Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TT

21.11.2019. 00:53

»

nutanugan

slima jenotsuņa murgi


jebkurā vietā atnāk un savu kluci noliek konopore

Atbildēt

Pupa

21.11.2019. 00:48

»

motorhead

Es esmu pilnīgi par klaiņojošu dzīvnieku izķeršanu un nonāvēšanu. Derētu pat kādas prēmijas brīvprātīgajiem. Un tiesības šaut uz jebkuru nepiesietu suni


Bez dakteres Nāves laikam nav neviena diskusija par dzīvniekiem. Ja kādam vajag eitanizēt kādu dzīvnieku, šī ar elkoņiem noteikti pagrūdīs jebkuru malā, lai nopelnītu savus jūdasa grašus.

Atbildēt

A.A

11.06.2019. 09:17

»

motorhead

Es esmu pilnīgi par klaiņojošu dzīvnieku izķeršanu un nonāvēšanu. Derētu pat kādas prēmijas brīvprātīgajiem. Un tiesības šaut uz jebkuru nepiesietu suni


Ejiet un iedzeriet kādu ripiņu, lai nomierinātos. Ceru, ka jums (ar mazo burtu, jo necienu) nav bērnu. Tādiem kā jūs nevajadzētu vairoties.

Atbildēt

Dzīvniekmīle

10.06.2019. 22:25

Es labprāt mēģinātu kā palīdzēt. Esmu jurists, bet, protams, citā lauciņā. Ja joprojām nepieciešama palīdzība, dodiet ziņu!

Atbildēt

motorhead

06.06.2019. 18:08

Es esmu pilnīgi par klaiņojošu dzīvnieku izķeršanu un nonāvēšanu. Derētu pat kādas prēmijas brīvprātīgajiem. Un tiesības šaut uz jebkuru nepiesietu suni.

Atbildēt

sapratu tā

06.06.2019. 11:31

uzrakstījis cilvēks, kuram "sirds pilna", kurš kaismīgi iestājas par līdzcietīgu (pret dzīvniekiem) ideju un acīmredzot ir aktīvi ko darījis, ne tikai rakstījis (mīlu dzīvniekus, bet šīs konkrētās sfēras man nav pazīstamas, atvainojos, ja varbūt visi citi zina gan situāciju, gan autores vārdu, kas man svešs). Jau iepriekš var paredzēt, ka tagad komentāros "divas pretējas puses vārdiem nikni apkaros viena otru".
Bet es par IZKLĀSTU.
Dārgie rakstu autori (un jo īpaši tie, kuri raksta par tiešām svarīgām lietām), kā jūsu rakstu uztvers lasītāji? Pirms līdzjūtīgi izsekot līdzi emocionālajam vēstījumam, man, piemēram, gribētos vienā-divās rindkopās izlasīt "esenci" (kā studiju gados rakstījām: tēzi, un tad viss sīkāk aprakstīts). Ja ieinteresēs, lasīšu, ja nē, nu tad atvainojiet līdz citai reizei... Bet (jā, nepiederu pie tiem neizglītotākajiem) kas? kur? ko darījis/kas noticis? un Kas ir "high-kill patrversmes? Aforisms vai komkrēts nehumāns bizmesa modelis? Kuras mūsu valstī ir/būtu tads high-kill nezin kas? (Es patiešām bieži brīnos, kā cilvēki pirms gariem kaismīgiem rakstiem neieliek Skaidru Tekstu kas kur ko darījis un kas pret ko ir cīnījies.
ar cieņu - parasta lasītāja

Atbildēt

Cilvēkmīlis

06.06.2019. 10:19

kā vienmēr apstiprinās dzīvniekmīļu naids pret cilvēku. Plušķis, redziet, bez actiņas, bet cilvēks celulītaina kantoržurka. Lai auklē kaut 400 brāķētus lopus, nebūs laika ar mēslu rakstiem izrādīties internetā!

Atbildēt

ingūna

06.06.2019. 09:41

Tie, kuri sakās neuztveram raksta būtību, melo.Tie ir tie, kuri par pašvaldību naudām eitanazē desmitiem pusmirušu dzīvnieciņu dienā, tie ir tie, kuri nolamā kaķu vecenes,jo tās par pensijas grašiem paber kādu ēdienu vai mēģina apzināt BIEDRĪBU , nevis patversmi, kad nav izejas, jo zina, ka biedrības cilvēki glābs, vedīs, brauks, ārstēs un maksās, nevis nogalinās. Es to ļoti labi zinu, katru dienu saskaros un redzu. redzu to milzu darbu un milzu emocijas, pārsvarā izmisuma pilnas,ko veic biedrības cilvēki. Un lai met akmeni tas slimais, kurš pateiks, ka manas pagaidu mājas ar brīžiem desmit pusdzīviem kaķēniem ir sliktas un nepareizas.

Atbildēt

Nja

06.06.2019. 09:21

Pēc stila autors ir pretīgs cilvēks.

Atbildēt

Čupakabra

06.06.2019. 08:42

dzīvnieku aizsardzību un glābšanu, kas ir ļoti emocionāli un fiziski smags darbs. No visas sirds atbalstu cīņu par dzīvnieku aizsardzību,jo zinu cik šādi dzīvnieki ir neaizsargāti un kādi pūliņi ir jāiegulda, lai tos glābtu.
____________________________________________________Precīzi! Kā parasti - ir cīņa ar sekām, neizvēloties līdsekļus. Kaut gan nē - līdzeklis ir tas saucas "pāri līķiem" Kad ķersies pie cēloņiem? Un kas to darīs ? Bezgala nevarīgā PVD, kad runa iet par dzīvnieku nelegāliem pavairotājiem un kas ar visu bardzību gatava vērsties pret tiem, kas glābj? Diemžāl zinu no pirmavoatiesm par PVD darbības metodēm...Atbalstu visus, kas ziedo savu laiku, finanses, spēkus un emocijas, lai aizsargātu un glābtu.

Atbildēt

Prezident!

06.06.2019. 08:42

Šī valsts brēc pēc nopietnām reformām dabas aizsardzībā.

Atbildēt

andreiko

06.06.2019. 07:38

https://www.delfi.lv/mansdraugs/zveru-dzive/46810813_andra-tomase-dzivniekam-atdos-pedejo-kreklu-vina-ir-mamma-40-cetrkajainajiem

Atbildēt

xx

06.06.2019. 04:53

»

Z

Viziens, kurā Latvija braši soļo kopumā ir apzīmejams ar vārdiem ,,pāri līķiem'' - tautiešiem atņem īpašumus, VIDs ikkatram uzņēmumam taisa uzrēkinus, neiedziļinoties reālajā situācijāun tos vienu pēc otra nobeidz, nodokļu slogs absolūti neadekvāts Eiropas visnabagākajai valstelei, sievietes atdot tiesāšanai...


Precīzi. Latvijā nav iespējams reģistrēt charity , tuvākais ir biedrība. Mežoņi nav līdz tam izauguši pa 30 gadiem . Iedomājaties situāciju - pašvaldības juriste pieprasa biedrībai izstrādāt biznesa plānu , citādi neizīrēs zemi . Dēļ tā, ka amatos salikti pazīstami muļķi, nekas neattīstās un neattīstīsies.

Atbildēt

Jorens

05.06.2019. 22:54

Dabas aizsardzība un dzīvnieku aizsardzība Latvijā ir pilnīgā pa...ļā. Atpalikusi, korupcijas saēsta valsts. Institucionālajā līmenī drausmīga mēslu bedre.

Atbildēt

nutanugan

05.06.2019. 22:37

slima jenotsuņa murgi

Atbildēt

Z

05.06.2019. 20:55

Viziens, kurā Latvija braši soļo kopumā ir apzīmejams ar vārdiem ,,pāri līķiem'' - tautiešiem atņem īpašumus, VIDs ikkatram uzņēmumam taisa uzrēkinus, neiedziļinoties reālajā situācijāun tos vienu pēc otra nobeidz, nodokļu slogs absolūti neadekvāts Eiropas visnabagākajai valstelei, sievietes atdot tiesāšanai Āfrikas valstīs, par medniekiem var būt nepilngadīgi bērni, ne tāda paskata dzīvniekus eitanizeēt....Man šķiet, ka tās ir novirzes gēnu līmenī, diezvai ka labojamas. Tālāk būs tik trakak.

Atbildēt

Nevienaldzīgā

05.06.2019. 20:28

Kādu lietas būtību nevar saprast?! Manuprāt autore ļoti emocionāli, bet konkrēti paudusi savas bažas par dzīvnieku aizsardzību.
"Jau labu laiku dzīvnieku tiesību aktīvisti Latvijā tiek brutāli un zemiski nīcināti, lai panāktu tā dēvēto high-kill patversmju absolūtu uzvaru. Tas taču ļaus bez sirdsapziņas pārmetumiem un tīrām rociņām slepkavot visus, kas neatbilst mājdzīvnieka ideālajam modelim – balts, pūkains, zemāks par zāli, parocīgs – tas ir perspektīvs mājdzīvnieks. Visi pārējie ir likvidējami atkritumi, kuru vieta ir konteineros, nevis sabiedrībā."
Kas te ir nesaprotams? Būs likumīga iespēja eitan
āzēt tos, kas neatbilst mūsu "standartiem" par mājdzīvnieku izskatu un veselību. Man ir kaķis ar vienu aci, kurš dzīvo pilnvērtīgu dzīvi, bet, ja patversmes panāks savu, tad šādi dzīvnieki tiks iemidzināti. Izskatās, ka neizpratni izsaka tie, kas nav saskārušies ar dzīvnieku aizsardzību un glābšanu, kas ir ļoti emocionāli un fiziski smags darbs. No visas sirds atbalstu cīņu par dzīvnieku aizsardzību,jo zinu cik šādi dzīvnieki ir neaizsargāti un kādi pūliņi ir jāiegulda, lai tos glābtu.

Atbildēt

Lopkopis

05.06.2019. 19:48

Žēl, ka raksts nepilnīgs. Neko nesapratu. Mīlu dzīvniekus. Varbūt vajag rakstu kādam iedot sākumā izlasīt?

Atbildēt

Rupucs

05.06.2019. 19:00

Diemžēl arī es neatradu par ko bēda autorei. Tas, ka te un tagad varas sistēma ir visuvarena un pilnīgi murgaina, ir vecs fakts. Vai nu nospļaujies, izberzē un maksimāli ignorē šo murgu (paša nervi svarīgāki) vai arī uztver viegli šo visu bardaku un rēķinies ar bezgalīgu un bezjēdzīgu ņemšanos. Šo sistēmu daži vai pat daudzi veiksmīgi (savu taisnību panākoši) pieteikumi tiesās nekādi nemainīs. Jā, ir vairāki ļaudis, kuri domā, ka tā var šo sistēmu kaut kā padarīt cilvēciskāku un saprātīgāku. Nea, mana pārliecība, ka nebūs, šādā veidā nebūs. Tā kā vai nu ignorēt vai uztvert procesu viegli kā nogurdinošu izklaidi.

Atbildēt

hmm

05.06.2019. 18:58

Kārtējā "ķoniņiene", kam uz likumiem nospļauties jo viņa taču visu zina labāk. Konkrētajā gadījumā - tik "labi", ka nespēj pat kaut cik sakarīgi paskaidrot lietas būtību.

Atbildēt

Jozis

05.06.2019. 18:44

Mans atbalsts aktīvistei!
Kaut gan kāda vērtība ierēdņu acīs var būt kaut kāda krancīša vai mincīša dzīvībai, ja pat līdzcilvēku dzīvības netiek turētas nekādā vērtē?
Un par to liecina viss notiekošais Latvijā medicīniskās palīdzības jomā cilvēkiem.
Par daudz ko varētu rakstīt un runāt - bet jēga tad kāda? Šajā vispārējās bezatbildības laikā...

Atbildēt

J

05.06.2019. 18:00

Diemžēl no atbalstīšanas atsit raksta cilvēku nīšana, žults un bezpersoniska noķengāšana kā arī problēmu nekonkretizēšana. Otrā svaru kausā ir pietiekami bieža informācija, sižeti, raksti, talkas, palīdzības akcijas par it kā "slepkavnieciskajām" patversmēm.

Atbildēt

to edge

05.06.2019. 14:55

nemaz nevajag citēt 2017.gadu, to pašu viņš teica 2019., piemetinot, ka nekad Latvijas iedzīvotājiem nav klājies tik labi kā tagad.

Atbildēt

Edge

05.06.2019. 14:50

Ar lepnumu par izveidoto sistēmu un sajūsmā par sasniegto!
"Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti." Egils Levits. Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. (Latvijas Avīze,20. maijs, 2017.)

Atbildēt

Jolanta

05.06.2019. 14:07

Paldies Andra,cīnies.Tev būs daudz pateicīgo.

Atbildēt

Bingo

05.06.2019. 14:00

»

Info

Visā garajā penterī nav neviens vārds par problēmas būtību vai iespējamo risinājumu. Par ko šis ir? Ka esi nogurusi? Ka ierēdnēm ir celulīts? Ja es būtu pasaules valdnieks ar spēju mainīt jebko, es pēc šī izlasīšanas nesaprastu, kas tieši jādara. Vienkārši nolaidi tvaiku? Kāda ierēdne iemidzina suņus...


Precīzi. Ar interesi sāku lasīt un aplauzos, neatradu problēmas būtību. Parasta žults izgāšana, pat nepasakot iemeslu. Cilvēku apvainošana korupcija nenosaucot kaut vienu gadījumu, kad būtu sastapusies ar aizdomām par to. Prasītos dziļāks skaidrojums - ko no viņas grib kāda konkrēta iestāde. Kā šī iestāde to pamato (normatīvie akti, skaidrojums). Kāda ir autores argumentācija par normatīvo aktu nepareizu piemērošanu vai to, ka paši normatīvie akti nav pareizi. Ierosinājums situācijas labošanai. Tieši kurš ierēdnis viņasprāt ir resns un tieši kurš kantoržurka?! Autore, saņemieties un uzrakstiet vēlreiz, taču saprotami, jo šobrīd ir mazais murdziņš, kas drīzāk liecina par to, ka pati nespējat tikt galā ar savām domām, ja tā pat komunicējat iestādēs, tad iestāžu attieksme pret Jums diemžēl ir pamatota.

Atbildēt

1905

05.06.2019. 13:15

Andra, visu cienu!!!!!!

Atbildēt

Paija - Info

05.06.2019. 12:18

Lasiet, autore raksta (citēju) : " Es neatbalstu biznesu ar dzīvniekiem. Es nereģistrēšu patversmi, ko man tik intensīvi uzspiež nu jau ar atklāti nelikumīgiem līdzekļiem. Man ir biedrība – LR likumdošanā noteikta LEGĀLA juridiska vienība. Mana vienīgā vēlme ir palīdzēt DZĪVNIEKU, nevis ierēdņu labturībai un labsajūtai."


Tas ir tikai apsveicami , ka nabadzīgajā Latvijā dzīvo cilvēki (šajā gadījumā raksta autore) , kuros ir līdzcietība pret dzīvniekiem, kuri par nelaimīgiem un pamestiem kļuvuši ne jau savas vainas dēļ.
Paraugieties uz pozitīvo, piemēram, ārzemēs, tur atrodas labi cilvēki, kuri dzīvniekiem, kuri zaudējuši priekšķepiņas vai pakaļkājas ceļu satiksmes negadījumos - šie Cilvēki ar Lielo Burtu pasūta protēzes nelaimīgajiem dzīvniekiem un PADARA NELAIMĪGOS LAIMĪGUS.
Saucas: Mīlestība pret Dzīvo Radību.

Jo Cilvēks ir Radības kronis.

Atbildēt

Info

05.06.2019. 12:08

Visā garajā penterī nav neviens vārds par problēmas būtību vai iespējamo risinājumu. Par ko šis ir? Ka esi nogurusi? Ka ierēdnēm ir celulīts? Ja es būtu pasaules valdnieks ar spēju mainīt jebko, es pēc šī izlasīšanas nesaprastu, kas tieši jādara. Vienkārši nolaidi tvaiku? Kāda ierēdne iemidzina suņus un sauc tos par krančiem jo tiem viena acs? Ieteiktu savākties un patrenēties konstruktīvismu.

Atbildēt

Paija

05.06.2019. 11:53

(1) pret iestāžu patvaļu visefektīvākais līdzeklis ir iesniegt prasību tiesā, samaksājot valsts nodevu ( civilprocesā) , ja sprieedums nepatīk, var parsūdzēt apgabaltiesā (valsts nodeva) , ja apgabaltiesas spriedums nepatīk - Augstākajā tiesā ( valsts nodeva) .
Šo valsts nodevu u.c. maksu par tiesas procesiem dēļ cilvēki nevēlas tiesas procesus, jo tie ir nogurdinoši , turklāt nav retums, ka tiesā valda korupcija.

(2) iesaku Jums nerakstīt valsts iestādēm žēlabu - gaudu vēstules, tas nepalīdzēs, tikai uzreiz prasības pieteikums - tiesā katra atsevišķā gadījumā;

(3) iesaku Jums "apgādāties" ar kādu jaunu advokātu - iesācēju, kurš gib iekarot savu advokāta labo slavu ar veiksmīgiem tiesas procesiem un ja jums pirmajās tiesāšanās reizēs nav tik daudz naudas, meklējiet kādu advokātu prasības pieteikumu rakstīšanai tiesā - pro bono (no latīņu valodas - bezmaksas, par velti).

(4) katrs prasības pieteikums prasa iedziļināšanos, staigāšanu pa tiesas sēdēm, pierādījumu savākšanu , tas PRASA LAIKU utt. - nenolaižiet rokas, cīnieties;

(5) varu Jums palīdzēt vispārējos vilcienos, jo ir laba pieredze, kā tikt galā ar bezkauņām, negodīgiem un prettiesiskiu rīcību praktizējošiem "eksemplāriem" , taču nav tik daudz laika, lai uzrakstītu Jums neskaitāmus prasības pieteikumus ar Pielikumiem, pieradījumu savākšanu utt.

Secinājums: ņemiet paraugu no L.Lapsas, ka viņs sniedz negodīgos tiesā. Varat pati mēģinat uzrakstīt prasības pieteikumu, pievienojiet Pielikumus (pieradījumus), samaksajiet valsts nodevu un sniedziet tiesā, pirms tam paskatoties tiesu precedentus un atsauces uz likumiem. Varat paprasīt morālo kompensāciju, bet tad Jums jasavāc pamatoti argumenti, kādēļ to prasāt.
Jums vajag datoru un printeri: varat arī rakstīt un iesniegt tiesā pati.
Paraugus var atrast šajā portālā,t.i., kā raksta prasības pieteikumus tiesai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft