Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

līdzjūtība

23.11.2015. 18:23

»

viss ir saistits

brinos, ka autors to nesaprot. Daudzas reizes slepkavas sanem navi pastarpinati, jeb netiesi. Tapec mes neraudajam par Krievijas lidmasinu, jo Krievija notrieca Singapuras lidmasinu. Viss ir saistits , autor. Nevar atraut vienu faktu no otra. Tad jau driz sanaks, ka raudasim par slepkavam un izvarotajiem...


Kādā sabiedrībā ir jādzīvo, lai cilvēkam veidotos tik sagrozīts pasaules uzskats. Arī šis jūsu prāta murgs ar kaut ko sasaistīsies jūsu paša dzīvē...tāpēc izsaku Jums līdzjūtību jau laicīgi...

Atbildēt

haralds

22.11.2015. 22:42

manas pārdomas pēc melnās piektdienas Parīzē 1-kāršas - nevajag mums "bēgļus" Latvijā.
Lēnuma un vēl daži re†ardi solīja viņus uzņemt. Lēnuma jēgsies ar "bēgļiem"? tādā gadījumā lai uzņemās REĀLU atbildību par "bēgļu" izdarībām! un nav jāgaida, kad "bēgļi" sāks īsteniem kristiešiem ar svētlaimē pārgrieztām acīm un atejis†iem griezt nost galvas vai izgang-bang'ot kristīgo jaunavu skolas audzēknes veselām klasēm. sataisīs "bēgļi" sračku - lai Lēnuma sračku nokopj!
UN - lai Par†eigeno$$es poli†iķi - depu†ā†i, kuri atbalsta "bēgļu" uzņemšanu, apdomā, vai elek†orā†s viņus Saeimas ārkārtas vēlēšanās neizslēgs no kopgalda!

Atbildēt

hmm

20.11.2015. 11:44

Autora velejums, lai butu gudraki, protams, ir labs, bet ta ir velme, kas nekad nebus reala.

Tagad, esosa realitate ir kars un verdziba - atzistat to vai ne.

Ietekmet to nevar, tapec jaizvelas puses.

Atbildēt

A.K.

19.11.2015. 23:57

»

Haris.

Pateicos autoram par izcilo rakstu un gaidīšu turpinājumu par šādām,ļoti aktuālām,tēmām


Skarbi, bet raksts izrādījās pravietisks - nākošajā dienā pēc uzrakstīšanas tīklā paŗādījās informācija, ka:
1.Parīzē tiek pagarināts ārkārtas stāvoklis uz 3 mēnešiem (domājiet par blaknēm, kas attiecas uz iedzīvotājiem)
2.Tiek paziņots par kara pastiprināšanu
3.Notiek lielvalstu līderu tikšanās (paturiet prātā vispasaules vadību un Zemi kā vienu lielu koncentrācijas nometni)
4.Pats interesantākais - tiek paziņots par nepieciešamību mainīt Francijas konstitūciju.
(Tiek veidota policejiskas pasaules likumiskā bāze) Izmaiņām vajadzētu būt stipri interesantām un daudznozīmīgām...

Atbildēt

Visādi var sanākt

19.11.2015. 12:50

»

viedoklis

Ja saksim raudat par ikvienu uz pasaules, tad asaru nepietiks un klusim slimi no raudasanas un pat nebus laika stradat, jo visu laiku bus jaraud. Mums nav jaraud par visiem un visu. Punkts


Vērojot notikumu gaitu pasaulē, iespēja, ka kādam būs jāizlemj, raudāt par Tavu nāvi vai nē, ar katru dienu kļust arvien lielāka.

Atbildēt

Haris.

19.11.2015. 09:50

Pateicos autoram par izcilo rakstu un gaidīšu turpinājumu par šādām,ļoti aktuālām,tēmām.

Atbildēt

viedoklis

18.11.2015. 23:18

Ja saksim raudat par ikvienu uz pasaules, tad asaru nepietiks un klusim slimi no raudasanas un pat nebus laika stradat, jo visu laiku bus jaraud. Mums nav jaraud par visiem un visu. Punkts.

Atbildēt

Fēlis

18.11.2015. 18:16

»

nu nu

atkal Tvaika ielas pacients,kā no tabakdūzes


Tabakdozes, krieviņ, tabakdozes.

Atbildēt

Fēlis

18.11.2015. 18:15

Ak jā! Skumt par impēriskajiem krieviem, pēc tā, ko viņi te ir darījušies pēdējos 300- 500 gadus būtu vienkārši mazohisms. Tā pat, kā par vāciešiem. Nu vjag taču stingrāku mugurkaulu!

Atbildēt

Fēlis

18.11.2015. 18:04

A varbūt ir pienācis laiks saprast, ka gulbji ir vērtīgāki par odiem, jo var atstāt daudz mazāk pēcnācēju? Eiropietim, kurš ,,melnu muti" raudamies, spēj pacelt 1-2 bērnus, pēcnācēja nāve sāp daudz vairāk, kā muslimu konveijera produkta zaudējums, ņemot to līdzi nāvējoši bīstamā ceļojumā gumijas laivā, lai tad ar sīci taranētu visas iespējamās rindas un pūļus. Irānas- Irākas karā viņi savus bērnus apsēja ar sprāgstvielām un sūtīja spridzināt pretiniekus. Vai eiropieša prātam tas ir aptverami un viņš kādreiz to darītu? Vai ar vien domā, ka dzīvībām ir vienāda vērtība? Un beidz pīt iekšā Dievu! Tā kā jau vajadzēja pietikt ar GOTT MIT UNS!

Atbildēt

tikai viens iemesls

18.11.2015. 16:52

katrai kulturai ir jadzivo savaa zeme. Eiropai butu pilnibaa jaaizsledz robezas, nepienemot nevienu migrantu no arpuses, nevienu. Un visi karaspeki jaizvac no citam valstim, Afganistanas, Arabu valstim utt. Lai vini apsit viens otru bez Rietumu iejauksans. Jo vini ir galigi sapinusies savaa religijaa, tad lai pasi to atpin. Un tad butu mums miers. Lausim viniem dzivot kaa vini grib, un mums vinus nevajag. Bet viena lieta, ir ka vini nemitigi brec - paligaa, paligaa, naciet mus aizstavet. Ja nenak, Rietumi ir slikti. Ja nak, ari slikti. Neiejaukties svesas kulturas, pat ja vini kliedz SOS, jo izglabtie sariko teroru aktus Rietumos. Vini nav pateicigi par to, ka dzivo labakos apstaklos. Tatad nevienu begli nekad nenemt Eiropaa.

Atbildēt

viss ir saistits

18.11.2015. 16:43

brinos, ka autors to nesaprot. Daudzas reizes slepkavas sanem navi pastarpinati, jeb netiesi. Tapec mes neraudajam par Krievijas lidmasinu, jo Krievija notrieca Singapuras lidmasinu. Viss ir saistits , autor. Nevar atraut vienu faktu no otra. Tad jau driz sanaks, ka raudasim par slepkavam un izvarotajiem.

Atbildēt

pieradijums

18.11.2015. 16:39

ka naave visiem nesap vienadi, jo ja nogalina cilvekus kaut kadas religijas del, tad naves nesap vienadi. Ja sapetu, tad nenogalinatu. Ja belgu musulmana spridzinataja Parizee maate pasaka, ka vins jau negribeja cilvekus nogalinat, vins tikai gribeja izdarit pasnavibu, apkaris sev spridzeklu jostu apkart devies uz Parizi, tad sada maate, piedodiet ir maita un absoluta tumsona, nav brinums, ka sadaa gimenee ari izaug debils terorists.

Atbildēt

derdz

18.11.2015. 12:45

Tiesa.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

18.11.2015. 12:35

Jūs taču nedomājat ka mērkaķi izplānoja un organizēja šos teroaktus? Izpildīšanai protams mērkaķiem ir piemērotakā loma.

Un atkal viņi atrod teroristu pases. Bumba saplēs gabalos cilveku bet redz pase ir neiznīcināma. Tapat kā 11. septembrī atrada terorista pasi kura "izdzīvoja" pēc lidmašīnas ietriekšanās tornī un nokrita uz ielas. Iepriekšeja epizodē terorists "aizmirsa" vadītaja apliecību mašīnā. Nē nu varbūt viņi tiešām ir tik dumji, ka uz lietu iet ar dokumentiem kabatā.

Un jā, vai jūs pamanījāt, katru reizi notiek sakritība, kad tiek rīkotas terorosima novērsanas mācības teroraktu dienā. Tā tas bija 11. septembrī ta tas bija londonas teroraktos ta tas ir arī šoreiz.

Piemēram londonā mācības tika organizētas tieši tajās vieta kur notika teorakti, organizētājs TV pat par to pasmējās kā tas ta brīnumainā kārtā sakrita. Šeit no 7:40
https://www.youtube.com/watch?v=R7PQG5weeHk

Protams nevajadzētu to visu uztvert kā kautkādu patiesību. Paturēt galva turpmākajām epizodēm gan noderētu
https://youtu.be/OXavIbOQnZw

Atbildēt

Andris Upenieks

18.11.2015. 11:54

Izcils raksts. PATIESĪBA, kura naida kurinātājiem un varas kārīgajiem var būt dziļi nepatīkama.
Pats gribēju rakstīt par to pašu, bet te jau labāk nepateikt.

Atbildēt

Superborr

18.11.2015. 11:18

Naktī uz 16. novembri vismaz ap 20 Francijas kara lidmašīnas bombardēja dzīvojamos kvartālus Sīrijas pilsētā Rakkā. Bojāgājušo skaits nav precizēts, tomēr ir pieejams video, kurā tādi ir redzami. Ja autors te runā par kādām vispārcilvēciskajām veērtībām, varbūt par to arī derēja pasērot? Jeb otrā variantā - atzīt, ka cilvēki ir tikai mūsējie, bet visi pārējie - puscilvēki, kuru dzīvības nav neko vērtas.

Atbildēt

18.11.2015. 11:13

»

to 18.11.2015. 00:25

Ko tu tur esi samurgojis


Tev tak, muļķi, viss viens, kad esi beigts, vai mirsti, vai nomirsi, jo nevari palikt dzīvs. ES - trīcekļi un ratiņstūmēji.

Atbildēt

lauķis

18.11.2015. 10:55

Paldies!
Ļoti korekti un sakarīgi.

Atbildēt

Eduards Lunis

18.11.2015. 10:29

--Reti sakarīgs raksts! Paldies !
Varēja arī Latvijas ,,skaldi un valdi,,politikas īstenotājus pacelt gaismā!

Atbildēt

Praatniex

18.11.2015. 10:16

Garā penterējuma autors pats ir aizdomējies, KĀPĒC attieksme pret krievu lidmašīnas katastrofu ir savādāka kā skatījums uz Francijā notikušo? Tam tiešām nav iemesla? Ja 80% iedzīvotāju atbalsta sava fīrera noziegumus, varbūt šī apstulbinātā varza ir pelnījusi ne tikai to?

Atbildēt

18.11.2015. 02:21

»

to 18.11.2015. 00:25

Ko tu tur esi samurgojis


nevajag ņemt galvā- slims paliek slims, ko padarīsi..

Atbildēt

Autoram

18.11.2015. 01:59

Paldies par rakstu.

Atbildēt

to 18.11.2015. 00:25

18.11.2015. 01:54

Ko tu tur esi samurgojis?

Atbildēt

18.11.2015. 00:25

Kāds stulbums! Histērija. Tiem, kas ir gājuši bojā, ir vienalga, kā tas noticis. Arī man un visiem ir vienalga, ka un kā iesim bojā. Tas ir nenovēršami, neatkarīgi, ko ezotēriski uzskribelē un rādi citiem.

Tikai kari virza cilvēces progresu. Daudzi nomirst tikai no bailēm par domu, ka var iet bojā.Un tas nav slikti.

Ja šos terora aktus organizēja Briselē Putins kā atbildi uz notriekto Krievijas lidmašīnu, tad jāsaka „spasiba tebe Putin i Kadirov”! Cienīga atbilde hibrīdkara apstākļos.

Vai mūs var paglābt Mieti, Rupjmaizkukuļi, Leitiešu jurīši, kas TV raidījumos stāsta, kā no Latvijas nokļūt pie džihādistiem uz Islāma valsti, stāties to rindās, tad neceriet! Visiem LV bijušiem un esošajam prezidentam ir bikes pillas..jo mēs nezinām to stundu un dienu, karojot svešās zemēs..

Visi bijušie un esošais LV prezidents piekopj genocīdu pret latviešu tautu, viņiem bail no savas nopelnītās algas. Arī R.Zīlem un R.Dzintaram. Par to viņi uztraucas, nevis par latviešu tautu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...