Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cilveks444

11.08.2019. 14:25

»

cilveks444

Citāts no E. Levita uzrunas Saeimai - "Lai vienotos par kopējo labumu, ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir ...


Distancējoties no tava komentāra satura, par kuru var diskutēt un spriest, vēlos jautāt- kāpēc tu zodz lietotājvārdu? Vai tiešām ir tik liela vēlme gūt popularitāti, izmantojot cita cilvēka "niku", vai arī lieta ir vēl netīrāka. Respektīvi: tu vēlies diskreditēt citu cilvēku vai/un maldināt, piemēram, drošības iestādes par to, kāds viedoklis ir tam cilvēkam, kuram tu zodz lietotājvārdu?!

Atbildēt

x

11.08.2019. 08:55

Žetons par rakstu. spocīgi mocīgi, bet izskatās , ka Levits nav naivs muļķitis.A.P. nevar būt Arturs Priedītis, jo pēdējam nav humora izjūtas.Likumi kā tādi ir tikai acu apmāns , tapēc dinamiska tiesiskā pieeja Satversmes skaidrošanā ir praksē balstīts biznesa gājiens, kad nevēlas kad ar tavu mantu(pilnvarām) brīvi rīkojas kāds cits.

Atbildēt

V

07.08.2019. 12:28

»

Paija - lauķim

jā, komunālie bija kas briesmīgs, kas to nav piedzīvojis tas nezin, ko nozīmē kopīga virtuve un WC ar iebraucējiem...


Jā, tagad noteikti ir veselīgāka dzīvošana- svaigā gaisā, zem tiltiem, krūmos, pussagruvušās dārza mājiņās, arī ēdienu var miskastēs atrast . Nekādu komunālo ar iebraucējiem!

Atbildēt

Paija - lauķim

07.08.2019. 11:31

jā, komunālie bija kas briesmīgs, kas to nav piedzīvojis tas nezin, ko nozīmē kopīga virtuve un WC ar iebraucējiem.
Fakts, ka mūsdienās cilvēkus izliek uz ielam ir briesmīgs, īpasi ja cilvēkam tas ir vienīgais mājoklis.

Gan VP, gan premjers mums ir ārzemju latvieši, kuri nekad, nekad neizpratīs cik ubadzīgi dzīvo vienkāršie cilvēki, kuru lielākā daļa ir strādājošie nabagi.

Atbildēt

lauķis

07.08.2019. 11:05

»

Paija

Bet komunisma tomēr bija viena laba lieta : cilvēkus nedzina ar tiesas lēmumu ārā no majām


Tā gan ,bet,tā bija tāda pat verdzība kā tagad,mainījušās tikai iespaidošanas metodes.Par darba algām un komunālajiem mitekļiem laikam jau piemirsies.Jā ,attiecības starp cilvēkiem bija sirsnīgākas.
Par Levitu;kam prezidents,kam netīrs,melīgs politmafijas ieliktenis.

Atbildēt

Paija

07.08.2019. 10:53

Bet komunisma tomēr bija viena laba lieta : cilvēkus nedzina ar tiesas lēmumu ārā no majām,
visiem bija darbs,
nebija bomžu uz ielām (ikvienam bija sliktakas vai labakas mājas)
bankas nebija atvērušas savu nāvējošo rīkli;
komunālie maksāja smiekla naudu utt.

Atbildēt

Nomazgājiet logus un dvēseles

07.08.2019. 10:30

Visi tik ļoti "gudri" spriedelē par Prezidentu, galvenokārt nomelno. Ja jau esat tik gudri, tad kāpēc darba laikā sēžat pie datora un rakstāt nomelnojošus komentārus ? Parasti ļauni ir tie neizglītotākie, dumjākie, nabadzīgākie un nodzērušies prātiņi.

Atbildēt

Piekrītu Levita kungam

07.08.2019. 10:22

Ļoti pareizs Prezidenta lēmums . Acīmredzot viņš neuzticas vietniekiem, jo nevēlas, ka viņa prombūtnes laikā tiek izsludināti likumi, parakstīti dokumenti, par kuriem Prezidents varētu būt iebildumi. Ja reiz Prezidents, tad viņš grib pildīt savas prezidenta funkcijas. Atbalstu Levita kunga lēmumu.

Atbildēt

Zinošais

07.08.2019. 10:14

Inese Tu !?!??!

Atbildēt

TTT

07.08.2019. 06:13

Ko tur brīnīties, kādus juristus gatavo LU (pat rektora vēlēšanu procedūru loģiskā secībā neprot ietvert), tā arī dinamiski pārvaldām valsti, katrs pēc savām spējām, nevis likuma burta. Jo likuma burts ir kā prezervatīs - staipīga.

Atbildēt

Bordānam ar grādu tiesību zinātnēs

07.08.2019. 05:36

Latvijas tiesiskajā sistēmā tagad ir viens dievs - Cionas preambulists!

Atbildēt

te vēl viene icke

07.08.2019. 02:30

»

Arturs Priedītis

Neticu, ka ar šo "nācijas tēva&pravieša" kārtējo debilo izdalījumu latviešu miljons beidzot sapratīs, kāda cilvēciskā nevērtība sēž Rīgas pilī, bet Bruņinieku namā viņu nomainīs patentētā neliete Mūrniece vai patentētā šarlatāne dagmārbeitnere. Tātad Latviju un latviešu tautu tagad pārvalda izcili vērtīgs...


taisnība par to juridisko "līdzšinējo praksi" !

Ir Abreni "par sprāguša ēzeļa ausīm" atdevām,
ir no dzīves vietām izdzenam laukā,
ir "likumus" saceram kā katram pretīm skrienošam
sunim vajag ...
Lieliska lieta tāda "prakse"- nekādus likumus
nemaz vairs "modernā valstī" nevajaga ! :(((

Atbildēt

tak točno-

07.08.2019. 01:37

»

švamme

vai man vienai griežas acīs "prezidenta vieta


vremenno ispolņajuščij objazanosti zamestiteļa zamprezidenta...

Atbildēt

Phe

06.08.2019. 22:14

Pagājis mēnesis kopš inaugurācijas, bet nekādus tautai pamanāmus soļus solījumu virzienā, cik dzirdēts, prezidents nav spēris. Tikai šis Augstākās tiesas cienīgais sacerējums galvas salaušanai.

Atbildēt

švamme

06.08.2019. 20:10

vai man vienai griežas acīs "prezidenta vieta"?

"izskatīšu iespēju uzdot izpildīt Valsts prezidenta vietu"
"Valsts prezidenta vietas izpildītāja"

Kā iespējams izpildīt "vietu" ????????????

Atbildēt

Tā saucamais jurists

06.08.2019. 20:08

Līdz šim es biju dzirdējis par 4 interpretācijas metodēm - gramatiskā, sistēmiskā, teleoloģiskā un vēsturiskā. Dinamiskā - tā ir tiesību jaunrade. Ievērojot, ka Levita k-gs kopš nesena laika ir nācijas morālais līderis (vai tēvs - kā nu kuram labāk tīk), pieņemu, ka šo jauno metodi juristi droši drīkst izmantot argumentācijā tiesās.

Atbildēt

apnicis

06.08.2019. 18:31

Udo Ulbergs ir tik smalks, ka iet uz tualeti tikai reizi mēnesī. Un tad arī nevelk bikses nost, bet sēž ar visām biksēm.

Atbildēt

Udo Ulbergs

06.08.2019. 18:22

Zināma analītiskā mīkla: vai katrs jaunais Rīgas pils lielskungs apliecina jaunu latviešu pagrimuma pakāpi jeb tā tas nav? Vai latviešu superneliete VVF bija piemērota tā laika latviešu degradācijas pakāpei jeb tā nebija? Vai nekaunīgais Zutlers bija piemērots vienotās vienotības latviešu inteliģences deģenerātiem jeb tā nebija? Vai levitžīds ir piemērots latviešu visnevērtīgākajai paaudzei, latviešu juvenilajiem deģenerātiem parlamentā, valdībā, visiem tiem latviešu izdzimteņiem žuļiem, kuri tagad raksta rakstus un paši tos aptašķī ar savām fekālijām? Tātad nākas analītiski noskaidrot degradācijas un deģenerācijas subjektu sinhroniju latviešu populācijā. Bet varbūt tāds uzdevums ir lieks? Tāpat ir zināms, ka neattītītai mežoņu populācijai nekas nevar būt pilnvērtīgs, visur ir viena un tā pati smirdoņa. "Pietiek" komentāru pievēmējs Žulis izdala tādu pašu smirdoņu kā levitžīds.

Atbildēt

Ggg

06.08.2019. 17:38

Izskatas ka Latvijā buus ļoti maz , ceļos ēdīs un tolks nekāds , viena jau bija.celotaja. Liekēžu bars

Atbildēt

Un?!

06.08.2019. 16:31

Inesei tik tiešām uzticēties nedrīkst, jo maita pamatīga.

Atbildēt

cilveks444

06.08.2019. 15:20

Citāts no E. Levita uzrunas Saeimai - "Lai vienotos par kopējo labumu, ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir tās atbildīgi sabalansēt."
Tas pats no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":


"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Dauka

06.08.2019. 15:06

Pilns mēness jau bija, it kā vajadzēja "atlaist"...

Atbildēt

Jurists

06.08.2019. 14:45

Kas par debilu augstprātīgā prātā dzimušu sviestu?! Tas ir aptuveni tāpat kā - mēs it kā esam precējušies, bet tikai tādā apjomā, kā es iepriekš paziņošu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...