Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cilveks444

11.08.2019. 13:25

»


Distancējoties no tava komentāra satura, par kuru var diskutēt un spriest, vēlos jautāt- kāpēc tu zodz lietotājvārdu? Vai tiešām ir tik liela vēlme gūt popularitāti, izmantojot cita cilvēka "niku", vai arī lieta ir vēl netīrāka. Respektīvi: tu vēlies diskreditēt citu cilvēku vai/un maldināt, piemēram, drošības iestādes par to, kāds viedoklis ir tam cilvēkam, kuram tu zodz lietotājvārdu?!

Atbildēt

x

11.08.2019. 07:55

Žetons par rakstu. spocīgi mocīgi, bet izskatās , ka Levits nav naivs muļķitis.A.P. nevar būt Arturs Priedītis, jo pēdējam nav humora izjūtas.Likumi kā tādi ir tikai acu apmāns , tapēc dinamiska tiesiskā pieeja Satversmes skaidrošanā ir praksē balstīts biznesa gājiens, kad nevēlas kad ar tavu mantu(pilnvarām) brīvi rīkojas kāds cits.

Atbildēt

V

07.08.2019. 11:28

»

Paija - lauķim

jā, komunālie bija kas briesmīgs, kas to nav piedzīvojis tas nezin, ko nozīmē kopīga virtuve un WC ar iebraucējiem...


Jā, tagad noteikti ir veselīgāka dzīvošana- svaigā gaisā, zem tiltiem, krūmos, pussagruvušās dārza mājiņās, arī ēdienu var miskastēs atrast . Nekādu komunālo ar iebraucējiem!

Atbildēt

Paija - lauķim

07.08.2019. 10:31

jā, komunālie bija kas briesmīgs, kas to nav piedzīvojis tas nezin, ko nozīmē kopīga virtuve un WC ar iebraucējiem.
Fakts, ka mūsdienās cilvēkus izliek uz ielam ir briesmīgs, īpasi ja cilvēkam tas ir vienīgais mājoklis.

Gan VP, gan premjers mums ir ārzemju latvieši, kuri nekad, nekad neizpratīs cik ubadzīgi dzīvo vienkāršie cilvēki, kuru lielākā daļa ir strādājošie nabagi.

Atbildēt

lauķis

07.08.2019. 10:05

»

Paija

Bet komunisma tomēr bija viena laba lieta : cilvēkus nedzina ar tiesas lēmumu ārā no majām


Tā gan ,bet,tā bija tāda pat verdzība kā tagad,mainījušās tikai iespaidošanas metodes.Par darba algām un komunālajiem mitekļiem laikam jau piemirsies.Jā ,attiecības starp cilvēkiem bija sirsnīgākas.
Par Levitu;kam prezidents,kam netīrs,melīgs politmafijas ieliktenis.

Atbildēt

Paija

07.08.2019. 09:53

Bet komunisma tomēr bija viena laba lieta : cilvēkus nedzina ar tiesas lēmumu ārā no majām,
visiem bija darbs,
nebija bomžu uz ielām (ikvienam bija sliktakas vai labakas mājas)
bankas nebija atvērušas savu nāvējošo rīkli;
komunālie maksāja smiekla naudu utt.

Atbildēt

Nomazgājiet logus un dvēseles

07.08.2019. 09:30

Visi tik ļoti "gudri" spriedelē par Prezidentu, galvenokārt nomelno. Ja jau esat tik gudri, tad kāpēc darba laikā sēžat pie datora un rakstāt nomelnojošus komentārus ? Parasti ļauni ir tie neizglītotākie, dumjākie, nabadzīgākie un nodzērušies prātiņi.

Atbildēt

Piekrītu Levita kungam

07.08.2019. 09:22

Ļoti pareizs Prezidenta lēmums . Acīmredzot viņš neuzticas vietniekiem, jo nevēlas, ka viņa prombūtnes laikā tiek izsludināti likumi, parakstīti dokumenti, par kuriem Prezidents varētu būt iebildumi. Ja reiz Prezidents, tad viņš grib pildīt savas prezidenta funkcijas. Atbalstu Levita kunga lēmumu.

Atbildēt

Zinošais

07.08.2019. 09:14

Inese Tu !?!??!

Atbildēt

TTT

07.08.2019. 05:13

Ko tur brīnīties, kādus juristus gatavo LU (pat rektora vēlēšanu procedūru loģiskā secībā neprot ietvert), tā arī dinamiski pārvaldām valsti, katrs pēc savām spējām, nevis likuma burta. Jo likuma burts ir kā prezervatīs - staipīga.

Atbildēt

Bordānam ar grādu tiesību zinātnēs

07.08.2019. 04:36

Latvijas tiesiskajā sistēmā tagad ir viens dievs - Cionas preambulists!

Atbildēt

te vēl viene icke

07.08.2019. 01:30

»


taisnība par to juridisko "līdzšinējo praksi" !

Ir Abreni "par sprāguša ēzeļa ausīm" atdevām,
ir no dzīves vietām izdzenam laukā,
ir "likumus" saceram kā katram pretīm skrienošam
sunim vajag ...
Lieliska lieta tāda "prakse"- nekādus likumus
nemaz vairs "modernā valstī" nevajaga ! :(((

Atbildēt

tak točno-

07.08.2019. 00:37

»

švamme

vai man vienai griežas acīs "prezidenta vieta


vremenno ispolņajuščij objazanosti zamestiteļa zamprezidenta...

Atbildēt

Yes

06.08.2019. 23:11

»


Nekas, cerams, drīz ādas mēteļos tērpti puikas atjaunos vēsturisko taisnīgumu.

Atbildēt

Phe

06.08.2019. 21:14

Pagājis mēnesis kopš inaugurācijas, bet nekādus tautai pamanāmus soļus solījumu virzienā, cik dzirdēts, prezidents nav spēris. Tikai šis Augstākās tiesas cienīgais sacerējums galvas salaušanai.

Atbildēt

švamme

06.08.2019. 19:10

vai man vienai griežas acīs "prezidenta vieta"?

"izskatīšu iespēju uzdot izpildīt Valsts prezidenta vietu"
"Valsts prezidenta vietas izpildītāja"

Kā iespējams izpildīt "vietu" ????????????

Atbildēt

Tā saucamais jurists

06.08.2019. 19:08

Līdz šim es biju dzirdējis par 4 interpretācijas metodēm - gramatiskā, sistēmiskā, teleoloģiskā un vēsturiskā. Dinamiskā - tā ir tiesību jaunrade. Ievērojot, ka Levita k-gs kopš nesena laika ir nācijas morālais līderis (vai tēvs - kā nu kuram labāk tīk), pieņemu, ka šo jauno metodi juristi droši drīkst izmantot argumentācijā tiesās.

Atbildēt

Žulis

06.08.2019. 17:44

»


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

apnicis

06.08.2019. 17:31

Udo Ulbergs ir tik smalks, ka iet uz tualeti tikai reizi mēnesī. Un tad arī nevelk bikses nost, bet sēž ar visām biksēm.

Atbildēt

Udo Ulbergs

06.08.2019. 17:22

Zināma analītiskā mīkla: vai katrs jaunais Rīgas pils lielskungs apliecina jaunu latviešu pagrimuma pakāpi jeb tā tas nav? Vai latviešu superneliete VVF bija piemērota tā laika latviešu degradācijas pakāpei jeb tā nebija? Vai nekaunīgais Zutlers bija piemērots vienotās vienotības latviešu inteliģences deģenerātiem jeb tā nebija? Vai levitžīds ir piemērots latviešu visnevērtīgākajai paaudzei, latviešu juvenilajiem deģenerātiem parlamentā, valdībā, visiem tiem latviešu izdzimteņiem žuļiem, kuri tagad raksta rakstus un paši tos aptašķī ar savām fekālijām? Tātad nākas analītiski noskaidrot degradācijas un deģenerācijas subjektu sinhroniju latviešu populācijā. Bet varbūt tāds uzdevums ir lieks? Tāpat ir zināms, ka neattītītai mežoņu populācijai nekas nevar būt pilnvērtīgs, visur ir viena un tā pati smirdoņa. "Pietiek" komentāru pievēmējs Žulis izdala tādu pašu smirdoņu kā levitžīds.

Atbildēt

Ggg

06.08.2019. 16:38

Izskatas ka Latvijā buus ļoti maz , ceļos ēdīs un tolks nekāds , viena jau bija.celotaja. Liekēžu bars

Atbildēt

Un?!

06.08.2019. 15:31

Inesei tik tiešām uzticēties nedrīkst, jo maita pamatīga.

Atbildēt

Dauka

06.08.2019. 14:06

Pilns mēness jau bija, it kā vajadzēja "atlaist"...

Atbildēt

Jurists

06.08.2019. 13:45

Kas par debilu augstprātīgā prātā dzimušu sviestu?! Tas ir aptuveni tāpat kā - mēs it kā esam precējušies, bet tikai tādā apjomā, kā es iepriekš paziņošu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....