Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

valdis

20.12.2019. 12:13

PILNĪGI PIEKRĪTU UN JA BŪTU SKOLOTĀJS"TAS PUSŽIDZ LEMBERGS",IELIKTU APALU DESMITNIEKU.PAREIZI,PAREIZI,TAISNĪBA,TAISNĪBA....VINAM RADAĀS UZREIZ SEKOTĀJI,UZRADĀS SKĒLI UN SLESERI UN DAUDZI CITI,KURI TAGAD SĒZ SAEIMĀ.SLESERVEIDIGIE UN G.OOB.Š...T SALAŠNAS.BŪTU TIESISLIETAS KĀRTĪBA VAJADZĒTU SĒDĒT.

Atbildēt

zinātāja

19.12.2019. 19:16

Glumo, zaglīgo, melīgo lembergu sen vajadzēja iesēdināt aiz restēm. Mūsu ļenganā tiesa, par kuru ņirgājas slīpēts nelietis lembergs.

Atbildēt

nu

19.12.2019. 15:10

Didzis Šmits jau no tribīnes pateica, ka Krimināllikuma pantu valsts ekonomikas graušanu neviens vēl nav atcēlis. Jāpieliek vēl klāt dienesta pilnvaru pārsniegšana, aicinot citas valsts institūcijas iejaukties LV ekonomikā un pilns komplekts konserviem nodrošināts..............Es neaizstāvu Lembergu, kaut gan, ja raugās no tiesiskuma viedokļa - viņš ir nevainīgs jēriņš salīdzinājumā ar patreiz valdošo kliķi

Atbildēt

Dallasas Indiànis

19.12.2019. 10:29

Ja salidzina Donaldu Trampu ar Karinu un Levitu,tad pédéjie divi ir peléki seski prezidenta
kréslà.

Atbildēt

Oho!

17.12.2019. 00:54

Kas izdara Kariņa un Bordāna ostu pavērsumu, kad viņu īpašumā nokļuva ostas. Atņēma Lembergam un paši sevi pasludināja par īpašniekiem? Treša personu izdara viņu ostu apvērsumu?

Atbildēt

Laupītājs

16.12.2019. 10:08

»

Jāņa Goldberga āža kāja

Un uz ko tad aicina (slēpti vai atklātāk) Jānis Goldbergs...


Nepareizi raksti, labāk lai nāk manā makā un es, kas aplaupa jūs, saku - esmu lauuppītājs jums palīdzēšu, izsniegšu da
ļu Ventspils bruģa remontam un vienam otram advokātam, piemetīši kādam pensionāram Ventspilī, bet viss pārējais tiks noglabāts manos seifos Puzes mežos. Sēnes gan no tā labāk neaugs, toties man ir drošība. Pigu, jums bāleliņi Apkarojiet vien mūs.

Atbildēt

Jānis Ciniķis

16.12.2019. 10:02

Viss ko labu dara valdība, ministri, ir "apvērsums", valsts "graušana", bet ja sūc laukā no ostām naudas miljonus, miljardus savās kabatās, tas var turpināties, tas ir labi, vai ne grīnbergu jāni? Tev arī jūdasa grašus atmet, pareizi, bet ja atņems izlaupīšanas iespējas, tev šo grašu nebūs, vai ne? Tas ir ļaunums, pareizi. Lai turpina izlaupīt un tautai liedz medicīnu, policiju, skolas un bērnu atbalstu. labāk, lai ietostu ienākumi kabatās, vai ne?

Atbildēt

NIKNAIS

13.12.2019. 18:07

Ceru ka Kariņš apzinās, ka pēc nākamajām vēlēšanām kuram nav ne viņam, ne viņa sekotājiem vairs izredžu, varēs dibināt Politbomžu partiju no šī sasaukuma koalīcijas.

Atbildēt

gustavs

13.12.2019. 17:45

Aivara Lemberga atstumšana un ostu pārņemšana jau ir noticis fakts, kas, iespējams, ir neatgriezenisks process, kas var skart arī Aivara Lemberga līdzdalībniekus. Jautājums tagad ir cits. Vai lietai būs turpinājums - respektīvi, ASV finanšu policija atradīs iespējamos Aivara Lemberga un viņa ģimenes locekļu ofšorus un bloķēs kontus? Ja jā, tad tas būs ļoti interesanti, ka Latvijas specdienesti 20 gadus to nevarēja vai negribēja, bet ASV var.

Atbildēt

gunars ant 13.12.19

13.12.2019. 17:19

»

Niknais

knàb suudà regulàri, aborta upuri Kakuédàjs kas jùtas kà patriots no svaigu izkàrnìjumu garśas


Tada satura tekstu var rakstit tikai psihiski slims cilveks. Zel, ka tani vieta, lai vestu saturigas domu apmainas, jalasa slimu cilveku murgus.

Atbildēt

gunars ant 13.12.19

13.12.2019. 16:33

»

Arturs Priedītis

Abi melnie latvieši uz Vašingtonu, visticamākais, tika izsaukti. Apgalvojums, ka ASV tiek izmantota Latvijas iekšpolitiskajās batālijās, ir smieklīgs. ASV nav tā valsts un anglosakši nav tā etniskā formācija, kura sevi ļaus izmantot kaut kādiem bušmeņiem pie Baltijas jūras. ASV dara visu, lai novājinātu...


Pilniga taisniba. Latviesiem nav sava nacionala paslepnuma. Lielaka latviesu dala ir politiski naizglitota un nespej objektivi novertet notiekoso Latvija, nemaz nerunajot par to kas notiek pasaule.

Atbildēt

Zaķis

13.12.2019. 16:28

»

lauķis

Kungi laikam nesaprot- atslēgas vārds ir oligarhi


Ko nozīmē Oligarhs??????? Tas ir viens maksā un otrs pārdot valsti. Kurš pieņēma kukuļus, kurš pārdeva valsti?????? Tām ir jābūt 51 balsij Saeimā. Vai tiešām ir tik grūti KNAB un prokuratūrai atšifrēt šos uzvārdus. Tagad smieklīgi, ka Lembergs ir viens supermenis!!!!!! Lai notiktu darījums ir jābūt divām pusēm. Un tāpēc otra puse arī ir jānosauc vārdā un jāiekļauj melnajā sarakstā.

Atbildēt

MADAMA MAUZERE

13.12.2019. 16:12

»

Yes

Tas purns uz bildes pēc pārsteigta pederasta izskatās


Vins vienmér ir pàrsteigts.
Vinam aste deg ,jo straujàk skrien ,jo labàk deg.

Atbildēt

Badakàsis & Laimes Màte

13.12.2019. 16:09

»

Ja ja

Bauri ir zemcilvēki


Vai tev bija jautàjumi pret CINGIZHANU ?

Atbildēt

Yes

13.12.2019. 13:20

Tas purns uz bildes pēc pārsteigta pederasta izskatās

Atbildēt

nja

13.12.2019. 02:55

To vajadzēja izdarīt jau pirms 10 gadiem. Tagad iespējams šis ir tikai kårtējais parexs, lai ne visai labu biznesu nodotu valstij, ieguldītu miljardu un tad atkal privatizētu?

Atbildēt

uhti

12.12.2019. 21:25

kuras ir kariņa un bordāna ostas kurām draud apvērsums?

Atbildēt

Jāņa Goldberga āža kāja

12.12.2019. 19:54

Un uz ko tad aicina (slēpti vai atklātāk) Jānis Goldbergs?
Uz to pašu, dēļ kā Latviju izlaupījuši daži desmiti izdzimteņu, ieskaitot Lembergu, Šķēli, Ameriku un Šleseru. Tā terikt, labāk nešyposim laivu, lai zog vien tālāk, jo nevar zināt , kā būs tālāk bez viņiem. Galu galā Lembergs ir salabojis Ventspils ielas (intersanti, vai kāds ir redzējis, kā viņš ieklāj bruģi?) un pārējie arī dod pienesumu ekonomikai. Šādi jāni goldbergi tieši arī ir tie kaitīgākie Latvijas valstij - kas atbalsta zagļus ar stulbu, populistisku tēzi: labāk savi zagļi, tomēr mūsējie, nekā pārmaiņas...

Atbildēt

anonīms

12.12.2019. 17:06

Raksts visai precīzs. Politiķi pilda priekšvēlēšanu solījumus. Ostu pārņemšana bija viens no tādiem. Neaizmirstiet, ka tika solīts arī nomainīt Kalnmeieru un Bičkoviču. Gaidām, kādām metodēm politiķi pārņems arī tiesu un prokuratūru.

Atbildēt

...

12.12.2019. 14:56

»

Sasper jods

Tev pat nepielec, ka tavā teiktajā nav loģikas, bet galvenais jau ir rakstīt nievājošus komentārus un pelnīt savus jūdasa grašus


Taisnību saki.Izcilības centrā un partijās ir tikai Jūdas grašu pelnītāji.

Atbildēt

bratka

12.12.2019. 14:56

Sen vajadzēja nonemt apakšzemes prezidentu,ar kriminālpersonu pilnvarām,viņu iecēla sīnī amatā,ar Lucanska pavēli,Segals bija Lucanska sekretārs,ar vīņu rikojumu,Liepājas metalurgs pārstāja eksistēt,protams vēl piepelīdzeja Lembergs ar partijām ZZS un Saskana,kuras izpildīja jebkuru Lemberga rīkojumus.

Atbildēt

Sasper jods

12.12.2019. 14:44

»

...

Ir viena nianse tavā rakstībā, pēc kuras nekļūdīgi var noteikt, ka esi izcilības centra pērkamā dvēsele,okupantu pakalpiņš


Tev pat nepielec, ka tavā teiktajā nav loģikas, bet galvenais jau ir rakstīt nievājošus komentārus un pelnīt savus jūdasa grašus.
Nožēlojami, ka vēl pagaidām pa Latviju tādu klīst bezgala daudz.

Atbildēt

...

12.12.2019. 13:38

»

Sasper jods

Ir viena nianse tavā rakstībā, pēc kuras nekļūdīgi var noteikt, ka esi okupants


Ir viena nianse tavā rakstībā, pēc kuras nekļūdīgi var noteikt, ka esi izcilības centra pērkamā dvēsele,okupantu pakalpiņš.

Atbildēt

Amerika ātri okupēja latvijas teritoriju armija ar te

12.12.2019. 12:57

Amerikas kolonija latvija. Kā gribēs amerika to darīs ieliktie kalpi kariņi kas visu latviju nodod citu rokās. Banānu valsts savā teritorijā nevar nodrošināt tiesiskumu jo tiesas nestrādā laiks atlaist visus tiesnešus TM. Amerikāņi ātri izdara bez tiesas spriedumiem var uzskatīt ka ir noticis iebrukums valstī!

Atbildēt

berta

12.12.2019. 11:54

»

?

Un kas tad ar Seska Liepāju ir savādāk, kādēļ tāds izņēmums, ka visas, tad visas ostas


...ir gan tāds aizdomīgs klusums pirms vētras par Liepājas ostu.... vai tik nebūs apsolīta semam? tautai jau neko daudz nestāstīs, tā kā jālūkojas uz karogiem kādi pacelsies Liepājas ostā...

Atbildēt

Tas pusžīds Lembergs

12.12.2019. 11:21

»

Rekā

Nākošgad ap šo laiku jau jutīsiet atvieglojumu savā maciņā. Kā iztēlojieties ostu darbību turpmāk, ja jau šogad to darbība samazinājusies par 20 %, un nav nekādu pazīmju, ka kas varētu mainīties uz labo pusi? Dēļ Lemberga jau no jaunā gada cietīs liels skaits Ventspils brīvostas darbinieku. LV juristi...


nemaz nezināja neko no vēstures, izņemot PSKP vēsturi. Kad 1991. gadā Latvijā un 1993. g. Krievijā viss mainījās, Kremlis Lembergu nosūtīja uz Ventspili par pašvaldības vaditāju, kur komunistu Ventas balss paspārnē ar demagoģiju masām noturējies pie varas šobaltdien. Ja pēc 1993. gada Krievijā zeme un zemju dzīles nevarēja piederēt ārzemniekiem, lai nesatracinātu tautu, Krievijas oligarhus izvēlējās ASV cionisti un apmācīja cionistu skolās ASV, uz viņu vārda bija zemes un dzīles, viņu uzdevums bija ofšoros turēt sazagto tautai naudu. Lembergs, lohs, Šveicē ar CIP cionistu Meroni slēdza tranzīta līgumus caur Ventspils ostu par Krievijas kravām. Meroni joprojām pārvalda kopīgi salaupīto Latvijas tautai, ko tauta nekad neatgūs. Bet Krievijas oligarhu konti ofšoros ir bloķēti, cionisti atbloķēt sola, ja oligarhi izraisīs kopā ar cionistu Putinu pilsoņu karu, nostiprinot cionista Putina varu. Krievijā tiek gatavota asinspirts, ASV un NATO tam gatavojas, lai Latvijas robežās nenonāktu bēgļu straumes. Viņām jāiet bojā.. Bet Lemberga vara tiek ierobežota, jo Lembergs ir savu uzdevumu veicis - izzogot Latvijas ekonomiku, to vājinājis, palielinot cionistu globālās korporokrātijas pārvaldību pār Latviju ar slepeniem tautai aizdevumu nosacījumiem 4. maija komunistu- čekistu- cionistu varai, kurai pilnībā jārealizē FRS un Romas kluba norādes genocīda palielināšanā pret Latvijas tautu.

Atbildēt

kaktuss

12.12.2019. 10:13

Viens amerikas pilsonis,otrs amerikas pakalpiņš,par kādām valsts interesēm te runa????

Atbildēt

érgla knàbis

12.12.2019. 00:06

Karins Ventspils ostà braukà ,
Ieksà ir bet netiek laukà.
Sàka ar Pionieri ,bet ar ostàm aizrïsies.
Gluzi kà Adolfs pie Volgas.
Stukasi un Mesersmiti lej uz galvas tïru piki.
Stalins sauc ji kitvaj nazït pilsétu vairs nevar pazït.
Minsteres komisàri dzen uz prieksu Premjeru kà strafbata izbadéjusu virsnieku ,ar plikàm rokàm.
Uz ostu pàrnrmsanu . Péc zaudéjuma visus sunus pakàrs uz premjeru,un rokas mazgàs nevainibà.

Atbildēt

11.12.2019. 22:32

Stratēģiskie partneri bauru ostai uzliek sankcijas. Bauriem protams pret kaklakungiem neviena jautājuma.
Bauri ir bauri, kaut ar mājām un mašīnām. Pret bauriem izturas kā pret bauriem, vienmēr visā cilvēces vēsturē

Atbildēt

Rekā

11.12.2019. 22:17

»

Ilze

Bordānam ir drosme un prāts, kā nekā advokāts, tāpēc šoreiz sitiens bija ātrs, precīzs un spēcīgs. Latvija jūtas atvieglota


Nākošgad ap šo laiku jau jutīsiet atvieglojumu savā maciņā. Kā iztēlojieties ostu darbību turpmāk, ja jau šogad to darbība samazinājusies par 20 %, un nav nekādu pazīmju, ka kas varētu mainīties uz labo pusi? Dēļ Lemberga jau no jaunā gada cietīs liels skaits Ventspils brīvostas darbinieku. LV juristi apmulsuši, ko darīt tālāk. Sitiens pa visiem dēļ ar Napoleona sindroma ķertajiem būs "ātrs , spēcīgs un precīzs".

Atbildēt

?

11.12.2019. 21:58

Un kas tad ar Seska Liepāju ir savādāk, kādēļ tāds izņēmums, ka visas, tad visas ostas?

Atbildēt

K

11.12.2019. 20:59

Delavēras ofšoru karalis & Brauders ( arī no tā paša reģiona) uztaisījis valsts apvērsumu. VVD guļ!

Atbildēt

a

11.12.2019. 20:26

»

Skumjais Bruņinieks

Zīmīgi, ka visas darbības, kur Lembergs un pārējo oligarhu sistēma tiek izlēgta no politiskās aprites..tiek nodēvētas par "apvērsumu...


man liekas tai laikā pie V stūres bija "what does the fox say" kundze, kurai svarīgāk par valsts interesēm bija intrigu vērpšana un ZRF čakarēšana

Atbildēt

siska

11.12.2019. 18:49

Valsts ir pārņēmusi simtiem miljonu ostu parādus. Trakāk, nekā PAREX

Atbildēt

voila

11.12.2019. 18:26

pašreiz tur ir vairāk jautājumu, nekā skaidrības. Laiks parādīs vai abas ostas būs spējīgas vai arī tur būs kārtējias L.M. vai bankrotējušās naudas tīnes. Mums piemīt tieksme izjaukt visu to, kur kaut kas notiek, jo kā par nelaimi veiksmīgā biznesā kāds arī nopelna un to nu dveselītēm pārdzīvot ir ļoti grūti...arī dikti gribas

Atbildēt

TTT

11.12.2019. 18:13

»

Skumjais Bruņinieks

Zīmīgi, ka visas darbības, kur Lembergs un pārējo oligarhu sistēma tiek izlēgta no politiskās aprites..tiek nodēvētas par "apvērsumu...


Nu cerams, ka JKP uz lietām skatās reālistiski un plānojot nākošo darbību izskaitļo Vienotības faktoru.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Nācijas tēva" jaunākie melu plūdi

Foto“Nācijas debilais tēvs” (NDT) atkal ir pamatīgi samelojies. Tas notika 2020.gada 21.februārī. NDT meli ir tik šausmīgi, ka latviešu mediji izvairās sniegt informāciju par NDT rīcību 21.februārī. Toties informācija ir krievu valodā, un jau pirmais komentārs pasaka galveno: "Александр Что зтот Дурак несет, уму непостижимо." Arī katrs normāls latvietis momentā saskatīs melu šaušalīgo apjomu. Informācija ir valsts prezidenta mājas lapā. Citēju un cenšos komentēt melus.
Lasīt visu...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valsts

Bieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga...

Foto

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt...

Foto

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

Globālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums...

Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...