Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ro

02.02.2019. 21:01

Kam kalpo 'TVNET'? Putina paziņojumus 'tvnet' patur ilgu laiku starta logā, bet visus paziņojumus pret Putinu vai Krieviju fiksi noņem nost. Arī balsošana ir visai dīvaina: līdz ko gribi novērtēt komentu pret Krieviju, tā tiek ielikts vienlaicīgi arī pretējais balsojums... Domāju, ka žurnālists Ostrovskis ir Krievijas marionete, kurš iznīcināja latvisko 'apollo', lai nepieļautu negatīvu rakstu un komentu pret Putinu, Krieviju un viņu atbalstītājiem!

Atbildēt

Pele

01.01.2019. 18:53

»

Vaira3000

skatoties kaa peliite te tik angazeeti njemaas, skiet ka vinja loti ilgi nav jaadeleejusi uz burkaninjiem un bananiem. Aizejat uz centraltirgu un panemiet sev pa kilogramam


Pagaidām vēl mani neviens nav angažējis un burkānus un banānus izmantoju ēšanai! Bet LL vai tad jûs tā savā vientulībā dariet, jādelējiet uz burkāniem un banāniem?

Atbildēt

Vaira3000

01.01.2019. 17:05

skatoties kaa peliite te tik angazeeti njemaas, skiet ka vinja loti ilgi nav jaadeleejusi uz burkaninjiem un bananiem. Aizejat uz centraltirgu un panemiet sev pa kilogramam

Atbildēt

Pele

01.01.2019. 13:28

»

antons mikoss

.....Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu...


Un kāpēc U.Ģērmanis jutās tik spdraudēts no S.V., ka bija tik izmisīgi jāmelo un jādēmonizē? Skaudība, maizes naids, ka atņems darbu, vai pats bija aģents? Kāpēc viena sieviete tik bīstama visvarenajam trimdas mafijas krustēvam?

Atbildēt

oi,

01.01.2019. 12:14

»

antons mikoss

.....Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu...


visi lāču bari Vidzemē likvidēti, ka vecais sēž un klabina taustiņus?

Atbildēt

naivā

01.01.2019. 11:51

»

!

veinberga un ostrovskis ir ortodoksali sorositi.boikots apollo/tvnet


Vai tad apollo vēl pastāv? Domāju, ka tvnet viņu ir apēdis, kā pūķis, kas ēd savu asti :))

Atbildēt

!

01.01.2019. 02:36

veinberga un ostrovskis ir ortodoksali sorositi.boikots apollo/tvnet.

Atbildēt

kolēģe - sena

31.12.2018. 18:17

»

premium

Zviedru trolene ar visiem mākslenieces talantiem ir caurkritusi! Domāju, ka ar laiku nāks gaismā viņas pašas sadarbība ar VDK...


Tādi kā Veinberga ir tie riebīgākie līdēji visos laikos, melo kā automāts. Jau studiju laikos Maskavā visi zināja, ka viņas klātbūtnē nedrīkst par daudz pļāpāt. Gaidam viņas pašas kartiņu un stučīšanas tekstus. Žēl, ja nebūs saglabājušies.

Atbildēt

Pff

31.12.2018. 14:22

Tvnet ir pabira (gluži kā Inbox.lv). Nelasu principa pēc, jo publicē viltus ziņas un nodarbojas ar slinku žurnālismu. Šeit šad tad arī tiek publicēts neatbilstošs saturs, bet ne tādā līmenī un degsmē.

Kā arī, reklāmas pa visām malām. Skumji, ka Pietiek.com arī palielinājis reklāmu skaitu līdz riebumam.

Atbildēt

antons mikoss

31.12.2018. 12:42

»

Pele

Karjerists ir Lato Lapsa! Kam neizdevās Dienā, Neatkarīgajā un vēl citur... Tad bija jāpieslienas tenku portālam, un jāsāk killerveodīgie melnā PR darbi, par kuriem maksā... Lembis un nacionāļi! Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu...


.....Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu....
Kad trūkst argumentu vai izteiktie visiem redzams ir melīgi, tad jāvelk no kājstarpes- "Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu".
Arī šis vairs nestrāda. Aizliegts!Tagad tas ir no sorosītiem un citiem vājprāšiem ieviestais "SEKSISMS".
Ja runājam par pārīti Mašiņš un Veinberga, tad te ir atbilde uz trimdas publicista Jāņsona(pseidonīms) savulaik izteikto jautājumu- kas devis tiesības SV izteikt Zviedrijas latviešu trimdas viedokli.
Tās tiesības nedeva trimda. Tās "deva" partneris kgb aģents
Mašiņš.
Nolēmu izteikties tamdēļ, ka Zviedrijas latviešu trimda par aktīvu darbību Latvijas brīvības cīņās 1990.g. ielūdza mani apmeklēt Zviedriju. Nepalaida tas pats kgb. 1990.gadā!!!
Sveiciens cilvēkam S. Veinbergai!
Cīnītājai par visādām murgainām idejām agrāk un tagad.

Atbildēt

Pele

31.12.2018. 10:25

»

Kaķis

Pele-Buiķe, un par ko jāciena viena PSRS laika nomaskējusies karjeriste, prasta demagoģe, kas žurnālistiku pārvērš par cirka poligonu, Ja latvija būtu tiesiska valsts, tad tādām Veinbergām un Buiķēm jau sen būtu aizliegums piesārņot publisko telpu ar saviem izgarojumiem


Karjerists ir Lato Lapsa! Kam neizdevās Dienā, Neatkarīgajā un vēl citur... Tad bija jāpieslienas tenku portālam, un jāsāk killerveodīgie melnā PR darbi, par kuriem maksā... Lembis un nacionāļi! Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu
... Un tad ir jautājums, ja jau Lapsas prāt, Sandra Veinberga, ir tik slikta, kāpèc jātērē tādi līdzekļi un enerģija? Pat caurkritušais Otto Ozols jāpiesaista, kurš druķelē veselu rakstu par Maskavas universitāti tikai SV dēļ?

Atbildēt

Kaķis

31.12.2018. 00:22

»

Pele

Pirmkārt es neesmu Iveta Buiķe! Un par ko jāciena Lato Lapsa? Prasts mediju telpas killeris, pērkams, kurš žurnālistiku aizstāj ar melnā PR kampaņām! Ja Latvijā būtu mediju ombuds, tad tas sen nebūtu iespējams


Pele-Buiķe, un par ko jāciena viena PSRS laika nomaskējusies karjeriste, prasta demagoģe, kas žurnālistiku pārvērš par cirka poligonu, Ja latvija būtu tiesiska valsts, tad tādām Veinbergām un Buiķēm jau sen būtu aizliegums piesārņot publisko telpu ar saviem izgarojumiem.

Atbildēt

Histēriska rosība

30.12.2018. 21:33

»

:)

Neatstāj sajūta, ka Pele ir Buiķe


...un vecums nenāk viens .

Atbildēt

ha-ha

30.12.2018. 21:04

»

Pomeranču Vainadziņš

Nudien neinteresē, kā LL grib izskatīties


Skatos tv.24,kur bijušie kolaboranti ar it kā augstām izglītībām,bet redzami deģenerātu sejām,jo cilvēki,kuri ir pārdēvuši savu valsti,nevar palikt neapzīmogoti,bezkaunīgi sludina sevi par nacijas ziedu.Agrāk viens otrs no viņiem nosauca sevis nodoto valsti par muļķu zemi,bet neatrodot pasaulē lielākus deģenerātus par sevi,lepni sēž muļķu zemes ekrānos,lieku reizi apliecinot muļķu zemes iemītnieku iecietību pret garā vājājiem deģenerātiem,ļaujot sevi lieku reizi apzagt,lai tikai dažādu kalibru garīgajiem deģenerātiem neliktu sajusties neērti.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 20:21

»

Pele

Neargumentēti apgalvojumi! Un ja jau jūs neesat LL fans, tad kāpēc vairojiet viņam komentāru skaitu? Es to daru tāpēc, ka aizstāvu cilvēku, kuru nekaunīgi vajā


Protams, ka no Jūsu viedokļa šie apgalvojumi ir neargumentēti. Taču man nav vajadzības Jums kaut ko tagad pierādīt (varētu rakt augšā Veinbergas rakstīto un pa punktiem atspēkot ar dzīves realitāti, taču arī ar to Jums nepietiks, jo manā rīcībā nav no piedzīvotā ne audio, ne video ierakstu. Tak arī Jūs tagad uz sitienu nevarētu pierādīt, ka mandarīni RIMI veikalu plauktos ir dzelteni. Un ka piena pudelēs tur reāli ir piens). Īstenībā tā "cita" paradigma veidojas gana traģiska un droši vien ir atsevišķa pārdomu raksta vērta. Nezinu, varbūt kaut kad janvārī atvēzēšos to uzrakstīt, tad jau redzēsim, vai būs iedvesma (ha, ha! uzbudinājums!)

Kāpēc pavilkos uz komentēšanu? Tāpēc, ka, balstoties uz šeit iepriekš pausto, redzēju, ka no Jūsu puses Veinberga tiek nepelnīti pataisīta par tādu "svēto govi", kāda viņa nudien nav. Un tikai! Turklāt Jūsu vārie mēģinājumi to visu atspēkot (piedodiet! gana infantilā veidā dzimumus un -ismus piesaucot) tikai pielēja eļļu ugunī.

Bet OK!
Paldies par sarunu! Nudien ir citas lietas svētdienas vakarā darāmas kā komentāru vairošana.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 20:09

»

Pomeranču Vainadziņš

Tāpēc, ka esmu bijis aculiecinieks situācijām un ierauts situācijās, kuru kopējais konteksts nekādi neatbilst Veinbergas uzburtajām paradigmām. Vēl vairāk - kopējais konteksts veido pilnīgi citu ainu


Bet varbūt ne vienmēr izprotat kopsakarības? Ne vienmērtas ko redzam, tas arī iir! LL grib izskatīties kā žurnālistikas Robins Huds, bet patiesībā ir mediju telpas killeris, prasts, pērkams aprēķinātājs.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 20:03

»

Pomeranču Vainadziņš

Tāpēc, ka esmu bijis aculiecinieks situācijām un ierauts situācijās, kuru kopējais konteksts nekādi neatbilst Veinbergas uzburtajām paradigmām. Vēl vairāk - kopējais konteksts veido pilnīgi citu ainu


Neargumentēti apgalvojumi! Un ja jau jūs neesat LL fans, tad kāpēc vairojiet viņam komentāru skaitu? Es to daru tāpēc, ka aizstāvu cilvēku, kuru nekaunīgi vajā.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 19:56

»

Pele

Ja nav, tad ar kādām tiesībām jūs citus sauciet par meļiem


Tāpēc, ka esmu bijis aculiecinieks situācijām un ierauts situācijās, kuru kopējais konteksts nekādi neatbilst Veinbergas uzburtajām paradigmām. Vēl vairāk - kopējais konteksts veido pilnīgi citu ainu.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 19:37

»

Pomeranču Vainadziņš

Pierādījumi par ko


Ja nav, tad ar kādām tiesībām jūs citus sauciet par meļiem?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 19:36

»

Pele

Jums ir kādi konkrēti pierādījumi


Un lai nav pārpratumu - neesmu LL fans.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 19:35

»

Pele

Jums ir kādi konkrēti pierādījumi


Pierādījumi par ko?
Un ko Jūs saprotiet ar pierādījumiem?
Nē, nekādu iegūtu parakstītu dokumentu fotokopiju man nav. Neesmu Džeisms Bonds.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 19:31

»

Kaķis

Pele-Buiķe, es turpretī ļoti cienu Lato Lapsas drosmi nostāties pretīm tādai mātītei kā jums...


Pirmkārt es neesmu Iveta Buiķe! Un par ko jāciena Lato Lapsa? Prasts mediju telpas killeris, pērkams, kurš žurnālistiku aizstāj ar melnā PR kampaņām! Ja Latvijā būtu mediju ombuds, tad tas sen nebūtu iespējams!

Atbildēt

Kaķis

30.12.2018. 19:24

»

Pele

Es neesmu Buiķe! Bet ļoti cienu šo sievieti par drosmi nostāties pretī tādam tēviņam kā LL! Cienu viņas uzdrīkstēšanos aizstāvēt vajātu kolēģi! Jums LL šie jēdzieni ir sveši! Tāpēc esat un būsit vientuļš! Varu atrast arī kādu salīdzinājumu no kaķu pasaules, bet negribu apvainot šos dzīvniekus, kas nav...


Pele-Buiķe, es turpretī ļoti cienu Lato Lapsas drosmi nostāties pretīm tādai mātītei kā jums.
Jūs esat ļoti vientuļa savā vecumā sēžot Vācijā, un tādai kā jums, trenētai neta spamerei tāds jēdziens kā tolerance un pieklājība ir sveši. Jūsu darbs ir polittehnoloģija un godīgu cilvēku apmelošana slēpjoties aiz viltus profiliem.
Bet nesatraucaties, arī jūšu laiks reiz pienāks un par visu sadarīto būs jāatbild.

Atbildēt

tas tik ir numurs

30.12.2018. 19:23

Gribētos redzēt to "sarakstu",kurš apliecinātu,ka Pauls ir bijis kompartijas biedrs un kompartijas darbinieks.Tie tik ir murgi!Kā tad viņam būtu izdevies tik nemanāmi iešmaukt kompartijā,turklāt tur aktīvi darboties un to rūpīgi slēpt no pārējiem biedriem un bezpartejiskiem tautiešiem?varbūt bviņš kompartijā tika uzņemts tieši kremlītī un tālab neviens par to nezin?Ziedonis nav izstājies?Trakas lietas...

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 19:03

»

Pele

Nozīme ir tikai tam, ka jūs izmisīgi baltu gribat nokrāsot par melnu! Un es vēlos saprast vai tā ir nezināšana, reliģiozs fanātisms, psihes problēmas vai rafinēti neģēlīga vajāšana! Pagaidām izskatās pēdējais variants


Ak, Dies, tak atslābstiet! Man ir stipri vienalga, kurš ir Jūsu "pēdējais variants".

Mēģiniet tak ieklausīties sacītajā. Mēģiniet sadzirdēt! Nu, ja ne citādi, tad pieņemt zināšanai cita viedokļa eksistenci - TVnetā taču Jūs to nevarat izlasīt (ceru, ka vismaz nekvalificējat šo saraksti no manas puses kā "ķēzīšanos" - rit taču visnotaļ pieklājīgs dialogs!)

Protams, Jūs tagad sacīsiet, ka tas attiecas arī uz mani. Taču man, atšķirībā no Jums, ir bijusi iespēja Veinbergas uzrakstīto atlasīties atliektiem galiem. Un, zinot Zviedrijā notiekošo, izdarīt secinājumus.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 18:59

»

Kaķis

Pele-Buiķe, beidz vienreiz ārdīties, šeit nav tava iemīļotā tualete kur tu esi pieradusi ķēzīties


Es neesmu Buiķe! Bet ļoti cienu šo sievieti par drosmi nostāties pretī tādam tēviņam kā LL! Cienu viņas uzdrīkstēšanos aizstāvēt vajātu kolēģi! Jums LL šie jēdzieni ir sveši! Tāpēc esat un būsit vientuļš! Varu atrast arī kādu salīdzinājumu no kaķu pasaules, bet negribu apvainot šos dzīvniekus, kas nav vainīgi pie sava saimnieka riebeklībām! Es lieliski zinu ar ko sarakstos, bet jūs gan to neziniet!

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 18:51

»

Pomeranču Vainadziņš

Pelīt, man ir bijis gods un laime satikt daudzas sievietes, kas ir gudrākas gan par mani, gan daudziem vīriešiem. Neba nu cilvēka dzimums te kaut ko izšķir. Tas pirmkārt...


Nozīme ir tikai tam, ka jūs izmisīgi baltu gribat nokrāsot par melnu! Un es vēlos saprast vai tā ir nezināšana, reliģiozs fanātisms, psihes problēmas vai rafinēti neģēlīga vajāšana! Pagaidām izskatās pēdējais variants!

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 18:43

»

aivarsz

GAIDU ATBILDES- gan no Sandras Veinbergas ,gan no Ostrovska,kuru pazīstu kā tādu "ĶĒMU" ,kas iedomājas no sevis nezin ko ,bet acīm redzot ir NULLE,jo neatbild uz viņam adresētām vēstulēm,kas nav no "zemākas klases" cilvēka kā viņš to iedomājas,jo spēlēt Sattellites.LV vēl NEKO NENOZĪMĒ...


Lato Lapsa! Varbūt laiks doties karot uz kādu musulmaņu valsti? Būs plašākas iespējas izpausties agresīvajam naidam pret sievietēm! Varēsit nomētāt skmeņiem! Vai pieslienaties neo nacismam! Viņu autori jau jums Tuvi!!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 18:41

»

Pele

Jūs tik ļoti uzbudina tas, ka Sandra Veinberga ir gudrāka, talantīgāka, zinošāka, veiksmīgāka par daudziem vīriešiem? Ak tur tas naids slēpjas! Jo tā taču nedrīkst būt


Pelīt, man ir bijis gods un laime satikt daudzas sievietes, kas ir gudrākas gan par mani, gan daudziem vīriešiem. Neba nu cilvēka dzimums te kaut ko izšķir. Tas pirmkārt.

Otrkārt - ir acīmredzami, ka mans dzīves ceļš ir izvērties garāks nekā Jūsējais. Jūs iemeslus aktivitātēm, kā var saprast no rakstītā, meklējat uzbudināmībā. Ticiet man, dzīvē ir daudz daudz lielākas, vērtīgākas un skaistākas lietas par uzbudināmību! Gan jau pienāks arī Jūsu laiks to saprast.

Treškārt, Jūs acīmredzami novirzāties no manis sacītā, bet apzināti meklējat kašķi dzimumos, uzbudināmībā, -ismos un iekš kā tik vēl ne.

Un nu ceturtkārt. Ja cilvēks ir "gudrāks, talantīgāks, zinošāks, veiksmīgāks" par daudziem citiem - vai tas jau pats par sevi nozīmē, ka viņš ir labs cilvēks? Neviens mūsu valsteles oligarhs tak nebūtu kļuvis par oligarhu bez minētajām īpašībām. Līdzīgi ir ar Jūsu nemitīgi protežēto Veinbergas kundzi. Nē, nē, viņa nav oligarhs. Taču viņa, pateicoties izglītībai, ir lielisks instruments (lasi - saskaņā ar Jūsu paša pievesto teātra alegoriju - apmaksāta lomas izpildītāja!) attiecīgo ideoloģijas veidotāju (lasi - režisoru!) rokās.

Jūs sakāt, ka komentāri TVnetā ir atspējoti, lai ļaudis neķēzītos? Bet varbūt īstais iemesls ir cits - lai kāds nepateiktu, ka "karalis ir kails". Jo ne jau es viens zinu, kas "atrodas RIMI veikala plauktos" Zviedrijā. Ne jau es viens zinu, ka Veinbergas rakstītais ir melīgs. Ka tas ir savtīgu interešu pavadīts - tieši tāpat, kā viņas brēciens par čekas maisu publicēšanu. Tas ir tik vienkārši un acīmredzami, kā skujas Ziemsvētku eglītē!

Atbildēt

Pēteris

30.12.2018. 18:37

»

Pele

Jūs tik ļoti uzbudina tas, ka Sandra Veinberga ir gudrāka, talantīgāka, zinošāka, veiksmīgāka par daudziem vīriešiem? Ak tur tas naids slēpjas! Jo tā taču nedrīkst būt


Ostrovski, par ko gudrāka ir čekas aģenta laulene? Zinošāka? Veiksmīgāka? Talantīgāka? Varbūt viņu vajadzēto nominēt kā sorosīdu svēto mocekli?

Atbildēt

Kaķis

30.12.2018. 18:13

Pele-Buiķe, beidz vienreiz ārdīties, šeit nav tava iemīļotā tualete kur tu esi pieradusi ķēzīties

Atbildēt

aivarsz

30.12.2018. 18:12

GAIDU ATBILDES- gan no Sandras Veinbergas ,gan no Ostrovska,kuru pazīstu kā tādu "ĶĒMU" ,kas iedomājas no sevis nezin ko ,bet acīm redzot ir NULLE,jo neatbild uz viņam adresētām vēstulēm,kas nav no "zemākas klases" cilvēka kā viņš to iedomājas,jo spēlēt Sattellites.LV vēl NEKO NENOZĪMĒ !

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 17:30

»

Pomeranču Vainadziņš

Pele, Jūs tik zinoši šo nobliezāt, ka vai tik nebūsiet pats Ostrovskis...


Jūs tik ļoti uzbudina tas, ka Sandra Veinberga ir gudrāka, talantīgāka, zinošāka, veiksmīgāka par daudziem vīriešiem? Ak tur tas naids slēpjas! Jo tā taču nedrīkst būt!

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 17:25

»

Pomeranču Vainadziņš

Pele, Jūs tik zinoši šo nobliezāt, ka vai tik nebūsiet pats Ostrovskis...


Varu paskaidrot jums saprotamākā veidā- komentāru daļai ir jēga tad, ja cilvēki prot izteikt viedokli un diskutēt! Priekš ķēzīšanās ir tualete!

Atbildēt

zjb

30.12.2018. 16:34

»

Profesors Haoss

Manuprāt, Sandrai VEINBERGAI ir 100 % taisnība. 1.- Mēs padevāmies jau tā izmocītajai Latvijai savstarpējā naida kurināšanai un raganu medību radīšanai. Un ko mēs ar to ieguvām Neko, sausais atlikums nulle; 2. - Mēs pasludinājām Kremlim - mums ir zināms neliels skaits šo sirdsapziņas mocīto cilvēku, ...


"bezpartejiskais" ministrs pauls nemaz nebija bezpartejisks: eksistē oficiāls Valsts arhīva saraksts, saskaņā ar kuru Raimonds Pauls kopš 1988. g. decembra (t.i. jau pēc Tautas frontes rašanās) ir atbrīvotais (t.i. tāds, kurš par saviem pūliņiem saņem algu) komunistiskās partijas darbinieks, turklāt no šīs partijas vēl līdz pat šim laikam nav izstājies... tāpat kā Imants Ziedonis un daudzi citi.
P.S. Salīdzināt ar nabadzīti Ždanoku (Hesinu), kura izmisīgi turpina kašāties par savu partijas piederību pēc 1991. gada

Atbildēt

Adrians

30.12.2018. 16:25

»

prezidentam Vējonim

Nu atvainojaties taču sievietei Veinbergai,lai ir miers mājās.Citādi noēdīs jūs bez sāls


Taa daama maacijusies chekas kadru kalvee Gorkija institutaa Maskavaa tas izsaka visu...latentu kartinu Maskavaa

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 16:24

»

Pele

Tāpēc, ka cilvēki neprot diskutēt, pieņemt citu viedokli, argumentēt! Teātra izrādē tak arī neļauj skatītājiem komentēt- ej Tu, Tu man nepatīc, ej nost


Pele, Jūs tik zinoši šo nobliezāt, ka vai tik nebūsiet pats Ostrovskis ...

Lai nu kas Jūs būtu - arguments reāli iespārda! Salīdzinājums ar teātri ir vienkārši bingo! Teātrī, kā zināms, par atalgojumu spēlē režisora iestudētas lomas. Skatītājiem, protams, jātur mute ciet. Rezumē - Veinberga ir tikai teātra apmaksāta (atceramies! nauda nesmird!) savas lomas spēlētāja, un kad runā primadonna, bauriem jāklusē.

Atbildēt

west

30.12.2018. 16:19

»

prezidentam Vējonim

Nu atvainojaties taču sievietei Veinbergai,lai ir miers mājās.Citādi noēdīs jūs bez sāls


Kāda pretīga liekule un mele!

"Sandra Veinberga
Sovjetistu vagari turpina regulēt Latvijas politiku un ekonomiku nesodīti, bet viņu vietā mums pamests saplosīšanai ar pierādījumiem neargumentēts mikslis, kurā vainīgie (ziņu pienesēji) sajaukti kopā arī ar PSRS sistēmas upuriem (iebaidītiem, šantažētiem cilvēkiem)."

Atbildēt

Publicēšanai nav liegumu

30.12.2018. 15:17

»

Paija - likums par presi

nebūs pietiek.com nekas par sarakstu publicēšanu , pitiek.com nav tas pats kas Poikāna kungs


Ja pieejami sarakti katram, tad kāda runa draudiem par pārpublicēšanu - nekādu sodu nebūs. Būs nepatoikšanas nevis žurnālistiem vai Puietiek,com, bet valstij, mauprāt, pat personu adrešu publicēšanu: būs prasības Eiropas Cilvēktiesību tiesai PRET valsti.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 15:16

»

Kristīne

Iespējams. Buiķenei ir tāds niķis - visos portālos darboties ar feik profiliem, lai nesasmērētu savu īsto mundieri


Un kāds niķis ir Lato Lapsam! Ne īsti izglītība, ne profesija. Spēj uzrakstīt tikai agresīvus apmelojums, jo žurnālistika ir sveša.Neviens cienījams medijs darbā neņem, jāpilda melnā PR pasūtījuma kampaņas, jānorej cilvēki, ar kuriem kopā strādājis, bijis kopā TV ekrānā! Tā jau ir, ja nevar ar prātu, talantu, tad ar pakalpiņa darbiem...

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 14:56

»

reku

Tam vdk stukača sievas rakstam Tvnetā ir liegta komentēšanas iespēja- diez- kādēļ gan tā


Tāpēc, ka cilvēki neprot diskutēt, pieņemt citu viedokli, argumentēt! Teātra izrādē tak arī neļauj skatītājiem komentēt- ej Tu, Tu man nepatīc, ej nost!

Atbildēt

Kristīne

30.12.2018. 14:45

»

:)

Neatstāj sajūta, ka Pele ir Buiķe


Iespējams. Buiķenei ir tāds niķis - visos portālos darboties ar feik profiliem, lai nesasmērētu savu īsto mundieri

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....