Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tev ir gods šo lasīt

24.05.2018. 17:25

»

Ha

Kā tad! Vai zināji, ka depozītu sistēma paredz pārstrādāt vien 2% no visa atkritumu daudzuma, tajā investējot 30 miljonus?! Turklāt sabiedrība tiek maldināta, piesolot, ka tā saņems naudu arī par pet pudeļu nodošanu, kas ir klaji meli...


Ak, cirvīt! Kuram gan pieder atkritumu savākšanas un pārstrādes bizness... Nu nejau valstij! Vai tad Šķēlisti paši investēs tavos robotos bez atbilstoša seguma tam no klientu puses? Maksāsi jebkurā gadījumā. Tas cipars par 2% ir toč bēšic, ko tiražē šķēlisti.

Atbildēt

Inese

22.05.2018. 14:16

http://nra.lv/viedokli/maris-krautmanis-3/245561-savas-olas-sargat-vajag.htm

Atbildēt

Inese

22.05.2018. 14:16

Visiem, kas šeit vaimanā par zelta investīcijām, kas Latvijai iet gar degunu, iesaku izlasīt labu rakstu, kur pa punktiem tas atspēkots: http://nra.lv/viedokli/maris-krautmanis-3/245561-savas-olas-sargat-vajag.htm/komentari

Atbildēt

Uldis

21.05.2018. 21:36

»

Tev ir gods šo lasīt

Neesi iedomājies, ka vieta izvēlēta, jo tur ir laba infrastruktūra, pieejami darbinieku resursi un ir arī Igaunijas tuvums, kas būs viens no noieta tirgiem? Kādā Latgalē


Kad visi Vienotības nelieši būs pirmos 1000 gadus nolauzuši katorgā par LM, varētu izskatīt nākošos "ukraiņu investoru" piedāvājumus.

Atbildēt

Ha

21.05.2018. 17:20

»

Tev ir gods šo lasīt

Ja ar čerdaku tā labi padomā, tad vajadzētu spēt aizdomāties, ka depozīta sistēma ir paredzēta, nevis lai vāktu pudeles no mežmalas, bet lai veicinātu to, ka turpmāk tara vairs netiktu izmesta, jo izdevīgāk to uzreiz būs nodot. Tik daudz taču ir jāspēj saprast


Kā tad! Vai zināji, ka depozītu sistēma paredz pārstrādāt vien 2% no visa atkritumu daudzuma, tajā investējot 30 miljonus?! Turklāt sabiedrība tiek maldināta, piesolot, ka tā saņems naudu arī par pet pudeļu nodošanu, kas ir klaji meli.
Tā vietā, lai domātu plašāk par modernām rūpnīcām, kurās roboti šķiro atkritumus (speciālisti uzsver, ka cilvēks nekad tik precīzi nevarēs atkritumus sašķirot), šobrīd tiek mēģināts izbīdīt projektu, kas būs ieguvums vien nelielai daļiņai cilvēku, kas nez kādēļ tajā ir ieinteresēti.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

21.05.2018. 14:03

»

Uldis

Aizmirsti par olām un investīcijām, to visu var darīt arī kādā depresīvā vietā Latgalē. Žuļika Kraukļa mērķis, nopārdot saviem līdzdalībniekiem, krieviem, Latvijai nozagtu vērtīgo zemes gabalu


Neesi iedomājies, ka vieta izvēlēta, jo tur ir laba infrastruktūra, pieejami darbinieku resursi un ir arī Igaunijas tuvums, kas būs viens no noieta tirgiem? Kādā Latgalē?!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

21.05.2018. 14:00

»

Ingars

Mežmalas taru nevarēs nodot arī tad ja ieviesīs depozītu sistēmu, tai vienkārši nebūs nolasāms svītrkods. Vispirms vajag iedziļināties, ko patiesībā paredz depozītu sistēma, ko tik ātri tagad mēģina izbīdīt tie paši, kas vēl pirms pāris gadiem to nobremzēja


Ja ar čerdaku tā labi padomā, tad vajadzētu spēt aizdomāties, ka depozīta sistēma ir paredzēta, nevis lai vāktu pudeles no mežmalas, bet lai veicinātu to, ka turpmāk tara vairs netiktu izmesta, jo izdevīgāk to uzreiz būs nodot. Tik daudz taču ir jāspēj saprast!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

21.05.2018. 13:57

»

Hm

Kādu vēl olu rūpnīcu, kuras dēļ, pie tam, vēl vajag izcirst mežu?? 1.Latvijā olas tiešām pietiek, un gana tiek arī eksportētas. Vai ir vēlēšanās palīdzēt iznīcināt Latvijas ražotājus? 2.Ko tad tie zaļie protestētāji, kuri protestē pret sprostos dētu olu izmantošanu vienā(!) restorānā, tagad neprotestē...


Nu, redziet, vajag arī kaut ko sajēgt pirms komentēt. Kas tev teica, ka olu pietiek? Vai zināji, ka olu fabrikas ražo ne tikai svaigas olas, bet arī to izstrādājumus, kas tiek plaši izmantoti pārtikas (sevišķi konditorejas) un uztura bagātinātāju rūpniecībā? Vai zināji, ka ES šo produktu nepietiek? Nemaz nerunājot par Tuvajiem austrumiem. Vai zināji, ka potenciālajā ražotnē nav paredzēta sprostu tehnoloģija? Un LV ne-sprostos dētas olas aizņem vien 3% no visa tirgus? Vai ziņāji, ka tāds Balticovo ražo tikai sprostu olas un jaunais uzņēmums nebūs tās tiešais konkurents? Vai zini, ka vismaz 90% no produkcijas ir paredzēts eksportam, jo produkts nebūs lētā gala, bet gluži otrādi? Rūpnīca ES tiks uzbūvēta jebkurā gadījumā. Jautājums, vai mums nevajag, lai šīs investīcijas tiek veiktas Latvijā. Loģika tev spēcīgi strādā. Tāds defektīvais Uldis šeit ir tieši tāds pats. Kā var nebūt LV interesēs šādas investīcijas? Pat ja kādai no nozarēm tas kļūs daļējs konkurents. Nu kur var šitādu izglītību dabūt vai kur ir jāstrādā (droši vien ierēdniecībā), lai domātu kā pāķis?

Atbildēt

Ingars

20.05.2018. 21:42

»

Anaatoaija

Šī miļjončika-ībļa dēļ arī taru nepieņems? Mežmalas piemētātaa


Mežmalas taru nevarēs nodot arī tad ja ieviesīs depozītu sistēmu, tai vienkārši nebūs nolasāms svītrkods. Vispirms vajag iedziļināties, ko patiesībā paredz depozītu sistēma, ko tik ātri tagad mēģina izbīdīt tie paši, kas vēl pirms pāris gadiem to nobremzēja.

Atbildēt

Citas partijas maitasputns

19.05.2018. 22:14

Vents Armands Krauklis tagad var atcerēties vecos labos šķēļu laikus.

Atbildēt

hm

19.05.2018. 09:45

»

zemnieces znots

viens par visiem, un visi par vienu


tas ir Zariņš ar zemnieku federācijas seivasmāti?

Atbildēt

Anaatoaija

18.05.2018. 22:25

Šī miļjončika-ībļa dēļ arī taru nepieņems? Mežmalas piemētātaa

Atbildēt

Rūpnieks

18.05.2018. 21:00

Ar 60 miljoniem ienākt ES olu tirgū, kas pārbāzts ar lētām olām?

Atbildēt

Uldis

18.05.2018. 19:59

»

Ingars

Kārtējo reizi nākas pārliecināties, ka lielo bļaustīkļu rindās ir maz cilvēku, kas vispār saprot par ko ir runa. Pilnīgi piekrītu Uldis teiktajam...


Aizmirsti par olām un investīcijām, to visu var darīt arī kādā depresīvā vietā Latgalē. Žuļika Kraukļa mērķis, nopārdot saviem līdzdalībniekiem, krieviem, Latvijai nozagtu vērtīgo zemes gabalu.

Atbildēt

Hm

18.05.2018. 19:32

Kādu vēl olu rūpnīcu, kuras dēļ, pie tam, vēl vajag izcirst mežu?? 1.Latvijā olas tiešām pietiek, un gana tiek arī eksportētas. Vai ir vēlēšanās palīdzēt iznīcināt Latvijas ražotājus? 2.Ko tad tie zaļie protestētāji, kuri protestē pret sprostos dētu olu izmantošanu vienā(!) restorānā, tagad neprotestē, kad kāds... grib izsist veselas sprostu olu rūpnīcas(!) būvniecību?? Tad taču viņiem visiem tajā mežā ar plakātiem vajadzēja gulēt dienām un naktīm! 3.Un Krauklis nu būšot īstais, kurš pieminēs draugu būšanu, nu, nu. Kurš tad bija tas, personīgi kurš ar lielām grūtībām tomēr panāca saviem draugiem labvēlīgu atļauju Latvijā nogalināt liellopus ar Latvijai netipiskām metodēm, lai tikai gaļa derētu ebrejiem? Un vēl pīkstēs.

Atbildēt

Artūrs

18.05.2018. 19:18

Interesanti, kāpēc investori iekāroja Valkas mežus, turklāt ar mēra svētību? Citur vietas nav?

Atbildēt

Ingars

18.05.2018. 19:15

Kārtējo reizi nākas pārliecināties, ka lielo bļaustīkļu rindās ir maz cilvēku, kas vispār saprot par ko ir runa. Pilnīgi piekrītu Uldis teiktajam
Vai mums nepietika jau ar ukraiņu "superinvestoriem" Liepājas metalurgā?
Viņi te ienāks ar savām "investīcijām", izsitīs vietējos ražotājus, jo dempingos olu cenas, šādi iznīcinot vietējos ražotājus, kas jau šobrīd dod simtiem darba vietu un tad sāks darboties pēc nopietniem tirgus principiem. Jums tiešām liekas, ka tas ir Latvijas interesēs?!

Atbildēt

laiska

18.05.2018. 18:14

Laikam ļimončikam nepiedāvāja viņu daļu. vai arī neieskaitīja ko zzs kasē

Atbildēt

Prževaļska zirgs

18.05.2018. 15:54

Varbūt Valmiera var padalīties ar pieredzi. Diez, viņiem neviens koks nebija jānocērt no mežu zemes... Kaukā slideni šitais viss izskatās.

Atbildēt

Zanīte

18.05.2018. 15:10

Izskatās, ka zaļie komunisti nevienam negrib piešķirt kolhoza zemi!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

18.05.2018. 14:47

»

Uldis

Čekistu midzenis, DP, raustās no jaunās ASV Prezidenta administrācijas, tāpēc neatļausies nelietības pret Dūklava kungu. Vai tev, defektīvais, Kraukļa neizdevusies afēra, bija Latvijas finanšu cerība


Ak tad defektīvais atkal uzradies! Poņas nulle, bet komentāros pirmais čalis ciemā. Nožēlojami! Tādu dīvānā pirdēju dēļ kā Tu esam atpalikuši.

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 23:04

»

Linča tiesu

komunistu cūkām Kučinskim, Dūklavam, Barčai, Brigmanim - visi no ZZS


Kaut kā vēl neesmu manījis Dombrovski šūpojamies striķī, ar izkārtu mēli, lai varētu rīkot Linča tiesu kaut vai Lembergam.
Kad kārsi komunistu cūkas neaizmirsti arī par Vienotības Reiru un Vienotības savulaik bīdītiem premjeru kandidātiem: Riekstiņu un Vaivaru!

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 22:54

»

jaajaa

...kāda starpība, vai tā zeme pieder valstij vai pašvaldībai ?...ja ir kaut mazākā iespēja kaut ko izdarīt, tas ir jādara...un vēl...ja tas nebūtu ukrainis, bet Lidl, piemēram, ātri vien tiktu galā ar mūsu "veiksmes stāstu" veidotājiem...un tiks


Vēl pēdējais Vienotības nelietis nav pakārts par LM un Citadeli, vēl pēdējais to tuvinieks nav deklasēts un vienā gurnautā patriekts no Eiropas, bet nē, atkal kaut kas jādāvina krieviem. Ja valstij ir nevajadzīga meža platība, uz to jāizludina konkurs, bet ne jāuzdāvina taukmūļa, Kraukļa, līdzdalībniekiem, krieviem. Nešaubos, ka atrastos pāris simti latviešu uzņēmēju, kas etniski un emocionāli ir saistīti ar Latviju un nenomuks, ja būs sataisīti nodokļu parādi, kuri arī labprāt attīstītu uzņēmējdarbību Valkas novadā, ja būtu tā iespēja tikt pie uzdāvināta zemesgabala.
Nemaz nerunājot par to, ka Krauklim iecerētā afēra varētu izdoties, bet jau tas vien, ka kāds uzdrīkstējās ko tādu piedāvāt, padara Latviju par Banānu republiku.

Atbildēt

jaajaa

17.05.2018. 22:12

...kāda starpība, vai tā zeme pieder valstij vai pašvaldībai ?...ja ir kaut mazākā iespēja kaut ko izdarīt, tas ir jādara...un vēl...ja tas nebūtu ukrainis, bet Lidl, piemēram, ātri vien tiktu galā ar mūsu "veiksmes stāstu" veidotājiem...un tiks !...:)

Atbildēt

Linča tiesu

17.05.2018. 15:18

komunistu cūkām Kučinskim, Dūklavam, Barčai, Brigmanim - visi no ZZS.

Atbildēt

Ziņās cūka Kučinskis teica,

17.05.2018. 15:04

ka Saeima nemainīs teritorijas plānojumā zemes transformāciju uz darījumu teritoriju, kur paredzēja investēt Valkā.

Tā Saeima un ZZS un MK melo, ka plāno un veicina darbspēka atgriešanos no Vācijas, Anglijas. To sauc par genocīdu. Te mēs to redzam darbībā. Genocīda realizāciju.

Atbildēt

Super!

17.05.2018. 14:59

Diversijas pret LV tautsaimniecību turpinās! Var tikai zīlēt, kāda diversija būs nākošā.

Var likt likmes.

Kmunistu cūkas Kučinskis, Barča, Dūklavs, Lembergs, Brigmanis.

Atbildēt

Liliana

17.05.2018. 13:51

Lai komentētu,vajag dokumentus,bet to nav....

Atbildēt

kārtējā lumpeņaktualitāte

17.05.2018. 13:14

prasta zirnekļu plūkšanās ap pussprāgušu sūdumušu.

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 12:38

»

icggk

Kur tagad ir visvarenā Drošības policija, neaizturēs Dūklavu par valsts finanšu graušanu? Pretīgie suņi aiztiek tikai tautu, bet saviem saimniekiem rokā nekož


Čekistu midzenis, DP, raustās no jaunās ASV Prezidenta administrācijas, tāpēc neatļausies nelietības pret Dūklava kungu. Vai tev, defektīvais, Kraukļa neizdevusies afēra, bija Latvijas finanšu cerība?

Atbildēt

zemnieces znots

17.05.2018. 11:58

viens par visiem, un visi par vienu!

Atbildēt

icggk

17.05.2018. 11:37

Kur tagad ir visvarenā Drošības policija, neaizturēs Dūklavu par valsts finanšu graušanu? Pretīgie suņi aiztiek tikai tautu, bet saviem saimniekiem rokā nekož.

Atbildēt

starp citu

17.05.2018. 11:25

Varbūt PIETIEK var uzrakstīt - cik 10 tus ha valsts meža viņi ir ieplānojuši izcirst? Tādā veidā to nepieļauj neviens likums. Turklāt - nezinu nevienu ukraiņu "biznesu", kur nebūtu 10 shēmas apakšā. Un - industriālais parks, kur ir tikai viens uzņēmējs????????

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 11:01

»

Tam it kā>>> Armands Vents

Pirms pusgada ieliku sludinājumu par Valkas dzīvokļa pārdošanu- interese bija lielāka nekā Rīgā. Izdevās pardot 2 dienu laikā- tātad Valka attīstās! Ja vēl saskaitītu, cik pa vidu zvanīja un vēlējās īrēt, tad jāsaka, ka velti Valku noniecina


Vai tu, plānprātiņ, pats lasi, ko esi uzrakstījis? Kāda Valkas noniecināšana? Ja vien neesi Latvijas ienaidnieks, Kraukļa radinieks, vei zilais draudziņš, nebūtu loģiski fanot par kārtējo afēru. Ja ir lieks meža gabals, tad uz to var izsludināt konkursu, bet nevis uzdāvināt kādiem krieviem.

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 10:56

Mums jau ir bēdīga pieredze ar "ukraiņu investoriem", kad Vienotības morālie kropļi un fekāliju stumdītāji, Krimas čekistu firmai bez maksas atdeva LM. Zatlera uzraugs, krievu bandīts un čekists, Meļņiks, arī "ukrainis".
Man patiess prieks, ka Dūklava kungs nepiedalās taukmūļa Kraukļa afērā, kas iznīcinātu mūsu mežu un nodrošinātu privilēģijas kārtējai Latvijai uzsūtītai firmai, ka pievienotos nodokļu parādniekiem desmitiem miljonu apmērā.

Atbildēt

Satversme

17.05.2018. 09:40

Vectētiņam laiks pensijā , jo valsts taču maksā par to, lai vecie onkuļi un tantes atpūstos un nemaisītos pa kajām jaunajiem un izglītotajiem.

Atbildēt

Tam it kā>>> Armands Vents

17.05.2018. 09:37

»

Armands Vents

Nu beidziet - kādi miljoni...nu neies cilvēki uz Valku ne dzīvot, ne strādāt...industriālais parks kādam murgainos sapņos sarēgojies


Pirms pusgada ieliku sludinājumu par Valkas dzīvokļa pārdošanu- interese bija lielāka nekā Rīgā. Izdevās pardot 2 dienu laikā- tātad Valka attīstās! Ja vēl saskaitītu, cik pa vidu zvanīja un vēlējās īrēt, tad jāsaka, ka velti Valku noniecina!

Atbildēt

Par Valku!!!

17.05.2018. 09:33

Dūklavs laikam vēlas panākt straujāku attālāko pilsētu izmiršanu. Valkai visiem spēkiem dodams atbalsts, nevis liekami šķēršļi. Cik gan briesmīgi, ka pie mums vara dažkārt tiek dota nevis mūsdienīgi un laikmetīgi domājošiem, bet gan stagnātiem.

Atbildēt

lauķis

17.05.2018. 09:32

Ļimončiku jau sen vajadzēja ar kājas spērienu pa mīkstumu patriekt no politiskās skatuves.

Atbildēt

Brūža taktika

17.05.2018. 09:25

Tādi postpadomju cilvēki necieš, ka kāds par viņiem gudrāks , veiksmīgāks, izglītotāks, tāpēc traucē tiem, kuri šodien nāk ar radošām idejām, plāniem un nākotnes perspektīvām .

Atbildēt

Bomgo

17.05.2018. 08:55

Lielpiržu vajadzībām neviens likums nebūtu šķērslis. Re kā Šlesers iekārtojās Jūrmalas kapu zonas priedēs. Un viņš nav vienīgais. Sanāk, ka Krauklis ir mazpirdis. Vai arī viņ# aizskar lielākā pirža intereses.

Atbildēt

Armands Vents

17.05.2018. 08:13

Nu beidziet - kādi miljoni...nu neies cilvēki uz Valku ne dzīvot, ne strādāt...industriālais parks kādam murgainos sapņos sarēgojies...

Atbildēt

'baznīca' gaida 20 %

17.05.2018. 07:12

...............

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...