Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tev ir gods šo lasīt

24.05.2018. 17:25

»

Ha

Kā tad! Vai zināji, ka depozītu sistēma paredz pārstrādāt vien 2% no visa atkritumu daudzuma, tajā investējot 30 miljonus?! Turklāt sabiedrība tiek maldināta, piesolot, ka tā saņems naudu arī par pet pudeļu nodošanu, kas ir klaji meli...


Ak, cirvīt! Kuram gan pieder atkritumu savākšanas un pārstrādes bizness... Nu nejau valstij! Vai tad Šķēlisti paši investēs tavos robotos bez atbilstoša seguma tam no klientu puses? Maksāsi jebkurā gadījumā. Tas cipars par 2% ir toč bēšic, ko tiražē šķēlisti.

Atbildēt

Inese

22.05.2018. 14:16

http://nra.lv/viedokli/maris-krautmanis-3/245561-savas-olas-sargat-vajag.htm

Atbildēt

Inese

22.05.2018. 14:16

Visiem, kas šeit vaimanā par zelta investīcijām, kas Latvijai iet gar degunu, iesaku izlasīt labu rakstu, kur pa punktiem tas atspēkots: http://nra.lv/viedokli/maris-krautmanis-3/245561-savas-olas-sargat-vajag.htm/komentari

Atbildēt

Uldis

21.05.2018. 21:36

»

Tev ir gods šo lasīt

Neesi iedomājies, ka vieta izvēlēta, jo tur ir laba infrastruktūra, pieejami darbinieku resursi un ir arī Igaunijas tuvums, kas būs viens no noieta tirgiem? Kādā Latgalē


Kad visi Vienotības nelieši būs pirmos 1000 gadus nolauzuši katorgā par LM, varētu izskatīt nākošos "ukraiņu investoru" piedāvājumus.

Atbildēt

Ha

21.05.2018. 17:20

»

Tev ir gods šo lasīt

Ja ar čerdaku tā labi padomā, tad vajadzētu spēt aizdomāties, ka depozīta sistēma ir paredzēta, nevis lai vāktu pudeles no mežmalas, bet lai veicinātu to, ka turpmāk tara vairs netiktu izmesta, jo izdevīgāk to uzreiz būs nodot. Tik daudz taču ir jāspēj saprast


Kā tad! Vai zināji, ka depozītu sistēma paredz pārstrādāt vien 2% no visa atkritumu daudzuma, tajā investējot 30 miljonus?! Turklāt sabiedrība tiek maldināta, piesolot, ka tā saņems naudu arī par pet pudeļu nodošanu, kas ir klaji meli.
Tā vietā, lai domātu plašāk par modernām rūpnīcām, kurās roboti šķiro atkritumus (speciālisti uzsver, ka cilvēks nekad tik precīzi nevarēs atkritumus sašķirot), šobrīd tiek mēģināts izbīdīt projektu, kas būs ieguvums vien nelielai daļiņai cilvēku, kas nez kādēļ tajā ir ieinteresēti.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

21.05.2018. 14:03

»

Uldis

Aizmirsti par olām un investīcijām, to visu var darīt arī kādā depresīvā vietā Latgalē. Žuļika Kraukļa mērķis, nopārdot saviem līdzdalībniekiem, krieviem, Latvijai nozagtu vērtīgo zemes gabalu


Neesi iedomājies, ka vieta izvēlēta, jo tur ir laba infrastruktūra, pieejami darbinieku resursi un ir arī Igaunijas tuvums, kas būs viens no noieta tirgiem? Kādā Latgalē?!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

21.05.2018. 14:00

»

Ingars

Mežmalas taru nevarēs nodot arī tad ja ieviesīs depozītu sistēmu, tai vienkārši nebūs nolasāms svītrkods. Vispirms vajag iedziļināties, ko patiesībā paredz depozītu sistēma, ko tik ātri tagad mēģina izbīdīt tie paši, kas vēl pirms pāris gadiem to nobremzēja


Ja ar čerdaku tā labi padomā, tad vajadzētu spēt aizdomāties, ka depozīta sistēma ir paredzēta, nevis lai vāktu pudeles no mežmalas, bet lai veicinātu to, ka turpmāk tara vairs netiktu izmesta, jo izdevīgāk to uzreiz būs nodot. Tik daudz taču ir jāspēj saprast!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

21.05.2018. 13:57

»

Hm

Kādu vēl olu rūpnīcu, kuras dēļ, pie tam, vēl vajag izcirst mežu?? 1.Latvijā olas tiešām pietiek, un gana tiek arī eksportētas. Vai ir vēlēšanās palīdzēt iznīcināt Latvijas ražotājus? 2.Ko tad tie zaļie protestētāji, kuri protestē pret sprostos dētu olu izmantošanu vienā(!) restorānā, tagad neprotestē...


Nu, redziet, vajag arī kaut ko sajēgt pirms komentēt. Kas tev teica, ka olu pietiek? Vai zināji, ka olu fabrikas ražo ne tikai svaigas olas, bet arī to izstrādājumus, kas tiek plaši izmantoti pārtikas (sevišķi konditorejas) un uztura bagātinātāju rūpniecībā? Vai zināji, ka ES šo produktu nepietiek? Nemaz nerunājot par Tuvajiem austrumiem. Vai zināji, ka potenciālajā ražotnē nav paredzēta sprostu tehnoloģija? Un LV ne-sprostos dētas olas aizņem vien 3% no visa tirgus? Vai ziņāji, ka tāds Balticovo ražo tikai sprostu olas un jaunais uzņēmums nebūs tās tiešais konkurents? Vai zini, ka vismaz 90% no produkcijas ir paredzēts eksportam, jo produkts nebūs lētā gala, bet gluži otrādi? Rūpnīca ES tiks uzbūvēta jebkurā gadījumā. Jautājums, vai mums nevajag, lai šīs investīcijas tiek veiktas Latvijā. Loģika tev spēcīgi strādā. Tāds defektīvais Uldis šeit ir tieši tāds pats. Kā var nebūt LV interesēs šādas investīcijas? Pat ja kādai no nozarēm tas kļūs daļējs konkurents. Nu kur var šitādu izglītību dabūt vai kur ir jāstrādā (droši vien ierēdniecībā), lai domātu kā pāķis?

Atbildēt

Ingars

20.05.2018. 21:42

»

Anaatoaija

Šī miļjončika-ībļa dēļ arī taru nepieņems? Mežmalas piemētātaa


Mežmalas taru nevarēs nodot arī tad ja ieviesīs depozītu sistēmu, tai vienkārši nebūs nolasāms svītrkods. Vispirms vajag iedziļināties, ko patiesībā paredz depozītu sistēma, ko tik ātri tagad mēģina izbīdīt tie paši, kas vēl pirms pāris gadiem to nobremzēja.

Atbildēt

Citas partijas maitasputns

19.05.2018. 22:14

Vents Armands Krauklis tagad var atcerēties vecos labos šķēļu laikus.

Atbildēt

hm

19.05.2018. 09:45

»

zemnieces znots

viens par visiem, un visi par vienu


tas ir Zariņš ar zemnieku federācijas seivasmāti?

Atbildēt

Anaatoaija

18.05.2018. 22:25

Šī miļjončika-ībļa dēļ arī taru nepieņems? Mežmalas piemētātaa

Atbildēt

Rūpnieks

18.05.2018. 21:00

Ar 60 miljoniem ienākt ES olu tirgū, kas pārbāzts ar lētām olām?

Atbildēt

Uldis

18.05.2018. 19:59

»

Ingars

Kārtējo reizi nākas pārliecināties, ka lielo bļaustīkļu rindās ir maz cilvēku, kas vispār saprot par ko ir runa. Pilnīgi piekrītu Uldis teiktajam...


Aizmirsti par olām un investīcijām, to visu var darīt arī kādā depresīvā vietā Latgalē. Žuļika Kraukļa mērķis, nopārdot saviem līdzdalībniekiem, krieviem, Latvijai nozagtu vērtīgo zemes gabalu.

Atbildēt

Hm

18.05.2018. 19:32

Kādu vēl olu rūpnīcu, kuras dēļ, pie tam, vēl vajag izcirst mežu?? 1.Latvijā olas tiešām pietiek, un gana tiek arī eksportētas. Vai ir vēlēšanās palīdzēt iznīcināt Latvijas ražotājus? 2.Ko tad tie zaļie protestētāji, kuri protestē pret sprostos dētu olu izmantošanu vienā(!) restorānā, tagad neprotestē, kad kāds... grib izsist veselas sprostu olu rūpnīcas(!) būvniecību?? Tad taču viņiem visiem tajā mežā ar plakātiem vajadzēja gulēt dienām un naktīm! 3.Un Krauklis nu būšot īstais, kurš pieminēs draugu būšanu, nu, nu. Kurš tad bija tas, personīgi kurš ar lielām grūtībām tomēr panāca saviem draugiem labvēlīgu atļauju Latvijā nogalināt liellopus ar Latvijai netipiskām metodēm, lai tikai gaļa derētu ebrejiem? Un vēl pīkstēs.

Atbildēt

Artūrs

18.05.2018. 19:18

Interesanti, kāpēc investori iekāroja Valkas mežus, turklāt ar mēra svētību? Citur vietas nav?

Atbildēt

Ingars

18.05.2018. 19:15

Kārtējo reizi nākas pārliecināties, ka lielo bļaustīkļu rindās ir maz cilvēku, kas vispār saprot par ko ir runa. Pilnīgi piekrītu Uldis teiktajam
Vai mums nepietika jau ar ukraiņu "superinvestoriem" Liepājas metalurgā?
Viņi te ienāks ar savām "investīcijām", izsitīs vietējos ražotājus, jo dempingos olu cenas, šādi iznīcinot vietējos ražotājus, kas jau šobrīd dod simtiem darba vietu un tad sāks darboties pēc nopietniem tirgus principiem. Jums tiešām liekas, ka tas ir Latvijas interesēs?!

Atbildēt

laiska

18.05.2018. 18:14

Laikam ļimončikam nepiedāvāja viņu daļu. vai arī neieskaitīja ko zzs kasē

Atbildēt

Prževaļska zirgs

18.05.2018. 15:54

Varbūt Valmiera var padalīties ar pieredzi. Diez, viņiem neviens koks nebija jānocērt no mežu zemes... Kaukā slideni šitais viss izskatās.

Atbildēt

Zanīte

18.05.2018. 15:10

Izskatās, ka zaļie komunisti nevienam negrib piešķirt kolhoza zemi!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

18.05.2018. 14:47

»

Uldis

Čekistu midzenis, DP, raustās no jaunās ASV Prezidenta administrācijas, tāpēc neatļausies nelietības pret Dūklava kungu. Vai tev, defektīvais, Kraukļa neizdevusies afēra, bija Latvijas finanšu cerība


Ak tad defektīvais atkal uzradies! Poņas nulle, bet komentāros pirmais čalis ciemā. Nožēlojami! Tādu dīvānā pirdēju dēļ kā Tu esam atpalikuši.

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 23:04

»

Linča tiesu

komunistu cūkām Kučinskim, Dūklavam, Barčai, Brigmanim - visi no ZZS


Kaut kā vēl neesmu manījis Dombrovski šūpojamies striķī, ar izkārtu mēli, lai varētu rīkot Linča tiesu kaut vai Lembergam.
Kad kārsi komunistu cūkas neaizmirsti arī par Vienotības Reiru un Vienotības savulaik bīdītiem premjeru kandidātiem: Riekstiņu un Vaivaru!

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 22:54

»

jaajaa

...kāda starpība, vai tā zeme pieder valstij vai pašvaldībai ?...ja ir kaut mazākā iespēja kaut ko izdarīt, tas ir jādara...un vēl...ja tas nebūtu ukrainis, bet Lidl, piemēram, ātri vien tiktu galā ar mūsu "veiksmes stāstu" veidotājiem...un tiks


Vēl pēdējais Vienotības nelietis nav pakārts par LM un Citadeli, vēl pēdējais to tuvinieks nav deklasēts un vienā gurnautā patriekts no Eiropas, bet nē, atkal kaut kas jādāvina krieviem. Ja valstij ir nevajadzīga meža platība, uz to jāizludina konkurs, bet ne jāuzdāvina taukmūļa, Kraukļa, līdzdalībniekiem, krieviem. Nešaubos, ka atrastos pāris simti latviešu uzņēmēju, kas etniski un emocionāli ir saistīti ar Latviju un nenomuks, ja būs sataisīti nodokļu parādi, kuri arī labprāt attīstītu uzņēmējdarbību Valkas novadā, ja būtu tā iespēja tikt pie uzdāvināta zemesgabala.
Nemaz nerunājot par to, ka Krauklim iecerētā afēra varētu izdoties, bet jau tas vien, ka kāds uzdrīkstējās ko tādu piedāvāt, padara Latviju par Banānu republiku.

Atbildēt

jaajaa

17.05.2018. 22:12

...kāda starpība, vai tā zeme pieder valstij vai pašvaldībai ?...ja ir kaut mazākā iespēja kaut ko izdarīt, tas ir jādara...un vēl...ja tas nebūtu ukrainis, bet Lidl, piemēram, ātri vien tiktu galā ar mūsu "veiksmes stāstu" veidotājiem...un tiks !...:)

Atbildēt

Linča tiesu

17.05.2018. 15:18

komunistu cūkām Kučinskim, Dūklavam, Barčai, Brigmanim - visi no ZZS.

Atbildēt

Ziņās cūka Kučinskis teica,

17.05.2018. 15:04

ka Saeima nemainīs teritorijas plānojumā zemes transformāciju uz darījumu teritoriju, kur paredzēja investēt Valkā.

Tā Saeima un ZZS un MK melo, ka plāno un veicina darbspēka atgriešanos no Vācijas, Anglijas. To sauc par genocīdu. Te mēs to redzam darbībā. Genocīda realizāciju.

Atbildēt

Super!

17.05.2018. 14:59

Diversijas pret LV tautsaimniecību turpinās! Var tikai zīlēt, kāda diversija būs nākošā.

Var likt likmes.

Kmunistu cūkas Kučinskis, Barča, Dūklavs, Lembergs, Brigmanis.

Atbildēt

Liliana

17.05.2018. 13:51

Lai komentētu,vajag dokumentus,bet to nav....

Atbildēt

kārtējā lumpeņaktualitāte

17.05.2018. 13:14

prasta zirnekļu plūkšanās ap pussprāgušu sūdumušu.

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 12:38

»

icggk

Kur tagad ir visvarenā Drošības policija, neaizturēs Dūklavu par valsts finanšu graušanu? Pretīgie suņi aiztiek tikai tautu, bet saviem saimniekiem rokā nekož


Čekistu midzenis, DP, raustās no jaunās ASV Prezidenta administrācijas, tāpēc neatļausies nelietības pret Dūklava kungu. Vai tev, defektīvais, Kraukļa neizdevusies afēra, bija Latvijas finanšu cerība?

Atbildēt

zemnieces znots

17.05.2018. 11:58

viens par visiem, un visi par vienu!

Atbildēt

icggk

17.05.2018. 11:37

Kur tagad ir visvarenā Drošības policija, neaizturēs Dūklavu par valsts finanšu graušanu? Pretīgie suņi aiztiek tikai tautu, bet saviem saimniekiem rokā nekož.

Atbildēt

starp citu

17.05.2018. 11:25

Varbūt PIETIEK var uzrakstīt - cik 10 tus ha valsts meža viņi ir ieplānojuši izcirst? Tādā veidā to nepieļauj neviens likums. Turklāt - nezinu nevienu ukraiņu "biznesu", kur nebūtu 10 shēmas apakšā. Un - industriālais parks, kur ir tikai viens uzņēmējs????????

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 11:01

»

Tam it kā>>> Armands Vents

Pirms pusgada ieliku sludinājumu par Valkas dzīvokļa pārdošanu- interese bija lielāka nekā Rīgā. Izdevās pardot 2 dienu laikā- tātad Valka attīstās! Ja vēl saskaitītu, cik pa vidu zvanīja un vēlējās īrēt, tad jāsaka, ka velti Valku noniecina


Vai tu, plānprātiņ, pats lasi, ko esi uzrakstījis? Kāda Valkas noniecināšana? Ja vien neesi Latvijas ienaidnieks, Kraukļa radinieks, vei zilais draudziņš, nebūtu loģiski fanot par kārtējo afēru. Ja ir lieks meža gabals, tad uz to var izsludināt konkursu, bet nevis uzdāvināt kādiem krieviem.

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 10:56

Mums jau ir bēdīga pieredze ar "ukraiņu investoriem", kad Vienotības morālie kropļi un fekāliju stumdītāji, Krimas čekistu firmai bez maksas atdeva LM. Zatlera uzraugs, krievu bandīts un čekists, Meļņiks, arī "ukrainis".
Man patiess prieks, ka Dūklava kungs nepiedalās taukmūļa Kraukļa afērā, kas iznīcinātu mūsu mežu un nodrošinātu privilēģijas kārtējai Latvijai uzsūtītai firmai, ka pievienotos nodokļu parādniekiem desmitiem miljonu apmērā.

Atbildēt

Satversme

17.05.2018. 09:40

Vectētiņam laiks pensijā , jo valsts taču maksā par to, lai vecie onkuļi un tantes atpūstos un nemaisītos pa kajām jaunajiem un izglītotajiem.

Atbildēt

Tam it kā>>> Armands Vents

17.05.2018. 09:37

»

Armands Vents

Nu beidziet - kādi miljoni...nu neies cilvēki uz Valku ne dzīvot, ne strādāt...industriālais parks kādam murgainos sapņos sarēgojies


Pirms pusgada ieliku sludinājumu par Valkas dzīvokļa pārdošanu- interese bija lielāka nekā Rīgā. Izdevās pardot 2 dienu laikā- tātad Valka attīstās! Ja vēl saskaitītu, cik pa vidu zvanīja un vēlējās īrēt, tad jāsaka, ka velti Valku noniecina!

Atbildēt

Par Valku!!!

17.05.2018. 09:33

Dūklavs laikam vēlas panākt straujāku attālāko pilsētu izmiršanu. Valkai visiem spēkiem dodams atbalsts, nevis liekami šķēršļi. Cik gan briesmīgi, ka pie mums vara dažkārt tiek dota nevis mūsdienīgi un laikmetīgi domājošiem, bet gan stagnātiem.

Atbildēt

lauķis

17.05.2018. 09:32

Ļimončiku jau sen vajadzēja ar kājas spērienu pa mīkstumu patriekt no politiskās skatuves.

Atbildēt

Brūža taktika

17.05.2018. 09:25

Tādi postpadomju cilvēki necieš, ka kāds par viņiem gudrāks , veiksmīgāks, izglītotāks, tāpēc traucē tiem, kuri šodien nāk ar radošām idejām, plāniem un nākotnes perspektīvām .

Atbildēt

Bomgo

17.05.2018. 08:55

Lielpiržu vajadzībām neviens likums nebūtu šķērslis. Re kā Šlesers iekārtojās Jūrmalas kapu zonas priedēs. Un viņš nav vienīgais. Sanāk, ka Krauklis ir mazpirdis. Vai arī viņ# aizskar lielākā pirža intereses.

Atbildēt

Armands Vents

17.05.2018. 08:13

Nu beidziet - kādi miljoni...nu neies cilvēki uz Valku ne dzīvot, ne strādāt...industriālais parks kādam murgainos sapņos sarēgojies...

Atbildēt

'baznīca' gaida 20 %

17.05.2018. 07:12

...............

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...