Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

He,

21.07.2020. 08:18

ienāca prātā - kā būtu ja par Izraēlas prezidentu ieceltu latviešu izcelsmes čekistu ? Vai žīdi būtu priecīgi ? Ko viņi izdarītu nākamās stundas laikā ?

Atbildēt

SS

20.07.2020. 20:23

»

Secinājums

Priedīt,tu neticēsi,vairāk kā 90% cilvēku ir aitas un kāmīši,vismaz pagaidām viedums no tevis nestaro


Secinājumam... palasīju! Lohs tu esi , sistēmas sūkātājs ,bez centieniem !!

Atbildēt

Atis Priedītis

19.07.2020. 11:03

»

God. A. Priedīša kungs!

Iznīcināt savus darbus, ko te daudzi nepiedodami atļaujas dēvēt vienkārši par “makulatūru”, Jums neviens neļaus, mēs Jūsu darbus un Jūsu jaunradi pilnā mērā kontrolējam un analizējam, kā to darījām līdz šim, vai tajā neparādās “etniski šovinistiska literārā agresija un radikālisms ar starpnacionālā ...


Saprotu ironiju, bet Jūsu komentārs varētu būt pat atbilstošs patiesībai. Sevišķi jau ņemot vērā grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli" pēdējo nodaļu "Slepenie protokoli". Skaidrs, ka pēc tādiem notikumiem interese par manu personību ir pilnīgi saprotama.

Atbildēt

?!

19.07.2020. 10:43

Lētticīgie muļķi ir tie, kas pērk un lasa šo savārstījumu.
Vai patiešām par naida kurināšanu un valsts prezienta vajāšanu nav jāsauc pie atbildības gan autorus, gan pretīgo komentāru skribentus?

Atbildēt

God. A. Priedīša kungs!

19.07.2020. 09:50

»

Atis Priedītis

Pateicoties šim "uzmanības deficītam" man ir izdevies kļūt zināmam visā Latvijā, neskatoties uz to, ka lielie masu mediji mani pilnībā ignorē. Pat neatbild uz manām vēstulēm. Savukārt par savām grāmatām un dzejoļiem esmu saņēmis pietiekami daudz labu vērtējumu, pat atzinību, ka tie ir talantīgi. Un ...


Iznīcināt savus darbus, ko te daudzi nepiedodami atļaujas dēvēt vienkārši par “makulatūru”, Jums neviens neļaus, mēs Jūsu darbus un Jūsu jaunradi pilnā mērā kontrolējam un analizējam, kā to darījām līdz šim, vai tajā neparādās “etniski šovinistiska literārā agresija un radikālisms ar starpnacionālā naida kurināšanu”! Pat, lūdzu, neiedomājieties kaut ko iznīcināt! Analizējot Jūsu darbus, mēs, VDD literatūras nodaļa, analizējam kopējo “etnisko šovinistu” noskaņojumu Latvijā un kontrolējam “visaptverošā radikālā nacionālisma noskaņojumu”. Atzīstama ir Jūsu pievēršanās fantastikas žanram, kur mūsu ieskatā Jums noteikti veiktos vislabāk. Ņemot vērā, ka latvieši vairāk “piesieti” tautasdziesmām, labākus panākumus gūt Jūs varētu fantastikas žanrā tieši dzejas laukā.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.07.2020. 06:34

»

visticamāk

Tipisks "uzmanības deficīta" komplekss. Visbiežāk raksturīgs maziem bērniem. Dažkārt arī pietiekami neattīstītiem pusaudžiem jeb "bremzētiem tīņiem". Pieaugušiem diagnosticējams salīdzinoši retāk, bet jau ar garīgas kaites pazīmēm


Pateicoties šim "uzmanības deficītam" man ir izdevies kļūt zināmam visā Latvijā, neskatoties uz to, ka lielie masu mediji mani pilnībā ignorē. Pat neatbild uz manām vēstulēm. Savukārt par savām grāmatām un dzejoļiem esmu saņēmis pietiekami daudz labu vērtējumu, pat atzinību, ka tie ir talantīgi. Un ko Jūs ieteiktu darīt šādā situācijā? - iznīcināt visu 50 gadu laikā radīto, vairāk nekā 10 manas dziesmas ir bijušas dažādu Latvijas mēroga konkursu laureātes. Par to neviens nezina, jo tas tika noklusēts. Arī šīs dziesmas iznīcināt? Skaidrs, ka kamēr Latvija visu kontrolēs bijušie komunisti un čekisti man tā ir vienīgā iespēja - pašam par visu rakstīt un reklamēt savus darbus.

Atbildēt

R

19.07.2020. 06:13

»

Kreisais

Piefantazēt nav māksla... Es uzrakstīju tikai par skaidri zināmiem un pierādāmiem faktiem...Abi kopā ar autori esat manāmi atpalikuši no laika! Jau sen nākamā okupācija nostiprinājusies! Turklāt Pabrīķis uz vēdera rāpojot lūdzas ASV armijas paturešanu un sola, ka PILNĪBĀ UZTURĒS UN APGĀDĀS ASV ARMIJU! Tas nekas, ka bērniem skolās pusdienas nav spejīgi apmaksāt, ka invalīdi izdzīvo (ne dzīvo!) badā, ka pensionāri dzīvo nabadzībā, ka ārstiem nav algām naudas, pusglupajam atradīšoties nauda okupantu armijas uztrēšanai. Eh, jūs, pastalas, pastalas, zemāk jau vairs nav kur krist - paši lūdzas tikt okupētiem, bet autore, iestrēgusi pagātnē, joprojām raksta par otro pasaules kara rezultātiem....Atmostieties! Gadsimts aiz loga jau cits un okupācija jau cita!

Atbildēt

Kreisais

19.07.2020. 06:11

Piefantazēt nav māksla... Es uzrakstīju tikai par skaidri zināmiem un pierādāmiem faktiem.

Patiesie iemesli - ir savu kabatu un Attīstībai/Par un visu to veidojošo partiju kases piepildīšana ar "sponsoru ziedojumiem", jeb vienkārši - ZAGŠANA.

Kamēr visās malās viņi reklamējas ar Mārtiņu Staķi, u.c. godīgām sejām - žurkulēns Jaunups sēž paslēpies ēnā, un tālāk par Zandera raidījumu savu šņukuru nebāž, bet tajās viņu partijās neviens nevar nopirsties bez viņa ziņas.

Atbildēt

Nav, ko pielikt

18.07.2020. 23:25

»

visticamāk

Tipisks "uzmanības deficīta" komplekss. Visbiežāk raksturīgs maziem bērniem. Dažkārt arī pietiekami neattīstītiem pusaudžiem jeb "bremzētiem tīņiem". Pieaugušiem diagnosticējams salīdzinoši retāk, bet jau ar garīgas kaites pazīmēm


un atņemt.

Ar mazu piebildi. Tomēr jāvērtē holiski trīs dimensijās. Atzinība, nozīmība, profesionalitāte ar pašnovērtējumu. Paškritiku, kas ir talanta iezīme.

Atbildēt

visticamāk

18.07.2020. 23:01

»

Atis Priedītis

Man jau šobrīd ir pietiekoši daudz atbalstītāju, interesentu un lasītāju. Ir cilvēki, kuriem tiešām patīk tas ko es rakstu. "Čekas līmeņa cenzoru" kritiku vērā neņemšu. Esmu saņēmis atzinību arī no "oficiālajiem" dzejniekiem. Un man ar to pietiek. Drīzumā iznāks vēl divas grāmatas. Kopā jau būs desmit...


Tipisks "uzmanības deficīta" komplekss. Visbiežāk raksturīgs maziem bērniem. Dažkārt arī pietiekami neattīstītiem pusaudžiem jeb "bremzētiem tīņiem". Pieaugušiem diagnosticējams salīdzinoši retāk, bet jau ar garīgas kaites pazīmēm.

Atbildēt

Muļķības

18.07.2020. 21:05

»

radi

vai neradi, tici vai netici, pilnīgi vienalga.Par saviem darbiem katrs maksā


citi maksā. Katram pēc nopelniem.

Jautājums, kāpēc sliktākie nelieši nonāk valdības un ministru krēslis un itiem viņi jāuztur.

Tāpēc, ka viņi domā tikai par sevi un ir visu atlase.

Atbildēt

aha

18.07.2020. 18:47

»

!

Ieks SSSR ieredni nevareja ta zagt ka ,,brivaja latvija,, to dara latviesu ieredni, jo tad par seviski smagiem ekanomiskajiem noziegumiem pielietoja pat naves sodu !tagad mulku zeme tikai rotaciju pielieto


Jā jā Pravda par to rakstija... :D Realitātē pa primitīvā SSSR sovhozā bilances uzzimèja... Mūsdienās vnk ir cits pasūtījums!

Atbildēt

!

18.07.2020. 18:34

»

Go back to SSSR tovarishki

Tikai nevajag obobšķatj


Ieks SSSR ieredni nevareja ta zagt ka ,,brivaja latvija,, to dara latviesu ieredni, jo tad par seviski smagiem ekanomiskajiem noziegumiem pielietoja pat naves sodu !tagad mulku zeme tikai rotaciju pielieto.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.07.2020. 15:49

»

A. Priedītis

ir pilnīgs atsaldētais. Bīda vārdus un uzdod par literatūru. Makalatūra. Kāpēc? Jo atbilst grafomāna rakturam viņa darbi - visi viņa tēli ir priedītim līdzīgi kā paša dēli. Daudzi grib, bet nespēj “ieiet tēlos”. Ja nespēj iejusties tēlos, izdzīvot tos, īstie vārdi neatradīsies. Priedītim ir visur pareizi...


Man jau šobrīd ir pietiekoši daudz atbalstītāju, interesentu un lasītāju. Ir cilvēki, kuriem tiešām patīk tas ko es rakstu. "Čekas līmeņa cenzoru" kritiku vērā neņemšu. Esmu saņēmis atzinību arī no "oficiālajiem" dzejniekiem. Un man ar to pietiek. Drīzumā iznāks vēl divas grāmatas. Kopā jau būs desmit autorgrāmatas. Tirāžas ir nelielas, bet pilnīgi pietiekami lai manu esamību vairs nevarētu noklusēt.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.07.2020. 15:37

»

Murgu

murgi


Sarakste ir autentiska. Izņemot rakstnieka vārds, kuru publicēt būtu neētiski.

Atbildēt

nu tad

18.07.2020. 15:02

»

žanis

žīdelis pieķerts melos,tas tak labi, visvairāk tracina NA plānprātiņi, kas bija galvenie žīdeļa virzītāji


Laiks atsvaidzināt atmiņā Valda Kluča (pseidonīms un pēcāk jau Janis Dzintars) biogrāfiju :)))

Atbildēt

Žurka

18.07.2020. 14:27

LA viņu neintervēja.
Onka atnāca jau ar sagatavotu teksta materiālu.

Atbildēt

...jaa,jaa...

18.07.2020. 13:43

»

Ja?

Krievi nošpikojuši


Krievi nāk! BAIDIES!!!

Atbildēt

Atis Priedītis

18.07.2020. 13:38

»

Secinājums

Visu jaskata caur cēloņu seku likumsakarībām,VDK ir tikai sistēmas instruments.Latvijā VDK pazīstams ar nosaukumu VDD,citur CIP,citur vēl savādāk,bet sistēma viena un tā pati


Grāmata iznāca 2018.gada pavasarī. Pa šo laiku ir izdevies uzzināt arī to, ko grāmatas rakstīšanas laikā nezināju. Zinu pat dažus konkrētus uzvārdus, tikai protams, pierādīt neko nav iespējams, jo visi kategoriski atsakās kaut ko stāstīt. Pats neticamākais - iespējams, ka mani kā komponistu ir aizlieguši pēc tā laika LKP pirmā sekretāra Augusta Vosa mutvārdu pavēles, jo manas dziesmas viņš uztvēris dziļi personiski un juties ļoti aizvainots.

Atbildēt

Secinājums

18.07.2020. 13:21

»

Atis Priedītis

Pirmo reizi publicēju šo saraksti Feisbukā. Tā notika laikā kad rakstīju savu pirmo grāmatu "Gan jau rīts mūs atradīs". Sarakste pārtrūka tad, kad ļoti zināmais rakstnieks izlasīja, ka esmu rakstījis arī par VDK vajāšanām...


Visu jaskata caur cēloņu seku likumsakarībām,VDK ir tikai sistēmas instruments.Latvijā VDK pazīstams ar nosaukumu VDD,citur CIP,citur vēl savādāk,bet sistēma viena un tā pati.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.07.2020. 13:11

Pirmo reizi publicēju šo saraksti Feisbukā. Tā notika laikā kad rakstīju savu pirmo grāmatu "Gan jau rīts mūs atradīs". Sarakste pārtrūka tad, kad ļoti zināmais rakstnieks izlasīja, ka esmu rakstījis arī par VDK vajāšanām.

- Ļoti zināms rakstnieks: Palasīju vakar. Ir labas vietas, bet drusku vēl tāds melnraksts. Neuztraucies, patiesībā nekā slikta tur nav, bet papildini lūdzu! Tur ir daudz tādu vietu, kur gribas, lai ir vairāk, konkrētāk. Varbūt ir lietas, kas par daudz atkārtojas, visur iet cauri, ka esi aizliegtais komponists, ieteiktu to pateikt kompaktāk, skaidrāk, skaudrāk, vienā vai divās vietās, bet pamatīgi. Latviešu lasītājs nav muļķis, tev dažviet ir kā amerikāņu seriālos - tūlīt mēs jums parādīsim... Valoda laba, kaut kādas drukas kļūdas un redaktora darbiņš vajadzīgs, bet uzaudzē miesu un ej droši pie izdevējiem, piem. Latvijas Avīzi - tas ir drukājams gabals. Un lūdzu pabeidz, lai tiek publicēts!

- Es: Liels paldies! Ņemšu vērā ieteikumus.

- Ļoti zināms rakstnieks: Vārdu sakot, raksti augšā! Tas būs interesanti ne tikai pašam:)

- Es: OK! Centīšos no sirds.

- Ļoti zināms rakstnieks: Tev tas ir jāizstāsta. Tik daudz šo stāstu pazūd nepateikti. 🙂
- Es: Šis nepazudīs.🙂
14.01.18 13:48
- Es: Grāmatu esmu nosūtījis rediģēšanai. Esmu sazinājies arī ar LA izdevniecību, sola mēneša laikā dot atbildi. Sliktākajā gadījumā izdošu grāmatu 100 eksemplāros, pats par savu naudu izdevniecībā "Tava grāmata".
18.01.18 13:49
- Es: Labdien! Liels Paldies par ieinteresētību un labvēlīgo atsauksmi. Visas lielās izdevniecības gan atteicās grāmatu izdot (ticamākais, vienkārši nobijās). Tāpēc izdošu grāmatu 100 eksemplāros pats par savu naudu. Vēlreiz Liels Paldies!
18.01.18 16:57
- Ļoti zināms rakstnieks: Hei atslābsti! Manu 1 stāstu krājumu vairāk nekā 10 gadus nevienam nevajadzēja. Nopietni. Drusku pacietību vajag un arī tekstu var uzlabot. 🙂

Atbildēt

Secinājums

18.07.2020. 13:07

»

Atis Priedītis

Paldies par pietiekoši korektu komentāru. Jautājums - kāpēc no manis būtu jāstaro "viedumam"? Mums jau ir viens "pravietis" - Kivičs par kuru raksta visur un katru dienu


Vieds var būt katrs cilvēks,ja apzinās un vēlās,vismaz uz to pusi jātiecas.Viedumam nav nekāda sakara ar izglītību,vismaz ar to izglītību ko atvēl vara,tāpat viedumam nav sakara ar prātu,viedums ir apziņa.
Kas ir Kivičs,nepazīstu?

Atbildēt

Atis Priedītis

18.07.2020. 12:51

»

Secinājums

Priedīt,tu neticēsi,vairāk kā 90% cilvēku ir aitas un kāmīši,vismaz pagaidām viedums no tevis nestaro


Paldies par pietiekoši korektu komentāru. Jautājums - kāpēc no manis būtu jāstaro "viedumam"? Mums jau ir viens "pravietis" - Kivičs par kuru raksta visur un katru dienu.

Atbildēt

Ja?

18.07.2020. 12:47

»

precizējums

Īstenībā - Netici, Nebaidies, Nelūdzies


Krievi nošpikojuši!

Atbildēt

Vovo!

18.07.2020. 12:46

»

Atis Priedītis

Neņem ļaunā, manas grāmatas tiek aktīvi pirktas un lasītas arī bibliotēkās. Saņemu arī daudz labvēlīgu komentāru no sociālo portālu lietotājiem. Ticamākais, ka Tu nevienu manu grāmatu pat neesi lasījis un paud tikai savu, bijušā "stukača" viedokli. Piedos, ka tā uzrakstīju. Visi duļķi, kuri pār mani...


Arī paranoja klāt šizofrēniskai grafomānijai. Pilns komplekts! Palasot tavus komentārus, skaidrs, kādi ūdeņi ir ta i darbi, ko pulies te reklamēt! Tu neesi interesants cilvēks! Tukšums! Grafomānija ar “vajātā padlaikos” “šizi neatzītā ģēnija” akcentu! Atpakaļrāpulis!

Atbildēt

Atis Priedītis

18.07.2020. 12:41

»

Nepiesārņo ar savu grafomāniju komentārus!

Tavi literārie darbi ir makulatūras vērti! Āmen! Aumež Āmen


Neņem ļaunā, manas grāmatas tiek aktīvi pirktas un lasītas arī bibliotēkās. Saņemu arī daudz labvēlīgu komentāru no sociālo portālu lietotājiem. Ticamākais, ka Tu nevienu manu grāmatu pat neesi lasījis un paud tikai savu, bijušā "stukača" viedokli. Piedos, ka tā uzrakstīju. Visi duļķi, kuri pār mani tiek gāzti nāk no viena "kantora".

Atbildēt

precizējums

18.07.2020. 12:41

»

Nebaidies, nelūdz un nejautā!

Tā - nebaidies, nelūdz un nejautā


Īstenībā - Netici, Nebaidies, Nelūdzies!

(oriģ.: Не верь, не бойся, не проси!)

Atbildēt

Brīvs cilvēks rada savus likumus

18.07.2020. 12:30

»

Reliģija mulsina un biedē!

Likumi mulsina un biedē, jo ir prasība zināt visus likumus ikvienam, arī tos, kas grozīti vakar - likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības...


un tiesā citus pēc saviem likumiem! Spriefumi nedrīkst būt apstrīdami un paša apšaubāmi!

Atbildēt

Redziet!

18.07.2020. 12:27

»

Reliģija mulsina un biedē!

Likumi mulsina un biedē, jo ir prasība zināt visus likumus ikvienam, arī tos, kas grozīti vakar - likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības...


E. Levits uzspļāva likumam pa mediķu algu celšanu. Žīdu cionists E. Levits atzīst pats, ka nozīme ir tikai tam, kam tu pats to piešķir! Beidziet kalpot un baidīties.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.07.2020. 12:26

Daudz lielāka nozīme būtu grāmatām, kuras tiktu rakstīts par tiem notikumiem un tajos iesaistītiem cilvēkiem, kuri bija ar ļoti nopietnām sekām nākotnē. Aizliegtie komponisti un aizliegtās dziesmas. Reiz pat intereses pēc parēķināju sekas naudas izteiksmē. Katrs no šiem komponistiem ir zaudējuši apmēram 100 000 Eiro tikai tā iemesla dēļ, ka viņu dziesmas netika ierakstītas un tās ļoti reti atskaņo radiostacijas. Plus nenotikušie koncerti. Šo summu veido neizmaksātās autortiesības. Par naudu rakstu tiem, kuri citus argumentus nesaprot.

Atbildēt

Reliģija mulsina un biedē!

18.07.2020. 12:25

»

nu

to Tu esi muļķis...


Likumi mulsina un biedē, jo ir prasība zināt visus likumus ikvienam, arī tos, kas grozīti vakar - likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības!

Atcerieties, bauri, uz visiem laikiem! Nozīme (reliģijai, likumam utt.) ir tiai tam, kam Tu pats to piešķir! Brīvs cilvēks rada pats savus likumus!

Atbildēt

NA ar glumo R. Zīli, ebreju,

18.07.2020. 12:21

»

žanis

žīdelis pieķerts melos,tas tak labi, visvairāk tracina NA plānprātiņi, kas bija galvenie žīdeļa virzītāji


kurš negrib strādāt, kad viņam piedāvāja MP amatu, ir noziedznieki, parazīti, žīdu kalpi.

Atbildēt

tas

18.07.2020. 12:07

»

Liene

Iznāk, ka māmulīte dzejoja ne tikai dzeju, bet arī savus radu rakstus un bērnu tēvus. Žēl bērnu, kuriem tika slēpta viņu izcelsme un kuri vēl šodien kļūdaini par tēvu uzskata krievu, kaut gan ir gana pierādījumu, ka tas ir vācu karavīrs. Un atkal jautājums, kāpēc šie 2 ārlaulības bērni neparādās izceļošanas...


ne uz vienu neattiecas, ko sieviete uzskatīja par vajadzīgu ierakstīt dokumentos par tēvu krievu laikos.Par radniecību ar vācu karavīru varēja ātri aizbraukt pie baltajiem lāčiem vai pie svētā Pētera vārtiem.Par radniecību ar leģionāru, aizsargu, mežabrāli visi centās noslēpt, jo nevarētu ne normāli dzīvot Rīgā, ne strādāt un ieņemt kādu jēdzīgu amatu, ne studēt, , ne vēl uz dzīvokli cerēt, paldies Dievam, ja 1941 vai 1949 izdevās izvairīties no izsūtīšanas.Lielākoties tādu radiem neizdevās. Bērniem daudz ko nestāstīja, lai nevienam nerastos problēmas.Kur nu vēl, ja vācu karavīrs.Kas tā par mežonību,primitīvu instinktu, līst citu, pilnīgi svešu cilvēku dzīvē, tai sievietei  1943 gadā bija labi, ja 23 gadi.Cik "prātīgas"izvēles izdarītu jebkurš vai šolaiku bērni 23 gados?Taču attopieties...nemaz nebaidieties, ka šādā veidā paši sev un pēcnācējiem dzīvē negācijas saražojiet?

Atbildēt

žanis

18.07.2020. 11:58

žīdelis pieķerts melos,tas tak labi, visvairāk tracina NA plānprātiņi, kas bija galvenie žīdeļa virzītāji!

Atbildēt

nu

18.07.2020. 11:50

to Tu esi muļķis,
gudriniek,- karma un reinkarnācija ir budistiem un hinduistiem, jūdiem un kristiešiem nav.Toties ir samaksa par tēvu grēkiem līdz 7 augumam, tātad tu dabūsi pēc nopelniem, tavi bērni maksās par tevi, tavi mazbērni un mazmazmazbērni arīdzan. Enerģijas nezūdamības likums neticīgajiem.

Atbildēt

nu

18.07.2020. 11:42

»

Zuze

Diez vai- von Kleists jau pirms tam bija pametis Latviju, bet pēc Lāča kubdzes atmiņām Ingeborgu bija pametis vācu virsnieks 1943. (1944.) gadā. Tā bija tāda ierasta lieta tais laikos, ne viena vien latvju meita kļuva par okupantu piegulētāju. Atšķirība tāda, ka krieviem latviete skaitījās pirmā zorte...


un tad?Parasts kara laika stāsts.Tikai abu okupācijas karaspēku pārstāvjiem bija milzu atšķirība izskatā,attīstības pakāpē,agresivitātes un primitivitātes pakāpē, paēdinātībā, kultūrā, un izturēšanās veidā.

Atbildēt

Jā jā

18.07.2020. 11:30

»

Labi par Lapsu uzrakstīji


Viltvārdis piesmirdina Rīgas pili.😎

Atbildēt

Diez vai Krievijas specdienesti

18.07.2020. 07:22

»

Dita

Lapsa nekādi nevar rimties, cepj tik jaunus rakstus pret Levitu. Bet, kā lai Krievijas specdienestiem atsaka, laikam labi maksā


ar E. Levita starpniecību av informēti visiem valsts noslēpumiem.

Kādi gan tie varētu būt?

Slepenie tautai aizdevumu līgumu nosacījumi, 4. maija valsts korporācijai saņemot jaunu un svaigu naudas čupu, ieķīlājot uzņēmumus ar valsts kapitāldaļām. Kad ar shēmām būs apķīlāts VAS Latvenergo, mēs to uzzināsim pēdējie. Krievijā Šušenskas HES reģistrēts ofdoros un nodokļos Krievijā maksā cik maza alus rūpnīciņa.

Atbildēt

Dita

18.07.2020. 06:57

Lapsa nekādi nevar rimties, cepj tik jaunus rakstus pret Levitu. Bet, kā lai Krievijas specdienestiem atsaka, laikam labi maksā

Atbildēt

ASV karavīrus un valsti pārvalda

18.07.2020. 06:45

»

ka anekdote,vai jus lidz 16 gadu vecumam nebijat ebrejs ?

goijiem nav ne savas naudas,ne savas bankas ne sava prezidenta,ir kiniesu razots karogkats un prasiba atbildet banka ,kur liki 20 eiro skaidraja no sava konta.ta ir kad 30 gadus klanas asv prieksa un pilda briseles paveles


žīdu cionisti tieši tāpat kā Latviju.

ES ir globāls žīdu projekts.un ES un Latvijas likumus pakārto “ebreju impērijas trim standartiem” - ar žīdu finansu instrumentiem sagraujot ekonomiku, žīdiem iedzīvojoties no tā.

Atbildēt

ka anekdote,vai jus lidz 16 gadu vecumam nebijat ebrejs ?

18.07.2020. 03:32

goijiem nav ne savas naudas,ne savas bankas ne sava prezidenta,ir kiniesu razots karogkats un prasiba atbildet banka ,kur liki 20 eiro skaidraja no sava konta.ta ir kad 30 gadus klanas asv prieksa un pilda briseles paveles.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...