Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Paksmans

19.09.2022. 17:55

Nē, jūs padomājiet, čekistu raidījumam "Labvakar" bija tādi žurnālisti un tam bija tādas sekas. Tie bija "žurnālisti". Tad uzradās "žurnālists" Kaimiņš. Divas blices ar godmani un šleseru, un kaimiņam uzreiz bija savs elektorāts. Ir Kaimiņš un kaimiņš.

Atbildēt

Fakts

19.09.2022. 13:46

»

Loti labi

kivini un pluksanas sorositu nometne,kurs lielaks un uzticigaks asv koloborants mulku zeme latvija


Ir tikai viena muļķu un neliešu zeme pasaulē - tā ir krievija

Atbildēt

Jautājums

19.09.2022. 13:42

»

Ojārs

Mana pieredze liecina, ka šis kungs ir diezgan mazizglītots un mazaptēsts indivīds ar augstu pašnovērtējumu un ambīcijām. Par viņu labāku profesionālajā jomā atrast nebūtu grūti, taču valdošo koalīciju viņš apmierina


" labāku profesionālajā jomā atrast nebūtu grūti...". Būtu interesantu uzzināt vismaz pāris uzvārdu, kas apliecinātu šo Jūsu tēzi, Ojār!

Atbildēt

Ir uzkrāta pieredze

19.09.2022. 10:14

»

Kāds

Domburam arī gribas ēst. Attiecīgi rada ilūziju par neatkarīgu žurnālistiku, bet jautā uzmanīgi


Ja 10 reizes uzdod jautājumu Gazprom KGB politikas pretiniekiem, tad liela iespēja ka Gazprom offshore un aģentūras pirks žurnālista konsultācijas par lielu naudu.

Atbildēt

Kāds

19.09.2022. 00:06

Domburam arī gribas ēst. Attiecīgi rada ilūziju par neatkarīgu žurnālistiku, bet jautā uzmanīgi. .. :)

Atbildēt

juris

18.09.2022. 16:29

Kariņam taisnība....
Jāni, Tu esi Jānis, bet neesi vairs tas Jānis.....

Atbildēt

arhīvs

18.09.2022. 16:04

kur vēl Dragilevas propagandas šedevri savulaik LTV no Maskavas, ar obligātu kāda vietējā politologa) intervēšanu, kuru pirms tam gan jāsalāpa , lai būtu drosme pareizo domu pateikt) Un visiem labi , gan viņai honorārs, gan vietējam veselība , gan mums labas ziņas !)

Atbildēt

Autoram

18.09.2022. 11:17

Žetons

Atbildēt

valdis

18.09.2022. 10:19

Ordeņotajiem žurnālistiem ir dots uzdevums visādos veidos opozīcijas kanditātus visāos veidos pataisīt par nekam nederīgiem kandidātiem.Spilgts piemērs Jansones pārlieku centība Lembergu pataisīt par apsūdzēto.Neviens jautājums nebija kā labot LV atpalicību ES valstu vidū,kā iziet no pieaugušās ekonomiskās krīzes bet tikai ko un ar ko runājis pirms10 un vairāk gadiem.

Atbildēt

vice

18.09.2022. 10:06

Visāda veida,ranga klerku (tajā skaitā prezidents un ministru prezidents par tiesnešiem un žurnālistiem nemaz nerunājot) reliģiskā pārliecība: NAUDA AUG KOKOS!

Atbildēt

vice

18.09.2022. 10:02

Visi Latvijas žurnālistu šļura jeb "sabiedriskie mediji" nav nekādi liberāļi ekonomikā, bet visizteiktākie kreisie.

Viss par ko sapņo kreisie: kā pārdalīt, sadalīt CITU cilvēku nopelnītu naudu (šajā gadījumā Latvijas nodokļu maksātāju naudu).

Atbildēt

ha-ha

18.09.2022. 10:01

Nedrīkst taču notiekošo saukt par 4.maija izraisitu totalitārisma turpinājumu,lai gan totalitaro kungu un jaunkungu ar komsorgu,komunistu,čekistu apliecībām skaits neparko nemazinās un nemainās.Jau vairāk par 30 gadiem esam spiesti vērot šo totalitāro kundziņu degradācijas procesu un apnikuma gadījumos pārslēgt pulti uz šo kundziņu ideoloģisko Kremļa avotu kanaliem.Amerikas un Eiropas raidītāji jau sen neraida bauru valodā un piepalīdz Kremlim ar krievu valodas izplatīšanu.

Atbildēt

piekrītu

18.09.2022. 09:59

»

Nav tik traki

Man un manam suņam patīk


vismaz tiek runāts un mudināts domāt

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.09.2022. 09:22

»

Aramess

Raidījums par politisko reklāmu bija tukšuma tukšums. Par visu tik ņirgājās, pat "gudrā" aktrisīte...Bet patiesībā paši, visi pēc kārtas bija ņirdziena vērti, jo neko saprātīgu nespēja pateikt. Ko tādi raidījumi dod vēlētājam? Neko! Kādēl TV tērē naudu tādiem tukšiem šoviem? Kādēļ dod iespēju ekrānā...


Tāpēc, ka vara un domburi nedrīkst pieļaut to, ka daļa pelēkās masas sāk darbināt smadzenes un uzdot jautājumus par apkārt notiekošo. "Elitei" tad skaistie bezdarbības laiki būtu beigušies un būtu darbos jāattaisno sava eksistence.

Atbildēt

HT

18.09.2022. 08:58

Vienreiz vara Domburu uzmeta, palika ar gadījuma ienākumiem.

Tagad tukši šovi, tomēr alga 2000 €.

Kariņš ir maita. Attaisnoja savus atteikumus mecijiem, zonot sabiedrības vairākuma domas, ka Dombura raidījumi ir tukši.

Minūti jāpaciešas. Tulīt došu vārdu! Nu jau pustiek! Citiem arī ir savs viedoklis! Tā muļļā Domburs.

Atbildēt

Aramess

18.09.2022. 08:25

Raidījums par politisko reklāmu bija tukšuma tukšums. Par visu tik ņirgājās, pat "gudrā" aktrisīte...Bet patiesībā paši, visi pēc kārtas bija ņirdziena vērti, jo neko saprātīgu nespēja pateikt. Ko tādi raidījumi dod vēlētājam? Neko! Kādēl TV tērē naudu tādiem tukšiem šoviem? Kādēļ dod iespēju ekrānā pazīmēties dažiem īpatņiem uz nodokļu maksātāju rēķina? Bet vajadzētu nopietnas sarunas par šo vēlēšanu dziļāko jēgu!!!! Nav nekā tāda. Tukšums. Kāpēc šovi nopietnu reaidījumu vietā? Kāpēc tukšpauri spriedelē, bet saprātīgus cilvēkus nelaiž mikrofona tuvumā? Vai tādu nav? Neitrāli, gudri spriest spējīgu? Domāju, ka nav taisnība. Bet Domburam vajag šovu ar palaidnīgām aktrisītēm.

Atbildēt

labākā anekdote ko urļiks spējīgs izdomāt

18.09.2022. 03:09

»

Manuprāt

Rakstā un komentāros atkal izpaužas "latvietis parastais" viedoklis. Varu tikai atkārtoties un atgādināt to ko savulaik pats Domburs ir teicis un viņa paša pieredzi ar to apsurdo situāciju, kad sava taisnība jāpierāda tiesā...


... vēlot LPSR Augstāko Padomi ar nepārprotamu uzdevumu atjaunot Latvijas neatkarību un satversmi....

Atbildēt

Risinājums

18.09.2022. 01:04

Lai TV 24 Pučes raidījumu laiž trešdienas vakaros un diskutētājiem ir izvēle uz kuru doties. Vai tad LTV1 valdības cilvēkiem ir obligātais, jābūt taču konkurencei.

Atbildēt

Jūlim

18.09.2022. 00:57

»

raksts

ir par Jūrmalas miljonāru Jūliju Krūmiņu, kurš iekūlies tiesvedībā par Veselības inspekcijas kukuļošanu ar šampānieša pudeli...


ar visām inspektorēm un tiesnesēm var būt attiecības un kopēji bērni, līdz ar to nekāda kukuļdošana nav iespējama, tā ir liela ģimene. Māju Jūlim pietiek visām

Atbildēt

Manuprāt

17.09.2022. 22:46

Rakstā un komentāros atkal izpaužas "latvietis parastais" viedoklis. Varu tikai atkārtoties un atgādināt to ko savulaik pats Domburs ir teicis un viņa paša pieredzi ar to apsurdo situāciju, kad sava taisnība jāpierāda tiesā.
Normāli taču būtu, ka mums būtu n-tie "Domburi" un katrs varētu vienkārši izvēlēties pārslēdzot kanālus !
Arī Atim Priedītim varu atgādināt to, ka nekas jau nav mainījies !
Nav Jeremejevs nekāds mans favorīts, bet viņš ir viens no tiem kas par saviem uzskatiem un vārda brīvību reāli sēdējis cietumā, tāpat kā A. Vasilevskis!
Viņi nav vienīgie, kur vēl apsurdāka rīcība no 13. saeimas deputātiem, atņemot tiesības citiem deputātiem par līdzīgu rīcību !
Vai kāds, vēlot LPSR Augstāko Padomi ar nepārprotamu uzdevumu atjaunot Latvijas neatkarību un satversmi varēja iedomāties, par ko tas viss tiks pārvērsts ?

Atbildēt

Jums pievienojos-

17.09.2022. 22:06

»

Aramess

Diemžēl taisnība. Tie raidījumi ir tukša pļerkstoņa. Es tos vairs neskatos. To vietā labāk paskatīties kādu ukraiņu raidījumu - izcilu speciālistu viedokļus. Noskaties Švecu vai Ždanovu, un viss skaidrs. Bet pier Dombura laiku nosit viduvēja aktrisīte, kam vienīgā vērtība - smuki izkrāsoti vaidziņi. ...


skatos JTbā šos analītiskos,izsvērtos informatīvos raidījumus,kopš kara sākuma.Tur,vispār,ir interesanti,nudien.Un par Domburu-kādreiz,sen,kad strādāja LTV -1,arī tad jau``ārdijās``-neļāva runāt...Tagad galīgi švaki.Sajūta,ka solists uzstājas...

Atbildēt

Andris

17.09.2022. 21:44

Domburs ir 00000 pret Jaunalksni

Atbildēt

Borja

17.09.2022. 19:24

Domburšovs ar Kalvīti labi parādīja, kurš "maksā par mūziku".

Atbildēt

Nav tik traki

17.09.2022. 19:05

»

TV24

ir tāda pati sūdu bedre kā LR un LTV


Man un manam suņam patīk !

Atbildēt

TV24

17.09.2022. 18:48

ir tāda pati sūdu bedre kā LR un LTV.

Atbildēt

raksts

17.09.2022. 17:42

»

un

kas tas tāds par Krūmiņu


ir par Jūrmalas miljonāru Jūliju Krūmiņu, kurš iekūlies tiesvedībā par Veselības inspekcijas kukuļošanu ar šampānieša pudeli :)
Viņš uzskata, ka pret viņu safabricēta lieta par palīdzību Ingunai Sudrabai. Un viņš vispār tik daudziem ir palīdzējis jau no deviņdesmito sākuma, kad bija kluba 21 biedrs. Arī 2002. gadā devis naudu Repšem Jaunā laika izveidošanai.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.09.2022. 17:35

Tad kad Domburšovs nodarbojās ar "čekas maisu" problēmām, es reizes 10 rakstīju gan Domburam personīgi, gan arī portālam Delfi, lai beidzot taču sāk stāstīt patiesību par VDK darbību. Atbildes nesaņēmu ne reizi un sapratu, ka neko briesmīgu taču VDK nedarīja. Nebija ne vajāto cilvēku pašnāvības, ne "psihenes", ne "nelaimes gadījumi". Un visi "stukači" ar to vien nodarbojās kā muļķoja stulbos čekistus. Vismaz tā notikumi tika pasniegti Dombura "mērcē".

Atbildēt

Atis Priedītis

17.09.2022. 17:08

»

cien.A.Priedīša k-gs

Tas sen jau visiem zināms, ka jūsu profesijas cilvēki, ko saucat par māksliniekiem vai radošiem savā pārsvarā bija kolaboranti...Tas jau vairs gan nav nekāds jaunums


Ir tikai viena iebilde. Tie kuri atteicās "stučīt" tika nostumti malā un aizliegti. Šobrīd pamazām tiek uzzināti aizliegtie komponisti un viņu aizliegtās dziesmas. Tikai šodien uzzināju 70.tajos gados ļoti populārās dziesmas "Izšķirsimies tepat saulītē" komponista vārdu - Aivars Štokmanis. Bet pagājuši taču jau ir 50 gadi. Jā, VDK strādāja perfekti. Un par tādu Aivaru Štokmani pat Google klusē.

Atbildēt

MI

17.09.2022. 16:56

Nu kādu dienu, dienas atpakaļ bija Domburšovs. Stundu runāja par politisko reklāmu. Tika apspriest it viss, bet tā arī nesapratu, kas. Oki, es saprotu šādu līmeni saistībā ar alternatīvi apdāvinātajiem, kuriem tas ir bezgala inčīgi, mega svarīgi un kruti. Pilnīga pļāpātavas lampa.

Bet Domburu Jānis ir tajos gados, kad polittehnoloģijas, reklāmu tehnoloģijas, tirgzinības, cilvēka konstrukcija tika uzskatītas par smalku zinātni, kur pavieglai pļāpāšanai nav vietas.

Finālā, pieaicināta eksperte Denēviča. Finālā galvas dakterim jāskaidro, ka, lai cilvēks vispār analizētu viņam ir jābūt informācijai.
Smalki.
Vienu brīdi domāju, ka grib paņirgāties, otru brīdi domāju, ka grib iedēt savus uzdevumus. Beigās sapratu, ka ne viens, ne otrs. Sausais atlikums - modernais pamuldēt.

Otrs. Bij tāds raidījums kur začeits Bērtule vadīja. Sanākuši no visādām partijām un dudina par izglītību. Mī un Žē, tas bija grandiozi, kā balle trakomājā. Tādās reizēs, lai saprastu vai nekļūdos, iztēlojos viņus deklasētu elementu tēlos un attiecigajā vidē. Lai demostrē savu valodu, domu un kultūru Un sanāca, ka viena daļa tur iekļaujas vairāk nekā brīvi. Kā teikt uzvalks šeit nepalīdzēs.

Sausais atlikums. Lēti, vulgāri un zemē nosviesti pāris vakari.
Vai es uz to pirktu biļeti, diemžēl nē. Bet dzīvē, kā dzīvē no sava oikā neaizmuksi.

Atbildēt

Loti labi

17.09.2022. 16:30

kivini un pluksanas sorositu nometne,kurs lielaks un uzticigaks asv koloborants mulku zeme latvija.

Atbildēt

Spekulanti izklaidējas

17.09.2022. 16:08

Šovi ar domburu politiski kretīnu ne risināju spējas.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.09.2022. 15:51

»

A.Priedītim

Uz aizstāvību medijos var cerēt tikai īpaši cilvēki ar sevišķiem sakariem. Tā jaunākajā žurnālā Kas jauns varam izlasīt aizstāvības rakstu J.Krūmiņam. Tādi svarīgi cilvēki viņu slavē - gan Pauls, gan Peters, un Kalviņš, un Ķirsons, un skatuves mākslinieki un pat arhibīskaps Vanags...


Tiek bīdīti un aizstāvēti savējie. Par neērtajiem un nepakļāvīgajiem - pilnīgs klusums. Z.Liepiņa grāmata šķiet ir pirmā ļoti atklātā publikācija par to, kas patiesība ir noticis Latvijas mūzikā sākot no 70.to gadu sākuma. Un R.Pauls izskatās, ka ir uzvedies ļoti, ļoti nesmuki.

Atbildēt

Dumboram iedos

17.09.2022. 15:45

Vilka pasi par tautas izdullinàsanu

Atbildēt

A.Priedītim

17.09.2022. 15:31

Uz aizstāvību medijos var cerēt tikai īpaši cilvēki ar sevišķiem sakariem. Tā jaunākajā žurnālā Kas jauns varam izlasīt aizstāvības rakstu J.Krūmiņam. Tādi svarīgi cilvēki viņu slavē - gan Pauls, gan Peters, un Kalviņš, un Ķirsons, un skatuves mākslinieki un pat arhibīskaps Vanags.

Atbildēt

HT

17.09.2022. 15:30

»

Ojārs

Mana pieredze liecina, ka šis kungs ir diezgan mazizglītots un mazaptēsts indivīds ar augstu pašnovērtējumu un ambīcijām. Par viņu labāku profesionālajā jomā atrast nebūtu grūti, taču valdošo koalīciju viņš apmierina


Domburs ir profesionāli apguvis tukšmuldēšanas procesu. Pilnīgi un simtprocentīgi. Bet vai ir alternatīvas. Nav.Kāpēc nav? Tāpēc, ka šai 4. maija valsts kliķei vai finanšu korporācijai, šodien huntai, kā valstij nav savas konsekventas ideoloģiskās koncepcijas vispār.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...