Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ro

02.02.2019. 21:01

Kam kalpo 'TVNET'? Putina paziņojumus 'tvnet' patur ilgu laiku starta logā, bet visus paziņojumus pret Putinu vai Krieviju fiksi noņem nost. Arī balsošana ir visai dīvaina: līdz ko gribi novērtēt komentu pret Krieviju, tā tiek ielikts vienlaicīgi arī pretējais balsojums... Domāju, ka žurnālists Ostrovskis ir Krievijas marionete, kurš iznīcināja latvisko 'apollo', lai nepieļautu negatīvu rakstu un komentu pret Putinu, Krieviju un viņu atbalstītājiem!

Atbildēt

Pele

01.01.2019. 18:53

»

Vaira3000

skatoties kaa peliite te tik angazeeti njemaas, skiet ka vinja loti ilgi nav jaadeleejusi uz burkaninjiem un bananiem. Aizejat uz centraltirgu un panemiet sev pa kilogramam


Pagaidām vēl mani neviens nav angažējis un burkānus un banānus izmantoju ēšanai! Bet LL vai tad jûs tā savā vientulībā dariet, jādelējiet uz burkāniem un banāniem?

Atbildēt

Vaira3000

01.01.2019. 17:05

skatoties kaa peliite te tik angazeeti njemaas, skiet ka vinja loti ilgi nav jaadeleejusi uz burkaninjiem un bananiem. Aizejat uz centraltirgu un panemiet sev pa kilogramam

Atbildēt

Pele

01.01.2019. 13:28

»

antons mikoss

.....Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu...


Un kāpēc U.Ģērmanis jutās tik spdraudēts no S.V., ka bija tik izmisīgi jāmelo un jādēmonizē? Skaudība, maizes naids, ka atņems darbu, vai pats bija aģents? Kāpēc viena sieviete tik bīstama visvarenajam trimdas mafijas krustēvam?

Atbildēt

oi,

01.01.2019. 12:14

»

antons mikoss

.....Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu...


visi lāču bari Vidzemē likvidēti, ka vecais sēž un klabina taustiņus?

Atbildēt

naivā

01.01.2019. 11:51

»

!

veinberga un ostrovskis ir ortodoksali sorositi.boikots apollo/tvnet


Vai tad apollo vēl pastāv? Domāju, ka tvnet viņu ir apēdis, kā pūķis, kas ēd savu asti :))

Atbildēt

!

01.01.2019. 02:36

veinberga un ostrovskis ir ortodoksali sorositi.boikots apollo/tvnet.

Atbildēt

kolēģe - sena

31.12.2018. 18:17

»

premium

Zviedru trolene ar visiem mākslenieces talantiem ir caurkritusi! Domāju, ka ar laiku nāks gaismā viņas pašas sadarbība ar VDK...


Tādi kā Veinberga ir tie riebīgākie līdēji visos laikos, melo kā automāts. Jau studiju laikos Maskavā visi zināja, ka viņas klātbūtnē nedrīkst par daudz pļāpāt. Gaidam viņas pašas kartiņu un stučīšanas tekstus. Žēl, ja nebūs saglabājušies.

Atbildēt

Pff

31.12.2018. 14:22

Tvnet ir pabira (gluži kā Inbox.lv). Nelasu principa pēc, jo publicē viltus ziņas un nodarbojas ar slinku žurnālismu. Šeit šad tad arī tiek publicēts neatbilstošs saturs, bet ne tādā līmenī un degsmē.

Kā arī, reklāmas pa visām malām. Skumji, ka Pietiek.com arī palielinājis reklāmu skaitu līdz riebumam.

Atbildēt

antons mikoss

31.12.2018. 12:42

»

Pele

Karjerists ir Lato Lapsa! Kam neizdevās Dienā, Neatkarīgajā un vēl citur... Tad bija jāpieslienas tenku portālam, un jāsāk killerveodīgie melnā PR darbi, par kuriem maksā... Lembis un nacionāļi! Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu...


.....Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu....
Kad trūkst argumentu vai izteiktie visiem redzams ir melīgi, tad jāvelk no kājstarpes- "Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu".
Arī šis vairs nestrāda. Aizliegts!Tagad tas ir no sorosītiem un citiem vājprāšiem ieviestais "SEKSISMS".
Ja runājam par pārīti Mašiņš un Veinberga, tad te ir atbilde uz trimdas publicista Jāņsona(pseidonīms) savulaik izteikto jautājumu- kas devis tiesības SV izteikt Zviedrijas latviešu trimdas viedokli.
Tās tiesības nedeva trimda. Tās "deva" partneris kgb aģents
Mašiņš.
Nolēmu izteikties tamdēļ, ka Zviedrijas latviešu trimda par aktīvu darbību Latvijas brīvības cīņās 1990.g. ielūdza mani apmeklēt Zviedriju. Nepalaida tas pats kgb. 1990.gadā!!!
Sveiciens cilvēkam S. Veinbergai!
Cīnītājai par visādām murgainām idejām agrāk un tagad.

Atbildēt

Pele

31.12.2018. 10:25

»

Kaķis

Pele-Buiķe, un par ko jāciena viena PSRS laika nomaskējusies karjeriste, prasta demagoģe, kas žurnālistiku pārvērš par cirka poligonu, Ja latvija būtu tiesiska valsts, tad tādām Veinbergām un Buiķēm jau sen būtu aizliegums piesārņot publisko telpu ar saviem izgarojumiem


Karjerists ir Lato Lapsa! Kam neizdevās Dienā, Neatkarīgajā un vēl citur... Tad bija jāpieslienas tenku portālam, un jāsāk killerveodīgie melnā PR darbi, par kuriem maksā... Lembis un nacionāļi! Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu
... Un tad ir jautājums, ja jau Lapsas prāt, Sandra Veinberga, ir tik slikta, kāpèc jātērē tādi līdzekļi un enerģija? Pat caurkritušais Otto Ozols jāpiesaista, kurš druķelē veselu rakstu par Maskavas universitāti tikai SV dēļ?

Atbildēt

Kaķis

31.12.2018. 00:22

»

Pele

Pirmkārt es neesmu Iveta Buiķe! Un par ko jāciena Lato Lapsa? Prasts mediju telpas killeris, pērkams, kurš žurnālistiku aizstāj ar melnā PR kampaņām! Ja Latvijā būtu mediju ombuds, tad tas sen nebūtu iespējams


Pele-Buiķe, un par ko jāciena viena PSRS laika nomaskējusies karjeriste, prasta demagoģe, kas žurnālistiku pārvērš par cirka poligonu, Ja latvija būtu tiesiska valsts, tad tādām Veinbergām un Buiķēm jau sen būtu aizliegums piesārņot publisko telpu ar saviem izgarojumiem.

Atbildēt

Histēriska rosība

30.12.2018. 21:33

»

:)

Neatstāj sajūta, ka Pele ir Buiķe


...un vecums nenāk viens .

Atbildēt

ha-ha

30.12.2018. 21:04

»

Pomeranču Vainadziņš

Nudien neinteresē, kā LL grib izskatīties


Skatos tv.24,kur bijušie kolaboranti ar it kā augstām izglītībām,bet redzami deģenerātu sejām,jo cilvēki,kuri ir pārdēvuši savu valsti,nevar palikt neapzīmogoti,bezkaunīgi sludina sevi par nacijas ziedu.Agrāk viens otrs no viņiem nosauca sevis nodoto valsti par muļķu zemi,bet neatrodot pasaulē lielākus deģenerātus par sevi,lepni sēž muļķu zemes ekrānos,lieku reizi apliecinot muļķu zemes iemītnieku iecietību pret garā vājājiem deģenerātiem,ļaujot sevi lieku reizi apzagt,lai tikai dažādu kalibru garīgajiem deģenerātiem neliktu sajusties neērti.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 20:21

»

Pele

Neargumentēti apgalvojumi! Un ja jau jūs neesat LL fans, tad kāpēc vairojiet viņam komentāru skaitu? Es to daru tāpēc, ka aizstāvu cilvēku, kuru nekaunīgi vajā


Protams, ka no Jūsu viedokļa šie apgalvojumi ir neargumentēti. Taču man nav vajadzības Jums kaut ko tagad pierādīt (varētu rakt augšā Veinbergas rakstīto un pa punktiem atspēkot ar dzīves realitāti, taču arī ar to Jums nepietiks, jo manā rīcībā nav no piedzīvotā ne audio, ne video ierakstu. Tak arī Jūs tagad uz sitienu nevarētu pierādīt, ka mandarīni RIMI veikalu plauktos ir dzelteni. Un ka piena pudelēs tur reāli ir piens). Īstenībā tā "cita" paradigma veidojas gana traģiska un droši vien ir atsevišķa pārdomu raksta vērta. Nezinu, varbūt kaut kad janvārī atvēzēšos to uzrakstīt, tad jau redzēsim, vai būs iedvesma (ha, ha! uzbudinājums!)

Kāpēc pavilkos uz komentēšanu? Tāpēc, ka, balstoties uz šeit iepriekš pausto, redzēju, ka no Jūsu puses Veinberga tiek nepelnīti pataisīta par tādu "svēto govi", kāda viņa nudien nav. Un tikai! Turklāt Jūsu vārie mēģinājumi to visu atspēkot (piedodiet! gana infantilā veidā dzimumus un -ismus piesaucot) tikai pielēja eļļu ugunī.

Bet OK!
Paldies par sarunu! Nudien ir citas lietas svētdienas vakarā darāmas kā komentāru vairošana.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 20:09

»

Pomeranču Vainadziņš

Tāpēc, ka esmu bijis aculiecinieks situācijām un ierauts situācijās, kuru kopējais konteksts nekādi neatbilst Veinbergas uzburtajām paradigmām. Vēl vairāk - kopējais konteksts veido pilnīgi citu ainu


Bet varbūt ne vienmēr izprotat kopsakarības? Ne vienmērtas ko redzam, tas arī iir! LL grib izskatīties kā žurnālistikas Robins Huds, bet patiesībā ir mediju telpas killeris, prasts, pērkams aprēķinātājs.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 20:03

»

Pomeranču Vainadziņš

Tāpēc, ka esmu bijis aculiecinieks situācijām un ierauts situācijās, kuru kopējais konteksts nekādi neatbilst Veinbergas uzburtajām paradigmām. Vēl vairāk - kopējais konteksts veido pilnīgi citu ainu


Neargumentēti apgalvojumi! Un ja jau jūs neesat LL fans, tad kāpēc vairojiet viņam komentāru skaitu? Es to daru tāpēc, ka aizstāvu cilvēku, kuru nekaunīgi vajā.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 19:56

»

Pele

Ja nav, tad ar kādām tiesībām jūs citus sauciet par meļiem


Tāpēc, ka esmu bijis aculiecinieks situācijām un ierauts situācijās, kuru kopējais konteksts nekādi neatbilst Veinbergas uzburtajām paradigmām. Vēl vairāk - kopējais konteksts veido pilnīgi citu ainu.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 19:37

»

Pomeranču Vainadziņš

Pierādījumi par ko


Ja nav, tad ar kādām tiesībām jūs citus sauciet par meļiem?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 19:36

»

Pele

Jums ir kādi konkrēti pierādījumi


Un lai nav pārpratumu - neesmu LL fans.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 19:35

»

Pele

Jums ir kādi konkrēti pierādījumi


Pierādījumi par ko?
Un ko Jūs saprotiet ar pierādījumiem?
Nē, nekādu iegūtu parakstītu dokumentu fotokopiju man nav. Neesmu Džeisms Bonds.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 19:31

»

Kaķis

Pele-Buiķe, es turpretī ļoti cienu Lato Lapsas drosmi nostāties pretīm tādai mātītei kā jums...


Pirmkārt es neesmu Iveta Buiķe! Un par ko jāciena Lato Lapsa? Prasts mediju telpas killeris, pērkams, kurš žurnālistiku aizstāj ar melnā PR kampaņām! Ja Latvijā būtu mediju ombuds, tad tas sen nebūtu iespējams!

Atbildēt

Kaķis

30.12.2018. 19:24

»

Pele

Es neesmu Buiķe! Bet ļoti cienu šo sievieti par drosmi nostāties pretī tādam tēviņam kā LL! Cienu viņas uzdrīkstēšanos aizstāvēt vajātu kolēģi! Jums LL šie jēdzieni ir sveši! Tāpēc esat un būsit vientuļš! Varu atrast arī kādu salīdzinājumu no kaķu pasaules, bet negribu apvainot šos dzīvniekus, kas nav...


Pele-Buiķe, es turpretī ļoti cienu Lato Lapsas drosmi nostāties pretīm tādai mātītei kā jums.
Jūs esat ļoti vientuļa savā vecumā sēžot Vācijā, un tādai kā jums, trenētai neta spamerei tāds jēdziens kā tolerance un pieklājība ir sveši. Jūsu darbs ir polittehnoloģija un godīgu cilvēku apmelošana slēpjoties aiz viltus profiliem.
Bet nesatraucaties, arī jūšu laiks reiz pienāks un par visu sadarīto būs jāatbild.

Atbildēt

tas tik ir numurs

30.12.2018. 19:23

Gribētos redzēt to "sarakstu",kurš apliecinātu,ka Pauls ir bijis kompartijas biedrs un kompartijas darbinieks.Tie tik ir murgi!Kā tad viņam būtu izdevies tik nemanāmi iešmaukt kompartijā,turklāt tur aktīvi darboties un to rūpīgi slēpt no pārējiem biedriem un bezpartejiskiem tautiešiem?varbūt bviņš kompartijā tika uzņemts tieši kremlītī un tālab neviens par to nezin?Ziedonis nav izstājies?Trakas lietas...

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 19:03

»

Pele

Nozīme ir tikai tam, ka jūs izmisīgi baltu gribat nokrāsot par melnu! Un es vēlos saprast vai tā ir nezināšana, reliģiozs fanātisms, psihes problēmas vai rafinēti neģēlīga vajāšana! Pagaidām izskatās pēdējais variants


Ak, Dies, tak atslābstiet! Man ir stipri vienalga, kurš ir Jūsu "pēdējais variants".

Mēģiniet tak ieklausīties sacītajā. Mēģiniet sadzirdēt! Nu, ja ne citādi, tad pieņemt zināšanai cita viedokļa eksistenci - TVnetā taču Jūs to nevarat izlasīt (ceru, ka vismaz nekvalificējat šo saraksti no manas puses kā "ķēzīšanos" - rit taču visnotaļ pieklājīgs dialogs!)

Protams, Jūs tagad sacīsiet, ka tas attiecas arī uz mani. Taču man, atšķirībā no Jums, ir bijusi iespēja Veinbergas uzrakstīto atlasīties atliektiem galiem. Un, zinot Zviedrijā notiekošo, izdarīt secinājumus.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 18:59

»

Kaķis

Pele-Buiķe, beidz vienreiz ārdīties, šeit nav tava iemīļotā tualete kur tu esi pieradusi ķēzīties


Es neesmu Buiķe! Bet ļoti cienu šo sievieti par drosmi nostāties pretī tādam tēviņam kā LL! Cienu viņas uzdrīkstēšanos aizstāvēt vajātu kolēģi! Jums LL šie jēdzieni ir sveši! Tāpēc esat un būsit vientuļš! Varu atrast arī kādu salīdzinājumu no kaķu pasaules, bet negribu apvainot šos dzīvniekus, kas nav vainīgi pie sava saimnieka riebeklībām! Es lieliski zinu ar ko sarakstos, bet jūs gan to neziniet!

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 18:51

»

Pomeranču Vainadziņš

Pelīt, man ir bijis gods un laime satikt daudzas sievietes, kas ir gudrākas gan par mani, gan daudziem vīriešiem. Neba nu cilvēka dzimums te kaut ko izšķir. Tas pirmkārt...


Nozīme ir tikai tam, ka jūs izmisīgi baltu gribat nokrāsot par melnu! Un es vēlos saprast vai tā ir nezināšana, reliģiozs fanātisms, psihes problēmas vai rafinēti neģēlīga vajāšana! Pagaidām izskatās pēdējais variants!

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 18:43

»

aivarsz

GAIDU ATBILDES- gan no Sandras Veinbergas ,gan no Ostrovska,kuru pazīstu kā tādu "ĶĒMU" ,kas iedomājas no sevis nezin ko ,bet acīm redzot ir NULLE,jo neatbild uz viņam adresētām vēstulēm,kas nav no "zemākas klases" cilvēka kā viņš to iedomājas,jo spēlēt Sattellites.LV vēl NEKO NENOZĪMĒ...


Lato Lapsa! Varbūt laiks doties karot uz kādu musulmaņu valsti? Būs plašākas iespējas izpausties agresīvajam naidam pret sievietēm! Varēsit nomētāt skmeņiem! Vai pieslienaties neo nacismam! Viņu autori jau jums Tuvi!!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 18:41

»

Pele

Jūs tik ļoti uzbudina tas, ka Sandra Veinberga ir gudrāka, talantīgāka, zinošāka, veiksmīgāka par daudziem vīriešiem? Ak tur tas naids slēpjas! Jo tā taču nedrīkst būt


Pelīt, man ir bijis gods un laime satikt daudzas sievietes, kas ir gudrākas gan par mani, gan daudziem vīriešiem. Neba nu cilvēka dzimums te kaut ko izšķir. Tas pirmkārt.

Otrkārt - ir acīmredzami, ka mans dzīves ceļš ir izvērties garāks nekā Jūsējais. Jūs iemeslus aktivitātēm, kā var saprast no rakstītā, meklējat uzbudināmībā. Ticiet man, dzīvē ir daudz daudz lielākas, vērtīgākas un skaistākas lietas par uzbudināmību! Gan jau pienāks arī Jūsu laiks to saprast.

Treškārt, Jūs acīmredzami novirzāties no manis sacītā, bet apzināti meklējat kašķi dzimumos, uzbudināmībā, -ismos un iekš kā tik vēl ne.

Un nu ceturtkārt. Ja cilvēks ir "gudrāks, talantīgāks, zinošāks, veiksmīgāks" par daudziem citiem - vai tas jau pats par sevi nozīmē, ka viņš ir labs cilvēks? Neviens mūsu valsteles oligarhs tak nebūtu kļuvis par oligarhu bez minētajām īpašībām. Līdzīgi ir ar Jūsu nemitīgi protežēto Veinbergas kundzi. Nē, nē, viņa nav oligarhs. Taču viņa, pateicoties izglītībai, ir lielisks instruments (lasi - saskaņā ar Jūsu paša pievesto teātra alegoriju - apmaksāta lomas izpildītāja!) attiecīgo ideoloģijas veidotāju (lasi - režisoru!) rokās.

Jūs sakāt, ka komentāri TVnetā ir atspējoti, lai ļaudis neķēzītos? Bet varbūt īstais iemesls ir cits - lai kāds nepateiktu, ka "karalis ir kails". Jo ne jau es viens zinu, kas "atrodas RIMI veikala plauktos" Zviedrijā. Ne jau es viens zinu, ka Veinbergas rakstītais ir melīgs. Ka tas ir savtīgu interešu pavadīts - tieši tāpat, kā viņas brēciens par čekas maisu publicēšanu. Tas ir tik vienkārši un acīmredzami, kā skujas Ziemsvētku eglītē!

Atbildēt

Pēteris

30.12.2018. 18:37

»

Pele

Jūs tik ļoti uzbudina tas, ka Sandra Veinberga ir gudrāka, talantīgāka, zinošāka, veiksmīgāka par daudziem vīriešiem? Ak tur tas naids slēpjas! Jo tā taču nedrīkst būt


Ostrovski, par ko gudrāka ir čekas aģenta laulene? Zinošāka? Veiksmīgāka? Talantīgāka? Varbūt viņu vajadzēto nominēt kā sorosīdu svēto mocekli?

Atbildēt

Kaķis

30.12.2018. 18:13

Pele-Buiķe, beidz vienreiz ārdīties, šeit nav tava iemīļotā tualete kur tu esi pieradusi ķēzīties

Atbildēt

aivarsz

30.12.2018. 18:12

GAIDU ATBILDES- gan no Sandras Veinbergas ,gan no Ostrovska,kuru pazīstu kā tādu "ĶĒMU" ,kas iedomājas no sevis nezin ko ,bet acīm redzot ir NULLE,jo neatbild uz viņam adresētām vēstulēm,kas nav no "zemākas klases" cilvēka kā viņš to iedomājas,jo spēlēt Sattellites.LV vēl NEKO NENOZĪMĒ !

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 17:30

»

Pomeranču Vainadziņš

Pele, Jūs tik zinoši šo nobliezāt, ka vai tik nebūsiet pats Ostrovskis...


Jūs tik ļoti uzbudina tas, ka Sandra Veinberga ir gudrāka, talantīgāka, zinošāka, veiksmīgāka par daudziem vīriešiem? Ak tur tas naids slēpjas! Jo tā taču nedrīkst būt!

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 17:25

»

Pomeranču Vainadziņš

Pele, Jūs tik zinoši šo nobliezāt, ka vai tik nebūsiet pats Ostrovskis...


Varu paskaidrot jums saprotamākā veidā- komentāru daļai ir jēga tad, ja cilvēki prot izteikt viedokli un diskutēt! Priekš ķēzīšanās ir tualete!

Atbildēt

zjb

30.12.2018. 16:34

»

Profesors Haoss

Manuprāt, Sandrai VEINBERGAI ir 100 % taisnība. 1.- Mēs padevāmies jau tā izmocītajai Latvijai savstarpējā naida kurināšanai un raganu medību radīšanai. Un ko mēs ar to ieguvām Neko, sausais atlikums nulle; 2. - Mēs pasludinājām Kremlim - mums ir zināms neliels skaits šo sirdsapziņas mocīto cilvēku, ...


"bezpartejiskais" ministrs pauls nemaz nebija bezpartejisks: eksistē oficiāls Valsts arhīva saraksts, saskaņā ar kuru Raimonds Pauls kopš 1988. g. decembra (t.i. jau pēc Tautas frontes rašanās) ir atbrīvotais (t.i. tāds, kurš par saviem pūliņiem saņem algu) komunistiskās partijas darbinieks, turklāt no šīs partijas vēl līdz pat šim laikam nav izstājies... tāpat kā Imants Ziedonis un daudzi citi.
P.S. Salīdzināt ar nabadzīti Ždanoku (Hesinu), kura izmisīgi turpina kašāties par savu partijas piederību pēc 1991. gada

Atbildēt

Adrians

30.12.2018. 16:25

»

prezidentam Vējonim

Nu atvainojaties taču sievietei Veinbergai,lai ir miers mājās.Citādi noēdīs jūs bez sāls


Taa daama maacijusies chekas kadru kalvee Gorkija institutaa Maskavaa tas izsaka visu...latentu kartinu Maskavaa

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 16:24

»

Pele

Tāpēc, ka cilvēki neprot diskutēt, pieņemt citu viedokli, argumentēt! Teātra izrādē tak arī neļauj skatītājiem komentēt- ej Tu, Tu man nepatīc, ej nost


Pele, Jūs tik zinoši šo nobliezāt, ka vai tik nebūsiet pats Ostrovskis ...

Lai nu kas Jūs būtu - arguments reāli iespārda! Salīdzinājums ar teātri ir vienkārši bingo! Teātrī, kā zināms, par atalgojumu spēlē režisora iestudētas lomas. Skatītājiem, protams, jātur mute ciet. Rezumē - Veinberga ir tikai teātra apmaksāta (atceramies! nauda nesmird!) savas lomas spēlētāja, un kad runā primadonna, bauriem jāklusē.

Atbildēt

west

30.12.2018. 16:19

»

prezidentam Vējonim

Nu atvainojaties taču sievietei Veinbergai,lai ir miers mājās.Citādi noēdīs jūs bez sāls


Kāda pretīga liekule un mele!

"Sandra Veinberga
Sovjetistu vagari turpina regulēt Latvijas politiku un ekonomiku nesodīti, bet viņu vietā mums pamests saplosīšanai ar pierādījumiem neargumentēts mikslis, kurā vainīgie (ziņu pienesēji) sajaukti kopā arī ar PSRS sistēmas upuriem (iebaidītiem, šantažētiem cilvēkiem)."

Atbildēt

Publicēšanai nav liegumu

30.12.2018. 15:17

»

Paija - likums par presi

nebūs pietiek.com nekas par sarakstu publicēšanu , pitiek.com nav tas pats kas Poikāna kungs


Ja pieejami sarakti katram, tad kāda runa draudiem par pārpublicēšanu - nekādu sodu nebūs. Būs nepatoikšanas nevis žurnālistiem vai Puietiek,com, bet valstij, mauprāt, pat personu adrešu publicēšanu: būs prasības Eiropas Cilvēktiesību tiesai PRET valsti.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 15:16

»

Kristīne

Iespējams. Buiķenei ir tāds niķis - visos portālos darboties ar feik profiliem, lai nesasmērētu savu īsto mundieri


Un kāds niķis ir Lato Lapsam! Ne īsti izglītība, ne profesija. Spēj uzrakstīt tikai agresīvus apmelojums, jo žurnālistika ir sveša.Neviens cienījams medijs darbā neņem, jāpilda melnā PR pasūtījuma kampaņas, jānorej cilvēki, ar kuriem kopā strādājis, bijis kopā TV ekrānā! Tā jau ir, ja nevar ar prātu, talantu, tad ar pakalpiņa darbiem...

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 14:56

»

reku

Tam vdk stukača sievas rakstam Tvnetā ir liegta komentēšanas iespēja- diez- kādēļ gan tā


Tāpēc, ka cilvēki neprot diskutēt, pieņemt citu viedokli, argumentēt! Teātra izrādē tak arī neļauj skatītājiem komentēt- ej Tu, Tu man nepatīc, ej nost!

Atbildēt

Kristīne

30.12.2018. 14:45

»

:)

Neatstāj sajūta, ka Pele ir Buiķe


Iespējams. Buiķenei ir tāds niķis - visos portālos darboties ar feik profiliem, lai nesasmērētu savu īsto mundieri

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....