvāja tos iegādāties ar 70% - 80% diskontu un tāpēc tika nolemts tos nepārdot, bet nodod apsaimniekošanai Privatizācijas aģentūrai.

Visbeidzot, 5. un 6. grupa: Hipo līzings, ieguldījumu fondi. Tur viss skaisti.

Tiktāl viss būtu vienkārši, ja vien no trešās grupas pirms nodošanas PA netiktu izdalīti ārā daži kredīti (šķiet, ka pieci) un atsevišķi šie pieci nodoti Rietumu bankai. Tas jau būtu maksimāli aizdomīgi un liktu domāt, ka šeit vienam komersantam tiek izmeklēta kaut kāda ļoti īpaša pakete, taču tad izrādās, ka divi no šiem pieciem līgumiem ir tie, kurus ņēmusi Dombrovska ģimenes firma.

Atbildēt

Jānis

29.05.2014. 07:49

Kā pierasts V. Dombrovska bla,bla, bla! Būtu godīgī, ja esi, kā visur deklarē, noliec ciparus un faktus uz galda, bet visās atrunās par komercnoslēpumiem pie politkorupcijas redzamiem faktiem pat bez palielinājuma stikla, ir ierastais V.Dombrovska bla, bla,bla.
Ja jau runa iet par nodokļu maksātāju naudas izsķēŗdēšanu politkoruocijas aizdomās, nepieciešams atklāt vius darījuma nosacījumus. Nav pamata domāt, ka Eiropas iesaistītās organizācijas, ir ieinteresētas to slēpt, tas ir izdevīgi tikai, ja šeit ir negodīga darbība nodokļu maksātāju rēķina. KNABa peaicināšana šajā lietā, kuru ,kā mēs redzam, diemžēl, ir "Vienotības" ietekmē. Pareizi rīkotos, ka šo izmeklēšanu veiktru ES finanšu un ētikas attiecīgas institūcijas, ja jau paši neatklāj īstenību.

Atbildēt

Vidzemes šakālis

29.05.2014. 07:05

»

bots

Šī slēptā shēma, kuras rezultātā Dombrovska ģimenes bizness uz valsts un nodokļu maksātāju rēķina ir izglābts no bankrota un viņa un sievas šim biznesam aizdotie 340 tūkstoši eiro - no pazušanas...


Lapsa, kūmiņš, aizrāvies - tā gribas izdarīt kaut ko nozīmīgu, ka pat attēlus nemaina rakstiem.

Man ir pazīstamas šīs sajūtas, tās ir aizraujošas, kādu neatlaidīgi vajāt patiesības un taisnības vārdā, ar likumu krājumu azotē.. Šķiet, ka tūlīt „zaķis" būs rokā un varēs nomušīt pa īstam. Bet, tavu bēdu, atkal izspruka, jo arī prot izlikties par beigtu.. Bet cerība paliek..

Un, ja vēl tas notiek publiskā vidē, kad katrs „no masām” ieklausās katrā tavā klusajā zilbē, kas izskan tik nozīmīgi, vai arī citkārt desmiti klausās, elpu aizturējuši..un tu nosaki toni un pareizību..vienīgais..

Jauks process, vērts izbaudīt, lai atkal meklētu šāda procesa iespējas.. Kas to nav izbaudījis, tas šo nesapratīs..

Atbildēt

Vidzemes šakālis

29.05.2014. 07:03

Lapsa, kūmiņš, aizrāvies - tā gribas izdarīt kaut ko nozīmīgu, ka pat attēlus nemaina rakstiem.

Man ir pazīstama šīs sajūtas, tās ir aizraujošas, kādu neatlaidīgi vajāt patiesības un taisnības vārdā, ar likumu krājumu azotē.. Šķiet, ka tūlīt „zaķis"būs rokā un varēs nomušīt pa īstam. Bet, tavu bēdu, atkal izspruka, jo arī prot izlikties par beigtu.. Bet cerība paliek..

Un, ja vēl tas notiek publiskā vidē, kad katrs „no masām” ieklausās katrā tavā klusajā zilbē, kas izskan tik nozīmīgi, vai arī citkārt desmiti klausās, elpu aizturējuši..un tu nosaki toni un pareizību..vienīgais..

Jauks process, vērts izbaudīt, lai atkal meklētu šāda procesa iespējas.. Kas to nav izbaudījis, tas šo nesapratīs..

Atbildēt

vilis

29.05.2014. 07:01

Manuprāt viņš televīzijā pietiekami skaidri un pamatoti visu izskaidroja,cik liela mēroga politikim pienākas lai neielaistos muļķīgas diskusijās ar žurnālistu.Viens muļķis var uzdot tik daudz jautajumu,cik 10 gudro nevarēs atbildēt.

Atbildēt

Janka

29.05.2014. 05:41

Kad jūs beidzot apjēgsiet, ka Dombrovskis ir nodarījis Latvijai pat vēl lielaāu ļaunumu nekā Godmanis. Krīzes laikā, ta vietā, lai veiktu sapuvušās birokrātiskās sistēmas reformas, viņš iztērēja četrus miljardus aizņemtas naudas, lai šo sistēmu, ierēdņus-liekēžus un bankas izglābtu uz tautas rēķina, kurai vēl tālā nākotnē būs jāatmaksā Dombrovska izšķērdētie miljardi, kas ir veikli iegūluši baņķieru kabatās...

Atbildēt

poverists

29.05.2014. 05:23

Vai tad kāds vēl šaubās, ka tā ir melnā PR kampaņa? Ir un visticamāk tādai jābūt. Žēl, ka Lapsa tikai tāds vienveidīgs un neko neraksta par SC. Ceru , vismaz uz Saemas vēlēšanām sasparosies arī par šo tematu. Citādi sākšu par Lapsu slikti domāt.

Atbildēt

to %&^&*

29.05.2014. 02:14

zagli, birkavs un dombrovskis laikam google atrada tos korumpetos Latvijas hipoteku bankas latviesu ierednus ar kuriem kopa apzagt Latvijas valsts hipoteko banku un pec tam to iznicinat pardodot.

Atbildēt

to %&^&*

29.05.2014. 02:09

tu,uzraksti sev uz pieres,,sorosits,,vai,,vl analfabets,,pec piederibas ,lai tevi cilveki uz ielas atpazist pa gabalu,bet vislabak ietetove sos uzrakstus,lai paliek uz visu muzu.
p.s.to, ko man vajadzes es google atradisu bez taviem padomiem !

Atbildēt

to kleo

29.05.2014. 01:55

ko tu seit sorosit dari? tavi ,tacu ir sorositu portali delfi,apollo un tvnet !

Atbildēt

bots

28.05.2014. 23:32

»

pilsonis

Vai parastam pilsonim tiktu dotas kredītbrīvdienas uz tik ilgu laiku un par gigantiskām parādsaistībām? Parastu cilvēku sen jau tiesu izpildītāji būtu izģērbuši pliku, par desmitkārt mazāku summu! Kas notiek ar ,,Liepājas Metalurgu"? Mazais un nevainīgais jēriņš- premjeriņš atkal neko nav zinājis? Desmitiem...


Nu tad ej, pilsoni, un strādā. Labprāt paskatītos, ka premjers Pilsonis tiek galā ar saviem pienākumiem pat bez krīzes.

krieviem labs teiciens - viegli pēc kautiņa dūres vicināt. tas par komentētāju ar niku "Pilsonis"

Atbildēt

bots

28.05.2014. 23:25

Šī slēptā shēma, kuras rezultātā Dombrovska ģimenes bizness uz valsts un nodokļu maksātāju rēķina ir izglābts no bankrota un viņa un sievas šim biznesam aizdotie 340 tūkstoši eiro - no pazušanas
------------
manuprāt, klaji melīgs apgalvojums. Nebaidies, Lapsa, ka nāksies atvērt maciņu?

Tev būs jāpierāda, ka ir bijusi iespēja ietekmēt pārdošanas konsultantu un viņa izvēli sadalīt pārdodamo banku konkrētos portfeļos. Pagaidām grūti iedomāties, kā tas iespējams. Vēl mazāk ticams, ka tev ir pierādījumi.

Var, un tas visdrīzāk notiks, gadīties, ka tu to nespēsi. Ja tiesāsies - 100% zaudēsi. Un tavi kaķi nosprāgs badā. un skriesi pie Kaimiņa pēc tiem eirikiem, kurus tu viņam ieteici iebāzt sev pakaļā moahahahahah

Atbildēt

Ha!

28.05.2014. 23:00

Plānprātiņ, raksti vēl! Tev vēl 9 plānprātiņi palikuši, kas gatavi lasīt un komentēt Tavus murgojumus. Sava veida psihiatriskās klīnikas nodaļa.

Atbildēt

Kleo

28.05.2014. 22:54

»

to kleo

redzi sorosit,ja salidzinatu tavu izglitibas limeni ar manejo ,tu butu zaudetajos. par manu naudu ari neraizejies.tu neesi ta verts ,lai tev atbildetu anglu vai krievu valoda un tu konkreti neesi ta verts ,lai mainitu EN registru uz LV vai Ru sava PC


Vēl viens antiņš, kas par biznesmeni vēlētos uzdoties. Labāk jau atzīsties, ka to pat neproti. Tikko kompi uzdāvināja un vienīgais ko proti, boksterēt krievu valodā?

Atbildēt

28.05.2014. 22:30

»

Vērotājs

Ko var secināt ? Latviešiem patīk, ka viņus apzog


Var secināt, ka latvieši nav muļķi un uz tādu lapsu murgiem neuzķeras.

Atbildēt

he, he, he

28.05.2014. 21:39

vecais auka beidzot dabūs sēdēt :)))

Atbildēt

A

28.05.2014. 21:38

A ko tad viņš var atbildēt - viņš jau māk tikai melot, bet te pat īsti viņš samelot nevar, jo visi fakti kā uz delnas.

Atbildēt

real

28.05.2014. 20:43

,,velesanas,,nepiedalas 2/3 Lavijas pilsoni un Latvijas nepilsoni.par vienotibas sorositu mafiju nobalso latviesu ieredni un to klatguletaji .par kadu vienotibas uzvaru iet runa?

Atbildēt

Vērotājs

28.05.2014. 20:41

Ko var secināt ? Latviešiem patīk, ka viņus apzog...

Atbildēt

paija

28.05.2014. 20:38

»

Turpins

Ha, ha, ha. Uz ielas nejauši noklausīta saruna. "Vēlēšanu" rezultāti rodas nevis pēc tā, kā nobalso, bet - pēc tā, kā saskaita. Un saskaita tā, kā to vēlas saimnieks. Ne velti šajā datoru un tehnoloģiju laikmetā ir vajadzīgs tik ilgs laiks, lai paziņotu galīgos rezultātus - jānosūta reālie cipari saimniekam...


Tukša muldēsana. REzultāti gan bija jau zināmi pēc balsotāju aptaujām un faktiskie jau otrā rītā. Neviens jau netraucē iet uz iecirkņiem un piedalīties skaitīšanā. Ja tā būtu , citas partijas klusu nestāvetu.

Atbildēt

pilsonis

28.05.2014. 20:36

»

Lapsa rej

Lapsa rej pat neizlasījis Dombrovska atbildi


Vai parastam pilsonim tiktu dotas kredītbrīvdienas uz tik ilgu laiku un par gigantiskām parādsaistībām? Parastu cilvēku sen jau tiesu izpildītāji būtu izģērbuši pliku, par desmitkārt mazāku summu! Kas notiek ar ,,Liepājas Metalurgu"? Mazais un nevainīgais jēriņš- premjeriņš atkal neko nav zinājis? Desmitiem miljonu atkal ir kaut kur izķeņķelēti, un atkal nevienam par to nekas nebūs. Veiksmes stāsts-kur tas ir? Visa tā veiksme balstās uz nesaudzīgu Latvijas mežu izciršanu un exportu pa lēto.,cita nekā jau nav,plus vēl uzturēšanās atļauju tirgošana šaubīgiem tipiem. Ne jau Dombrovskis izvilka valstiņu no krīzes, bet ierindas cilvēki uz saviem pleciem . Kur ir slavenā izaugsme- ceturtdaļa aizbraukuši, oficiālā minimālā alga vienkārši traģikomiska, līdz ar to negodīgi uzņēmēji var turpināt verdzināt darbiniekus par vēdera tiesu. Ministrs Vilks, toties, neiešot par tagadējo algu mocīties, esot pilnīgi neatbilstoša viņa briesmīgajām pūlēm. Nu,ko, labticīgie vēlētāji-esiet sarūpējuši expremjeriņam siltu vietiņu,mūža maizi. Gan jau ,,Rietumu Banka''arī izrādīs kādu pretīmnākšanu, un būs visiem laime pilnībā. Ceriet ,un ticiet!?

Atbildēt

Turpins

28.05.2014. 20:28

»

paija

Nu tak pataupi kaut ko nākošajām vēlēsanam un avīzei Lapsaskungs, citadi jau šitā malšana par vienu un to pašu bezjēgā apnikusi ,neviens jauns fakts klāt nav nācis ,bet raksti nu jau būs drīz 20. Laikam neiedeva prēmiju par švakiem kampaņas rezultātiem vēlēsanās, kur Dombrovskis savāca visvairāk plusiņu...


Ha, ha, ha. Uz ielas nejauši noklausīta saruna. "Vēlēšanu" rezultāti rodas nevis pēc tā, kā nobalso, bet - pēc tā, kā saskaita. Un saskaita tā, kā to vēlas saimnieks. Ne velti šajā datoru un tehnoloģiju laikmetā ir vajadzīgs tik ilgs laiks, lai paziņotu galīgos rezultātus - jānosūta reālie cipari saimniekam, saimnieks padomā, izdara savas korekcijas, nosūta atpakaļ CVK, un tikai peč tam var paziņot: "Uzvarējusi vienotība!!!!!!!!!!!!!!!!"

Atbildēt

Beidzot !

28.05.2014. 20:15

KNAB sacis parbaudi pret dombrovski !

Atbildēt

Beidzot !

28.05.2014. 20:15

KNAB sacis parbaudi pret dombrovski !

Atbildēt

smiekli nak!

28.05.2014. 19:03

Smieklīgi ir drirdēt taisnošanos, ka Ministru prezidentam padotie ministri pieņēma lēmumu patstāvīgi, ka izraudzītais finanšu konsultants bija finanšu ministra padotībā, ka konsultans pats ierosināja bankai nepiedzīt parādu no premjera ģimenes locekļa un viņa padotās padomnieces ģimenes locekļa uzņēmuma.

Atbildēt

paija

28.05.2014. 18:58

Nu tak pataupi kaut ko nākošajām vēlēsanam un avīzei Lapsaskungs, citadi jau šitā malšana par vienu un to pašu bezjēgā apnikusi ,neviens jauns fakts klāt nav nācis ,bet raksti nu jau būs drīz 20. Laikam neiedeva prēmiju par švakiem kampaņas rezultātiem vēlēsanās, kur Dombrovskis savāca visvairāk plusiņu,ka vēl tā jāpūlas

Atbildēt

real

28.05.2014. 18:46

»

no Jūrmalas

Kāpēc cienījamam cilvēkam būtu jāatbild uz kaut kādu neveiksminieku un Latvijas ienaidnieku jautājumiem


Eiropas tiesa var tikt ierosinata eirodeputata dombrovska impicmenta lieta par korupciju,zagsanu un melosanu !

Atbildēt

real

28.05.2014. 18:46

»

no Jūrmalas

Kāpēc cienījamam cilvēkam būtu jāatbild uz kaut kādu neveiksminieku un Latvijas ienaidnieku jautājumiem


Eiropas tiesa var tikt ierosinata eirodeputata dombrovska impicmenta lieta par korupciju,zagsanu un melosanu !

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 28.05.2014. 18:45

;)

"SILES "valsts" ‘pa foršo dragā’!..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

...
...
...
"Partorgi" ‘velk feisu šķību’,
‘Prezentējot’ "V-jenotību",
Kurā ‘sugas biedru grupa’,
"Stāv un krīt" dēļ ‘čļena’ glupa:
"SISTĒMA šo ‘nečakarēs’ ~
SILES lops, kā ierasts, varēs,
"valsti" ‘slaukt’ un ‘apjāt’ "pūli",
Kas ļauj ‘uzēst treknu mūli’!
Štrunts, ka ŠOREIZ samisējās
(‘Biedram "shēma" ieklemmējās’...) ~
Drīz, ar "ētiskuma" jūsmu,
(‘Sakārtojis’ "naudas plūsmu")
Varēs ATKAL ‘biedru’ barā,
Kviekt un rukšķēt bezsakarā,
‘Blamierējot’, ģīmi dum(j)u,
"Vērtības" un "tiesiskumu"!!!..."
...
Muļķu Zemes SILES "valstī",
SISTĒMAS un varas balsti,
"Svēto rukšķu" suga skaitās ~
Ap(cērp) "LUMPEŅUS" kā aitas:
"Kamēr MUĻĶU "īpatsvaram",
IEZOMBĒT kā "aunu baram",
Var, ka "valsts" ‘pa foršo dragā’ ~
"Rukšķiem" ‘nes(pīd) sū#i vagā’!..."

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

to kleo

28.05.2014. 18:38

redzi sorosit,ja salidzinatu tavu izglitibas limeni ar manejo ,tu butu zaudetajos. par manu naudu ari neraizejies.tu neesi ta verts ,lai tev atbildetu anglu vai krievu valoda un tu konkreti neesi ta verts ,lai mainitu EN registru uz LV vai Ru sava PC !

Atbildēt

no Jūrmalas

28.05.2014. 18:33

Kāpēc cienījamam cilvēkam būtu jāatbild uz kaut kādu neveiksminieku un Latvijas ienaidnieku jautājumiem?
Tādi ir jāignorē, nevis jāpievērš viņiem uzmanība.

Atbildēt

Kleo

28.05.2014. 18:31

»

to%& ^& *???

Latvijas valsts Hipoteku banka bija,,Altus,,maza biznesa programmas operators un reklametajs.tev, sorositu jautataj vajag apskatit Latvijas hipoteku bankas arhivu dokumentus vai apjautaties personigi biedram pfeiferim


Pēc Tava izteiksmes stila un briesmīgajām kļūdām tekstā - esi ātri atšifrēts, biznesmeni! Ko Tu ar naudu darītu, ja pat rakstīt nemāki? Priecājies, ka tādam analfabētam kredītu neiedeva un pats neielīdi parādu jūgā.

Atbildēt

pilsonis

28.05.2014. 18:19

SLAVA DOMBROVSKIM PAR LATVIJAS "LAIMES STĀSTU" ES. PĀRDEVA VAIRĀK KĀ 1000 BĒRNU, EMIGRĀCIJA- PAŠI IZBRAUCA 300 000, ĀTRĀK NOMIRA 50 000,PAŠNĀVĪBAS VEICA 12 000,KATRS OTRAIS IR MAKSĀTNESPĒJĪGS, IEŅEMAM TREŠO VIETU ES NABADZĪBAS ZIŅĀ.

Atbildēt

Robis

28.05.2014. 18:11

2009.gadā, kad bankas sāka aktīvi uzklupt krīzi skārušajiem, mūsu iedzīvotājiem, tad valdība uz to tikai noraudzījās. Jau tad, nepameta sajūta, ka tas nav nejauši. Tā vienaldzība, ar kādu valdība (arī V.Dombrovskis) uztvēra to, ka ļaudis izmisuma dzīti dodās uz ārzemēm, radīja iespaidu, ka pastāv kāda liela un slēpta interese valsts līmenī - tikt vaļā no nabagiem, lai varētu lēti tikt pie nekustamiem īpašumiem. Un re, kur tās intereses tagad izlien un parādās. Viens nekustamā īpašuma burbulis tika uzspridzināts, lai tā vietā rastos cits. Radās iespēja, ar dažādām atrunām par krīzi, lai tirgotu īpašumus par uzturēšanās atļaujām, bet tajā pašā laikā, palielinās zemes nodoklis. Un kam tas atkal izdevīgi ? Protams, atkal - valdībai.

Atbildēt

Aha

28.05.2014. 18:10

Hipotēku banka=Altus jau dod piķi Dombrovskiem, Birkaviem u.c. politiķiem.
Uzņēmēji lai dodas pie Swediem

Atbildēt

labi

28.05.2014. 18:07

Redzams ,ka sorositi veic WWW.pietiek .com monitoringu! bet komentarus dzest un cenzet nespej!

Atbildēt

to%& ^& *???

28.05.2014. 18:05

Latvijas valsts Hipoteku banka bija,,Altus,,maza biznesa programmas operators un reklametajs.tev, sorositu jautataj vajag apskatit Latvijas hipoteku bankas arhivu dokumentus vai apjautaties personigi biedram pfeiferim !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...