Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Polis

27.02.2019. 19:00

»

īsāk sakot

Tauta ar svētās govs sindromu. Kas tad pārējās tautas necieta 2. pasaules karā, izšautie poļi ukraiņi? Nevieniem nekādas kompensācijas un lai iet ratā visi pēc kārtas, valstij naudu jātērē lai stutētu esošo ekonomiku nevis pagātni


Esošā ekonomika jau arī tiem pašiem vien pieder un stutēt varat cik gribat, tur vienmēr būs par maz. Tiem nekad nepietiek, kaut atdotu visu, tomēt vienas zāles ir un tās zin visi, bet neviens nesaka skaļi.

Atbildēt

īsāk sakot

27.02.2019. 11:21

Tauta ar svētās govs sindromu. Kas tad pārējās tautas necieta 2. pasaules karā, izšautie poļi ukraiņi? Nevieniem nekādas kompensācijas un lai iet ratā visi pēc kārtas, valstij naudu jātērē lai stutētu esošo ekonomiku nevis pagātni.

Atbildēt

riktīgā kopiena

27.02.2019. 11:15

Visur kur vien nauda, šīs tautības pārstāvji ir ieperinājušies kā inde veselīgā ekonomikā. Kādu apčakarēt, aptīt ap pirkstu, nozagt, uz citu rēķina iedzīvoties - goda lieta šai tautai. Vēl tik pietiks iedabūt Levitu. Godmans?Lavents?KarginsKrasovickis? Vai par maz latviešu tautai?

Atbildēt

Ksenija

26.02.2019. 18:58

Zēni, lūdzu, lieciet like zem jaunām foto - http://datsi.tk (mans niks ksyublondy)

Atbildēt

Fēlis

26.02.2019. 07:36

»

K

Lielos vilcienos viss pareizi - lai Latvija reiz atmaksā par nodevību, par savu draudzību ar Hitleru! Jo Latvijas Brīvības cīņas ebreji palīdzeja izcīnīt, tajās visamaz 50 kritušo ebreju Latvijas armijas rindās, ir arī ar Lāčplēša ordeņiem apbalvotie ebreju karavīri. Tam sekoja pilnīgā vienaldzība, ...


Par kādu atmaksu tu te gvelz! Daudzi žīdi 40jā uzvilka čekistu galifejas un čekas moku kambaros mocīja un nogalināja latviešus, par ko arī vadoties no tautas kolektīvās atbildības saņēma pēc nopelniem. Viens pimpis te sprēgā par žīdu sasniegumiem un gojus sauc par lopiņiem, kuri bez žīdiem dzīvotu kūtiņās. Tad nu pastāsti, kādi ir tie viņu sasniegumi, kas mūs ir tā pacēluši! Es redzu vien bezizmēra alkatības un varaskāres radītu destrukciju. Pie mums tas ir redzams mazāk, bet paskatieties uz rašu! Tur tak ko ne lielkalibra zaglis, to žīds. Pretīgais izdzimums.

Atbildēt

TT

25.02.2019. 22:03

»

skaidra lieta

Ebreji ir civilizēti.Atklāti prasa,shēmas netaisa,nezog un nekādus šahermaherus nepazīst. Tikai latvietīši.Jūsu komentāram,TT,pienākas prēmija par Gada spārnotāko un visu laiku ievērojamāko komentāru.Bravo


Es rakstīju par šo konkrēto gadījumu! Tā arī ir - neslēpjoties paziņo, ka vēlas saņemt naudu par īpašumiem. Kas tev nepatīk? Ja vēlies atbildēt, tad nefantazē, neizej tālāk par manu rakstīto.

Atbildēt

Asiirietis

25.02.2019. 20:28

»

Pilsonis

Nezinu kā tur īsti bija...


Svešu valstu pilsoņus slaktēt vai bāzt gāzes kamerās nedrīkst, to nosaka starptautiskās cilvēktiesības. Tā kā taviem kolonistiem un okupantiem nekas vairāk par repatriāciju uz roģinu nespīd.

Atbildēt

skaidra lieta

25.02.2019. 20:14

Ebreji ir civilizēti.Atklāti prasa,shēmas netaisa,nezog un nekādus šahermaherus nepazīst. Tikai latvietīši.Jūsu komentāram,TT,pienākas prēmija par Gada spārnotāko un visu laiku ievērojamāko komentāru.Bravo!

Atbildēt

Čupakabra

25.02.2019. 18:55

Un kā tad ir ar palestīniešiem? Cik teritorijas viņiem vairs pieder, lai izveidotu Palestīnas valsti?

Atbildēt

TT

25.02.2019. 18:52

»

Art

Ebreji, bet tas vilciens ir aizgājis...


kāda atškirība, kurš beigu beigās paņem īpašumus, Šveices mironis, ebreji vai Bunkusi priekš sevis. Tautai tāpat nekas netiek, tik metodes dažādas - ebreji civilizēti ne no viena neslēpjoties prasa, bet latvietīši - bunkusi, krūmi, Šveices mironis - shēmas zīmējot, zogot.

Atbildēt

d

25.02.2019. 15:42

Bankas Latvijā - PAREX : Kargins, Krasovickis.Divi židi, ar ko beidzās? Visus mūs uzmeta, saņem mēnesī 200 000. Žīds Godmanis palīdzēja.Banka BALTIJA - žīds Lavents. Banka MONO - žīds Uļmans.Latvijas Krājbanka -žīds no Maskavas. Rietumu banka - žīds Suharenko. ABLV - divi žīdi. Tā viņi darbojas augļodami un slaukdami muļķus.

Atbildēt

tiem

25.02.2019. 15:36

naudas diedelētājiem vajag pajautāt,kāpēc viņi to neprasa PSRS tiesību mantotājai Krievijai.Latvijas valsts viņiem neko nav atņēmusi.To izdarīja okupanti 1940/41 gadā pirms vācu ienākšanas.

Atbildēt

tad jau iznāk,

25.02.2019. 15:18

ka jāsauc talkā Levita kungs,kurš ir/vismaz bija/pret īpašumu un naudas dāvāšanu ebreju organizācijām.Pašreizējais prezidents Vējonis bija par.Un ebreji tika pie pieciem īpašumiem.

Atbildēt

...

25.02.2019. 14:39

»

Pilsonis

Nezinu kā tur īsti bija...


Nezinu kā tur īsti bija.
Nezini , klusē!Cukura slepkavām nāksies atbildēt par savu noziegumu.Un nemēri visus pēc savas asinskāres , neviens cilvēks netaisās otru cilvēku mērdēt gāzes kamerā.

Atbildēt

Pilsonis

25.02.2019. 14:29

»

c tam z

Savus amorālos murgus Jūs varat klārēt kādam citam.Katrs bērns zina,ka uz Latvijas lidmašīnām nu nekādi nevarēja būt redzama citas valsts karoga fragments.Šodien,paldies Dievam,cilvēki zin,kādas izskatās latvju spēka zīmes.Nav nemaz jāiet uz muzeju.Ja Herberts Cukurs atradās"vietā,kur žīdus nevis ebrejus...


Nezinu kā tur īsti bija.
Tikai skaidri redzu kādi atsaldeņi, naida vergi aizstāv Cukuru. Domāju, ja izveidotos attiecīga situācija + viņiem būtu sajūta, ka nebūs seku, domāju viņi labprāt krievus slaktētu gāzes kamerās.
Dzīves pieredze no tā ļauj secināt, ka vismaz tur nav viss tik viennozīmīgi

Atbildēt

Pilsonis

25.02.2019. 14:25

»

Cīņai ar kurām valdībām nav efektīvu līdzekļu

Neceri! Viss mainās. Cilvēkos briest brīvības- anarhijas centieni, kam sekos suverenitātes un nacionālo interešu nodevēju slepkavības, kamēr neviens vairs neiedrošināsies kaitēt. Židmasonu slepkavas tiks klusi slepkavoti. Si agogas uzlaistas gaisā. Nelīdzēs ne novērošanas, ne izsekošanas ierīcas, ne...


Es gan novēroju, ka vairojas cilvēki, kuri gatavi no daudz kā atteikties, lai tik viņiem ir aifons, laba mašīna un iespēja brīvdienās dzert spirta izstrādājumus.
Rekur ABLV epizode, kas ir reāls uzbrukums Latvijai. Cilvēkiem tas ir pie vienas vietas. Bet līdzīgu gadījumu ir vismaz desmitiem.
Tā kā nekas cilvēkos nebriest. Drīzāk vairojas degradācija, vienaldzība, alkatība, cietsirdība, katrs pats par sevi.
Drīz kangaru režīms atteiksies no skaidras naudas, tad vispār neviens vairs neiepīkstēsies

Atbildēt

c tam z

25.02.2019. 13:45

»

Z

Kā jebkurā organizeētā bandā, arāja slepkavu bandā tavam elkam cukuram bija iedalīta viņa loma: viņš atradās vietā, kur ebrejus sadzina auto kravas kastē un katrs viņa brauciens noslēdzās mežā pie izraktas bedres. Tev ko vēl vajag, lai saprastu...


Savus amorālos murgus Jūs varat klārēt kādam citam.Katrs bērns zina,ka uz Latvijas lidmašīnām nu nekādi nevarēja būt redzama citas valsts karoga fragments.Šodien,paldies Dievam,cilvēki zin,kādas izskatās latvju spēka zīmes.Nav nemaz jāiet uz muzeju.Ja Herberts Cukurs atradās"vietā,kur žīdus nevis ebrejus sadzina kravas kastē",tad tikai ar vienu mērķi,lai izglābtu no nāves sev labi pazīstamu žīdu laulātu pāri-Beilu un Matiasu Lutrinus.Un vēl vismaz sešus žīdus,kas viņam,riskējot ar savu un savu četru bērnu/tajā laikā/dzīvību arī izdevās.Jūsu naida runa ir "skaista pateicība" par savu tautiešu glābšanu.Tikpat labi es varētu rakstīt,ka jums par murgu izplatīšanu kāds maksā zeltā.Interesanti,kāpēc jums liekas ,ka kāds komentāra autors ir bērnībā ar jums kopā ganījis cūkas,ja lietojat uzrunu "tu".Es nē.

Atbildēt

Iedod velnam mazo pirkstiņu,viņš paņems visu roku

25.02.2019. 12:36

Ne jau Latvijas valsts represēja šos ebrejus un atņēma tiem īpašumus!Ar šādām prasībām bija jāvēršas pret PSRS,bet šodien pret Krieviju! Nevis pret Latviju,kas arī ir cietusi no tādām pat represijām! Bet šādiem šeftmaņiem jebkāda morāle ir sveša! "Jūs esat Abrahama dzimums,bet jūs meklējiet mani nokaut,jo manam vārdam nevaid vietas pie jums.Es runāju,ko esmu redzējis pie sava tēva un jūs arīdzan darāt,ko jūs esat redzējuši mpie sava tēva,tā ļaunā,un sava tēva prātu jūs gribat darīt.Tas no iesākuma ir bijis slepkava un nav pastāvējis iekš patiesības.Kad viņš melus runā,tad viņš runā no sevis paša jo viņš ir melkulis un melu tēvs.Kas ir no Dieva,lai klausa Dieva vārdus.Tāpēc jūs neklausāt,ka jūs neesat no Dieva." ((Jāņ.8.37.47)
"Vai jums rakstu mācītājiem un farizejiem.Jūs liekuļi.Jo jūs pārstaigājat jūru un zemi,ka jūs vienu par jūdu ticības brāli darat,un kad tas tāds palicis,tad jūs viņu darat par elles bērnu divkārt vairāk,nekā mjūs paši esat."(Mt.23.15)

Atbildēt

Jaunups savā elementā

25.02.2019. 12:25

2018. g. 18. maijs, 14:32 / Labdarība un sponsorēšana Basketbola klubs "VEF Rīga" kopā ar "Rietumu Bankas labdarības fondu" organizēja radošo konkursu, noskaidrojot sešas Latvijas skolas, kurām tiks dāvināti jauni āra basketbola grozi.

Konkurss ritēja četru nedēļu garumā, apzinot sešas skolas, kuras iegūs jaunus āra basketbola grozus. Konkursa uzvarētājus noteica sacensība sociālajos tīklos Instagram un Facebook, kā arī iesūtītās pieteikuma vēstules un vērtējums no žūrijas komisijas, ko veidoja "VEF Rīga" un "Rietumu Bankas labdarības fonda" pārstāvji. Konkursa pieteikumus var atrast minētajos sociālajos tīklos, lietojot heštagu #vefgrozs.

Atbildēt

Cīņai ar kurām valdībām nav efektīvu līdzekļu

25.02.2019. 12:17

»

Entonijs Satons

„Lai kā arī cilvēki neēstos savā starpā, meklējot vainīgos: vai nu labējos ekstrēmistus, vai žīdu – masonu sazvērestību, monopolu un mafijas centienus vai vēl ko citu, viņi tos neatradīs. Jo tie, kas kaitē cilvēkiem, ir krietni gudrāki par viņiem un atrodas ārpus tiem, bet kaitē ar tā palīdzību, kas...


Neceri! Viss mainās. Cilvēkos briest brīvības- anarhijas centieni, kam sekos suverenitātes un nacionālo interešu nodevēju slepkavības, kamēr neviens vairs neiedrošināsies kaitēt. Židmasonu slepkavas tiks klusi slepkavoti. Si agogas uzlaistas gaisā. Nelīdzēs ne novērošanas, ne izsekošanas ierīcas, ne policejisks valsts aparāts. Kad cilvēkiem nebūs ko zaudēt, tik vien kā savu nebrīvi un verga stāvokli, masas sacelsies. Sākumu var redzēt Francijas dzelteno vestu protestos. Aināra Kadiša barošanās atklāj cionistu varas noziedzīgo dabu - neviens Saeimas deputāts neaiziet pie viņa. Cionistu Saeimas vēlēšanas beigušās.

Atbildēt

Entonijs Satons

25.02.2019. 11:42

»

Starp citu

Neviens žīds nav samaksājis kompensāciju nevienam upurim, neviens žīds nav pat atvainojies par pastrādātajām nelietībām, nevienš žīds nav izteicis ne mazāko nožēlu. Viņiem goji (nežīdi) atrodas zemāk par lopa statusu


„Lai kā arī cilvēki neēstos savā starpā, meklējot vainīgos: vai nu labējos ekstrēmistus, vai žīdu – masonu sazvērestību, monopolu un mafijas centienus vai vēl ko citu, viņi tos neatradīs. Jo tie, kas kaitē cilvēkiem, ir krietni gudrāki par viņiem un atrodas ārpus tiem, bet kaitē ar tā palīdzību, kas ir cilvēkos – pateicoties mūsu sīkajām kaislībām un pseidovērtībām, cīņai ar kurām valdībām nav efektīvu līdzekļu.”

Atbildēt

Aldis

25.02.2019. 11:35

Rietumu Banka bija Vef basketbola kluba sponsors. Iespejams tas norada uz konkretas partijas parstavju saikni starp ieinteresatajam pusem.

Atbildēt

Starp citu

25.02.2019. 11:27

»

Secinājums

Precīzi , visi II pasaules kara zaudējumi jāpiestāda cionistiem.Diemžēl ēbreju tauta cionismu nav nosodījusi , tāpēc arī rodas nepatika pret visu ēbreju tautu kopumā


Neviens žīds nav samaksājis kompensāciju nevienam upurim, neviens žīds nav pat atvainojies par pastrādātajām nelietībām, nevienš žīds nav izteicis ne mazāko nožēlu. Viņiem goji (nežīdi) atrodas zemāk par lopa statusu.

Atbildēt

Secinājums

25.02.2019. 11:04

»

Prīdis

Latvijas valsts pastāvēšanas laikā ebrejiem nekādi īpašumi, cik zinu, nav arsavināti. Visas pretenzijas pret abiem fašistiskajiem režīmiem, ja jaudājat


Precīzi , visi II pasaules kara zaudējumi jāpiestāda cionistiem.Diemžēl ēbreju tauta cionismu nav nosodījusi , tāpēc arī rodas nepatika pret visu ēbreju tautu kopumā.

Atbildēt

Prīdis

25.02.2019. 10:31

Latvijas valsts pastāvēšanas laikā ebrejiem nekādi īpašumi, cik zinu, nav arsavināti. Visas pretenzijas pret abiem fašistiskajiem režīmiem, ja jaudājat...

Atbildēt

Operācija "Krājbanka"

25.02.2019. 10:08

»

Jā,

žīdi Krājbankā to muļķi Paulu aptīrīja par 700 000 €! Viņš pat bija Saeimas deputāts! Tāds muļķis, cionistu kalps, domāja, ka Latvijas Krājbanka pieder Latvijas valsij...


Nebūsim taču naivi. Kam pieder VISAS bankas ? Un vēl taču saņema kompensāciju no valsts, resp. tautas. Kā jau "pienākas" žīdam un čekistam. Tātad tikai plusos.

Atbildēt

lauķis

25.02.2019. 09:48

»

Z

Kā jebkurā organizeētā bandā, arāja slepkavu bandā tavam elkam cukuram bija iedalīta viņa loma: viņš atradās vietā, kur ebrejus sadzina auto kravas kastē un katrs viņa brauciens noslēdzās mežā pie izraktas bedres. Tev ko vēl vajag, lai saprastu...


Nenoliedzami ka Arāja &Co rokas līdz elkoņiem mirkst asinīs,bet, ne Arājs ne Cukurs žīdus te nešāva , to darīja Frīdriha Jakelna (žīds) zonderkomanda.
Un nav nekādas svastikas , latviešiem ir ugunskrusts,ugunskrusts nav vainīgs ka žīdi to piedēvēja nacismam.Iesaku iepazīties ar ugunskrustu , sena vēdiskās kultūras spēka zīme , un bija vel pirms žīdu dieviņa.

Atbildēt

Žīdi labumus gūst ar kariem

25.02.2019. 04:50

»

Tik un tā

Tiesības aizstāvēt ne tikai dzīvību, bet arī savu godu un labklājību, ir cilvēka pamattiesības, ko žīdi bradā visos iepējamos veidos. Pasaule saņemsies un apgriezīs viniem sprandu visur. Pie tam to var izdarīt civilizēti - atņemot varu un visu salaupīto, un vairākas paaudzes pieliekot pie fiziska darba...


Pašlaik ir strupceļš Krievijā. Pusžīds, cionists Putins jau iznomājis Krievzemi ķīniešiem līdz Urāliem. Ķīna uz Maskavu caur Kazaņu jau būvē ātrvilciena trasi, blakus gāzesvadu uz Ķīnu. Krieviju ved uz revolūciju un pilsoņu karu, kurā sadalīs Krievijas armiju, kas karos savā starpā. Šādos apstākļos tiek plānots iebrukums Krievijā - Ķīna no Austrumiem, NATO no Rietumiem. Putins un viņa varasbanda bēgs uz Rietumiem no rezerves lidostām. Ne velti pie mums žīdu Egilu Levitu virza par VP. Cionisti jau valda pār Saeimu un Daeimas juridisko biroju. Viss pārējais ir dezinformācija. Krievija ir strupceļā...

Atbildēt

Jā,

25.02.2019. 04:42

»

&

Redz, kāda perfekta sagadīšanās, es nejauši pieminēju kādu vecu Paula interviju kontekstā ar citām pamanītām lietām, un tiešām apstiprinās, ka Pauls pirms divām dienām ir pazemojis latviešu tautu ārpus Latvijas tieši tāpat, kā tas žīdu režisors poļus ar savu filmu "Ida". Tāpēc mēs droši varam sagaidīt...


žīdi Krājbankā to muļķi Paulu aptīrīja par 700 000 €! Viņš pat bija Saeimas deputāts! Tāds muļķis, cionistu kalps, domāja, ka Latvijas Krājbanka pieder Latvijas valsij.

Izsakās viņš vienmēr divdomīgi, tiešām kā žīds! Žīda humors.. viss ap izpatikšanu un naudu.. Divdomīgi. No pabirām lai klausitājus sev meklē. Palikušas padlaiku dzērājdziesmas..

Atbildēt

Tik un tā

25.02.2019. 03:53

Tiesības aizstāvēt ne tikai dzīvību, bet arī savu godu un labklājību, ir cilvēka pamattiesības, ko žīdi bradā visos iepējamos veidos. Pasaule saņemsies un apgriezīs viniem sprandu visur. Pie tam to var izdarīt civilizēti - atņemot varu un visu salaupīto, un vairākas paaudzes pieliekot pie fiziska darba. Pat ja to nespēs žīdu jūtami deģenerētā baltā rase, tad to izdarīs aziāti, kurus tagad gaida uzplaukums visās sfērās. Tagadējās informācijas plūsmas vairs nav apturamas, pat ar žīdu un čekistu dezinformācijas palīdzību. Cilvēki skaidri saskata kas notiek, kas ir sagrābuši visu varu un naudu, un kas nepārtraukti melo un manipulē. Nav vairs par to šaubu. Arī krieviem acis diezgan strauji sāk atvērties uz blondā Bobruiskas izcelsmes izdzimteņa-pundura patiesajiem mērķiem. Tātad tikai laika jautājums.

Atbildēt

Pilnīga vienaldzība

25.02.2019. 02:58

»

K

Lielos vilcienos viss pareizi - lai Latvija reiz atmaksā par nodevību, par savu draudzību ar Hitleru! Jo Latvijas Brīvības cīņas ebreji palīdzeja izcīnīt, tajās visamaz 50 kritušo ebreju Latvijas armijas rindās, ir arī ar Lāčplēša ordeņiem apbalvotie ebreju karavīri. Tam sekoja pilnīgā vienaldzība, ...


Un kur tu dirsā liksies, kad latvieši žīdiem sāks prasīt par žīdu čekistu noslepkavotajiem, izsūtītajiem latviešiem jau 1940.gadā, kā arī no 1945.-1991.gadam? Redzēji to latviešu meitenes dienasgrāmatu, kas bija publicēta LSM? Viņa smējās 1941.gadā, kad nāca iekšā vācieši, jo, kā bija rakstījusi, 1940. gadā "latviešu tautu iznīcina, soda un aizved riebīgie žīdi un komunisti", tātad, žīdi un krievi slepkavoja latviešus, un latviešiem bija visas tiesības aizstāvēties pret slepkavām. Tam rakstam uzreiz kā sūdumušas metās virsū žīdi, viltus profilos iztaisījušies par latviešiem, lai neitralizētu jebkuru objektīvu komentāru! 1941.gads bija normāla latviešu reakcija uz slepkavu - žīdu pastrādātajām zvērībām 1940.gadā. Kara laikā katram ir tiesības aizstāvēt savu dzīvību.

Atbildēt

Z

25.02.2019. 01:53

»

murgi turpinās

Ja mums būtu kaut cik normāla valsts,tad tā būtu pieprasījusi milzīgu kompensāciju par ievērojamā latvieša,Latvijas patriota Herberta Cukura neģēlīgo,zvērisko slepkavību,bet mēs ievēlam Saeimā tādas niecības kā attīstībai par un jaunā vienotība,kuras biedri-trimdas latvieši Kalniņš un Lejiņš tik ļoti...


Kā jebkurā organizeētā bandā, arāja slepkavu bandā tavam elkam cukuram bija iedalīta viņa loma: viņš atradās vietā, kur ebrejus sadzina auto kravas kastē un katrs viņa brauciens noslēdzās mežā pie izraktas bedres. Tev ko vēl vajag, lai saprastu???
Bet, ja gadījumā vēl kaut ko ļerksti par lidojumiem, tad aizej uz muzeju, paskaties fotogrājijas - uz lidmašīnu spārniem bija ne auseklīši, ne jumiķīši, vai tml, bet vācu hitleriešu svastika! Cik var saprast cukurs daudz zobu zelta uz D- Ameriku bēgdams aizvedis, ka mazbērni var slepkavnieka slavinšānas kampaņas rīkot.

Atbildēt

K

25.02.2019. 01:17

Lielos vilcienos viss pareizi - lai Latvija reiz atmaksā par nodevību, par savu draudzību ar Hitleru! Jo Latvijas Brīvības cīņas ebreji palīdzeja izcīnīt, tajās visamaz 50 kritušo ebreju Latvijas armijas rindās, ir arī ar Lāčplēša ordeņiem apbalvotie ebreju karavīri. Tam sekoja pilnīgā vienaldzība, kad sākot ar 1941. gada vasaru neviens pat neiepīkstējās, redzot uz nošaušanu vesto ebreju kolonnas. Viss taisnīgi, par visu reiz jāmaksā. Labi, ka tik par īpašumiem prasa, kad sāks par iznīcinatajiem cilvēkiem prasīt, usa piedēklītis nobankrotēs uzreiz, bet žel nebūs itnemaz.

Atbildēt

&

25.02.2019. 00:48

»

Achtung !

Apskataties uz paulu un jūs redzat visīstāko Latvijas žīdu pēc būtības (kura izcelsme vispār nav noskaidrota), turklāt maskavijas pakļautības čekistu, kuram sieva žīdene, meita žīdene, meitas vīrs žīds-naftinieks - putlera partneris, Zviedrijas čekists. Paskataties ko šis kroplis raksta krievijā...


Redz, kāda perfekta sagadīšanās, es nejauši pieminēju kādu vecu Paula interviju kontekstā ar citām pamanītām lietām, un tiešām apstiprinās, ka Pauls pirms divām dienām ir pazemojis latviešu tautu ārpus Latvijas tieši tāpat, kā tas žīdu režisors poļus ar savu filmu "Ida". Tāpēc mēs droši varam sagaidīt kaut ko vēl nebijušu, briesmīgu starptautiskā līmenī, ja par prezidentu tiks ievēlēts žīds.

Atbildēt

&

25.02.2019. 00:37

»

&

Dažs labs jūsmo par R.Paula savulaik intervijā sacīto, ka latviešiem būtu jāmācās no žīdiem. Pareizs padoms tas gan nav, ka latviešiem būtu jāmācās no žīdiem. Tas nozīmētu nolaisties līdz viņu degradācijas, ļaunuma, viltus, perversijas, augļošanas līmenim. Pirmkārt, kas būtu jāmācās, ir jau pirms kādiem...


Un par tiem LaVeja darba turpinātājiem žīdiem Masačūsetsā, Salemā - tā vieta ir simboliski izvēlēta, jo 17.gadsimtā tur notika raganu prāvas. Starp citu, šķiet, jebkurš, kas bērnībā ir lasījis Eiropas tautu pasakas, droši vien ir ievērojis, ka raganas tiek attēlotas ar līku degunu vai sarkaniem matiem, tātad jau vēsturiski tās ir bijušas žīdenes!

Atbildēt

Arī redzu,

24.02.2019. 23:59

»

tas nav nopietni

šāds apgalvojums ir necieņa pret mērķauditoriju.. acīmredzamo pieņem pēc noklusējuma


ka Dombravas sejā redzams viņa idiotisms. Vienīgi zods nav atkāries un netek siekala. R. Kolam tek.

Atbildēt

tas nav nopietni

24.02.2019. 23:56

»

Hihi

Uzskatu, ka dombrava ir izcils debiloīds


šāds apgalvojums ir necieņa pret mērķauditoriju.. acīmredzamo pieņem pēc noklusējuma

Atbildēt

Starp citu

24.02.2019. 22:13

»

Tas

ir pareizi! Ebreju bagātība nekad nav pašaizliedzīga darba rezultāts, bet vienmēr ir finansiālo afēru rezultāts. Tātad vietējo iedzīvotāju ekspluatācijas, aplaupīšanas rezultāts. Autoram minēto informāciju vajag izvērst un plaši propagandēt; protams, latviešu varas izdzimteņiem, nacionālajiem nodevējiem...


Tas pareizi runājot par atbildētājiem. Žīdu prasības jāpāradresē uz Krieviju (PSRS juridisko mantinieci) un Vāciju. Lai viņus tur pasūta uz poda vai arī uzreiz iemērc ar galvu atejā.
Bet vispirms prasības jāpārbauda un jāierosina kriminālprocesi pret žīdiem -> finansu un nekustamo īpašumu afēristiem-krāpniekiem-izlaupītājiem. Tas gan ir patreizējās Latvijas valsts pienākums. Un jāiekasē no viņiem izlaupītais.
Latvijas arhīvos joprojām var sameklēt pietiekošā daudzumā informāciju par baltvācu (un ne tikai) nekustamajiem īpašumiem, hipotekārajiem parādiem un to īpašnieku nomaiņu 1939. un 1940. gados, kā arī par no parādiem aizbēgušajiem baltvāciešiem. Visu noslēpt nav izdevies, lai gan liela daļa informācijas ir izlaupīta. Latvijas Valsts vēstures arhīva direktors kopš 1980. gada (!) PSRS laikiem joprojām ir Maskavas pakļautības čekists-cionists Nikolajs Rižovs! Informācija par viņa izcelsmi ir lielā mērā noslepenota un izravēta no Internetā un pat no Vikipēdijas. Bet nu nelielam uzskates līdzeklim: http://www.leta.lv/photo/printpreview/13265F43-A184-F060-888D-0084AC023748/

Atbildēt

Achtung !

24.02.2019. 21:52

»

&

Dažs labs jūsmo par R.Paula savulaik intervijā sacīto, ka latviešiem būtu jāmācās no žīdiem. Pareizs padoms tas gan nav, ka latviešiem būtu jāmācās no žīdiem. Tas nozīmētu nolaisties līdz viņu degradācijas, ļaunuma, viltus, perversijas, augļošanas līmenim. Pirmkārt, kas būtu jāmācās, ir jau pirms kādiem...


Apskataties uz paulu un jūs redzat visīstāko Latvijas žīdu pēc būtības (kura izcelsme vispār nav noskaidrota), turklāt maskavijas pakļautības čekistu, kuram sieva žīdene, meita žīdene, meitas vīrs žīds-naftinieks - putlera partneris, Zviedrijas čekists. Paskataties ko šis kroplis raksta krievijā:
http://xn----ctbsbazhbctieai.ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%B4-%D0%BF%D0%B0%D1%83%D0%BB%D1%81-%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%8B%D0%BC%D0%B8-%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%B9%D1%86%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D0%B2-1917-1918-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%85-%D0%B1%D1%8B%D0%BB%D0%B8-%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%8B%D1%88%D0%B8-%D0%B8-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B8-%D0%B0-%D0%BD%D0%B5-%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5/
Turklāt rakstā viss 100% uzkrauts latviešiem. Skaidrs ka ne jau viņš to rakstījis, bet parakstījis gan. Žīds pēdējais no žīdiem. Visīstākais jūda. Laikam pirms nosprāgšanas nolēma vēl pateikt: "Kā es jūs visus piedirsu !"

Atbildēt

murgi turpinās

24.02.2019. 21:14

Ja mums būtu kaut cik normāla valsts,tad tā būtu pieprasījusi milzīgu kompensāciju par ievērojamā latvieša,Latvijas patriota Herberta Cukura neģēlīgo,zvērisko slepkavību,bet mēs ievēlam Saeimā tādas niecības kā attīstībai par un jaunā vienotība,kuras biedri-trimdas latvieši Kalniņš un Lejiņš tik ļoti nopūlējās,lai uzdāvinātu šīm organizācijām piecus īpašumus un nu maisam gals ir vaļā.Kā teica gaišreģis E.Finks-komūnisti un žīdi pataisīs latviešus plikus un nabagus,bet viņš nepateica,ka latvieši paši palīdzēs viņiem to darīt.Jāsāk būs piekrist tam ,kā latviešus raksturo Priedītis.Ārkārtīgi nožēlojami...

Atbildēt

Viss aizstāts ar čekas radītiem kloniem

24.02.2019. 21:12

»

Radio Merkurs klausītājs

Kaut ko LNF un avīze DDD dara nepareizi, ja nav masveidīga tautas atbalsta un DDD ideja kopš 1991.gada nav iesakņojusies cilvēku prātos


Čekas pienākumos ietilpa radīt gan ienaidnieku imitācijas, gan sagrābt varu tautas radītās struktūrās ar iefiltrētiem kadriem. Tas izdarīts ar pilnīgi visām, latviešus vienojošām formām vai pelnošiem uzņēmumiem. Tā notika ar Pilsoņu komiteju, ar aizsargu organizāciju, ar H-86 Rīgas nodaļas radīšanu, ar Latviešu biedrību, ar valsts pārvaldes komplektēšanu, ar augstāko izglītību un zinātni, ar stratēģiski svarīgo uzņēmumu un mēdiju sagrābšanu un beidzot ar totālu interneta kontroli.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...