Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

real

29.05.2014. 21:01

»

Lācis Baltais

Ļoti laba Dombrovska atbilde. Reizēm lapsa kūmiņš salaiž visu dēlī


Lato Lapsam vajag sudzet korumpantu,meli un noziedznieku dombrovski Eiropas tiesa !un tiesai jauzsak ,,eirodeputata,,dombrovska impicmenta procedura.

Atbildēt

Lācis Baltais

29.05.2014. 16:42

Ļoti laba Dombrovska atbilde. Reizēm lapsa kūmiņš salaiž visu dēlī

Atbildēt

Dagnija

29.05.2014. 16:42

»

Janka

Izlasīju Dombrovska atbildes, manuprāt viss skaidrs. Tas gan netraucēs L.Lapsam turpināt producēt savus murgus


Lato Lapsa neatklāj, no kā viņš pārtiek, kas viņu sponsorē. Tas ir ļoti slikti. Citus, redz, viņš gāna un ķēza. Slikti, Lato Lapsa. Rādi piemēru visiem un atklāj savus sponsorus!

Atbildēt

parastā tauta

29.05.2014. 11:09

Ceru, ka Dambo kāmis nokļūs uz apsūdzēto sola par visām tām šausmām ko viņš uzgrūda tautai.

Atbildēt

Janka

29.05.2014. 10:57

»

Janka

Kad jūs beidzot apjēgsiet, ka Dombrovskis ir nodarījis Latvijai pat vēl lielaāu ļaunumu nekā Godmanis. Krīzes laikā, ta vietā, lai veiktu sapuvušās birokrātiskās sistēmas reformas, viņš iztērēja četrus miljardus aizņemtas naudas, lai šo sistēmu, ierēdņus-liekēžus un bankas izglābtu uz tautas rēķina, ...


Nezodz manu niku! Un SVF kredītu Godmanis paņēma 7,5 miljardus eiro, bet Dombrovskis iztērēja tikai 4,5 miljardus eiro, jo ātrāk sabalansēja budžetu. Un nauda aizgāja nevis mistiskiem birokrātiem, bet pensionāriem, skolotājiem utt.

Atbildēt

par kangarveidīgām būtnēm

29.05.2014. 10:55

Lapsa pūlas, lai Latvija negūtu atbalstu no ES,lai atkal valdītu tie, kas valsti iegrūda parādos (ne jau Dombrovskis tas bija}. Vai Lapsa necīnījās arī ar Srīķi? Kā vārdā -ne jau taisnības un Latvijas labklājības vārdā. Labi, ka arvien mazāk to, kas tic šiem apmelojumiem.

Atbildēt

Janka

29.05.2014. 10:52

Izlasīju Dombrovska atbildes, manuprāt viss skaidrs. Tas gan netraucēs L.Lapsam turpināt producēt savus murgus.

Atbildēt

ekspremjers

29.05.2014. 10:49

Gribu atbildu,gribu -neatbildu. Uz jautājumiem ir obligāti jāatbild tikai jums,reņģēdāji. Mums, lielajiem izzadzējiem ir pašiem savs knābis un savs ģenerālprokurors.Un arī likumi pašiem savi. To jau pierādīja Zaķis un Kampars. Un nav ko te ņemties. Kā zagām ,tā arī zagsim.

Atbildēt

Aivars

29.05.2014. 08:53

Stāsts rupjos vilcienos ir šāds.

Viss Hipotēku bankas portfelis tika sadalīts sešās grupās:
1. Nosacīti labie privātpersonu kredīti
2. Nosacīti labie juridisku personu kredīti
Šos abus nopirka „Swedbanka”.

3. Ar nekustamo īpašumu attīstīšanu saistīti (principā sliktie) kredīti
Pircēji piedāvāja iegādāties šo paketi ar 30% - 40% diskontu.

4. Pavisam sliktie un jau pārņemtās ķīlas
Par šiem pircēji piedāvāja tos iegādāties ar 70% - 80% diskontu un tāpēc tika nolemts tos nepārdot, bet nodod apsaimniekošanai Privatizācijas aģentūrai.

Visbeidzot, 5. un 6. grupa: Hipo līzings, ieguldījumu fondi. Tur viss skaisti.

Tiktāl viss būtu vienkārši, ja vien no trešās grupas pirms nodošanas PA netiktu izdalīti ārā daži kredīti (šķiet, ka pieci) un atsevišķi šie pieci nodoti Rietumu bankai. Tas jau būtu maksimāli aizdomīgi un liktu domāt, ka šeit vienam komersantam tiek izmeklēta kaut kāda ļoti īpaša pakete, taču tad izrādās, ka divi no šiem pieciem līgumiem ir tie, kurus ņēmusi Dombrovska ģimenes firma.

Atbildēt

Jānis

29.05.2014. 08:49

Kā pierasts V. Dombrovska bla,bla, bla! Būtu godīgī, ja esi, kā visur deklarē, noliec ciparus un faktus uz galda, bet visās atrunās par komercnoslēpumiem pie politkorupcijas redzamiem faktiem pat bez palielinājuma stikla, ir ierastais V.Dombrovska bla, bla,bla.
Ja jau runa iet par nodokļu maksātāju naudas izsķēŗdēšanu politkoruocijas aizdomās, nepieciešams atklāt vius darījuma nosacījumus. Nav pamata domāt, ka Eiropas iesaistītās organizācijas, ir ieinteresētas to slēpt, tas ir izdevīgi tikai, ja šeit ir negodīga darbība nodokļu maksātāju rēķina. KNABa peaicināšana šajā lietā, kuru ,kā mēs redzam, diemžēl, ir "Vienotības" ietekmē. Pareizi rīkotos, ka šo izmeklēšanu veiktru ES finanšu un ētikas attiecīgas institūcijas, ja jau paši neatklāj īstenību.

Atbildēt

Vidzemes šakālis

29.05.2014. 08:05

»

bots

Šī slēptā shēma, kuras rezultātā Dombrovska ģimenes bizness uz valsts un nodokļu maksātāju rēķina ir izglābts no bankrota un viņa un sievas šim biznesam aizdotie 340 tūkstoši eiro - no pazušanas...


Lapsa, kūmiņš, aizrāvies - tā gribas izdarīt kaut ko nozīmīgu, ka pat attēlus nemaina rakstiem.

Man ir pazīstamas šīs sajūtas, tās ir aizraujošas, kādu neatlaidīgi vajāt patiesības un taisnības vārdā, ar likumu krājumu azotē.. Šķiet, ka tūlīt „zaķis" būs rokā un varēs nomušīt pa īstam. Bet, tavu bēdu, atkal izspruka, jo arī prot izlikties par beigtu.. Bet cerība paliek..

Un, ja vēl tas notiek publiskā vidē, kad katrs „no masām” ieklausās katrā tavā klusajā zilbē, kas izskan tik nozīmīgi, vai arī citkārt desmiti klausās, elpu aizturējuši..un tu nosaki toni un pareizību..vienīgais..

Jauks process, vērts izbaudīt, lai atkal meklētu šāda procesa iespējas.. Kas to nav izbaudījis, tas šo nesapratīs..

Atbildēt

Vidzemes šakālis

29.05.2014. 08:03

Lapsa, kūmiņš, aizrāvies - tā gribas izdarīt kaut ko nozīmīgu, ka pat attēlus nemaina rakstiem.

Man ir pazīstama šīs sajūtas, tās ir aizraujošas, kādu neatlaidīgi vajāt patiesības un taisnības vārdā, ar likumu krājumu azotē.. Šķiet, ka tūlīt „zaķis"būs rokā un varēs nomušīt pa īstam. Bet, tavu bēdu, atkal izspruka, jo arī prot izlikties par beigtu.. Bet cerība paliek..

Un, ja vēl tas notiek publiskā vidē, kad katrs „no masām” ieklausās katrā tavā klusajā zilbē, kas izskan tik nozīmīgi, vai arī citkārt desmiti klausās, elpu aizturējuši..un tu nosaki toni un pareizību..vienīgais..

Jauks process, vērts izbaudīt, lai atkal meklētu šāda procesa iespējas.. Kas to nav izbaudījis, tas šo nesapratīs..

Atbildēt

vilis

29.05.2014. 08:01

Manuprāt viņš televīzijā pietiekami skaidri un pamatoti visu izskaidroja,cik liela mēroga politikim pienākas lai neielaistos muļķīgas diskusijās ar žurnālistu.Viens muļķis var uzdot tik daudz jautajumu,cik 10 gudro nevarēs atbildēt.

Atbildēt

Janka

29.05.2014. 06:41

Kad jūs beidzot apjēgsiet, ka Dombrovskis ir nodarījis Latvijai pat vēl lielaāu ļaunumu nekā Godmanis. Krīzes laikā, ta vietā, lai veiktu sapuvušās birokrātiskās sistēmas reformas, viņš iztērēja četrus miljardus aizņemtas naudas, lai šo sistēmu, ierēdņus-liekēžus un bankas izglābtu uz tautas rēķina, kurai vēl tālā nākotnē būs jāatmaksā Dombrovska izšķērdētie miljardi, kas ir veikli iegūluši baņķieru kabatās...

Atbildēt

poverists

29.05.2014. 06:23

Vai tad kāds vēl šaubās, ka tā ir melnā PR kampaņa? Ir un visticamāk tādai jābūt. Žēl, ka Lapsa tikai tāds vienveidīgs un neko neraksta par SC. Ceru , vismaz uz Saemas vēlēšanām sasparosies arī par šo tematu. Citādi sākšu par Lapsu slikti domāt.

Atbildēt

to %&^&*

29.05.2014. 03:14

zagli, birkavs un dombrovskis laikam google atrada tos korumpetos Latvijas hipoteku bankas latviesu ierednus ar kuriem kopa apzagt Latvijas valsts hipoteko banku un pec tam to iznicinat pardodot.

Atbildēt

to %&^&*

29.05.2014. 03:09

tu,uzraksti sev uz pieres,,sorosits,,vai,,vl analfabets,,pec piederibas ,lai tevi cilveki uz ielas atpazist pa gabalu,bet vislabak ietetove sos uzrakstus,lai paliek uz visu muzu.
p.s.to, ko man vajadzes es google atradisu bez taviem padomiem !

Atbildēt

to kleo

29.05.2014. 02:55

ko tu seit sorosit dari? tavi ,tacu ir sorositu portali delfi,apollo un tvnet !

Atbildēt

bots

29.05.2014. 00:32

»

pilsonis

Vai parastam pilsonim tiktu dotas kredītbrīvdienas uz tik ilgu laiku un par gigantiskām parādsaistībām? Parastu cilvēku sen jau tiesu izpildītāji būtu izģērbuši pliku, par desmitkārt mazāku summu! Kas notiek ar ,,Liepājas Metalurgu"? Mazais un nevainīgais jēriņš- premjeriņš atkal neko nav zinājis? Desmitiem...


Nu tad ej, pilsoni, un strādā. Labprāt paskatītos, ka premjers Pilsonis tiek galā ar saviem pienākumiem pat bez krīzes.

krieviem labs teiciens - viegli pēc kautiņa dūres vicināt. tas par komentētāju ar niku "Pilsonis"

Atbildēt

bots

29.05.2014. 00:25

Šī slēptā shēma, kuras rezultātā Dombrovska ģimenes bizness uz valsts un nodokļu maksātāju rēķina ir izglābts no bankrota un viņa un sievas šim biznesam aizdotie 340 tūkstoši eiro - no pazušanas
------------
manuprāt, klaji melīgs apgalvojums. Nebaidies, Lapsa, ka nāksies atvērt maciņu?

Tev būs jāpierāda, ka ir bijusi iespēja ietekmēt pārdošanas konsultantu un viņa izvēli sadalīt pārdodamo banku konkrētos portfeļos. Pagaidām grūti iedomāties, kā tas iespējams. Vēl mazāk ticams, ka tev ir pierādījumi.

Var, un tas visdrīzāk notiks, gadīties, ka tu to nespēsi. Ja tiesāsies - 100% zaudēsi. Un tavi kaķi nosprāgs badā. un skriesi pie Kaimiņa pēc tiem eirikiem, kurus tu viņam ieteici iebāzt sev pakaļā moahahahahah

Atbildēt

Ha!

29.05.2014. 00:00

Plānprātiņ, raksti vēl! Tev vēl 9 plānprātiņi palikuši, kas gatavi lasīt un komentēt Tavus murgojumus. Sava veida psihiatriskās klīnikas nodaļa.

Atbildēt

Kleo

28.05.2014. 23:54

»

to kleo

redzi sorosit,ja salidzinatu tavu izglitibas limeni ar manejo ,tu butu zaudetajos. par manu naudu ari neraizejies.tu neesi ta verts ,lai tev atbildetu anglu vai krievu valoda un tu konkreti neesi ta verts ,lai mainitu EN registru uz LV vai Ru sava PC


Vēl viens antiņš, kas par biznesmeni vēlētos uzdoties. Labāk jau atzīsties, ka to pat neproti. Tikko kompi uzdāvināja un vienīgais ko proti, boksterēt krievu valodā?

Atbildēt

28.05.2014. 23:30

»

Vērotājs

Ko var secināt ? Latviešiem patīk, ka viņus apzog


Var secināt, ka latvieši nav muļķi un uz tādu lapsu murgiem neuzķeras.

Atbildēt

he, he, he

28.05.2014. 22:39

vecais auka beidzot dabūs sēdēt :)))

Atbildēt

A

28.05.2014. 22:38

A ko tad viņš var atbildēt - viņš jau māk tikai melot, bet te pat īsti viņš samelot nevar, jo visi fakti kā uz delnas.

Atbildēt

real

28.05.2014. 21:43

,,velesanas,,nepiedalas 2/3 Lavijas pilsoni un Latvijas nepilsoni.par vienotibas sorositu mafiju nobalso latviesu ieredni un to klatguletaji .par kadu vienotibas uzvaru iet runa?

Atbildēt

Vērotājs

28.05.2014. 21:41

Ko var secināt ? Latviešiem patīk, ka viņus apzog...

Atbildēt

paija

28.05.2014. 21:38

»

Turpins

Ha, ha, ha. Uz ielas nejauši noklausīta saruna. "Vēlēšanu" rezultāti rodas nevis pēc tā, kā nobalso, bet - pēc tā, kā saskaita. Un saskaita tā, kā to vēlas saimnieks. Ne velti šajā datoru un tehnoloģiju laikmetā ir vajadzīgs tik ilgs laiks, lai paziņotu galīgos rezultātus - jānosūta reālie cipari saimniekam...


Tukša muldēsana. REzultāti gan bija jau zināmi pēc balsotāju aptaujām un faktiskie jau otrā rītā. Neviens jau netraucē iet uz iecirkņiem un piedalīties skaitīšanā. Ja tā būtu , citas partijas klusu nestāvetu.

Atbildēt

pilsonis

28.05.2014. 21:36

»

Lapsa rej

Lapsa rej pat neizlasījis Dombrovska atbildi


Vai parastam pilsonim tiktu dotas kredītbrīvdienas uz tik ilgu laiku un par gigantiskām parādsaistībām? Parastu cilvēku sen jau tiesu izpildītāji būtu izģērbuši pliku, par desmitkārt mazāku summu! Kas notiek ar ,,Liepājas Metalurgu"? Mazais un nevainīgais jēriņš- premjeriņš atkal neko nav zinājis? Desmitiem miljonu atkal ir kaut kur izķeņķelēti, un atkal nevienam par to nekas nebūs. Veiksmes stāsts-kur tas ir? Visa tā veiksme balstās uz nesaudzīgu Latvijas mežu izciršanu un exportu pa lēto.,cita nekā jau nav,plus vēl uzturēšanās atļauju tirgošana šaubīgiem tipiem. Ne jau Dombrovskis izvilka valstiņu no krīzes, bet ierindas cilvēki uz saviem pleciem . Kur ir slavenā izaugsme- ceturtdaļa aizbraukuši, oficiālā minimālā alga vienkārši traģikomiska, līdz ar to negodīgi uzņēmēji var turpināt verdzināt darbiniekus par vēdera tiesu. Ministrs Vilks, toties, neiešot par tagadējo algu mocīties, esot pilnīgi neatbilstoša viņa briesmīgajām pūlēm. Nu,ko, labticīgie vēlētāji-esiet sarūpējuši expremjeriņam siltu vietiņu,mūža maizi. Gan jau ,,Rietumu Banka''arī izrādīs kādu pretīmnākšanu, un būs visiem laime pilnībā. Ceriet ,un ticiet!?

Atbildēt

Turpins

28.05.2014. 21:28

»

paija

Nu tak pataupi kaut ko nākošajām vēlēsanam un avīzei Lapsaskungs, citadi jau šitā malšana par vienu un to pašu bezjēgā apnikusi ,neviens jauns fakts klāt nav nācis ,bet raksti nu jau būs drīz 20. Laikam neiedeva prēmiju par švakiem kampaņas rezultātiem vēlēsanās, kur Dombrovskis savāca visvairāk plusiņu...


Ha, ha, ha. Uz ielas nejauši noklausīta saruna. "Vēlēšanu" rezultāti rodas nevis pēc tā, kā nobalso, bet - pēc tā, kā saskaita. Un saskaita tā, kā to vēlas saimnieks. Ne velti šajā datoru un tehnoloģiju laikmetā ir vajadzīgs tik ilgs laiks, lai paziņotu galīgos rezultātus - jānosūta reālie cipari saimniekam, saimnieks padomā, izdara savas korekcijas, nosūta atpakaļ CVK, un tikai peč tam var paziņot: "Uzvarējusi vienotība!!!!!!!!!!!!!!!!"

Atbildēt

Beidzot !

28.05.2014. 21:15

KNAB sacis parbaudi pret dombrovski !

Atbildēt

Beidzot !

28.05.2014. 21:15

KNAB sacis parbaudi pret dombrovski !

Atbildēt

smiekli nak!

28.05.2014. 20:03

Smieklīgi ir drirdēt taisnošanos, ka Ministru prezidentam padotie ministri pieņēma lēmumu patstāvīgi, ka izraudzītais finanšu konsultants bija finanšu ministra padotībā, ka konsultans pats ierosināja bankai nepiedzīt parādu no premjera ģimenes locekļa un viņa padotās padomnieces ģimenes locekļa uzņēmuma.

Atbildēt

paija

28.05.2014. 19:58

Nu tak pataupi kaut ko nākošajām vēlēsanam un avīzei Lapsaskungs, citadi jau šitā malšana par vienu un to pašu bezjēgā apnikusi ,neviens jauns fakts klāt nav nācis ,bet raksti nu jau būs drīz 20. Laikam neiedeva prēmiju par švakiem kampaņas rezultātiem vēlēsanās, kur Dombrovskis savāca visvairāk plusiņu,ka vēl tā jāpūlas

Atbildēt

real

28.05.2014. 19:46

»

no Jūrmalas

Kāpēc cienījamam cilvēkam būtu jāatbild uz kaut kādu neveiksminieku un Latvijas ienaidnieku jautājumiem


Eiropas tiesa var tikt ierosinata eirodeputata dombrovska impicmenta lieta par korupciju,zagsanu un melosanu !

Atbildēt

real

28.05.2014. 19:46

»

no Jūrmalas

Kāpēc cienījamam cilvēkam būtu jāatbild uz kaut kādu neveiksminieku un Latvijas ienaidnieku jautājumiem


Eiropas tiesa var tikt ierosinata eirodeputata dombrovska impicmenta lieta par korupciju,zagsanu un melosanu !

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 28.05.2014. 19:45

;)

"SILES "valsts" ‘pa foršo dragā’!..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

...
...
...
"Partorgi" ‘velk feisu šķību’,
‘Prezentējot’ "V-jenotību",
Kurā ‘sugas biedru grupa’,
"Stāv un krīt" dēļ ‘čļena’ glupa:
"SISTĒMA šo ‘nečakarēs’ ~
SILES lops, kā ierasts, varēs,
"valsti" ‘slaukt’ un ‘apjāt’ "pūli",
Kas ļauj ‘uzēst treknu mūli’!
Štrunts, ka ŠOREIZ samisējās
(‘Biedram "shēma" ieklemmējās’...) ~
Drīz, ar "ētiskuma" jūsmu,
(‘Sakārtojis’ "naudas plūsmu")
Varēs ATKAL ‘biedru’ barā,
Kviekt un rukšķēt bezsakarā,
‘Blamierējot’, ģīmi dum(j)u,
"Vērtības" un "tiesiskumu"!!!..."
...
Muļķu Zemes SILES "valstī",
SISTĒMAS un varas balsti,
"Svēto rukšķu" suga skaitās ~
Ap(cērp) "LUMPEŅUS" kā aitas:
"Kamēr MUĻĶU "īpatsvaram",
IEZOMBĒT kā "aunu baram",
Var, ka "valsts" ‘pa foršo dragā’ ~
"Rukšķiem" ‘nes(pīd) sū#i vagā’!..."

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

to kleo

28.05.2014. 19:38

redzi sorosit,ja salidzinatu tavu izglitibas limeni ar manejo ,tu butu zaudetajos. par manu naudu ari neraizejies.tu neesi ta verts ,lai tev atbildetu anglu vai krievu valoda un tu konkreti neesi ta verts ,lai mainitu EN registru uz LV vai Ru sava PC !

Atbildēt

no Jūrmalas

28.05.2014. 19:33

Kāpēc cienījamam cilvēkam būtu jāatbild uz kaut kādu neveiksminieku un Latvijas ienaidnieku jautājumiem?
Tādi ir jāignorē, nevis jāpievērš viņiem uzmanība.

Atbildēt

Kleo

28.05.2014. 19:31

»

to%& ^& *???

Latvijas valsts Hipoteku banka bija,,Altus,,maza biznesa programmas operators un reklametajs.tev, sorositu jautataj vajag apskatit Latvijas hipoteku bankas arhivu dokumentus vai apjautaties personigi biedram pfeiferim


Pēc Tava izteiksmes stila un briesmīgajām kļūdām tekstā - esi ātri atšifrēts, biznesmeni! Ko Tu ar naudu darītu, ja pat rakstīt nemāki? Priecājies, ka tādam analfabētam kredītu neiedeva un pats neielīdi parādu jūgā.

Atbildēt

pilsonis

28.05.2014. 19:19

SLAVA DOMBROVSKIM PAR LATVIJAS "LAIMES STĀSTU" ES. PĀRDEVA VAIRĀK KĀ 1000 BĒRNU, EMIGRĀCIJA- PAŠI IZBRAUCA 300 000, ĀTRĀK NOMIRA 50 000,PAŠNĀVĪBAS VEICA 12 000,KATRS OTRAIS IR MAKSĀTNESPĒJĪGS, IEŅEMAM TREŠO VIETU ES NABADZĪBAS ZIŅĀ.

Atbildēt

Robis

28.05.2014. 19:11

2009.gadā, kad bankas sāka aktīvi uzklupt krīzi skārušajiem, mūsu iedzīvotājiem, tad valdība uz to tikai noraudzījās. Jau tad, nepameta sajūta, ka tas nav nejauši. Tā vienaldzība, ar kādu valdība (arī V.Dombrovskis) uztvēra to, ka ļaudis izmisuma dzīti dodās uz ārzemēm, radīja iespaidu, ka pastāv kāda liela un slēpta interese valsts līmenī - tikt vaļā no nabagiem, lai varētu lēti tikt pie nekustamiem īpašumiem. Un re, kur tās intereses tagad izlien un parādās. Viens nekustamā īpašuma burbulis tika uzspridzināts, lai tā vietā rastos cits. Radās iespēja, ar dažādām atrunām par krīzi, lai tirgotu īpašumus par uzturēšanās atļaujām, bet tajā pašā laikā, palielinās zemes nodoklis. Un kam tas atkal izdevīgi ? Protams, atkal - valdībai.

Atbildēt

Aha

28.05.2014. 19:10

Hipotēku banka=Altus jau dod piķi Dombrovskiem, Birkaviem u.c. politiķiem.
Uzņēmēji lai dodas pie Swediem

Atbildēt

labi

28.05.2014. 19:07

Redzams ,ka sorositi veic WWW.pietiek .com monitoringu! bet komentarus dzest un cenzet nespej!

Atbildēt

to%& ^& *???

28.05.2014. 19:05

Latvijas valsts Hipoteku banka bija,,Altus,,maza biznesa programmas operators un reklametajs.tev, sorositu jautataj vajag apskatit Latvijas hipoteku bankas arhivu dokumentus vai apjautaties personigi biedram pfeiferim !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...