Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Polis

27.02.2019. 20:00

»

īsāk sakot

Tauta ar svētās govs sindromu. Kas tad pārējās tautas necieta 2. pasaules karā, izšautie poļi ukraiņi? Nevieniem nekādas kompensācijas un lai iet ratā visi pēc kārtas, valstij naudu jātērē lai stutētu esošo ekonomiku nevis pagātni


Esošā ekonomika jau arī tiem pašiem vien pieder un stutēt varat cik gribat, tur vienmēr būs par maz. Tiem nekad nepietiek, kaut atdotu visu, tomēt vienas zāles ir un tās zin visi, bet neviens nesaka skaļi.

Atbildēt

īsāk sakot

27.02.2019. 12:21

Tauta ar svētās govs sindromu. Kas tad pārējās tautas necieta 2. pasaules karā, izšautie poļi ukraiņi? Nevieniem nekādas kompensācijas un lai iet ratā visi pēc kārtas, valstij naudu jātērē lai stutētu esošo ekonomiku nevis pagātni.

Atbildēt

riktīgā kopiena

27.02.2019. 12:15

Visur kur vien nauda, šīs tautības pārstāvji ir ieperinājušies kā inde veselīgā ekonomikā. Kādu apčakarēt, aptīt ap pirkstu, nozagt, uz citu rēķina iedzīvoties - goda lieta šai tautai. Vēl tik pietiks iedabūt Levitu. Godmans?Lavents?KarginsKrasovickis? Vai par maz latviešu tautai?

Atbildēt

Ksenija

26.02.2019. 19:58

Zēni, lūdzu, lieciet like zem jaunām foto - http://datsi.tk (mans niks ksyublondy)

Atbildēt

Fēlis

26.02.2019. 08:36

»

K

Lielos vilcienos viss pareizi - lai Latvija reiz atmaksā par nodevību, par savu draudzību ar Hitleru! Jo Latvijas Brīvības cīņas ebreji palīdzeja izcīnīt, tajās visamaz 50 kritušo ebreju Latvijas armijas rindās, ir arī ar Lāčplēša ordeņiem apbalvotie ebreju karavīri. Tam sekoja pilnīgā vienaldzība, ...


Par kādu atmaksu tu te gvelz! Daudzi žīdi 40jā uzvilka čekistu galifejas un čekas moku kambaros mocīja un nogalināja latviešus, par ko arī vadoties no tautas kolektīvās atbildības saņēma pēc nopelniem. Viens pimpis te sprēgā par žīdu sasniegumiem un gojus sauc par lopiņiem, kuri bez žīdiem dzīvotu kūtiņās. Tad nu pastāsti, kādi ir tie viņu sasniegumi, kas mūs ir tā pacēluši! Es redzu vien bezizmēra alkatības un varaskāres radītu destrukciju. Pie mums tas ir redzams mazāk, bet paskatieties uz rašu! Tur tak ko ne lielkalibra zaglis, to žīds. Pretīgais izdzimums.

Atbildēt

TT

25.02.2019. 23:03

»

skaidra lieta

Ebreji ir civilizēti.Atklāti prasa,shēmas netaisa,nezog un nekādus šahermaherus nepazīst. Tikai latvietīši.Jūsu komentāram,TT,pienākas prēmija par Gada spārnotāko un visu laiku ievērojamāko komentāru.Bravo


Es rakstīju par šo konkrēto gadījumu! Tā arī ir - neslēpjoties paziņo, ka vēlas saņemt naudu par īpašumiem. Kas tev nepatīk? Ja vēlies atbildēt, tad nefantazē, neizej tālāk par manu rakstīto.

Atbildēt

Asiirietis

25.02.2019. 21:28

»

Pilsonis

Nezinu kā tur īsti bija...


Svešu valstu pilsoņus slaktēt vai bāzt gāzes kamerās nedrīkst, to nosaka starptautiskās cilvēktiesības. Tā kā taviem kolonistiem un okupantiem nekas vairāk par repatriāciju uz roģinu nespīd.

Atbildēt

skaidra lieta

25.02.2019. 21:14

Ebreji ir civilizēti.Atklāti prasa,shēmas netaisa,nezog un nekādus šahermaherus nepazīst. Tikai latvietīši.Jūsu komentāram,TT,pienākas prēmija par Gada spārnotāko un visu laiku ievērojamāko komentāru.Bravo!

Atbildēt

Čupakabra

25.02.2019. 19:55

Un kā tad ir ar palestīniešiem? Cik teritorijas viņiem vairs pieder, lai izveidotu Palestīnas valsti?

Atbildēt

TT

25.02.2019. 19:52

»

Art

Ebreji, bet tas vilciens ir aizgājis...


kāda atškirība, kurš beigu beigās paņem īpašumus, Šveices mironis, ebreji vai Bunkusi priekš sevis. Tautai tāpat nekas netiek, tik metodes dažādas - ebreji civilizēti ne no viena neslēpjoties prasa, bet latvietīši - bunkusi, krūmi, Šveices mironis - shēmas zīmējot, zogot.

Atbildēt

d

25.02.2019. 16:42

Bankas Latvijā - PAREX : Kargins, Krasovickis.Divi židi, ar ko beidzās? Visus mūs uzmeta, saņem mēnesī 200 000. Žīds Godmanis palīdzēja.Banka BALTIJA - žīds Lavents. Banka MONO - žīds Uļmans.Latvijas Krājbanka -žīds no Maskavas. Rietumu banka - žīds Suharenko. ABLV - divi žīdi. Tā viņi darbojas augļodami un slaukdami muļķus.

Atbildēt

tiem

25.02.2019. 16:36

naudas diedelētājiem vajag pajautāt,kāpēc viņi to neprasa PSRS tiesību mantotājai Krievijai.Latvijas valsts viņiem neko nav atņēmusi.To izdarīja okupanti 1940/41 gadā pirms vācu ienākšanas.

Atbildēt

tad jau iznāk,

25.02.2019. 16:18

ka jāsauc talkā Levita kungs,kurš ir/vismaz bija/pret īpašumu un naudas dāvāšanu ebreju organizācijām.Pašreizējais prezidents Vējonis bija par.Un ebreji tika pie pieciem īpašumiem.

Atbildēt

...

25.02.2019. 15:39

»

Pilsonis

Nezinu kā tur īsti bija...


Nezinu kā tur īsti bija.
Nezini , klusē!Cukura slepkavām nāksies atbildēt par savu noziegumu.Un nemēri visus pēc savas asinskāres , neviens cilvēks netaisās otru cilvēku mērdēt gāzes kamerā.

Atbildēt

Pilsonis

25.02.2019. 15:29

»

c tam z

Savus amorālos murgus Jūs varat klārēt kādam citam.Katrs bērns zina,ka uz Latvijas lidmašīnām nu nekādi nevarēja būt redzama citas valsts karoga fragments.Šodien,paldies Dievam,cilvēki zin,kādas izskatās latvju spēka zīmes.Nav nemaz jāiet uz muzeju.Ja Herberts Cukurs atradās"vietā,kur žīdus nevis ebrejus...


Nezinu kā tur īsti bija.
Tikai skaidri redzu kādi atsaldeņi, naida vergi aizstāv Cukuru. Domāju, ja izveidotos attiecīga situācija + viņiem būtu sajūta, ka nebūs seku, domāju viņi labprāt krievus slaktētu gāzes kamerās.
Dzīves pieredze no tā ļauj secināt, ka vismaz tur nav viss tik viennozīmīgi

Atbildēt

Pilsonis

25.02.2019. 15:25

»

Cīņai ar kurām valdībām nav efektīvu līdzekļu

Neceri! Viss mainās. Cilvēkos briest brīvības- anarhijas centieni, kam sekos suverenitātes un nacionālo interešu nodevēju slepkavības, kamēr neviens vairs neiedrošināsies kaitēt. Židmasonu slepkavas tiks klusi slepkavoti. Si agogas uzlaistas gaisā. Nelīdzēs ne novērošanas, ne izsekošanas ierīcas, ne...


Es gan novēroju, ka vairojas cilvēki, kuri gatavi no daudz kā atteikties, lai tik viņiem ir aifons, laba mašīna un iespēja brīvdienās dzert spirta izstrādājumus.
Rekur ABLV epizode, kas ir reāls uzbrukums Latvijai. Cilvēkiem tas ir pie vienas vietas. Bet līdzīgu gadījumu ir vismaz desmitiem.
Tā kā nekas cilvēkos nebriest. Drīzāk vairojas degradācija, vienaldzība, alkatība, cietsirdība, katrs pats par sevi.
Drīz kangaru režīms atteiksies no skaidras naudas, tad vispār neviens vairs neiepīkstēsies

Atbildēt

c tam z

25.02.2019. 14:45

»

Z

Kā jebkurā organizeētā bandā, arāja slepkavu bandā tavam elkam cukuram bija iedalīta viņa loma: viņš atradās vietā, kur ebrejus sadzina auto kravas kastē un katrs viņa brauciens noslēdzās mežā pie izraktas bedres. Tev ko vēl vajag, lai saprastu...


Savus amorālos murgus Jūs varat klārēt kādam citam.Katrs bērns zina,ka uz Latvijas lidmašīnām nu nekādi nevarēja būt redzama citas valsts karoga fragments.Šodien,paldies Dievam,cilvēki zin,kādas izskatās latvju spēka zīmes.Nav nemaz jāiet uz muzeju.Ja Herberts Cukurs atradās"vietā,kur žīdus nevis ebrejus sadzina kravas kastē",tad tikai ar vienu mērķi,lai izglābtu no nāves sev labi pazīstamu žīdu laulātu pāri-Beilu un Matiasu Lutrinus.Un vēl vismaz sešus žīdus,kas viņam,riskējot ar savu un savu četru bērnu/tajā laikā/dzīvību arī izdevās.Jūsu naida runa ir "skaista pateicība" par savu tautiešu glābšanu.Tikpat labi es varētu rakstīt,ka jums par murgu izplatīšanu kāds maksā zeltā.Interesanti,kāpēc jums liekas ,ka kāds komentāra autors ir bērnībā ar jums kopā ganījis cūkas,ja lietojat uzrunu "tu".Es nē.

Atbildēt

Iedod velnam mazo pirkstiņu,viņš paņems visu roku

25.02.2019. 13:36

Ne jau Latvijas valsts represēja šos ebrejus un atņēma tiem īpašumus!Ar šādām prasībām bija jāvēršas pret PSRS,bet šodien pret Krieviju! Nevis pret Latviju,kas arī ir cietusi no tādām pat represijām! Bet šādiem šeftmaņiem jebkāda morāle ir sveša! "Jūs esat Abrahama dzimums,bet jūs meklējiet mani nokaut,jo manam vārdam nevaid vietas pie jums.Es runāju,ko esmu redzējis pie sava tēva un jūs arīdzan darāt,ko jūs esat redzējuši mpie sava tēva,tā ļaunā,un sava tēva prātu jūs gribat darīt.Tas no iesākuma ir bijis slepkava un nav pastāvējis iekš patiesības.Kad viņš melus runā,tad viņš runā no sevis paša jo viņš ir melkulis un melu tēvs.Kas ir no Dieva,lai klausa Dieva vārdus.Tāpēc jūs neklausāt,ka jūs neesat no Dieva." ((Jāņ.8.37.47)
"Vai jums rakstu mācītājiem un farizejiem.Jūs liekuļi.Jo jūs pārstaigājat jūru un zemi,ka jūs vienu par jūdu ticības brāli darat,un kad tas tāds palicis,tad jūs viņu darat par elles bērnu divkārt vairāk,nekā mjūs paši esat."(Mt.23.15)

Atbildēt

Jaunups savā elementā

25.02.2019. 13:25

2018. g. 18. maijs, 14:32 / Labdarība un sponsorēšana Basketbola klubs "VEF Rīga" kopā ar "Rietumu Bankas labdarības fondu" organizēja radošo konkursu, noskaidrojot sešas Latvijas skolas, kurām tiks dāvināti jauni āra basketbola grozi.

Konkurss ritēja četru nedēļu garumā, apzinot sešas skolas, kuras iegūs jaunus āra basketbola grozus. Konkursa uzvarētājus noteica sacensība sociālajos tīklos Instagram un Facebook, kā arī iesūtītās pieteikuma vēstules un vērtējums no žūrijas komisijas, ko veidoja "VEF Rīga" un "Rietumu Bankas labdarības fonda" pārstāvji. Konkursa pieteikumus var atrast minētajos sociālajos tīklos, lietojot heštagu #vefgrozs.

Atbildēt

Cīņai ar kurām valdībām nav efektīvu līdzekļu

25.02.2019. 13:17

»

Entonijs Satons

„Lai kā arī cilvēki neēstos savā starpā, meklējot vainīgos: vai nu labējos ekstrēmistus, vai žīdu – masonu sazvērestību, monopolu un mafijas centienus vai vēl ko citu, viņi tos neatradīs. Jo tie, kas kaitē cilvēkiem, ir krietni gudrāki par viņiem un atrodas ārpus tiem, bet kaitē ar tā palīdzību, kas...


Neceri! Viss mainās. Cilvēkos briest brīvības- anarhijas centieni, kam sekos suverenitātes un nacionālo interešu nodevēju slepkavības, kamēr neviens vairs neiedrošināsies kaitēt. Židmasonu slepkavas tiks klusi slepkavoti. Si agogas uzlaistas gaisā. Nelīdzēs ne novērošanas, ne izsekošanas ierīcas, ne policejisks valsts aparāts. Kad cilvēkiem nebūs ko zaudēt, tik vien kā savu nebrīvi un verga stāvokli, masas sacelsies. Sākumu var redzēt Francijas dzelteno vestu protestos. Aināra Kadiša barošanās atklāj cionistu varas noziedzīgo dabu - neviens Saeimas deputāts neaiziet pie viņa. Cionistu Saeimas vēlēšanas beigušās.

Atbildēt

Entonijs Satons

25.02.2019. 12:42

»

Starp citu

Neviens žīds nav samaksājis kompensāciju nevienam upurim, neviens žīds nav pat atvainojies par pastrādātajām nelietībām, nevienš žīds nav izteicis ne mazāko nožēlu. Viņiem goji (nežīdi) atrodas zemāk par lopa statusu


„Lai kā arī cilvēki neēstos savā starpā, meklējot vainīgos: vai nu labējos ekstrēmistus, vai žīdu – masonu sazvērestību, monopolu un mafijas centienus vai vēl ko citu, viņi tos neatradīs. Jo tie, kas kaitē cilvēkiem, ir krietni gudrāki par viņiem un atrodas ārpus tiem, bet kaitē ar tā palīdzību, kas ir cilvēkos – pateicoties mūsu sīkajām kaislībām un pseidovērtībām, cīņai ar kurām valdībām nav efektīvu līdzekļu.”

Atbildēt

Aldis

25.02.2019. 12:35

Rietumu Banka bija Vef basketbola kluba sponsors. Iespejams tas norada uz konkretas partijas parstavju saikni starp ieinteresatajam pusem.

Atbildēt

Starp citu

25.02.2019. 12:27

»

Secinājums

Precīzi , visi II pasaules kara zaudējumi jāpiestāda cionistiem.Diemžēl ēbreju tauta cionismu nav nosodījusi , tāpēc arī rodas nepatika pret visu ēbreju tautu kopumā


Neviens žīds nav samaksājis kompensāciju nevienam upurim, neviens žīds nav pat atvainojies par pastrādātajām nelietībām, nevienš žīds nav izteicis ne mazāko nožēlu. Viņiem goji (nežīdi) atrodas zemāk par lopa statusu.

Atbildēt

Secinājums

25.02.2019. 12:04

»

Prīdis

Latvijas valsts pastāvēšanas laikā ebrejiem nekādi īpašumi, cik zinu, nav arsavināti. Visas pretenzijas pret abiem fašistiskajiem režīmiem, ja jaudājat


Precīzi , visi II pasaules kara zaudējumi jāpiestāda cionistiem.Diemžēl ēbreju tauta cionismu nav nosodījusi , tāpēc arī rodas nepatika pret visu ēbreju tautu kopumā.

Atbildēt

Prīdis

25.02.2019. 11:31

Latvijas valsts pastāvēšanas laikā ebrejiem nekādi īpašumi, cik zinu, nav arsavināti. Visas pretenzijas pret abiem fašistiskajiem režīmiem, ja jaudājat...

Atbildēt

Operācija "Krājbanka"

25.02.2019. 11:08

»

Jā,

žīdi Krājbankā to muļķi Paulu aptīrīja par 700 000 €! Viņš pat bija Saeimas deputāts! Tāds muļķis, cionistu kalps, domāja, ka Latvijas Krājbanka pieder Latvijas valsij...


Nebūsim taču naivi. Kam pieder VISAS bankas ? Un vēl taču saņema kompensāciju no valsts, resp. tautas. Kā jau "pienākas" žīdam un čekistam. Tātad tikai plusos.

Atbildēt

lauķis

25.02.2019. 10:48

»

Z

Kā jebkurā organizeētā bandā, arāja slepkavu bandā tavam elkam cukuram bija iedalīta viņa loma: viņš atradās vietā, kur ebrejus sadzina auto kravas kastē un katrs viņa brauciens noslēdzās mežā pie izraktas bedres. Tev ko vēl vajag, lai saprastu...


Nenoliedzami ka Arāja &Co rokas līdz elkoņiem mirkst asinīs,bet, ne Arājs ne Cukurs žīdus te nešāva , to darīja Frīdriha Jakelna (žīds) zonderkomanda.
Un nav nekādas svastikas , latviešiem ir ugunskrusts,ugunskrusts nav vainīgs ka žīdi to piedēvēja nacismam.Iesaku iepazīties ar ugunskrustu , sena vēdiskās kultūras spēka zīme , un bija vel pirms žīdu dieviņa.

Atbildēt

Žīdi labumus gūst ar kariem

25.02.2019. 05:50

»

Tik un tā

Tiesības aizstāvēt ne tikai dzīvību, bet arī savu godu un labklājību, ir cilvēka pamattiesības, ko žīdi bradā visos iepējamos veidos. Pasaule saņemsies un apgriezīs viniem sprandu visur. Pie tam to var izdarīt civilizēti - atņemot varu un visu salaupīto, un vairākas paaudzes pieliekot pie fiziska darba...


Pašlaik ir strupceļš Krievijā. Pusžīds, cionists Putins jau iznomājis Krievzemi ķīniešiem līdz Urāliem. Ķīna uz Maskavu caur Kazaņu jau būvē ātrvilciena trasi, blakus gāzesvadu uz Ķīnu. Krieviju ved uz revolūciju un pilsoņu karu, kurā sadalīs Krievijas armiju, kas karos savā starpā. Šādos apstākļos tiek plānots iebrukums Krievijā - Ķīna no Austrumiem, NATO no Rietumiem. Putins un viņa varasbanda bēgs uz Rietumiem no rezerves lidostām. Ne velti pie mums žīdu Egilu Levitu virza par VP. Cionisti jau valda pār Saeimu un Daeimas juridisko biroju. Viss pārējais ir dezinformācija. Krievija ir strupceļā...

Atbildēt

Jā,

25.02.2019. 05:42

»

&

Redz, kāda perfekta sagadīšanās, es nejauši pieminēju kādu vecu Paula interviju kontekstā ar citām pamanītām lietām, un tiešām apstiprinās, ka Pauls pirms divām dienām ir pazemojis latviešu tautu ārpus Latvijas tieši tāpat, kā tas žīdu režisors poļus ar savu filmu "Ida". Tāpēc mēs droši varam sagaidīt...


žīdi Krājbankā to muļķi Paulu aptīrīja par 700 000 €! Viņš pat bija Saeimas deputāts! Tāds muļķis, cionistu kalps, domāja, ka Latvijas Krājbanka pieder Latvijas valsij.

Izsakās viņš vienmēr divdomīgi, tiešām kā žīds! Žīda humors.. viss ap izpatikšanu un naudu.. Divdomīgi. No pabirām lai klausitājus sev meklē. Palikušas padlaiku dzērājdziesmas..

Atbildēt

Tik un tā

25.02.2019. 04:53

Tiesības aizstāvēt ne tikai dzīvību, bet arī savu godu un labklājību, ir cilvēka pamattiesības, ko žīdi bradā visos iepējamos veidos. Pasaule saņemsies un apgriezīs viniem sprandu visur. Pie tam to var izdarīt civilizēti - atņemot varu un visu salaupīto, un vairākas paaudzes pieliekot pie fiziska darba. Pat ja to nespēs žīdu jūtami deģenerētā baltā rase, tad to izdarīs aziāti, kurus tagad gaida uzplaukums visās sfērās. Tagadējās informācijas plūsmas vairs nav apturamas, pat ar žīdu un čekistu dezinformācijas palīdzību. Cilvēki skaidri saskata kas notiek, kas ir sagrābuši visu varu un naudu, un kas nepārtraukti melo un manipulē. Nav vairs par to šaubu. Arī krieviem acis diezgan strauji sāk atvērties uz blondā Bobruiskas izcelsmes izdzimteņa-pundura patiesajiem mērķiem. Tātad tikai laika jautājums.

Atbildēt

Pilnīga vienaldzība

25.02.2019. 03:58

»

K

Lielos vilcienos viss pareizi - lai Latvija reiz atmaksā par nodevību, par savu draudzību ar Hitleru! Jo Latvijas Brīvības cīņas ebreji palīdzeja izcīnīt, tajās visamaz 50 kritušo ebreju Latvijas armijas rindās, ir arī ar Lāčplēša ordeņiem apbalvotie ebreju karavīri. Tam sekoja pilnīgā vienaldzība, ...


Un kur tu dirsā liksies, kad latvieši žīdiem sāks prasīt par žīdu čekistu noslepkavotajiem, izsūtītajiem latviešiem jau 1940.gadā, kā arī no 1945.-1991.gadam? Redzēji to latviešu meitenes dienasgrāmatu, kas bija publicēta LSM? Viņa smējās 1941.gadā, kad nāca iekšā vācieši, jo, kā bija rakstījusi, 1940. gadā "latviešu tautu iznīcina, soda un aizved riebīgie žīdi un komunisti", tātad, žīdi un krievi slepkavoja latviešus, un latviešiem bija visas tiesības aizstāvēties pret slepkavām. Tam rakstam uzreiz kā sūdumušas metās virsū žīdi, viltus profilos iztaisījušies par latviešiem, lai neitralizētu jebkuru objektīvu komentāru! 1941.gads bija normāla latviešu reakcija uz slepkavu - žīdu pastrādātajām zvērībām 1940.gadā. Kara laikā katram ir tiesības aizstāvēt savu dzīvību.

Atbildēt

Z

25.02.2019. 02:53

»

murgi turpinās

Ja mums būtu kaut cik normāla valsts,tad tā būtu pieprasījusi milzīgu kompensāciju par ievērojamā latvieša,Latvijas patriota Herberta Cukura neģēlīgo,zvērisko slepkavību,bet mēs ievēlam Saeimā tādas niecības kā attīstībai par un jaunā vienotība,kuras biedri-trimdas latvieši Kalniņš un Lejiņš tik ļoti...


Kā jebkurā organizeētā bandā, arāja slepkavu bandā tavam elkam cukuram bija iedalīta viņa loma: viņš atradās vietā, kur ebrejus sadzina auto kravas kastē un katrs viņa brauciens noslēdzās mežā pie izraktas bedres. Tev ko vēl vajag, lai saprastu???
Bet, ja gadījumā vēl kaut ko ļerksti par lidojumiem, tad aizej uz muzeju, paskaties fotogrājijas - uz lidmašīnu spārniem bija ne auseklīši, ne jumiķīši, vai tml, bet vācu hitleriešu svastika! Cik var saprast cukurs daudz zobu zelta uz D- Ameriku bēgdams aizvedis, ka mazbērni var slepkavnieka slavinšānas kampaņas rīkot.

Atbildēt

K

25.02.2019. 02:17

Lielos vilcienos viss pareizi - lai Latvija reiz atmaksā par nodevību, par savu draudzību ar Hitleru! Jo Latvijas Brīvības cīņas ebreji palīdzeja izcīnīt, tajās visamaz 50 kritušo ebreju Latvijas armijas rindās, ir arī ar Lāčplēša ordeņiem apbalvotie ebreju karavīri. Tam sekoja pilnīgā vienaldzība, kad sākot ar 1941. gada vasaru neviens pat neiepīkstējās, redzot uz nošaušanu vesto ebreju kolonnas. Viss taisnīgi, par visu reiz jāmaksā. Labi, ka tik par īpašumiem prasa, kad sāks par iznīcinatajiem cilvēkiem prasīt, usa piedēklītis nobankrotēs uzreiz, bet žel nebūs itnemaz.

Atbildēt

&

25.02.2019. 01:48

»

Achtung !

Apskataties uz paulu un jūs redzat visīstāko Latvijas žīdu pēc būtības (kura izcelsme vispār nav noskaidrota), turklāt maskavijas pakļautības čekistu, kuram sieva žīdene, meita žīdene, meitas vīrs žīds-naftinieks - putlera partneris, Zviedrijas čekists. Paskataties ko šis kroplis raksta krievijā...


Redz, kāda perfekta sagadīšanās, es nejauši pieminēju kādu vecu Paula interviju kontekstā ar citām pamanītām lietām, un tiešām apstiprinās, ka Pauls pirms divām dienām ir pazemojis latviešu tautu ārpus Latvijas tieši tāpat, kā tas žīdu režisors poļus ar savu filmu "Ida". Tāpēc mēs droši varam sagaidīt kaut ko vēl nebijušu, briesmīgu starptautiskā līmenī, ja par prezidentu tiks ievēlēts žīds.

Atbildēt

&

25.02.2019. 01:37

»

&

Dažs labs jūsmo par R.Paula savulaik intervijā sacīto, ka latviešiem būtu jāmācās no žīdiem. Pareizs padoms tas gan nav, ka latviešiem būtu jāmācās no žīdiem. Tas nozīmētu nolaisties līdz viņu degradācijas, ļaunuma, viltus, perversijas, augļošanas līmenim. Pirmkārt, kas būtu jāmācās, ir jau pirms kādiem...


Un par tiem LaVeja darba turpinātājiem žīdiem Masačūsetsā, Salemā - tā vieta ir simboliski izvēlēta, jo 17.gadsimtā tur notika raganu prāvas. Starp citu, šķiet, jebkurš, kas bērnībā ir lasījis Eiropas tautu pasakas, droši vien ir ievērojis, ka raganas tiek attēlotas ar līku degunu vai sarkaniem matiem, tātad jau vēsturiski tās ir bijušas žīdenes!

Atbildēt

Arī redzu,

25.02.2019. 00:59

»

tas nav nopietni

šāds apgalvojums ir necieņa pret mērķauditoriju.. acīmredzamo pieņem pēc noklusējuma


ka Dombravas sejā redzams viņa idiotisms. Vienīgi zods nav atkāries un netek siekala. R. Kolam tek.

Atbildēt

tas nav nopietni

25.02.2019. 00:56

»

Hihi

Uzskatu, ka dombrava ir izcils debiloīds


šāds apgalvojums ir necieņa pret mērķauditoriju.. acīmredzamo pieņem pēc noklusējuma

Atbildēt

Starp citu

24.02.2019. 23:13

»

Tas

ir pareizi! Ebreju bagātība nekad nav pašaizliedzīga darba rezultāts, bet vienmēr ir finansiālo afēru rezultāts. Tātad vietējo iedzīvotāju ekspluatācijas, aplaupīšanas rezultāts. Autoram minēto informāciju vajag izvērst un plaši propagandēt; protams, latviešu varas izdzimteņiem, nacionālajiem nodevējiem...


Tas pareizi runājot par atbildētājiem. Žīdu prasības jāpāradresē uz Krieviju (PSRS juridisko mantinieci) un Vāciju. Lai viņus tur pasūta uz poda vai arī uzreiz iemērc ar galvu atejā.
Bet vispirms prasības jāpārbauda un jāierosina kriminālprocesi pret žīdiem -> finansu un nekustamo īpašumu afēristiem-krāpniekiem-izlaupītājiem. Tas gan ir patreizējās Latvijas valsts pienākums. Un jāiekasē no viņiem izlaupītais.
Latvijas arhīvos joprojām var sameklēt pietiekošā daudzumā informāciju par baltvācu (un ne tikai) nekustamajiem īpašumiem, hipotekārajiem parādiem un to īpašnieku nomaiņu 1939. un 1940. gados, kā arī par no parādiem aizbēgušajiem baltvāciešiem. Visu noslēpt nav izdevies, lai gan liela daļa informācijas ir izlaupīta. Latvijas Valsts vēstures arhīva direktors kopš 1980. gada (!) PSRS laikiem joprojām ir Maskavas pakļautības čekists-cionists Nikolajs Rižovs! Informācija par viņa izcelsmi ir lielā mērā noslepenota un izravēta no Internetā un pat no Vikipēdijas. Bet nu nelielam uzskates līdzeklim: http://www.leta.lv/photo/printpreview/13265F43-A184-F060-888D-0084AC023748/

Atbildēt

Achtung !

24.02.2019. 22:52

»

&

Dažs labs jūsmo par R.Paula savulaik intervijā sacīto, ka latviešiem būtu jāmācās no žīdiem. Pareizs padoms tas gan nav, ka latviešiem būtu jāmācās no žīdiem. Tas nozīmētu nolaisties līdz viņu degradācijas, ļaunuma, viltus, perversijas, augļošanas līmenim. Pirmkārt, kas būtu jāmācās, ir jau pirms kādiem...


Apskataties uz paulu un jūs redzat visīstāko Latvijas žīdu pēc būtības (kura izcelsme vispār nav noskaidrota), turklāt maskavijas pakļautības čekistu, kuram sieva žīdene, meita žīdene, meitas vīrs žīds-naftinieks - putlera partneris, Zviedrijas čekists. Paskataties ko šis kroplis raksta krievijā:
http://xn----ctbsbazhbctieai.ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%B4-%D0%BF%D0%B0%D1%83%D0%BB%D1%81-%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%8B%D0%BC%D0%B8-%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%B9%D1%86%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D0%B2-1917-1918-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%85-%D0%B1%D1%8B%D0%BB%D0%B8-%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%8B%D1%88%D0%B8-%D0%B8-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B8-%D0%B0-%D0%BD%D0%B5-%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5/
Turklāt rakstā viss 100% uzkrauts latviešiem. Skaidrs ka ne jau viņš to rakstījis, bet parakstījis gan. Žīds pēdējais no žīdiem. Visīstākais jūda. Laikam pirms nosprāgšanas nolēma vēl pateikt: "Kā es jūs visus piedirsu !"

Atbildēt

murgi turpinās

24.02.2019. 22:14

Ja mums būtu kaut cik normāla valsts,tad tā būtu pieprasījusi milzīgu kompensāciju par ievērojamā latvieša,Latvijas patriota Herberta Cukura neģēlīgo,zvērisko slepkavību,bet mēs ievēlam Saeimā tādas niecības kā attīstībai par un jaunā vienotība,kuras biedri-trimdas latvieši Kalniņš un Lejiņš tik ļoti nopūlējās,lai uzdāvinātu šīm organizācijām piecus īpašumus un nu maisam gals ir vaļā.Kā teica gaišreģis E.Finks-komūnisti un žīdi pataisīs latviešus plikus un nabagus,bet viņš nepateica,ka latvieši paši palīdzēs viņiem to darīt.Jāsāk būs piekrist tam ,kā latviešus raksturo Priedītis.Ārkārtīgi nožēlojami...

Atbildēt

Viss aizstāts ar čekas radītiem kloniem

24.02.2019. 22:12

»

Radio Merkurs klausītājs

Kaut ko LNF un avīze DDD dara nepareizi, ja nav masveidīga tautas atbalsta un DDD ideja kopš 1991.gada nav iesakņojusies cilvēku prātos


Čekas pienākumos ietilpa radīt gan ienaidnieku imitācijas, gan sagrābt varu tautas radītās struktūrās ar iefiltrētiem kadriem. Tas izdarīts ar pilnīgi visām, latviešus vienojošām formām vai pelnošiem uzņēmumiem. Tā notika ar Pilsoņu komiteju, ar aizsargu organizāciju, ar H-86 Rīgas nodaļas radīšanu, ar Latviešu biedrību, ar valsts pārvaldes komplektēšanu, ar augstāko izglītību un zinātni, ar stratēģiski svarīgo uzņēmumu un mēdiju sagrābšanu un beidzot ar totālu interneta kontroli.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...