Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cilveks444

11.08.2019. 13:25

»


Distancējoties no tava komentāra satura, par kuru var diskutēt un spriest, vēlos jautāt- kāpēc tu zodz lietotājvārdu? Vai tiešām ir tik liela vēlme gūt popularitāti, izmantojot cita cilvēka "niku", vai arī lieta ir vēl netīrāka. Respektīvi: tu vēlies diskreditēt citu cilvēku vai/un maldināt, piemēram, drošības iestādes par to, kāds viedoklis ir tam cilvēkam, kuram tu zodz lietotājvārdu?!

Atbildēt

x

11.08.2019. 07:55

Žetons par rakstu. spocīgi mocīgi, bet izskatās , ka Levits nav naivs muļķitis.A.P. nevar būt Arturs Priedītis, jo pēdējam nav humora izjūtas.Likumi kā tādi ir tikai acu apmāns , tapēc dinamiska tiesiskā pieeja Satversmes skaidrošanā ir praksē balstīts biznesa gājiens, kad nevēlas kad ar tavu mantu(pilnvarām) brīvi rīkojas kāds cits.

Atbildēt

V

07.08.2019. 11:28

»

Paija - lauķim

jā, komunālie bija kas briesmīgs, kas to nav piedzīvojis tas nezin, ko nozīmē kopīga virtuve un WC ar iebraucējiem...


Jā, tagad noteikti ir veselīgāka dzīvošana- svaigā gaisā, zem tiltiem, krūmos, pussagruvušās dārza mājiņās, arī ēdienu var miskastēs atrast . Nekādu komunālo ar iebraucējiem!

Atbildēt

Paija - lauķim

07.08.2019. 10:31

jā, komunālie bija kas briesmīgs, kas to nav piedzīvojis tas nezin, ko nozīmē kopīga virtuve un WC ar iebraucējiem.
Fakts, ka mūsdienās cilvēkus izliek uz ielam ir briesmīgs, īpasi ja cilvēkam tas ir vienīgais mājoklis.

Gan VP, gan premjers mums ir ārzemju latvieši, kuri nekad, nekad neizpratīs cik ubadzīgi dzīvo vienkāršie cilvēki, kuru lielākā daļa ir strādājošie nabagi.

Atbildēt

lauķis

07.08.2019. 10:05

»

Paija

Bet komunisma tomēr bija viena laba lieta : cilvēkus nedzina ar tiesas lēmumu ārā no majām


Tā gan ,bet,tā bija tāda pat verdzība kā tagad,mainījušās tikai iespaidošanas metodes.Par darba algām un komunālajiem mitekļiem laikam jau piemirsies.Jā ,attiecības starp cilvēkiem bija sirsnīgākas.
Par Levitu;kam prezidents,kam netīrs,melīgs politmafijas ieliktenis.

Atbildēt

Paija

07.08.2019. 09:53

Bet komunisma tomēr bija viena laba lieta : cilvēkus nedzina ar tiesas lēmumu ārā no majām,
visiem bija darbs,
nebija bomžu uz ielām (ikvienam bija sliktakas vai labakas mājas)
bankas nebija atvērušas savu nāvējošo rīkli;
komunālie maksāja smiekla naudu utt.

Atbildēt

Nomazgājiet logus un dvēseles

07.08.2019. 09:30

Visi tik ļoti "gudri" spriedelē par Prezidentu, galvenokārt nomelno. Ja jau esat tik gudri, tad kāpēc darba laikā sēžat pie datora un rakstāt nomelnojošus komentārus ? Parasti ļauni ir tie neizglītotākie, dumjākie, nabadzīgākie un nodzērušies prātiņi.

Atbildēt

Piekrītu Levita kungam

07.08.2019. 09:22

Ļoti pareizs Prezidenta lēmums . Acīmredzot viņš neuzticas vietniekiem, jo nevēlas, ka viņa prombūtnes laikā tiek izsludināti likumi, parakstīti dokumenti, par kuriem Prezidents varētu būt iebildumi. Ja reiz Prezidents, tad viņš grib pildīt savas prezidenta funkcijas. Atbalstu Levita kunga lēmumu.

Atbildēt

Zinošais

07.08.2019. 09:14

Inese Tu !?!??!

Atbildēt

TTT

07.08.2019. 05:13

Ko tur brīnīties, kādus juristus gatavo LU (pat rektora vēlēšanu procedūru loģiskā secībā neprot ietvert), tā arī dinamiski pārvaldām valsti, katrs pēc savām spējām, nevis likuma burta. Jo likuma burts ir kā prezervatīs - staipīga.

Atbildēt

Bordānam ar grādu tiesību zinātnēs

07.08.2019. 04:36

Latvijas tiesiskajā sistēmā tagad ir viens dievs - Cionas preambulists!

Atbildēt

te vēl viene icke

07.08.2019. 01:30

»


taisnība par to juridisko "līdzšinējo praksi" !

Ir Abreni "par sprāguša ēzeļa ausīm" atdevām,
ir no dzīves vietām izdzenam laukā,
ir "likumus" saceram kā katram pretīm skrienošam
sunim vajag ...
Lieliska lieta tāda "prakse"- nekādus likumus
nemaz vairs "modernā valstī" nevajaga ! :(((

Atbildēt

tak točno-

07.08.2019. 00:37

»

švamme

vai man vienai griežas acīs "prezidenta vieta


vremenno ispolņajuščij objazanosti zamestiteļa zamprezidenta...

Atbildēt

Yes

06.08.2019. 23:11

»


Nekas, cerams, drīz ādas mēteļos tērpti puikas atjaunos vēsturisko taisnīgumu.

Atbildēt

Phe

06.08.2019. 21:14

Pagājis mēnesis kopš inaugurācijas, bet nekādus tautai pamanāmus soļus solījumu virzienā, cik dzirdēts, prezidents nav spēris. Tikai šis Augstākās tiesas cienīgais sacerējums galvas salaušanai.

Atbildēt

švamme

06.08.2019. 19:10

vai man vienai griežas acīs "prezidenta vieta"?

"izskatīšu iespēju uzdot izpildīt Valsts prezidenta vietu"
"Valsts prezidenta vietas izpildītāja"

Kā iespējams izpildīt "vietu" ????????????

Atbildēt

Tā saucamais jurists

06.08.2019. 19:08

Līdz šim es biju dzirdējis par 4 interpretācijas metodēm - gramatiskā, sistēmiskā, teleoloģiskā un vēsturiskā. Dinamiskā - tā ir tiesību jaunrade. Ievērojot, ka Levita k-gs kopš nesena laika ir nācijas morālais līderis (vai tēvs - kā nu kuram labāk tīk), pieņemu, ka šo jauno metodi juristi droši drīkst izmantot argumentācijā tiesās.

Atbildēt

Žulis

06.08.2019. 17:44

»


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

apnicis

06.08.2019. 17:31

Udo Ulbergs ir tik smalks, ka iet uz tualeti tikai reizi mēnesī. Un tad arī nevelk bikses nost, bet sēž ar visām biksēm.

Atbildēt

Udo Ulbergs

06.08.2019. 17:22

Zināma analītiskā mīkla: vai katrs jaunais Rīgas pils lielskungs apliecina jaunu latviešu pagrimuma pakāpi jeb tā tas nav? Vai latviešu superneliete VVF bija piemērota tā laika latviešu degradācijas pakāpei jeb tā nebija? Vai nekaunīgais Zutlers bija piemērots vienotās vienotības latviešu inteliģences deģenerātiem jeb tā nebija? Vai levitžīds ir piemērots latviešu visnevērtīgākajai paaudzei, latviešu juvenilajiem deģenerātiem parlamentā, valdībā, visiem tiem latviešu izdzimteņiem žuļiem, kuri tagad raksta rakstus un paši tos aptašķī ar savām fekālijām? Tātad nākas analītiski noskaidrot degradācijas un deģenerācijas subjektu sinhroniju latviešu populācijā. Bet varbūt tāds uzdevums ir lieks? Tāpat ir zināms, ka neattītītai mežoņu populācijai nekas nevar būt pilnvērtīgs, visur ir viena un tā pati smirdoņa. "Pietiek" komentāru pievēmējs Žulis izdala tādu pašu smirdoņu kā levitžīds.

Atbildēt

Ggg

06.08.2019. 16:38

Izskatas ka Latvijā buus ļoti maz , ceļos ēdīs un tolks nekāds , viena jau bija.celotaja. Liekēžu bars

Atbildēt

Un?!

06.08.2019. 15:31

Inesei tik tiešām uzticēties nedrīkst, jo maita pamatīga.

Atbildēt

Dauka

06.08.2019. 14:06

Pilns mēness jau bija, it kā vajadzēja "atlaist"...

Atbildēt

Jurists

06.08.2019. 13:45

Kas par debilu augstprātīgā prātā dzimušu sviestu?! Tas ir aptuveni tāpat kā - mēs it kā esam precējušies, bet tikai tādā apjomā, kā es iepriekš paziņošu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...