Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cilveks444

11.08.2019. 14:25

»

cilveks444

Citāts no E. Levita uzrunas Saeimai - "Lai vienotos par kopējo labumu, ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir ...


Distancējoties no tava komentāra satura, par kuru var diskutēt un spriest, vēlos jautāt- kāpēc tu zodz lietotājvārdu? Vai tiešām ir tik liela vēlme gūt popularitāti, izmantojot cita cilvēka "niku", vai arī lieta ir vēl netīrāka. Respektīvi: tu vēlies diskreditēt citu cilvēku vai/un maldināt, piemēram, drošības iestādes par to, kāds viedoklis ir tam cilvēkam, kuram tu zodz lietotājvārdu?!

Atbildēt

x

11.08.2019. 08:55

Žetons par rakstu. spocīgi mocīgi, bet izskatās , ka Levits nav naivs muļķitis.A.P. nevar būt Arturs Priedītis, jo pēdējam nav humora izjūtas.Likumi kā tādi ir tikai acu apmāns , tapēc dinamiska tiesiskā pieeja Satversmes skaidrošanā ir praksē balstīts biznesa gājiens, kad nevēlas kad ar tavu mantu(pilnvarām) brīvi rīkojas kāds cits.

Atbildēt

V

07.08.2019. 12:28

»

Paija - lauķim

jā, komunālie bija kas briesmīgs, kas to nav piedzīvojis tas nezin, ko nozīmē kopīga virtuve un WC ar iebraucējiem...


Jā, tagad noteikti ir veselīgāka dzīvošana- svaigā gaisā, zem tiltiem, krūmos, pussagruvušās dārza mājiņās, arī ēdienu var miskastēs atrast . Nekādu komunālo ar iebraucējiem!

Atbildēt

Paija - lauķim

07.08.2019. 11:31

jā, komunālie bija kas briesmīgs, kas to nav piedzīvojis tas nezin, ko nozīmē kopīga virtuve un WC ar iebraucējiem.
Fakts, ka mūsdienās cilvēkus izliek uz ielam ir briesmīgs, īpasi ja cilvēkam tas ir vienīgais mājoklis.

Gan VP, gan premjers mums ir ārzemju latvieši, kuri nekad, nekad neizpratīs cik ubadzīgi dzīvo vienkāršie cilvēki, kuru lielākā daļa ir strādājošie nabagi.

Atbildēt

lauķis

07.08.2019. 11:05

»

Paija

Bet komunisma tomēr bija viena laba lieta : cilvēkus nedzina ar tiesas lēmumu ārā no majām


Tā gan ,bet,tā bija tāda pat verdzība kā tagad,mainījušās tikai iespaidošanas metodes.Par darba algām un komunālajiem mitekļiem laikam jau piemirsies.Jā ,attiecības starp cilvēkiem bija sirsnīgākas.
Par Levitu;kam prezidents,kam netīrs,melīgs politmafijas ieliktenis.

Atbildēt

Paija

07.08.2019. 10:53

Bet komunisma tomēr bija viena laba lieta : cilvēkus nedzina ar tiesas lēmumu ārā no majām,
visiem bija darbs,
nebija bomžu uz ielām (ikvienam bija sliktakas vai labakas mājas)
bankas nebija atvērušas savu nāvējošo rīkli;
komunālie maksāja smiekla naudu utt.

Atbildēt

Nomazgājiet logus un dvēseles

07.08.2019. 10:30

Visi tik ļoti "gudri" spriedelē par Prezidentu, galvenokārt nomelno. Ja jau esat tik gudri, tad kāpēc darba laikā sēžat pie datora un rakstāt nomelnojošus komentārus ? Parasti ļauni ir tie neizglītotākie, dumjākie, nabadzīgākie un nodzērušies prātiņi.

Atbildēt

Piekrītu Levita kungam

07.08.2019. 10:22

Ļoti pareizs Prezidenta lēmums . Acīmredzot viņš neuzticas vietniekiem, jo nevēlas, ka viņa prombūtnes laikā tiek izsludināti likumi, parakstīti dokumenti, par kuriem Prezidents varētu būt iebildumi. Ja reiz Prezidents, tad viņš grib pildīt savas prezidenta funkcijas. Atbalstu Levita kunga lēmumu.

Atbildēt

Zinošais

07.08.2019. 10:14

Inese Tu !?!??!

Atbildēt

TTT

07.08.2019. 06:13

Ko tur brīnīties, kādus juristus gatavo LU (pat rektora vēlēšanu procedūru loģiskā secībā neprot ietvert), tā arī dinamiski pārvaldām valsti, katrs pēc savām spējām, nevis likuma burta. Jo likuma burts ir kā prezervatīs - staipīga.

Atbildēt

Bordānam ar grādu tiesību zinātnēs

07.08.2019. 05:36

Latvijas tiesiskajā sistēmā tagad ir viens dievs - Cionas preambulists!

Atbildēt

te vēl viene icke

07.08.2019. 02:30

»

Arturs Priedītis

Neticu, ka ar šo "nācijas tēva&pravieša" kārtējo debilo izdalījumu latviešu miljons beidzot sapratīs, kāda cilvēciskā nevērtība sēž Rīgas pilī, bet Bruņinieku namā viņu nomainīs patentētā neliete Mūrniece vai patentētā šarlatāne dagmārbeitnere. Tātad Latviju un latviešu tautu tagad pārvalda izcili vērtīgs...


taisnība par to juridisko "līdzšinējo praksi" !

Ir Abreni "par sprāguša ēzeļa ausīm" atdevām,
ir no dzīves vietām izdzenam laukā,
ir "likumus" saceram kā katram pretīm skrienošam
sunim vajag ...
Lieliska lieta tāda "prakse"- nekādus likumus
nemaz vairs "modernā valstī" nevajaga ! :(((

Atbildēt

tak točno-

07.08.2019. 01:37

»

švamme

vai man vienai griežas acīs "prezidenta vieta


vremenno ispolņajuščij objazanosti zamestiteļa zamprezidenta...

Atbildēt

Phe

06.08.2019. 22:14

Pagājis mēnesis kopš inaugurācijas, bet nekādus tautai pamanāmus soļus solījumu virzienā, cik dzirdēts, prezidents nav spēris. Tikai šis Augstākās tiesas cienīgais sacerējums galvas salaušanai.

Atbildēt

švamme

06.08.2019. 20:10

vai man vienai griežas acīs "prezidenta vieta"?

"izskatīšu iespēju uzdot izpildīt Valsts prezidenta vietu"
"Valsts prezidenta vietas izpildītāja"

Kā iespējams izpildīt "vietu" ????????????

Atbildēt

Tā saucamais jurists

06.08.2019. 20:08

Līdz šim es biju dzirdējis par 4 interpretācijas metodēm - gramatiskā, sistēmiskā, teleoloģiskā un vēsturiskā. Dinamiskā - tā ir tiesību jaunrade. Ievērojot, ka Levita k-gs kopš nesena laika ir nācijas morālais līderis (vai tēvs - kā nu kuram labāk tīk), pieņemu, ka šo jauno metodi juristi droši drīkst izmantot argumentācijā tiesās.

Atbildēt

apnicis

06.08.2019. 18:31

Udo Ulbergs ir tik smalks, ka iet uz tualeti tikai reizi mēnesī. Un tad arī nevelk bikses nost, bet sēž ar visām biksēm.

Atbildēt

Udo Ulbergs

06.08.2019. 18:22

Zināma analītiskā mīkla: vai katrs jaunais Rīgas pils lielskungs apliecina jaunu latviešu pagrimuma pakāpi jeb tā tas nav? Vai latviešu superneliete VVF bija piemērota tā laika latviešu degradācijas pakāpei jeb tā nebija? Vai nekaunīgais Zutlers bija piemērots vienotās vienotības latviešu inteliģences deģenerātiem jeb tā nebija? Vai levitžīds ir piemērots latviešu visnevērtīgākajai paaudzei, latviešu juvenilajiem deģenerātiem parlamentā, valdībā, visiem tiem latviešu izdzimteņiem žuļiem, kuri tagad raksta rakstus un paši tos aptašķī ar savām fekālijām? Tātad nākas analītiski noskaidrot degradācijas un deģenerācijas subjektu sinhroniju latviešu populācijā. Bet varbūt tāds uzdevums ir lieks? Tāpat ir zināms, ka neattītītai mežoņu populācijai nekas nevar būt pilnvērtīgs, visur ir viena un tā pati smirdoņa. "Pietiek" komentāru pievēmējs Žulis izdala tādu pašu smirdoņu kā levitžīds.

Atbildēt

Ggg

06.08.2019. 17:38

Izskatas ka Latvijā buus ļoti maz , ceļos ēdīs un tolks nekāds , viena jau bija.celotaja. Liekēžu bars

Atbildēt

Un?!

06.08.2019. 16:31

Inesei tik tiešām uzticēties nedrīkst, jo maita pamatīga.

Atbildēt

Arturs Priedītis

06.08.2019. 16:21

Citāts: “Kopš Latvijas Republikas Satversmes (turpmāk – Satversme) izstrādāšanas un pieņemšanas būtiski pieaugusi (!?) valsts starptautiskās reprezentācijas intensitāte. Valsts prezidentam un Saeimas priekšsēdētājam ir nepieciešams daudz biežāk atrasties ārpus valsts robežas, pārstāvot valsts intereses. Latvijas iesaiste (!?) dažādos daudzpusējos un divpusējos starptautiskos sadarbības formātos var prasīt aktīvu Valsts prezidenta un Saeimas priekšsēdētāja līdzdalību viņu pilnvaru ietvaros.” Citātā ir divi idiotismi. 1) Satversmi pieņēma 1922.gadā. Vēsture neliecina ne par būtisku “reprezentācijas intensitāti” ne pirms 1922.gada, ne pēc 1922.gada. Tas pats sakāms par posmu no 1918.gada līdz 1922.gadam. “Intensitāte” sākās pēcpadomju laikā, kad PSKP/VDK morālo kastrātu ielikteņi Rīgas pilī sāka apceļot pasauli faktiski kā tūristi bez jebkādas jēgas valstij. 2) Pēc planetāri slavenajiem naudas atmazgāšanas skandāliem Latvijai vajadzētu kādu gadsimtu sēdēt mājās klusu, bet nevis atgādināt par sevi cilvēcei. Bet nekauņa jau to nesaprot. Levitžīds acīmredzot arī gatavojas apceļot pasauli. Noteikti pieprasīs sev valsts budžeta palielinājumu jau šogad. Levitžīda ceļošanas alkas ir saprotamas. Viņš dzīvē visvairāk ciena bezmaksas angļu brokastis, kuras varēs katru rītu izbaudīt ceļojumu laikā viesnīcā. Fragments no dzīvē redzētā (pamfleta “Brokastotājs”): “Kā parasti, Levits svēto bezmaksas procesu sāka ar greipfrūtu sulu. Tās baudīšanai viņš veltīja pirmās 30 minūtes, metodiski stabili izdzerot četras glāzes. Sekoja musli divi šķīvji ar jogurtu un musli divi šķīvji ar pienu. Protams, dažādā veidā pagatavotās olas (ceptas, olu kultenī, vārītas bez čaumalas) ar bekonu Levits nobaudīja atsevišķi gan ar tomātu, gan atsevišķi ar karstām desiņām un atsevišķi ar apceptām pupiņām tomātu mērcē. Levitam laimējās. “Radisson Blu Daugava” todien angļu brokastīs olas tika papildinātas ar grillētiem produktiem. Levits neatsacījās ne no jēra karbonādes, ne no desiņām, aknām un tomāta pusītēm. Brokastu finālā Levits lietišķi apēda trīs no visām pasniegtajām apaļmaizītēm, kā arī neatstāja nepagaršotus tostus ar ievārījumu un medu. Viņš dzēra gan tēju, gan dabīgo kafiju. Viņš bez atelpas izdzēra trīs glāzes, degustējot trīs tējas šķirnes.”

Atbildēt

A.P.

06.08.2019. 15:21

»

Arturs Priedītis

Neticu, ka ar šo "nācijas tēva&pravieša" kārtējo debilo izdalījumu latviešu miljons beidzot sapratīs, kāda cilvēciskā nevērtība sēž Rīgas pilī, bet Bruņinieku namā viņu nomainīs patentētā neliete Mūrniece vai patentētā šarlatāne dagmārbeitnere. Tātad Latviju un latviešu tautu tagad pārvalda izcili vērtīgs...


Šis teksts ir domāts lopiem. Tāpēc lietoju dzīvniekiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs lopu rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz "posta dzîvniekiem" no bijušās padomju savienības telpas, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā. Kā kāda referātā sacīja Latvijas prezidents E. Levits - " Visi cilvēki ir dzīvnieki, vien cilvēks atšķirībā no citiem dzīvniekiem apzinās savas tiesības". Šoreiz būs par dzīvniekiem, nevis krekliem - tiesībām.

Dzirdu esejas lasītāja iebildes - arī dzīvniekiem ir tiesības!

Tā ir tiesa, Rīgā tagad visur bankās iedzīvotājus galvenokārt apkalpo tāda izskata indivīdi, kuri kinomākslā ir tipāžs idiotiem, kretīniem, neliešiem, bijušiem recidīvistiem. Savukārt to apsargi daudzviet ir sirmi večuki ar nenomaskējamu alu bundžu atveramo dunci, kā arī piespriestos gadus atsēdējuši pāraudzināti, jauki un draudzīgi tetovēti dīvaiņi, kuri ātri iesaistās sarunās ar skolasbērniem, tiem izskaidrojot, kā jāuzvedas bankā.

Eiropas pagātnē apsargu cilvēciskie tipi attiecīgajos laikmetos bija garīdznieks, bruņinieks, aristokrāts un buržujs ar savu buržujku.

Šodien jau katrs interesents viegli atšķir buržuju no buržujkas pēc izcilā ebreju fiziķa I. Godmaņa klīniskās ekonomikas metodoloģijas.

Īpaši šai lietā izcēlies premjers K. Kariņš . Kārtējā Rīgas Vasarsvētku draudzes uzrunā unikālo 585 karātu vērto darbu aizmirstot pieminēt. Neviens cilvēks tā nerunātu.

Vidusmēra cilvēks ir sadzīves cilvēks un ģimenes cilvēks. Viņa apziņa riņķo tikai ap banku un ģimeni.

Es bieži dzirdu balsis. Arī bankā, kad man lūdz pārskaitīt naudu. Mēs visi tiekamies ar tendenci, kura ir jādēvē par "strukturālo atavisma pārslodzi".

Atavisma dumpis negatīvi ietekmē visu sabiedrību daudzo banku sistēmu ietekmē. Sabiedrības dzīvi sāk pārklāt psihiskais gangsterisms, ja, skaitot naudu bankā, rodas tās iztrūkums vai pārpalikums..

Cilvēces vēsturē sociālā revolūcija vienmēr ir atavisma dumpis. Tas ir zemāko slāņu dumpis, lai dzīvi pielāgotu visas sabiedrības attīstības līmenim.

Piemēram, par mums visiem zināmajiem "585 un 999 karātu darbiem” to nekādi nevar teikt! Tas noteikti nav cilvēku logoss. Tāds logoss ir iespējams vienīgi pilnīgi citā dzīvnieku antropoloģiskās evolūcijas pakāpē.

Atbildēt

cilveks444

06.08.2019. 15:20

Citāts no E. Levita uzrunas Saeimai - "Lai vienotos par kopējo labumu, ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir tās atbildīgi sabalansēt."
Tas pats no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":


"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Dauka

06.08.2019. 15:06

Pilns mēness jau bija, it kā vajadzēja "atlaist"...

Atbildēt

Arturs Priedītis

06.08.2019. 15:02

Neticu, ka ar šo "nācijas tēva&pravieša" kārtējo debilo izdalījumu latviešu miljons beidzot sapratīs, kāda cilvēciskā nevērtība sēž Rīgas pilī, bet Bruņinieku namā viņu nomainīs patentētā neliete Mūrniece vai patentētā šarlatāne dagmārbeitnere. Tātad Latviju un latviešu tautu tagad pārvalda izcili vērtīgs triumvirāts. Un ja vēl ņemam vērā, ka pašlaik ir visdumjākā valdība LR vēsturē ar saviem "583 darāmajiem darbiem", kurus organizē pilnīgs idiots vārdā Kariņš, tad katram latvietim noteikti kļūst priecīgi ap dūšu un dvēselē uzmutuļo milzīgs lepnums par savu tautu un tās smērējumu valsts žanrā.

Atbildēt

Jurists

06.08.2019. 14:45

Kas par debilu augstprātīgā prātā dzimušu sviestu?! Tas ir aptuveni tāpat kā - mēs it kā esam precējušies, bet tikai tādā apjomā, kā es iepriekš paziņošu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...