Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pomeranču Vainadziņš

12.10.2018. 11:27

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Mirstamklozei ķešu vēl par piešūt.
Zārkam bagāžas nodalījumu gan nē ...

Atbildēt

lingvists

29.11.2013. 14:15

Smalki . Ascendum -tulkojumā uz latviešu valodu KASE.

Atbildēt

ghh

26.11.2013. 18:20

Tas draņķis vēl nav izsviests? Kā tas var būt, premjers visus par idiotiem uzskata? Vai arī vēl cer, ka būs silta vieta Briselē kopā ar Solvitu pēc visa šī un tādēļ nevēlas radīt nelabu skanējumu veiksmes stāstam, izrādās, ka valsts pārvaldē nekādas reformas nav bijušas, tas tā stulbi, jo tikko visiem Dienvideiropa teica darīt kā Latvijā.

Atbildēt

Svestautiete

26.11.2013. 14:53

»

Elza

un varbūt būtu vērts papētīt, vai Jaunups un Pūce gadījumā nav klasesbiedri ar


Ja, abu kopa mācījās juridiskajā fakultāte un škiet ari pirms tam vidusskola

Atbildēt

Raitis

26.11.2013. 10:38

»

Elza

un varbūt būtu vērts papētīt, vai Jaunups un Pūce gadījumā nav klasesbiedri ar


Un si biedriba ir savu radu un draugu "darbavieta",kur sanemt otkatu. Ne jau velti Repse &co raujas pie varas,tad tadas biedribas bus pie katras ministrijas.

Atbildēt

Jā, labais

26.11.2013. 08:30

Re&Re: Traģēdijas iespējamais iemesls ir vienkārši cilvēciska kļūda aprēķinos

Tā tas arī paliks, nevienu nesodīs, jo lielākā daļa cietušo bija ne no turīgo gala. Vienkārši strādnieki.

Atkāpties arī neviens neplāno, pat ja viena no smagākajām būvju katastrofām pēdējo desmitgažu laikā Eiropā. Baidās zaudēt ienākumus, labo dzīv, bet neredz nekādu problēmu apgalvot, ka tie, kas bez darba, vienkārši negrib strādāt, kādēļ tik ļoti tad baidās no bezdarba?

Atbildēt

portālam! par Doma baznīcu

26.11.2013. 06:21

Saka, ka "vēsturiskā būvē sabāzts prasts pildījums", "vecvecā ļoti nozīmīgā celtnē ātrumā bāzts prasts pildījums, tālu no proj. pieteiktā"

Vai kāda iespēja pārbaudīt šo pastāv? Tās ir ļoti nopietnas aizdomas, ka varētu būt notikusi cūkošanās ar mūsu veco katedrāli

Atbildēt

tauta

26.11.2013. 01:29

ZAGĻI.

Atbildēt

....

26.11.2013. 00:40

»

VFR

Jā var izcīnit vienu uzvaru, nolikt pie vietas vienu ieredni, bet tas jau nemaina sistēmu. Saeimā sēž ļautiņi, kuru vienīgais mērķis sakārtot savas lietas un vairot labklājību. Vieni slēpjas aiz nac. idejām otriem saskaņa trešie raksta godīguma kodeksus, sešinieks vispār neslēpjas, atklāti bāž savus...


Beidzot ir jāveido profesionāla valsts pārvalde ar dažām ministrijām un normālu izvēles procedūru. Citādi - kā gan Jūs mainīsiet sistēmu, kur ierēdņi ir arī tādi, kas pie jebkuras partijas politiķus ar naudu nodrošina un dara to ar milzu pārliecību, diemžēl esot augstākajos amatos. Bet, kā minēju, vairs gan bez manis, jo patiesi, kā miniet, uzvaras var izcīnīt, bet tas viss kopumā nožēlojami un ļoti nogurdinoši. Beidzot vēlos normālu algu un normālu izglītība spielietojumu. Kā sava veida sportu var piekopt, bet ne jau uz ilgu un tomēr, kad uz ielas cešas iebiedēt, pēc tam paliek milzu uztraukums, ka to pašu neizdara ar tuvajiem.

Es lieku likmi uz 2 mēnēšiem, kad visiem jau būs aizmirsušās šīs šausmas, izņemot to 54 radiniekiem, kam tikai tad sāksies īstās sāpes.

Atbildēt

kā tikt uz AUGŠĀM

26.11.2013. 00:29

Virzībai uz augšu nav iespējams novilkt galīgo robežu. Vienīgā barjera ir apstāšanās attīstībā, kurai agri vai vēlu seko neizbēgams kritiens atpakaļ. Cilvēks, kas sasniedzis kādu iepriekš izvirzītu mērķi savā dzīvē, pacēlies augstāk pa karjeras kāpnēm vai radošajā izaugsmē, nedrīkst apstāties ceļā uz augšu, taču katrs jauns pakāpiens nozīmē atbildību par tiem, kas palikuši lejā.

Sabiedrības celtā ēka nemīl tukšumus starp stāviem. Tie sagrauj rūpīgi būvēto kopienas sajūtu un vairo neuzticēšanos, laupa sapratni, aptur kopīgi uzsākto attīstību.

(Ascendum.lv)

Atbildēt

VFR

25.11.2013. 23:47

»

....

Dažreiz ierēdņi pat apmainās ar labākajiem veidiem kā ierobežot shēmas, taču bez tiesībsargājoso iestāžu iesaistes, no ārzemniekiem arī var idejas smelties kā viņi to dara. Iemesls ir pavisam prozaisks - tiesībsargājošās iestādes Latvijā nestrādā ar domu, ka vajag uzlikt bremzes shēmām, dažādus šķēršļus...


Jā var izcīnit vienu uzvaru, nolikt pie vietas vienu ieredni, bet tas jau nemaina sistēmu. Saeimā sēž ļautiņi, kuru vienīgais mērķis sakārtot savas lietas un vairot labklājību. Vieni slēpjas aiz nac. idejām otriem saskaņa trešie raksta godīguma kodeksus, sešinieks vispār neslēpjas, atklāti bāž savus cilvēkus amatos. V uzvedas tā kā būtu tautas partijas dzemdēti, vieni gēni.
Ja 54 dzīvību zaudēšana neatmodinās, pirmām kārtām jau pašu tautu, tad te ir sagaidāms bēdigs iznākums, šajā zemītē. Mūsu cilvēkiem ir par īsu atmiņa un balsojuma izvēles principi vispār neskaidri.

Atbildēt

TT

25.11.2013. 23:33

Un tad - korupantam būs cietums, vai kā?

Atbildēt

....

25.11.2013. 23:31

»

VFR

Latvijā valda mafija. Nevienam pat nav iespējas vērsties drošības iestādēs, jo ja pāriesi polit-ekonomiskās-mafijas ceļu, pats vai nu sēdēsi vai arī dabūsi pa muti. Esošā vara ir tikpat rijīga, kādi bija aivari un andri, ja ne pat rijīgāka. Par katru valsts, pašvaldības, valsts uzņēmuma pasūtījumu taču...


Dažreiz ierēdņi pat apmainās ar labākajiem veidiem kā ierobežot shēmas, taču bez tiesībsargājoso iestāžu iesaistes, no ārzemniekiem arī var idejas smelties kā viņi to dara. Iemesls ir pavisam prozaisks - tiesībsargājošās iestādes Latvijā nestrādā ar domu, ka vajag uzlikt bremzes shēmām, dažādus šķēršļus, kontroles mehānismus, bet gan ar ideju, ka tas viss patiešām notiek tā, ka viens iedod, otrs paņem un to visu var uzreiz ierakstīt un izmantot tiesā. Ieteiktu paskatīties kaut vai KNAB materiālus par korupciju, tā kā tur aprakstīts jau nedara kopš 90.tajiem.

Atbildēt

kāds naivums no manas puses,

25.11.2013. 23:15

tiešām biju domājusi, ka Ascendum lieli malači, labas lietas spēj finansēt, kultūras zieds..
Bet te jau sanāk naudas atmazgāšanas kantoris ar kādu labdarības pasakumu kā indulgenci. Vajadzētu pasekot, kā tieši saziedotā nauda izlietota!

Atbildēt

kāds naivums no manas puses,

25.11.2013. 23:15

tiešām biju domājusi, ka Ascendum lieli malači, labas lietas spēj finansēt, kultūras zieds..
Bet te jau sanāk naudas atmazgāšanas kantoris ar kādu labdarības pasakumu kā indulgenci. Vajadzētu pasekot, kā tieši saziedotā nauda izlietota!

Atbildēt

....

25.11.2013. 23:11

»

VFR

Latvijā valda mafija. Nevienam pat nav iespējas vērsties drošības iestādēs, jo ja pāriesi polit-ekonomiskās-mafijas ceļu, pats vai nu sēdēsi vai arī dabūsi pa muti. Esošā vara ir tikpat rijīga, kādi bija aivari un andri, ja ne pat rijīgāka. Par katru valsts, pašvaldības, valsts uzņēmuma pasūtījumu taču...


Izbeidziet, kā ierēdnis neskaitāmas reizes esmu mēģinājis ielikt šitādiem korumpantiem un organizētām interesēm sprunguļus kājās. Dažreiz izdevies, dažreiz diemžēl nē. Pat sūdzejies esmu tiesībsargājošā iestādē, kam sekoja iebiedēšana uz ielas, jo vaininieki uzreiz saprata, ka neviens cits tas nevar būt, kas sūdzejies, kad tiesībsargājošā iestāde šiem zvanīja uzzināt faktus. No baidīšanās no viņiem vai apātijas labāk nepaliks. Lai gan nogurums man milzīgs un plānoju doties prom uz ārzemēm, jo izglītība to atļauj. Par amatiem, tur taisnība, augstākos amatus Latvijā neieņem pēc godīgiem kritērijiem. Un, jā - tā cīnīšanās ar viņiem dažreiz rada milzīgu bespēcības un noguruma sajūtu, visi gatavi burkšķēt, bet ne riskēt un pieņemt lēmumu vai mēģināt nostāties pretim. Esmu saticis arī tādus, kas riskē, skaidri apzinoties, ka zaudēs darbu, un to arī zaudējuši, bet noturējuši nodokļu maksātaju naudu no izlaupīšanas, kas jāuzskata par varonīgu rīcību, un neviens jau neuzzin par ierēdņiem, kas atlaisti šādu iemeslu dēļ. Ar visādiem Pūcēm valsts pārvalde grimst vēl vairāk, jo tādi kā viņs piekopj liekulības taktiku, stāsta visiem to, ko tie grib dzirdēt, virknē starptautisku organizāciju atzinumus un gudrus vārdus,

Atbildēt

VFR

25.11.2013. 22:53

Cik ir tās kompānijas kuras uzvar: Re Re, Skonto, Arčers, RBS nu un vē dažas. Kā redzams liela nauda šodien koferos netiek staipīta, tā tiek piemēram ziedota, un piemēram 5% līdz 10% no liguma vērtības. 20% lidz 30% nosmeļ tā saucamie ģenerāluzņēmeji, a, no kurienes tad viņiem tās milj. peļņas. Jā un starpcitu, lai ģenerāluzņēmēji pastāsta cik tad tiem ir vienības mehānismi, cik brigādes. Man ir aizdomas, ka vienīgās mehanizētās vienības būs viņu Range Rover un Bentley. Un tālāk jau viss ir primitivi - apgrauztu kaulu atmet apakšuzņēmējiem, kurš, tad arī sataisa jumtu kurš sabrūk kā kartona kaste.

Atbildēt

Kaimiņš

25.11.2013. 22:52

»

Elza

un varbūt būtu vērts papētīt, vai Jaunups un Pūce gadījumā nav klasesbiedri ar


Protams, ka ir! Biedrībā Latvijas Attīstībai arī abi darbojas kā runasvīri!

Atbildēt

Elza

25.11.2013. 22:46

un varbūt būtu vērts papētīt, vai Jaunups un Pūce gadījumā nav klasesbiedri ar?

Atbildēt

xe

25.11.2013. 22:35

Un kur KNAB vai nomiris. Vispār mēnešiem neko nedzird kopš tur tas streločņiks ielikts. Jāklapē ciet !

Atbildēt

sise

25.11.2013. 22:29

visa pamatā ir sistēma,kas šādu korupciju pieļauj. ne jau velti Pūce turās savā vietā ar ar zobiem un nagiem, Jaunups arī saprot,ka japalīdz...

Atbildēt

nu gan

25.11.2013. 22:22

Pats jaunais resnģīmis sēž uz kakla nodokļu maksātājiem un savu veceni ielicis par kasieri biedrībā ,ko nesaprotamu iemeslu dēļ brangi sponsorē celtniecības firmas.Kā to lai nosauc ?? Augstākās sabiedrības krējums ?Labi ka vēlēsanas tuvojas.

Atbildēt

krista

25.11.2013. 22:19

»

Harijs

Pilnīgs apātisks bezspēks pārņem ķermeni,kad palasies šos brīnumus ko darās tādi valsts aparātos salīduši nelieši,ja tas ko raksta atbilst patiesībai,tad zeme atveries


Tādiem pūcēm darbošnās pamatā - visatļautība un nesodāmības sajūta.
Un sabiedrība to pieļauj.

Atbildēt

Harijs

25.11.2013. 22:16

Pilnīgs apātisks bezspēks pārņem ķermeni,kad palasies šos brīnumus ko darās tādi valsts aparātos salīduši nelieši,ja tas ko raksta atbilst patiesībai,tad zeme atveries.

Atbildēt

VFR

25.11.2013. 22:12

Latvijā valda mafija. Nevienam pat nav iespējas vērsties drošības iestādēs, jo ja pāriesi polit-ekonomiskās-mafijas ceļu, pats vai nu sēdēsi vai arī dabūsi pa muti. Esošā vara ir tikpat rijīga, kādi bija aivari un andri, ja ne pat rijīgāka. Par katru valsts, pašvaldības, valsts uzņēmuma pasūtījumu taču tiek nomaksāts un ekonomēts tiek uz materiālu kvalitāti, darbu apjomiem un utt. Diemžēl mēs dzīvojam noziedznieku valstī un gaismu tuneļa galā redzēt nevar.

Atbildēt

Janka

25.11.2013. 22:03

Klau, vai kāds var pateikt, kāds ir "noteiktais mērķis" Re&Re ziedojumam. Netieku iekšā Lursoftā...

Atbildēt

svarīgi sīkumi

25.11.2013. 21:21

http://buvkomersanti.bema.gov.lv/?module=2&action=14&isn=6882
Galvenais skrūvju un divdaļīgo kopņu projetētājs Ivars Sergets 2008 gadā projekta laikā bija 26 gadus jauns (dzimis 1981.gadā) un priecājās par tiko dibināta SIA peļņu!!!!!

Atbildēt

hmm

25.11.2013. 21:12

šitā ir viena no vissmirdīgakajam Latvijas ģimenem, tauds mēslus pat Getliņos neatrast

Atbildēt

qwerty

25.11.2013. 20:28

»

Nu

kaut kā neesmu sen tur staigājis un pievērsis uzmanību tādiem faktiem. Taču, ja šodien tiešām tur kas tāds eksistē, tā, neskatoties uz garajām oficiālajām sērām, lai šīs zemes varenie izrādītos, manuprāt, ir visneiedomājamākā necieņas izrādīšana tiem 54, par kuriem sērojam. Tas ir kauns. Nē, tas nav...


Gāju šodien pa Kr.Valdemāra ielu vakara uz mājām, arī redzēju, tikai nenofotografeju. Tur patiešām ir stikla būris ar smiltīm un arhitektu boiroja nosaukumu uz instalācija iebazta staba gala, palika ļoti neomulīgi, jo ta instalācija tur stāv jau ilgi, tikai tagad papētīju, varbūt kādam šovakar izdodas to nofotografēt un ielikt internetā.

Atbildēt

Alis

25.11.2013. 20:21

»

Naivais-naivajam

Pūce ir tāds tips, kurš melos arī melu detektoram un tas neko neuzrādīs! Pretīgi, ka tādi pūces ielīduši valstij svarīgos amatos. Ar sūdainu koku


Tieši tādi sūdabrāļi kā šis pūce arī ir ielīduši valstij svarīgos amatos! Un rīkojas kā pa savu privāto bodi. Nevis melu detektoru,bet nokaitētu dzelža mietu viņam resnajā pēcpusē!

Atbildēt

25.11.2013. 20:18

Kādas lietas notiek, kamēr Strelčenoks tiesā savus darbiniekus. Korupcija sit augstu vilni.Likvidēt knab un vietā būvinspekciju ar bijušajiem speciālistiem. Rīgas būvvalde pierādījusi, ka neder nekam.

Atbildēt

vai caur sportu arī izzog

25.11.2013. 19:42

šoreiz viss būtu jānoskaidro

Atbildēt

fuksis

25.11.2013. 19:35

Kāpēc parazītu barotavas tiek sauktas par biedrībām? Fujjjj...

Atbildēt

bank

25.11.2013. 19:34

Manuprāt, summas ir milzīgas!
Derētu pārbaudīt, kur saziedotā nauda ir izlietota, jo nav nekādas loģikas, ka šie uzņēmumi tik dāsni atdod nadu, neprasot neko pretī.... :))))

Atbildēt

re kā

25.11.2013. 19:33

Re kā !!!! ...lietas notiek mūsu valstī. Kasierfirmele.

Atbildēt

ecco

25.11.2013. 18:58

»

to vienīgais

Kādēļ Jūs domājat, ja sieviete ALGOTU darbu nestrādā, tad viņa nestrādā vispār


Kurš ir līdzīgs Paulam ??? Tādu nav. Un loģiski arī Lanai līdzīgu nav, atbilstoši. Visas sievietes ir mājsaimniece atnākot mājās pēc darba.Nu par ''bagātnieku'' sievām runājot tad jājautā, kādu bagātību tu domā garīgo vai mantisko ??? Es domāju par garīgo.

Atbildēt

jā....

25.11.2013. 18:45

nu prieks skatīties :)) Jaunups un Pūce veikli izdomājuši sev barotavu, sev un visām savām draudzenēm! Pie tam legāli!

Atbildēt

bronza

25.11.2013. 18:44

»

naivais

Ja tas tā ir, tad Pūcem vajadzētu prasties un iziet melu detektoru. Vai publiski, roku liekot uz sirds vai bībeles, pateikt, ka nekadās korputīvās lietās nav iesaistīts


Detektors nelīdzēs. Tas augstprātīgais tips tā ir izskolojies - meli, liekulība un pats - tas ir viens veselums.

Atbildēt

:)))))

25.11.2013. 18:40

Strapcānei-Ikstenai būs jādodas uz Latvijas Ķīnas sadarbības padomi - tur jau viena Kampara daiļava - Elīna Bīviņa pēc skandāla patvērumu atradusi:))))

Atbildēt

Neko sev...

25.11.2013. 18:37

Neko sev, biedrībai labvēļu bariņš salasījies. Ko ta citas biedrības ķepu sūkā?

Atbildēt

Sāpīgi redzēt, ka Eva Ikstena-Strapcāne no korumpantu kantora ASCENDUM

25.11.2013. 18:35

šodien tv kadrā vairs nesmaida. Kas tad nu, meitēnam lēcies?

Atbildēt

Nu

25.11.2013. 18:29

»

Priekšlikums Rīgas Domei

sakarā ar šo sponsorētāju reklāmām...


kaut kā neesmu sen tur staigājis un pievērsis uzmanību tādiem faktiem. Taču, ja šodien tiešām tur kas tāds eksistē, tā, neskatoties uz garajām oficiālajām sērām, lai šīs zemes varenie izrādītos, manuprāt, ir visneiedomājamākā necieņas izrādīšana tiem 54, par kuriem sērojam. Tas ir kauns. Nē, tas nav kauns, tā ir vislielākā cūcība. Mans ieteikums - nofotogrāfējiet, sūtiet bildes uz RD, MP, valsts Prezibentam, televīzijai ar lūgumu izskaidrot šo faktu tiem, kas dienām un naktīm stāvēja pie žoga Zolitūdē. Protams, atbilde varētu būt - nav noķerts, nav zaglis. Taču, lūdzu, novāciet to, varbūt tomēr noķers.

Atbildēt

Solvita vienkārši steigā pagrābusi neīsto lapeli no Šlāpina piegādāto runu mapes:)))

25.11.2013. 18:27

Galvu saspiedusi ā.s. 25.11.2013. 17:51
Āboltiņa galīgi galvu saspiedusi salīdzinot Zolitūdi ar ASV 11.septembri : 11.septembra gadījumā tas bija terora akts, bet Zolitūdē ir ierēdņu un būvnieku korupcija un nolaidība.

Atbildēt

Priekšlikums Rīgas Domei

25.11.2013. 18:13

sakarā ar šo sponsorētāju reklāmām.

Man būtu priekšlikums Rīgas Domei - aizvāciet to uzrakstu, ar ko aplīmētas Mākslas Muzeja iežogojuma sienas "Mēs mīlam Rīgu", kur kopā ir Rīgas Domes un ReRe simboli. Un novāciet arī to stikla kasti ar smiltīm, ar lepnu uzrakstu Kubs, kas ir arhitektu kantoris, diez, kas ar to domāts, atgādinājums, ka daudzus tuvākajās dienās guldīs zemes klēpī?

Atbildēt

sen

25.11.2013. 18:06

Sen jau vajadzeja paintereseties ,ka tie musu činavnieki tik turigi tikuši ,ka uz gimenes loceklu varda majas, zemes , dzivokli. Berni super nodrosinati . No kurienes ??

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....