Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kurpnieks bez kurpēm

26.07.2016. 00:18

kurš ir redzējis psihiatru pie pilna prāta? ..nu labi, varbūt viens no simta

Atbildēt

s

25.07.2016. 21:39

»

John Doe

Nav NMPD sledziena par miesas bojajumiem. Tas nav tas pats, ka 'nav miesas bojajumu'. Turklat te ir viegli pieradit emocionalo vardarbibu gan pret pieaugusho meitu, gan mazgadigo. Par Pundurim nodaritajiem bojajumiem arii vienkarshi - ja esi piespiests pie sienas, tu nemerke 'skrapejumus', lai pec tam...


Ūja, ūja, kur tev te rēgojas "seksuāls uzbrukums"?! Tu gadījumā nedzīvo iedomu un ilūziju pasaulītē, kā kaut kāds sociopāts?
Pārējais tavs teksts gan uz to nenorāda, bet nudien saskatīt tajā kautiņā seksuālu uzbrukumu - tur vajag īpašu fantāziju.

Par to, ka 51 gadu laikā vajadzēja iemācīties, kā savaldīties - teorētiski tev ir taisnība. Bet tikai teorētiski. Savaldīšanos nevar iemācīties, ja neesi praktiski nonācis situācijās, kur tā nepieciešama. Tāpēc nav svarīgi, cik cilvēkam gadu pēc pases, bet svarīgi ir, cik daudzpusīga un kvalitatīva cilvēkam bijusi sociālā pieredze.
Tu pats arī, varbūt, negaidīti nonākot emocionāli piesātinātas personīgi svarīgas situācijas epicentrā nespētu savaldīties. Neraugoties uz to, ka teorētiski zini, kā jāuzvedas.
Tie ir instinkti. Maldīgi būtu domāt, ka agresija ir dzīves laikā iegūta īpašība. Nē, agresija ir iedzimta. Neviens cilvēka dabu nav izmainījis kopš senseniem laikiem. Mūsdienu kultūra gan neiedzimst, tā jāapgūst ar visai lielu un mērķtiecīgu piepūli.

Ps. Tai skaitā arī sievietēm.

Atbildēt

John Doe

25.07.2016. 20:02

»

aha

Ja lasām Lapsas skricelējumus, tad katrā liecībā teksti par speršanu ir pilnīgi dažādi- vienā vienkārši tāpat iespēra, citā iespēra pēc tam kad meita vairākas reizes iespēra, vēl citā spēris tā ka ķaimiņi knapi atvilkuši nost, bet rezultāts tāds, ka no spēriena nav ne pat vismazāko miesas bojājumu un...


Nav NMPD sledziena par miesas bojajumiem. Tas nav tas pats, ka 'nav miesas bojajumu'. Turklat te ir viegli pieradit emocionalo vardarbibu gan pret pieaugusho meitu, gan mazgadigo. Par Pundurim nodaritajiem bojajumiem arii vienkarshi - ja esi piespiests pie sienas, tu nemerke 'skrapejumus', lai pec tam labi izskatas. Atgainajies no uzbruceja jebkura iespejama veidaa. Neviens neteica, ka Punduris kadu meginaja izvarot - bet uzbrukuma (vai, Pundurpraat, savaldishanas) panemiens loti lidzinas seksualam uzbrukumam, tapec ari uzbrucejam nodaritie miesas bojajumi var but lidzigi. Godigi sakot, man sak mazliet zhel palikt Pundura - atlikusi dzive neglabjami sabojata, attiecibas ar gimeni un berniem neglabjami sabojatas, visa velja izlikta ka pie Brivibas piemineklja, turklat aicinatie 'paligi' tikai vel vairak uzkurina interesi par sho incidentu. Un viss tikai tapec, ka nespej savaldities un necelt pirkstus gaisa. Pat ja sieva ir mantkariga sterva, vardarbibai gimenee (vispar sabiedriba, bet vel jo vairak gimenee) nav vietas. Skumji, ja cilvekam janodzivo 51 gads, lai to iemacitos.

Atbildēt

aha

25.07.2016. 19:22

»

John Doe

...iespera meitai pa vederu... Ar sho vien jau pietiek


Ja lasām Lapsas skricelējumus, tad katrā liecībā teksti par speršanu ir pilnīgi dažādi- vienā vienkārši tāpat iespēra, citā iespēra pēc tam kad meita vairākas reizes iespēra, vēl citā spēris tā ka ķaimiņi knapi atvilkuši nost, bet rezultāts tāds, ka no spēriena nav ne pat vismazāko miesas bojājumu un tas ir FAKTS!

Atbildēt

aha

25.07.2016. 19:16

»

John Doe

Starp citu, Pundurim nodaritie "miesas bojajumi" liecina par aizsardzibu no Pundura


Saskrāpēta mugura noteikti liecina par uzbrucēju ... kaut kā nav rakstīts, ka būtu mēģinājis izvarot...

Atbildēt

?

25.07.2016. 15:46

kāds nezin, vai pundura dzīvoklī ir tiesības
dzīvot bērniem un sievai, uz kāda pamata?

kā darbojas šis pagaidu līdzeklis?

Atbildēt

he, he

25.07.2016. 13:45

Tikai naivie domā, ka šī visa skaļā kampaņa un nemitīgi raksti par slikto punduru dēļ vienas krievu duņas sūdzībām, kura negrib šķirties. Pundurs, būdams prokurors, ir reāli daudziem uzkāpis uz varžacīm - OMON lieta, kuru viņš arī izmeklēja un uzturēja apsūdzību. Pēdējiem 5 Omoniešiem viņš gāja uzturēt apsūdzību. Pirms tam visiem deva nosacīti. Kad viņš gāja, visiem piesprieda reālus sodus. Vecā Latvenergo 3 miljonu lieta - viņš atrada tajā gan hūtes, gan Grūtupa līdzdalību. Un daudzie prokurori un tieneši, kuru notiesāšanā viņš pielika savus pūliņus. Ka tikai padzirdēja, ka šaimais grib iet uz advokātiem, tā kampaņa uzreiz arī tika uzsākta.

Atbildēt

sieviete arī piebilst

25.07.2016. 13:25

»

L

Nezinu, kas Lapsam ir pret šo cilvēku, bet zinu, ka viena pagale nedeg. Un, lai gan esmu sieviete, lieliski zinu kā daža laba dāma prot uzrīkot histēriskas scēnas. Droši vien, ka tā nebija nekāda plānotā provokācija, bet nav loģikas tajā, ka viņš, atnācis mājās, pēkšņi sāktu aurot uz sievu un ārdīties...


Man aŗī ir "paveicis" piederēt pie "tagad politkorekti priviliģētā dzimuma" (vienkārši- esmu sieviete). SItuāciju nezinu, cilvēkus nepazīstu, un pa komentāram esmu jau ieraksījusi (sadusmo mani šī situācija ar "vienpusēju skatījumu: ļaunie "vini" un labās pūkainās "viņas, mēs").
Bet, ja es būtu vīrietis, es noteikti gribētu konkrētāk zināt, kā pareizi, likumīgi darboja stāds "no mājas/dzīvesvietas atstādināts"? Kā tur īsti ir paredzets likumos? Cilvēkam tiesa nosaka, viņš nedrīkstot tuvoties savam dzīvoklim/mājai, pat ja tā ne vien ir deklarētā dzīvesvieta, bet arī pieder. Labi. Tad - ja ties noetic: tagad tur dzīvot nedŗīkst. Kā cilvēks rīkojas? (kā viņam Paredzēts rīkoties?). Vai viņš drīkst yurpināt būt yur deklarēts? Vai viņam obligāti jādodas projām no pilsētas, vai arī viņš drīkst nedeklarēti (nelikumīgi, nelegāli, slepus, jo neatbilstoši dokumentos rakstītam) iemitināties citur? Vai arī paredzets " nakšnot uz sloiņa/ zem tilta"? Vai arī jādodas uz patversmi? Kāds ir šādas personas statuss? (Pieņemot likumus, likumdevējs taču ir paredzējis arī tālākās darbības, ka s jāveic. Vai ne tā?).

Atbildēt

anonims

25.07.2016. 13:10

lapsam labi samaksats, lai punduru noraktu. redzams censas puisis.

Atbildēt

Johm Doe

25.07.2016. 13:01

»

?

Ka tik tu neesi no sievas advokātiem ? Baigi jau gribi pierādīt, ka noteikti vainīgs. Laikam labi maksā


Ka tik tu neesi Punduris vai kads no vina izpaligiem - meginot iestastit, ka vardarbiba gimenee ir ok. Bez iemesla jau nesit, vai ne? Un vispar upuris Punduris tika 'izprovocets' uz roku un kaju palaishanu.

Atbildēt

?

25.07.2016. 12:20

»

John Doe

Starp citu, Pundurim nodaritie "miesas bojajumi" liecina par aizsardzibu no Pundura


Ka tik tu neesi no sievas advokātiem ? Baigi jau gribi pierādīt, ka noteikti vainīgs. Laikam labi maksā.

Atbildēt

John Doe

25.07.2016. 11:29

Starp citu, Pundurim nodaritie "miesas bojajumi" liecina par aizsardzibu no Pundura.

Atbildēt

John Doe

25.07.2016. 11:27

»

>>>

un kurš teica, ka kaimiņiene un kāds tur vispār ir pratināts. tādos procesos lieciniekus vispār ne policijā ne tiesā nepratina. tur jau tas absurdums ir- pārrakstīti iesniegumi un ziņojumi, bet neviens nav par kriminālatbildību brīdināts un neviens nav pratināts. tāds process tagad latvijā ievazāts ...


Jaa, visi melo un provocee nabaga agresivo Punduri. Mate un meita un visi tris policijas darbinieki (kuriem, Piliksterveidiigo-prat, nav tiesibu ieklut dzivokli lidz bridim, kad ir sakts kriminalprocess. Lidz bridim, kad kads ir auksts pataisits. Tik talu nu esam). Mazak vajag ar mulkibam nodarboties - labak mekle psihiatra palidzibu, lai savalditu agresiju. Prokurors - suudabraalis.

Atbildēt

>>>

25.07.2016. 11:08

»

John Doe

Kaiminiene


un kurš teica, ka kaimiņiene un kāds tur vispār ir pratināts. tādos procesos lieciniekus vispār ne policijā ne tiesā nepratina. tur jau tas absurdums ir- pārrakstīti iesniegumi un ziņojumi, bet neviens nav par kriminālatbildību brīdināts un neviens nav pratināts. tāds process tagad latvijā ievazāts no ārzemēm. tur ta personas par melošanu reāli soda, bet latvijā viņas pat nenopratina. un pēc tam ej pierādi, ka neesi kamieris.

Atbildēt

John Doe

25.07.2016. 10:59

»

?

kurš teikts, ka tas tā tiešām bija


Kaiminiene

Atbildēt

Zig

25.07.2016. 10:23

Prokuroriem likumi nav rakstīti !

Atbildēt

?

25.07.2016. 09:55

»

John Doe

...iespera meitai pa vederu... Ar sho vien jau pietiek


kurš teikts, ka tas tā tiešām bija ?

Atbildēt

John Doe

25.07.2016. 09:44

...iespera meitai pa vederu... Ar sho vien jau pietiek.

Atbildēt

formula

25.07.2016. 09:21

Ir apbrīnojami- ar cik briesmīgi augstām morālām vērtībām apveltīti pilsoņi prokurori nav tik strādājuši tajā orgānā. Tādas žēlabainas bažas par mazu bērniņu!

Atbildēt

Tas tā

25.07.2016. 09:13

Cik nožēlojami, ka cienījamajiem bijušajiem prokuroriem ir nospļauties par jaunākās meitas tiesībām būt aizsargātai no psiholoģiskās vardarbības.

Atbildēt

Mēģinājums

25.07.2016. 08:56

Mēģinājums Temīdai pierādīt, ka neesi kamielis...

Atbildēt

eu

25.07.2016. 07:54

shitas nerakstija ari rabarberu karalim iesniegumu? :D

Atbildēt

vienkārši

25.07.2016. 07:15

»

s

Taisnības labad, uz provokācijām uzķeras ne jau visatļautības, bet gan nesavaldības dēļ. Visatļautība raksturīga manipulētājiem, kuri tādā vai citādā veidā aukstasinīgi ievirza situāciju viņiem izdevīgā gultnē. Savukārt tie, kuri nesavaldīgi reaģē uz cita cilvēka izveidotu situāciju, nebūt nav manipulētāji...


Kā jūs - pietiek komentētāji - varat tik pārliecināti zināt, kuram tur bija un kuram nebija taisnība?!

To, ka vainīga sieva apliecina Lapsas publicētie materiāli un elementāra loģika, jo kāds gan iemesls vīram, kurš nekad nav sitis sievu, kurš pats iesniedzis šķiršanās pieteikumu, kuram paliek dzīvoklis pēc šķiršanās, pēkšņi ne no šā ne tā (sieva nenosauc strīda iemeslu) sākt sist sievu?

Atbildēt

švamme

25.07.2016. 07:10

Pietiek, jūs nenosedzāt Pundura mājas adresi (Vecmīlgrāvī) 6. lapā! Bet varbūt tas ar nodomu, tikai es nesaprotu, ko varētu ar to sasniegt ??.. “datu apstrāde” –termins vien jau komisks, bet hamburgeru mīle ķeras klāt visam kā dadzis pie apenēm.
Es sliecos ticēt vairāk Punduram, nevis psihiatrei Allai. No Allas skatu punkta: kas skaļāk kliedz, tam taisnība - tā tas darbojas viņas dzimtajā Muhosranskā, kāpēc gan nelietot to Eiropā? Un man šķiet ka Alla arī rēķinājās, ka vīrs profesijas un karjeras dēļ darīs visu ko, lai tik neskandalē!
Šķiršanās processu gribēja iegrozīt sev par labu, jo raudzus gadus nedzīvojot ar ģimeni, skaidrs, kā tiesa uz viņu skatīsies!
Bet viņai gan viss atļauts un acīmredzot arī meitas dabūjusi savā pusē, kā jau no tālienes atbraukusī māmiņa); bērni vienmēr mīl vairāk to vecāku, no kura ir atšķirti sadzīves apstākļu dēļ.

Atbildēt

p.s.

25.07.2016. 04:39

»

es

Vislabāk negodīgus juristus var atmaskot paši juristi, kas kopā studējuši, strādājuši un daudz zina. Pilikseram un Punduram nauda (stabila izdienas pensija samērā pieklājīgā apmērā) un laika (pensijas vecums nepilnos 50 gados) pietiek pietiekami, lai atlicinātu brīvo laiku atspēlējoties saviem divkosīgajiem...


Būtu interesanti uzzināt, ko par to visu saka pensionētie augsta ranga prokurori, piem., Oļģerts Šabanskis vai Rudīte Āboliņa? Tāpat būtu interesanti noskaidrot, kā daži pensionējušies prokurori un tiesneši atmazgā naudu, kas iegūta izmantojot dienesta stāvokli? Lato Lapsam par šo tēmu varētu būt vesels darba lauks.

Atbildēt

es

25.07.2016. 04:33

Vislabāk negodīgus juristus var atmaskot paši juristi, kas kopā studējuši, strādājuši un daudz zina. Pilikseram un Punduram nauda (stabila izdienas pensija samērā pieklājīgā apmērā) un laika (pensijas vecums nepilnos 50 gados) pietiek pietiekami, lai atlicinātu brīvo laiku atspēlējoties saviem divkosīgajiem kolēģiem juristiem. Pundurs vispār ar savu doktora grādu vēl politisku partiju var nodibināt, vai pievienoties kādai politiskai partijai, tiekot Saeimā un valdībā. Lai nu kā, bet Jānis Maizītis, Ēriks Kalnmeiers, Andris Guļāns, Ivars Bičkovičs un citi liekulīgie juristi vēl līdz Latvijas 100 gadu jubilejai tiks atmaskoti u padzīti ar kaunu un negodu tāpat kā savulaik, pateicoties Jutai Strīķei un Didzim Šmitiņam (abi no Drošības policijas) dabūja aiziet vecais āzis LU JF prodekāns Ilgvars Krastiņš (kurš nebūt vienīgais ņēma kukuļus). Ja vēl piebalsos Lato Lapsa, tad tas jau ir vērā ņemams spēks, kas var izdarīt daudz vairāk, nekā falša Aivara Borovkova vadītā Latvijas Juristu biedrība, kur pat pilnsapulce gadiem nenotiek.

Atbildēt

nu

25.07.2016. 00:54

»

Interesanti,

par ko būs nākamais lapsas sacerējums.Vēl jau kādu nedēļu Pundura tēma tiks locīta


Lapsa un raksta pasūtītāja jau nesaprot, ka jo vairāk histērisko raksteļu, jo vairāk cilvēku saprot, ka vainīga ir tikai un vienīgi sieva.

Atbildēt

jur.

25.07.2016. 00:52

cik tas liegums ilgi noteikts?

Atbildēt

L

25.07.2016. 00:34

Nezinu, kas Lapsam ir pret šo cilvēku, bet zinu, ka viena pagale nedeg. Un, lai gan esmu sieviete, lieliski zinu kā daža laba dāma prot uzrīkot histēriskas scēnas. Droši vien, ka tā nebija nekāda plānotā provokācija, bet nav loģikas tajā, ka viņš, atnācis mājās, pēkšņi sāktu aurot uz sievu un ārdīties. Sliecos piekrist vīrietim, scēnu noteikti uzrīkoja sieva.

Atbildēt

Pro

24.07.2016. 23:32

»

s

Nekomentējot citas detaļas, viena pievērš uzmanību - Pundurs esot turējis sievu tā, lai viņa nevar pakustēties. Sanāk, ka viņš centies atturēt sievu no aktīvām darbībām. Pēc situācijas norises gaitas sanāk, ka sieva viņam tad ir uzbrukusi, turklāt visai enerģiski...


Prokurors, kurš kā aizstāvības taktiku izmanto provokāciju, tai pat laikā,kad amatā esot, spļāviens virsū provokācijai. Tad pats saņem uz savas ādas - provokāciju. Labs sākums advokatūrai, tā bija sievas provokācija, ne es, ne citi,utt.

Atbildēt

Sary

24.07.2016. 23:27

»

ironiskais

Domāju Punduram nav izredžu:) Vārds "tiesa" šajā rakstā neskan nopietni, jo tur ir skaidrs, ka tur ir nevis tiesa, bet tiesneses t.i. vecenes, kuras vienmēr būs veceņu pusē:) Es lieku likmi uz to, ka tiesa nekādus pierādījumus pat neanalizēs un Punduru neuzklausīs. Vecenes vienkārsi uzrakstīs, ka Pundurs...


Bet tā jau ir tā pati tiesu sistēma, kas tika radīta un kopta pēdējos 25 gadus, ko sēsi, to pļausi, tagad ex-prokuroram nākās izjust uz savas ādas to,ko lika pats izjust citiem.
Viens likums - viena taisnība visiem :)))

Atbildēt

s

24.07.2016. 22:51

Taisnības labad, uz provokācijām uzķeras ne jau visatļautības, bet gan nesavaldības dēļ. Visatļautība raksturīga manipulētājiem, kuri tādā vai citādā veidā aukstasinīgi ievirza situāciju viņiem izdevīgā gultnē. Savukārt tie, kuri nesavaldīgi reaģē uz cita cilvēka izveidotu situāciju, nebūt nav manipulētāji.
Jā, reizēm nesavaldība noved līdz vairāk vai mazāk traģiska iznākuma, tāpēc policijas iejaukšanās līdz noteiktai robežai ir pamatota.
Tomēr visu aplūkoto situāciju skatīti tikai vinai personai par labu ir nekorekti. Senie latvieši teica: 'Viena pagale nedeg'.
Ja emocionāli piesātināts sadzīvisks strīds strauji attīstās starp pieredzējušu prokuroru un pieredzējušu psihiatru, tad zili brīnumi var sanākt. Kā jūs - pietiek komentētāji - varat tik pārliecināti zināt, kuram tur bija un kuram nebija taisnība?! Varbūt vienkārši ir subjektīva vēlme nostāties tikai vienā pusē, neuzklausot jebko, kas varētu neatbilst tādai nostādnei?! Tipa, 'raganu medību' mūsdienu latviešu versijā?

Atbildēt

Sofija

24.07.2016. 22:41

Visatļautība. Provokācija no sievas puses? Zināja, ka vīrs ir sūdabrālis un roku palaidēs. Ja tāds nebūtu uz provokācijām neuzķertos. Acīmredzot, ka sūds tas "pundurs".

Atbildēt

Interesanti,

24.07.2016. 21:40

par ko būs nākamais lapsas sacerējums.Vēl jau kādu nedēļu Pundura tēma tiks locīta.

Atbildēt

no malas

24.07.2016. 21:26

purns nesimpātisks, bet vecenes tur liekas reālas kuces. varbūt - tāds tādu atrod?

Atbildēt

s

24.07.2016. 20:35

»

Nez nez

Vai tas ir Pundurs, kas te "analizē", vai Piliksers? Bet nu menta funktieri jūt pa gabalu. Pēc dvaciņas


Neesmu ne Pundurs, ne Piliksers, taču noziegumu esmu izmeklējis krietni sarežģītākus par ģimenes skandāliem.
Par to, ka tu tiesībsargājošo iestāžu esošos un bijušos pārstāvjus sauc par mentiem, es neapvainojos. Uz muļķiem neapvainojas.

Atbildēt

jautrība bez gala

24.07.2016. 20:32

Ir vēl kas, ko mēs nezinam par pundura dzīvi?

Kā te viens pareizi teica, ja šo gadījumu izmantos, lai punduru neuzņemtu adekvātu rindās, pundurs tur no sākta gala nav gaidīts.
Bez tam, advokatūrā uzņem tikai ar "radu rakstiem", šķiet, ka punduram tādu nav. Gudrs viņš, protams, nav, intekektuāli advokātūrā iederētos labi, bet šķiet ir citi "bet"

Atbildēt

s

24.07.2016. 20:22

Nekomentējot citas detaļas, viena pievērš uzmanību - Pundurs esot turējis sievu tā, lai viņa nevar pakustēties. Sanāk, ka viņš centies atturēt sievu no aktīvām darbībām. Pēc situācijas norises gaitas sanāk, ka sieva viņam tad ir uzbrukusi, turklāt visai enerģiski.

Bez tam no šīs situācijas izklāsta nekur nav redzams, kā konflikts sākās. Ne jau nu no zila gaisa viņš, būdams skaidrā, sāka lamāties un kliegt uz mājās pārbraukušo sievu, no kuras sen jau vēlas panākt šķiršanos.

Ņemot arī vērā, ka - visticamāk - sieva momentā aizstiepa selektīvi atlasītu informāciju Lapsam, versija par provokāciju šķiet visai ticama.

Ja šādā kontekstā atceras, ka sieva ir profesionāls psihiatrs, turklāt nevēlas šķirties no viņa, kaut arī kopā sen jau nedzīvo, tad šo provokāciju diez vai var nosaukt par primitīvu; tā var būt visai viltīgi iepriekš izplānota provokācija, uz kuras uzķeras visi - sākot ar vīru, turpinot ar policiju un tiesu, nobeidzot ar pietiek komentētājiem.

Atbildēt

ciniķis

24.07.2016. 19:25

»

T

Pēc šitā ardievas advokāta karjerai


Tā var teikt, tikai naivi cilvēki, kuri pilnībā nepārzina Latvijas juridisko virtuvi. Advokāta karjeru lemj advokātu padome. Viss ir atkaŗīgs no šīs advokātu padomes lēmuma. Advokātu padomē sēž augstas klases juristi. Nevajag domāt, ka viņi, palasot presi vai sociālo tīklu debīlkomentētājus ņem pieņem lēmumu, kurš tur vainīgs un kurš nē. Un ne tam ir nozīme. Nozīme ir tam vai jau sakotnēji to cilvēku advokātu padome grib/negrib redzēt savās rindās. Ja negrib, tad ieganstam derēs raksts da jebkurā portālā, ka Pundurs nosita mušu un trīs odus ar patriotisko avīzi "pretī gaišajām komunisma tālēm...", savukārt, ja kandidātu gribēs uzņemt, tad vienīgais šķērslis tam varētu būt krimināli notiesājošs spriedums visās 3 instancēs un ne mazāk. Ja advokatūra izmantos šo epopeju, lai Punduru neuzņemtu, tātad viņš tur nevienam jau sākotnēji nav bijis vajadzīgs un šis ir bijis gana labs iegansts tada lēmuma pamatošanai.

Atbildēt

ironiskais

24.07.2016. 19:14

Domāju Punduram nav izredžu:) Vārds "tiesa" šajā rakstā neskan nopietni, jo tur ir skaidrs, ka tur ir nevis tiesa, bet tiesneses t.i. vecenes, kuras vienmēr būs veceņu pusē:) Es lieku likmi uz to, ka tiesa nekādus pierādījumus pat neanalizēs un Punduru neuzklausīs. Vecenes vienkārsi uzrakstīs, ka Pundurs vainīgs un viss. Tā vienkarši bez pamatojuma. Latvijai tas ir absolūti normāli. Savukārt, Pundura nelabvēļi apelēs pie vārda "tiesa" ar to domājot bezmaz patiesību pēdējā instancē. Tikpat labi šo lietu var iedot iztiesāt guļamrajonu pagalmu soliņu babkām, rezultāts būs tas pats, bet varbūt pat labāks un taisnīgāks:)

Atbildēt

T

24.07.2016. 18:29

Pēc šitā ardievas advokāta karjerai.....

Atbildēt

John Doe

24.07.2016. 18:08

Interesanta netiiraa velja. Pundurim bez variantiem - vardarbiba gimenee. Ne sim, ne Piliksteram nav vietas civilizeetaa sabiedriibaa. Turklat, ja ir saucieni pec palidzibas, tad jebkadai policijai jabut par pienakumu iesaistities. Tam jabut POLICIJAS PIENAKUMAM. Prokurori - sudabralji.

Atbildēt

Ingrida

24.07.2016. 17:21

Tuvak so cilveku nepazistu, bet pec izskata - loti nepatikams tips. Gatavs uz visu ko . Pie tam ar atbilstosu izglitibu , lai zinatu ka savu velesanos realizet. lai Dievins pasarga mani, kaut man ar tadiem nekad nebutu dzive jasaskaras.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....