Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pareizi

11.06.2018. 07:58

»

TYT

Labi tomēr, ka ir tāds pietiek.com, jo neviens cits medijs, īpaši jau DELFI neziņotu faktu (tas nav pietiek.com vai kāda cita viedoklis), ka Domburs būtībā ir barojies no visai apšaubāmas reputācijas, labi zināmiem politbiznesmeņiem, prihvatizācijas veterāniem. Un to viņš pats labi apzinās un viņa kvēlie...


..no labi zināmiem politbiznesmeņiem, prihvatizācijas veterāniem, kam pieder SIA "Lauku avīze", "Latvijas avīzes izdevējs", kas ir īsta viņu zombējamā mašīna. It sevišķi tagad pirms vēlēšanām. Ilgstoši baro mūs ar melīgu informāciju.

Atbildēt

TYT

10.06.2018. 22:14

Labi tomēr, ka ir tāds pietiek.com, jo neviens cits medijs, īpaši jau DELFI neziņotu faktu (tas nav pietiek.com vai kāda cita viedoklis), ka Domburs būtībā ir barojies no visai apšaubāmas reputācijas, labi zināmiem politbiznesmeņiem, prihvatizācijas veterāniem. Un to viņš pats labi apzinās un viņa kvēlie atbalstītāji arī, ka šīs personas ir tieši tādās, kā raksturoju.

Protams, ka šī ziņa gandrīz pilnīgi noteikti neparādītos arī IR.lv, LSM.lv un citos mēdijos, kurus kontrolē zināmas smilškastes biedri.

Atbildēt

Domburs beidzas

10.06.2018. 18:55

kaut kur žīdmasonu ložas vecās kurpēs..

Atbildēt

46 gados

10.06.2018. 18:27

viņš izskatās sirms un nolietots, bet bija viens no redzamākajiem dalībniekiem vairākās akcijās pret valdības un Saeimas darbību (spilgtākais piemērs — Lietussargu revolūcija 2007. gadā).

Atbildēt

interesanti

10.06.2018. 16:30

»

X

Jā, mani patiešām interesē arī citu domas. Paldies. Ir jau arī tādi gudrinieki, kas proponē sevi kā anarhistus


;)

Proponēt (sevi) un reāli izpildīties - tās ir "divas lielas starpības", kā saka odesieši.

Cita starpā - zināmā izpratnē / gana daudzās izpausmēs anarhija (iedomāti +/- "kontrolēta", zināmās "stratēģiskajās pozīcijās / konceptuālajās opcijās" un attiecīgajās "shēmojuma dominantēs / jēgpilnuma kompetencēs") ir tieši tas totāli bezjēdzīgais un galīgi neprognozējamais vājprāts, kas ir "uz sejas" šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī". Nu jau trešo desmitgadi "ilgtspējīgi", dīvainā kārtā. Un ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm jeb SEKĀM, diemžēl.

--------------

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR."

Dēļ tam, savukārt: "Skola maksā naudu, kā zināms. Bet – tiem, kas nejēdz vai pat nevēlas mācīties, tas maksā nesalīdzināmi dārgāk, jo šiem skolas naudu nākas maksāt visu mūžu un arvien lielāku." ;)

Atbildēt

daiļDirsējam

10.06.2018. 16:29

»

interesanti

1. Skat. iepr. - nav runa par drosmi ("ņemt bruģakmeni un mest pa logu, zinot, kas sekos"), bet gan par cilvēcisko sajēgu. (Cita starpā, ja tevi patiešām tas interesē - visnotaļ pamatoti un max. objektīvi atļaujos uzskatīt, ka personīgi man nav problēmu ar jebkuru no minētajām kvalitātēm...


Well to be perfectly honest, in my humble opinion, of course without offending anyone who thinks differently from my point of view, but also by looking into this matter in a different perspective and without being condemning of one's view's and by trying to make it objectified, and by considering each and every one's valid opinion, I honestly believe that I completely forgot what I was going to say.

Atbildēt

interesanti

10.06.2018. 11:05

»

X

Vai tev pašam būtu drosme ņemt bruģakmeni un mest pa logu, zinot, kas sekos? Nē, tu vari darboties tikai zināmos ietvaros...


1. Skat. iepr. - nav runa par drosmi ("ņemt bruģakmeni un mest pa logu, zinot, kas sekos"), bet gan par cilvēcisko sajēgu. (Cita starpā, ja tevi patiešām tas interesē - visnotaļ pamatoti un max. objektīvi atļaujos uzskatīt, ka personīgi man nav problēmu ar jebkuru no minētajām kvalitātēm.)

2. Jebkurš gana sakarīgs cilvēks (t.sk. arī personīgi es, ja tevi tas patiešām interesē) "var darboties tikai zināmos ietvaros". Kuru galvenie "rāmji", savukārt, ir elementāra cilvēciskā sajēga un Likums.

3. Jebkuram gana sakarīgam cilvēkam (t.sk. arī personīgi man, ja tevi tas patiešām interesē) nevar patikt un arī nepatīk, ja tā dēvētie (galvenokārt pašnominētie) "viedokļu līderi" atļaujas vainot tautu NEPAMATOTI. Tomēr - šajā ziņā (arī, t.sk.) nu nekādi nevarētu "mērīt ar vienu olekti" A.P un VVF, piemēra pēc. Kā jau iepriekš proponēts, arī šajā aspektā galvenie "rāmji" ir elementāra cilvēciskā sajēga un Likums.

P.S. Protams, ka upuri nav vainīgāki par pāridarītājiem. Un jālikvidē cietumi nav, diemžēl, vismaz vēl pagaidām. Patiešām "optimālākie" risinājumi ir principiāli citi un, gribētos uzskatīt, vispārzināmi.

Šajā sakarībā (arī, t.sk.) ir sacīts: "Nekad neatļaujies novēlēt vai pat reāli nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

X

10.06.2018. 08:38

»

interesanti

Vai sliktam dejotājam pau#i traucē (pie tam, konkrētajā gadījumā, ne tikai paša, bet arī citu, galvenokārt)? Vai vaina pamatā nav elementāras cilvēcīgas sajēgas akūtā deficītā...


Vai tev pašam būtu drosme ņemt bruģakmeni un mest pa logu, zinot, kas sekos? Nē, tu vari darboties tikai zināmos ietvaros.
Man nepatīk, ka A.P. ,VVF un vēl citi vaino tautu. Vai upuri ir vainīgāki par pāridarītājiem? Tad jau jālikvidē arī cietumi. Ja kādu aplaupa, tad viņš pats vainīgs.

Atbildēt

karsti šodien

10.06.2018. 06:20

Krones iela 20

Atbildēt

dombur

09.06.2018. 23:16

tu esi sūds uz kociņa, un tev nav morālu tiesību rādīt savu mūli televīzijā ar domburšovu, kurš arī reklāmā ir gana glumš...

Atbildēt

Domburs - varenais?!

09.06.2018. 22:17

Esmu varens un neaizskarams, varu darīt ko gribu un kā gribu un jums nav tiesību nevienam manus darbus komentēt, ja tie arī melnie darbi, ja man maksā naudu vienīgi naudas atmazgāšanai - man samaksā it kā par konfidenciālu darbu un es drīksru pēc vieno;šanās to atdot atpakaļ vai citādi mazgāt naudu. un: "manus konfidenciālos darbus nav pamata plašāk iztirzāt publiski". Jums ir aizliegts par mani rakstīt komentārus, spriest, ko es daru, pieminēt manu vārdu bez manas atļaujas. Sapratāt? Man it kā samaksā, bet faktiski šo naudu noslēpj tādā veidā no VID, kā attaisnojošu izdevumu un es atdodu tpakaļ. Par šo "pakalpojumu"man samaksā arī savu procentu. KNABAm te nav ko bžt savu degumu, esmu neaizskar;ams un varens.

Atbildēt

vēl interesantāk

09.06.2018. 22:02

»

interesanti

Kam būtu jāatbild lapsveidīgajiem pseidožurnālistiņiem, kas nav spējīgi paveikt neko lietderīgu, kā tikai uzbraukt citiem, un par ko tādiem nožēlojamajiem uzpirkteņiem jācepjās


būtu jāatbild pseidobiznesmenīšiem, kam lietderīgi paveiktais skaitās sataisīt OIK shēmiņas, lai tauta maksā, vai zvejot (lasi: zagt) sniega krabjus norvēģu šelfā

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

09.06.2018. 21:25

»

jautājums

Tas nav arguments-Domburs rīcība ir ok, jo Lato ir tāds pats vai sliktāks . Tas vienkārši nav arguments...


Protams, ka L.L. raksta labi.... Labi to, kas atļauts ! Vai viņš raksta par pašu augstāko varas ešalonu- cionistu bandu ? Nē ! Un arī nerakstīs, jo tad viņu piemeklēs Lozes, Vizuļa, Grūtupa un c.liktenis. Ja neraksta visu Patiesību, tad atlikusī patiesība ir un paliek tikai meli.Kas attiecas uz Domburu. viņš ir viszemiskākais šīs sistēmas kalps- JUDAS !

Atbildēt

interesanti

09.06.2018. 18:15

»

nevajag

jau jaukt ekspluatatorus ar ekspluatējamiem. Dzirdēju tādu domu - uzņēmēji dod cilvēkiem darbu un naudu, labdari. Bet no kā tā nauda rodas? Tak jau no strādājošo darba. Tie patiesībā baro visus pārējos


Neizdevās tomēr iebraukt tēmā (t.i. par sistēmu / tās shēmotājiem un ekspluatētājiem)? Nekas, tā gadās, nevajag tāpēc uzreiz ķert kreņķi. Un, gluži pašsaprotami, nevajag jau tāpēc atļauties "jaukt mušas ar kotletēm vienā bļodiņā", cenšoties "pārbīdīt akcentus" uz (laikam jau salīdzinoši saprotamāko) DD/DŅ jeb DTA tēmu. ;)

Atbildēt

nevajag

09.06.2018. 15:33

»

interesanti

Vai sliktam dejotājam pau#i traucē (pie tam, konkrētajā gadījumā, ne tikai paša, bet arī citu, galvenokārt)? Vai vaina pamatā nav elementāras cilvēcīgas sajēgas akūtā deficītā...


jau jaukt ekspluatatorus ar ekspluatējamiem. Dzirdēju tādu domu - uzņēmēji dod cilvēkiem darbu un naudu, labdari. Bet no kā tā nauda rodas? Tak jau no strādājošo darba. Tie patiesībā baro visus pārējos.

Atbildēt

interesanti

09.06.2018. 12:01

»

X

Vai spogulis vainīgs, ka ģīmis greizs? Vai vaina pamatā nav sistēmā


Vai sliktam dejotājam pau#i traucē (pie tam, konkrētajā gadījumā, ne tikai paša, bet arī citu, galvenokārt)? Vai vaina pamatā nav elementāras cilvēcīgas sajēgas akūtā deficītā?

Jebkuras sistēmas esamība / izpildīšanās ir atkarīga tikai un vienīgi no tās shēmotājiem un ekspluatētājiem. T.i. - no cilvēkiem.
_______
_______

Ir sacīts: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Un, arī: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!" ;)

Atbildēt

interesanti

09.06.2018. 10:42

»

X

Domburs un Lapsa ir talantīgi žurnālisti. Droši vien dažiem prieks, ka saplēsušies


Kurš tad ar kuru ir saplēsies, kurš ir kuram uzbraucis par to, kas pašam smird vismaz tāpat, ja ne vēl daudz vairāk un riebīgāk?

Talanti mēdz būt dažādi, tajā skaitā arī žurnālistikā. Tomēr netīri dzeltenu noplūžu apostīšana, apsūkāšana un publiska smirdināšana nav talants, bet gan garīga kaite ar smagu atkarību.

Atbildēt

interesanti

09.06.2018. 10:26

»

TYT

Nevajag jau visus uzreiz mērīt pēc savas mērauklas


Pareizi, tieši tā. Interesanti, kāpēc dažiem visparastākajiem viestruriem tas uzreiz nav pielecis? Visticamāk tāpēc, ka savi paša sū.. nesmird?

Atbildēt

X

09.06.2018. 10:22

Domburs un Lapsa ir talantīgi žurnālisti. Droši vien dažiem prieks, ka saplēsušies.
Bet uzstādījums "Viņi atbildēs!" sākumā vieš tautā cerību, ka viņi tiešām atbildēs par nodarīto...

Atbildēt

Līdumnieks

09.06.2018. 09:26

Katrai PERSONAI ir saimnieks. Par tādiem mēs tikām
(mums nezinot)pataisīti 1992.gadā, kad saņēmām jaunās pases: Capitis deminutio maxima, tulk. maksimāls tiesību ierobežojums (zudums)-pilsoņa visu tiesību atņemšana! Kļuvām par VERGIEM! un dzīvot gribās.... Nav ko vārīties un otru nolikt. 500 000 ir ārzemēs, pārejie dzīvo kā prot, skrien vēlēt, balso, klanās, kautkur vēl ielien utt.Valsts ir jau zudēta, ko ,aitas galvas vēl gribat? Kapā līdzi neviens neko nepaņems... Mēs neesam žīdi, bet Latvieši. Ko, vergi..? Nozombēti? Labi vēl ,ka tādi kā Domburs vēl ir...Un kas ir Lapsa?...

Atbildēt

Piekrītu Domburam

09.06.2018. 08:39

bet tad nelien citu tikpat konfidenciālās lietās. Noteikti, ka ir tāda mēbele mājās kā spogulis. Vajadzētu arī iemācīties lietot.
Atceros arī Dombura sašutumu par 30 000 LVL lielās algas par domburšovu apspriešanu.
Ja gribi citus moralizēt, tad gatavojies arī pats!

Vai tiešām pats vienmēr tik profesionāli rīkojies?

Atbildēt

Streipuks

09.06.2018. 05:23

»

interesanti

Varētu padomāt, ka šajā "valstī" ir kāds žurnālists vai medijs, kas nav visparastākais mauka


Šajā "valstī" žurnālists vai medijs ir visparastākais pedarasts!

Atbildēt

interesanti

08.06.2018. 23:12

»

Viesturs

Nu Domburs izrādās ir visparastākais mauka. Bija ilgstoši jau tāda sajūta, taću nevarēju saprast kapēc


Varētu padomāt, ka šajā "valstī" ir kāds žurnālists vai medijs, kas nav visparastākais mauka?

Atbildēt

švamme

08.06.2018. 21:51

»

jautājums

Tas nav arguments-Domburs rīcība ir ok, jo Lato ir tāds pats vai sliktāks . Tas vienkārši nav arguments...


Gluži manas domas !!! Un šis praktiski ir vienīgais latviski rakstošais saits, ko lasu, esot tālu prom.
+ komentāri reizēm ļauj noprast arī noskaņojumu tautā uz vietas. Gribētos mazliet vairāk troll-safe ietekmes, bet arī to var pieciest.

Atbildēt

Viesturs

08.06.2018. 21:22

Nu Domburs izrādās ir visparastākais mauka. Bija ilgstoši jau tāda sajūta, taću nevarēju saprast kapēc...
Tagad saprotu, intuīcija un dzīvespieredze nepievīla

Atbildēt

Klons

08.06.2018. 20:23

Tak lielākā daļa žurnālistu izpilda kāda pakalpojumus. Lielākie mēdiji ir sadalīti un viņos nemaz strādāt nevari ja nepildi pasūtijumus. Arī ši lapa ignorē vienus, bet par citiem raksta.

Atbildēt

Antons Mikoss

08.06.2018. 20:09

JD strādāja LA labā. Vai LA kļuvusi sliktāka?
Pietiek dzeltena? Dombur! Tu esi daltoniķis. Nu kaut kā jādzīvo ar tādu īpatnību Slāvlatvijā.

Atbildēt

jautājums

08.06.2018. 20:06

»

nu ta ne ko!

tā ir tava problēma, ka tu esi liels cienītājs. tikai un vienīgi tava privātā problēma


Nu bet , protams, ka mana, lai gan par problēmu neuzskatu. Es par problēmu uzskatu visu, kas mani garlaiko...
vai tad es kāda cita vārdā runāju, ne savā?

Atbildēt

nu kurš tad to nezina

08.06.2018. 19:58

»

forcemajeure

neizprotu ažiotāžu. žurnālistika LV ir mirusi, tāpēc nav nekāda jēga apspriest kāda t.s. žurnālista brāļošanos ar pīāristiem, naudas ņemšanu no kapitālistiem vai piedalīšanos mediju treniņos par samaksu


Kāds vēl vienīgais bastioniņš? :D:D

Tūlīt pēc Zolitūdes traģēdijas pietiekcom īpašnieks lapsa par 1000 latiem (1420 euro) notirgoja savus "mediju treniņa" jeb "konsultāciju" pakalpojumus "maxima" vadības locekļiem, lai atbalstītu par šo masu slepkavību iespējami līdzatbildīgos un palīdzētu saviem angažētājiem sagatavoties iespējami "optimālākai" komunikācijai ar masu informācijas līdzekļu pārstāvjiem.

Informācija par šo lapsas kārtējo "godīgo žurnālistiku", "nekalpošanu" asinsnaudai un "nepārdošanos" par nožēlojamiem jūdasa grašiem, kā arī par šī "žurnālista" nepārvaramo iedzīvošanās kāri pat uz bojā gājušu cilvēku dzīvību rēķina ir brīvi pieejama visiem interesentiem, t.sk. izmantojot "Google" meklētāju. Kā zināms, PATIESĪBU noslēpt NAV iespējams.

Atbildēt

nu ta ne ko!

08.06.2018. 19:48

»

jautājums

Tas nav arguments-Domburs rīcība ir ok, jo Lato ir tāds pats vai sliktāks . Tas vienkārši nav arguments...


tā ir tava problēma, ka tu esi liels cienītājs. tikai un vienīgi tava privātā problēma.

Atbildēt

REKĀ

08.06.2018. 19:44

Vajadzētu zināt, ka žurnālistikā pastāv jēdziens "revolverintervija " Žurnālists drīkst uzdot nepatīkamus jautājumus, kuri var likties nepieklājīgi. Tā nav pazemošana, bet viens no žurnālistikā pieņemtajiem interviju veidiem.

Atbildēt

forcemajeure

08.06.2018. 18:47

neizprotu ažiotāžu. žurnālistika LV ir mirusi, tāpēc nav nekāda jēga apspriest kāda t.s. žurnālista brāļošanos ar pīāristiem, naudas ņemšanu no kapitālistiem vai piedalīšanos mediju treniņos par samaksu.
pietiek, izskatās, ir vienīgais bastioniņš

Atbildēt

jautājums

08.06.2018. 18:27

Tas nav arguments-Domburs rīcība ir ok, jo Lato ir tāds pats vai sliktāks . Tas vienkārši nav arguments!
Katram ir jāatbild par sevi! un nav ko rādīt uz citiem.
Vai tas medijs nav pietiekami smalks-snobisms tīrā veidā, bet ne arguments
Es jau reiz rakstīju, ka pateicoties Lato latviešos jau ir folklorizējušies gan "kampējs", gan "tiesāšanās kā ķēķis"-viņš ir veidojis sabiedrisko domu pret korupciju un stāvokļa ļaunprātīgu izmanošanu daudz nopietnāk par institūcijām un Aņām un arī Domburu.
Lato publicēs visu pret visiem- par velti, par naudu- kā sanāks...paņems naudu no A -nopublicēs pret B, paņems naudu no B-nopublicēs pret A...Bet nekad nekalpos...Ne tāda daba!
Domburs ir mediju -vizualā/tolkšovu persona, bet viņš nav žurnālists/publicists klasiskā nozīmē-neraksta, bet Lato raksta ļoti labi, arī analītika viņam parasti ir stipri labāka.
Lato laikam ir vienīgais no latviešu žurnālistiem/publicistiem, ko es nosauktu par Misionāru, citi ir karjeras vai hobija, vai algas darboņi.
Es, vienkāršs pilsonis, esmu liels Pietiek cienītājs, lai arī ko par portālu domātu tik elitāras mediju personas kā Domburs.

Atbildēt

FKK

08.06.2018. 18:23

Ko var ņemties un gaisu dzesēt. Banānu republikā bez banāniem tāpat ir zināms, ka Ventbunkera patiesajiem saimniekiem ir sava politiskā dienas kārtība - iezāģēt tiem, kas traucē dzīvot un atbalstīt tās politiskās maukas, kas dzied viņiem vajadzīgo meldiņu.

Viņi bija iedomājušies, ka Domburam ir talants ievirzīt pingvīnu un reņģēdaju sabiedrisko domu viņiem vajadzīgajā gultnē un līdz ar to atmeta pāris tkst. mēnesī, lai Domburs šo tik vajadzīgo darbiņu paveic.

Domburu kaut kādi skauģi atmaskoja un tagad viņam nekas cits neatliek, kā piesaukt pietiek.com dzeltenumu un stāstīt pekstiņus, kuriem neviens tāpat netic - ka viņa dāsnajiem sponsoriem ar augstākminēto nav, absolūti nav un nekad nav bijusi pilniiiiiiiiigi nekāda saistība. Protams, protams, kā tad.

Atbildēt

DELFI - Vadošais

08.06.2018. 18:08

pedarastijas ziņu portāls Latvijā iesaka:

Delfi TV ar Jāni Domburu

Atbildēt

Maksis

08.06.2018. 17:47

Īsti nesaprotu, par ko te komentāros uzbrūk Domburam un Lapsam! Abi labi dara savu darbu. Šajā gadījumā Lapsa ir tiesīgs pajautāt Domburam, par ko viņš īsti naudu saņēma no Ventbunkera, Domburam ir tiesības neatbildēt, jo tā nav naudas saņemšana no valsts vai valstij piederoša uzņēmuma.
Lapsa publicē jautājumus un atbildes ar vienu mērķi - iespējams, kāds no malas izlasīs un gribēs noliet informāciju. Ja izdosies - labi, ja neizdosies - nav liela bēda.

Atbildēt

Maksis

08.06.2018. 17:42

»

A.P.

Šajā komentārā ir pateikts visbūtiskākais par šī Rīgas TV varoņa neprofesionalitāti: "pazemot jebkuru savu intervējamo". Žurnālistikā tas nedrīkst notikt. Žurnālists nedrīkst pazemot intervējamo. Tas ir dzelzs likums. Bet tas nedarbojas Latvijā. Citās zemēs tādi domburi tiktu momentā patriekti no TV...


Kurā vietā Domburs kādu pazemo? Ar to, ka labi sagatavojas raidījumiem un neļauj sevi aizrunāt ar muļķībām? Viņš ir viens no retajiem, kurš tiešām labi gatavojas intervijām, atšķirībā no daža laba personāža, kurš jautājumus lasa no lapiņas un vispār nespēj reaģēt uz intervējamā atbildēm.

Atbildēt

Uldis

08.06.2018. 16:50

Atšķirībā no daudziem ražotājiem ārvalstīs, Latvijas uzņēmējiem praida laiks viņu radītās preces parasti neiekrāso varavīksnes krāsās. Taču šogad pirmoreiz uz gājienu ir radīts savs alus "Baltijas lepnums". Alus darbnīca "Labietis" par savu izvēli sociālajā tīklā Facebook saņēmusi gan piecas zvaigznes ar vārdiem "alus ar attieksmi," "lepojos" un "labam pašmāju alum nav ne dzimuma, ne rases, ne seksuālās piederības!", gan arī vienas zvaigznes nosodījumu un nopēlumu par "iesaistīšanos sabiedriskās aktivitātēs," "Ne viss mārketings ir labs mārketings".

Atbildēt

Vilis

08.06.2018. 16:04

Labi ka pārdevies ar šādu nekaitīgu līgumu, būtu pavisam slikti, ja būtu par naudu līgumā apņēmies kādu nošaut.

Atbildēt

atbilde

08.06.2018. 15:59

»

jautājums

profesionalitāte un objektivitāte bieži nav kritēriji...


Varētu padomāt, ka lapsai nav interešu konflikts?! Klasisks!

Šis gan tev ir ienācies ir riktīgi tēmā: lapsa ir tiesības slēgt līgumu, ar ko viņš grib, bet sabiedrībai ir tiesības zināt par politiskā žurnālista/mediju personas saistību ar kādu no politiski ekonomiskajiem grupējumiem. Jo viņš vairs nav neatkarīgs, respektīvi, objektīvs žurnālists - pēc būtības, pat ja ne pēc formālajiem kritērijiem. Un lapsa nekad tāds arī nav bijis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....