Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

07.05.2016. 02:09

»

tu nesaproti lietas butibu

asv organizetajai ,,neatkarigajai latvijas bankai,, ar likumu ir aizliegts finanset latvijas tautsaimniecibu,tapec mulkiem jau 25 gadus sai asv kolonija stasta par mistisku investoru meklesanu un piesaisti


Ja ir interese un papēta šo tēmu dziļāk, tad noteikti atklāsies, ka Latvija nav vienīgā valsts, kuras centrālās bankas darbība ir ierobežota ar kādu likuma pantu. Taču visbiežāk sastopamais valsts ekonomiskās izaugsmes un kontroles mehānisms atrodas šīs pašas valsts konstitūcijā. Tas tā, lai nevarētu atcelt.

Atbildēt

emīls1

22.04.2016. 17:34

Sociologi-Zināms , ka kopējie okupācijas un genocīdā pret latvieshu tautu Krievijas pārmantotai varai ir jāatmaksā latvieshu tautai 700 miljari eiro/ procenit aug.../ vienlaicīgi veicot pieņemto 1996.g.LR Likumu "Par Latvijas deokupāciju—kolonistus taču jau 25 gadus gaida Lielā Māte ar -Maizi un sāli...kā nekā savējie ...un būs laimīgi...kā katrs normāls cilvēks savā zemē...(tree)

Atbildēt

urciks

20.04.2016. 10:06

»

Lauķis

Viss Latvijā ir tieši tā, ja vēl ne sliktāk...


Problēma ir tur, ka neviens nevēlas pieņemt lēmumu par šī grausta nojaukšanu, jo vienmēr kāds pēc tam varēs sacelt troksni un publiski apstrīdēt šo lēmumu. Un tad jau neviens neaizstāvēs.

Atbildēt

urciks

20.04.2016. 10:04

»

Lindai

1.latviesi diemzel nav spejigi vadit razosanu.vesturiski razosanu Latvijas pilsetas organizeja un uztureja vaciesi,krievi un ebreji.latviesi bija laukstradnieki.musdienas klasisks piemers ir skele ,kurs nozaga maizes ceptuves un ,,latvijas balzamu,, bet pats nevelejas but ne direktors ,ne ipasnieks ...


Protams, protams. Vai tad valsts elektrotehnisko fabriku (VEF)neuzcēla latvieši? Armijas ekonomisko veikalu (Universālveikals Centrs? Ķuzes konditorejas fabrika? Kurš tavuprāt uzcēla Ziemeļblāzmas kultūras namu? Vai tik ne latvietis Augusts Dombrovskis...Un kuri gan visu laiku izgudro jaunus produktus? Vai tik ne latvieši? Tā ka nevajag te vaimanāt par latviešiem.

Atbildēt

urciks

20.04.2016. 09:48

»

patriots

Linda, paldies, ka detalizēti atspoguļojat visas nebūšanas. Bet ko darīt? Birokrātija pati sevi nelikvidēs, vai jārīko atkal protesta demonstrācijas , vai mītiņi, bet turpināties tā nedrīkst


Ko darīt? Jāiet politikā. Birokrātiju var izmainīt tikai no ārpuses - birokrātijas vadībā nonākot cilvēkiem ar citiem uzstādījumiem. Pašvaldībās tam ir domātas pašvaldību vēlēšanas, valstī Saeimas. Pie tam pašiem ir jādibina jauns politiskais spēks, lai varētu abstrahēties no līdzšinējā nacionālā dalījuma. Uzņēmējdarbības vide Latvijā mums ir viena neatkarīgi no tautībām.

Atbildēt

Joker

19.04.2016. 07:15

šī ir oficiāla VDI rekomendācija visiem Latvijas lielveikaliem.
Pilnīgi skaids/uzskatāms piemērs:
Lielveikala X darbinieks strādā kasē un mēneša laikā rodas vairāku tūkstošu liels iztrūkums -jeb kasieris vnk sazogās naudu... par šo rīcību veikala darbinieks tiek aizrotēts uz alkohola nodaļu un protams par trūkstošo naudas daļu vienojas kopā ar veikala vadītāju notriekt pirtī ar meitenēm atmaksāt atpakaļ kasē.:)

Atbildēt

patriots

13.04.2016. 22:35

Linda, paldies, ka detalizēti atspoguļojat visas nebūšanas. Bet ko darīt? Birokrātija pati sevi nelikvidēs, vai jārīko atkal protesta demonstrācijas , vai mītiņi, bet turpināties tā nedrīkst,

Atbildēt

Norķis

13.04.2016. 21:05

»

canny

lai izdariitu attieciigus secinaajumus par latvijas valsts oficaalo politiku eedinaashanas jomaa, man pietika ar seerijaam par bistro "frics". viss bija kaa uz delnas...


Tas arī bija •aizliegtā paņēmiena• vienīgais pareizais sižets,bet aplauza radziņus un tagad tikai lej ūdeni un uzmanās,lai nebūtu par karstu.

Atbildēt

13.04.2016. 08:19

»

Ilze

Ui, ja taisnība, tad ļoti sāpīgi. Bet par to, ka negodprātīgos rotēs un Pētersone vēl sēž amatā - apbrīnoju šos bezkauņas


Pētersone ir savējā no Astoņkāja, jo jau divus gadus amatā astoņķājo, citu vietā nedrīkst, aizrotēs vēl tādus, kas nav savējie.

Aktrise, kas spēj piemēroties jaunām prasībām, ko izvirza PB, pētot aizdevuma iespējas LV par 300 000 euro, tagad aizdos 1.3 miljardus.

Žurnālistiem no LTV1 un Ir saskaņā ar valsts noslēpumu bija pasūtījums no Vienotības, lai rosina it ka VID nesmukumu celšanu gaismā, lai PB pētniekiem parādītu, ka LV dara iespējamo, lai palielinatu ieņēmumus, kādēļ drīkst saņemt PB aizdevumu.

Atbildēt

Man arī

12.04.2016. 20:22

uzņēmums - uzrēķins - ārzemes.
Tagad esmu Vācijā un iet tīri labi ar savu uzņēmumu.

Atbildēt

Ilze

12.04.2016. 19:33

»

ilvars

Radiju 500 darbavietas,atremontejot vecas kutis un uz Laukiem atvilinot Rigas uznemejus,sanemu auditu un 500t uzrekinu,4gadi tiesajos un uz 80t nolaida,tagad Arzemes


Ui, ja taisnība, tad ļoti sāpīgi. Bet par to, ka negodprātīgos rotēs un Pētersone vēl sēž amatā - apbrīnoju šos bezkauņas.

Atbildēt

nekas persONīgs

12.04.2016. 14:13

»

labāk paliec kur biji

No atejas sienu apķēpāšanas uz internetu esi tagad pārmeties


nu bet piebremzē doch klabekli - ja tu/autors gribi ko pateikt, veic sakarīgu domgājienu... te viss tā pavirši apgrābsīts!

Atbildēt

Niknais

12.04.2016. 13:46

Nav vairs ilgi jāgaida kad Latvijā sāks dibināt tādas partijas kuru nosaukums būs piemēram - "Korupcijas legalizācijas partija"

Atbildēt

canny

12.04.2016. 12:57

lai izdariitu attieciigus secinaajumus par latvijas valsts oficaalo politiku eedinaashanas jomaa, man pietika ar seerijaam par bistro "frics". viss bija kaa uz delnas.
latvijaa labaak kraameeties ar kooksni, akmenjiem, bet paartikas aprite ir samudzinaata liidz nejeegai.
kaa arii, latvija nav draudziga valsts investiicijaam. un tuliti jau kljuus par nedraudziigu arii dziivoshanai, ar visiem tiem nin utt. valdiiba burtiski spiezh laukaa iedziivotaajumus.
pienaaks diena, kad latvija aparveertiisies par korupcijas un nabadziibas sagrauztu kloaaku, taalu nav jaagaida.

Atbildēt

Troll

12.04.2016. 12:52

To visu rada Satversmē ieprogrammētā "parlamentārā demokrātija", kas savienota ar pašlaik Eiropā modē esošo radikālo liberālismu.

Neviens ne par ko neatbild, - jo vairāk naudas, jo vairāk brīvības. Valsts amatos nav līdzsvara starp PIENĀKUMIEM, TIESĪBĀM un ATBILDĪBU, kas ir ikviena darba veikšanas pamatnosacījums. Bet valdība un Saeima neko mainīt negrib.

Atbildēt

labāk paliec kur biji

12.04.2016. 11:43

»

nekas persONīgs

vispārēji ķekselējumi piezīmblociņā


No atejas sienu apķēpāšanas uz internetu esi tagad pārmeties?

Atbildēt

nekas persONīgs

12.04.2016. 10:56

vispārēji ķekselējumi piezīmblociņā

Atbildēt

Andis

12.04.2016. 09:58

Linda, paldies par tēmas aktualizāciju...... Super, ka kāds vēl vispār par to runā. Lai Tev veicās un PIETIEK spēka turpināt iesākto. Kas attiecās uz bezpreģelu, tas ir tāpat, kā ar antibiotikām, ja pa daudz tās lieto, tad organisms pielāgojās un vairs nereaģē, kā vajadzētu un gribētos.Ar bezpreģelu ir jācīnās, jo vairāk cīnītāju, jo mazāks bezpreģels. vismaz tā vajadzētu būt.....

Atbildēt

Mantrausis

12.04.2016. 06:41

Drīz, cik noprotams, šādi raksti būs valstiski "bīstami", jo graus sistēmas pamatus. :) :) :)
Būtībā – rakstam ir maza jēga, je neseko darbi. Un nesekos! Bistro "Frics", VID, vilcieni, metalurgi... Nez, vai šķērslis ir likumi vai saprāts, bet ik notikums, ir apstiprinājums, ka problēmas nav tikai laukuma kreisajā pusē. Piemēram, ja ministre runā par nodokļu sistēmas maiņu un izstrādi "no jauna", vai no jauna tiks izskatīti ari tēriņi? Pie tam – ļoti rūpīgi... Cik naudas aiziet nevaadzigām darbībām, PAT, ja tās paredz likums? Privātpersonas pašu iniciatīvas dēļ var darīt visu, ko vēlas. Valsts sistēmas darbiniekiem būtu dzelžaini jāpamato katra darbība. Un nevis ar likumu, bet – ieguvumu mums visiem. Vai tā būs? :)

Atbildēt

Mario

12.04.2016. 02:13

»

gh

Igaunijas fenomens ir Loti vienkars-brunogles , nevis krievijas gaze, izglabj viniem 2 miljardus gada


Precizāk - slāneklis saucās. Siltumam un elektrībai mazāks pvn piedevām.. Bwz ibio komponentēm.. Nav tik alkatīgi..

Atbildēt

ANO dati par Igauniju

11.04.2016. 22:52

»

Igaunis

Nava korekti igauniju salidzinat ar bananu republiku


kas tad tik labs ir tai Igaunija?var but vienigi ,tas ka igaunu ierednus par pastradatajiem noziegumiem un zagsanu liek cietuma atskiriba no latvijas .Igaunija tapat ka latvija un lietuva iedzivotaju skaits samazinas nepartraukti ,kops 1990 gada.

Atbildēt

tu nesaproti lietas butibu

11.04.2016. 22:47

»

inspektors

Kamer Riga ir pie varas SC , nesam sanemusi no domes nevienu pozitivu atbildi uz musu iesniegumiem. Parasta atbilde vienmer ir-sudziet tiesa ,ko ari daram . Tapec jau normali investori no Rietumiem tiek speciali nelaisti Riga


asv organizetajai ,,neatkarigajai latvijas bankai,, ar likumu ir aizliegts finanset latvijas tautsaimniecibu,tapec mulkiem jau 25 gadus sai asv kolonija stasta par mistisku investoru meklesanu un piesaisti !

Atbildēt

Lauķis

11.04.2016. 22:47

Viss Latvijā ir tieši tā, ja vēl ne sliktāk.
Man Rīgas būvvaldē vairāk kā pusgada laikā, no 05.10.2015. nevar izsniegt akceptu viena veca, funkcionāli nevajadzīga, bīstama apkārtējiem mūra žoga nojaukšanai. Kāda šeit runa var būt par atbalstu biznesu? Tāda veida lieta bija atrisināma dažu stundu laikā, tā, kā tas biznesa vidē pienākas risināt. Raudāt te gribas, kad Saeimā kungi runā par biznesa atbalstīšanu, viņi vienkārši nesaprot cik tālu šīs runas atrodas no reālās darīšanas.

Atbildēt

Lindai

11.04.2016. 22:37

3.tadi subjekti ka maris gailis dzemdeja latviesu ieredniecibas 8kaji ,bet dombrovskis to noveda lidz pilnibai.vid babam ir dotas tiesibas jebkadu razosanas uzsaksanu likvidet jau pasa iedigli,pamatojoties uz katkadiem pastalnieku piemtiem,,likumiem,,.korumpeti ieredni-latviesi,valsts pasutijums par otkatiem,represivo organu nodarbosanas ar reketu un jumtosanu ,nu un siks servisu piedavajums,ta ari ir ta mulku zemes ,,uznemejdarbiba,,.

Atbildēt

Lindai

11.04.2016. 22:32

1.latviesi diemzel nav spejigi vadit razosanu.vesturiski razosanu Latvijas pilsetas organizeja un uztureja vaciesi,krievi un ebreji.latviesi bija laukstradnieki.musdienas klasisks piemers ir skele ,kurs nozaga maizes ceptuves un ,,latvijas balzamu,, bet pats nevelejas but ne direktors ,ne ipasnieks ne razotajs.
2.,,dzordztaunas universitates profesori-latviesi,pseidoekanomisti-analfabeti,, iestastija pastalniekiem neonacistiem,ka razosana latvija ir jalikvide un tad krievi aizbrauksot.saka ar marsieti,kuram par ,,padomnieku ,,uzmetas kaut kads rubess.lai sagrautu razosanu latvija asv so procesu aktivi atbalstija,sodien mes redzam rezultatus no rubesa meitu,, menedzeru ,,darbibas.

Atbildēt

Vaaai!

11.04.2016. 22:17

Kur kodīgi un inteliģenti izteicās...

Atbildēt

hm

11.04.2016. 20:31

Birokrātija rada birokrātiju un šai dubultajai birokrātijai vajadzīgs darbs! Un ja darba nav, tas jāizdomā. Paraksti, pārbaudes, atskaites ... kā bez tām birokrātija izdzīvos?
Birokrāti taču visu perfekti pārzina no A -Z! Kā sabiedrība eksistēs, ja nebūs birokrātijas? Ar to pašu brīdi cilvēce nonāks ... ellē. Apmēram tāda ir ierindas birokrāta standarta dzīves izpratne.
Jāapbēdina gan , ka mūsu valstī birokrāti sēž ne tikai VID, bet arī visās pārējās valsts un pašvaldību institūcijās. Kam pateicoties parastais pilsonis tiek ieslodzīts un cieši turēts likumu būrī. Bet pavadiņa, birokrātijai par prieku, katru gadu sarūk un sarūk. Brīvība, piespiedu brīvība ... vai nav vienalga?

Atbildēt

w

11.04.2016. 20:06

..ak,šie paraksti.. man arī ir šīs parakstu dienas bezjēdzígos, nevienam nevajadzígos papíru kalnos, kuru esamíba absolúti neuzlabo ražošanas procesu, nodokļu nomaksu, vai ko citādi.
Liekas, ka kāda ārpasaules civilizacija sacer normatīvos aktus, n- tos labojumus- lai tikai bútu jāraksta kārtējie papíríši, kuri nevienam nav vajadzígi, nekad neievieš kādu skaidríbu pasiem uzņēmuma iekšienē- taču - skaties- atkal jauna lieta jāapraksta, jādokumentē u.t.t. Šo birokratisko papíru kalnu ražošanas pieprasíšana ir kaitniecība uznēmējdarbībai , taču ierēdniecība, lai pierādítu savu nepieciešamību tikai ģenerē un ģenerē jaunas, absurdas prasíbas. Pašsaglabāšanās instinkts, kurš tiek aizsegts ar pasaku par kārtības un uzraudzības nodrošināšanu. Un tad- kad VID kontrole- tad ir "jautri" mazam uzņēmējam( priekš sarežģitākām struktūrām saprašana par isu un arī bail- ko priekšnieks teiks, varbút tur ir ípašas attiecíbas)spēj tikai papírkalnus atrādít. Un skatās svarigām sejām tos parakstus, rokas cauri simtiem lapu, lai atrastu vienu izlaisto. Tai pašā laikā pat neiedomājas paprasít, kāds tad jzskatās tās personas paraksts, kaut gan- taisnības labad- mums, visiem parakstítājiem tas ir vienāds kļuvis - kaut kāds ķeksis. Reiz mazliet padiskutēju par vienu papíríti, kuru vid insp. pieprasīja, tas bija regulārs izraksts no kases čeka, sagrāmatots, parakstíts- iejautājos- a ' kāda viņaprāt ir jēga šadai trulai datu pārakstísanai- jo - tik un tā - bez Z- atsk., no kuras tas tiek norakstíts, tai infai nav nekādas nozīmes. Atbilde- tā prasot normatīvi. Kur tas papírelis tiek izmantots- ja Z-atsk. viss ir kompakti, kāda ir situācija- kad ší papíreļa informācija ir bútiska. Atbildes nebija- vajag un viss.

Atbildēt

Igaunis

11.04.2016. 18:35

Nava korekti igauniju salidzinat ar bananu republiku.

Atbildēt

as

11.04.2016. 17:50

Nezinu par to uzņēmēju pilnīgi neko,bet draugi stāsta kko dikti līdzīgu.Vēl arī ļoti uzrunāja viens radio raidījums,ja nemaldos sestdien kur Augulis ar "Zebras" Timrotu runājās un Augulis minēja faktu ,ka Igauņos ir par miljonu mazāk cilvēku,bet par miljardu lielāks budžets, kā mums.Nu var kāds paskaidrot?Nu neražo tak viņi ieročus un naftas ar šiem nav?

Atbildēt

ezis

11.04.2016. 16:44

visa šitā hujņa pastāvēs tik ilgi, kāmēr nebūs likvidēts korupcijas astoņkājis valsts pārvaldē! negodīgo vid darbinieku rotācija ir uzskatāmākais piemērs, ka astoņkājis tiešām pastāv, jo pats sev taču tas nevienu taustekli nost negriezīs! un ievērojiet, maina krimināllikumu, bet sankcijas taisās piemērot ne jau pret korupcijas gadījumiem bet pret vārda brīvību! Lato Lapsa pareizi saka - fašistiska valstele!

Atbildēt

uzņēmējs

11.04.2016. 16:16

Jā . Beidzot es arī laikam celšos prom uz Igauniju . Šinī zagļu un korumpantu valstī strādāt NAV VAIRS IESPĒJAMS . Starp citu , leiši no igauņiem daudz neatpaliek , tā ka ir varianti.

Atbildēt

11.04.2016. 16:03

Pasakiet man, lūdzu, tad kāds ir pārkāpums, kuram tiek piemērots minimālais sods? Vai tas, ka mēs vēl elpojam?

Ir formāls sods par pārkāpumu kā tādu un ir sods par pārkāpumu ar nodarīto zaudējumu. Nevienu no iestādes neinteresē viens vai otrs fakts par soda iespējamību, bet gan iestādes spēja iekasēt soda naudu. Un tikai.

Viss raiti uzrakstīts tīrā latviešu valodā.

Man vislabāk patika tā pateikšanās komentētājiem.:)

Atbildēt

inspektors

11.04.2016. 16:03

Kamer Riga ir pie varas SC , nesam sanemusi no domes nevienu pozitivu atbildi uz musu iesniegumiem. Parasta atbilde vienmer ir-sudziet tiesa ,ko ari daram . Tapec jau normali investori no Rietumiem tiek speciali nelaisti Riga.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...