Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

līdzjūtība

23.11.2015. 18:23

»

viss ir saistits

brinos, ka autors to nesaprot. Daudzas reizes slepkavas sanem navi pastarpinati, jeb netiesi. Tapec mes neraudajam par Krievijas lidmasinu, jo Krievija notrieca Singapuras lidmasinu. Viss ir saistits , autor. Nevar atraut vienu faktu no otra. Tad jau driz sanaks, ka raudasim par slepkavam un izvarotajiem...


Kādā sabiedrībā ir jādzīvo, lai cilvēkam veidotos tik sagrozīts pasaules uzskats. Arī šis jūsu prāta murgs ar kaut ko sasaistīsies jūsu paša dzīvē...tāpēc izsaku Jums līdzjūtību jau laicīgi...

Atbildēt

haralds

22.11.2015. 22:42

manas pārdomas pēc melnās piektdienas Parīzē 1-kāršas - nevajag mums "bēgļus" Latvijā.
Lēnuma un vēl daži re†ardi solīja viņus uzņemt. Lēnuma jēgsies ar "bēgļiem"? tādā gadījumā lai uzņemās REĀLU atbildību par "bēgļu" izdarībām! un nav jāgaida, kad "bēgļi" sāks īsteniem kristiešiem ar svētlaimē pārgrieztām acīm un atejis†iem griezt nost galvas vai izgang-bang'ot kristīgo jaunavu skolas audzēknes veselām klasēm. sataisīs "bēgļi" sračku - lai Lēnuma sračku nokopj!
UN - lai Par†eigeno$$es poli†iķi - depu†ā†i, kuri atbalsta "bēgļu" uzņemšanu, apdomā, vai elek†orā†s viņus Saeimas ārkārtas vēlēšanās neizslēgs no kopgalda!

Atbildēt

hmm

20.11.2015. 11:44

Autora velejums, lai butu gudraki, protams, ir labs, bet ta ir velme, kas nekad nebus reala.

Tagad, esosa realitate ir kars un verdziba - atzistat to vai ne.

Ietekmet to nevar, tapec jaizvelas puses.

Atbildēt

A.K.

19.11.2015. 23:57

»

Haris.

Pateicos autoram par izcilo rakstu un gaidīšu turpinājumu par šādām,ļoti aktuālām,tēmām


Skarbi, bet raksts izrādījās pravietisks - nākošajā dienā pēc uzrakstīšanas tīklā paŗādījās informācija, ka:
1.Parīzē tiek pagarināts ārkārtas stāvoklis uz 3 mēnešiem (domājiet par blaknēm, kas attiecas uz iedzīvotājiem)
2.Tiek paziņots par kara pastiprināšanu
3.Notiek lielvalstu līderu tikšanās (paturiet prātā vispasaules vadību un Zemi kā vienu lielu koncentrācijas nometni)
4.Pats interesantākais - tiek paziņots par nepieciešamību mainīt Francijas konstitūciju.
(Tiek veidota policejiskas pasaules likumiskā bāze) Izmaiņām vajadzētu būt stipri interesantām un daudznozīmīgām...

Atbildēt

Visādi var sanākt

19.11.2015. 12:50

»

viedoklis

Ja saksim raudat par ikvienu uz pasaules, tad asaru nepietiks un klusim slimi no raudasanas un pat nebus laika stradat, jo visu laiku bus jaraud. Mums nav jaraud par visiem un visu. Punkts


Vērojot notikumu gaitu pasaulē, iespēja, ka kādam būs jāizlemj, raudāt par Tavu nāvi vai nē, ar katru dienu kļust arvien lielāka.

Atbildēt

Haris.

19.11.2015. 09:50

Pateicos autoram par izcilo rakstu un gaidīšu turpinājumu par šādām,ļoti aktuālām,tēmām.

Atbildēt

viedoklis

18.11.2015. 23:18

Ja saksim raudat par ikvienu uz pasaules, tad asaru nepietiks un klusim slimi no raudasanas un pat nebus laika stradat, jo visu laiku bus jaraud. Mums nav jaraud par visiem un visu. Punkts.

Atbildēt

Fēlis

18.11.2015. 18:16

»

nu nu

atkal Tvaika ielas pacients,kā no tabakdūzes


Tabakdozes, krieviņ, tabakdozes.

Atbildēt

Fēlis

18.11.2015. 18:15

Ak jā! Skumt par impēriskajiem krieviem, pēc tā, ko viņi te ir darījušies pēdējos 300- 500 gadus būtu vienkārši mazohisms. Tā pat, kā par vāciešiem. Nu vjag taču stingrāku mugurkaulu!

Atbildēt

Fēlis

18.11.2015. 18:04

A varbūt ir pienācis laiks saprast, ka gulbji ir vērtīgāki par odiem, jo var atstāt daudz mazāk pēcnācēju? Eiropietim, kurš ,,melnu muti" raudamies, spēj pacelt 1-2 bērnus, pēcnācēja nāve sāp daudz vairāk, kā muslimu konveijera produkta zaudējums, ņemot to līdzi nāvējoši bīstamā ceļojumā gumijas laivā, lai tad ar sīci taranētu visas iespējamās rindas un pūļus. Irānas- Irākas karā viņi savus bērnus apsēja ar sprāgstvielām un sūtīja spridzināt pretiniekus. Vai eiropieša prātam tas ir aptverami un viņš kādreiz to darītu? Vai ar vien domā, ka dzīvībām ir vienāda vērtība? Un beidz pīt iekšā Dievu! Tā kā jau vajadzēja pietikt ar GOTT MIT UNS!

Atbildēt

tikai viens iemesls

18.11.2015. 16:52

katrai kulturai ir jadzivo savaa zeme. Eiropai butu pilnibaa jaaizsledz robezas, nepienemot nevienu migrantu no arpuses, nevienu. Un visi karaspeki jaizvac no citam valstim, Afganistanas, Arabu valstim utt. Lai vini apsit viens otru bez Rietumu iejauksans. Jo vini ir galigi sapinusies savaa religijaa, tad lai pasi to atpin. Un tad butu mums miers. Lausim viniem dzivot kaa vini grib, un mums vinus nevajag. Bet viena lieta, ir ka vini nemitigi brec - paligaa, paligaa, naciet mus aizstavet. Ja nenak, Rietumi ir slikti. Ja nak, ari slikti. Neiejaukties svesas kulturas, pat ja vini kliedz SOS, jo izglabtie sariko teroru aktus Rietumos. Vini nav pateicigi par to, ka dzivo labakos apstaklos. Tatad nevienu begli nekad nenemt Eiropaa.

Atbildēt

viss ir saistits

18.11.2015. 16:43

brinos, ka autors to nesaprot. Daudzas reizes slepkavas sanem navi pastarpinati, jeb netiesi. Tapec mes neraudajam par Krievijas lidmasinu, jo Krievija notrieca Singapuras lidmasinu. Viss ir saistits , autor. Nevar atraut vienu faktu no otra. Tad jau driz sanaks, ka raudasim par slepkavam un izvarotajiem.

Atbildēt

pieradijums

18.11.2015. 16:39

ka naave visiem nesap vienadi, jo ja nogalina cilvekus kaut kadas religijas del, tad naves nesap vienadi. Ja sapetu, tad nenogalinatu. Ja belgu musulmana spridzinataja Parizee maate pasaka, ka vins jau negribeja cilvekus nogalinat, vins tikai gribeja izdarit pasnavibu, apkaris sev spridzeklu jostu apkart devies uz Parizi, tad sada maate, piedodiet ir maita un absoluta tumsona, nav brinums, ka sadaa gimenee ari izaug debils terorists.

Atbildēt

derdz

18.11.2015. 12:45

Tiesa.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

18.11.2015. 12:35

Jūs taču nedomājat ka mērkaķi izplānoja un organizēja šos teroaktus? Izpildīšanai protams mērkaķiem ir piemērotakā loma.

Un atkal viņi atrod teroristu pases. Bumba saplēs gabalos cilveku bet redz pase ir neiznīcināma. Tapat kā 11. septembrī atrada terorista pasi kura "izdzīvoja" pēc lidmašīnas ietriekšanās tornī un nokrita uz ielas. Iepriekšeja epizodē terorists "aizmirsa" vadītaja apliecību mašīnā. Nē nu varbūt viņi tiešām ir tik dumji, ka uz lietu iet ar dokumentiem kabatā.

Un jā, vai jūs pamanījāt, katru reizi notiek sakritība, kad tiek rīkotas terorosima novērsanas mācības teroraktu dienā. Tā tas bija 11. septembrī ta tas bija londonas teroraktos ta tas ir arī šoreiz.

Piemēram londonā mācības tika organizētas tieši tajās vieta kur notika teorakti, organizētājs TV pat par to pasmējās kā tas ta brīnumainā kārtā sakrita. Šeit no 7:40
https://www.youtube.com/watch?v=R7PQG5weeHk

Protams nevajadzētu to visu uztvert kā kautkādu patiesību. Paturēt galva turpmākajām epizodēm gan noderētu
https://youtu.be/OXavIbOQnZw

Atbildēt

Andris Upenieks

18.11.2015. 11:54

Izcils raksts. PATIESĪBA, kura naida kurinātājiem un varas kārīgajiem var būt dziļi nepatīkama.
Pats gribēju rakstīt par to pašu, bet te jau labāk nepateikt.

Atbildēt

Superborr

18.11.2015. 11:18

Naktī uz 16. novembri vismaz ap 20 Francijas kara lidmašīnas bombardēja dzīvojamos kvartālus Sīrijas pilsētā Rakkā. Bojāgājušo skaits nav precizēts, tomēr ir pieejams video, kurā tādi ir redzami. Ja autors te runā par kādām vispārcilvēciskajām veērtībām, varbūt par to arī derēja pasērot? Jeb otrā variantā - atzīt, ka cilvēki ir tikai mūsējie, bet visi pārējie - puscilvēki, kuru dzīvības nav neko vērtas.

Atbildēt

18.11.2015. 11:13

»

to 18.11.2015. 00:25

Ko tu tur esi samurgojis


Tev tak, muļķi, viss viens, kad esi beigts, vai mirsti, vai nomirsi, jo nevari palikt dzīvs. ES - trīcekļi un ratiņstūmēji.

Atbildēt

lauķis

18.11.2015. 10:55

Paldies!
Ļoti korekti un sakarīgi.

Atbildēt

Eduards Lunis

18.11.2015. 10:29

--Reti sakarīgs raksts! Paldies !
Varēja arī Latvijas ,,skaldi un valdi,,politikas īstenotājus pacelt gaismā!

Atbildēt

Praatniex

18.11.2015. 10:16

Garā penterējuma autors pats ir aizdomējies, KĀPĒC attieksme pret krievu lidmašīnas katastrofu ir savādāka kā skatījums uz Francijā notikušo? Tam tiešām nav iemesla? Ja 80% iedzīvotāju atbalsta sava fīrera noziegumus, varbūt šī apstulbinātā varza ir pelnījusi ne tikai to?

Atbildēt

18.11.2015. 02:21

»

to 18.11.2015. 00:25

Ko tu tur esi samurgojis


nevajag ņemt galvā- slims paliek slims, ko padarīsi..

Atbildēt

Autoram

18.11.2015. 01:59

Paldies par rakstu.

Atbildēt

to 18.11.2015. 00:25

18.11.2015. 01:54

Ko tu tur esi samurgojis?

Atbildēt

18.11.2015. 00:25

Kāds stulbums! Histērija. Tiem, kas ir gājuši bojā, ir vienalga, kā tas noticis. Arī man un visiem ir vienalga, ka un kā iesim bojā. Tas ir nenovēršami, neatkarīgi, ko ezotēriski uzskribelē un rādi citiem.

Tikai kari virza cilvēces progresu. Daudzi nomirst tikai no bailēm par domu, ka var iet bojā.Un tas nav slikti.

Ja šos terora aktus organizēja Briselē Putins kā atbildi uz notriekto Krievijas lidmašīnu, tad jāsaka „spasiba tebe Putin i Kadirov”! Cienīga atbilde hibrīdkara apstākļos.

Vai mūs var paglābt Mieti, Rupjmaizkukuļi, Leitiešu jurīši, kas TV raidījumos stāsta, kā no Latvijas nokļūt pie džihādistiem uz Islāma valsti, stāties to rindās, tad neceriet! Visiem LV bijušiem un esošajam prezidentam ir bikes pillas..jo mēs nezinām to stundu un dienu, karojot svešās zemēs..

Visi bijušie un esošais LV prezidents piekopj genocīdu pret latviešu tautu, viņiem bail no savas nopelnītās algas. Arī R.Zīlem un R.Dzintaram. Par to viņi uztraucas, nevis par latviešu tautu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...