Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lauris

04.07.2019. 13:07

Šogad tik bieži ir nācies puspilnās un vēl tukšākās airBaltic lidmašīnās kā vēl nekad agrāk.

Un biļešu cenu līmenis lidojumiem no Rīgas salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem ir tik nozīmīgi cēlies, ka uz galamērķiem Eiropā no Rīgas ir izdevīgāk lidot ar Lufthansa, SAS, LOT un pat Finnair vai Turkish.

Paskatiet kaut vai cenas izpārdošanu laikā - kādas tiek piedāvātas no Rīgas un kādas no Viļņas vai Tallinas. Uz tiem pašiem galamērķiem - no Tallinas vai Viļņas uz pusi zemākas kā no Rīgas!

Atbildēt

Renāte

02.07.2019. 13:44

Kā var salīdzināt ar lētuci Ryanair?! Jau pašā pamatnē tas ir ačgārni,līdz ar to viss uzbūvētais uz tādiem pamatiem ir putekļi vien.

Atbildēt

Janka

02.07.2019. 08:46

AirBaltic ir čaula, visa peļņa apkalpojošām kompānijām.

Atbildēt

parasts PAX

27.06.2019. 15:13

LV ar lidojumu kompānijām ir viena vienīga problēma - tikt prom no RIX. Viss pārējais atrisinās ar normālām cenām. Nu , ja gaisa skrūve / alias air bolt IK- lasīt kā žagas pēc dzeršanas/ atļaujas dzīt pustukšu bobiku 735 uz GVA un atpakaļ, cenu pie tam liekot abnormālu - approx 150 uz vienu galu, tad jautājumi protams ir . Nu nometiet cenu - mašīna tāpat ēd degvielu. Tas pats ar LDZ - riga maskava kupejas vagoni iet tukši - 2-3 paksi vagonā, bet cena - 150 eur - nav pat salīdzināma ar ut-air....
Tupie tūdali, kam jums valsts ar 1,5 mio iedzīvotājiem, ja ekonomika sāk darboties pie approx. 3 mio iedzīvotājiem ? Un no tiem 1, mio - nu jo majo - kurš spēj uzturēt 700 tūkst valsts pārvaldes darbiniekus ?????? Valdes, padomes, domes, pašvaldības ar 15 darbiniekiem uz 300 iedzīvotājiem ... Ākstu bariņš. PESEC - tads mazs kažokzvērs Jums tur dziesmu svētku zemē ir. Neko vairs neviens neražo , visiem viens sauklis - a pofig - ņemam , kamēr vēl var un bēgam.... Valsts viņiem esot .... Kaķa smiekli.

Atbildēt

Linkaitis dosies uz cietumu

27.06.2019. 13:53

Izskatās, ka Linkaitis uzņēmies visu atbildību par dažādu nozaru patiesajiem zaudējumiem un nākotnes krahu. Tad nu pienāks brīdis, ka visi čiekuri arī uz viņa galvas nokritīs un būs jāsēžas uz nārām. Tā vietā, lai tūlīt pat pasūtītu neatkarīgu auditu Air Baltic, viņš muļļāsies, līdz paziņos, ka nodokļu maksātājiem atkal jāglābj badīgā Air Baltic valde, padome un citas pietuvinātas personas. Linkaiša vienīgā iespēja nenokļūt cietumā, ir rīkoties. Pietiek jau ar Kalnmeijieru, kas visus gadus ģenerālprokurora amatā ir vairāk nedarījis, kā darījis, tādējādi radīdams zaudējumus Latvijas valtij kā finansiāli par daudziem miljardiem EUR, tā graujot reputāciju un visiem pasaulē parādot, ka korupcija un valsts izzagšana ir ģenerālprokurora piesegā un par to viņam nekas...

Atbildēt

Ojārs

27.06.2019. 09:58

»


Tas ir fakts, ka CEO ne tikai "karina uz ausīm makaronus" par kārtējo plānu "Destination - 20XX" padomei un akcionāram (SM), bet arī viņus vispār ignorē un neņem par pilnu - runā tikai ar premjeru. Turklāt arī tikai tad, kad pašam kaut ko savajagās.

Atbildēt

Tante

27.06.2019. 09:33

Gruti butu izspiest lidzjutiibas asarinju, ja tads Airsuudbaltic nobankroteetu un pazustu no Zemes virsas.

Atbildēt

Kasiņš

27.06.2019. 07:55

»

pēteris

nesaprotu, kāpēc Lato Lapsa slēpjas aiz laikraksta "Diena"? Kāda starpība, kur tas pirmo reiz publicēts, svarīgi, ka autors šim "meistardarbam" ir tas pats Lato Lapsa...


Kas tad nu, pamuļķais Pēterīt? Vai kaut kas no minētajiem datiem liecina par to, ka AirBalticā viss ir labi? Eksperts, mļa.

Atbildēt

Jā, bet...

27.06.2019. 07:37

Tas taču nav nekas jauns. Tā ir jau atstrādāta shēma. Pa klusām nolaiž uzņēmumu, kura dalībnieks ir valsts uz grunti. Saņem labi daudz kredītu. UN tad valstij šis uzņēmums ir jāglābj, jo neglābjot zaudējumi būs ievērojami lielāki, nekā ieguldot tajā kādus nieka dažus simtus miljonu nodokļu maksātāju naudas.
Līdz tam glābšanas brīdim, protams, visi valsts atbildīgie darbinieki izliekas kurli, akli un neko nezinoši. Un tad pēkšņi - ak, vai - ir radusies smaga, ārkārtas situācija, kas prasa pieņemt nepopulārus lēmumus. Bet jums, mīļie nodokļu maksātāji, ir jābūt saprotošiem.

Atbildēt

ciniķis

27.06.2019. 07:27

cik miljonus valsts iegrūda tur pēc Flika afērām? Ap 90? Tagad kaut kāds Martins Gauss saņem miljonu gadā. Kādā sakarā? Tam ir jāsamazina alga vismaz 10 reizes.

Atbildēt

Finansēšana caur parādu

27.06.2019. 05:40

Tāds ir tulkojums. Tātad Valsts kase un nodokļu nauda uztur Air Baltic?

Atbildēt

nunu

27.06.2019. 05:01

»

pēteris

nesaprotu, kāpēc Lato Lapsa slēpjas aiz laikraksta "Diena"? Kāda starpība, kur tas pirmo reiz publicēts, svarīgi, ka autors šim "meistardarbam" ir tas pats Lato Lapsa...


Mīļumiņ, kad tā piramīda sabruks, tādi kā tu būs pirmie, kas brēks - ēēēēē, es taču jau sen teicu, ka tur kaut kas nav labi!

Atbildēt

apbrinojami

26.06.2019. 23:21

Kā Gausam taču ir astronomiska alga, tātad strādā kā zirgs ar lielu airbaltik peļņu! Jo tad taču tik lielu algu nesaņemtu!
; )

Atbildēt

Ministrs

26.06.2019. 22:52

»

pēteris

nesaprotu, kāpēc Lato Lapsa slēpjas aiz laikraksta "Diena"? Kāda starpība, kur tas pirmo reiz publicēts, svarīgi, ka autors šim "meistardarbam" ir tas pats Lato Lapsa...


Baigi jau neko neslēpjas. Nu jau pavisam atklāti saņem naudu no AAA lapeles un kam uzrīdīts, uz to arī rūc.

Atbildēt

piska

26.06.2019. 22:49

Gauss tā nolaida Ungārijas Malev - ņēma no vācu bankām kredītus ar nenormāli lieliem procentiem, lai pats barotos no otkatiem

Atbildēt

Zirgensons

26.06.2019. 21:43

Kāda jēga tad no tām uzņēmumu padomēm, ja tas klauns var vienkārši pateikt "es neesmu atbildīgs". Par ko tiem sūdabrāļiem maksā algu?

Atbildēt

Es

26.06.2019. 20:11

AirBaltic arī iepriekš nepublicēja finanšu datus pa ceturkšņiem.
2018.g. peļņa +40% salīdzinājumā ar 2017.
Kompānija aktīvi atjauno floti, zaudējumi šajā periodā nav traģēdija.
2019.g. pirmajā ceturksnī pārvadāto pasažieru skaits +12% salīdzinājumā ar 2018.g. pirmo cet.

Atbildēt

pēteris

26.06.2019. 20:01

nesaprotu, kāpēc Lato Lapsa slēpjas aiz laikraksta "Diena"? Kāda starpība, kur tas pirmo reiz publicēts, svarīgi, ka autors šim "meistardarbam" ir tas pats Lato Lapsa.

Tad nu jautājumi Lapsas kungam - kur Jūs esat iepazinies ar Ryanair un/vai Airbaltic līzinga nosacījumiem, lai varētu tos tik vieglprātīgi salīdzināt?

Otrs jautājums - pat ja nosauktie 30 miljoni ir taisnība - vai neliekas, ka ja to izdala ar 4 miljoniem pasažieru gadā, tā maksa kas jāatdod par lidmašīnas izmantošanu, t.i. 7.5 eiro uz pazašieri vairs nemaz tik "šaušelīga" nešķiet?

Ja runājam par financing through debt, kāpēc nepieminēt Wizair, Easyjet un Norwegian, kuriem mārdžini ir krietni neveselīgāki?

Lapsas kungs, es saprotu, ka sirdī turat kaut kādu dziļu aizvainojumu uz airBaltic, bet tieciet tam vienreiz pāri, ne jau visi jūsu lasītāji ir aitas

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

FotoUzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā gadījumā stāsts ir par iespējamu kaitējumu potenciālajiem tautas priekšstāvjiem un par to piemērojamu bargu sodu, bet otrā – jau notikušiem kaitējumiem, tā teikt, vienkāršajiem cilvēkiem un nesodāmību par to.
Lasīt visu...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...