Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pareizi

11.06.2018. 07:58

»

TYT

Labi tomēr, ka ir tāds pietiek.com, jo neviens cits medijs, īpaši jau DELFI neziņotu faktu (tas nav pietiek.com vai kāda cita viedoklis), ka Domburs būtībā ir barojies no visai apšaubāmas reputācijas, labi zināmiem politbiznesmeņiem, prihvatizācijas veterāniem. Un to viņš pats labi apzinās un viņa kvēlie...


..no labi zināmiem politbiznesmeņiem, prihvatizācijas veterāniem, kam pieder SIA "Lauku avīze", "Latvijas avīzes izdevējs", kas ir īsta viņu zombējamā mašīna. It sevišķi tagad pirms vēlēšanām. Ilgstoši baro mūs ar melīgu informāciju.

Atbildēt

TYT

10.06.2018. 22:14

Labi tomēr, ka ir tāds pietiek.com, jo neviens cits medijs, īpaši jau DELFI neziņotu faktu (tas nav pietiek.com vai kāda cita viedoklis), ka Domburs būtībā ir barojies no visai apšaubāmas reputācijas, labi zināmiem politbiznesmeņiem, prihvatizācijas veterāniem. Un to viņš pats labi apzinās un viņa kvēlie atbalstītāji arī, ka šīs personas ir tieši tādās, kā raksturoju.

Protams, ka šī ziņa gandrīz pilnīgi noteikti neparādītos arī IR.lv, LSM.lv un citos mēdijos, kurus kontrolē zināmas smilškastes biedri.

Atbildēt

Domburs beidzas

10.06.2018. 18:55

kaut kur žīdmasonu ložas vecās kurpēs..

Atbildēt

46 gados

10.06.2018. 18:27

viņš izskatās sirms un nolietots, bet bija viens no redzamākajiem dalībniekiem vairākās akcijās pret valdības un Saeimas darbību (spilgtākais piemērs — Lietussargu revolūcija 2007. gadā).

Atbildēt

interesanti

10.06.2018. 16:30

»

X

Jā, mani patiešām interesē arī citu domas. Paldies. Ir jau arī tādi gudrinieki, kas proponē sevi kā anarhistus


;)

Proponēt (sevi) un reāli izpildīties - tās ir "divas lielas starpības", kā saka odesieši.

Cita starpā - zināmā izpratnē / gana daudzās izpausmēs anarhija (iedomāti +/- "kontrolēta", zināmās "stratēģiskajās pozīcijās / konceptuālajās opcijās" un attiecīgajās "shēmojuma dominantēs / jēgpilnuma kompetencēs") ir tieši tas totāli bezjēdzīgais un galīgi neprognozējamais vājprāts, kas ir "uz sejas" šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī". Nu jau trešo desmitgadi "ilgtspējīgi", dīvainā kārtā. Un ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm jeb SEKĀM, diemžēl.

--------------

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR."

Dēļ tam, savukārt: "Skola maksā naudu, kā zināms. Bet – tiem, kas nejēdz vai pat nevēlas mācīties, tas maksā nesalīdzināmi dārgāk, jo šiem skolas naudu nākas maksāt visu mūžu un arvien lielāku." ;)

Atbildēt

daiļDirsējam

10.06.2018. 16:29

»

interesanti

1. Skat. iepr. - nav runa par drosmi ("ņemt bruģakmeni un mest pa logu, zinot, kas sekos"), bet gan par cilvēcisko sajēgu. (Cita starpā, ja tevi patiešām tas interesē - visnotaļ pamatoti un max. objektīvi atļaujos uzskatīt, ka personīgi man nav problēmu ar jebkuru no minētajām kvalitātēm...


Well to be perfectly honest, in my humble opinion, of course without offending anyone who thinks differently from my point of view, but also by looking into this matter in a different perspective and without being condemning of one's view's and by trying to make it objectified, and by considering each and every one's valid opinion, I honestly believe that I completely forgot what I was going to say.

Atbildēt

interesanti

10.06.2018. 11:05

»

X

Vai tev pašam būtu drosme ņemt bruģakmeni un mest pa logu, zinot, kas sekos? Nē, tu vari darboties tikai zināmos ietvaros...


1. Skat. iepr. - nav runa par drosmi ("ņemt bruģakmeni un mest pa logu, zinot, kas sekos"), bet gan par cilvēcisko sajēgu. (Cita starpā, ja tevi patiešām tas interesē - visnotaļ pamatoti un max. objektīvi atļaujos uzskatīt, ka personīgi man nav problēmu ar jebkuru no minētajām kvalitātēm.)

2. Jebkurš gana sakarīgs cilvēks (t.sk. arī personīgi es, ja tevi tas patiešām interesē) "var darboties tikai zināmos ietvaros". Kuru galvenie "rāmji", savukārt, ir elementāra cilvēciskā sajēga un Likums.

3. Jebkuram gana sakarīgam cilvēkam (t.sk. arī personīgi man, ja tevi tas patiešām interesē) nevar patikt un arī nepatīk, ja tā dēvētie (galvenokārt pašnominētie) "viedokļu līderi" atļaujas vainot tautu NEPAMATOTI. Tomēr - šajā ziņā (arī, t.sk.) nu nekādi nevarētu "mērīt ar vienu olekti" A.P un VVF, piemēra pēc. Kā jau iepriekš proponēts, arī šajā aspektā galvenie "rāmji" ir elementāra cilvēciskā sajēga un Likums.

P.S. Protams, ka upuri nav vainīgāki par pāridarītājiem. Un jālikvidē cietumi nav, diemžēl, vismaz vēl pagaidām. Patiešām "optimālākie" risinājumi ir principiāli citi un, gribētos uzskatīt, vispārzināmi.

Šajā sakarībā (arī, t.sk.) ir sacīts: "Nekad neatļaujies novēlēt vai pat reāli nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

X

10.06.2018. 08:38

»

interesanti

Vai sliktam dejotājam pau#i traucē (pie tam, konkrētajā gadījumā, ne tikai paša, bet arī citu, galvenokārt)? Vai vaina pamatā nav elementāras cilvēcīgas sajēgas akūtā deficītā...


Vai tev pašam būtu drosme ņemt bruģakmeni un mest pa logu, zinot, kas sekos? Nē, tu vari darboties tikai zināmos ietvaros.
Man nepatīk, ka A.P. ,VVF un vēl citi vaino tautu. Vai upuri ir vainīgāki par pāridarītājiem? Tad jau jālikvidē arī cietumi. Ja kādu aplaupa, tad viņš pats vainīgs.

Atbildēt

karsti šodien

10.06.2018. 06:20

Krones iela 20

Atbildēt

dombur

09.06.2018. 23:16

tu esi sūds uz kociņa, un tev nav morālu tiesību rādīt savu mūli televīzijā ar domburšovu, kurš arī reklāmā ir gana glumš...

Atbildēt

Domburs - varenais?!

09.06.2018. 22:17

Esmu varens un neaizskarams, varu darīt ko gribu un kā gribu un jums nav tiesību nevienam manus darbus komentēt, ja tie arī melnie darbi, ja man maksā naudu vienīgi naudas atmazgāšanai - man samaksā it kā par konfidenciālu darbu un es drīksru pēc vieno;šanās to atdot atpakaļ vai citādi mazgāt naudu. un: "manus konfidenciālos darbus nav pamata plašāk iztirzāt publiski". Jums ir aizliegts par mani rakstīt komentārus, spriest, ko es daru, pieminēt manu vārdu bez manas atļaujas. Sapratāt? Man it kā samaksā, bet faktiski šo naudu noslēpj tādā veidā no VID, kā attaisnojošu izdevumu un es atdodu tpakaļ. Par šo "pakalpojumu"man samaksā arī savu procentu. KNABAm te nav ko bžt savu degumu, esmu neaizskar;ams un varens.

Atbildēt

vēl interesantāk

09.06.2018. 22:02

»

interesanti

Kam būtu jāatbild lapsveidīgajiem pseidožurnālistiņiem, kas nav spējīgi paveikt neko lietderīgu, kā tikai uzbraukt citiem, un par ko tādiem nožēlojamajiem uzpirkteņiem jācepjās


būtu jāatbild pseidobiznesmenīšiem, kam lietderīgi paveiktais skaitās sataisīt OIK shēmiņas, lai tauta maksā, vai zvejot (lasi: zagt) sniega krabjus norvēģu šelfā

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

09.06.2018. 21:25

»

jautājums

Tas nav arguments-Domburs rīcība ir ok, jo Lato ir tāds pats vai sliktāks . Tas vienkārši nav arguments...


Protams, ka L.L. raksta labi.... Labi to, kas atļauts ! Vai viņš raksta par pašu augstāko varas ešalonu- cionistu bandu ? Nē ! Un arī nerakstīs, jo tad viņu piemeklēs Lozes, Vizuļa, Grūtupa un c.liktenis. Ja neraksta visu Patiesību, tad atlikusī patiesība ir un paliek tikai meli.Kas attiecas uz Domburu. viņš ir viszemiskākais šīs sistēmas kalps- JUDAS !

Atbildēt

interesanti

09.06.2018. 18:15

»

nevajag

jau jaukt ekspluatatorus ar ekspluatējamiem. Dzirdēju tādu domu - uzņēmēji dod cilvēkiem darbu un naudu, labdari. Bet no kā tā nauda rodas? Tak jau no strādājošo darba. Tie patiesībā baro visus pārējos


Neizdevās tomēr iebraukt tēmā (t.i. par sistēmu / tās shēmotājiem un ekspluatētājiem)? Nekas, tā gadās, nevajag tāpēc uzreiz ķert kreņķi. Un, gluži pašsaprotami, nevajag jau tāpēc atļauties "jaukt mušas ar kotletēm vienā bļodiņā", cenšoties "pārbīdīt akcentus" uz (laikam jau salīdzinoši saprotamāko) DD/DŅ jeb DTA tēmu. ;)

Atbildēt

nevajag

09.06.2018. 15:33

»

interesanti

Vai sliktam dejotājam pau#i traucē (pie tam, konkrētajā gadījumā, ne tikai paša, bet arī citu, galvenokārt)? Vai vaina pamatā nav elementāras cilvēcīgas sajēgas akūtā deficītā...


jau jaukt ekspluatatorus ar ekspluatējamiem. Dzirdēju tādu domu - uzņēmēji dod cilvēkiem darbu un naudu, labdari. Bet no kā tā nauda rodas? Tak jau no strādājošo darba. Tie patiesībā baro visus pārējos.

Atbildēt

interesanti

09.06.2018. 12:01

»

X

Vai spogulis vainīgs, ka ģīmis greizs? Vai vaina pamatā nav sistēmā


Vai sliktam dejotājam pau#i traucē (pie tam, konkrētajā gadījumā, ne tikai paša, bet arī citu, galvenokārt)? Vai vaina pamatā nav elementāras cilvēcīgas sajēgas akūtā deficītā?

Jebkuras sistēmas esamība / izpildīšanās ir atkarīga tikai un vienīgi no tās shēmotājiem un ekspluatētājiem. T.i. - no cilvēkiem.
_______
_______

Ir sacīts: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Un, arī: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!" ;)

Atbildēt

interesanti

09.06.2018. 10:42

»

X

Domburs un Lapsa ir talantīgi žurnālisti. Droši vien dažiem prieks, ka saplēsušies


Kurš tad ar kuru ir saplēsies, kurš ir kuram uzbraucis par to, kas pašam smird vismaz tāpat, ja ne vēl daudz vairāk un riebīgāk?

Talanti mēdz būt dažādi, tajā skaitā arī žurnālistikā. Tomēr netīri dzeltenu noplūžu apostīšana, apsūkāšana un publiska smirdināšana nav talants, bet gan garīga kaite ar smagu atkarību.

Atbildēt

interesanti

09.06.2018. 10:26

»

TYT

Nevajag jau visus uzreiz mērīt pēc savas mērauklas


Pareizi, tieši tā. Interesanti, kāpēc dažiem visparastākajiem viestruriem tas uzreiz nav pielecis? Visticamāk tāpēc, ka savi paša sū.. nesmird?

Atbildēt

X

09.06.2018. 10:22

Domburs un Lapsa ir talantīgi žurnālisti. Droši vien dažiem prieks, ka saplēsušies.
Bet uzstādījums "Viņi atbildēs!" sākumā vieš tautā cerību, ka viņi tiešām atbildēs par nodarīto...

Atbildēt

Līdumnieks

09.06.2018. 09:26

Katrai PERSONAI ir saimnieks. Par tādiem mēs tikām
(mums nezinot)pataisīti 1992.gadā, kad saņēmām jaunās pases: Capitis deminutio maxima, tulk. maksimāls tiesību ierobežojums (zudums)-pilsoņa visu tiesību atņemšana! Kļuvām par VERGIEM! un dzīvot gribās.... Nav ko vārīties un otru nolikt. 500 000 ir ārzemēs, pārejie dzīvo kā prot, skrien vēlēt, balso, klanās, kautkur vēl ielien utt.Valsts ir jau zudēta, ko ,aitas galvas vēl gribat? Kapā līdzi neviens neko nepaņems... Mēs neesam žīdi, bet Latvieši. Ko, vergi..? Nozombēti? Labi vēl ,ka tādi kā Domburs vēl ir...Un kas ir Lapsa?...

Atbildēt

Piekrītu Domburam

09.06.2018. 08:39

bet tad nelien citu tikpat konfidenciālās lietās. Noteikti, ka ir tāda mēbele mājās kā spogulis. Vajadzētu arī iemācīties lietot.
Atceros arī Dombura sašutumu par 30 000 LVL lielās algas par domburšovu apspriešanu.
Ja gribi citus moralizēt, tad gatavojies arī pats!

Vai tiešām pats vienmēr tik profesionāli rīkojies?

Atbildēt

Streipuks

09.06.2018. 05:23

»

interesanti

Varētu padomāt, ka šajā "valstī" ir kāds žurnālists vai medijs, kas nav visparastākais mauka


Šajā "valstī" žurnālists vai medijs ir visparastākais pedarasts!

Atbildēt

interesanti

08.06.2018. 23:12

»

Viesturs

Nu Domburs izrādās ir visparastākais mauka. Bija ilgstoši jau tāda sajūta, taću nevarēju saprast kapēc


Varētu padomāt, ka šajā "valstī" ir kāds žurnālists vai medijs, kas nav visparastākais mauka?

Atbildēt

švamme

08.06.2018. 21:51

»

jautājums

Tas nav arguments-Domburs rīcība ir ok, jo Lato ir tāds pats vai sliktāks . Tas vienkārši nav arguments...


Gluži manas domas !!! Un šis praktiski ir vienīgais latviski rakstošais saits, ko lasu, esot tālu prom.
+ komentāri reizēm ļauj noprast arī noskaņojumu tautā uz vietas. Gribētos mazliet vairāk troll-safe ietekmes, bet arī to var pieciest.

Atbildēt

Viesturs

08.06.2018. 21:22

Nu Domburs izrādās ir visparastākais mauka. Bija ilgstoši jau tāda sajūta, taću nevarēju saprast kapēc...
Tagad saprotu, intuīcija un dzīvespieredze nepievīla

Atbildēt

Klons

08.06.2018. 20:23

Tak lielākā daļa žurnālistu izpilda kāda pakalpojumus. Lielākie mēdiji ir sadalīti un viņos nemaz strādāt nevari ja nepildi pasūtijumus. Arī ši lapa ignorē vienus, bet par citiem raksta.

Atbildēt

Antons Mikoss

08.06.2018. 20:09

JD strādāja LA labā. Vai LA kļuvusi sliktāka?
Pietiek dzeltena? Dombur! Tu esi daltoniķis. Nu kaut kā jādzīvo ar tādu īpatnību Slāvlatvijā.

Atbildēt

jautājums

08.06.2018. 20:06

»

nu ta ne ko!

tā ir tava problēma, ka tu esi liels cienītājs. tikai un vienīgi tava privātā problēma


Nu bet , protams, ka mana, lai gan par problēmu neuzskatu. Es par problēmu uzskatu visu, kas mani garlaiko...
vai tad es kāda cita vārdā runāju, ne savā?

Atbildēt

nu kurš tad to nezina

08.06.2018. 19:58

»

forcemajeure

neizprotu ažiotāžu. žurnālistika LV ir mirusi, tāpēc nav nekāda jēga apspriest kāda t.s. žurnālista brāļošanos ar pīāristiem, naudas ņemšanu no kapitālistiem vai piedalīšanos mediju treniņos par samaksu


Kāds vēl vienīgais bastioniņš? :D:D

Tūlīt pēc Zolitūdes traģēdijas pietiekcom īpašnieks lapsa par 1000 latiem (1420 euro) notirgoja savus "mediju treniņa" jeb "konsultāciju" pakalpojumus "maxima" vadības locekļiem, lai atbalstītu par šo masu slepkavību iespējami līdzatbildīgos un palīdzētu saviem angažētājiem sagatavoties iespējami "optimālākai" komunikācijai ar masu informācijas līdzekļu pārstāvjiem.

Informācija par šo lapsas kārtējo "godīgo žurnālistiku", "nekalpošanu" asinsnaudai un "nepārdošanos" par nožēlojamiem jūdasa grašiem, kā arī par šī "žurnālista" nepārvaramo iedzīvošanās kāri pat uz bojā gājušu cilvēku dzīvību rēķina ir brīvi pieejama visiem interesentiem, t.sk. izmantojot "Google" meklētāju. Kā zināms, PATIESĪBU noslēpt NAV iespējams.

Atbildēt

nu ta ne ko!

08.06.2018. 19:48

»

jautājums

Tas nav arguments-Domburs rīcība ir ok, jo Lato ir tāds pats vai sliktāks . Tas vienkārši nav arguments...


tā ir tava problēma, ka tu esi liels cienītājs. tikai un vienīgi tava privātā problēma.

Atbildēt

REKĀ

08.06.2018. 19:44

Vajadzētu zināt, ka žurnālistikā pastāv jēdziens "revolverintervija " Žurnālists drīkst uzdot nepatīkamus jautājumus, kuri var likties nepieklājīgi. Tā nav pazemošana, bet viens no žurnālistikā pieņemtajiem interviju veidiem.

Atbildēt

forcemajeure

08.06.2018. 18:47

neizprotu ažiotāžu. žurnālistika LV ir mirusi, tāpēc nav nekāda jēga apspriest kāda t.s. žurnālista brāļošanos ar pīāristiem, naudas ņemšanu no kapitālistiem vai piedalīšanos mediju treniņos par samaksu.
pietiek, izskatās, ir vienīgais bastioniņš

Atbildēt

jautājums

08.06.2018. 18:27

Tas nav arguments-Domburs rīcība ir ok, jo Lato ir tāds pats vai sliktāks . Tas vienkārši nav arguments!
Katram ir jāatbild par sevi! un nav ko rādīt uz citiem.
Vai tas medijs nav pietiekami smalks-snobisms tīrā veidā, bet ne arguments
Es jau reiz rakstīju, ka pateicoties Lato latviešos jau ir folklorizējušies gan "kampējs", gan "tiesāšanās kā ķēķis"-viņš ir veidojis sabiedrisko domu pret korupciju un stāvokļa ļaunprātīgu izmanošanu daudz nopietnāk par institūcijām un Aņām un arī Domburu.
Lato publicēs visu pret visiem- par velti, par naudu- kā sanāks...paņems naudu no A -nopublicēs pret B, paņems naudu no B-nopublicēs pret A...Bet nekad nekalpos...Ne tāda daba!
Domburs ir mediju -vizualā/tolkšovu persona, bet viņš nav žurnālists/publicists klasiskā nozīmē-neraksta, bet Lato raksta ļoti labi, arī analītika viņam parasti ir stipri labāka.
Lato laikam ir vienīgais no latviešu žurnālistiem/publicistiem, ko es nosauktu par Misionāru, citi ir karjeras vai hobija, vai algas darboņi.
Es, vienkāršs pilsonis, esmu liels Pietiek cienītājs, lai arī ko par portālu domātu tik elitāras mediju personas kā Domburs.

Atbildēt

FKK

08.06.2018. 18:23

Ko var ņemties un gaisu dzesēt. Banānu republikā bez banāniem tāpat ir zināms, ka Ventbunkera patiesajiem saimniekiem ir sava politiskā dienas kārtība - iezāģēt tiem, kas traucē dzīvot un atbalstīt tās politiskās maukas, kas dzied viņiem vajadzīgo meldiņu.

Viņi bija iedomājušies, ka Domburam ir talants ievirzīt pingvīnu un reņģēdaju sabiedrisko domu viņiem vajadzīgajā gultnē un līdz ar to atmeta pāris tkst. mēnesī, lai Domburs šo tik vajadzīgo darbiņu paveic.

Domburu kaut kādi skauģi atmaskoja un tagad viņam nekas cits neatliek, kā piesaukt pietiek.com dzeltenumu un stāstīt pekstiņus, kuriem neviens tāpat netic - ka viņa dāsnajiem sponsoriem ar augstākminēto nav, absolūti nav un nekad nav bijusi pilniiiiiiiiigi nekāda saistība. Protams, protams, kā tad.

Atbildēt

DELFI - Vadošais

08.06.2018. 18:08

pedarastijas ziņu portāls Latvijā iesaka:

Delfi TV ar Jāni Domburu

Atbildēt

Maksis

08.06.2018. 17:47

Īsti nesaprotu, par ko te komentāros uzbrūk Domburam un Lapsam! Abi labi dara savu darbu. Šajā gadījumā Lapsa ir tiesīgs pajautāt Domburam, par ko viņš īsti naudu saņēma no Ventbunkera, Domburam ir tiesības neatbildēt, jo tā nav naudas saņemšana no valsts vai valstij piederoša uzņēmuma.
Lapsa publicē jautājumus un atbildes ar vienu mērķi - iespējams, kāds no malas izlasīs un gribēs noliet informāciju. Ja izdosies - labi, ja neizdosies - nav liela bēda.

Atbildēt

Maksis

08.06.2018. 17:42

»

A.P.

Šajā komentārā ir pateikts visbūtiskākais par šī Rīgas TV varoņa neprofesionalitāti: "pazemot jebkuru savu intervējamo". Žurnālistikā tas nedrīkst notikt. Žurnālists nedrīkst pazemot intervējamo. Tas ir dzelzs likums. Bet tas nedarbojas Latvijā. Citās zemēs tādi domburi tiktu momentā patriekti no TV...


Kurā vietā Domburs kādu pazemo? Ar to, ka labi sagatavojas raidījumiem un neļauj sevi aizrunāt ar muļķībām? Viņš ir viens no retajiem, kurš tiešām labi gatavojas intervijām, atšķirībā no daža laba personāža, kurš jautājumus lasa no lapiņas un vispār nespēj reaģēt uz intervējamā atbildēm.

Atbildēt

Uldis

08.06.2018. 16:50

Atšķirībā no daudziem ražotājiem ārvalstīs, Latvijas uzņēmējiem praida laiks viņu radītās preces parasti neiekrāso varavīksnes krāsās. Taču šogad pirmoreiz uz gājienu ir radīts savs alus "Baltijas lepnums". Alus darbnīca "Labietis" par savu izvēli sociālajā tīklā Facebook saņēmusi gan piecas zvaigznes ar vārdiem "alus ar attieksmi," "lepojos" un "labam pašmāju alum nav ne dzimuma, ne rases, ne seksuālās piederības!", gan arī vienas zvaigznes nosodījumu un nopēlumu par "iesaistīšanos sabiedriskās aktivitātēs," "Ne viss mārketings ir labs mārketings".

Atbildēt

Vilis

08.06.2018. 16:04

Labi ka pārdevies ar šādu nekaitīgu līgumu, būtu pavisam slikti, ja būtu par naudu līgumā apņēmies kādu nošaut.

Atbildēt

atbilde

08.06.2018. 15:59

»

jautājums

profesionalitāte un objektivitāte bieži nav kritēriji...


Varētu padomāt, ka lapsai nav interešu konflikts?! Klasisks!

Šis gan tev ir ienācies ir riktīgi tēmā: lapsa ir tiesības slēgt līgumu, ar ko viņš grib, bet sabiedrībai ir tiesības zināt par politiskā žurnālista/mediju personas saistību ar kādu no politiski ekonomiskajiem grupējumiem. Jo viņš vairs nav neatkarīgs, respektīvi, objektīvs žurnālists - pēc būtības, pat ja ne pēc formālajiem kritērijiem. Un lapsa nekad tāds arī nav bijis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...